pro ženy


Stříbrný šperk ElePele

Ráda vybírám svým blízkým osobní dárky. A proto když se blíží vánoce, často přemýšlím, jak udělat dárkem co největší radost. Každý dárek by měl být osobní a měl by dělat radost. Někdy je trochu těžké vybrat takový dárek. Mám čtyři dospělé dcery a každá je úplně jiná. Každá má jiný vkus, jiné záliby, jinou povahu, takže se při vybírání dárků někdy pořádně zapotím. Jedno mají ale společné – jako každá žena i ony milují šperky. Když si tedy nejsem jistá, jaký dárek vybrat, koupím šperk. Ani to ale není vždycky snadné. Tak nějak mám občas pocit, že ve všech eshopech jsou šperky dost podobné. A pokud chci, aby dárek – šperk - byl osobní, chci, aby také byl originální. Proto se ráda vracím na stránky elepele.cz. Tady si vyberu vždycky. Každý šperk by měl tak trochu vyjadřovat osobnost každé ženy, měl by ji zdobit a krášlit. Každý šperk by měl být něčím originální a mluvit sám za sebe. A takové šperky na stránkách ElePele.cz jsou.

Kdo je Ele Pele? Zakladatelkou značky je paní Jana Machačná, designérka z Jablonce nad Nisou – kraje, kde šperkařství má dlouholetou tradici. Autorskou tvorbou náramků z minerálních kamenů a spoustou dalších šperků paní Machačná, a nyní už i celý tým jejích báječných a kreativních spolupracovnic, obohacují české šperkařství o úžasné šperky. Zároveň pořádají i workshopy, kde se můžete naučit vyrobit si vlastní šperk, nebo si koupit autorský ElePele. Já nejsem zručná, i když bych ráda, proto šperky netvořím, ale kupuji.

Tentokrát jsem pro dcery vybrala nádherný stříbrný náhrdelník Silver Tree

Šperk mne oslovil a okouzlil na první pohled. Strom je symbol života a rodiny. Náhrdelník je stříbrný ( AG 925/1000 – rhodiované stříbro) – to mají moje dcery rády. Je zdobený jemnými zirkony v modré, černé, růžové a zelené barvě. Zdobení barevnými zirkony je okouzlující, jemné, originální a vkusné – celý šperk krásně oživí. V kombinaci s jemným stříbrným řetízkem vypadá ve skutečnosti ještě lépe, než na obrázku.

Pokud tedy chcete pro své blízké koupit šperk s duší, šperk, který je jedinečný a originální, vsaďte na autorskou tvorbu ElePele. Šperk je dárek, který udělá radost vždycky každé ženě. Zdobíme a líbíme se rády. Proto žádná žena nemá nikdy šperků dost. Žádná z nás ale nemá moc ráda, když má šperk stejný jako jiná žena v našem okolí. Chceme být krásné a přitom originální, chceme mít šperk, který vyjadřuje naši osobnost a podtrhuje naši krásu, a přitom není obyčejný a konfekční. Šperky ElePele jsou opravdu jedinečné, jsou tvořené českými ženami pro české ženy (ale už i muže a děti). Každý šperk je navržený a vyrobený s rozvahou, a láskou ke šperkařství, jsou elegantní, jedinečné a mají „šmrnc“. Za velmi přijatelnou cenu zde nakoupíte šperky pro každého člena rodiny podle jeho vkusu a osobnosti. Nevěříte? Pak se podívejte na úžasný výběr na stránkách eshopu Elepele a uvidíte, že mi dáte zapravdu. Já jsem na stránkách Elepele častým hostem – ať už se jen „kochám“ rozrůstajícím se sortimentem originálních výrobků (náramků, řetízků, ale už i hodinek, kabelek, peněženek a dalších), nebo kupuji dárek pro své blízké. Většinou to skončí tak, že kromě dárku vyberu šperk i pro sebe, pro svou radost. Většinou tam vždycky najdu nějaký kousek, který mi okamžitě padne do oka, a tak dlouho se k němu vracím, až si ho pořídím. Jestli jsem ve vás vzbudila zvědavost, a chcete si šperky ElePele prohlédnout, jsem moc ráda. Říká se, že dobré zboží se chválí samo, ale když ho pochválí i někdo jiný, je to mnohem lepší. A já chválím, chválím a chválím.

Pokud si i vy chcete pořídit autorský šperk Elepele, nebo si jen prohlédnout sortiment, klikněte zde: eshop Elepele

Pokud Vás jako mne okouzlil nádherný náhrdelník, najdete ho po kliknutí zde: Náhrdelník Silver Tree 


Hodinky La Giovanna Eleganza Gold On White

 

Dnes bych vám chtěla představit a tak trochu i doporučit hodinky.

 Hodinky, ze kterých jsem tak nadšená, že přemýšlím, jak začít psát, abych nepřeskakovala slova a nechrlila na vás kupu superlativ. Mám totiž z hodinek takový ten pocit, kdy vás předbíhají myšlenky typu: „na těchto hodinkách je nejlepší styl… ne ne, počkejte, nejlepší je vlastně tvar..ne, počkejte- ještě lepší je tohle a tamhleto…“ a tak bych mohla pokračovat donekonečna.

Hodinky a s nimi eshop Lagiovanna.cz jsem objevila úplnou náhodou.

 La Giovanna je totiž poměrně nová, mladá česká značka (vlastnící svou ochrannou známku). Vzniku značky předcházel záměr zakladatelky značky paní Natálie Kreislové dovážet do republiky již stávající, vyrobené hodinky. Protože neobjevila to, co by si představovala – tedy hodinky, které budou vkusné, elegantní a ženské, a přitom za dostupnou cenu, založila vlastní značku. Jak já jsem ráda, že to udělala. Ty hodinky jsou přesně takové, jaké jsem dlouho hledala.

Většinou internetem brouzdám a hledám tipy na dárky pro své (i vaše) blízké. Tentokrát jsem hledala ale něco pro sebe.  Protože mám moc ráda hodinky, a nikdy jsem se vlastně nenaučila sledovat čas na mobilu a podobných zařízeních, jsou pro mne hodinky skvělý dárek a odměna. Miluji krásné a funkční hodinky, které kromě ukazování času mají u nás žen tak trochu i funkci módního doplňku. Hodinky jsou prostě moje srdcovka.

Moje srdce úplně zaplesalo, když jsem hodinky La Giovanna objevila. Elegantní minimalismus –  to je přesně to, co mám ráda.

Vybírala jsem dlouho, a dlouho zvažovala. Nakonec jsem si vybrala 3 modely, které se mi líbily, a mezi nimi jsem losovala – nedokázala jsem si vybrat, které bych chtěla víc, brala bych je nejradši všechny.

Vyhrál model Eleganza Gold On White.

Když mi hodinky přišly domů, dostala mne do kolen už nádherná krabička, ve které hodinky byly uložené. Upřímně přiznávám, že tak krásnou černozlatou krabičku (navoněnou jemným parfémem čisté vůně), uvnitř s LED osvícením, jsem ještě v ruce nikdy neměla. Už když jsem tu krabičku držela v ruce, měla jsem pocit jedinečnosti a výjimečnosti. Krabička je prostě krásná.

Pořádně se mi srdce rozbušilo až po otevření krabičky. Moje vybrané zlato – bílé krásky uložené na polštářku vypadaly tak úžasně, jak jsem si je představovala. Dokonale.

Otevřete totiž krabičku, a světýlko tak důmyslně osvítí ciferník, že okamžitě máte jistotu, že tahle krása je přesně to, co jste si vybrali, po čem jste toužili, co se vám líbí. Alespoň na mne to tak působí.

Pak jsem si vzala hodinky do ruky, a kochala jimi. Minimalistický styl mám ráda – jen velký bílý ciferník, který se krásně leskne, když hodinkami pootočíte a 3 zlaté ručičky, které svým tikotem a pohybem ukrajují čas.

 V horní části ciferníku umístěný jemný obrázek diamantu, ve spodní části datumovka. Nic víc. Nic, co by nějak rušilo ten jemný styl.

Pouzdro hodinek je ploché – působí jemně, elegantně a žensky.

Minerální sklo a bytelné pouzdro (i pásek) hodinek zaručují odolnost proti poškrábání. To je moc fajn, to mám u hodinek ráda – mohu je nosit kamkoliv, a nemusím hlídat, abych někde nezavadila. Jsou tedy vhodné i na každodenní nošení – já je nosím intenzivně od rána do večera už přes 2 týdny a sklíčko je pořád nádherně lesklé, bez jakéhokoliv škrábanečku.

Prostě - v jednoduchosti je krása. Taková dokonalá, jemná, estetická čistota.

Ciferník je dostatečně velký, abych viděla i bez brýlí na ručičky, a přitom velikostí na ruce neruší. Je velký tak akorát.

U velkých hodinek (tedy ciferníku) je fajn, že mají schopnost opticky zmenšit zápěstí. V kontrastu s velkými hodinkami zápěstí působí jemnější, a ruka drobnější. To máme my, ženy rády.

 Jak už jsem psala na začátku, musím se hodně ovládat, abych na vás nevysypala jen plnou stránku superlativ – nadšení k tomu tak trochu svádí.  Mám z hodinek velkou radost – už po vybalení z krabičky mne okouzlily, při každodenním nošení mne utvrdily v tom, že jsem udělala těmito hodinkami dobře. Skvěle vypadají a jdou přesně. Na ruce jsou i přes svůj minimalistický vzhled nepřehlédnutelné. Myslela jsem si, že ten pocit nadšení mne po čase přejde, ale ne. Mám ho pořád, kdykoliv otevřu krabičku a navléknu hodinky na ruku.

Chválí mi je každý, kdo je vidí (a já se dmu pýchou).

Klidně bych si troufla hodinky a pocit z nich vyjádřit jedním slovem – hodinky bych popsala, jako jedno velké Áááááách!

Hodinky se hodí ke každé příležitosti – do práce, i na slavnostní chvilky. Nosím je ke každému typu oblečení – vypadají skvěle k džínům, i k letním, nebo společenským šatům. Tyhle hodinky dokážou pozvednout vzhled každého outfitu, a kromě funkce měření času, se stávají i nádherným módním doplňkem.

Z hodinek mám ohromnou radost, a budu moc ráda, pokud v budoucnu bude moje zápěstí zdobit i model s černým ciferníkem. Tenhle styl mi opravdu moc vyhovuje, a asi u něj na dlouho ráda zůstanu. Tak trochu doufám, že časem se povede vymyslet a vyrobit i model hodinek La Giovanna v mojí milované modré barvě –pak bude mé štěstí dokonalé.

 

Tentokrát mám pocit, že jsem si nenašla já značku, ale že si značka La Giovanna našla mne. Úplnou náhodou na mne vykoukla na internetu a sedla mi tak, jak se málokdy povede.

Pokud si chcete o značce přečíst víc, klikněte zde: příběh značky La Giovanna

 

Pokud si chcete prohlédnout, nebo koupit stejné hodinky, jako mám já, klikněte zde: hodinky Eleganza Gold On White

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: eshop La Giovanna.cz


Zdravotní baleríny Leona Leons

Letošní léto nebylo nic moc. Mezi teplými dny bylo dost deštivých a chladných. Já jakmile začne léto, zouvám klasické boty a obouvám se do pantoflí. Miluji chození v pantoflích pro tu lehkost a pohodlí. Letos ale pantoflím léto nepřálo. Často jsem musela nosit boty uzavřené, aby mi nebylo zima, nebo aby mi neteklo do bot.

Léto je také doba dovolených. O dovolených jezdíme na výlety, poznáváme nová místa, prostě chodíme mnohem častěji, než mimo dovolenou. Já mám poznávání nových míst moc ráda, nachodím spoustu kilometrů, proto už si pořizuji takové boty, které mi na nohách nebudou vadit, netlačí a jsou pohodlné. Co si budeme nalhávat – s přibývajícím věkem už nohy bolí mnohem víc, než dřív. Mluvím teď tedy o botách na výlety do měst, nebo třeba na hrady a zámky (nikoliv o botách do hor nebo na túry).

Protože se mi mezi pantoflemi osvědčily zdravotní pantofle Leons, které skvěle vypadají a jsou na nohách neuvěřitelně pohodlné, zajásala jsem, když jsem zjistila, že na Leons.cz začali vyrábět a prodávat zdravotní baleríny.

Pokud jste byli doposud přesvědčeni, že zdravotní bota = hnusná bota, budete velmi překvapeni.

Tyhle nádherné zdravotní boty jsou na pohled krásné. Jsou elegantní, moderní a skvěle vypadají na noze. A když k tomu přičtete efekty bot zdravotních, vychází vám dokonalá bota.

Boty model Leona jsou ručně vyráběné, a je na nich znát, že výrobce se snažil o maximální pohodlí.

To jsem pocítila hned po prvním obutí. Do bot jsem vklouzla a cítila se velmi příjemně.

 Vnitřní stélka je s paměťovou pěnou, takže došlápnutí je velmi měkké. I podrážka je měkčená, a je protiskluzová – to jsem ocenila hlavně, když pršelo, a já vešla z chodníku na dlažbu – vůbec to neklouzalo.

Na patě je takový pěnový polštářek, za který jsem obzvláště vděčná. Já totiž došlapuju na paty, a dost i dupu, takže na konci dne mne bolí nohy, hlavně paty, a ta bolest je přenášena do zad. V Leons Leona botách došlapuji na měkký polštářek a je to opravdu hodně znát. Nohy mne bolí mnohem méně.  Paty jsou mnohem méně bolestivé, a bolest do zad mi vystřeluje jen minimálně, a to jen po hodně dlouhém chození.

Materiál bot je nubuková kůže – kozinka. V materiálech se moc nevyznám, takže o materiálu se moc rozepisovat nemůžu. Vím jen, že boty netlačí a nemačkají.

Vrchní část boty je pevná, ale přitom se krásně přizpůsobí noze. Někdy mi to připadá jako kouzlo.

 Já mám nohy citlivé. Hodně citlivé. Jakmile si v létě zvyknu na pohodlí pantoflí, přezutí do pevných bot obvykle odnesu spoustou otlaků a puchýřů a to i z „rozšlapaných“ bot. V botách Leona Leons ten pocit nemám. Jen chviličku po obutí vnímám, že mám na noze pevnou botu, a pak už pohodička. Boty se noze přizpůsobí za krátkou dobu. Měla jsem po prvním obutí připravenu sadu náplastí na puchýře, jak jsem zvyklá. Potřebovala jsem jen jednu- a to ještě jen pro jistotu, protože jsem si na kole odřela nohu pod kotníkem, a nechtěla jsem si případně zamazat botu. Prostě pohodička.

Jsem strašně ráda, že zdravotní boty mohou vypadat už jako normální, módní obuv.

Já jsem si vybrala baleríny modré barvy. Kdo mne zná, ví, že modrá je moje barva. Varianty barev na eshopu jsou ještě béžová a červená.

Jedno upozornění ještě mám – pokud si budete tyhle super boty objednávat, dávejte si pozor na číslování – kupujte si boty o číslo menší, než jste zvyklé! Boty mají trochu jiné číslování!

Pokud bych měla tuhle recenzi na boty shrnout, tak by mi stačilo pár slov jako: Paráda, pohodlí, super.

Prostě tentokrát nebudu vůbec šetřit superlativy. Bota se mi strašně moc líbí vzhledem, a k oblečení vypadá opravdu báječně. Nosím ji k sukni, džínovým šatům, i ke kalhotám. Vždycky boty vypadají velmi skvěle.

Investice do kvalitních bot se v tomto případě opravdu vyplatí. Kvalitní bota vám vydrží déle než jednu sezónu. Materiál je nubuková kůže – kozinka, a na nohách je příjemná. Nohy jsou bez odřenin a otlaků, bota se noze přizpůsobila a přitom drží tvar.

Největší radost vám ale udělá podrážka a stélka. Jsou měkčené. Došlap mě už nebolí. Rozdíl jsem cítila každý večer po vyzutí. Už jsem nemusela mít namočené nohy ve studené vodě, a přestaly mne bolet paty.

Efekt měkčeného došlapu se projevil i tím, že mne přestaly bolet záda. I já, která dupu, a přenáším váhu těla na paty, mám najednou mnohem lepší pocit. Jsem i po delším chození bez bolesti v kříži, za to jsem těmto botám velmi vděčná.

Na stránkách Leons.cz si boty vybírám moc ráda. Líbí se mi. Už mám doma několik párů – hlavně pantoflí.

 Model Leona Leons je první uzavřená bota, kterou na stránkách mají. Doufám, že nebude poslední, protože jsem tak spokojená, že doufám i v další modely. Na nohách stojíme a chodíme celý den, je proto důležité se o ně starat. Třeba právě i volbou kvalitní obuvi.

Pokud vám boty nesedí, můžete je do 14 dnů vrátit.

Já mám se stránkou a eshopem Leons skvělé zkušenosti. Dokonce když mi k loňským vánocům chtěl syn koupit uzavřené pantofle, a nebyl si jistý, jak má vybrat velikost, napsal si na chat stránky a paní měla velkou trpělivost a poradila mu. Poradila mu dobře – pantofle mi padnou jako ulité.

Myslela jsem si, když jsem nosila (a nosím) pantofle Ortho Leons, které jsou úžasné pro všechny, kteří trpí na haluxy (vbočené palce), že lepší boty už asi nikdy nenajdu.

Spletla jsem se. Leons Leona jsou nádherné a pohodlné. Ráda je budu doporučovat všem svým známým.   

A teď si půjdu prohlédnout novinky v pantoflích – blíží se totiž opět vánoce…

Pokud si boty chcete prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Leons Leona modré

Pro prohlédnutí varianty béžové klikněte zde: Leons Leona pudrová

Pro prohlédnutí varianty červené klikněte zde: Leons Leona červená

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: eshop Leons.cz

 


Stříbrný náramek nekonečno jantar – žluté zlacení

 

 

Jako většina žen miluji šperky. Archeologové už u žen z pravěku objevili primitivní šperky. Už tenkrát se ženy chtěly líbit a zdobily se. My to dnes máme o něco snažší.  Když se chceme líbit, šperk si vybereme v obchodě, nebo na internetu. Nemusíme si ho už vyrábět.

Moc ráda bych vám představila šperky z eshopu klenotyamber.cz, kde šperky vyrábějí zkušení zlatníci. Všechny šperky tu mají nápad a jsou originální. Vybírat si můžete z opravdu velké nabídky.

Původně jsem si myslela, že vám šperk, který mám z Klenotů Amber představím, jako tip na vánoční dárek. Rozmyslela jsem si to a ukážu Vám ho už teď. Dělá mi totiž takovou radost, že se o ni s Vámi musím podělit.

Vybrala jsem si nádherný stříbrný náramek nekonečno zdobený pravým baltským jantarem, se žlutým zlacením.

Venku je podzim, a to znamená spoustu krásy plné podzimních barev – nádherně zbarvené listí, a příroda vypadá tajemně a ospale. Na podzim na nás ale také často padají deprese. Pak je fajn udělat si nějakou radost. Třeba právě šperkem, jako já. Náramek byl pro mne první volbou. Mám náramky moc ráda. Krásně zdobí, a dají se nosit ke všem typům oblečení v létě stejně jako v zimě.

Náramek s jantarem jsem si vybrala úmyslně. Mám jantary moc ráda. Je to takový tajuplně vypadající kámen. Vypadá, jako by do něj někdo zaklel energii ohně. Proto se mi možná tak líbí. Ta energie z náramku přechází i do mne. Není to jen ozdoba, je to zároveň tak trochu ochranný talisman.

Jantar ve světě polodrahokamů má svoje místo mezi takzvaně léčivými kameny. Jantaru je spousta druhů. Já mám nejraději koňakový a medový. Jantaru se také říká „zlato z moře“. Jantary jsou staré mezi 360 000 a 1 milionem let. Lepkavá pryskyřice z borovic postupně zkameněla do nádherných polodrahokamů, jak je známe dnes. Jantar je silný uzdravující kámen. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním, zvyšuje důvěru. Je považován za talisman krásy, ochrany a obnovy. Má magické a léčebné vlastnosti. Tlumí bolest, potlačuje negativní energii, zahání smutek.

Klenoty Amber jsou na nádherné a pravé jantary zaměřeny – ostatně – Amber znamená jantar a jantar znamená slunce.

Kromě svých „magických vlastností“ je jantar i krásný. Mně se moc líbí, proto jsem si náramek s jantarem vybrala.

 

Materiál: pozlacené stříbro (AG 925), kombinace s pravým baltským jantarem.

Váha: 2,7 gramy.
Délka: max. 20 cm. (délku si můžete volit sami)

 

Nechtěla jsem se jen ozdobit, chtěla jsem tak trochu i talisman. Pro štěstí a pohodu.

V eshopu Klenoty Amber si vyberete mezi jantarovými šperky určitě ten svůj ochranný.

Já mám náramek, a moc se mi líbí ještě stříbrný náhrdelník ve tvaru větvičky zdobený jantarem. Vybírat si můžete mezi jantarovými náušnicemi, přívěsky, náhrdelníky, náramky – podle toho, jaký má kdo vkus.

 

Každý z jantarových šperků udělá radost, a každý se pro vás stane tím vaším ochranným talismanem.

Můžete si ho koupit pro radost a pro štěstí, nebo můžete štěstí zakleté do šperku darovat jako dárek.

Šperk mi přišel zabalený v krásné dárkové krabičce, a je usazený v krabičce vystlané dřevitou slámou a ozdobené bílou růží. Je velmi milé rozbalit balíček, a vidět, že ten, kdo vám ho posílá, vám chce udělat radost už při rozbalování. Na mne to velmi zapůsobilo.

Pokud si chcete náramek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Stříbrný náramek nekonečno jantar – žluté zlacení

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment Klenot Amber, klikněte zde: Klenoty Amber


Masážní váleček Face Roller a destička Gua sha v dárkovém balení

 

Protože se blíží podzim a zima, a naše pleť bude díky chladnému počasí dostávat celkem zabrat, je třeba popřemýšlet o vhodných přípravcích pro krásu.

Já mám pleť celkem citlivou, reaguje na všechny změny počasí, ale i na stres, anebo nekvalitní kosmetiku. Musím si tedy dávat celkem pozor, jaké kosmetické přípravky používám, a hlavně na to, abych péči o pleť nešidila. Jakmile se mi nechce, a na nějakou dobu se o pleť nestarám, okamžitě se mi to vrátí v podobě vyrážky, začervenání, šupinek, nebo dokonce prasklinek na kůži. Je to nepříjemné a celkem to i bolí.

Proto si dávám pozor a snažím se péči o pleť – lidově řečeno – neflákat. Hlavně v zimě, kdy díky nízkým teplotám pokožka na obličeji dostane pořádně zabrat.

Proto bych vám chtěla doporučit skvělou věc, kterou jsem vyzkoušela a používám pravidelně.

Je to gua sha růžencová destička a masážní váleček z růženínu. Používám obojí – destička je vhodná pro použití po celém těle, váleček používám nejvíc na obličej.

Gua sha destička je vlastně růžencový kámen určený pro masáž obličeje i celého těla. Tato masážní technika vychází z principů tradiční čínské medicíny a je vysoce účinná.

Gua sha kámen podporuje cirkulaci, uvolní svalové napětí, podporuje činnost lymfatického systému a odbourávání toxinů z těla. Zmírňuje kruhy a váčky pod očima, je prevencí vrásek.

Face roller masážní váleček je také vyrobený z pravého růženínu. Tělo válečku je v rosegold odstínu, je tedy prima tipem na dárek – moc hezky vypadá. Váleček kromě obličeje je fajn používat i na krk, dekolt klidně i ostatní části těla. Váleček minimalizuje tvorbu jemných vrásek, redukuje otoky, kruhy a váčky pod očima, podporuje lymfatický systém.

 Já destičku používám i na vmasírování olejíčku na strie a jde to skvěle a výsledek je znát!

To je stručný popis Gua sha kamene a masážníhoFace Roller z růženínu.

Použití je velmi jednoduché.

Nanesete na pleť oblíbený krém, sérum, nebo olejíček a pomocí Gua sha kamene vmasírujete do pokožky.

Face roller – váleček používáme obdobně – vyčistíme pleť, naneseme krém, sérum, nebo olejíček a vmasírujeme. Na větší plochy použijeme širší kámen, na oblast očí a nosu užší kámen.

Masáž je dobré provádět každý den, alespoň 5 – 10 minut. Po ukončení masáže stačí váleček omýt vodou a osušit.

V prvních alespoň 2 týdnech z vlastní zkušenosti doporučuji použít váleček denně, pak když máte čas tak ob den, nebo dva. Já jsem si na používání tak zvykla, že už by mi ten „hladící“ rituál večer chyběl.

Je to fajn relaxace, kdy se celkem vypnete, oprostíte od problémů a jen si krásně masírujete pleť.

Klidně třeba večer u televize, když máte čas, nebo večer před spaním – to je krásně uklidňující.

Můžu říct, že jsem k tomu v začátku přistupovala trochu skepticky – nějaký kámen. Vždyť se mažu a to stačí. Budete se ale divit, jako já, když uvidíte po nějaké době ten rozdíl.  Pleť mám mnohem hladší, jemnější a hlavně pružnější. Nemám tolik vrásek – a hlavně se cítím při „válečkování“ tak příjemně, že mám lepší náladu – i to se na pleti ukazuje.

Váleček krásně zapracuje do pleti kosmetický přípravek. Mnohem lépe, než když si jen namažete obličej. Ta jemná masáž pokožce prospívá.

Mladé slečny pevnost dekoltu ještě neřeší, nám, dámám, co jsme mladé už dlouho, ale pomůže. Věřte, že je fakt dost znatelný rozdíl v pevnosti kůže. Už mi prostě z výstřihu nekoukají jen vrásky.

Je to vlastně takový salón krásy doma. Váleček se krásně otáčí a masíruje a hladí všude tam, kde chcete. Bez tření a tlaku – to je kouzlo růžencového kamene. Je to jako byste si zašli ke kosmetičce na nějaký intenzivní lifting.

K masáži stačí málo – 5 až 10 minutek denně a jsem kráse o stupínek blíž.

Pokud tedy chcete být zase o trochu hezčí a mladší, vsaďte na prima masáž pomocí Face rolleru a Guasha kamene.

Já jsem velmi spokojená. V podstatě mi zmizely na obličeji fleky s přesušenou kůží. Mám pokožku vypnutější a pružnější a vrásky mám jen od smíchu, a ty mi nevadí. Každopádně moje pleť je připravená na zimu, už se nebojím následků studeného vzduchu a mrazu na pokožku obličeje.

S dekoltem je to o něco horší, ale i tam už výsledky začínají být znát. Pravidelná péče je prostě okamžitě vidět. A stačí přitom tak málo. Nemusím nikam chodit, jen po sobě jemně přejíždím hladícím kamínkem a válečkem. Klidně u televize. Prostě pohodička.

Masážní váleček i kámen mám z eshopu Klenotyamber.cz.

Váleček i kámen jsou z pravého růženínu – není to žádná nefunkční napodobenina. Přeci jen, když chci vyzkoušet to, co je v tradiční čínské medicíně účinné, nemohu na to používat napodobeniny.

Je fajn mít kámen i váleček opravdu z polodrahokamu a koupit ho u ověřeného prodejce – právě takový ověřený prodejce jsou klenoty Amber. Eshop mám vyzkoušený a plně mu důvěřuji. Pokud si koupíte někde napodobeninu kamene, účinek nebude takový, jako když se jedná o pravý růženín. V tom je to kouzlo čínské medicíny -oni věděli, jak a který polodrahokam použít tak, aby jeho účinky byly znát.

Váleček a kámen jsou v nádherné dárkové sadě, zabalené v krásné krabičce.

Pokud si chcete růžencovou kvalitní sadu koupit, nebo dát někomu kvalitní dárek pro krásu, klikněte zde: Dárková masážní sada face roller a gua sha růženín

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: Klenotyamber.cz


Tip na dárek pro babičky a maminky

Vánoce se nezadržitelně blíží. Je to doba, kdy chceme svým blízkým udělat radost nějakým krásným dárkem pod stromečkem.

Já se snažím vybírat dárky tak, aby byly nejen hezké, ale i osobní. Aby obdarovaný vždycky cítil, že jsem si s jejich výběrem dala práci, a přemýšlela o tom, co má rád, a co mu udělá radost.

Vždycky jsem si trochu lámala hlavu s dárky pro maminku a babičku.

Zdravotní pantofle jsou ideální tip na dárek pro babičku.

Letos mám jasno. Dárky pro maminku a babičku budou krásné a praktické. Budou to pantofle, nebo boty Leons.cz.

S těmito botami mám dlouhodobou vlastní zkušenost. Jsou to boty zdravotní, takže prospívají mým zádům i nohám.

První model, který jsem už před lety vyzkoušela, byly pantofle Leons Punto černobílé. Jsou to pantofle moderní, moc hezky vypadají. Pantofle jsou na klínu, takže krásně zvednou nohu – díky těmto pantoflím jsem poprvé pochopila, že když si koupím kvalitní zdravotní boty, uleví se mi od bolesti zad a nohou. Ta úleva byla opravdu ohromná. Nemluvě o oteklých nohách – tento problém v těchto botách nemám.

Další model, který jsem vyzkoušela, byly uzavřené pantofle Luna Perla. Jsou to pantofle vhodné i pro osoby s vysokým nártem a vbočenými palci (haluxy). Tyhle pantofle jsou fajn na nošení v práci. I po celodenním stání na nohou nemám pocit oteklých nohou, ani bolesti zad a pat. Protože došlapuji na paty, často mne bolela záda od toho, že prostě dupu. Tyto pantofle mají tak příjemný došlap, že mne bolest v patách téměř přešla.

Po dobré zkušenosti s botami Luna Perla jsem vyzkoušela boty Leons Ortho. Tyhle pantofle jsou naprostý zázrak hlavně pro všechny starší (ale samozřejmě i mladé) ženy, které mají vbočené palce –haluxy.

Pantofle jsem po vyzkoušení ihned pořídila i mamince. Mají totiž jednu super vychytávku – a to je gumička v místě vbočeného kloubu. V pohodě se tam obujete do boty, a nic nikde nemačká a netlačí. Tyhle pantofle jsou neskutečně pohodlné. Pro všechny, které bolí často nohy, a záda tyhle pantofle doporučuji. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo si bolestivě mačká nohy s haluxy v těsných botách, poraďte mu Leons Ortho. Ohromně se mu totiž uleví. Ta guma v botě je prostě geniální. Leons Ortho jsou tak mým tipem na dárek pro maminku.

Poslední model, který jsem zatím vyzkoušela je zdravotní kožená balerína Leons. Touhle botou uděláte radost každé ženě.  Mladé, i té starší. Tyhle baleríny jsou kožené, krásně se přizpůsobí noze. Podrážka je speciálně měkčená, takže v těchto balerínách můžete chodit celý den, a nohy jsou pěkně v pohodlí. Je to krásná, moderní bota, která dobře vypadá, a přitom celou dobu, co ji máte obutou, ulevuje nohám a zádům. Baleríny jsou tak originální dárek pro každou ženu – pro ženu každého věku. Je to originální dárek nejen k vánocům, ale i k narozeninám, nebo třeba jen tak – z lásky.

Jak vidíte, boty Leons mám opravdu ráda, a nosím je už spoustu let. Nosím je moc ráda. Jsou maximálně pohodlné. Zdravotní – a přitom moderní, a moc hezky vypadají.

Boty Leons jsou ideálním a originálním dárkem pro každou ženu. Manželku, maminku, babičku – jsou to boty, díky kterým nebolí nohy a záda.

S takovým dárkem se vždycky trefíte – vždycky udělá radost.

Pokud si nejste jistí vkusem obdarovávané ženy, můžete jí koupit dárkový kupon na zdravotní boty Leons. Leons jako novinku zavádějí dárkové kupony. Kupony jsou v hodnotách 500,- a 1000,- Kč. Je tedy jen na vás, jaký dárkový kupon vyberete.

S vánočními dárky od Leons.cz určitě vždycky uděláte radost.

Sortiment eshopu, i dárkové kupony si můžete prohlédnout po kliknutí zde: Leons.cz


Stolní zrcátko s LED diodami

Zrcátko - jedna z velmi důležitých věcí, které každá žena používá. Pokud se chceme líbit – a to chceme všechny, je kvalitní zrcátko velkým pomocníkem.

Protože od doby, kdy jsem začala nosit brýle, jsem líčení a kosmetické úpravy v koupelně u zrcadla nad umyvadlem vzdala, protože jsem na sebe prostě dobře neviděla, hledala jsem zrcátko, které mi bude vyhovovat, a budu ho moct použít kdekoliv mimo koupelnu..

Vyzkoušela jsem několik typů zrcátek. Některá klasická, některá zvětšovací, u většiny jsem ale měla pocit, že na sebe prostě dobře nevidím, nebo že zvětší obličej tak, že kvalitní nalíčení nebylo možné. A pak jsem objevila na stránkách  Zaparkorun.cz LED dotykové zrcadlo InnovaGoods.

Hurá, konečně na sebe dobře vidím.

Jsem s tímto LED zrcátkem velmi spokojená.

Zrcátko má po stranách 16 LED diod, které jemně obličej nasvítí, díky svému měkkému bílému světlu nezkreslí barvu make-upu ani stínů.

 Díky LED diodám se lze líčit, i když je v místnosti šero.

Zrcátko je z lehkého plastu odolného proti poškrábání, ideální velikost 16,5 x 26x 21,5 cm je vhodná i na noční stolek

Napájení LED světýlek je na 4 tužkové baterie (AA), samozřejmě lze LED světla zhasnout a používat zrcátko neosvětlené.

Na rozsvícení a zhasnutí slouží vypínač na zadní straně zrcátka.

Tuhle vychytávku s osvícením LED diodami ocení hlavně ženy, co nosí brýle. Tedy samozřejmě nejen ty, ale ono upravit si dobře obočí s brýlemi na očích prostě nejde, a když je sundáte, nevidíte nic. Protože osvícení zrcátka více zvýrazní to, co vidíte, takže i pro nás obrýlené je snažší se nalíčit.

Jsem ráda, že výrobci kosmetických pomůcek začali myslet i na to, že ne každá z nás má ideální podmínky k líčení v koupelně a vyrobili zrcátko, které lze použít kdekoliv – tedy v kterékoliv místnosti.

Velikost zrcátka je velmi příjemná – je dost malé na přenášení a přitom dost velké na to, abychom v něm viděly celou tvář bez problému.

Zrcátko lze naklonit do několika poloh.¨

 LED diody po stranách osvítí tvář tak, že krásně vidíte, kde je třeba make – up poopravit, i při tvorbě účesů je zrcátko skvělým pomocníkem.

Takže ženy, konečně můžeme být krásné a mít přitom komfort na líčení a úpravu.

Stačí k tomu prima zrcadlo osvícené LED diodami z eshopu Zaparkorun.cz

Pokud si chcete zrcátko koupit, klikněte zde: Stolní LED dotykové zrcadlo InnovaGoods

 

Celý sortiment eshopu si prohlédnete po kliknutí zde:  Zaparkorun.cz


Džínová móda Prostějov

Miluju džínovinu.  Možná i proto, že jsem z generace, která ještě zažila končící socialismus a tedy i nutnost nosit oblečení, které zrovna bylo vyrobeno pro český trh. Z dovozu skoro nic. Málokdo měl peníze na džíny, které byly k dostání jen v Tuzexu. Proto jsem byla šťastná, když mi maminka sehnala moje první džíny. Bylo mi 14 let a byla jsem opravdu šťastná. Dovezl je tehdy známý, který jezdil s kamionem do Maďarska. Jak já jsem na ty džíny byla pyšná. Do džínoviny jsem se tehdy zamilovala –byla praktická, džíny šly nosit všude a nevytahovala se kolena, ani se hned neumazaly.

Postupně s uvolňováním režimu a jeho pádem jsme si mohli koupit džínové oblečení ve větší míře.  Džíny a džínové sukně (u kluků nezničitelné džínové bundy) se staly nedílnou součástí našich šatníků.

Láska k džínovému oblečení mi zůstala doposud.  Proto jsem byla moc ráda, když v mém oblíbeném eshopu s módou – Móda Prostějov – věnovali letos džínovině celou jednu kolekci.

Módu Prostějov mám moc ráda. Mám už doma spoustu oblečení od nich – několikery kalhoty, kabátek, a spoustu triček. Všechno jejich oblečení jek totiž slušivé, kvalitní, a hlavně – sedí mi jako ulité. Dřív jsem si myslela, že pokud si chci koupit oblečení, které mi padne, musím si ho nechat ušít. Při vyzkoušeních prvních kalhot z Módy Prostějov jsem pochopila, že tomu tak není. I moje velmi nekonfekční postava se v tomto oblečení cítí příjemně a hlavně – pohodlně.

Z džínové kolekce jsem si vybrala šaty Viol a bundu (kabátek) Ada.

Šaty s dlouhým rukávem byly jasnou volbou. Moc se mi líbí. Šaty nosím moc ráda, ale mám trochu problém s velikostmi. Mám bujnější hrudník a větší bříško – proto musím těmto parametrům přizpůsobit volbu oblečení. Někdy to není jednoduché. Co je mi v horních partiích, to mi dole plandá a naopak.

U šatů Viol jsem viděla na bocích prošitou gumičku, takže je mi jasné, že se skvěle přizpůsobí postavě.

Když jsem šaty doma rozbalila a vyzkoušela, byla jsem nadšená. Šaty jsou lehké, látka je velmi příjemná –a hlavně – je elastická. Postavě se opravdu přizpůsobí, a to prošití na bocích a v ramenou ze šatů dělá slušivé a neuvěřitelně pohodlné. Nikde nic nemačká, nic netlačí.

 Látka je na těle opravdu příjemná a v šatech se cítím moc dobře. Vždycky jsem si chtěla pořídit podzimní šaty, ale nikdy jsem si je nekoupila. Většina šatů na podzim a zimu jsou šaty vlněné, anebo úpletové. Tělo obtáhnou jako housenka a pokud je postava s nedokonalostmi, nevypadá to dobře. Nechtěla jsem vypadat jako housenka. V těchto džínových šatech si rozhodně jako housenka nepřipadám. Jsou moc fajn.

Zipy na bocích vypadají dobře a šaty ozvláštnily. Vypadá to moderně a hezky. Šaty jsou ze super strečového materiálu a postavě opravdu dost lichotí.

Druhý kousek oblečení, který jsem si z džínové kolekce vybrala je džínová bunda – takový spíš kabátek.

Udělala jsem si radost, protože džínovou bundu jsem ještě nikdy neměla. Na podzimní procházky s vnoučky je skvělá.

Džínovina dobře vypadá, dobře se udržuje. Nemusím se tak bát, že když půjdeme s vnuky ven, a otřou se o mě tlapkou, že to bude hned vidět. V tom je kouzlo džínoviny – není na ní úplně všechno vidět.

Kabátek se mi líbil už na obrázku, když ale přišel domů, byla jsem překvapená. Vypadal ještě mnohem lépe. Sepraná džínovina má hezkou tmavou barvu. Bunda je opravdu moderně vypadající a hlavně slušivého střihu.

Bunda je lehká, takže je pohodlná na nošení, přitom ale je poměrně teplá a moc neprofoukne.

Materiál je poměrně dost elastický.

 Zapínání je na zip.

 Kapuce je pro podzimní sychravé počasí skvělá věc.

Co je ale na téhle bundě super, je na zadní části regulace 2 pásky na patent- pokud jste štíhlá, zapnete na první, pokud jste při těle, povolíte si na druhý patent. Bunda tak vždycky vypadá dobře a dělá hezkou postavu. Protože každá z nás občas má období, kdy střídavě trochu přibere, a pak zase trochu zhubne – tahle bunda je pro nás hotový zázrak. Elastická a ještě s regulací – prostě nám to v ní dámy bude vždycky moc slušet.

Bundu nosím moc ráda do města, na nákup, na procházky i na hřiště s vnoučaty. Bunda je velmi univerzální a vždycky dobře vypadá.

Přesně proto mám džínovinu tak ráda.

Na stránkách Móda Prostějov mám vyhlídnuté ještě džíny. Šaty i kabátek mají super barvu a skvěle mi padly, kalhoty jsou tedy nutné – přece je fajn mít padnoucí kalhoty.

Pokud potřebujete obnovit šatník, určitě se podívejte na halenky. Mají spoustu nových vzorů – i tady už mám vyhlídnutých několik kousků.

Velmi se mi líbí i nabídka zimních bund a kabátků. Protože mám ráda modrou barvu, a modrých kabátků moc v obchodech není, i tady už mám svého velkého favorita.

Jak to vidím, já si letos budu Ježíškovi psát, aby mi pod stromeček nadělil oblečení z Módy Prostějov. Je to oblečení kvalitní, slušivé a cítím se v něm velmi pohodlně.

Pokud si chcete prohlédnout sortiment eshopu, klikněte zde: oblečení pro ženy Móda Prostějov.

A na závěr úžasná sleva na všechno zboží z esopu Móda Prostějov. Stačí zadat v košíku kód JANA20 a odečte se vám 20% z ceny produktu. A to už se vyplatí. Neváhejte a nakupujte, sleva platí jen do 14.11.2021


Šikovná jehla.

 

Kabelky. Mám je moc ráda – asi jako většina žen. Protože jsem zažila dobu, kdy na trhu výběr kabelek byl žalostný, a každá žena měla doma kabelku jednu, a to ještě stejnou jako většina sousedek, ohromně si užívám, že dnes je to všechno jinak.

Kabelek je na trhu dostatek, vybere si každá z nás. Trošku problém je s originalitou. Jakmile se objeví nějaký módní trend, začnou ho všichni kopírovat, a je to pak vidět i na kabelkách. Jak se říká – všechny na jedno brdo. Jenže já nechci kabelku, kterou bude mít ve městě každá druhá žena. Tuhle dobu už si připomínat nechci.

Celkem jsem proto zajásala, když jsem na facebooku objevila stránku Šikovná jehla.

Je to stránka s rukodělnou výrobou kabelek a batůžků. Co kus, to originál. Jedna krásnější, než druhá.

Na stránku jsem se chodila dívat dlouho. Kabelky se mi moc líbily, takže jsem se tak trošku nechávala inspirovat, než si vyberu tu svou. Dlouho jsem váhala mezi kabelkami a batůžky. Kabelky mám ráda, jsem na ně zvyklá a nosím je stále. Batůžky jsou nádherné, a praktické – všechno nesete na zádech a ruce máte volné. To potřebuji hlavně při procházkách s vnoučaty.

Nakonec jsem se rozhodla pro kabelku. Takzvanou kabelku „pracovní“. Tak jsem si pojmenovala typ kabelek, které jsou na nošení univerzální. Můžu je nosit do práce, do města, nebo i na nákup. Kabelka, která vypadá elegantně a přitom do ní klidně nacpu notebook, nebo nákup. Manžel občas v legraci říká, že čeká, kdy z kabelky vytáhnu slona, nebo cihlu –  tenhle zvyk mám už od doby, co mám děti. Do kabelky se prostě musí vejít všechno potřebné, aby mne nic nezaskočilo.

Chápu, že můj požadavek na praktičnost a přitom eleganci je náročné splnit. Kabelka, kterou mi „paní Šikovná jehla“ ušila, tohle všechno naprosto splňuje. Je prostě super.

Černobílý vzor na kabelce je praktický – není na něm vidět špína. A to už ji nosím dost dlouho.

Materiál kabelky je kombinace bavlny a kůže.

Kůži prostě jen otřete hadříkem a je čistá, totéž můžete udělat i s bavlnou, a když to nepomůže, tak klasicky – jemný kartáček, mýdlo a voda – kabelka je hned jako nová.

Na kabelce mám jednu vnější kapsu, když potřebuji něco nutně jen na chvíli odložit.

Uvnitř kabelky je kapes víc. Jedna velká, a pak menší – na mobily, klíče, diář, nebo i na propisku.

Celá kabelka je velmi precizně ušitá. Nikde nenajdete jediný křivý steh, nebo nitku, co tam nepatří.

Já na ruční práce moc šikovná nejsem, proto obdivuji, když něco dokážou ostatní.

Kabelky od Šikovné jehly jsou důkazem, že zlaté české ručičky opravdu existují, a není to jen fráze.

Nádherné provedení, a originální vzory. Šikovná jehla je prostě opravdu šikovná. Není šikovná jen jehla, ale hlavně ruce, které kabelky šijí, a hlava, která je navrhuje.

Super je, že si můžete nechat ušít kabelku podle vlastního přání. Kabelky jsou originální, ručně šité, a ještě můžete kecat do toho, jak by měla ta vaše vysněná kabelka vypadat. Co víc si přát?

S kabelkou od Šikovné jehly se vám nestane, že byste potkali sousedku, nebo jakoukoliv ženu se stejnou kabelkou, jako máte vy. Protože je to ruční práce, je každý kus trochu jiný, každý kus je originál.

Na všech kabelkách a batůžcích je vidět, že jsou šity a navrženy od srdce.  Jsem opravdu moc ráda, že vlastním svou originální kabelku.

Protože se mi moc líbí i batůžky, určitě časem nějaký objednám pro dcery. Bude to fajn osobní dárek.

a tady je pár fotek na ukázku (fotky jsou z facebooku Šikovná jehla):

Pokud si chcete kabelky prohlédnout, nebo nechat vyrobit, určitě se podívejte na facebook na stránku Šikovná jehla. Najdete tam spoustu krásných kabelek a batůžků, které udělají radost a zahřejí na duši.

Stránku najdete po kliknutí zde: facebook Šikovná jehla.

 


Akumulátorový vysavač Rotaro Power Vac 2v1  Leifheit

 

Dnes bych vám chtěla představit prima bezkabelový vysavač Rotaro Power Vac 2v1 od společnosti Leifheit.

Já nerada uklízím, ale mám ráda uklizeno. Tyhle dva paradoxy se ve mně často perou. Do uklízení se mi vůbec nechce, ale když někde na podlaze vidím smetí, nedá mi to a jdu pro smeták. Zametání mě vůbec nebaví. Je to nudná práce, hrnu smetí před sebou, pak na lopatku – prostě otrava.

Dlouho už jsem pokukovala po tyčovém vysavači.  Je to pohodlné a rychlé uklízení. Protože se blíží předvánoční úklid, konečně jsem se rozhodla si tyčový vysavač pořídit.

Vybrala jsem si vysavač Rotaro PowerVac od společnosti Leifheit. Výrobky této značky mám velmi ráda. Mám je vyzkoušené, a ještě se mi nestalo, že bych měla nějakou poruchu. Pokud se stane, že nějaká porucha je, dostanete u Leifheit okamžitě jiný nový výrobek – žádné dlouhé reklamování, žádné dohady. Společnosti  Leifheit záleží na zákaznících a jejich spokojenosti a na jejich přístupu je to znát. Kdykoliv jsem měla dotaz na nějaký produkt, dostala jsem okamžitě odpověď, která byla přesná, věcná a vše mi vysvětlila.

Vysavač Rotaro jsem si vybrala, protože je bezkabelový a bezsáčkový. To mi dělá velkou radost. Nemusím konečně za sebou tahat elektrický kabel, a přepínat vysavač v každé místnosti. Vysavač se pohybuje na kolečkách – jezdí velmi dobře na všech površích – na linu, plovoucí podlaze i kobercích.

Vyhovuje mi i to, že u tyčového vysavače mohu stát vzpřímeně – žádné ohýbání a bolavá záda.

Režim vysávání (výkon) si mohu zvolit mezi režimem Turbo a Eco. Eco je úsporný, tím vysávám nejčastěji, Turbo volím, když je někde víc nečistot, nebo hrubé kousky – jako když si třeba vnuk vysype písek z bot.

Na vysavači jsou 2 kartáče s technologií BristlePro – seberete s nimi opravdu všechno. I vlasy a zvířecí chlupy. To oceňuji – mě padají vlasy poslední dobou nějak víc než jindy, dcera má dlouhé vlasy a když se na sedačce opře, je tam taky vždy co vysávat a o psích chlupech ani nemluvím. Kdo má psa, tomu nemusím vůbec nic vysvětlovat. Někdy mám pocit, že z našeho psa je tolik chlupů, že kdybych je posbírala a ukládala, za pár dní poskládám dalšího psa. Chlupy jsou všude. Proto jsem ráda, že tyhle kartáče psí chlupy posbírají.

Tím se dostávám k další výhodě tohoto vysavače – a to je bezsáčkový provoz. Už nemusím vůbec hlídat, jestli mám doma dostatek sáčků – prostě vysypu nádobku na nečistoty a je hotovo. Je to opravdu pohodlné a příjemné. Nádobka na nečistoty je 250 ml velká – vejde se tam opravdu hodně špíny.

Filtrační systém EPA odstraňuje prach z vysávaného vzduchu – to ocení hlavně ti, kdo mají doma alergika. Filtr stačí omýt pod vodou – má dlouhou životnost.

Na vysávání na problematických místech je praktické umístění čtyř LED diod na přední části. Díky těmto světýlkům je vidět na nečistoty i na tmavších místech jako pod nábytkem, nebo pod sedačkou.

 

Vysavač Rotaro PowerVac je vysavač 2v1 – má v sobě ještě malý ruční vysavač. Pokud není potřeba vysávat velké plochy, ale třeba jen drobky na sedačce, nebo pavučinku v rohu místnosti, je to s ručním vysavačem pohodička. Je lehký a přitom opravdu vysává. Pro ruční vysávání jsou 2 nástavce – úzký, který se vejde do všech škvír, a nábytkový.

Výdrž baterie na jedno nabití je asi 35 minut – na vysátí celého bytu víc než dostačující. Nabíjení je jednoduché – vysavač postavíte do nabíjecí stanice a to je všechno.

Jsem maximálně spokojená. Tak trochu si v duchu nadávám, že jsem si bezsáčkový a bezkabelový tyčový vysavač Rotaro PowerVac  2v1 nepořídila už dávno. Mohla jsem si ušetřit spoustu nepříjemných chvil, kdy jsem se zbytečně zlobila s kabelem od vysavače, a sháněním sáčků do vysavače. Netahám už za sebou žádnou přítěž, ale pohodlně a bez ohýbání vysávám s tyčovým vysavačem. Už mě nezlobí zametání a hrnutí smetí před sebou – sáhnu po svém Rotaru a je to v cuku letu uklizeno. Nevadí mi už, ani když malý vnuk sedí v židličce, a kousky rohlíku kolem něj létají na metr daleko. Ani psí chlupy a vypadané vlasy už mi nevadí – kartáče mého tyčového vysavače si s nimi snadno poradí.

Jsem maximálně spokojená. Pokud jste o tyčovém vysavači uvažovali, zkuste tenhle prima od Leifheit. Je účinný a dobře vysává.

Tenhle vysavač je tak fajn, že dokonce baví i muže – syn se vysavače chopil dobrovolně a vysává s ním rád. Muži prostě mají tyhle šikovné vychytávky rádi – úklid se najednou stane snadným a pohodovým.

Pokud chcete udělat radost někomu pod stromečkem, vysavač Leifheit Rotaro PowerVac je prima tip na vánoční dárek.

Pokud si chcete vysavač prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: tyčový vysavač Rotaro PowerVac 2v1

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment společnosti Leifheit, klikněte zde: Leifheit-online.cz


Norská móda

 

Venku začíná být pořádná zima. Pokud rádi sportujete, určitě v tomto období, stejně jako já řešíte, co si na sport obléknout. Pokud si vezmu jen triko a mikinu, případně ještě lehkou bundu nebo vestu, bude mi ve chvíli, kdy se zastavím zima, a při sportu zase horko.

 Zkoušela jsem spoustu variant, jak se obléknout.  Pokud se chci proběhnout, projet na koloběžce, nebo stačí jen svižný krok někde v terénu – vždycky je to o tom, mít to správné oblečení.

 Pokud se navléknu do více vrstev, tak je pak postupně sundávám a nastane problém kam s nimi. Svetr a mikina jsou zase moc teplé, často se zpotím, a v tomhle chladu je pak na průšvih jménem nachlazení rychle zaděláno.

Řeším to každý rok. Už jsem dávno koukala po nějakém kvalitním běžeckém oblečení. Nejlepší pro sport mi ze všech dlouhých recenzí a doporučení vyšla Merino vlna. Merino oblečení si všichni sportovci pochvalují. Trošku mne odrazovala jeho vyšší pořizovací cena, takže většinou jsem nákup odložila a dál se střídavě klepala zimou, anebo potila.

Letos už jsem se rozhodla Merino oblečení vyzkoušet. Vyzkoušela jsem dámské funkční triko Kari Traa Agnes v modré barvě (já prostě tu modrou miluju ze všech barev nejvíc).

Zvolila jsem toto triko, protože jeho vzor je jemný a decentní, a nemusí být jen na sport, mohu ho nosit kamkoliv – na lyžování stejně jako na výlet, nebo do práce.

Triko je příjemné hned na první omak, a po prvním vyzkoušení při sportu jsem si teda docela nadávala, že jsem ho nevyzkoušela už dávno. Mohla jsem si ušetřit spoustu oblékacích potíží.

Teď momentálně jsem ve stavu takového nadšení, že nevím kde začít dřív, myšlenky mi skáčou od jedné pozitivní věci ke druhé – pokusím se moc nepřeskakovat a pěkně pomalu a postupně popíšu svoje pocity s prvním setkáním se s Merinem.

Značku Kari Traa jsem si vybrala, protože má všude nejlepší recenze. Když už jsem se rozhodla, tak chci tu nejlepší kvalitu.

Značku založila úspěšná sportovkyně – akrobatická lyžařka Kari Traa. Tato držitelka tří olympijských medailí byla vyhlášena za nejvíce sexy ženu v Norsku. Jako sportovkyně hledala značku oblečení, která rozumí potřebám žen při sportu. Nikde ji nenašla, proto založila vlastní značku, vyzvala nejlepší designérky a společně vytvořily povedenou kolekci oblečení na sport.

Triko Agnes je z nádherně hřejivého funkčního Merina.

Merino vlna má tu super vlastnost, že dokáže díky svým vlastnostem hřát i když je mokrá. Přitom vlhkost vsákne do sebe a na pokožce cítíte sucho. To je prostě úžasné.

Jako super bonus je, že Merino je přirozeně odolná proti pachům – to ocení všichni sportovci. Při sportu se všichni potíme, a kdo by chtěl být cítit, že? Já tedy ne.

Triko Agnes se velmi dobře obléká.

Funkční triko Agnes jsem si vybrala v modré barvě s oranžovými detaily.

Límec je vysoký, zapínání je na zip – takže kdykoliv je třeba si ho můžete rozepnout a ohrnout.

Díky zipu se triko i dobře obléká. Zip má u krku patku, takže se neskřípnete a neštípnete do brady ani když máte studené a neohrabané ruce.

Tak nějak jsem do trika vklouzla a během chvilky jsem měla pocit, jako bych měla druhou kůži.

 Na těle ho v podstatě během chvíle přestanete úplně vnímat. Nikde nic netáhne, nikde nic neškrtí. Triko se mi dokonale přizpůsobilo a já se cítila moc fajn.

Je zajímavé, že ani v místnosti, kde bylo celkem teplo jsem neměla pocit, že se bych se přehřívala, nebo příliš potila. Bylo mi normálně příjemné teplo.

V podstatě se teď už studených a mrazivých dní nebojím. Merino triko Agnes je super. Už teď se těším na běžky. Určitě bude fajn si pořídit na běžky ještě Merino legíny (a mají je i ve stejném vzoru). Pak bude pobyt venku plný pohody – pěkně v teple, bez zbytečného pocení a bez pocitu mokra.

Čekala jsem, jestli když vyjdu ven, kde je chladno, mi nebude zima. Tepelně jsem se ale srovnala během chvilky a je mi venku i v chladu velmi příjemně. Opravdu jsem nečekala, že Merino je tak hřejivá vlna.

Triko Agnes má:

 •  přiléhavý střih s body mapping panelovou konstrukcí
 • Vlněné vlákno s vynikajícími termoizolačními vlastnostmi za mokra i sucha
 • Měkký a příjemný materiál na omak
 • Žakárový úplet
 • Ploché švy pro maximálně hladký povrch a snadné vrstvení
 • Krátký zip s ochrannou patkou v oblasti brady
 • Pružné boční panely (díky nim opravdu nikde nic netlačí)
 • Materiál je 70% Merino vlna, 30% Modal vlákno 19,5 mic
 • Gramáž 240 g/ m²
 • Velikosti XS až XL

 

Jaký je můj výsledný dojem? Naprostá spokojenost. Cítím se opravdu velmi pohodlně a je mi při sportu fajn.

Na stránkách Norská móda jsem si kromě hřejivého Merino trička Agnes vybrala ještě funkční tílko Kari Traa Tina 

Někdy je venku ošklivě a nechce se mi cvičit, nebo sportovat třeba v dešti, nebo mlze. Pak je potřeba mít pořádné tričko na sport na doma – nebo třeba do tělocvičny, nebo posilovny.

Tílko má jednoduchý a přitom zajímavý design. Kombinace barev černá – oranžová - fialová vypadá moc hezky.

Boční pásy přitom působí zeštíhlujícím dojmem, takže si připadám hned lépe.

Materiál je strečový, takže se dobře obléká, nikde netlačí a nepne.

Materiál je rychleschnoucí – takže vám nebude nepříjemně vlhko ani zima.

Tílko má reflexní prvky, takže bude fajn třeba na běh v létě venku – i za šera. To jsem zatím nezkoušela.

Otestovala jsem tričko na aerobiku. Vzhledem k tomu, že jsem na aerobiku dlouho nebyla, a tak nějak moje tělo zpohodlnělo, bylo to celkem náročné. Nejen že jsem se zadýchala, a to pořádně. Tentokrát jsem i cítila každý sval a pot ze mne tekl snad po litrech. Tričko to ale na rozdíl ode mne ustálo. Já jsem byla zničená – tričko v naprosté pohodě.

Hlavní materiál trička je 93% Polyester a 7% Elastan, vedlejší materiál je pružnější – 14% Elastan a 86% Polyester

Tohle tílko si oblíbíte na nošení do fitka i do tělocvičny, nebo jen na běžné cvičení doma. Fajn bude určitě i v létě třeba na kolo, nebo na výlet s dětmi – prostě na běžné každodenní nošení. Materiál je příjemný, rychleschnoucí, elastický – takže vás krásně obepne jako druhá kůže a přitom díky bočním panelům působí zeštíhlujícím dojmem.

Na stránkách Norská móda jsem tentokrát vyzkoušela triko Agnes z Merino vlny a funkční tílko Tina. Obě trička jsou opravdu moc fajn.

Z trička Agnes jsem ale nadšená o něco víc. Je to moje první osobní setkání s Merino vlnou, a jsem s ní velmi spokojená. Ba přímo nadšená. Vůbec jsem nečekala, že je vlna tak hřejivá, že drží vlhko v sobě a nepustí ho na pokožku. Taky jsem nevěděla, že do sebe tak nějak šikovně pohltí pach a – no, prostě v Merino vlně nesmrdíme.

Když si vzpomenu, jak jsem bojovala s výkyvy teplot, věčně jsem měla kolem pasu uvázaná trička nebo mikiny, které při sportu překážejí. Tohle Merino triko Agnes odbouralo. Nepotřebuji 2 trička, nebo mikiny. Stačí mi v pohodě jedno. Navíc je tričko neskutečně pohodlné a moc hezky vypadá.

Tak nějak když jsem zkusila tohle super Kari Traa tričko, asi budu pokukovat i po klasických svetrech s norským vzorem z Norské módy. Pokud s nimi budu spokojená jako s tímhle tričkem, myslím, že už je pak nesundám. Pokud je zkusím, určitě vám dám zase vědět recenzí.

Pokud si chcete prohlédnout, nebo koupit tričko z Merino vlny, klikněte zde: Dámské funkční triko Kari Traa Agnes H/Z modrá

Pokud si chcete prohlédnout, nebo koupit funkční tílko na cvičení, klikněte zde: Dámské tílko Kari Traa Tina fialová

 

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: Norskamoda.cz


Chytré dámské hodinky Carneo

Chytré hodinky a fitness náramky se stávají nedílnou součástí našich životů. Kdyby mi někdo ještě před několika lety řekl, že budu chodit s hodinkami, kterými mohu přijímat telefonát a sledovat svoje životní funkce, asi bych mu řekla, že se zbláznil. Vůbec bych si to neuměla představit. O to víc si tuhle technickou vymoženost užívám. Všichni se snažíme žít zdravěji, a k tomu tyhle hodinky dost pomáhají.

S chytrými hodinkami a fitness náramky je (nejen) cvičení prostě efektivnější a tím i snazší. Já si to tedy ohromně užívám. Chytré hodinky se staly nedílnou součástí mého života. Jsou hezké, praktické a mají super vychytávky. Tyhle hodinky mne baví.

Protože budou vánoce, a všichni si tak nějak sdělujeme přání na dárky pod stromeček (někdo řeší nákupy až po vánocích, protože mívá pod stromečkem obálku), chtěla bych vám některé chytré hodinky představit.

Já jsem si oblíbila značku Carneo. Značku mám ráda, protože jde s vývojem pořád dopředu. Neprodávají pořád ty stejné modely, ale stále hodinky inovují a zdokonalují – funkcemi i designem.

 Hodinky Carneo jsou uživatelsky velmi příjemné. Já nejsem úplně technický typ, a užívání moderních technologií mi někdy dělá trochu problém. Proto jsem ráda, že Carneo hodinky mají opravdu velmi snadné ovládání. Všechno tu je logické a praktické. Prostě a jednoduše řečeno – ovládat tyhle hodinky zvládne každý. Aplikace je v češtině.

Abych hodinky otestovala pořádně, poprosila jsem o pomoc se zkoušením i moje dvě dcery. Každá jsme jiná, každá používáme hodinky jiným způsobem a k jiným účelům a sportům. Konečný výsledek je, že jsme spokojené všechny. Každá užíváme jiné aplikace, každá ale u Carneo hodinek nacházíme přesně to, co potřebujeme. To se mi na Carneo moc líbí – i pro tak rozdílné ženy jsou hodinky vyhovující. Promyšlené do posledního detailu.

Ráda bych vám představila troje hodinky: Carneo Gear + 2nd GenCarneo Prime slim gold a novinku LuXii Active gold.

Carneo Gear + 2nd Gen v elegantním stříbrném provedení s bílým páskem si vybrala k vyzkoušení nejmladší dcera.

Kromě sportu hodinky využívá i v práci, takže chtěla méně nápadný a přitom elegantní vzhled. Stříbrné hodinky mají jemný a elegantní vzhled. Stříbrný ciferník a bílý řemínek.

Hned po vybalení jsem si všimla nabíječky – mají super nabíječku – jen na ni hodinky položíte a hotovo. Je kulatá, dost velká na to, aby se na ni člověk i v rychlosti rychle trefil. Nabíječka je magnetická, takže ji jen cvaknem vedle počítače a nabíjení může začít. Hodinky drží, nespadnou – všechno jde pěkně rychle.

Jednoduchý IPS displej je připravený k použití – prakticky reaguje hned, funguje i po pootočení rukou. Nemusíte nic složitě zapínat. Hodinky měří spoustu věcí – od srdečního tepu až po kvalitu spánku. Baterie vydrží 5- 7 dní.

Nám tedy vydržela těch 5, protože hodinky byly používány celkem intenzivně. Při menším využití tedy určitě věřím, že těch 7 dní zvládnou.

Hodinky pomocí Bluetooth jsou kompatibilní se systémy Android a IOS. Hodinky upozorní i na příchozí hovor a nebo SMS.

Hodinky mají 7 sportovních režimů, které přehledně zobrazí všechny potřebné údaje. Sportování se tak stane mnohem efektivnější. Sportujeme s využitím toho, co využito má být – správně dýcháme, a lépe si rozvrhneme síly, víme, kolik jsme spálili kalorií, a spousta dalších fajn funkcí.

Dokonce i stres umí hodinky změřit. Dělali jsme si z dcery legraci, že se jí v práci rozskočí ciferník, ale kupodivu jsme zjistili, že stresující jsou často úplně jiné situace, než ty pracovní. I to je fajn si uvědomit.

Funkce hodinek si nebudu nijak vymýšlet, napíšu vám je podle manuálu výrobce, abyste měli přesnou představu o tom, co hodinky umí.

Při uživatelském hodnocení obstály hodinky velmi dobře. Jsou hezké, a funkční. Není třeba je nijak složitě zapínat – reagují na pohyb, takže je to jako u klasických hodinek – jen zvednete ruku, jako když se chcete podívat, kolik je hodin.

 • Dokáží přesně sledovat vaše pohybové aktivity, počítá spálené kalorie, počet ujetých kroků a mnoho dalších parametrů.
 • Jejich specialitou je pak již zmíněné automatické měření tepu srdce.
 • Možnost výběru ze 7 sportů (běh, chůze, kolo, basketbal, fotbal, badminton, švihadlo).
 • Disponují menstruačním kalendářem.
 • Měření krevního tlaku a okysličení krve.
 • Automatické měření stresu během celého dne.
 • Funkce Body battery představující stav energie Vašeho těla během celého dne.
 • Funkce kardio index Vás informuje o aktuálním stavu, zdražuje Vašeho srdce.
 • Vaše BMI máte vždy k náhledu v aplikaci, což vás může neustále motivovat k dalším a dalším aktivitám.
 • Denní, týdenní, měsíční a roční statistiky všech naměřených hodnot s anonymním porovnáním ze všemi uživateli ve Vašem věku a pohlaví, pro ještě větší motivaci být nejlepší.
 • Funkce přátelé na společné sportování, porovnávání, podporu a motivaci.
 • Sledují i spánek a přinášejí zajímavou funkcionalitu v podobě identifikace volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil do kapsy, abyste věděli, kdo vám volá.
 • Všechny důležité informace se zobrazují na IPS displeji, ale i Ve Vašem smartphonu (hodinky jsou kompatibilní se systémy Android a iOS).
 • Displej je barevný a skvěle čitelný a zároveň zapuštěný do hodinek, takže nikde nepříjemně nevyčnívá.
 • Displej se rozsvítí jednoduchým otočením zápěstí, číst čas nebo přistupovat k hlavním informacím je tak možné nejpřirozenějším způsobem, stejně jako při pohledu na klasické hodinky.
 • Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě, splňují tak přísnou certifikaci IP67.
 • S Vaším smartphonem se spárují přes úsporné Bluetooth.

 

Při uživatelském hodnocení obstály hodinky velmi dobře. Jsou hezké, a funkční. Není třeba je nijak složitě zapínat – reagují na pohyb, takže je to jako u klasických hodinek – jen zvednete ruku, jako když se chcete podívat, kolik je hodin.¨¨

Pokud si chcete hodinky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Carneo Gear + 2nd Gen

 

Další testované hodinky jsou Carneo Prime slim gold.

 

Jsou to nejtenčí manažerské dámské hodinky na trhu. A jsou opravdu vymazlené. Nejen že krásně vypadají, ale jsou i odolné. Testovala je dcera, která je používá při sportu a při práci, a občas se hodinek zmocnil její roční syn, takže prošly i zkouškou odolnosti. Testem odolnosti prošly na výbornou – zvládly pády, i polití čajem.

Hodinky jsou designově opravdu moc povedené. Ciferník je ve zlatém provedení, pásek (řemínek) ve světle růžové barvě – velmi příjemný na dotek.

Hodinky měří tep a srdeční činnost během sportu i mimo něj. Je to někdy velmi zajímavé porovnat. Tento údaj je krásně vidět na hlavní obrazovce ciferníku.

Ovládání je jednoduché, ikony jsou srozumitelné. Jazyk je čeština, takže si s hodinkami skvěle poradíte.

Hodinky mají třeba funkci měření stresu a také průvodce dechovým cvičením na snížení stresu – zkoušely jsme doma všechny a fakticky to funguje, ke zklidnění došlo celkem rychle.

Všechny naměřené údaje si můžete ukládat.

Hodinky mají 7 sportovních režimů.

Kompatibilní jsou s IOS a Androidem.

Baterie má slušnou výdrž – 4- 6 dní podle výrobce. Při plném používání jsme je dobíjely už po těch 4 dnech.

Hodinky byly využívány velmi intenzivně, a musím říct, že jsou moc fajn. Dcera si pochvaluje efektivnější cvičení, ale i různé příjemné aplikace z nesportovního života – počasí, hudba, kvalita spánku a spousta dalších aplikací.

 • Dokáží přesně sledovat Vaše pohybové aktivity, počítá spálené kalorie, počet ujetých kroků a mnoho dalších parametrů.
 • Jejich specialitou je pak již zmíněné automatické měření tepu srdce.
 • Upozornění na vysoký tep.
 • Možnost výběru ze 7 sportů (běh, chůze, kolo, basketbal, fotbal, badminton, švihadlo).
 • Disponují menstruačním kalendářem.
 • Automatické měření stresu během celého dne.
 • Průvodce dechovým cvičením na snížení stresu.
 • Součástí hodinek jsou 2 hry.
 • Ovládání hudby + vzdálené ovládání fotoaparátu v telefonu.
 • Měření krevního tlaku a okysličení krve "saturace".
 • Budík - (max. 3).
 • Množství ciferníků + vytvoření vlastního ciferníku.
 • Připomínání dodržování pitného režimu.
 • Kontrola pohybu s upozorněním na nečinnost.
 • Zobrazení aktuálního počasí s předpovědí na 7 dní.
 • Funkce Body battery představující stav energie Vašeho těla během celého dne.
 • Funkce kardio index Vás informuje o aktuálním stavu, kondici Vašeho srdce.
 • Vaše BMI máte vždy k náhledu v aplikaci, což vás může neustále motivovat k dalším a dalším aktivitám.
 • Denní, týdenní, měsíční a roční statistiky všech naměřených hodnot s anonymním porovnáním ze všemi uživateli ve Vašem věku a pohlaví, pro ještě větší motivaci být nejlepší.
 • Funkce přátelé na společné sportování, porovnávání, podporu a motivaci.
 • Sledují i spánek a přinášejí zajímavou funkcionalitu v podobě identifikace volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil do kapsy, abyste věděli, kdo vám volá.
 • Všechny důležité informace se zobrazují na IPS displeji, ale i Ve Vašem smartphonu (hodinky jsou kompatibilní se systémy Android a iOS).
 • Displej je barevný a skvěle čitelný a zároveň zapuštěný do hodinek, takže nikde nepříjemně nevyčnívá.
 • Displej se rozsvítí jednoduchým otočením zápěstí, číst čas nebo přistupovat k hlavním informacím je tak možné nejpřirozenějším způsobem, stejně jako při pohledu na klasické hodinky.
 • Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě, splňují tak přísnou certifikaci IP67.
 • S Vaším smartphonem se spárují přes úsporné Bluetooth.

 

Hodinky vypadají krásně a luxusně. Určitě vás bude – tak jako nás – bavit funkce měnit si ciferníky. Díky tomu máte pokaždé jiné hodinky.  Je to fajn nápad na oživení. Podívat se na displej můžete kdykoliv – stačí pohnout rukou jako u klasických hodinek.

Tyhle hodinky doporučuji všem ženám, které chtějí mít hodinky, které plní i funkci fitness náramku, a přitom vypadají opravdu luxusně, takže si je mohou vzít klidně i k šatům do práce.

Pokud si chcete hodinky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Carneo Prime slim gold

 

Poslední hodinky jsem testovala já. Nechala jsem si je na konec jako takovou třešničku na dortu.

Je to novinka mezi Carneo hodinkami – smart hodinky LuXii Active gold.

Zaujaly mne na první pohled velmi originálním tvarem, vzhledem a ciferníkem. Displej je zapuštěný do hodinek – nikde nevyčnívá a vypadá to opravdu moc dobře.

Mám raději hodinky obdélníkové, proto jsem z těchto od Carneo úplně nadšená. Hodinky jsou ve zlatém provedení, mají růžový pásek příjemný na dotek.

Lze je spárovat s telefonem, kompatibilní jsou s IOS a Androidem. Upozorní na přicházející hovor i na sms zprávu.

Výdrž baterie je 4 – 5 dní. Asi mám štěstí na dobrou baterii, protože jsem si vzpomněla, že bych měla hodinky nabít až po týdnu – ony totiž pořád fungovaly. Měla jsem trochu strach, jak zvládnou sport v mrazivém prosincovém počasí, ale v pohodě.

Vyzkoušela jsem i voděodolnost. Nějak jsem se zapomněla, a to, že mám hodinky na ruce, jsem zjistila, až když jsem vylezla ze sprchy. Fungují! Nic se jim nestalo a stále fungují!

Líbí se mi i funkce porovnávání statistiky sportování s osobami stejného věku a pohlaví – pro mne je to celkem motivace být lepší.

Tyhle hodinky jsou prostě moc hezké a přitom toho tolik umí. Originální tvar a design zaujme všude, kam přijdu. Oproti klasicky kulatým hodinkám je to příjemné zpestření. Tyhle hodinky jsou prostě šikovné a ještě zdobí a sluší.

 • Dokáží přesně sledovat vaše pohybové aktivity, počítá spálené kalorie, počet ujetých kroků a mnoho dalších parametrů.
 • Jejich specialitou je pak již zmíněné automatické měření tepu srdce.
 • Možnost výběru ze 7 sportů (běh, chůze, kolo, basketbal, fotbal, badminton, švihadlo).
 • Disponují menstruačním kalendářem.
 • Automatické měření stresu během celého dne.
 • Ovládání hudby + vzdálené ovládání fotoaparátu v telefonu.
 • Měření krevního tlaku a okysličení krve "saturace".
 • Budík - (max. 3).
 • Množství ciferníků + vytvoření vlastního ciferníku.
 • Připomínání dodržování pitného režimu.
 • Kontrola pohybu s upozorněním na nečinnost.
 • Zobrazení aktuálního počasí s předpovědí na 7 dní.
 • Funkce Body battery představující stav energie Vašeho těla během celého dne.
 • Funkce kardio index Vás informuje o aktuálním stavu, kondici Vašeho srdce.
 • Vaše BMI máte vždy k náhledu v aplikaci, což vás může neustále motivovat k dalším a dalším aktivitám.
 • Denní, týdenní, měsíční a roční statistiky všech naměřených hodnot s anonymním porovnáním se všemi uživateli ve Vašem věku a pohlaví, pro ještě větší motivaci být nejlepší.
 • Funkce přátelé na společné sportování, porovnávání, podporu a motivaci.
 • Sledují i spánek a přinášejí zajímavou funkcionalitu v podobě identifikace volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil do kapsy, abyste věděli, kdo vám volá.
 • Všechny důležité informace se zobrazují na IPS displeji, ale i Ve Vašem smartphonu (hodinky jsou kompatibilní se systémy Android a iOS).
 • Displej je barevný a skvěle čitelný a zároveň zapuštěný do hodinek, takže nikde nepříjemně nevyčnívá.
 • Displej se rozsvítí jednoduchým otočením zápěstí, číst čas nebo přistupovat k hlavním informacím je tak možné nejpřirozenějším způsobem, stejně jako při pohledu na klasické hodinky.
 • Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě, splňují tak přísnou certifikaci IP67.
 • S Vaším smartphonem se spárují přes úsporné Bluetooth.

Pokud si chcete hodinky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Carneo smart hodinky LuXii Active gold

 

Carneo hodinky jsou vyvíjeny pro ženy, a nabízejí funkce, které ženám ulehčí a zpříjemní život, a zefektivní cvičení.  

Všechny funkce, které nabízejí, tyto hodinky opravdu splňují. Je moc fajn, když najdete zboží, které opravdu splňuje to, co výrobce nabízí.

Aplikace k Carneo hodinkám je v českém jazyce, a vždycky se poměrně rychle a snadno dostanete tam, kam potřebujete. I technický antitalent, jako jsem já, se s těmito hodinkami naučil rychle pracovat. Ovládání je srozumitelné, přehledně uspořádané.

Hodinky a fitness náramky Carneo už nosím několik let. A budu je nosit i dál. Tyhle hodinky mi jako ženě vyhovují, splňují to, co od nich očekávám, a co je důležité – nejsou předražené. V poměru cena x kvalita je jejich nákup výhodný.

Z hodinek mám opravdu velkou radost. Každá věc, která nám pomůže přiblížit se o něco zdraví, je moc fajn. Tyhle hodinky mne upozornily na spoustu chyb, které jsem dělala třeba při cvičení. Zjistila jsem, že moje cvičení může být efektivnější, a spálím víc kalorií s menší námahou.

Výsledky cvičení si můžu ukládat. Občas s dcerami závodíme, která ujde víc kroků za den, nebo za týden.

Hodinky jsou fajn nejen na sport. Díky spárování s telefonem upozorňují na hovory a sms zprávy. Můžu si zahrát na hodinkách hru, nebo třeba pustit hudbu.

Na chytré hodinky jsem si velmi rychle zvykla, a dnes už si den bez nich neumím představit. A i když zrovna necvičím. Hodinky se mi líbí i jako módní doplněk.

Výběr z tvarů, typů a druhů hodinek a fitness náramků mají na Carneo.cz opravdu hodně. Vybere si určitě každý.

Celý sortiment Carneo si prohlédněte po kliknutí zde: Carneo.cz


Mikina Damaris Dark Blue

 

Vánoce se nezadržitelně blíží, a přípravy na ně jsou v plném proudu.

Někdo už má dárky připravené a zabalené, a někdo je teprve nakupuje. Já už mám většinu dárků nakoupených, ale ještě pořád dokupuji takové ty drobnosti pro radost. Tentokrát jsem ale kromě drobností vybrala super věc i pro sebe. Objevila jsem mikinu Damaris v tmavě modré barvě v obchodu BUSHMAN.

Obchod BUSHMAN jsem vždycky vnímala spíš jako obchod pro muže. Ale chyba lávky – mají tu i super věci pro ženy.

Oblečení pro muže mne zaujalo opravdu hodně, mají tu praktické a přitom slušivé svetry, bundy a boty.

 Jsem ale moc ráda, že v BUSHMAN obchodech myslí i na nás, ženy, které chodí rády do přírody a pohybují se hodně venku. V oblečení pro mne zaujalo hned několik kousků. Nejvíc mi padla do oka bunda vhodná i na outdoorové nošení a dlouhá mikina Damaris. Mikina je naprosto super, ještě jsem takovou neviděla.

Je totiž krásně dlouhá až po kolena. Takže i když se ohýbám, sedím, nebo se prostě jen tak pohybuji venku, nikdy mi už není zima na záda, na zadek, ani na nohy. S dlouhou mikinou už jsem se setkala ve formě „teplákových šatů“. To mne ale vůbec neoslovilo, protože nemám moc ráda oblékání si mikin přes hlavu – upřednostňuji mikiny na zip. Ty mají to kouzlo, že se můžu kdykoliv rozepnout, když je mi horko, nebo zapnout v zimě a nemusím složitě sundávat celou mikinu.

Mikina je v podstatě jako druhá kůže. Krásně se přizpůsobuje postavě.

 Je z výplňkové pleteniny, počesaná, takže krásně hřeje.

Super je, že materiál lehce pruží. Takže krásně obepne tam, kde obepnout má, ale přitom vůbec netlačí. To jsem moc ráda, protože když mne mikina táhne přes prsa a v podpaží, není mi to příjemné. Tady je to všechno v pohodě. A když trochu přiberu, nebo zhubnu, pružný materiál zvládne i tyhle váhové výkyvy.

Střih mikiny je velmi praktický, nedokonalosti postavy milosrdně skrývá.

Mikina je jak už jsem psala lehce elastická, ale přitom se nevytahuje. Měla jsem trochu strach, aby když budu nějakou dobu ohnutá, nebo sedět, aby nezůstal materiál vytažený, a já neměla pak na zadku na mikině bouli. Nezůstal vytažený! Drží krásně tak, jak má.

Po vyprání zůstala barva stejná, nikde se neseprala a neoprala.

Švy jsou kvalitně ušité, nikde žádné vytahané nitky, po vyprání se švy nestáčejí.

Na mikině jsou dvě kapsy, ozdobená je logy BUSHMAN.

Z téhle dlouhé mikiny jsem nadšená. Teď v zimě ji budu nosit s vestou, a po zbytek roku mne bude krásně hřát na toulkách lesem a přírodou. Tak to mám moc ráda.

Mikinu prodávají v barvách Dark Blue a Light Olive

Tuhle mikinu si můžete prohlédnout, nebo koupit po kliknutí zde: dámská mikina Damaris Dark Blue

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: BUSHMAN eshop

 

Pokud chcete ještě nakoupit oblečení BUSHMAN pod stromeček, poštou už to asi nestihnete, ale můžete si nechat připravit zboží v prodejně a jen si pak pro něj přijet a vyzvednout.