pro ženy


Lipozomální vitamín D a Hair ZOOKI

Léto se blíží ke svému konci, po něm nastoupí podzim. S podzimem mám kromě krásných barev listí spojený i nepříjemný nástup sezónních infekcí. Nemusí to být zrovna kovid. Nepříjemná je i rýma a další respirační nemoci. Stačí, aby kolem mě prošel někdo nemocný v obchodě, nebo nade mnou stál v autobuse a na problém je zaděláno. Co nechytnu sama, to mi spolehlivě domů jako nechtěný „dárek“ donesou vnoučata ze škol a školek. Kdo by ale byl rád nemocný. Já rozhodně ne! Letos jsem připravená.

Začala jsem včas užívat Lipozomální vitamín D3 obohacený o vitamín K2.

Protože tabletek a léků užívám dost, a bolí mě po nich žaludek, volím tuhle fajn formu užívání. Tekutina v malém sáčku, kterou můžu vypít přímo, nebo si ji přidat do vody, jogurtu, nebo třeba smoothie –podle vlastního uvážení a chuti.

Vitamín D je obalen lipozomy – malými bublinkami o nano rozměrech, tvořených fosfolipidy, které se podobají membránám našich buněk. Lipozomy jsou vhodnou formou k tomu, aby jednoduše prostoupily buněčnou stěnou a dodaly vitamín přímo do buněk. Tím se usnadní jeho vstřebávání a zamezí se neefektivnímu vylučování z těla.

Možná to zní složitě, ale pokud bych to měla zjednodušit – tak napíšu jen: Prostě to líp funguje!

Že je vitamín D prospěšný už víme- potřebujeme ho, aby náš imunitní systém fungoval lépe. V lepším stavu pak máme i kosti, zuby a svaly. Vitamín K2, který je přidaný do sáčku, přispívá k normálnímu stavu kostí lepší srážlivosti krve. Podporuje i správnou činnost srdce.

Hlavně pro nás, ženy je dost důležitý – od určitého věku nám hrozí osteoporóza, a to fakt nechceme. Kdo by taky stál o řídnutí kostí a jejich zvýšenou lámavost. Já jsem osteoporózu zažila u sousedovic babičky, kdy jí stačilo špatně došlápnout, nebo se uhodit a kosti jí praskaly jako slámka. Proto si dávám pozor a vitamín D a K2 doplňuji.

  • Lipozomální technologie vitamínu D3
  • Podporuje imunitní systém
  • Podporuje výkonost svalstva
  • Podporuje sílu kostí a zubů
  • Hraje úlohu v dělení buněk
  • S přidaným vitamínem K2 (MK-7)
  • Praktická forma balení - tekutý vitamím v jednoporcovém sáčku

Tahle forma sáčků mi moc vyhovuje. Rychlé, praktické a nezatěžuje mi trávení.

V balení je 14 sáčků. Dávkování je 1 sáček 2x za týden. Balení vám tedy v pohodě vydrží na 2 měsíce.

Pokud si chcete vitamín prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Vitamin D ZOOKI

 

Další super vychytávku z řady lipozomálních přípravků ZOOKI bych vám chtěla představit Hair ZOOKI.

Je to dokonalá péče o vlasy, pleť a nehty. Takový malý elixír krásy v sáčku.

Užívala jsem ho já i dcera.

Jak už jsem se několikrát chlubila, letos o prázdninách se mi vdávala dcera. Obě jsme chtěly, aby nám to slušelo. Dcera aby byla krásná nevěsta, a já, abych prostě vypadala dobře.

Hlavně já jsem užívala Hair ZOOKI opravdu poctivě. Mám hodně jemné vlasy – a tím myslím, že opravdu jemňoučké. Špatně se češou, rády se trhají. A taky mi padají. Věk a další faktory hrají svou roli. Proto jsem zkusila tenhle zázrak v sáčku.

Já jsem si vybrala borůvkový Hair Zooki, dcera malinový.

Protože jsme ale zvědavé, nakonec jsme si je promíchaly, a příchutě střídaly. Je to fajn – doporučuji příchutě střídat, lépe pak cítíte chuť ovoce v příchuti.

I tento Hair přípravek má speciální lipozomální úpravu.

Lipozomy jsou vhodnou formou k tomu, aby jednoduše prostoupily buněčnou stěnou a dodaly vitamíny a kolagen přímo do buněk. Tím se usnadní jeho vstřebávání a zamezí se neefektivnímu vylučování z těla. Obal s lipidy chrání přípravek před žaludečními kyselinami a umožňuje, aby se živiny vstřebávaly efektivněji přímo v buňkách.

Po dvou měsících užívání jsem velmi spokojená – vlasy mám pevnější, a mnohem méně mi vypadávají. Nelámou se a netrhají. Teď by to ještě chtělo, aby mi začaly dorůstat ve vypadaných oblastech, ale i na to snad dojde. Ono je mi jasné, že bude třeba dlouhodobější užívání. Zázrak po jednom sáčku prostě čekat nejde – chce to trpělivost a dlouhodobější užívání.

Zmizely mi záděry kolem nehtů. Nehty se netřepí a neolamují. Pleť je pružnější a jasnější, vypnutější a hladká. Mám z ní velmi příjemný pocit.

Tenhle sáček by měl být užíván 1x denně. Já jsem tedy užívala první měsíc denně, a teď už jen 2x týdně udržuji hladinu.

Velmi mi vyhovuje snadné užívání. Buď přímo ze sáčku, nebo do smoothie, džusů, jogurtů, kaší –každému podle jeho chuti.

Mně osobně nejvíc vyhovuje užívat přípravek přímo ze sáčku. Celkem mi přípravek i chutná, na chuť jsem si zvykla rychle. I když jak říká moje kamarádka – ono ti to nemá chutnat, důležité je, že to opravdu funguje! A funguje. Já i dcera máme fajn pleť a mnohem lepší kvalitu vlasů. Posuďte sami – takhle nám to na svatbě slušelo.

V sáčku je kromě kolagenu u Malinového Hair obsažen i zinek a selen, biotin a vitamín B12, u borůvkového o biotin selen a zinek – tedy prvky, které posilují i imunitu.

Ještě malé doporučení – ke kolagenu bývá doporučováno užívat vitamín C, aby se lépe vstřebával.

Zooki Borůvka:

Hodnota

na 15 ml sáček

 

Zinek

10 mg (*100%)

 

Selen

55 mcg (*100%)

 

Biotin

1000 mcg (*200%)

 

 

 

 

Denní dávka 15ml. | * % Referenční hodnota příjmu

 

 

   

 

   

 

     

 

Zooki Malina:

 

Hodnota

na 15 ml sáček

 

Zinek

10 mg (*100%)

 

Selen

55 mcg (*100%)

 

Biotin

1000 mcg (*200%)

 

Vitamín B12

2,5 mcg (*100%)

 

Denní dávka 15ml. | * % Referenční hodnota příjmu

 

Vitamíny Hair ZOOKI si můžete prohlédnout, nebo koupit po kliknutí zde: Hair ZOOKI borůvka a Hair ZOOKI malina.

Na závěr takové shrnutí:

Po dvou měsících užívání lipozomálního vitamínu D a sáčků pro hezčí vlasy, pleť a nehty Hair ZOOKI jsem velmi spokojená. Cítím se mnohem lépe, příjemně. Mám dobrý pocit, že něco dělám pro své zdraví a prevenci nemocí – vždyť nejlepší investice, kterou v životě děláme je právě do zdraví.

Co mi vyhovuje opravdu hodně, je, snadné a pohodlné užívání tekutiny přímo ze sáčku. Žádné polykání tabletek ani bolavý žaludek. Přípravky mi celkem chutnají, já je užívám samotné. Pokud ale chcete, přidejte si je do jogurtu, nebo smoothie, a vůbec tu chuť neucítíte.

Kdo chce být zdravý, měl by pro to něco udělat. Je nejvyšší čas se připravit na podzimní infekce posílením imunitního systému. A taky nezapomeňte na vlasy, které v zimě v čepicích dostanou zabrat.

Pokud si chcete prohlédnout ještě další přípravky v sáčcích se super účinkem, klikněte zde: Bio_Kult Yourzooki

 


Ele Pele opálový krásný šperk a svíčka s vtipným nápisem.

Zdobíte se rády? Tuhle otázku žádné ženě nemusím dávat. Je zbytečná. Jasně, že se všechny chceme líbit. Já nejsem výjimkou. Líbím se ráda, a šperky k tomu našemu holčičímu zdobení prostě patří. A nemusí to vždycky být šperky drahé. Můžeme být krásné a přitom si nezruinovat peněženku.

Já si chodím dělat radost na stránku ElePele.com. Je to stránka plná radosti a krásy za velmi přijatelné ceny.

Stránku – nebo chcete li – eshop ElePele.com jsem objevila před čtyřmi lety, a za tu dobu už vím, že tady si prostě vyberu originální kvalitu.

Zakladatelkou úspěšné značky je paní Jana Machačná, designérka, která navrhuje a prodává nádherné (nejen) minerální šperky. Šperky vkusné, moderní a cenově dostupné. Do každého šperku vdechne kousek sebe, kousek lásky ke krásnu a pořádný kus třpytivé krásy.

Mám ráda, když jsou šperky originální. Která žena by také chtěla mít šperky stejné jako všechny ostatní. To na stránkách ElePele nacházím. Originalitu. A taky tak trochu splněná přání o kráse a eleganci.

Například já jsem si vždycky přála šperk s opálem.

Opál je totiž odpradávna symbolem něhy, čistoty a důvěrnosti. Už v dávných dobách byl opál spojován s láskou, vášní, touhou a přitom čistotou a něhou. Kromě toho je opál nádherný. Vím, že opálů je spousta druhů, mě se ale moc líbí modré a bílé opály. Proto jsem doslova zajásala, když jsem objevila na stránce ElePele nádherný šperk s bílým opálem.

Je to jemný náhrdelník s přívěskem. Řetízek je z pozlaceného stříbra, a na řetízku je nádherný kulatý přívěšek s centrálním kamenem opálu (syntetického) a okolo je osázen krystalky Swarovski. Nádhera.

Je přesně takový, jaký jsem si představovala – jemný, a přitom dostatečně výrazný. Není velký, aby upoutával příliš pozornosti, ale přitom si ho hned všimnete.

Zlacení je velmi přirozené – jemné, na první pohled nepoznáte, že se nejedná o zlatý řetízek, ale jen pozlacený. 

Vypadá nádherně a může si ho dovolit každá žena. Cena je velmi příznivá.

Šperk vypadá nádherně k šatům, ale i k halence, košili, nebo svetru. Ten tvar a styl je velmi univerzální a slušivý. Nosit ho může klidně mladá slečna i zralá žena – slušet bude každé z nás. Já jsem nadšená, nosím ho moc ráda. A všude, kam přijdu, si ho všichni všimnou a chválí ho. Přiznávám, že mi to dělá dobře, a mám z toho radost.

 Pokud tedy hledáte tip na dárek pro nějakou ženu, tímhle krásným šperkem nešlápnete vedle.

Jestli si chcete šperk prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: náhrdelník Gold Opal

 

Pokud nechcete kupovat šperk, ale hledáte tip na dárek pro ženu, ale i muže, zkuste svíčku s vtipným nápisem.

Já jsem si vybrala svíčku s nápisem Hořím láskou.

Na výběr je ale více vtipných nápisů – například Rozpal mě všude, Rozpal mě tak, jako nikdo, Přivoň si ke mně, Nažhav mě, Taju z tebe, Tvůj oheň na můj knot, nebo Zapal ve mně oheň.

Všechny texty jsou vtipné, a super tip na dárek pro vaši drahou polovičku. Romantické chvíle ve dvou tak budou mnohem příjemnější, protože svíčka nádherně voní vanilkou.

Svíčky jsou v nádherném skleněném pevném svícnu – jsou to tedy svíčky naprosto bezpečné. Na to si dávejte pozor, protože svícen je u svíčky velmi důležitý. U tohoto svícnu se požáru rozhodně bát nemusíte – leda požáru  - nebo žáru vášně.

Svíčka je z kvalitního sojového vosku, který neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Při hoření se tak nemusíte vůbec obávat žádných škodlivých látek.

Svíčka je velká 7,5 x 7 cm a vydrží hořet poměrně dost dlouho. A ta vůně stojí za to. Relax a pohoda s krásnou vůní, to udělá radost každému.

Šperk i svíčka jsou krásně zabalené – připravené k podarování.

Ještě váháte? Máte jinou představu o tom, co byste chtěli darovat? Pak se mrkněte na ostatní šperky, prstýnky, náhrdelníky, nebo náramky, šperky z polodrahokamů, stříbra, ale i z oceli – tolik něžné krásy na jednom místě.

 Já sama mám tři dcery a moc ráda jim dávám osobní dárky. Šperky jsou velmi osobní dárek, a vždycky udělají radost. Každá z dcer má úplně jiný vkus, přesto si na stránce ElePele vždycky vyberu takový šperk, který se bude líbit, a vyjadřuje osobnost i vkus každé z dcer. To je prostě bezva.

Šperky něžné, originální, designově velmi povedené, jedinečné a přitom jich je tolik druhů, že pro každou z dcer najdu takový, který udělá radost. Tentokrát jsem při hledání radosti našla vysněný šperk i pro sebe.

Protože mám moc ráda minerály, a náramky z minerálů, určitě napíšu Ježíškovi na seznam i nějaký ElePele náramek. Jsou totiž krásné, a originální.

Zatímco na jiných eshopech najdete víceméně stejné náramky, které vypadají jako navlečené korálky a jsou jeden jako druhý, ElePele náramky jsou jiné – každý je něčím dozdobený a vyladěný k  dokonalosti. Každý rok si jeden od Ježíška přeju, a ani letos neudělám výjimku.

Pokud i vy si chcete vybrat nějaký krásný a cenově dostupný šperk, stačí si vybrat po kliknutí zde: eshop ElePele

Pokud si chcete koupit nádherně voňavou svíčku s vtipným nápisem, klikněte zde: svíčky Elepele.

 
 


 

Skloglass - váza Dahlia

 

Tahle recenze vznikla vlastně úplnou náhodou. Jako se občas dějí v životě ty nejlepší věci náhodou.

Vlastně jsem si chtěla koupit nějaké pěkné skleničky na vodu, a hledala jsem také nějakou pěknou skleničku pro tatínka k narozeninám na jeho oblíbenou whisky. Takže jsem seděla, brouzdala internetem a hledala, všechno zboží bylo ale tak nějak stejné – průmyslová výroba se stále se opakujícím vzhledem.

Já jsem ale chtěla jako dárek skleničku jinou, originální a přitom krásnou a zároveň praktickou. A pak jsem uviděla odkaz na stránku Skloglass. No řekněte, kde jinde bych měla hledat prima sklo, než na stránce, která se jako sklo jmenuje. A to je ta náhoda, díky které jsem se na stránku Skloglass proklikala. Pak už jsem ale na stránce byla vědomě, a několikrát jsem se tam vrátila.  Naprosto mě výrobky ze skla na této stránce nadchly a okouzlily.

Sklo miluji odjakživa. Vždycky se mi líbilo.  Nádherně zdobí, a když se rozbije, můžete přes barevný střep koukat na svět a vidět ho úplně jiný, krásně barevný.

Poprvé jsem se se sklárnou setkala jako malá holka, na školním výletě do skláren. Myslela jsem si, že to bude stejně nudná exkurze, jako ty ostatní, nakonec bych ale nejradši vůbec neodešla. Fascinovala mě sklářská práce, hlavně ta s píšťalou, anebo kahanem. Vydržela bych hodiny se zatajeným dechem pozorovat, jak se z rozžhavené hmoty foukáním stává třeba sklenice, váza, nebo třeba i nějaká figurka.

 Naprosto jsem to nechápala. Sklář foukne do rozžhavené hmoty a pod rukama – tedy pod píšťalou –se začne objevovat skleněná nádhera. Od té doby jsem ve sklárnách byla už několikrát, a pocit mám pořád stejný. Sklo mi učarovalo a mám ho moc ráda.

Proto jsem velmi ocenila tu nádheru, kterou jsem objevila na stránkách Skloglass.

Skloglass je rodinná firma, tvořená paní Martinou a jejími dcerami Klárou a Bárou. Protože je firma blízko sklárny v Novém Boru, mají všechny tři dámy sklo takříkajíc v krvi.  Na eshopu tak najdete jejich nádherné, originální, ručně foukané sklo. Každá sklenička, vázička, mistička, nebo svícen jsou tu originál. Nikdy není každý kousek úplně stejný, každý má v sobě jinou krásu, a jiné skleněné kouzlo.

Každý nápad na výrobek je nakreslen, pak je vyrobena dřevěná forma, díky které pak umělci ze sklářské hutě navržený výrobek doslova vyčarují. Takový dokonalý výrobek pak najdete na eshopu Skloglass.

Vím, že jsem psala, že jsem chtěla původně koupit tatínkovi sklenku na whisky. Pokud tedy čekáte recenzi na ni, tak vás zklamu. Sklenku koupím určitě, ale až později. Tentokrát jsem si vybrala vázu Dahlia.

Byla to pro mne láska na první pohled. Vázy miluji (možná i proto, že miluji květiny, a váza a květina k sobě prostě patří).

Váza Dahlia je prostě nádherná.

Hned jsem v duchu viděla typy květin, které do vázy dám. Čerstvé řezané, nebo nějakou suchou vazbu a dekoraci. Tahle váza lze použít i na různé dekorování s pískem, kamínky a dalšími přírodními hmotami. Kromě toho, že je krásná, je tedy i praktická. Jakmile jsem tuhle vázu viděla, věděla jsem, že to je přesně ten typ vázy, jaký chci doma mít. Místo skleniček mám tedy vázu, a  tentokrát mám radost já. A velkou!

Vázy Dahlia mají nádherný dekor – takový hvězdicovitý tvar. Jsou ručně foukané, a na eshopu je mají ve dvou velikostech – 150 a 180 mm.

Jediný problém, který jsem měla, byl výběr barvy. Váza je vyráběna v několika barevných variantách – bezbarvý křišťál, a pak barevné – fialková, růžová, Alexandrit, kouřová, Aquamarine, a Azurová.

Protože už mě většinou znáte, a víte, že miluji modrou barvu, je vám určitě jasné, že Azurově modrá barva byla jedním z favoritů. Jenže zrovna tak se mi líbila Aquamarine a kouřová. Tyhle tři barvy jsem měla před sebou a pořád se chodila dívat a vybírat. Nakonec jsem vyřadila Aquamarine, a do finále postoupila Azurová a kouřová. Jenže tady jsem se opravdu zasekla, a nevěděla, kterou si vybrat. Nakonec – přiznávám se – jsem při objednávání do eshopu napsala, ať vyberou za mne. Nechala jsem se prostě překvapit. Osud ale dobře ví, že prostě ta modrá je moje barva – mám doma vázu azurovou.

Je nádherná. Ta je vám tak krásná, až se vám tají dech. Jsem nadšená, unešená, šťastná – a tak bych ve výčtu superlativ a pocitů štěstí mohla pokračovat ještě dlouho. Váza se mi líbila na eshopu, když ji ale držíte v ruce, je ještě hezčí. I sama o sobě, bez květin se stává nádhernou dekorací.

Když je ve váze květina, je to krása na druhou.

Pokud si chcete prohlédnout, nebo koupit stejnou vázu, jako já, klikněte zde: váza Dahlia

 
 
 

Občas je prostě fajn, myslet na sebe, a udělat si radost. Jako já, když jsem místo skleniček pořídila vázu. Ale dělat si radost je potřeba – když jsem šťastná já, přenáším ten pocit i na ostatní. Tahle váza ve mně takový pocit štěstí probouzí při každém pohledu na ni.

Pokud nejste zrovna typ na vázy, určitě si vyberete nějakou jinou krásnou skleněnou dekoraci, nebo třeba skleničky. Blíží se vánoce, a takový krásný, a hlavně originální dárek udělá pod stromečkem radost. A radost bude nejen pod stromečkem, ale obdarovaný si na vás vzpomene vždycky, když bude skleničku, nebo mističku používat.

Pokud tedy chcete udělat radost sobě, nebo někomu pod stromečkem, určitě si prohlédněte skleněnou něžnou krásu na stránkách Skloglass.

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: eshop Skloglass

 

Skloglass - váza Dahlia

 

Tahle recenze vznikla vlastně úplnou náhodou. Jako se občas dějí v životě ty nejlepší věci náhodou.

Vlastně jsem si chtěla koupit nějaké pěkné skleničky na vodu, a hledala jsem také nějakou pěknou skleničku pro tatínka k narozeninám na jeho oblíbenou whisky. Takže jsem seděla, brouzdala internetem a hledala, všechno zboží bylo ale tak nějak stejné – průmyslová výroba se stále se opakujícím vzhledem.

Já jsem ale chtěla jako dárek skleničku jinou, originální a přitom krásnou a zároveň praktickou. A pak jsem uviděla odkaz na stránku Skloglass. No řekněte, kde jinde bych měla hledat prima sklo, než na stránce, která se jako sklo jmenuje. A to je ta náhoda, díky které jsem se na stránku Skloglass proklikala. Pak už jsem ale na stránce byla vědomě, a několikrát jsem se tam vrátila.  Naprosto mě výrobky ze skla na této stránce nadchly a okouzlily.

Sklo miluji odjakživa. Vždycky se mi líbilo.  Nádherně zdobí, a když se rozbije, můžete přes barevný střep koukat na svět a vidět ho úplně jiný, krásně barevný.

Poprvé jsem se se sklárnou setkala jako malá holka, na školním výletě do skláren. Myslela jsem si, že to bude stejně nudná exkurze, jako ty ostatní, nakonec bych ale nejradši vůbec neodešla. Fascinovala mě sklářská práce, hlavně ta s píšťalou, anebo kahanem. Vydržela bych hodiny se zatajeným dechem pozorovat, jak se z rozžhavené hmoty foukáním stává třeba sklenice, váza, nebo třeba i nějaká figurka.

 Naprosto jsem to nechápala. Sklář foukne do rozžhavené hmoty a pod rukama – tedy pod píšťalou –se začne objevovat skleněná nádhera. Od té doby jsem ve sklárnách byla už několikrát, a pocit mám pořád stejný. Sklo mi učarovalo a mám ho moc ráda.

Proto jsem velmi ocenila tu nádheru, kterou jsem objevila na stránkách Skloglass.

Skloglass je rodinná firma, tvořená paní Martinou a jejími dcerami Klárou a Bárou. Protože je firma blízko sklárny v Novém Boru, mají všechny tři dámy sklo takříkajíc v krvi.  Na eshopu tak najdete jejich nádherné, originální, ručně foukané sklo. Každá sklenička, vázička, mistička, nebo svícen jsou tu originál. Nikdy není každý kousek úplně stejný, každý má v sobě jinou krásu, a jiné skleněné kouzlo.

Každý nápad na výrobek je nakreslen, pak je vyrobena dřevěná forma, díky které pak umělci ze sklářské hutě navržený výrobek doslova vyčarují. Takový dokonalý výrobek pak najdete na eshopu Skloglass.

Vím, že jsem psala, že jsem chtěla původně koupit tatínkovi sklenku na whisky. Pokud tedy čekáte recenzi na ni, tak vás zklamu. Sklenku koupím určitě, ale až později. Tentokrát jsem si vybrala vázu Dahlia.

Byla to pro mne láska na první pohled. Vázy miluji (možná i proto, že miluji květiny, a váza a květina k sobě prostě patří).

Váza Dahlia je prostě nádherná.

Hned jsem v duchu viděla typy květin, které do vázy dám. Čerstvé řezané, nebo nějakou suchou vazbu a dekoraci. Tahle váza lze použít i na různé dekorování s pískem, kamínky a dalšími přírodními hmotami. Kromě toho, že je krásná, je tedy i praktická. Jakmile jsem tuhle vázu viděla, věděla jsem, že to je přesně ten typ vázy, jaký chci doma mít. Místo skleniček mám tedy vázu, a  tentokrát mám radost já. A velkou!

Vázy Dahlia mají nádherný dekor – takový hvězdicovitý tvar. Jsou ručně foukané, a na eshopu je mají ve dvou velikostech – 150 a 180 mm.

Jediný problém, který jsem měla, byl výběr barvy. Váza je vyráběna v několika barevných variantách – bezbarvý křišťál, a pak barevné – fialková, růžová, Alexandrit, kouřová, Aquamarine, a Azurová.

Protože už mě většinou znáte, a víte, že miluji modrou barvu, je vám určitě jasné, že Azurově modrá barva byla jedním z favoritů. Jenže zrovna tak se mi líbila Aquamarine a kouřová. Tyhle tři barvy jsem měla před sebou a pořád se chodila dívat a vybírat. Nakonec jsem vyřadila Aquamarine, a do finále postoupila Azurová a kouřová. Jenže tady jsem se opravdu zasekla, a nevěděla, kterou si vybrat. Nakonec – přiznávám se – jsem při objednávání do eshopu napsala, ať vyberou za mne. Nechala jsem se prostě překvapit. Osud ale dobře ví, že prostě ta modrá je moje barva – mám doma vázu azurovou.

Je nádherná. Ta je vám tak krásná, až se vám tají dech. Jsem nadšená, unešená, šťastná – a tak bych ve výčtu superlativ a pocitů štěstí mohla pokračovat ještě dlouho. Váza se mi líbila na eshopu, když ji ale držíte v ruce, je ještě hezčí. I sama o sobě, bez květin se stává nádhernou dekorací.

Když je ve váze květina, je to krása na druhou.

Pokud si chcete prohlédnout, nebo koupit stejnou vázu, jako já, klikněte zde: váza Dahlia

 
 
 

Občas je prostě fajn, myslet na sebe, a udělat si radost. Jako já, když jsem místo skleniček pořídila vázu. Ale dělat si radost je potřeba – když jsem šťastná já, přenáším ten pocit i na ostatní. Tahle váza ve mně takový pocit štěstí probouzí při každém pohledu na ni.

Pokud nejste zrovna typ na vázy, určitě si vyberete nějakou jinou krásnou skleněnou dekoraci, nebo třeba skleničky. Blíží se vánoce, a takový krásný, a hlavně originální dárek udělá pod stromečkem radost. A radost bude nejen pod stromečkem, ale obdarovaný si na vás vzpomene vždycky, když bude skleničku, nebo mističku používat.

Pokud tedy chcete udělat radost sobě, nebo někomu pod stromečkem, určitě si prohlédněte skleněnou něžnou krásu na stránkách Skloglass.

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: eshop Skloglass

 

 


Podprsenka Triumph z eshopu Luxusnipradlo.cz

 

Spodní prádlo. Věc, kterou každý den potřebujeme, a tak nějak jsme si zvykli brát ho jako samozřejmost. Když se ale podívám na historii spodního prádla, tak třeba taková podprsenka je poměrně nový kousek v našem prádelníku.

 

V minulosti totiž ženy nosily šněrovačku, neboli korzet. Ten plnil funkci módní a stahovací. Když si ale představím, kolik drátů a tkanic v něm bylo, vůbec se nedivím, že korzety přinášely spíš spoustu zdravotních potíží. Špatně se v nich dýchalo, a poškozovaly ženám zranění vnitřních orgánů. Schválně, proč myslíte, že ve všech filmech a knihách z dřívějších dob ženy tak často omdlévaly? Asi to nebylo přecitlivělostí, ale prostě je dusily korzety. Nic, co bychom chtěly vyzkoušet. To se samozřejmě týkalo movitých žen. Ty obyčejné žádné takové prádlo neměly.

Až v roce 1889 Francouzka Herminie Cadolle chytře rozdělila korzet na dvě části. To byl takový první předchůdce podprsenek, i když stále to byl víc korzet.

Podprsenkové šílenství začalo až v roce  1913, kdy mladá Američanka Marie Phelps  Jacobová chtěla na ples něco jiného, než korzet.  Snažila se zakrýt nepěkně vykukující kostice korzetové podprsenky, a sešila si v ruce několik kusů látky. Výsledná inovace, která vypadala tak trochu jako sešité kapesníčky,  se docela podobala dnešním podprsenkám, a sklidila velký úspěch.

Potom už se začaly podprsenky různě inovovat a tvarovat. Ale když se podívám na obrázky třeba ještě ze 60 - tých let, byly to nic moc tvary, a pohodlné asi moc nebyly. já, jako mladá slečna jsem měla celkem problém koupit podprsenku na malá prsa. V podstatě na trhu bylo jen pár typů podprsenek, které neměly ani tvarované košíčky, ani kvalitní kostice. Prostě nic moc.

Jsem moc ráda, že v posledních desetiletích návrhářům došlo, jak je spodní prádlo důležité.  Začal boom ve výrobě podprsenek.

Na trhu dnes máme spoustu typů podprsenek – s kosticemi i bez, push – up, braletky, samodržící, s výztuží i bez – opravdu nepřeberné množství.

Protože mám poprsí  větší,  potřebuji kvalitní podprsenku, protože jinak by mě bolela záda. A to nikdo nechce – ani já ne.  Čím jsem starší, tím víc si užívám pohodlných podprsenek.

Hlavně na sport, nebo na doma. Mám ráda podprsenky bez kostic. Kostice mne tlačí, takže je moc nevyhledávám.  Protože mám poprsí dost bujné, nevyhledávám ani vycpané podprsenky.

Vybrala jsem si na nošení podprsenku Modern Lace + Cotton N Triumph z eshopu Luxusnipradlo.cz.

Jsem s ní maximálně spokojená. Cítím se v ní velmi pohodlně.

Podprsenka je skvěle ušitá a vymyšlená pro ženy s většími prsy.  Přitom je vkusně nazdobená, takže si v ní připadám příjemně. Krajka je příjemná, neškrábe.

 

Ramínka jsou dostatečně široká, takže se vůbec nezařezávají a prsa dobře drží. Tvar podprsenky je v moderním střihu a vzhledu.

Materiál košíčků je bavlněný, to jsem ocenila hlavně, když bylo teplo – nepotím se v nich.

 Na omak je materiál velmi příjemný, krajka, která podprsenku zdobí je kvalitní, a nikde neškrábe.

Kostice nejsou potřeba – podprsenka skvěle drží tvar.

Barvu jsem si vybrala tělovou – mám ji ráda pro její univerzálnost, mohu ji nosit ke každému oblečení.

Jsem moc ráda, že jsem tuhle podprsenku z eshopu Luxusnipradlo.cz objevila.

Cítím se v ní příjemně, pohodlně – nikde nic netlačí a nemačká, a přitom jsou prsa držena tam, kde mají být.

Důležité pro mne je i to, že mě díky pevné opoře prsou nebolí záda, a ramínka se nezařezávají do kůže a netlačí. Za mě naprostá spokojenost.

Pokud si tedy chcete jako já odpočinout od kostic, a užít si maximálně pohodlnou podprsenku, určitě vyzkoušejte tuto Triumph.

Pokud si ji chcete prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde:  podprsenka Modern Lace + Cotton N Triumph

 
 

Pokud máte rády jiný typ podprsenek, prohlédněte si celý sortiment eshopu – určitě si vyberete. Stačí kliknout zde: eshop Luxusnipradlo.cz

 
 


Radosti od Hely

Musím se vám pochlubit – mám nádhernou novou kabelku s nákrčníkem.

Vždycky jsem obdivovala ženy, které dokáží vlastnoručně šít kabelky, a různé módní doplňky. Já sama to neumím, nemám na to, abych takové výrobky vymyslela, představivost. O to víc takové výrobky obdivuji.

Když jsem na facebooku objevila stránku Radosti od Hely, doslova jsem se na ní „zasekla“, a dlouho prohlížela fotky a obrázky nádherné rukodělné tvorby paní Hely. Stránka je plná fotografií výrobků šitých paní Helou.

Všechny ty výrobky jsou nádherné, šité s láskou, precizně propracované. Je do nich vdechnutá něžná krása a šarm.

Výrobky jsou nejen krásné, ale i praktické. Protože přeci jen se v životě setkáváme spíš se strojově šitými kabelkami, byla jsem zvědavá, jak kabelka bude vypadat ve skutečnosti. 

Když mi kabelka přišla domů, byla jsem hodně zvědavá. Na to, jak bude vypadat, ale i na to, jak bude zpracovaná. Jsem velmi mile překvapená. Kabelka i nákrčník jsou ještě hezčí, nežna obrázku, a jsou doslova „vymazlené“ do posledního detailu.

Velmi mě nadchnul nápad, mít sladěnou kabelku s nákrčníkem.

Já sama mám nákrčník poprvé – zatím jsem nosila šály, anebo svetry. Jenže ve svetrech s rolákem je mi pak v místnosti vedro, a leckdy mě tlačí kolem krku.

Nákrčník je skvělá věc – je vhodný na každou příležitost – prostě ho pak sundáte z krku a složíte do kapsy, nebo do kabelky.

Nikde netlačí a neškrtí, na krk nefouká, a perfektní je hlavně u kabátů, kde mi na dekolt často bylo zima. A když cpete šálu do kabátu, dělá na dekoltu bouli, nebo mi uzel šály leze až do pusy. Nákrčník je prostě ideální pro všechny, kteří chtějí mít krk v teple i v největší zimě, a nechtějí být omotaní šálou. Nákrčník je podšitý fleecem, je tedy krásně teplý. Obléci jde snadno.

 Nákrčník je i fajn módní doplněk. Pokud ale chcete, klidně ho můžete mít na krku i v místnosti – krásně vás bude zdobit.

Kombinace nákrčníku s kabelkou je prima nápad. Mám kabelku a nákrčních s nádhernou modrozelenou květinou, v kombinaci s černou.

Kabelka je kombinací látky černé a látky se vzorem květiny, na přední straně na zapínání. Vypadá nádherně, vejde se mi do ní všechno, co potřebuji.

Kabelka je precizně zpracovaná. Nikde nenajdete křivý steh – krásná ruční práce.

Baví mě i to, že jsem jediná, kdo takovou kabelku má. Je to originál. I kdyby paní Hela šila kabelky a nákrčníky ze stejné látky, nikdy nebude vzor usazený stejně. Takže co kus – to originál. To máme my, ženy rády – která z nás by chtěla mít módní doplňky stejné jako všechny ostatní ženy, když můžeme mít originální.

Kabelka splňuje všechno, co jsem od ní chtěla.

Chtěla jsem kabelku, která není příliš velká, ale vejde se do ní hodně věcí. To tahle moje kráska splňuje, protože má tvar prodloužené crossbody, takže není ohromná, ale vejde se toho do ní překvapivě hodně.

U paní Hely si můžete nechat ušít výrobky podle vlastních představ. Tolik nádherných věcí – kabelky, batohy a batůžky, nákrčníky, čelenky – nic není problém. A všechno krásné, vkusné a perfektně zpracované.

Naprosto chápu, že stránka se jmenuje Radosti od Hely. Je to velmi výstižný název. Výrobky, které si zde koupíte, jsou opravdu pro radost. Já z nich tedy ohromnou radost mám.

Abyste měli představu o tvorbě paní Hely, tady máte pro ukázku pár fotografií výrobků. Nádhera, že? Vybere si určitě každý.

Já moc doporučuji set kabelky (nebo batohu) s nákrčníkem. To, že mi kabelka ladí s nákrčníkem, poutá pozornost všude, kam přijdu.

Všechny ženy mi krásný setík chválí, všímají si ale i muži (a to už je co říct). Prostě originál, který nemá nikdo jiný, je všude obdivován. Přiznávám, že mi ta chvála dělá radost, mám o to větší radost.

Pokud si budete chtít nějaký výrobek od paní Hely koupit (pomocí messengeru na facebooku, emailem, nebo telefonicky), klikněte zde: Radosti od Hely


 

Dámské chytré hodinky Carneo 

 

Uplynul rok, blíží se vánoce a s nimi dárečky. Já pravidelně dávám k vánocům sobě i dcerám chytré hodinky Carneo.

Vím, že je to dárek, který ocení, a který jim (i mě) udělá vždycky radost.

Chytré hodinky jsou prima, zvykla jsem si na ně tak, že už je z ruky nesundávám. Leda, když si chci vzít jiný model.  Carneo hodinky jsou totiž designově opravdu moc krásné, takže kromě všech těch super funkcí, které mají, jsou i báječným módním doplňkem.

Hodinky vybírám podle vzhledu a funkcí, které mají. Kvalitní jsou všechny, takže většinou nakonec rozhodne vzhled hodinek.

Každá máme trochu jiný vkus, a každá oceníme jiné funkce. Dcera, která nosí hodinky i do práce, potřebuje, aby měla sklíčko hodně odolné proti poškrábání, druhá dcera má ráda hodinky, kde si může měnit design displeje, a jsou vhodné pro aktivní život s malým dítětem. Já mám nejraději hodinky na sport, a zároveň chci, aby mi hodinky hlídaly zdraví.

Pro tuhle recenzi jsem tedy vybrala tři typy hodinek – jeden pro mě a dva pro dcery. Nebudu vám vypisovat úplně přesně všechno, co hodinky umí, protože toho umí opravdu hodně, a všechny informace najdete na stránkách Carneo.cz

 Ještě malé upozornění – všechny hodinky jsem fotila ve chvíli, kdy jsme je začaly nastavovat a používat, proto jsou na fotkách ještě bez hodnot kroků, a podobně. Přeci jen je to každého věc, jaké má tělesné funkce, a tak jsme po nastavení už hodnoty nefotily.

Začnu hodinkami, které jsem vybrala pro sebe, a to jsou Carneo Prime GTR Woman – jsou ve stříbrné barvě a vypadají naprosto dokonale.

Mají skvělý, manažerský design za dobrou cenu. Přitom jsou vhodné na nošení do práce, na volný čas, i na sport. Mají všechny funkce, které od hodinek potřebuji.

Protože si hlídám zdraví, tyhle hodinky mi s tím dost pomáhají. Od doby co je mám, nepotřebuji žádné další měřiče tělesných funkcí.

Hodinky měří srdeční tep, okysličení krve, tělesnou teplotu, i stres. Měří kroky, a zároveň s tím i množství spálených kalorií. To je fajn nejen pro efektivnější cvičení a sportování, ale hned vám hodinky napoví, že s vámi není něco v pořádku, a musíte zvolnit, nebo si brát víc vitamínů.

Hodinky mají monitor spánku, ale třeba i předpověď počasí na 7 dní. Upozorní vás na dlouhou nečinnost, ohlídají i pitný režim (to potřebuji, já pít zapomínám).

Velmi oceňuji i funkci Always on – tedy permanentním zobrazením ciferníku. To mám moc ráda – nerada klepu rukou, abych si zobrazila ciferník, chci ho vidět pořád. Navíc hodinky mají opravdu velké množství typů ciferníku na výběr – můžete si je měnit podle nálady a tím mít vlastně pokaždé trochu jiné hodinky.

Hodinky upozorní na příchozí hovor, sms, Facebook, Messenger, Viber, WhatsApp

Hodinky jsou elegantní i sportovní zároveň – přesně, jak to mám ráda. 

Výdrž baterie je až 10 dní - opravdu nabíjím jen 1x za týden i když hodinky plně využívám

Prohlédnout, nebo koupit tyhle hodinky si můžete po kliknutí zde: Carneo Prime GTR Woman

 

Druhé hodinky testovala dcera, která má malého syna, a je tedy pořád v pohybu, a přitom chce vypadat dobře, a mít hodinky vhodné pro každou chvíli.

Přesně takové jsou Carneo Heiloo HR+ Gold

Hodinky jsou velmi elegantní, a přitom mají spoustu užitečných funkcí.

 Pokud máte malé dítě, velmi vám je doporučuji.

Tyhle hodinky mají na dotek velmi příjemný řemínek, takže jsou pohodlné.

 Hodinky mají barevný IPS displej – monitorují vaši denní aktivitu, výšku stresu a lze je spárovat s mobilním telefonem.

Umožňují vám vybavit telefonický hovor, aniž byste museli vytahovat telefon z tašky. Mají totiž zabudovaný mikrofon a reproduktor, a dosah až 10m od telefonu. Pro maminky s malými dětmi je to velmi praktické – kočárek nemusíte vůbec pustit z ruky. Fajn je to i při řízení.

Hodinky samozřejmě mají i multisport sportovní režimy, takže vám změří kroky, srdeční tep, okysličení krve, a mají i unikátní funkci kardio index.

Hodinky mají dlouhou výdrž baterie (5-7 dní), i to se hodí. Tyhle hodinky mají opravdu hodně funkcí, skvěle vypadají a ty hovory do 10 m od telefonu jsou opravdu perfektní věc.

Pokud chcete zjistit, co všechno hodinky umí, nebo si je koupit, klikněte zde: Carneo Heiloo HR+ Gold

 

Poslední hodinky, které vám chci představit, jsou Carneo Adventure HR+ Gold.

Ty si vybrala dcera, protože hodně sportuje, a kromě sportu hodinky potřebuje nosit i v práci, kde mohou přijít k úrazu – hrozí poškrábání sklíčka displeje.

Tyhle hodinky mají extrémně tvrdé sklíčko Gorilla Glass, takže poškrábání u nich nehrozí. Po měsíci nošení za velmi tvrdých podmínek na nic opravdu není ani jediný škrábaneček, obrazovka je stále křišťálově čistá.

Zlato bílé provedení hodinkám moc sluší – dělá je opravdu elegantními. Jsou tak vhodné i k elegantnímu oblečení, stejně jako na volný čas i sport.

 Mají 13 sportovních režimů – multisport.

Monitorují srdce, spánek, měří krevní tlak i tep, krokoměr, funkce energie těla- tyhle hodinky jsou funkcemi přímo nabité.

 Navíc mají extrémně dlouhou výdrž baterie – na jedno nabití mají vydržet až 15 dní –to ale ve chvíli, kdy je intenzivně nevyužíváte. Měřili jsme výdrž baterie, když je dcera z ruky prakticky nesundala a po 8 dnech byly úplně v pohodě. Pak jsme je raději nabili, protože jsme nechtěli riskovat vypnutí. Výdrž je to ale plně dostačující na práci i sport.

I tyhle hodinky mají funkci Aleays on – pro permanentní zobrazení ciferníku.

Jsou vodě a prachu odolné, umí upozornit na příchozí hovor, přehrají hudbu, měří tělesné funkce –tyhle hodinky jsou prostě dokonalé. Kdyby je dcera nechtěla, hned bych je nosila já. Jsou totiž kromě všech funkcí i krásné.

Hodinky a jejich funkce si můžete prohlédnout (a koupit) po kliknutí zde: Carneo Adventure HR+ Gold

 

Co říci na závěr.

Musím říct, že jsem vždycky velmi mile překvapena tím, že Carneo každý rok přijde s nějakou inovací – ať už v designu, nebo ve funkcích dámských chytrých hodinek.

 Všechny hodinky Carneo jsou vzhledově krásné.

 Výrobce myslí na to, aby hodinky byly nejen funkční, a plné chytrých aplikací a vychytávek, ale i na to, že se my, ženy chceme líbit. Všechny Carneo hodinky jsou tak i módním doplňkem. A když si vyměníte občas displej, bude ten doplněk pokaždé trochu jiný, pokaždé jinak krásný.

Nová funkce Always on mi dělá velkou radost. Můžu na hodinky kdykoliv mrknout, aniž bych musela mávat, nebo hýbat předloktím.

Jsem spokojená, moc spokojená.

Hodinky Carneo jsou pokaždé něčím nové, pokaždé o něco lepší – drží krok s dobou a všemi technologickými novinkami a vychytávkami. To je činí perfektními pro každou ženu – sportovkyni, manažerku, mladou maminku, nebo třeba servírku.

V poměru cena x kvalita jsou hodinky Carneo prostě super.

 Jsou to hodinky vymyšlené pro krásu a pohodlí každé ženy. Hodinky, co dělají radost.

Celý sortiment eshopu najdete po kliknutí zde: Carneo .cz

Dámské chytré hodinky Carneo 

 

Uplynul rok, blíží se vánoce a s nimi dárečky. Já pravidelně dávám k vánocům sobě i dcerám chytré hodinky Carneo.

Vím, že je to dárek, který ocení, a který jim (i mě) udělá vždycky radost.

Chytré hodinky jsou prima, zvykla jsem si na ně tak, že už je z ruky nesundávám. Leda, když si chci vzít jiný model.  Carneo hodinky jsou totiž designově opravdu moc krásné, takže kromě všech těch super funkcí, které mají, jsou i báječným módním doplňkem.

Hodinky vybírám podle vzhledu a funkcí, které mají. Kvalitní jsou všechny, takže většinou nakonec rozhodne vzhled hodinek.

Každá máme trochu jiný vkus, a každá oceníme jiné funkce. Dcera, která nosí hodinky i do práce, potřebuje, aby měla sklíčko hodně odolné proti poškrábání, druhá dcera má ráda hodinky, kde si může měnit design displeje, a jsou vhodné pro aktivní život s malým dítětem. Já mám nejraději hodinky na sport, a zároveň chci, aby mi hodinky hlídaly zdraví.

Pro tuhle recenzi jsem tedy vybrala tři typy hodinek – jeden pro mě a dva pro dcery. Nebudu vám vypisovat úplně přesně všechno, co hodinky umí, protože toho umí opravdu hodně, a všechny informace najdete na stránkách Carneo.cz

 Ještě malé upozornění – všechny hodinky jsem fotila ve chvíli, kdy jsme je začaly nastavovat a používat, proto jsou na fotkách ještě bez hodnot kroků, a podobně. Přeci jen je to každého věc, jaké má tělesné funkce, a tak jsme po nastavení už hodnoty nefotily.

Začnu hodinkami, které jsem vybrala pro sebe, a to jsou Carneo Prime GTR Woman – jsou ve stříbrné barvě a vypadají naprosto dokonale.

Mají skvělý, manažerský design za dobrou cenu. Přitom jsou vhodné na nošení do práce, na volný čas, i na sport. Mají všechny funkce, které od hodinek potřebuji.

Protože si hlídám zdraví, tyhle hodinky mi s tím dost pomáhají. Od doby co je mám, nepotřebuji žádné další měřiče tělesných funkcí.

Hodinky měří srdeční tep, okysličení krve, tělesnou teplotu, i stres. Měří kroky, a zároveň s tím i množství spálených kalorií. To je fajn nejen pro efektivnější cvičení a sportování, ale hned vám hodinky napoví, že s vámi není něco v pořádku, a musíte zvolnit, nebo si brát víc vitamínů.

Hodinky mají monitor spánku, ale třeba i předpověď počasí na 7 dní. Upozorní vás na dlouhou nečinnost, ohlídají i pitný režim (to potřebuji, já pít zapomínám).

Velmi oceňuji i funkci Always on – tedy permanentním zobrazením ciferníku. To mám moc ráda – nerada klepu rukou, abych si zobrazila ciferník, chci ho vidět pořád. Navíc hodinky mají opravdu velké množství typů ciferníku na výběr – můžete si je měnit podle nálady a tím mít vlastně pokaždé trochu jiné hodinky.

Hodinky upozorní na příchozí hovor, sms, Facebook, Messenger, Viber, WhatsApp

Hodinky jsou elegantní i sportovní zároveň – přesně, jak to mám ráda. 

Výdrž baterie je až 10 dní - opravdu nabíjím jen 1x za týden i když hodinky plně využívám

Prohlédnout, nebo koupit tyhle hodinky si můžete po kliknutí zde: Carneo Prime GTR Woman

 

Druhé hodinky testovala dcera, která má malého syna, a je tedy pořád v pohybu, a přitom chce vypadat dobře, a mít hodinky vhodné pro každou chvíli.

Přesně takové jsou Carneo Heiloo HR+ Gold

Hodinky jsou velmi elegantní, a přitom mají spoustu užitečných funkcí.

 Pokud máte malé dítě, velmi vám je doporučuji.

Tyhle hodinky mají na dotek velmi příjemný řemínek, takže jsou pohodlné.

 Hodinky mají barevný IPS displej – monitorují vaši denní aktivitu, výšku stresu a lze je spárovat s mobilním telefonem.

Umožňují vám vybavit telefonický hovor, aniž byste museli vytahovat telefon z tašky. Mají totiž zabudovaný mikrofon a reproduktor, a dosah až 10m od telefonu. Pro maminky s malými dětmi je to velmi praktické – kočárek nemusíte vůbec pustit z ruky. Fajn je to i při řízení.

Hodinky samozřejmě mají i multisport sportovní režimy, takže vám změří kroky, srdeční tep, okysličení krve, a mají i unikátní funkci kardio index.

Hodinky mají dlouhou výdrž baterie (5-7 dní), i to se hodí. Tyhle hodinky mají opravdu hodně funkcí, skvěle vypadají a ty hovory do 10 m od telefonu jsou opravdu perfektní věc.

Pokud chcete zjistit, co všechno hodinky umí, nebo si je koupit, klikněte zde: Carneo Heiloo HR+ Gold

 

Poslední hodinky, které vám chci představit, jsou Carneo Adventure HR+ Gold.

Ty si vybrala dcera, protože hodně sportuje, a kromě sportu hodinky potřebuje nosit i v práci, kde mohou přijít k úrazu – hrozí poškrábání sklíčka displeje.

Tyhle hodinky mají extrémně tvrdé sklíčko Gorilla Glass, takže poškrábání u nich nehrozí. Po měsíci nošení za velmi tvrdých podmínek na nic opravdu není ani jediný škrábaneček, obrazovka je stále křišťálově čistá.

Zlato bílé provedení hodinkám moc sluší – dělá je opravdu elegantními. Jsou tak vhodné i k elegantnímu oblečení, stejně jako na volný čas i sport.

 Mají 13 sportovních režimů – multisport.

Monitorují srdce, spánek, měří krevní tlak i tep, krokoměr, funkce energie těla- tyhle hodinky jsou funkcemi přímo nabité.

 Navíc mají extrémně dlouhou výdrž baterie – na jedno nabití mají vydržet až 15 dní –to ale ve chvíli, kdy je intenzivně nevyužíváte. Měřili jsme výdrž baterie, když je dcera z ruky prakticky nesundala a po 8 dnech byly úplně v pohodě. Pak jsme je raději nabili, protože jsme nechtěli riskovat vypnutí. Výdrž je to ale plně dostačující na práci i sport.

I tyhle hodinky mají funkci Aleays on – pro permanentní zobrazení ciferníku.

Jsou vodě a prachu odolné, umí upozornit na příchozí hovor, přehrají hudbu, měří tělesné funkce –tyhle hodinky jsou prostě dokonalé. Kdyby je dcera nechtěla, hned bych je nosila já. Jsou totiž kromě všech funkcí i krásné.

Hodinky a jejich funkce si můžete prohlédnout (a koupit) po kliknutí zde: Carneo Adventure HR+ Gold

 

Co říci na závěr.

Musím říct, že jsem vždycky velmi mile překvapena tím, že Carneo každý rok přijde s nějakou inovací – ať už v designu, nebo ve funkcích dámských chytrých hodinek.

 Všechny hodinky Carneo jsou vzhledově krásné.

 Výrobce myslí na to, aby hodinky byly nejen funkční, a plné chytrých aplikací a vychytávek, ale i na to, že se my, ženy chceme líbit. Všechny Carneo hodinky jsou tak i módním doplňkem. A když si vyměníte občas displej, bude ten doplněk pokaždé trochu jiný, pokaždé jinak krásný.

Nová funkce Always on mi dělá velkou radost. Můžu na hodinky kdykoliv mrknout, aniž bych musela mávat, nebo hýbat předloktím.

Jsem spokojená, moc spokojená.

Hodinky Carneo jsou pokaždé něčím nové, pokaždé o něco lepší – drží krok s dobou a všemi technologickými novinkami a vychytávkami. To je činí perfektními pro každou ženu – sportovkyni, manažerku, mladou maminku, nebo třeba servírku.

V poměru cena x kvalita jsou hodinky Carneo prostě super.

 Jsou to hodinky vymyšlené pro krásu a pohodlí každé ženy. Hodinky, co dělají radost.

Celý sortiment eshopu najdete po kliknutí zde: Carneo .cz

 


Porcelán Thun

Když vyslovíte slovo porcelán, okamžitě si vybavíte různé hrnečky, talíře a talířky, misky a mističky –prostě nádobí, které máte doma. Pro mě je porcelán ale i kromě praktické funkce i krásným doplňkem domácnosti.

Představte si třeba takovou krásnou, venkovskou kuchyň ve staré chalupě. Kromě kamen vás hned napadne i dekorace ve formě různých hrnečků a hrnců z porcelánu, které celou tu atmosféru útulné kuchyně dotvoří.

Hrnečky mám obzvlášť ráda. A ráda si je i kupuji. Občas pak některé rozdám, když se mi doma nahromadí, abych si mohla koupit jiné – podle vkusu a nálady. Každý hrneček mi vždycky udělá velkou radost.

 Některé hrnečky (a nádobí) z porcelánu jsou ale pro mě taková srdcovka. Mám k nim citovou vazbu, protože mi připomínají někoho, kdo mi hrneček daroval, nebo nějakou vzácnou chvilku. Jako třeba starý hrneček po babičce, který už je otlučený, ale nedala bych ho ani za nic.

Porcelánové nádobí je krásné, a často ho dávám i jako dárek.

Já mám nejraději porcelán vyráběný u nás, v Čechách – a to porcelán Thun.

Společnost Thun 1794 vznikla v roce 2009 a to odkoupením majetku a ochranných známek bývalého karlovarského porcelánu a.s Thun 1794 a je členěn do tří základních závodů: Nová Role, Klášterec a Concordia Lesov.

V každém závodu je vyráběn trochu jiný styl porcelánu, všechen porcelán je ale světové kvality.

Český porcelán Thun má ve světě velmi dobré jméno, ceněn je pro kvalitu, design a poctivé zpracování.

Co obdivuji já nejvíc je nádherný design a originální tvary nádobí.

Porcelánové nádobí Thun je prostě nádhera. Při procházení stránek eshopu si připadám jako v ráji, zapomínám na čas a jen se kochám tou nádherou. Občas mám pocit, že jsem v porcelánovém „hrnečkovém a talířovém“ ráji, a od mého počítače se ozývají obdivné povzdechy jako  „Jééé“ a „Ááách“!

Ráda chodím na eshop a prohlížím si výrobky. Nejsem znalec, obdivuji spíš tu spoustu různých tvarů, a hlavně dekorů. Je to nádherná, často umělecká práce. Když si prohlížím nové dekory, vždycky obdivuji tu přesnou a originální práci – malovaného dekoru. Možná i proto, že já sama příliš výtvarně nadaná nejsem, obdivuji profesionálně namalované nádobí.

Nad tou krásou se až tají dech. Některé hrnečky a talířky jsou jako rozkvetlá louka, jiné jsou jen jemné a něžné – s dekorem ale bez malby, mají originální a různé tvary. Pokud chci udělat někomu radost, snažím se vybírat podle jeho vkusu – většinou se mi povede se trefit, protože výběr je opravdu velký.

Některé nádobí je vhodné do domácnosti, která upřednostňuje čistý, elegantní, nezdobený design, jiné má dekor stejný, jaký mívaly už naše babičky na chalupách, jiné zase vypadá, jako by bylo z pohádky a čaj z hrnečků pila princezna. Opravdu mě vždycky překvapí ta ohromná rozmanitost dekorů.

Všechny ani nedokážu vyjmenovat – je jich moc. Pokud ale půjdete nakupovat porcelán do domácnosti, na výběr máte z 25 typů porcelánových dekorů, vzorů a typů: Angelina, Bernadotte, Cairo, Constance, Eye, Future, Christine, Jana, Lea, Loos, Louise, Marie Louise, Menuet, Modré třešně, Mosaic, Natalie, Opal, Ophelia, Rose, Saphyr, Sylvie, Tom – coup, Tom – prapor, Tulip, Vicomte.

Pokud by to bylo na mě, vybírala bych si nejraději všechno nádobí v modré barvě – s dekorem modrých růží a modrého zdobení, tím si radost udělám vždycky. Modrá s bílou je kombinace, kterou miluji, a tak trochu mi učarovala. Miluji všechny odstíny modré, nejvíc u nádobí asi kobaltovou modř. Můj sen je mít jednou všechno nádobí do modra. Takže teď vám ukážu pár modro – bílých porcelánových kousků, které se mi líbí.

Protože budou vánoce, je to pro mne ideální doba k nákupu dárků – tedy i těch porcelánových.

Protože ráda kupuji všem třem dcerám nádobí pro radost, ukáži vám pár krásných kousků. Jsou to talíře, snídaňové (na cereálie) – nebo chcete-li kompotové misky, a různé druhy a typy talířků a hrnečků.

Nebudu vám rozepisovat, jak se který druh porcelánu jmenuje. Je lepší, pokud si budete chtít některý porcelán koupit, abyste si klikli na některou z kategorií, a vybrali si sami typ a druh nádobí, jaké vám vyhovuje.

Najdete spoustu různých druhů hrnečků, misek, konviček a talířů, a pak si už jen stačí vybrat dekor, jaký se vám na daný typ nádobí líbí.

Výběr je opravdu tak bohatý, že bych nemohla doporučit všechny, to by byl článek na několik stran. Proto vám tu vyfotím pár kousků velmi zajímavých porcelánových produktů, a je jen na vás, jestli se necháte inspirovat, nebo si vyberete jiný typ podle sebe.

Jednu věc ale musím vypíchnout, z té mám velkou radost. Maminka si vždycky přála polévkovou mísu, aby mohla servírovat polévku, ale i třeba omáčku v polévkové míse a ne v hrnci. Vybrala jsem mísu, která jí určitě udělá radost – je to mísa s modrými růžičkami a je nádherná. Decentní a jemný vzor bude zdobit každý stůl. A protože mísa je nádherná, kdo ví – možná díky ní vytvoříme tradici, a bude se dědit z generace na generaci tak, jako tomu bývalo v dřívějších dobách.

Pokud rádi pečete koláče, vyzkoušejte zapékací koláčovou formu Thun - je skvělá. Koláč je krásně propečený, a přitom odspodu vůbec nepřipaluje.

Pokud máte někdy pocit, že v dnešní době se vyrábí všechno na jedno použití, a věci nic nevydrží, určitě to neplatí o porcelánu Thun. Tady jsou výrobky kvalitní a vydrží vám hodně dlouho – tedy pokud je nerozbijete, nebo nedarujete někomu dál. Tady platí stále pořekadlo o zlatých českých ručičkách, které dokáží vyrobit kvalitu.

Pokud tedy chcete mít doma kvalitní nádobí, vybírejte u Thun.

Celý sortiment najdete na eshopu po kliknutí zde: ehop Thun - porcelán přímo od výrobce

 


DÁMSKÝ HUŇATÝ ŽUPAN FLOWER BÉŽOVÝ DLOUHÝ

 

 

Župan. Nikdy bych nevěřila, že budu tak nadšená z věci tak běžné, jako je župan.

Tak nějak jsem župan nenosila, až když jsem měla jít do nemocnice, tak jsem ho vzala na milost. Dneska si za to nadávám, měla jsem si pořídit kvalitní, hebký a hřejivý župan už dávno. Je v něm totiž příjemně teplo a je velmi pohodlný.

Chtěla jsem si udělat radost a pořídila jsem si župan, který je nejen hřejivý, ale je ještě k tomu krásný.

Je to župan Flower béžový z eshopu Luxusnipradlo.cz.

Protože  nás všechny doma začíná dohánět  energetická krize, a všichni doma začínáme šetřit teplou vodou i teplem, bude v zimě župan potřeba asi v každé domácnosti.

Je fajn vybrat si župan kvalitní, dobře ušitý, z materiálu, který dlouho vydrží.

Já mám vyzkoušený eshop Luxusnipradlo.cz. Nakupuji zde pravidelně, vím, že zboží vždycky odpovídá popisu i fotkám produktů.

Mám tedy jistotu, že župan, který jsem si vybrala, bude vypadat stejně, jako na produktovém obrázku. A opravdu. Po rozbalení županu jsem nadšená.

Je heboučký, měkkoučký, úplně svádí k zahalení se.

V tomhle županu vám rozhodně zima nebude. Ať už si ho obléknete po koupeli, nebo jen na zahřátí, když přijdete z venku – vždycky vám v něm bude příjemně. Materiál je opravdu sametově – jak říká můj malý vnouček „ňuňací a muchlací“.

Délka je dostatečná na to, aby vám nebylo zima ani na nohy. Je dlouhý tak do půlky lýtek ( pokud jste vyšší tak pod kolena). To je fajn třeba při sledování televize, nebo když si chcete odpočinout, pustíte si hudbu a jen se schoulíte na gauči. Příjemná atmosféra v příjemném teplém županu rovná se relax na maximum.

Musím pochválit hřejivost županu. Čekala jsem, že bude teplý, nečekala jsem, že až tak příjemně.

Je to takové to teplo, kdy je vám fajn, krásně teploučko, ale nejste přehřátí. Přitom látka není mohutná, takže v županu nevypadáte jako huňatý medvěd.

Materál je 100% polyester, je tedy velmi snadný na údržbu, a rychle schne.

 Měla jsem strach, abych nebyla v županu jako elektrárna – já totiž jsem ve většině plyšových látek nabitá elektrostatickým nábojem, a pak jiskřím a dostávám rány od všeho kolem mě. V tomhle županu ale je to v pohodě- stačí trocha aviváže, a župan neelektrizuje.

I po vyprání zůstal materiál stále stejný, nezhrubnul, ani se nijak nezměnil na omak. Barvy se neopraly, a švy se nestáčejí.

Velikosti odpovídají velikostní tabulce přesně.

Župan má i praktickou kapuci, takže vám nebude zima na hlavu, ani když si umyjete vlasy.

Tenhle župan prostě vystihuje všechno, co ženy od županů požadují.

 Je krásný, hřejivý (ale přitom z nás nedělá mohutné), má krásnou barvu s jemnou květinovou výšivkou, je dostatečně dlouhý, aby nebyla zima na nohy, materiál je kvalitní a snadný na údržbu.

Pokud tedy máte doma chladno, a hledáte kvalitní, hřejivý a přitom krásný župan, vyzkoušejte béžový huňatý župan Flower z eshopu Luxusnipradlo.cz.

 Budete velmi příjemně překvapené. Zachumlané v teploučkém županu pak zvládnete všechny nepříjemné zimní teplotní výkyvy. Bude vám huňatě teplo.

Župan si můžete prohlédnout, nebo koupit po kliknutí zde: béžový huňatý župan Flower béžový dlouhý

 

Celý sortiment eshopu najdete po kliknutí zde: eshop Luxusní prádlo

 


Fridolinka kabelky

Blíží se vánoce, a jako všichni, i já řeším dárky. Ráda dávám dárky osobní, o kterých vím, že obdarovanému udělají radost. Někdy je problém takový dárek vymyslet a neopakovat se.

Protože mám tři dcery, je výběr celkem snadný. Mají rády kabelky a módní doplňky. Jenže u kabelek narazíte často na jeden problém – jsou všechny stejné, nebo jsou si alespoň hodně podobné. Jedna jako druhá. Proto moc ráda hledám originalitu. Takovou, jakou mají rukodělné výrobky – tedy i ručně šité kabelky.

U takové kabelky máte vždycky jistotu, že je originál, a máte ji jen vy.

Pokud by šikovné ruce výrobce vyráběly kabelky ze stejného materiálu, stejně bude každá kabelka trochu jiná, a máte tak jistotu, že s tou vaší nebude chodit celé sídliště.

Vybírám kabelky podle vkusu dcer. Takové, aby se k nim hodily.

 Nejmladší dcera má moc ráda kabelky typu crossbody.

 Tedy spíš menší, přes rameno. Takovou, kterou může vzít do města, do práce, stejně jako na koncert, na rande, nebo do kina. Prostě aby to byla univerzální kabelka.

Přesně takové krásné kabelky jsem našla na facebooku na stránce Fridolinka.

Kabelek tam mají spoustu, jedna je hezčí, než druhá. Vybírala jsem dlouho, podle fotek.

Nakonec mi padla do oka kožená kabelka – je sešitá z pruhů metalické barvy eko kůže a vypadá to báječně. Hnědá a zlatá přejdou do takové smetanové barvy. Ta kombinace by mě nenapadla a moc se mi líbí.

Zadní strana kabelky je jednobarevná.

Kabelka je precizně zpracovaná. Nikde nenajdete křivý šev, steh, ani nitku. Opravdu skvělé zpracování. Kabelka je uvnitř podšita látkou šedé barvy.

Uvnitř kabelky je praktická kapsa – třeba na klíče, nebo mobil.

Doplňky jako zip, karabinky a popruh na rameno jsou ve zlaté barvě a skvěle doplňují celou kabelku.

Velikost kabelky je 26 x 20 (od shora dolů je lehce zúžená na 17 cm)

Jsem nadšená, velmi nadšená, a už se těším, až si dcera kabelku u stromečku rozbalí.

Pokud chcete taky takovou krásnou kabelku, vybírat si můžete buď na facebooku, nebo na Fler.cz.

Na facebooku můžete „paní Fridolinku“ kontaktovat přes zprávu – odkaz na stránku je zde: facebook Fridolinka

 

Pokud si chcete vybrat a přímo koupit na Fleru, klikněte zde: Fler shop Fridolinka.

 

Na Fler eshopu najdete kromě kabelek třeba i šperky.

Pro mě jsou ale opravdu top výrobky kabelky.

Jsou nádherné, originální, mají vtip a šmrnc.

Některé jsou elegantní, jiné jsou něžné, další má šarm, jiná je vtipná, nebo pro malé slečny.

Velký výběr kabelek, každý kus je originál. Jedno ale mají všechny tyhle kabelky společné. Jsou šité srdcem a je to na nich vidět. Pokud totiž šijete s láskou, v každém stehu je zašitý kousek autorčiny radosti a lásky k výrobě krásných módních doplňků.

Na závěr vám sem dám pár fotek výrobků od Fridolinky, ať se vám lépe vybírá.


Kabelky Petiris

 

Blíží se vánoce, a jako všichni, i já řeším dárky. Tedy momentálně spíš tipy na dárky.  Ráda dávám dárky osobní, o kterých vím, že obdarovanému udělají radost. Někdy je problém takový dárek vymyslet a neopakovat se.

Protože mám tři dcery, je výběr celkem snadný. Mají rády kabelky a módní doplňky. Každá z dcer je jiná, každá má ráda jiný styl.  Proto moc ráda hledám originalitu. Takovou, jakou mají rukodělné výrobky – tedy i ručně šité kabelky. Vyzkoušela jsem tedy nechat si ušít jednu takovou nádhernou kabelku, a podle toho, jak budu spokojená, nechám vyrobit kabelky pro dcery podle jejich vkusu a stylu.

U takové ručně šité kabelky máte vždycky jistotu, že je originál, a máte ji jen vy. Jsem strašně moc ráda, že žijeme v době, kdy si můžeme dokonce nechat ušít kabelku, nebo batoh na přání – podle vlastního vkusu.

Někomu to přijde normální, já jsem ale za to moc ráda. Zažila jsem totiž dobu socialismu, kdy v obchodech byl velmi omezený sortiment kabelek. Často tak polovina žen ve městě nosila jeden typ kabelky. Tuhle dobu už si připomínat nechci. Chci krásnou a originální kabelku, nebo batoh. A co víc, můžu mít i kabelkobatoh!

Kabelko-batohy jsem objevila na stránkách Kabelky Petiris.

Je to stránka plná nádherných rukodělných výrobků – kabelek, batohů, kabelkobatohů, nebo peněženek.

Výrobky z eshopu Kabelky Petiris vznikly před 6 lety. Paní Irena a Petra začaly šít kabelky. Baví je to, a musím říct, že na výrobcích je ta láska k práci a navrhování vidět. Dnes už nabízí přes 30 střihů kabelek.

Specialitou kabelek a batohů Petiris je tisk, který dělají dámy ručně. Ručně si i míchají barvy, takže každá kabelka je originál.

 Nikdy tak nepotkáte ženu se stejnou kabelkou – vždycky bude něco trochu jinak – to je to úžasné na ruční výrobě kabelek. Každý kus je originál.

Můžete si dokonce vybrat materiál, střih a námět potisku batohu – prostě můžete mít kabelku podle vlastního přání a návrhu. To je prostě super, a je to velmi jedinečné.

Stránku Kabelky Petiris jsem sledovala dlouho. Nemohla jsem si vybrat, co bych chtěla víc – jestli kabelku, nebo batoh.

Proto když jsem objevila kabelkobatoh, byla jsem celkem dost nadšená.

Je to kabelka, takový styl 2 v 1.

Má totiž dvě samostatná ucha na karabinky. Pokud si připnete ucho na karabiny z boku, máte kabelku, snadno ale můžete přepnout vzadu nahoru a dolů, a máte popruhy na zádech, a tím i batůžek. Jednoduché, originální, skvělé, báječné – takhle bych mohla se superlativy pokračovat ještě dlouho. Je to totiž opravdu bezva, ještě jsem se s takovým výrobkem nesetkala.

Když jdu s kamarádkami na kávu, nebo do města, mám kabelku. Do práce, nebo s vnoučaty nosím batůžek a mám volné ruce. Kdykoliv chci, si mohu popruhy přehodit. Jednoduše geniální. Já vám mám z toho takovou radost…

 Taky jsem dost přemýšlela nad vzorem. Nakonec jsem si nechala poradit vzor mandal, které jsou krásné a nadčasové.

Kabelkobatohy mne zaujaly na stránkách eshopu, takže jsem věděla, jaký typ batůžku mi přijde.

 Nečekala jsem ale, že bude tak nádherný, a precizně zpracovaný – nikde nenajdete křivý steh, ani sebemenší vadu. Když jsem batoh vybalila a držela v ruce, až se mi zatajil dech, a hned nato se mi štěstím roztáhla pusa od ucha k uchu do velkého, upřímného úsměvu. Prostě láska na první pohled, kabelkobatoh naprosto předčil moje očekávání.

Vybrala jsem si styl elegantního ohýbacího batohu, který můžu nosit do města, do práce, ale i do přírody. Hodí se k šatům i ke kalhotám.

Na šedé látce je potisk zelenomodrých mandal. Já modrou barvu miluju, a na šedém podkladu mandaly vypadají opravdu báječně. Záda a přehýbací část je z černé koženky – to je fajn pro  snadnou údržbu. Kabelka má zavírání na zip, přehnutá část je zakončená karabinkou.

Praktická je kapsa na zip na boční straně kabelky. Je báječná na mobil, nabíječku, nebo klíče –  na věci, které potřebujete mít rychle po ruce.

Dno je extra vyztužené s hřeby, lze tedy kabelku kdykoliv postavit, a dno pak snadno otřít, pokud se ušpiní.

Uvnitř kabelky je v podšívce jedna kapsa.

Kabelkobatoh je prostě skvělý nápad. Nádherné provedení, a originální vzory.

Obě dámy, které kabelky vyrábějí, mají velmi šikovné ruce, které kabelky šijí, a skvělé a originální nápady na střihy, materiály a hlavně na návrhy potisků všech kabelek a batohů.

Opravdu jsem tím množstvím možnosti potisků nadšená. Na všech kabelkách a batůžcích je vidět, že jsou šity a navrženy od srdce. Jsou vyráběny s láskou, a do každého výrobku je ten kousek lásky všitý, proto dělají tak velkou radost.  Jsem opravdu moc ráda, že vlastním svou originální kabelku.

Pokud se vám kabelky, batohy a kabelkobatohy líbí, určitě si pro sebe nějaký výrobek objednejte. Nebudete litovat. Já se ve svém okolí setkávám s velmi pozitivními reakcemi.

Už přemýšlím, jaké kabelky a batohy vyberu pro dcery. Doporučuji vám prohlédnout si pořádně na eshopu všechny typy výrobků, ale hlavně mrkněte i na výběr potisků. Je jich opravdu hodně.

Pokud nechcete potisk, můžete si vybrat na kabelku panel kočárkoviny s natištěným obrázkem –květiny, malý princ a spousta dalších. Proto je fajn věnovat výběru trochu času, a vybrat si opravdu takový, který vám bude dělat radost. Ke kabelkám si ve stejném vzoru můžete nechat ušít i peněženku.

Kromě eshopu si můžete kabelky a batohy prohlédnout i na facebookových stránkách Kabelky Petiris.

Tam také uvidíte spoustu inspirativních výrobků.

Jak už jsem občas zmínila, jsem strašně hrdá na to, když vidím, že někdo umí vyrobit nádherné výrobky pro radost ostatních lidí. Já sama moc manuálně zručná nejsem, o to víc takovou práci obdivuji.

Jsem hrdá na to, co dámy z Petiris dokáží vyrobit. Takhle srdcem šitá krása potěší každou ženu i dívku.

Abyste měli přehled o základních typech kablek, některé fotky jsem vám ze stránky Petiris.cz zkopírovala a vložila.

Pokud tedy po takové kabelce, nebo batohu toužíte, nebo chcete udělat radost někomu, koho máte rádi, klikněte zde: kabelky a batohy Petiris

Facebookovou stránku najdete zde: facebook Petiris.


Weleda

 

O tom, že mám pečovat o svou pleť, jsem četla ve všech časopisech pro ženy. Ale znáte to, do určitého věku péči o pleť vůbec neřešíte – já jsem se namazala občas Niveou, nebo Indulonou, a stačilo mi to.

Pak jsem měla čtyři děti, a to byl takový kolotoč, že jsem neměla čas pomalu ani na spánek, natož na péči o pleť.

První známky stárnutí pleti jsem samozřejmě začala vnímat, ale neřešila jsem je. Občas jsem se namazala nějakým krémem a dost. Myslela jsem si, že mi to stačí.

 Že bych měla o pleť pečovat, mi došlo, až když bylo skoro pozdě. Hlavně na obličeji moje pleť začala být podrážděná, citlivá, povolovala a byla bez lesku – taková mdlá a unavená.  Naplno jsem si to uvědomila, když jsem potkala stejně starou kamarádku, a měla pleť v obličeji opravdu krásnou, jasnou, vypnutou. Tak nějak mi došlo, že bych tak chtěla vypadat taky.

Protože moje pleť začala stávkovat, a reagovala vyrážkou, nebo zarudnutím na každý krém, co jsem zkusila, musela jsem dlouho hledat kosmetiku, která mi bude vyhovovat.  Kosmetika Weleda mě napadla, když jsem kupovala vnukovi měsíčkový koupací gel. To by mohlo být ono – přírodní kosmetika s dlouhou tradicí.

Weleda má tradici opravdu dlouhou – od roku 1921 vyrábí přírodní kosmetiku, a dělají to dobře! Weleda produkty jsou zcela přírodního složení a neobsahují mikroplasty. Mají dokonce certifikát Natrue – tedy více než 80% surovin do produktů je z ekologického hospodářství.

Síle bylinek, rostlinek a přírodní kosmetice jsem vždycky důvěřovala. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet produkty od Weledy. Dost jsem váhala mezi řadou Skin Food, a řadou pro stárnoucí pleť se zpevňujícím účinkem s granátovým jablkem.

Nakonec vyhrála řada kosmetiky pro stárnoucí pleť se zpevňujícím účinkem s granátovým jablkem

Je vhodná pro stárnoucí pleť, pleť povadlou, a potřebující zpevnit. Tahle řada je tedy vhodná pro všechny ženy a dámy, které začnou pociťovat první známky stárnutí od prvních vrásek, až do zralého věku. Navíc – jak jsem zjistila sama na sobě – je vhodná pro každý typ pleti (i tu citlivou).

Protože jsem chtěla vyzkoušet účinek této kosmetiky naplno, vyzkoušela jsem celou řadu.

Před prvním použitím jsem měla trošku obavy. Nejdřív, aby moje citlivá pleť zvládla kosmetiku bez podráždění, a tak trochu i z toho, jestli budu umět tuto kosmetiku používat.

Testuji ji na sobě dva měsíce. Jsem nadšená a spokojená.

Měla jsem tedy krátkou pauzu – dostala jsem kovid, a nebyla jsem týden schopná ani vstát z postele, natož používat kosmetiku. V tu dobu jsem měla pleť už opravdu krásnou, kovid mi ale pleť na obličeji i ve vlasech velmi zhoršil. Dalo mi to celkem zabrat. Protože ale už pokožka měla dobrý základ z předchozího období, během dvou následujících týdnů jsem se vrátila do stavu před kovidem, a zmizely všechny nedokonalosti, které tam neměly být.

Produkty, které jsem používala, vám představím ve zkratce, a ke každému z nich vám dám odkaz, abyste si o něm mohli přečíst všechny informace – účinek i složení přímo od výrobce. Nebudu to sem kopírovat, protože těch informací je opravdu hodně, a na stránkách výrobce najdete každý produkt krásně popsaný.

První použití mě velmi potěšilo. Všechny tyto přípravky nádherně voní. Opravdu velmi příjemná vůně – tak trochu zelená bylinkami, ovocná granátovým jablkem, a završená jemným vanilkovým tónem. Ta vůně mě pokaždé zklidní a příjemně naladí. Doporučuji opravdu každý večer použít tělové máslo – krásně se mi pak usíná.

Z čeho jsem naprosto nadšená je zpevňující pleťový olej. Olej jsem nikdy předtím na pleť nepoužívala, proto jsem jeho účinek vůbec nečekala.

Olej krásně voní. Nanášení je velmi snadné – dobře se vetře do pokožky a celkem rychle se vsákne. Pokožku začne zpevňovat hodně rychle – je to viditelné nejen na obličeji,ale i na dekoltu. Na dekolt my, ženy, často zapomínáme, a je to škoda. Na krku a dekoltu jsou totiž vrásky a povolená pleť vidět nejvíc.

S tímhle olejíčkem budete zase krásné a vrásky mnohem méně viditelné. Žádný mastný film olej nezanechává. Je to vlastně směs 8 pečlivě vybraných organických olejů olejů (granátový, meruňkový, avokádový, arganový..) a  výtažky z prosa. Ty umí pokožku krásně zklidnit.

Celé složení a popis výrobku si můžete prohlédnout zde: Granátové jablko zpevňující pleťový olej.

 

Další nezbytný pomocník z této řady je Zpevňující sérum s Granátovým jablkem a Maca – Peptidy.

Pokud máte citlivou pleť, která je vysušená, tohle sérum určitě vyzkoušejte.

Je to jak kouzelný výrobek z Alchymistovy dílny. Takový elixír mládí a krásy. Jako kouzlem působí opravdu hodně rychle. Účinek hodnotím hodně vysoko.

Pleť, která je vysušená, pne a svědí je během chvilky zklidněná. Kromě hydratace pleť i projasní.

Musím říct, že mám dojem, že díky tomuto kouzelnému zázraku v kapátku mám pocit, že i barevně se mi pleť sjednotila – pigmentové skvrny jsou mnohem méně viditelné.

Maca kořen zjemní vrásky, a granátové jablko jako jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů podporuje regeneraci pokožky.

Po použití tohoto séra účinek vidíte skoro okamžitě. Hydratuje a pomáhá totiž hned od prvního použití. Nádherně voní, takže použití navodí fajn náladu.  Sérum jen lehce vklepete na pokožku obličeje a dekoltu – a je hotovo. Je fajn ho použít jako podklad před nanesením pleťových krémů na den a noc.

Celé složení a popis výrobku si můžete prohlédnout zde: Zpevňující sérum s Granátovým jablkem a Maca – Peptidy

 

Tím jsem se dostala k použití denního a nočního krému s granátovým jablkem a Maca – Peptidy. Oba krémy nádherně voní.

Denní krém je bohatý na antioxidanty, pomáhá pleti regenerovat a odolávat stresovým faktorům jako je smog, UV záření a modrému záření z počítačů a mobilů. Krém jde velmi dobře rozetřít, a celkem rychle se vstřebá. Po použití máte pocit nádherně hladké a hebké pokožky na obličeji, a samozřejmě je cítit ta jemná příjemná vůně, kterou produkty této řady mají.

Noční krém je také zpevňující a pečující. Bojuje s vráskami a zvyšuje elasticitu pleti, zatímco spíme.

Krém jde velmi dobře roztírat, vstřebává se taky dobře, nenechává na pokožce mastný film – za to jsem ráda, protože není nic horšího, než krém na polštáři. Zatímco spíme, krém nás dělá krásnějšími.

 Celé složení a popis obou výrobků si můžete prohlédnout zde: denní krém s granátovým jablkem a Maca – Peptidy a noční krém s granátovým jablkem a Maca – Peptidy

 

Na co většina z nás zapomíná je oční krém.  Zpevňující oční krém s granátovým jablkem a Maca Peptidy naše oční okolí vyživuje, zpevňuje a vypíná první vrásky. 

Právě u očí je vějířek vrásek viditelný nejdřív. Je to první známka stárnutí. Tou druhou je povolená kůže pod očima a v očním okolí – pak se nám občas stane, když jsme unavené, že máme doslova „pytle pod očima“. A to je opravdu dost vidět, a spoustu z nás to trápí. 

Okolí očí je velmi citlivé, a potřebuje specifickou péči. Je fajn používat krém k této péči určený. Pokud použijete obyčejný, klasický denní nebo noční krém, zafunguje možná také, ale nikdy ne tak dobře, jako krém speciálně na tato místa určený. Navíc oční krém nikdy nepodráždí oči. O tom, že vypne pokožku a zbavuje nás „pytlů pod očima“ asi už znovu mluvit nemusím. Určitě ho nezapomeňte zařadit do kosmetické denní rutiny.

Celé složení a popis výrobku si můžete prohlédnout zde: Zpevňující oční krém s granátovým jablkem a Maca Peptidy

 

No a na závěr taková ta pomyslná tečka v podobě Regeneračního tělového másla.

Tohle máslo strašně ráda používám na celé tělo.

Nejvíc asi na dekolt a krk – na hydrataci, a zpevnění povislé pokožky na těchto místech je tohle máslo ideální.

Nádherně pleť hydratuje, lehce se rozetře a vstřebá. Pokožka je od prvního použití krásně voňavá, jemná a hladká.

Máslo používám hlavně večer po koupeli kvůli hydrataci a zpevnění, ale rozhodně i kvůli té nádherné vůni. Je tak příjemná, že mám, když ji cítím, lepší náladu a skvěle se mi usíná. Tu vůni opravdu miluju, takže máslo používám i jako krém na ruce, nebo na zklidnění pokožky po holení nohou. Tím, že je máslo vhodné pro každý typ pokožky, tedy i pro citlivou, dokáže nohy po holení zklidnit, a hlavně- hydratovat, takže oholená kůže mě už nesvědí.

Skvěle zpevňuje i kůži s celulitidou - takže : "Sbohem, celulitido!"

Pokud si chcete tělové máslo prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: zpevňující tělové máslo.

 
 

Tahle novinka – granátová řada - se velmi povedla.

Od chvíle, co ji používám, se cítím mnohem lépe. Mám jemnou, hydratovanou a vypnutou pokožku.

Hlavně obličej se mi změnil – problematické zóny jako čelo, mezi obočím, kolem nosu, a na bradě jsem přestala mít zarudlé a citlivé.

Díky intenzivní hydrataci je pokožka viditelně zdravější, jasnější a taky pružnější.

Taky s vráskami si umí tahle řada poradit. Jasně, že mi nezmizely vrásky úplně. Věk nezastavíte. Můžeme ho ale zpomalit. Vypnutá a pružnější pleť vypadá mnohem lépe – mladší a zdravější.

Účinky séra, oleje a krémů jsem cítila velmi rychle. Překvapilo mě, s jakou rychlostí přípravky začaly působit. U séra jsem cítila zlepšení a zklidnění už po prvních použitích. Dokonce i když jsem měla díky kovidu pleť – nazvala bych to příšernou, svědivou a do šeda zbarvenou - krémy, séra a olej mě zase brzo dostaly do formy. 

No a neodpustím si – nezapomínejte dámy olej a tělové máslo i na dekolt a krk – na tuto péči často zapomínáme, obličej máme fajn, a pak je vidět vrásčitá kůže na krku a dekoltu a dojem je ten tam. Vypadáme pak jak želvy s vráskami na krku. Mluvím z vlastní zkušenosti – ta změna je viditelná už po měsíci používání těchto dvou produktů.

Doporučuji všem ženám se své pleti pravidelně věnovat, a používat kvalitní kosmetiku. Od určitého věku se to dost vyplatí. Odmění se vám tím, že bude zdravá a krásná. Ten pocit za to stojí.

Pokud namítnete, že prvotní investice do této kosmetiky je trochu vyšší. To možná ano, ale vyplatí se. I po dvou měsících používání ještě kosmetiku mám – stačí totiž přípravků nanášet málo. Dobře se rozetřou a účinkují, i když jich nepoužijete silný nános. Opravdu vydrží – oční krém, olej i séra jsou na delší dobu. No a krémy a tělové máslo si pak budete, jako já, doplňovat postupně, když vám dojdou a to už je pak v pohodě.

Pokud tedy chcete ještě na chvíli zastavit čas, a být krásné, doporučuju – vyzkoušejte přírodní kosmetiku od Weledy s Granátovým jablkem. Je to přírodní kosmetika vhodná pro každou pleť, splňuje to, co je od ní očekáváno, a opravdu krásně voní.

Celý sortiment eshopu Weleda si můžete prohlédnout po kliknutí zde: eshop Weleda.


Mýdlovky Lina

 

Nedávno jsem vybírala dárek pro babičku. Tak trochu jsem byla zoufalá, protože jsem nevěděla, co vybrat.

Znáte to – je to těžké – na oblečení si netroufám, tam je vkus úplně jiný, a oblečení většinou mají babičky plnou skříň. Dřív jsem dávala babičce knížky, ale už má špatné oči, a špatně se soustředí, takže už moc nečte. Takových těch drobných dekorací mají babičky už tolik, že nemá cenu dávat jim další.

Na dotaz, co by si přála, babička vždycky řekne, že nic nepotřebuje, že už všechno má. Takže koupím nějaký dárkový balíček s dobrotami, a kytku. Jenže kytka za chvíli zvadne.  Navíc na pyl má babička alergii.

Takže jsem hledala na internetu a našla super tip na dárek, a to jsou mýdlové kytky od Mýdlovky Lina.

Vybrala jsem si středně velkou kytici mýdlových květů – uvázanou do kytice, jako jsou klasické květiny. Pak už jsem se jen těšila, jak bude ta kytička vypadat, protože mýdlové květy jsem ještě nikdy neměla.

Když mi kytička přišla domů, byla jsem nejen nadšená, ale dokonce až tak trochu i ohromená.

Kytka je parádní.

Naprosto netuším, ž čeho, a jak se ty mýdlové lístečky vyrábějí, ale je to úžasné.

Každý lísteček je propracovaný do detailu. Některé květy a lístky jsou větší, některé menší, u některých jsem až měla pocit, že je mezi „umělými“ mýdlovými, zastrčená živá kytička.

 Za výrobou takové kytice je spousta času, zručnosti, trpělivosti a určitě i výtvarného nadání a vkusu.

Kytice je barevná a nádherně voní.

Je to taková ta jemná vůně čistoty. Já nemám ráda silné vůně, které jsou těžké, a celý pokoj je pak převoněný. Tahle jemná mýdlová vůně je velmi příjemná, je radost vejít do místnosti, kde kytička stojí.

Navíc je to velmi praktický dárek. Když už vás nebaví na kytku koukat, prostě ji použijete jako mýdlo.

Fajn je dát si kytičky do prádla – prádlo bude krásně vonět, a mýdlová vůně navíc ještě není příjemná molům, takže vám budou prádlo i chránit.

Kdo má doma vanu (a ne jen sprchový kout), je bezva si ty kytičky nasypat do vany. Je to nádherně voňavý relax plný kytiček, kterými se zároveň nakonec můžete umýt.

To je přesně to, co jsem pro babičku hledala. Krásný, jemný dárek, který nejen zdobí, ale zároveň ho babička využije.

Kromě kytic do ruky ve velikostech malá, střední a velká si můžete na facebooku Mýdlovky Lina vybírat i z boxíků.

V boxíku jsou mýdlové kytičky, a můžete si do nich nechat přidat dárek – třeba svíčku, víno, nebo jiný drobný dáreček.

Boxík si můžete nechat vyrobit v barvě na přání podle vlastního vkusu. Vše si stačí na stránce domluvit ve zprávě.

Objednávejte ale včas, protože výroba chvíli trvá.

Kytice malé 149 Kč, střední 265 Kč, velké 445 Kč.

Krabičky střední 255 a 265 Kč, větší 380 - 420 Kč.

 

Jak už jsem řekla, jsem z kytiček hodně nadšená.

 

Mám tip na krásné a voňavé dárečky nejen na vánoce, ale i k svátkům, narozeninám, nebo jen tak, pro radost.

 

Já nejsem výtvarně vůbec zručná, takže když vidím, jak někdo dokáže s materiály přímo čarovat, moc se mi to líbí.

 

Tyhle kytičky jsou opravdu nádherné, jako živé.

 

 Každá kytička je jiná, má jinou barvu, jiný tvar, a všechny jsou nádherně propracované tak, aby celek působil dokonale.

Určitě si na facebooku prohlédněte fotogalerii výrobků – je velmi inspirativní.

 

Pokud si chcete kytičky a boxíky prohlédnout, nebo objednat, vybírejte na facebooku, a objednávejte do zpráv na stránce po kliknutí zde:  Mýdlovky Lina


 

Dámské nazouváky Juno Rose

 

Blíží se vánoce. V obchodech na nás začíná vánoční výzdoba vykukovat ze všech koutů. Všichni začínáme uvažovat o vánočních dárcích a hledáme tipy, co pěkného svým milovaným nadělíme pod stromeček.

 Já mám ráda dárky osobní – takové, které udělají obdarovanému radost, protože vím, co má rád, nebo co si přeje. Snažím se naslouchat vysloveným přáním.  Často se ale také snažím dávat dárky praktické, takové, o kterých vím, že je obdarovaný potřebuje.

Protože nejlepší investice je vždycky do zdraví, vybrala jsem letos pod stromeček pro maminku a pro dceru pantofle, ve kterých je nebudou bolet nohy.

Vybrala jsem pantofle – nazouváky – Juno Rose z eshopu Dobrytextil.cz.

Nazouváky – já budu říkat pantofle – jsou velmi povedené.

Na první pohled mě zaujaly vzhledem.  Mají totiž květinový potisk. Vypadají nádherně – jsou prostě takové fajn holčičí.

Potisk je jemný a příjemný, tak trochu mi připomíná léto. Já mám léto a rozkvetlé louky moc ráda, proto jsem pantofle vybrala i pro sebe.

Budu je nosit jako domácí pantofle.

Nejsou to ale nazouváky jen na doma, samozřejmě je můžete nosit i ven. Já trávím celé dny na nohách, mám proto ráda v práci i doma kvalitní boty, ze kterých nebolí nohy.

Pokud nosíte v práci pantofle, vsaďte na tyhle Juno Rose, protože jsou neskutečně pohodlné, a ani po celodenním nošení mě v nich nebolí nohy.  

Nazouváky Juno Rose jsou korkové, a jak už jsem zmínila, chodit v nich je příjemné.

Jsou tak vytvarované, že do nich noha vklouzne, a je jí příjemně.

 Žádné otlaky, žádná bolest chodidel. Pantofle je anatomicky vytvarovaná podle nohy, takže je to opravdu fajn pocit při obutí.

Důležité při nákupu obuvi je změřit si správně nohu. Během života se nám velikost nohy a tím i obuvi trochu mění, je tedy dobře si nohu obkreslit na papír a změřit. Je to jen chvilka, a máte jistotu, že pokud si vyberete podle velikostní tabulky, bota vám bude sedět dobře. Na stránkách eshopu Dobrytextil.cz je u zboží vždycky přehledná tabulka velikostí. Já například mám některé boty 36, některé 37 velikost. Tady mi stačí velikost 36 a bota na noze sedí přesně tak, jak má.

Pokud bych měla něco vyzdvihnout, je to patní část pantofle. Já jsem vždycky nosila rovnou podrážku u většiny bot. Nemám ráda podpatky a moc v nich neumím chodit. I když vím, že nízký podpatek leckdy nohám uleví.

Tyhle pantofle nemají podpatek, ale mají plynule zvýšenou patní část, a tvoří ji korek v kombinaci s Eva pěnou pro příjemnou chůzi.

Jako byste šlápli do peřinky, nebo na mechový koberec v lese bosou nohou. Je to neskutečně příjemné a pohodlné

Naprosto jsem nečekala, jak velmi příjemné to bude.

Ono to vyvýšení patní části není moc velké, ale i ten kousek, o který se pata zvýší je velmi znát.

 Najednou mne přestaly „tahat“ šlachy a achilovka. Obvykle, když mám pantofle delší dobu, bolí mě šlachy. Teď se pata mírně nadzvedla a je po problému. Ani po celodenním nošení mě achilovky nezlobí – a jak málo k tomu stačilo.

Navíc došlap je díky Eva pěně opravdu změkčený.

Já našlapuji už od dětství na paty. Můj muž se tomu směje, protože prý takhle kulantně sděluji, že prostě dupu jako ježek. Ať se snažím, jak chci, jakmile si nedávám pozor, je problém – dupu. A když na paty našlapujete celý den tvrdě, prostě to někdy bolí. A další den taky, a další a další… věčný problém s bolavými patami. Teď jsem ho ale zřejmě vyřešila. Měkčí došlap je velmi příjemný, a tím, že je pata trošku vyvýšená, prostě nedupu! Paráda!

Pantofle jsou velmi zajímavé tvarem – jednoduché, a elegantní. Vhodné jsou na nošení doma i venku.

Pantofle jsou velmi pohodlné, proto je doporučuji klidně i na celodenní nošení. Ta podrážka dělá divy.

Materiál pantoflí je korek a Eva pěna, svršek je z kůže, ta je pro snadnou údržbu povrstvená PU. Stačí vzít vlhký hadřík a otřít, a všechna špína je pryč.

Pokud by moje nohy mohly mluvit, za výběr těchto pantoflí by mi poděkovaly. Jsou totiž k nohám přívětivé – tedy pohodlné. A navíc krásně vypadají.

Pokud si chcete tyto boty prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: nazouváky Juno Rose.

 

A na závěr opět třešnička na dortu v podobě slevy 10% na nákup na eshopu. Stačí zadat kód JANA10 a do 18.12.2023 můžete nakupovat s touhle fajn slevou. Jen malé upozornění – kód neplatí na akční zboží, zboží ve slevě a nedá se kombinovat s jinými slevami a kódy.

 

Dámské nazouváky Juno Rose

 

Blíží se vánoce. V obchodech na nás začíná vánoční výzdoba vykukovat ze všech koutů. Všichni začínáme uvažovat o vánočních dárcích a hledáme tipy, co pěkného svým milovaným nadělíme pod stromeček.

 Já mám ráda dárky osobní – takové, které udělají obdarovanému radost, protože vím, co má rád, nebo co si přeje. Snažím se naslouchat vysloveným přáním.  Často se ale také snažím dávat dárky praktické, takové, o kterých vím, že je obdarovaný potřebuje.

Protože nejlepší investice je vždycky do zdraví, vybrala jsem letos pod stromeček pro maminku a pro dceru pantofle, ve kterých je nebudou bolet nohy.

Vybrala jsem pantofle – nazouváky – Juno Rose z eshopu Dobrytextil.cz.

Nazouváky – já budu říkat pantofle – jsou velmi povedené.

Na první pohled mě zaujaly vzhledem.  Mají totiž květinový potisk. Vypadají nádherně – jsou prostě takové fajn holčičí.

Potisk je jemný a příjemný, tak trochu mi připomíná léto. Já mám léto a rozkvetlé louky moc ráda, proto jsem pantofle vybrala i pro sebe.

Budu je nosit jako domácí pantofle.

Nejsou to ale nazouváky jen na doma, samozřejmě je můžete nosit i ven. Já trávím celé dny na nohách, mám proto ráda v práci i doma kvalitní boty, ze kterých nebolí nohy.

Pokud nosíte v práci pantofle, vsaďte na tyhle Juno Rose, protože jsou neskutečně pohodlné, a ani po celodenním nošení mě v nich nebolí nohy.  

Nazouváky Juno Rose jsou korkové, a jak už jsem zmínila, chodit v nich je příjemné.

Jsou tak vytvarované, že do nich noha vklouzne, a je jí příjemně.

 Žádné otlaky, žádná bolest chodidel. Pantofle je anatomicky vytvarovaná podle nohy, takže je to opravdu fajn pocit při obutí.

Důležité při nákupu obuvi je změřit si správně nohu. Během života se nám velikost nohy a tím i obuvi trochu mění, je tedy dobře si nohu obkreslit na papír a změřit. Je to jen chvilka, a máte jistotu, že pokud si vyberete podle velikostní tabulky, bota vám bude sedět dobře. Na stránkách eshopu Dobrytextil.cz je u zboží vždycky přehledná tabulka velikostí. Já například mám některé boty 36, některé 37 velikost. Tady mi stačí velikost 36 a bota na noze sedí přesně tak, jak má.

Pokud bych měla něco vyzdvihnout, je to patní část pantofle. Já jsem vždycky nosila rovnou podrážku u většiny bot. Nemám ráda podpatky a moc v nich neumím chodit. I když vím, že nízký podpatek leckdy nohám uleví.

Tyhle pantofle nemají podpatek, ale mají plynule zvýšenou patní část, a tvoří ji korek v kombinaci s Eva pěnou pro příjemnou chůzi.

Jako byste šlápli do peřinky, nebo na mechový koberec v lese bosou nohou. Je to neskutečně příjemné a pohodlné

Naprosto jsem nečekala, jak velmi příjemné to bude.

Ono to vyvýšení patní části není moc velké, ale i ten kousek, o který se pata zvýší je velmi znát.

 Najednou mne přestaly „tahat“ šlachy a achilovka. Obvykle, když mám pantofle delší dobu, bolí mě šlachy. Teď se pata mírně nadzvedla a je po problému. Ani po celodenním nošení mě achilovky nezlobí – a jak málo k tomu stačilo.

Navíc došlap je díky Eva pěně opravdu změkčený.

Já našlapuji už od dětství na paty. Můj muž se tomu směje, protože prý takhle kulantně sděluji, že prostě dupu jako ježek. Ať se snažím, jak chci, jakmile si nedávám pozor, je problém – dupu. A když na paty našlapujete celý den tvrdě, prostě to někdy bolí. A další den taky, a další a další… věčný problém s bolavými patami. Teď jsem ho ale zřejmě vyřešila. Měkčí došlap je velmi příjemný, a tím, že je pata trošku vyvýšená, prostě nedupu! Paráda!

Pantofle jsou velmi zajímavé tvarem – jednoduché, a elegantní. Vhodné jsou na nošení doma i venku.

Pantofle jsou velmi pohodlné, proto je doporučuji klidně i na celodenní nošení. Ta podrážka dělá divy.

Materiál pantoflí je korek a Eva pěna, svršek je z kůže, ta je pro snadnou údržbu povrstvená PU. Stačí vzít vlhký hadřík a otřít, a všechna špína je pryč.

Pokud by moje nohy mohly mluvit, za výběr těchto pantoflí by mi poděkovaly. Jsou totiž k nohám přívětivé – tedy pohodlné. A navíc krásně vypadají.

Pokud si chcete tyto boty prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: nazouváky Juno Rose.

 

A na závěr opět třešnička na dortu v podobě slevy 10% na nákup na eshopu. Stačí zadat kód JANA10 a do 18.12.2023 můžete nakupovat s touhle fajn slevou. Jen malé upozornění – kód neplatí na akční zboží, zboží ve slevě a nedá se kombinovat s jinými slevami a kódy.

 

 


Revalid proti padání vlasů

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy.

Aby vlasy byly krásné, potřebují kvalitní péči. Jako mladá slečna jsem tohle moc vážně nebrala. Vlasy jsem měla dlouhé až do pasu, a myla jsem je obyčejnými šampony, které jsem měla po ruce. Přesto jsem měla vlasy krásně pevné, lesklé a v pohodě. Jen mě trochu trápilo, že jich nemám moc a jsou jemné.

Každé těhotenství, porod i kojení se, mi na kvalitě vlasů podepsaly, spousta mi jich i vypadala. Tehdy mi začalo docházet, že mít krásné vlasy není až tak samozřejmé.

S přibývajícím věkem přišla nemoc, a vlivem léků a hormonálních změn, a samozřejmě i stárnutím mi spousta vlasů vypadala.

Změnila se i jejich kvalita, a vlasy začaly být celkem slabé, a jemné.

Začala jsem si považovat každého vlasu a snažím se o ně dobře pečovat. Přesto jsem měla pocit, že vlasy mám nejen jemné, ale i bez lesku a objemu, o padání ani nemluvím.

V podstatě mi vlasy začaly padat tak hodně, že jsem měla místy na hlavě lysinky, a při pohledu do zrcadla se mi chtělo brečet.

Vlasy nebyly na hlavě, ale všude kolem – na polštáři, v umyvadle (a ucpaném odpadu), na podlaze, prostě všude tam, kde být neměly. Jen na hlavě ne.

 Vyzkoušela jsem spoustu šamponů, kondicionérů, a masek, přesto – výsledek nic moc, jen jsem začala mít ještě citlivou pokožku hlavy.

To už jsem byla celkem zoufalá – plešatí přece chlapi, my ženy máme mít krásný účes, který nám sluší.

Po vyzkoušení všech babských rad jsem se obrátila o radu k lékárníkovi. Doporučil mi řadu Revalid proti padání vlasů, ženy s Revalidem mají dobré zkušenosti. Je to kvalitní produkt, který koupíte jen v lékárně.

 Produkty jsem tedy začala zkoušet -  konkrétně řadu určenou přímo proti padání vlasů.

Tak vám o téhle řadě něco napíšu.

Nejdřív bych vám ráda představila značku Revalid. Tady si nic vymýšlet nebudu, a s dovolením vyjdu z informací ze stránek Revalid.cz

 Revalid® byl vyvinut ve Švýcarsku. Specializuje se na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů. Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy. Věříme v komplexní péči, kdy jsou vlasy vyživovány od kořínků po konečky. Víme, že existuje jasné propojení mezi stavem vašich vlasů a vaším sebevědomím. Proto neustále pracujeme na vývoji nových přípravků, které řeší problémy s vlasy od základu, navracejí jim jejich přirozenou krásu a vám sebevědomí.

Cílem je vyvíjet efektivní, vysoce kvalitní produkty s ověřenou účinností, to vše na základě hlubokých odborných zkušeností v oblasti vlasové péče a boje proti vypadávání vlasů. Chceme být oporou pro lidi trpící nejrůznějšími problémy s vlasy.

Jsme přesvědčení, že krásné vlasy jsou především zdravé vlasy, a chápeme, jak výrazný pozitivní efekt na sebevědomí zdravé vlasy mají. Revalid® chce ukázat, že osobní péče a péče o vlasy pomohou, aby vnitřní krása zazářila i zvenčí.“ Revalid® byl vyvinut ve Švýcarsku v roce 1992 s cílem zajišťovat komplexní péči o vlasy s důrazem na boj s vypadáváním vlasů, výzkum, výroba i vývoj probíhají ve Švýcarsku. 

A teď k samotným produktům, které jsem vyzkoušela.

Revalid Stimulating šampon.

Voní velmi příjemně, jemnou nevtíravou vůní. Na umytí vlasů ho není potřeba moc, takže balení vydrží poměrně dlouhou dobu.

Šampon je bez parabenů a silikonů, je tedy vhodný na každodenní mytí vlasů.

Jak už jsem zmínila, mám velmi citlivou pokožku hlavy, většina šamponů mi pokožku podráždí, takže krátce po použití se začnu drbat a drbat a drbat… S Revalid šamponem tenhle problém nemám, a pokud se problém objeví, umyji si vlasy jednou šamponem na seboreu a je to zas v pohodě.

Šampon obsahuje inovativní aktivní složku Redensyl, pelyňkový extrakt ze Švýcarských Alp a panthenol. Vlasy jemně myje, a zároveň stimuluje růst. Pokožku hlavy hydratuje – to mohu potvrdit, protože konečně nemám přesušenou kůži, a nemusím se stále drbat.

Více informací o šamponu a jeho složení najdete zde: šampon Revalid  Stimulating

 

Další přípravek, který doplňuje skvěle šampon je Sérum Regrowth – také tohle sérum, stejně jako šampon, obsahuje Redensyl. Stimuluje vlasy, omezuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu.

 Pelyňkový extrakt ze Švýcarských Alp a panthenol hydratují pokožku hlavy a posilují vlasy.

Sérum má velmi snadné použití – trochu séra prostě vetřete jemně do pokožky hlavy. Je jedno, jestli na suché, nebo mokré vlasy. Jediné, co by se mělo dodržovat je, aby po použití séra nebyly vlasy a hlava vystaveny slunečnímu záření. Protože přípravek používám od léta, kdy je venku sluníčko, naučila jsem se vetřít do vlasů sérum večer před spaním. To je vše.

Informace o séru najdete zde: sérum Regrowth

 

Poslední přípravek, který doplňuje řadu péče o padající vlasy je doplněk stravy s vitamíny a minerály Revalid Hair Complex.

Jsou to tabletky, které užíváte ráno a večer. Tyhle tabletky doplňují potřebné látky pro správný růst vlasů.

Nová receptura Revalid Hair Complex se skládá z vitamínů B1, B5, B6, minerálů jako zinek a měď nebo železo, a bylinných extraktů. Obsahuje i biotin k udržení normálního stavu vlasů. Aktivní složky stimulují tvorbu keratinu, který je základním stavebním kamenem vlasů. Keratin tvoří 90% vlasu, Proto je pro ně velmi důležitý. Podporuje růst a pružnost vlasů.

Pokud si chcete přečíst informace o složení přípravku – najdete ho po klidnutí zde: Revalid Hair Complex

 

Všechny přípravky jsem užívala a užívám poctivě – nyní už třetí měsíc.

Pauzu jsem měla pouze dva týdny teď na podzim, protože jsem měla kovid, a bylo mi zle, takže péče o vlasy šla trochu stranou.

Musím říct, že než mi začaly přípravky účinkovat, trvalo celkem dlouho. První účinky jsem začala pozorovat u šamponu, vlasy začaly být lesklejší, méně se mi mastí, a mají lepší objem. To bylo ale na první měsíc všechno.

Po měsíci jsem si začala všímat, že kromě vlasů, doplněk stravy účinkuje  i na pružnost pokožky, méně se mi lámou nehty, a nemám skoro záděry – paráda!

Po měsíci jsem si říkala, že tedy asi trvá déle, než u mě začne řada proti padání vlasů - sérum , šampon a kapsle působit.

Najednou mi ale došlo, že se tak soustředím na to, jestli mi začaly růst nové vlasy, že jsem si vlastně nevšimla, že najednou po učesání nemám plný hřeben vlasů, a že na podlaze a polštáři je jich také mnohem lépe. Když jsem si to uvědomila, byla jsem šťastná jako blecha. I kdyby nové vlasy nerostly, přestaly mi padat ty, co mám, a to je úspěch.

Po dvou měsících jsem najednou začala mít pocit, že pod konečky prstů cítím jemné píchání – jakoby malý „ježek“. A ano, i kadeřnice mi potvrdila, že na místech, kde mám lysinky vlasů, se objevuje pár nových chomáčků. Takže sérum opravdu funguje.

Jsem teď třetí měsíc ve fázi zkoušení, a zatím jsem spokojená.

Jasně, nemám sice lví hřívu z vlasů, a není to tak, že by mi najednou zázrakem vyrostla spousta nových vlasů. Stejně, jako mi najednou nevypadaly, tak mi zázrakem okamžitě nedorostou. Výsledek už ale pomalu začíná být znát, a není to jen můj dojem – potvrdila mi to kadeřnice. Jupí!

Mít krásné vlasy a účes, to chceme všechny. Občas je ale potřeba tomu trochu pomoci. Já jsem moc ráda, že jsem objevila vlasovou kosmetiku, která mým vlasům prospívá, a všimla jsem si toho nejen já, ale i mé okolí.

Cítím se prostě mnohem lépe, a proto pokud máte problémy s vypadáváním vlasů, nebo jejich lámáním a třepením, nebo máte prostě jen po létě vlasy poničené sluníčkem a koupáním – zkuste vlasovou kosmetiku Revalid, mě opravdu pomáhá.

Pokud si chcete zjistit informace o produktech, které zkouším – proti padání vlasů, klikněte zde: Revalid přípravky proti padání vlasů.

 

Protože Revalid má různé prostředky určené k péči o vlasy a jejich pokožku (pro ženy i muže), můžete si je prohlédnout, a zjistit o nich informace zde: Revalid.cz