Potravinové doplňky stravy


Bio – Kult probiotika

 

 

Dnes bych vám chtěla doporučit doplňky stravy pro lepší trávení, imunitu i pohyb. Jestli mne totiž koronavirová doba něco naučila, je to péče o zdraví. Hlavně v začátcích pandemie jsme najednou všichni zjistili, že onemocnět je snadnější, než by člověk čekal. A také jsme se naučili to, že užívání správných doplňků stravy dokáže tělo posílit, takže nemoc zvládne mnohem lépe, a v tom nejlepším případě se nemoci úplně vyhne. Kdo by chtěl ale být nemocný. Já tedy rozhodně ne, proto jsem už na začátku jara začala hledat doplňky stravy, které mi z léta udělají léto krásné, bez obav z nemocí, a hlavně se správně fungujícím tělem. Chci si totiž léto a dovolenou užít na plný plyn. Zdravá a svěží.

Je mi jasné, že i když se snažíme jíst zdravě, v létě jíme ovoce a zeleniny víc, než jindy, často její přísun není dostatečný. Hlavně pokud jsme aktivní a sportujeme, tělo má větší spotřebu všech prospěšných látek.  Dávno už mi není dvacet, a tělo prostě někdy potřebuje pomoct. Proto jsem hledala,ty správné doplňky stravy, abych měla léto jak má být. Samozřejmě i další roční období, to jen že zrovna máme čas dovolených, mluvím jen o létě, doplňky obzvláště ty s probiotiky je fajn užívat dlouhodoběji.

Protože mne občas zlobí trávení, a ze zkušeností vím, že zdraví začíná ve střevech, hledala jsem pro sebe hlavně vhodná probiotika. Ráda si totiž občas zahřeším grilovanými jídly, nebo zmrzlinou, a střeva se pak trochu brání. Pak jsou probiotika skvělý pomocník. Je lépe udržovat si střeva zdravá, a nemuset pak hledat rychle záchod, nebo shánět léky na průjem a bolest břicha. Tyhle věci zažívat nechci, proto jsou pro mne probiotika důležitá. Pokud se chystáte do ciziny, tam bych probiotika doporučila rozhodně užívat. Všichni to známe- stačí voda v cizí zemi a může být rázem dovolená strávená na záchodě. I po léčbě antibiotiky jsou probiotika velmi důležitá, aby naše trávení probíhalo přesně tak, jak má.

Hledala jsem podle recenzí a našla jsem probiotika oceňovaná spoustou cen a hlavně se spoustou kladných recenzí.

Jsou to probiotika Bio–Kult.

Na stránkách bio-kult.cz jsem našla tolik zajímavých produktů, že jsem nevěděla, které vybrat dřív.

Vyzkoušela jsem jich tedy hned několik.

Protože bych je neotestovala důkladně sama, testovala se mnou celá rodina. Hned na úvod musím říct, že se všichni cítíme po celou dobu užívání skvěle, a nikdo z nás neonemocněl střevními, ani jinými potížemi.

Představím vám tedy některé ze skvělých Bio-Kult produktů. Produkty, které vám s klidným svědomím mohu doporučit, a které já sama budu užívat i nadále, protože mi jednoduše opravdu vyhovují.

Produkty vám popíšu jen ve zkratce, a ke každému vám dám i odkaz na stránku, abyste si o něm mohli přečíst úplné informace.

Nejdřív jsem vyzkoušela Bio-Kult trávicí ústrojí – 14 probiotických kmenů

Jak už jsem na začátku zmínila, trpím na trávicí problémy. Často se mi stává, že mne střeva zlobí, i když neudělám trávicí chybu. Je to můj letitý a vleklý problém, který dost omezuje. Musím s ním totiž neustále počítat. Proto jsem začala s tímto produktem, který mne zaujal nejvíc. V začátku jsem užívala dvě tablety denně, po týdnu už jen jednu tabletu. Celý měsíc užívání jsem neměla ani jednou žádný problém. Žádná bolest, žádné křeče, žádné dobíhání na záchod. Už to samotné je pro mne výhra.

 • Originální více-kmenový výrobek obsahující 14 patentově chráněných probiotických kmenů
 • Pro každodenní užívání, při užívání antibiotik, při cestování apod.
 • Množství probiotik: 2 mld CFU/kapsli (na konci expirace)
 • Dávkování: 1-2 kapsle 1-2krát denně
 • Ke každému nákupu blistr Bio-Kult (jiný druh) +sáček Vitamín C

Pokud si chcete přípravek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde:  Bio-Kult trávicí ústrojí – 14 probiotických kmenů

 

Po měsíci jsem přešla na Bio-Kult S.Boulardii.

Tenhle probiotický doplněk stravy je určen nejen pro správnou funkci střev – je určen k dlouhodobému užívání (to mi vyhovuje, vím, že ho mohu užívat, jak dlouho budu potřebovat). Navíc je obohacen o vitamín D3, a patentovanou prebiotickou směs Preplex. Posílit imunitu potřebuje určitě každý z nás. Já jsem hlavně ráda, že vím, že tato probiotika mohu užívat opravdu dlouhodobě, a zaberou i když si je vezmu sebou na cesty (na cestování je velmi vhodné tento doplněk mít sebou). Dávkování je 1-2 kapsle 1-2 x denně. Opravdu si tedy velmi snadno mohu řídit dávkování podle potřeby – pokud někam vycestuji, vezmu si vyšší dávku, na udržovací pohodu střev mi v pohodě stačí jedna kapsle denně. Navíc nemusím hlídat užívání vitamínu D-důležitého pro imunitu.

 • Specifický a klinicky prověřený kmen Saccharomyces Boulardi CNCM-3799 od firmy ADM
 • Určen k dlouhodobému užívání
 • Obsahuje vitamín D3
 • Obsahuje patentovanou prebiotickou směs Preplex®
 • Dávkování 1-2 kapsle 1-2x denně
 • Ke každému nákupu blistr Bio-Kult (jiný druh) +sáček Vitamín C

Pokud si chcete tato probiotika s podporou imunity prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: na Bio-Kult S.Boulardii- nejen na cesty

 

Dcera zkoušela přípravek Bio-Kult Migréa.

Všichni, kdo mají děti, vědí, jak je někdy těžké a náročné o prázdninách zvládnout mimoškolní provoz domácnosti. Zařídit hlídání dětí, pokud musíme chodit do práce, a k tomu chod domácnosti, vaření, uklízení, nakupování,praní. O dovolené pak vymyslet na každý den program, obstarat jídlo, zábavu a zvládat stres, když děti nemají svůj den a jsou protivné. Na konci takového dne pak sedíme naprosto bez energie a přemýšlíme, jestli nebudeme z dovolené zničení víc, než z chození do práce.

 Pro lepší zvládání stresu a únavy je fajn doplňovat hořčík a vitamín B6. Tělo pak stres a napětí lépe zvládá, a únava je mnohem menší. Ať už sportujeme, nebo krotíme děti, hořčík s vitamínem B6 nás naladí do pohody. A když jsou tihle dva „odbourávači stresu a napětí“ kombinováni s probiotiky, vznikne produkt, který je prostě unikátní a pro naše tělo i mozek dokonalý. Opravdu se nedivím, že tenhle doplněk stravy získal spoustu ocenění, mezi nimi i nejlepší produkt roku 2019.

Dcera si ho nemůže vynachválit. Už k jeho užívání strhla i kamarádky, a já ho určitě taky sama vyzkouším, protože vidím, že funguje. Dcera si pochvaluje, že není tak unavená a podrážděná, a nebolí ji večer hlava. Já musím potvrdit, že je vidět pořád s úsměvem, takže nálada je opravdu skvěle letní, a dovolenou si všichni užívají. Hořčík a vitamín B6 pomohou s únavou a náladou, probiotika zajistí lepší imunitu, a jistotu, že vás nebude bolet břicho.

Hořčík má na některé lidi lehce projímavý účinek, což v přípravku s probiotiky nehrozí. S těmito vitamíny nám to i lépe myslí. Takže fakt super věcička.

 • Více-kmenový přípravek obsahující 14 kmenů, vitamín B6 a magnézium, které přispívají k normální funkci nervového systému a pomáhající snižovat únavu a vyčerpání
 • Vhodné pro každodenní užívání, na cesty, při užívání antibiotik
 • Množství probiotik: 2 mld CFU/kapsli (i na konci expirace)
 • Dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem
 • Ke každému nákupu blistr Bio-Kult (jiný druh) +sáček Vitamín C

 

Pokud si chcete přípravek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: 

 

Pro nás ženy jsou vhodné doplňky stravy Bio-Kult Candéa a Bio-Kult Pro-Cyan Močové ústrojí.

Vždycky jsem si myslela, že záněty močových cest a vaginální infekce ženy postihují hlavně v zimě. Není to tak. V létě spousta žen má problém hlavně po koupání se v rybnících, koupalištích, a některé mají problém i z koupání v moři.

Proto je doporučeno užívat doplňky stravy, které pomáhají zbavit se nepříjemných pocitů svědění a pálení, u zánětu močového měchýře i bolestivých pocitů v podbřišku.

Bio-Kult pro Cyan je s brusinkami – kdo trpí na potíže močových cest ví, že brusinky pomáhají.

 • 2 speciálně vybrané patentově chráněné kmeny živých kultur, extrakt z klikvy - kanadských brusinek a vitamín A
 • Obsah extraktu z kanadských brusinek v jednom balení výrobku je ekvivalentem 380 g čerstvých brusinek !
 • Vit. A přispívá k normální funkci imunitního systému a udržování sliznice (tedy i sliznice močového ústrojí)
 • Množství probiotik: 1 mld CFU/denní dávka (na konci expirace)
 • Dávkování: 1 kapsle dvakrát denně

Pokud si chcete tento přípravek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Bio-Kult Pro-Cyan Močové ústrojí

 

Pokud vás trápí kvasinková infekce po koupání, vyzkoušejte přípravek Candéa – pro ženy – intim flóra.

 Je účinný. Zkoušeno dcerou a jejími kamarádkami, po týdenním koupání v přírodním rybníce všechny v pohodě. Žádné potíže, žádné svědění, žádné pálení.

 • 7 patentově chráněných kmenů živých kultur
 • S extraktem z česneku a grapefruitových semínek
 • Množství probiotik: 1 mld CFU/kapsli (na konci expirace)
 • Dávkování: 2 kapsle denně

Pokud si chcete produkt prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Bio-Kult Candéa

 

Aby nebylo synovi líto, že nic nezkoušel a netestoval, dostali s dědou Lipozomální Vitamín C.

O prospěšnosti C vitamínu není třeba se moc rozepisovat. Je prostě nutný, pokud chceme být zdraví. Kromě všech nám známých účinků je v létě fajn i po větším výdeji energie, jako je jízda na paddleboardu, cyklistika, a další sporty. Pomáhá, i pokud to přeženete s pitím – některé večírky jsou báječné,ale končí ráno bolestí hlavy. Na kocovinu je C vitamín jedinečný.

Lipozomální vitamín C podporuje tvorbu kolagenu, zahání únavu, posiluje imunitu. Fajn je i forma užívání – můžete vypít přímo ze sáčku, nebo si přidat do nápojů, nebo i do jogurtu, kaše, nebo jídla.

 • Lipozomální technologie výroby vitamínu C
 • Podporuje tvorbu kolagenu
 • Každodenní ranní péče o váš vzhled
 • Pokročilá forma podpory imunity
 • Podpora v boji s únavou a vyčerpáním
 • Užívejte denně nebo pokud začnete pociťovat únavu

Pokud si chcete tenhle super tekutý vitamín C prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Lipozomální vitamín C ZOOKI 1000 mg

 

A nakonec zlatá tečka – kolagenový přípravek Zooki 5000 mg.

O kolagenu už v dnešní době asi není třeba příliš mluvit. Víme, že je potřeba. Kdo sportuje, ten ví, jak bolí klouby.

Bolavé klouby se nám připomínají i s přibývajícím věkem. Stačí jít do schodů. Jako malá holka jsem do schodů do 5 patra běhala v pohodě a brala schody po dvou, teď už ve třetím patře cítím v kolenou takovou bolest, že mám chuť si sednout a dál nechodit. Naše tělo prostě od určitého věku kolagen neprodukuje a je třeba mu ho dodávat, abychom si stárnutí kloubů zpomalili.

Nám ženám se určitě líbí i to, že díky kolagenu máme pružnější pleť (kdo by chtěl být vrásčitý). Kolagen zpevní vlasy, které se díky němu nelámou, netřepí a krásně se lesknou. Také nehty jsou pevnější, nelámou se a hlavně se nám nedělají záděry kolem nehtů.

Kolagen je prostě kamarád, který je tak trošku elixírem mládí. Sice stárnutí nezastaví, ale docela dost ho dokáže přibrzdit.

Tenhle kolagen od Bio-Kultu je mořský kolagen.

 Nebudu tady vypisovat, co všechno kolagen dokáže, o tom se snadno můžete přesvědčit při jeho užívání (já už zase vyběhnu bez bolesti v kolenou pět pater-i když už jen po jednom schodu a ne po dvou jako kdysi).

Složení a účinky najdete na stránce. Jen bych chtěla upozornit na fajn formu užívání – buď přímo ze sáčku, nebo můžete přidávat do jídla - jogurty a kaše s ovocem jsou k tomu v létě ideální. 

Hlavně forma užívání - sáček s tekutým kolagenem připraveným k okamžitému použití kdykoliv a kdekoliv, mi ohromně vyhovuje.

 • Moderní doplněk pro krásu
 • Podporuje kolagen v kůži
 • Podporuje funkci svalstva
 • Podporuje zdraví a celkovou pohodu
 • Klouby, chrupavky a šlachy
 • Podporuje silné a zdravé kosti

Pokud si chcete tento super kolagen prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Collagen Zooki 5000 mg

 

Na závěr by to chtělo nějaké shrnutí. Přípravky Bio-Kult jsme zkoušeli jako rodina. Testovali jsme je poctivě dva měsíce každý den. Jaký je výsledek? Jsme zdraví, v pohodě, je nám fajn, žádný stres a žádné bolavé nohy. Já jsem šťastná a spokojená, protože mne nebolí břicho – to je mnohem víc, než jsem čekala.  Za to jsem opravdu vděčná. Hledala jsem probiotika, která mi uleví od potíží, a našla jsem spoustu produktů vhodných pro celou rodinu.

Je fajn vidět, když jsou vaši blízcí spokojení a šťastní. A je fajn vědět, že cesta ke zdraví může být shrnuta do dvou slov : Bio-Kult.

 


GS Laktobacily Forte 21 a GS Vitamín C se šípky 1000

Dnes bych vám chtěla představit dva produkty, které jsem si velmi oblíbila. Hlavně teď, v době nadcházející takzvané jarní únavy jsou opravdu velmi prospěšné.

Jsou to GS Laktobacily Forte 21 a GS Vitamín C se šípky 1000.

Na GS laktobacily Forte 21 jsem byla obzvláště zvědavá. Většina lékařů říká – zdraví začíná ve střevech. A je to pravda. Ve střevech se totiž vstřebává většina tělu prospěšných látek,živin, vitamínů a minerálů. GS Laktobacily Forte 21 obsahují 9 velmi odolných kmenů laktobacilů a bifidobakterií.Prebiotikum (inulin) z čekanky a selen pro podporu imunity.

Snad každý z nás zažil zažívací problémy (nadýmání, křeče v břiše, průjem, zácpa). A právě těmto problémům zamezí užívání laktobacilů (bakterie mléčného kvašení.). Dnešní doba zažívání příliš nepřeje – často se nestravujeme tak, jak bychom měli, užíváme spoustu léků, jíme jídla s vysokým obsahem cukrů, a ve spoustě potravin jsou konzervační látky, která našim střevům mírně řečeno neprospívají. Já sama trpím na časté bolesti břicha. Stačí sníst něco trochu nevhodného a mé zažívání mi to dává patřičně najevo. GS laktobacily užívám druhý týden, a mám najednou po problému. Už po prvním týdnu jsem pozorovala, že ustupují potíže jako nadýmání, kručení v břiše. Druhý týden a já mám v břiše pohodu, jakou jsem už dávno neměla. Žádné křeče, žádná zácpa – a cítím se mnohem lépe. Stačí 2 tabletky denně a je mi fajn. Ta úleva je opravdu velká. Přípravek je vhodný i pro děti, těhotné a diabetiky. Denní dávka 2 tablet obsahuje 21 miliard životaschopných mikroorganizmů. Pokud užíváte antibiotika, nezapomeňte užívat i GS Laktobacily Forte 21  pro obnovení střevní mikroflóry, kterou antibiotika ničí. Laktobacily jsou ale vhodné užívat i jako prevenci a hlavně pro zlepšení vlastního zažívání. Z účinku Laktobacilů jsem byla nadšená, takže jsem o nich i mluvila se známými a s kamarádkami. Hlavně s kamarádkou, která má malého 5 letého syna, trpícího odmalinka na zácpu. Dojít si na záchod je často pro něj utrpení, snaží se často bez výsledku, pláče a bolí ho bříško. No, a protože ho to bolí, snaží se záchodu se vyhýbat a dostávají se do začarovaného kruhu. Zkusila tedy koupit Laktobacily Forte 21 a problém se velmi výrazně zlepšil.

Pokud se o laktobacilech chcete dozvědět více, nebo je koupit, klikněte zde: GS Laktobacily Forte 21

 
 • GS Vitamín C se šípky 1000 -  skvělý pomocník na podporu imunity a snížení únavy. Já jarní únavu zažívám každý rok. Po zimě mi chybí sluníčko a teplo, jsem unavená a bez nálady. A pokud se cítíte unavení a vyčerpaní, mnohem snáze se nakazíte respiračními nemocemi. A kdo by stál o rýmu, kašel nebo únavu, když jim můžeme předcházet. Stačí 1 tableta denně. Tablety mají řízené uvolňování účinných látek, vitamín se tedy vstřebává rovnoměrně a postupně. Pamatuji se, jak jsme každý podzim chodili s babičkou na šípky. Mě to tehdy vůbec nebavilo – šípky jsou malé, trvalo strašně dlouho, než byl košík plný, a šípkový keř nedával šípky dobrovolně – ruce jsem měla celé poškrábané a popíchané. Babička ale šípky sušila na zimu, protože jsou zdravé, obsahují spoustu tělu prospěšných látek a vitamínů, a čaj z nich je moc dobrý. Tehdy nebyly potravinové doplňky jako dnes, proto si lidé pomáhali sušenými bylinkami a plody – hlavně na čaje a různé sirupy. Šípkový čaj s medem mi vždycky chutnal, což o to..ale trhat šípky, to už mě nebavilo. Jsem tedy ráda, že můžu šípky užívat v tabletce GS Vitamín C se šípky 1000 – a to bez poškrábaných a popíchaných rukou. Vitamín C se šípky je antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály, snižuje míru únavy a vyčerpání. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Pozor- není ale vhodný pro děti do 12 let.
 •  
 • Vitamíny koupíte po kliknutí zde: GS Vitamín C se šípky 1000

 

Pokud tedy chcete udělat něco prospěšného pro své tělo, zkuste GS Laktobacily Forte 21 a GS vitamín C se šípky 1000. Já se po dvou týdnech užívání cítím mnohem lépe. Hlavně jsem nadšená z laktobacilů – mít zažívání v pořádku je opravdu moc fajn pocit. Na krabičce s Laktobacily je nápis Armáda superhrdinů Vám jde na pomoc. A já jsem za tuhle armádu opravdu moc ráda, pomohla velmi výrazně –její účinky na trávení jsou přímo blahodárné. Pokud se necítíte po zimě úplně čilí a svěží, určitě vyzkoušejte tyhle GS potravinové doplňky, mně se velmi osvědčily.


GS Merilin Harmony

Menopauza. Přirozený proces, kdy v ženském těle dochází k úbytku hormonů estrogenu a progesteronu, k útlumu funkce vaječníků, mizení menstruace. U někoho začíná menopauza už po 40. roce života, u někoho až kolem 50. let, jisté je, že potká každou ženu. Příroda to zařídila tak, aby postupně stárnoucí se tělo se přizpůsobovalo jiným funkcím a potřebám. Reprodukční schopnost už není třeba, proto ji tělo přirozeně utlumuje. 

Jak už jsem řekla, jedná se o proces přirozený, neznamená to ale, že je to proces pro nás ženy příjemný.

 Většina žen si stěžuje na velké výkyvy a změny nálad, snížení chuti na sex, bušení srdce, návaly horka, noční pocení a podobné potíže. Všechny tyto stavy nás dost obtěžují a omezují. Necítíme se pak v pohodě a většinou to pocítí i naše okolí. Řešení těchto potíží je možné několika způsoby. Gynekolog nám většinou nabídne hormonální řešení. To ale není vhodné pro každou ženu, a taky většina z nás už do sebe nechce dostávat chemii v jakékoliv podobě. A tak si většinou vzpomeneme na řešení našich babiček. Také trpěly stejnými obtížemi a problémy, jak to tedy řešily? Bylinkami. Léty prověřenými prostředky přímo z přírody. Jenže kdo dnes má čas chodit na bylinky. A upřímně si přiznejme – málokdo se dnes v bylinkách vyzná. Poznáme jen ty nejzákladnější, o jejich účincích máme znalosti jen opravdu základní. A i kdybychom bylinky znaly, ve městech i okolí jsou bylinky znečištěné. A tak je fajn, že si nehormonální přírodní produkty na zmírnění potíží v klimakteriu, koupit – bez zdlouhavého sbírání, sušení a studování dávkování. Já jsem vyzkoušela produkt GS Merilin Harmony.

 Zaujal mne nápis na krabičce – Krásná, zdravá, vitální – no, přesně tak bych se zase chtěla cítit. Žádné návaly, bušení srdce, pocení, změny nálad ( dřív jsem taky brečela u filmů,ale vždycky jsem v legraci říkala, že brečím, jen když umře Babička,a když zastřelí Vinetoua. Dnes abych měla u televize odsávačku na slzy. Brečím úplně u všeho).

GS Merilin Harmony je doplněk stravy, s obsahem extraktů z ploštičníku a třezalky, a také je přidaný vápník a vitamín D. A co je super, nepřibírá se po něm na váze.

Ploštičník hroznatý –  Při zpracování se využívá hlavně kořen, který obsahuje vysoký podíl glykosidů a terpenů, ty jsou svými účinky podobné hormonu estrogenu, jehož produkce se v období menopauzy značně snižuje. Je tak velmi prospěšný pro zmírnění gynekologických obtíží.

Třezalka tečkovaná – hodně využívaná bylinka v lidovém léčitelství. Její účinek na lidský organismus je velmi silný, a to zejména v psychické oblasti. Navozuje pocit celkové harmonie a uklidnění. V období přechodu tak potlačuje změny nálady, deprese, úzkosti a nespavost.

Vápník a vitamín D3 – jsou potřeba pro zpevnění kostí, které jsou v období přechodu hodně oslabeny. Vápník kosti posiluje a brání osteoporóze (řídnutí kostí), vitamín D3 pomůže jeho rychlejšímu a efektivnějšímu vstřebání, říká se mu taky sluneční vitamín  

GS Merilin Harmony je v balení 60 + 30 tablet (měsíc užívání je tedy zdarma.). Stačí užívat 1 tabletu denně, balení tedy vydrží na čtvrt roku.

První 2 – 3 týdny užívání jsem necítila příliš velké změny. Nástup účinků je pozvolný. Došlo  pouze k velmi mírnému zmírnění obtíží.

 Lepší účinek se začal projevovat už po prvním měsíci. Ustoupilo noční pocení, a zmírnily se návaly i bušení srdce.

 V dalších 2 týdnech se velmi výrazně zmírnilo střídání nálad, přestala jsem být plačtivá, a k velké manželově radosti se mi velmi zlepšila chuť na sex. Náš milostný život se vrátil do normálu.

Ve třetím měsíci užívání přípravku Merilin Harmony se cítím normálně, příjemně, příznaky menopauzy téměř vymizely. Pokud se objeví, tak pouze v mírných obtížích a poměrně rychle vymizí. Jsem ráda, že jsem přípravek vyzkoušela, a v jeho užívání budu pokračovat.

Je mi jasné, že každá z nás je jiná, a každé z nás vyhovuje jiný přípravek. Některá žena užívá hormonální přípravky, jiná raději sáhne po přírodních. Já jsem ráda, že jsem zkusila GS Merilin Harmony. Cítím se mnohem lépe, a jsem ráda, že díky obsahu vápníku a vitamínu D, i strašák osteoporózy je zase o něco menší. Za sebe mohu přípravek s čistým svědomím doporučit. Po třech měsících užívání se cítím zase úplně bez příznaků menopauzy – v pohodě, a to vše bez užívání hormonů.

Pokud si chcete přípravek koupit, klikněte zde: GS Merilin Harmony


GS Vitamín C 1000 se šípky

V poslední době je zdraví asi nejdiskutovanějším tématem na celé zeměkouli. Příroda nám dala najevo, že i když umíme vyrobit a řídit spoustu věcí, tak stačí jedna malá breberka, která dokáže ovlivnit a napadat zdraví celého lidstva.

Proto je fajn užívat vitamíny, které nám pomohou zvyšovat imunitu a tělesnou kondici. Jedním z nejzákladnějších vitamínů, které naše tělo potřebuje, je vitamín C.

Věděli to už v dávných dobách námořníci, kteří umírali při delších plavbách na kurděje, způsobené nedostatkem vitamínu C. Proto sebou vozili sudy s naloženým zelím, jako zdroj vitamínu C (a později pak i citrony). Dneska už nemusíme nakládat zelí, stačí doplnit Vitamín C tabletkou.

Já mám ráda GS Vitamín C 1000 se šípky.

Jedná se o extra silný vitamín, obohacený o  50 mg sušených šípků. Šípky jsou jedním z nejbohatších přírodních zdrojů vitamínu C. Obsahují víc „céčka“ než třeba citrusy. To vše je ve speciální tabletce time-release, která zajišťuje postupné uvolňování vitamínu C. Plně tedy stačí pokrýt potřebnou denní dávku vitamínu, a já nemusím na nic myslet.

Věděli jste, že:

 • Potřeba vitamínu u kuřáků stoupá o 50 až 100 %
 • Potřeba stoupá při úrazu, operaci, stresu, chladu, fyzické námaze nebo nádorech
 • Užívání antibiotik a kortikoidů zvyšuje potřebu vitamínu C až o 100 %
 • V těhotenství a kojení je potřeba vit. C vyšší až o 30 %
 • Krátkodobé zvýšení dávky je dobré při nemocech z nachlazení, velké tělesné námaze nebo stresu
 • Při vyšší potřebě vitamínu C je vhodnější užívat tablety s postupným uvolňováním
 • Je nezbytný pro stavbu kostí, svalů, šlach a funkci cév
 • Nezbytný pro pružnost pokožky
 • Zachování energetického metabolismu
 • Snížení únavy a vyčerpání
 • Potřebný při vstřebávání železa
 • Posílení imunitního systému.

Vitamín C je prostě pro naše tělo nezbytný. Celkem mne překvapilo, jak moc ho naše tělo potřebuje.  Bereme ho tak samozřejmě, že si asi občas řekneme, že je to jen „obyčejné céčko“, toho máme přece všichni dost. Ale není tomu tak. Když chybí, nebo je ho nedostatek, je nám špatně a naše tělo nemůže fungovat tak, jak má.

Ale protože všeho moc škodí, ani s vitamíny se to nesmí přehánět. I vitamínem C se můžete předávkovat. Pokud užíváte více než 2000 mg vitamínu C denně, můžete mít příznaky předávkování ( průjem, bolesti hlavy, křeče, zvracení). Při dávkách vyšších než 3000 – 4000 mg vitamínu C denně už tělo přebytek nedokáže efektivně vyloučit a mohou vznikat ledvinové kameny.

Proto je dobré i u vitamínů dodržovat výrobcem předepsané dávkování.

GS vitamínem C 1000 se šípky jsem velmi spokojená. Stačí jedna tabletka a vím, že mám denní potřebu vitamínu C pokrytou i v době, kdy na naši imunitu útočí zrádné viry a bakterie. A já se nechci v koutku bát a čekat, až budu nemocná. Chci normálně a v pohodě žít. A užíváním vitamínu C tomu dost pomáhám. Ono i to někým nazývané „obyčejné céčko“ dokáže naši imunitu nastartovat a zatočit třeba i s únavou.

Přípravky GS ( Green Swan pharmaceuticals) mám léty vyzkoušené, vím, že kupuji kvalitu, jsem s nimi maximálně spokojená. GS Vitamín C 1000 se šípky je můj oblíbený výrobek, proto vám ho chci v téhle virové době doporučit jako tip pro podporu lepší kondice a zdraví. Prověřený celou naší rodinou, spokojenost je velká. Užívat ho mohou dospělí a starší děti od 12 let.

Pokud si chcete o tomto výrobku přečíst víc, nebo si ho koupit, klikněte zde: GS Vitamín V 1000 se šípky (zvýhodněné balení + 20 tbl zdarma)

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: gsklub.cz


Vincentka

 

Asi by bylo zbytečné ptát se, jestli znáte Vincentku. S touhle minerálkou se setkala během života většina z nás. Ale pro ty, kteří Vincentku neznají – je to léčivý pramen zdraví z hlubin třetihorního moře. První písemná zmínka o Vintcentce je z roku 1669 kdy J.F. Hertod ve svém latinském spisu rozebírá léčebné účinky Luhačovické slané vody. V roce 1777 vídeňský profesor chemie Heinrich Johann von Crantz provedl první podrobnou chemickou analýzu vody a zjistil, že luhačovická minerální voda je  3x více mineralizovaná než v té době v Rakousku nejuznávanější voda Selterská.

Jméno Vincentka pochází od hraběte Vincence Serenyiho (1752–1810), který se stal nástupcem a správcem luhačovického panství a významným způsobem ovlivnil využívání luhačovických minerálních vod a rozvoj lázeňství.

 Vincentku koupíte nejčastěji v lékárně.  Koupíte ji ve skleněných lahvích, do kterých se plní už 200 let od roku 1820. Sklo na lahve Vincentky je vylehčené, nezatěžuje životní prostředí, sklo také uchovává vlastnosti téhle léčivé minerální vody nezměněné. Vincentka a sklo prostě patří k sobě.

Historie téhle minerální luhačovické léčivé vody je hodně dlouhá.  I mne provází od dětství. Musím tedy přiznat, že jako dítě jsem ji z hloubi duše nesnášela.  Jako malé holce mi slaná chuť vadila, ale musela jsem ji pít, protože jsem trpěla hodně na nemoci horních cest dýchacích, a naše dětská lékařka byla pokroková a západní medicínu doplňovala i přírodními léčivy. Musím tedy s odstupem času přiznat, že ač jsem ji nepila ráda, minerálka opravdu pomáhala, a mě se při jejím pití vždycky ulevilo. Nemoc odezněla mnohem rychleji.

Druhé moje setkání s Vincentkou bylo ve věku dospívající dívky – při nachlazení (stačila i rýma) jsem často ztrácela hlas. Tehdy mi bylo doporučeno Vincentku kloktat, a ještě ji pít. Hlas se mi vracel mnohem rychleji a bolest v krku ustupovala taky hodně rychle.

Na Vincentku jsem si vzpomněla, když mne letos trápilo celou zimu nachlazení, kterého jsem se nemohla zbavit. Vracelo se mi stále znova. Ucpaný nos, bolest v krku, kašel a s tím i špatná nálada. Týden se nachlazení vydržet dá, ale po měsíci už jsem toho měla opravdu dost. Začala jsem tedy hledat, jak se nachlazení zbavit, a narazila na stránky Vincentka.cz.

Doposud jsem se domnívala, že Vincentku je nutné pouze pít. Proto mne dost překvapilo, jak se sortiment výrobků s touhle léčivou vodou rozšířil. Jsem velmi mile překvapena.

Po jejich vyzkoušení vám je chci taky představit, protože Vincentka mne letos doslova vytrhla ze spárů viróz, kašle a rýmy.

Moje děti po mě zdědily náchylnost k nemocem, proto jako malé jezdily do ozdravovny. Vzpomněla jsem si, jak po příjezdu domů byly navyklé vyplachovat si nos Vincentkou. Koupili jsme Vincentku a stříkačku, a děti si u umyvadla vyplachovaly nos a dutiny. Vybavil se mi rozhovor se starým panem doktorem, který mi při odjezdu dětí domů říkal, ať si děti ještě nějaký čas nos vyplachují, že je to velmi prospěšné. Kdyby si prý lidé vyplachovali pravidelně nos, byla by polovina nemocných, protože Vincentka by spoustu bakterií vypláchla ven a vydezinfikovala.

Dnes už není nutné vyplachovat si nos stříkačkou – lze si koupit přímo set k vyplachování nosu. Plastovou nádobku, kterou naplníte roztokem, a nos si vypláchnete.

 Bez mučení přiznávám, že první vypláchnutí nebylo vůbec příjemné. Ono to chce získat trochu zkušenost a vědět, jak nádobku nasměrovat, jak zaklonit hlavu a podobně. Takže poprvé jsem kuckala a plivala a….nadávala. Podruhé už to bylo lepší,  teď si nos už vyplachuji bez potíží. Zvykla jsem si i na ten pocit vyplachování, který mi zpočátku nebyl moc příjemný. Od doby, kdy si vyplachuji nos nemám potíže s otokem sliznic, který znají lidé z paneláku. Vysušený vzduch v paneláku se nedýchá moc dobře -  vysušuje nám sliznice - máme pak pocit ucpaného nosu. Tohle teď už vůbec nemám. Nosem se mi dýchá lépe a mnohem volněji. Roztok je vhodný i pro těhotné a kojící ženy a pro děti od 3 let. Prima je i vyplachování nosu pro alergiky.

Informace o roztoku a sadě na vyplachování najdete po kliknutí zde: Vincentka Nasalis.

 

Když nemám čas, nebo možnost si nos vypláchnout, používám nosní sprej.

 Nosní sprej Vincentka je vyráběn ve dvou variantách – pro dospělé a pro děti.

Pokud máte ucpaný nos, nebo máte pocit, že se vám nosem nedýchá úplně dobře, určitě vyzkoušejte pro vás, i pro děti Nosní sprej Vincentka. Působí i jako ochrana sliznic a prevence chorob.

Informace o spreji najdete po kliknutí zde: Vincentka nosní sprej Standart Vincentka nosní sprej Junior 0+

 

Další super produkt jsou Vincentka pastilky.

Vyráběny jsou ve dvou příchutích – ovocné a bylinné. Bylinné mi vyhovují a chutnají víc.  Zkoušela jsem a cucala, a najednou jsem zjistila, že už nemám pastilky na vyfocení do článku, než si koupím nové, máte na fotce jen ty ovocné. Bylinné jsou vycucané, a můj krk je spokojený. Tyhle pastilky jsou vhodné nejen když vás už bolí v krku, ale i jako pomoc při zvýšené činnosti hlasivek – tedy pro ty, co často mluví (učitelé, lektoři, manažeři, a podobně), anebo třeba i když na koncertě nebo u táboráku hodně zpíváte. Na chrapot zabírají dobře, uleví se celkem rychle. Jak už jsem zmiňovala – já často ztrácím hlas, a tyhle pastilky jsou na hlasové problémy moc fajn.

Pastilky si prohlédněte po kliknutí zde: Vincentka pastilky

 

Pokud už vás nachlazení přeci jen skolí, a máte kašel, zkuste sirup Vincentka s přidanou mateřídouškou a jitrocelem. Kombinace téhle léčivé minerální vody a bylinek, které mají příznivý účinek na dýchací cesty je moc fajn.

Pokud nechcete užívat chemické kapky a chcete vyzkoušet léčbu přírodní, určitě sáhněte po tomto sirupu. Léčí a dobře chutná – to je důležité třeba u dětí, protože těm hořké kapky na kašel je občas těžko podat. Pozor, sirup je ale vhodný až pro děti od 3 let.

O sirupu si přečtěte více po kliknutí zde: sirup Vincentka s mateřídouškou a jitrocelem

 

Velmi mne překvapila zubní pasta Vincentka

Kromě toho, že odstraní i zubní plak, zvyšuje tahle pasta odolnost proti zubnímu kazu. Pasta obsahuje i dezinfekční přísady, vaše ústa budou tedy opravdu čistá a dech svěží. Pocit po vyčištění touhle pastou je v puse příjemný, a když si přejedu jazykem po zubech, necítím plak a to je fajn. Jsem docela zvědavá, jestli za tuhle zubní pastu budu pochválena i zubařem, jestli zaznamená nějakou změnu. I kdyby ne, pasta mi vyhovuje a budu ji používat dál pro pocit naprosté svěžesti a čistoty v puse.

Pastu si prohlédněte zde: Vincentka zubní pasta

 

Jako třešničku na dortu si tentokrát nechávám hydratační krém Vincentka.

Krém jsem zatím vůbec neznala, držela jsem ho v ruce poprvé.

Mám kůži hodně citlivou. Na některých místech (hlavně na obličeji) mám kůži hodně suchou, se sklonem k šupinatění, nebo popraskání, to pak dost bolí.

 Pokud si kůži namažu nevhodným krémem, svědí, pálí, a hlavně zčervená -  vypadám jako kropenaté vajíčko. Proto všechny krémy zkouším hodně opatrně, málokterý mi vyhovuje.

Nejdřív jsem se namazala raději pod bradou (tam je to kdyžtak nejméně vidět, nebo se skvrny nechají schovat pod šátek). Žádné podráždění, jen kůže bez pocitu pnutí – už to samotné je fajn.

Pak jsem zkusila i nos a kořen nosu mezi očima – tam je suchost vždycky největší. Netuším, jestli na mé kůži zapůsobila síla minerálů z pramene Vincentky, nebo některé z přidaných látek, nebo všechno dohromady, ale mám krásně hladkou pokožku bez šupin, prasklin a nejsem rudá jako rak. Hurá!

Krém je doporučován i na dekolt a stehna a další místa, která je potřeba hydratovat, ať už kvůli celulitidě, nebo vráskám. Tam zatím účinek nemohu potvrdit (ale ani vyvrátit), protože mažu teprve asi 3 týdny. Na účinek na problémových partiích je asi potřeba delší doba mazání. Pocit po namazání je ale příjemný, a to je prima.

Krém si prohlédněte po kliknutí zde: Hydratační krém Vincentka

 

Vincentka – léčivá minerální voda z přírodního zdroje je doporučovaná spoustou lékařů. I já jako naprostý laik jsem na vlastní kůži poznala její blahodárné účinky. Vůbec jsem netušila, kolik výrobků s touhle minerální vodou můžeme mít – ať už do nosu, na kašel, proti bolení v krku, pastu na zuby nebo krém. Se všemi výrobky jsem moc spokojená a mám dobrý pocit, že dělám něco pro svoje zdraví. Kromě dobrého pocitu jsem se zbavila věčně oteklých sliznic v nose, chrapotu a zbavila jsem se i vleklé virózy.

Škoda, že jsem Vincentku a výrobky z ní neobjevila o něco dříve, mohla jsem si ušetřit dost nepříjemných chvil s nemocí. Teď si jdu ještě koupit tu minerálku na pití. V dospělosti už mi její chuť nevadí, a budu pro svoje zdraví dělat to nejlepší, aniž bych musela do lázní. Zkuste to taky- s Vincentkou můžeme mít svoje „malé lázně“ i doma.


Mořský kolagen Mermaid Collagen

Od určitého věku mne často bolí klouby a záda. Ráno občas vstávám z postele s pocitem, že je mi minimálně 100 let – klouby jsou po noci ztuhlé, takže místo dřívějšího obvyklého rychlého vyskočení z postele mne čeká vsedě rozhýbávat klouby. Taky se mi začaly olamovat a třepit nehty, pleť ztrácela na pružnosti a vlasy – ani nemluvím. V zrcadle se na mne začalo šklebit stárnutí, a to já ještě nechci!

Proto jsem hledala řešení, které nezatíží tělo a přitom pomůže. Nějaké zázračné preparáty, které působí jako elixír mládí. A jeden takový elixír jsem našla.

Jedná se o mořský kolagen, který je našemu tělu velmi prospěšný, a pomáhá všude tam, kde je třeba.

Mořský kolagen s názvem Mermaid Collagen je koncentrovaná krása a zdraví z moře. Mořský kolagen naše tělo dobře zpracovává, proto je jedním z nejoblíbenějších. Tento kolagen je jedním z nejkvalitnějších mořských kolagenů na trhu, proto byl pro mne jasnou volbou k vyzkoušení, otestování a recenzi na něj.

Kolagen je vyroben výhradně z hlubokomořských tresek, které byly chyceny na volném moři – v žádném případě se tedy nejedná o kolagen z ryb, které byly chovány a pěstovány v rybích farmách v Thajsku a Číně. O tom svědčí velmi dobrá rozpustnost a velmi jemná rybí vůně tohoto kolagenu.

Protože kolagen chutná a voní jemně po rybách, někomu by mohla tato chuť trochu vadit. Proto je možné kolagen rozpustit v nějakém nápoji, který nám chutná (nesmí být ale s bublinkami). Zkusila jsem džus, vodu se sirupem, kávu – nakonec jsem se ale vrátila k samotnému kolagenu rozpuštěnému ve vodě. Na tu chuť i vůni se dá celkem rychle zvyknout. Po dvou měsících už ji téměř nevnímám. Je třeba to brát tak, že v podstatě pijeme „lék“, a ne limonádu – nemá nám chutnat, ale pomáhat. A ta krátká chvíle se dá vydržet, a výsledek stojí za to. Říká se, že pro krásu se musí něco vydržet, proto k tomu je třeba přistupovat tak, že pijeme kolagen pro svoje zdraví.

Samotná příprava je snadná. Do suché skleničky nasypete obsah sáčku, zalijete tekutinou a rozmícháte. Na to už si dávám pozor, protože když vsypete sáček do tekutiny, jde to dost špatně rozmíchat a tvoří se malé hrudky a to se pak nepije úplně dobře.

Po zalití sáčku vodou začnu míchat, a kolagen se začne rozpouštět. Nejdřív je kalný, ale po chvíli se začne projasňovat, takže máme po asi 1 až 2 minutách ve skleničce čirou tekutinu s rozpuštěným kolagenem – tehdy je připraven k vypití.

Podle doporučení výrobce by měl být kolagen užíván hodinu před, nebo hodinu po jídle, aby se dobře vstřebal (s jídlem ho tedy moc neužívejte). Já jsem si zvykla pít kolagen večer před spaním. To už jsem v klidu a vím, že na večerní kolagenový rituál nezapomenu.

Nečekejte okamžitý zázrak. Po jednom vypití nebudete skákat jako laňky – tak to nefunguje. U každého nastupuje účinek jinak.

Já jsem třeba první dva týdny necítila účinek žádný. Nebo jsem tedy alespoň neměla žádný pocit zlepšení. Až třetí týden jsem si všimla, že moje citlivá pleť je vypnutější, a netvoří se na ní vysušené šupinky. První potěšující změna.

 

Po měsíci začal účinek nastupovat celkem rychle i na kloubech, nehtech, vlasech a pokožce. Najednou jsem ráno víc v pohodě. Nemám pocit ztuhlých a oteklých kloubů. Pokud přeci, tak se rozhýbu mnohem rychleji, než před užíváním kolagenu.

Taky na nehtech je změna už patrná. Nemám kolem nehtů záděry, nehty se neolamují a netřepí. Dříve stačilo nešikovně zavadit o zip kabelky nebo kalhot, a nehet se mi třepil. Teď mám nehty pevné, bez otřepů (to je příjemné a fajn)

Největší změnu jsem zaznamenala na kolenních kloubech. Při cvičení na stepperu a rotopedu mne najednou nebolí kolena. Po dvou měsících užívání kolagenu nemám pocit bolesti.  Stepper byl poslední rok uklizen pod postelí. Teď už na něm vydržím cvičit, a cítím jen běžnou bolest nohou jako při každém cvičení. Taky do schodů se mi chodí mnohem lépe.

Moje kotníky přestávají bolet a otékat – to bude fajn hlavně v létě – nebudu je muset schovávat pod kalhoty, protože oteklé nohy se k šatům moc nehodí.

Po dvou měsících užívání kolagenu jsem zaznamenala i změnu na vlasech. Najednou nemám tak moc roztřepené konečky, a nejsou potrhané od gumičky a hřebenu. Moje vlasy teď česání, gumičky a sponky zvládají bez potrhání – jsou pružnější. Vypadají také zdravěji, jsou krásně lesklé. Schválně jsem na ně nedávala vlasovou masku, abych viděla, jestli na ně kolagen účinkuje i vzhledově. Odpověď je ano – lesk je i bez vlasové masky.

O tom, že nechceme mít vrásky a celulitidu asi mluvit nemusím. Proč tedy snášet stárnutí, když ho můžeme zpomalit užíváním kolagenu. Jedna sklenička tohoto mořského elixíru mládí denně, a cítím se mnohem lépe.

Nástup účinku byl u mne pomalejší. U někoho účinkuje hned třeba po 1 a 2 týdnech, já jsem si na účinek musela počkat přes měsíc, o to rychlejší a viditelnější byl ale nástup příznivých účinků.

Jsem moc ráda, že se zase mohu hýbat s lehkostí.

Po ránu už nesedím na posteli – opět mohu hned „startovat“, odpadla mi ranní čtvrthodinka s rozcvičováním kloubů, takže mám víc času na snídani, a kafe v klidu. Moje rána jsou tímto příjemnější. Taky jsem ráda, že zase stačím mým dětem i vnukovi na kole. Už totiž neslézám každou chvilku z kola dolů, aby si kolena odpočinula. Do schodů se mi chodí taky mnohem lépe, a vlasy mám jemné a lesklé.

Určitě budu v pití tohoto kvalitního exkluzivního mořského kolagenu pokračovat, a dám vám po nějakém čase vědět, jestli blahodárné účinky pokračují.
 

Prémiový mořský kolagen Mermaid Collagen

 • 5500 mg
 • I vnitřnímu užití
 • 100 % čistý bez přísad
 • Bez lepku
 • 100 % přírodní produkt GMO Free
 • Rychlá rozpustnost
 • Snadno stravitelná bílkovina (vhodný io při redukčních dietách)
 • 1,5 x lepší vstřebatelnost než u živočišných kolagenů
 • Vysoký obsah aminokyselin
 • Vyrobeno v Norsku
 • Vyrobeno pouze z  hlubokomořských tresek
 • Z ryb ulovených na moři udržitelným rybolovem
 • Pozor – není ale vhodný pro děti a těhotné ženy

 

Pokud se chcete o kolagenu dozvědět více, klikněte zde: morskykolagen.com


 

Vitamíny Mollers

Léto je doba odpočinku, dovolených a koupání. Spousta z nás odpočívá aktivně, k létu patří i spousta sportovních aktivit. U nás doma vede cyklistika a vodní sporty – od plachtění, přes paddleboardy až po veslování a kanoe. Koupání a plavání patří k létu neodmyslitelně. Léto je pro sport prostě moc fajn.

Při sportování naše tělo vydává spoustu energie, je proto potřeba doplňovat vitamíny a minerální látky. I když v létě jíme spoustu ovoce a zeleniny, většinou jejich konzumace nestačí doplnit ani vitamíny, ani minerální látky. Pak je třeba tělu občas pomoci nějakým doplňkem stravy, aby sport byl i nadále radostí a nebyli jsme příliš unavení.

Já jsem vyzkoušela Möller's TOTAL – doplněk stravy pro sportovce. Je jedno, jestli pro aktivního, nebo rekreačního sportovce. Jejich složení je opravdu dobře vyladěné. Stačí jedna tabletka a jedna kapsle denně.

Tablety zkouším zhruba měsíc, a jsem zatím velmi spokojená. Nebudu vám tady vypisovat složení – byla by to dlouhá řada vitamínů a minerálů potřebných ke správnému fungování těla. 

Od doby, co jsem začala tabletky a kapsle užívat, se cítím opravdu fajn, a příjemně. Nejsem unavená, a mám lepší náladu. A díky kombinaci látek v tabletách a slunce mám i mnohem hezčí a čistší pleť, a lesklejší vlasy.

V kapsli je  koncentrovaný rybí olej, který je našemu tělu prospěšný, a protože v našich končinách nejíme tolik ryb, abychom měli v těle dostatek látek, které tělo potřebuje a dostává je právě z rybího tuku, tak je třeba doplňovat, doplňovat a zase doplňovat.

 

Upřímně přiznávám, že jsem ráda, že rybí tuk je rovnou v tabletce. Pamatuji si totiž z dětství užívání rybího tuku po lžičkách. Bylo to jako sníst lžičku oleje s rybí chutí – ta chuť byla v puse všude, nešla spláchnout ani po zapití vodou- prostě jsem to jako dítě nesnášela. Ale užívat jsem ho musela. Tehdy lékaři dávali často rybí tuk dětem jako doplněk léčby, nebo když byly děti hubené.

 

Určitě si vybavíte scénu z filmu Obecná škola, kdy malý Eda před obědem dostává rybí tuk a maminka mu říká, aby si to nezošklivoval, a spolkl.. Fuj – už jen když o tom píšu, cítím znova tu děsně mastnou chuť v puse. Proto jsem tedy nevolila užívání tekutého Möller's rybího tuku, ale kapslí.

Tekutý rybí tuk Möller's je určitě taky dobrý, pro mne ale díky zážitkům z dětství nepoužitelný ( čímž vám ho nechci zošklivit, někomu tekutá forma vyhovuje víc než tabletka, a dnes už je chuť upravena tak, aby byl rybí tuk „poživatelný“, pro mne ale ne – je to ale jen můj subjektivní pocit).

Pokud chcete více informací o tomto doplňku stravy, klikněte zde: Möller's TOTAL

 

Protože i děti se v létě hodně pohybují a sportují, je třeba doplňovat vitamíny a minerály i u nich.

 

Nejdřív jsem jim chtěla koupit rybí tuk v tekuté formě, ale po vlastních zkušenostech z dětství jsem prostě nemohla.

 

Byla jsem proto velmi ráda, když jsem zjistila, že firma Möller's vyrábí dětské vitamíny s obsahem omega 3 ve formě želé rybiček s malinovou příchutí

.

Rybičky Möller's  jsou vhodné pro děti od 3 let, a mají skvělou malinovou příchuť.

 

Děti prostě dostanou za odměnu dvakrát za den bonbonek – rybičku – s malinovou příchutí. Ochutnala jsem a je moc dobrá. Vůbec bych nepoznala, že se nejedná o bonbon, ale o vitamíny a minerální látky.

Díky obsahu omega 3 z rybího tuku, budou děti i spokojenější, zdravější – a bude jim to lépe myslet, protože omega 3 jsou potřebné pro správný vývoj dětského mozku (ale i kostí a tak dále..).

Pokud chcete informace, nebo si chcete dětské vitamínové rybky koupit, klikněte zde: Rybičky Möller's

 

Protože žijeme v době koronavirové, doporučila bych všem užívat Möller's doplňky stravy. Ať už jste sportovci, nebo ne, blíží se podzim a s ním vlna respiračních chorob. Nejen u dospělých, ale i u dětí. Všechny maminky vědí, že jakmile začnou děti v září chodit do školky a školy, většinou onemocní. Září a říjen je období chřipek a viróz, a je třeba jim předcházet. Pokud začnete  Möller's doplňky stravy užívat včas, věřím, že se respiračním chorobám vyhnete vy, i vaše děti. A pokud přece jen onemocníte, průběh nemoci bude díky zdraví prospěšným látkám mnohem slabší.

 Účinky rybího tuku v tom pozitivním slova smyslu jsou vyzkoušené a osvědčené už mnoha generacemi.

Já jsem vyzkoušela a dál zkouším u sebe a u vnuků. Jsem moc spokojená. Většinou jsem v létě dostala buď angínu, nebo mne bolelo v krku a měla jsem velký chrapot a ztrátu hlasu. To letos nemám – a věřím, že je to díky těmto Möller's Total vitamínům. Cítím se příjemně, svěže, a mám hezčí pleť a vlasy. Stačí opravdu jen jedna tabletka a jedna kapsle denně.

Kluci jsou také zdraví – letos v létě nemají ani rýmu. Želé rybičky jim chutnají a opravdu prospívají. Doufám, že díky vitamínovým rybičkám s malinovou příchutí letos zvládneme podzim ve zdraví, bez respiračních nemocí.

Nejlepší investice jsou do zdraví. Já jsem vsadila na  Möller's vitamíny Total a dětské želé rybičky a udělala jsem opravdu moc dobře. Není nad vlastní zkušenost a já ji mám opravdu velmi dobrou..

Pokud se chcete dozvědět více informací o firmě Möller's, nebo si prohlédnout všechny jejich produkty, klikněte zde: mollersomega3.cz


Ketomix

 

 

Dieta.

Každá z nás už někdy držela dietu. Ať už takovou tu na hubnutí, nebo třeba při střevních onemocněních, kdy není možné jíst, co chceme.

Většinu diet ale držíme, abychom měly hezčí postavu. Tedy já mluvím o ženách, ale diety se samozřejmě týkají i mužů. Všichni chceme vypadat lépe, a být zdravější. Proto zkoušíme různé typy diet, a přiznejme si- většinou bez většího úspěchu. Zhubnutí sice přijde, ale ve chvíli, kdy se vracíme k normálnímu způsobu stravování, se díky jojo efektu ručička na váze hodně rychle zhoupne zpátky. A jsme tam, kde jsme byli. Na začátku, a hledáme nový způsob hubnutí.

Já jsem měla možnost nějakou dobu zkoušet dietu ketonovou. Zaujalo mne hlavně to, že vám pomohou i s tím, jak si vybrat, jaký typ diety potřebujete, a díky koktejlům a keto jídlům se váha i po zvolnění v dietě nevrací zpátky.

Co shodíte, to se většinou nevrací. Já jsem si celkem zvykla na způsob stravování s ketodietou, a jídla mi chutnají a vyhovují. I když občas hřeším, a klidně si dám i něco z normálního jídla, váha se mi celkem drží. Super je, že si mohu koupit i proteinové tyčinky, nebo chipsy. Já jsem totiž hodně mlsná, a většina mých diet končila na tom, že jsem na nějakou dobu omezila „mlsání“ a po čase jsem nevydržela a sladkým jsem se přecpala – prostě mi chybělo. Teď jsem zjistila, že mlsat se dá i zdravě.

Ani u keto- diety nečekejte, že zhubnete za týden, a nemusíte pro to nic udělat. Nějakou dobu je prostě třeba dietu dodržovat, a je fajn přidat trochu pohybu – není nutno žádné vrcholové sporty, stačí třeba procházky. Dieta je vhodná pro ženy i muže.

O tom co je keto dieta si nebudu vymýšlet, tady vycházím přímo z informací na stránkách www.ketomix.cz

Ketonová dieta, jak ze samotného názvu vyplývá, znamená hubnutí (neboli držení diety) na principu ketózy. A co vlastně ketóza je? Jedná se o vyvolání specifického stavu, kdy tělo začne vytvářet ketolátky. Protože nedostává žádnou rychlou energii v podobě sacharidů či cukrů, sáhne po zásobách tuku. Proces ketózy nastartujete, pokud budete přijímat pouze bílkovinná jídla spolu se zeleninou. Vyznat se však bez rady či pomoci v tom, které potraviny jsou vhodné a které nikoliv, bývá složité. Proto KetoMix dieta nabízí řešení v podobě připravených jídel, jež jsou určena pro celodenní režim. Jídla KetoMix diety nabízejí navíc velkou variabilnost a nemusíte se tak bát, že by se vám jídelníček po týdnu zprotivil. Vše si lze uspořádat podle své vlastní chuti a preferencí. KetoMix dieta  šetří i váš čas, peníze a zdraví. Nemusíte obcházet supermarkety, hledat vhodné potraviny a ve výsledku za ně utrácet velké částky. Následně není potřeba dohledávat a vařit složité recepty, jejichž příprava vám zabere hodiny. A jak ketonová dieta šetří zdraví? V jednotlivých porcích je nejen vyvážený poměr kalorií, ale i živin, minerálů, vitamínů a všech látek, které tělo potřebuje k tomu, aby mohlo správně fungovat. Při držení této diety není potřeba cvičit a trávit hodiny v posilovně, i když třeba procházka či lehčí pohyb je vždy vítaná.

Na stránkách ketomix.cz si sami můžete určit, jaký typ diety by vám vyhovoval – spočítáte si přímo na stránkách BMI (index hmotnosti těla), a pak si vyberete typ diety, který vám bude vyhovovat, a délku, která je doporučena ke snížení hmotnosti, kterou chcete zhubnout.

 

Pokud si chcete spočítat svůj index tělesné hmotnosti, klikněte zde. Index BMI

 

 

Všechny informace, které k hubnutí potřebujete, si najdete na stránkách ketomix.cz.

Stránky jsou velmi přehledné, najdete vše, co potřebujete snadno. Pokud si nejste jistí, v pravém spodním rohu stránky je okénko pro online poradenství, tam vás případně navedou k informacím, které potřebujete.

I u ketodiety je ale potřeba dodržovat určitý režim, a hlavně musí každý přihlédnout ke svému zdravotnímu stavu. Pokud je někdo dlouhodobě nemocný, měl by se o držení diety poradit raději se svým lékařem. Ale tak je to u všech diet – váš ošetřující lékař by měl vědět o všech dietách, které držíte. Na stránkách ketomix.cz najdete v sekci vaše dotazy seznam omezení a nemocí, které by mohly vadit při dietě – takže pokud tam najdete to svoje zdravotní omezení, raději se poraďte s lékařem.  Většinou ale tuto dietu doporučí, protože není nijak drastická. Ale jistota je jistota.

Všechny potřebné informace o KetoMix dietě najdete v rubrice Vaše dotazy – rubriku najdete po kliknutí zde:  Ketomix.cz  rubrika Vaše dotazy.

 

Já Ketomix dietu držím zhruba 3 týdny. Nejedu nijak drasticky. Mám proteinový koktejl, který si dávám po půlhodince aerobního cvičení, nebo protažení jógou, a na mlsání mám proteinové tyčinky.

Nijak drasticky se neomezuji, jen jsem přidala do jídelníčku víc zeleniny, a ubrala na klasických přílohách. Jím pravidelně každé 3 hodiny a v klidu si smlsnu i na proteinových tyčinkách. Nemlsám už ale po 17 hodině odpoledne, aby tělo stihlo všechno zpracovat.

Po 3 týdnech úpravy stravy a užívání KetoMix koktejlů a tyčinek mám dole skoro 2 kg. Jsem tedy velmi spokojená – nic drastického, jen dodržuji určitá pravidla s KetoMix dietou.

Díky většímu množství zeleniny se cítím i lépe, a jsem méně unavená. A co si budeme nalhávat – v této koronavirové době je fajn i to, že se zeleninou do sebe dostanu i mnohem víc vitamínů, takže budu snad i odolnější proti bacilům.

Protože někdy je pro mne problém sníst půl kila zeleniny denně, zvolila jsem i v tomto případě koktejlovou variantu, a ze zeleniny si dělám smoothie- mám strašně ráda všechny možné variace s červenou řepou, to mi moc chutná, a když nevím jaké bych si dala, dám si nějaké s okurkou, nebo třeba jen rajčatové s bazalkou a trochou pepře. Díky smoothie nemám s množstvím zeleniny problém.

Pokud to tedy nějak shrnu – jsem s KetoMix dietou moc spokojená. Nemusím se nijak drasticky trápit hladem, jím možná paradoxně víc, než před dietou – jen jím zdravěji. A pokud k této dietě přidáte i zeleninu a pohyb, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Já jsem zhubla za necelé 3 týdny asi 2 kg. Nehubne se drasticky rychle, je to takové pozvolné ubývání váhy, takže nejsem unavená, naopak se cítím fajn.

Pokud se tedy už léta bez výsledků trápíte s různými dietami, možná byste měli zkusit KetoMix dietu. Je fajn a účinná. Já nevěřím na ty diety, které vám slíbí, že stačí pít „speciální“ čaj a kávu, a nemusíte se hýbat, můžete se cpát, čím chcete a budete hubení. Houby s octem…tohle prostě nefunguje. Vždycky je potřeba upravit stravu tak, aby tělu nechyběly důležité živiny a látky, a přitom se nehromadil tuk.

Tohle je u ketodiety fajn. V první fázi jíte většinou jen KetoMix jídla, koktejly, oříšky a zeleninu, ve druhé fázi je to volnější a už jíte normálně i maso, vejce, mléko a další jídla podle doporučených receptů. Recepty jsou chutné – žádná beztvará hmota na talíři.

Pokud vás princip ketodiety a zdravějšího stravování zajímá, informace najdete na stránce po kliknutí zde: ketomix.cz

Pokud si rovnou chcete prohlédnout dietní plány pro lehkou, střední, vyšší, nebo velmi vysokou nadváhu, klikněte zde: dietní plány KetoMix

 

Pokud si chcete prohlédnout, jak by vypadala první fáze diety, klikněte zde:  Fáze diety

 

Pokud si chcete prohlédnout recepty na zdravá jídla, klikněte zde: recepty

 

 

Teď už stačí jen rozhodnout se, a začít pro své tělo a zdraví něco dělat. S Keto dietou je to snadnější, než jsem čekala.


 

Naturevia

 

 

Letošní rok pro mne ze zdravotního hlediska nebyl moc dobrý. V podstatě jsem chytla snad každou nemoc, která se kolem mne objevila. Naštěstí se mi vyhnul Covid, o ostatních nemocech to ale říct nemůžu.

V zimě jsem dostala vleklý zánět močových cest, který se mi hned po měsíci zopakoval, takže antibiotika jsem jedla snad měsíc v kuse, a příjemné to nebylo. Hned na jaře viróza, a pak ještě pár dalších nemocí – upřímně přiznávám, že už jsem toho měla dost. Proto jsem začala užívat doplňky stravy. Do té doby jsem se domnívala, že potřebu denní dávky vitamínů a minerálů doplním stravou – tedy dostatkem ovoce a zeleniny. Díky všem těm nemocem to ale vůbec nestačilo, a tak jsem začala užívat doplňky stravy. Podzim a chřipkové období jsem také „odmarodila“, a protože se blíží vánoce, a já chci být na adventní čas v pořádku, užívám doplňky stravy a vitamíny pravidelně i nyní.

Protože mám ráda kvalitní a léty prověřené přípravky (a firmy), sáhla jsem po produktech od Naturevia. Jejich produkty jsem už znala z dřívější doby pod jménem Swiss Natural. Nezměnilo se složení produktů a jejich účinek, ale pouze obal a značka.

U produktů Naturevia mi vyhovuje jejich přírodní složení a původ. Všechny produkty jsou vyráběny nejmodernějšími metodami a jsou testovány pod dohledem kanadského ministerstva zdravotnictví.

Samotné nakupování a výběr produktů na eshopu Naturevia.cz je příjemné, přehledné a snadné. Moc se mi líbí, že eshop je přehledně rozdělen do kategorií, takže stačí třeba kliknout na imunitu a hned se vám otevře nabídka všech produktů, které s imunitou souvisí. Takhle si můžete snadno vyhledat produkty na vše, co potřebujete – srdce, močové cesty, klouby, nebo třeba nervy – stačí zvolit hlavní oblast a produkty jsou přehledně seřazeny.

To se mi moc líbí, protože nerada hledám a zkoumám – mám ráda vše rychle a snadno dohledatelné. Po kliknutí na produkt, který chcete užívat se vám otevře stránka s popisem daného produktu. Přesně tedy víte, co budete užívat.

V Naturevia dbají na prémiovou kvalitu výrobků

Produkty neobsahují chemické konzervanty a barviva

Základem produktů jsou přírodní suroviny, proto je jejich vstřebatelnost a účinnost jedinečná

 

Já jsem potřebovala nejvíc přípravek, který by mi pomohl s léčbou močových cest, a také nějaké laktobacily, aby antibiotiky poničená střeva byla zase v pořádku.

Vybrala jsem si produkty Mega brusinky se zlatobýlem a Laktobacily 5 – Imunita.

Mega brusinky se zlatobýlem

– přípravek obsahuje extrakt z kanadských brusinek (klikvy velkoplodé, která je větší než naše brusinky) a zlatobýlu.

 Zlatobýl podporuje správnou funkci močových cest a močového měchýře, a s pitným režimem vyplavuje bakterie z močových cest.

Užívat stačí 1 -2 kapsle denně, může se užívat zároveň s antibiotiky.

 Musím říct, že se mi ulevilo celkem rychle, už druhý den mě pálení a řezání při močení přestalo obtěžovat, a po 2 dnech přestala i bolest v podbřišku. Brusinky pomohly antibiotikům, a já jsem konečně pocítila úlevu.

 Na podzim jsem měla pocit, že se mi zase začíná objevovat zánět, začala jsem tedy preventivně užívat Mega brusinky a vše bylo v pohodě. Nemoc se zastavila dřív, než se mohla rozvinout a vyhnula jsem se všem nepříjemným projevům této nemoci. Mega brusinky vám opravdu doporučuji, a začněte je užívat hned, jakmile máte pocit začínajících příznaků potíží s močovými cestami – mě Megabrusinky zabírají okamžitě a příznaky se už nerozvíjí dál.

Pokud si chcete o Mega brusinkách přečíst víc, nebo si je koupit, klikněte zde: Mega brusinky se zlatobýlem

 

Protože jsem ale měla antibiotika dlouho, měla jsem díky nim trávící problémy. Antibiotika mi poničila střevní mikroflóru, a měla jsem bolesti břicha a další nepříjemné projevy jako průjem. Proto jsem začala užívat Laktobacily 5 Imunita obohacené vitamínem C.

V tomto přípravku je 15 miliard živých bakterií v každé kapsli.

Stačí je užívat při jídle, a problémy se dají do pořádku. Po antibiotikách je fajn užívat laktobacily ještě nějakou dobu po dobrání, aby se střevní mikroflóra obnovila.

Laktobacily je ale fajn mít sebou třeba i při cestě do zahraničí, kde často vlivem změny stravy a prostředí lidé mívají střevní potíže. Laktobacily 5 Naturevia tyto problémy skvěle zvládnou.

 Není třeba je uchovávat v lednici, takže je můžete mít kdekoliv sebou, a stačí jedna kapsle denně. Laktobacily 5 Imunita jsou obohaceny vitamínem C, aby se po potížích nastartovala imunita, a tělo a střeva fungovala, jak mají.

 

Pokud si o Laktobacilech chete přečíst víc, nebo si je koupit, klikněte zde: Laktobacily 5 Imunita

 

Protože mne intenzita nemocí trochu zaskočila, rozhodla jsem se, že budu užívat i vitamín C.

V sekci imunita a energie jsem si vybrala C-Mix 500 mg.

Vitamín C známe všichni, je to vitamín potřebný ke správné funkci imunitního systému. Díky jeho dostupnosti bývá trošku podceňovaný, bereme ho jako samozřejmost. Když ale tento vitamín chybí, tělo to dává okamžitě znát, a není nám vůbec dobře.

Vitamín C umí snížit únavu a vyčerpání, chrání buňky před oxidativním stresem, pomáhá tvorbě kolagenu (ten je třeba pro normální funkci kostí, cév, zubů i kůže), pomáhá správné funkci nervového systému.

Nadbytku se nemusíme bát – vitamín koluje tělem v krvi, a nadbytek je vyloučen z těla močí.

U těchto vitamínů mne trošku nalákal i způsob jejich užívání – jsou to cucavé tablety ve třech příchutích – pomeranč, třešeň a tropické ovoce. Při užívání si tedy rovnou pochutnám na dobrém „bonbonu“ a nemám pak chuť na sladkosti. K užívání stačí jedna tableta denně.

Pokud si chcete o tomto produktu přečíst více, nebo si ho koupit, klikněte zde: vitamín C-Mix 500 mg

 

K objednávce jsem dostala na vyzkoušení i pár vzorků.

Tam nemám delší zkušenost, proto vám je nemohu popsat, tak jen pro doporučení

Pro ty, co mají potíže se spaním je ti Sleepnox Forte – produkt si prohlédněte zde: Sleepnox forte

 

Pro ty, co potřebují před vánoci trochu zmírnit stres, je tu pro lepší fungování nervové soustavy produkt Magnesium 1 Mega a pro správné fungování mozku, srdce a zraku Omega 3 One –a-Day. Produkty si prohlédněte a kupte po kliknutí zde: Magnesium 1 Mega a Omega 3 One-a-Day

 

Abych nezapomněla na naše nejmenší – vyzkoušejte Laktobacilky pro správnou funkci střev- protože imunita a zdraví začínají ve střevech, a Vitamín D3 –efekt Kids.

Oba tyto produkty si můžete prohlédnout, nebo koupit po kliknutí zde: Laktobacilky (probiotikum pro děti) a Vitamin D3 – Efekt Kids

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: naturevia.cz

Pokud chcete produkty shlédnout na facebooku, klikněte zde: facebook Naturevia

Instagram společnosti Naturevia je po kliknutí zde: instagram Naturevia


Bustinol- přírodní přípravek na hormonální rovnováhu a pevnější poprsí

Jsou určitá období v životě ženy, kdy se necítíme úplně v pohodě. A to se vyjadřuji hodně mírně. Někdy jsem měla pocit, když jsem měla PMS (premenstruační syndrom), že budu na krku nosit cedulku: „Udržujte bezpečný odstup, kouše!“. Období, kdy jsem si připadala jako časovaná bomba, většinou vystřídalo období, kdy mě dojímalo naprosto všechno, co jsem kolem sebe viděla. Čím jsem starší, tím víc se dojímám - u každého filmu mi tečou slzy jako hrachy. Tohle období většinou naštěstí netrvá dlouho. Naštěstí pro nás ženy, i pro naše okolí.

Jenže věk nezastavíme, a tak se k PMS začíná přidávat hormonální houpačka doby před menopauzou (přechod), a v i v průběhu menopauzy.

Tady se k výkyvům nálad a přecitlivělosti začne přidávat ještě bušení srdce, návaly horka, a spousta přidružených potíží jako pocení a podobně. Řeknu vám, nic moc. Pak už jen člověk touží po tom připadat si normálně. Jasně, je tu určitě řešení užívat hormonální přípravky. To ale většina žen nechce, a jiné – jako například já – ze zdravotních důvodů ani nemůže. Vlasy se mi ježí už jen z té představy, že by to takhle mělo být na dlouho.

 Naštěstí na trhu existují i nehormonální přípravky, které zmírňují všechny tyhle problémy způsobené hormonální nerovnováhou.

Já jsem vyzkoušela přírodní přípravek Bustinol

Zaujal mne tím, že je to přípravek s dlouholetou tradicí. Vyráběn je už od roku 1905. Řekla jsem si, že když je něco na trhu tak dlouho, stále je žádané, a má dobré recenze, musí to určitě fungovat.

Přípravek jsem tedy začala zkoušet. Užívám ho měsíc. Stačí 1x denně 3 kapsle.

Kapsle jsou přírodní, neobsahují estrogen ani žádné jiné hormony. Vše je jen na přírodních látkách a bylinách.

Účinnou látkou v Bustinolu jsou látky rostlinného původu, které jsou podobné ženským hormonům – takzvané fytoestrogeny.

Díky nim se hladina hormonů stabilizuje a udržuje v tak, že se cítíme lépe. 

Příznivým účinkem je i to, že máme větší a pevnější poprsí, lepší kvalitu pokožky a vlasů, přípravek příznivě působí na kvalitu kostí (to je super, protože osteoporóza není nic příjemného) a tak dále. 

Co je ale opravdu super – Bustinol pomáhá redukovat proces ukládání tuků. To je problém spousty žen v období kolem menopauzy. I já jsem si toho na sobě všimla. Musím jíst menší porce, protože jsem začala přibývat na váze i když jím stejně jako dřív, a kulatím se i tam, kde o to vůbec nestojím. To fakt nechci. Nechci mít strach sníst kousek čokolády s pocitem, že s každým polknutím mám o kilo navíc.

Užívám Bustinol měsíc a jsem zatím spokojená.

K tomu, aby účinek začal být znát v plné síle, bude třeba asi užívat přípravek delší dobu, než jen měsíc. I za tuhle poměrně krátkou dobu už na sobě pozoruji příznivé účinky. (A to jsem v užívání měla zhruba týdenní pauzu, protože mi nebylo dobře – zlobil mě žlučník).

Po zhruba třech týdnech se mi hodně zmírnilo pocitové vnímání tepla – nemám takové návaly horka. Tedy nemám je tak často, a pokud ano, trvají kratší dobu a jsou snesitelnější. Co jsem ale hodně ráda, je, že se téměř v noci nepotím. Noční pocení je opravdu protivné – je vám pak zima, a měnit dvě mokré košile za noc je fakt nepříjemné.

Jsem moc spokojená, a doufám, že po delším užívání budou účinky ještě lepší. Ráda bych se některých příznaků zbavila úplně. Například výkyvy nálad a lítostivost mi fakt chybět nebudou. Manžel zas bude určitě rád, že se nebude probouzet vedle vzteklé lvice…

Jaké že kouzelné bylinky v Bustinolu jsou?

•  Serenoa plazivá                
•  Pískavice řecké seno 
•  Damiána pravá 
•  Pampeliška lékařská 
•  Smldinec chlupatý 
•  Jetel luční 
•  Fenykl obecný 
•  Chmel otáčivý 
•  Andělika čínská 
•  Meduňka lékařská 
•  Benedikt lékařský 
•  Srdečník obecný

Pokud tedy máte potíže s premenstruačním syndromem, začínajícím přechodem, nebo chcete mít větší a pevnější poprsí, zkuste přírodní doplněk stravy Bustinol. Já jsem spokojená- cítím se o něco lépe u ž po měsíci užívání.

Pokud se chcete o přípravku dozvědět více, nebo si ho koupit, klikněte zde: Bustinol kapsle

 

A ještě jeden Bustinol přípravek bych vám ráda doporučila – je to Lotion Bustinol na dekolt.

Jednou z prvních věcí, která mne upozornila na to, že stárnu, byla povislá vrásčitá kůže kolem krku a na dekoltu.

Moje poprsí ztrácí pružnost a jsou na něm „varhánky“. Docela mě to trápilo a zlobilo. Mám ráda trička s výstřihem do V, a stárnutí už začínalo být vidět opravdu dost.

 S Bustinol Lotion se ale dá i tenhle nepříjemný dopad stárnutí zmírnit a zlepšit. Je to taková malá lahvička s mlékem, které krásně voní – takže aplikace je velmi příjemná. Stačí 2x denně mazat do oblasti dekoltu a na poprsí, a už po 2 týdnech můžu říct, že se mi na sebe lépe kouká do zrcadla, a v tričku s výstřihem se zase cítím celkem fajn. Ten rozdíl je opravdu viditelný, a cítím ho i sama na sobě – je mi příjemněji.

Pokud se chcete o tomhle elixíru mládí pro náš dekolt dozvědět víc, klikněte zde: Bustinol Firming Lotion 50 ml

A co říct na závěr? Připadám si mnohem lépe - klidnější, bez potíží, a díky pevnějšímu a vypnutému dekoltu i přitažlivější. Je to jako takový elixír mládí pro ženy v tabletách a pleťovém mléku. Jsem moc spokojená.


 

Coloxio Gold a Hisbiotix - doplňky stravy (probiotika a kolagen)

Léto a čas dovolených je pro většinu z nás nejhezčí období roku. Užíváme si odpočinek, sluníčko, koupání. Letošní léto si neskutečně užíváme i proto, že můžeme být venku bez větších omezení. Po dlouhém kovidovém období jsme prostě všichni rádi venku.

Konečně se zase všichni hýbeme – plaveme, jezdíme na kole, na bruslích, koloběžkách, běháme, chodíme na túry po horách. Spousta pohybu. Pohyb nám všem dělá dobře. Moc dobře. Jen tělo se někdy trochu brání. Čím jsem starší, tím se brání víc. Takže někdy po ránu sedím na posteli a přemýšlím, jestli se rozhýbu, nebo se mám svalit zpátky do postele. Pak se dobelhám do koupelny a v zrcadle vidím stárnoucí povadlou pleť a roztřepené vlasy bez lesku. Je mi jasné, že s tím je třeba něco dělat. Proto jsem začala užívat kolagen.

Kolagenů je na trhu velká spousta. Já sama jsem jich už vyzkoušela několik druhů a typů. Některé účinkují, jiné skoro vůbec. Mám ráda nové věci, a ráda je zkouším.

Proto jsem moc ráda vyzkoušela kolagen Coloxio Golg.

Tenhle kolagen je určený všem, kdo mají problémy s pohybovým aparátem.  Ať už jsou problémy způsobeny věkem, nebo sportem, nepříjemné jsou vždycky.

Díky svému složení a přidané kyselině hyaluronové je tenhle kolagen vhodný pro všechny, kdo mají kožní problémy. Nechci být vrásčitá, jako suchá švestka, nechci mít víc vrásek než je nezbytně nutné, proto jsem se rozhodla právě pro Coloxio Gold. Nebudou mne bolet klouby a ještě budu mít hezčí vlasy (a nepolámané nehty)

Kolagen jsem užívala zatím měsíc. Užívání je pohodlné – stačí sáček rozmíchat v tekutině. Někdo si míchá kolagen do vody, já mám raději do džusu. Kolagenové nápoje mají někdy zvláštní chuť, proto volím raději nápoj s příchutí. Osvědčilo se mi vysypat nejdřív kolagen do skleničky a až na něj nalít džus – mnohem lépe se rozmíchá, než při opačném postupu.

Nikdy nečekejte, že kolagen začne působit zázračně hned. Že vypijete skleničku s kolagenem a budete skákat jako kamzík. Tak to nefunguje. Jako každý doplněk stravy – i tento kolagen účinkuje až po nějaké době užívání. Chce to trpělivost. Ale pozor – nepřekračujte dávky – někdo si řekne, když si dám víc kolagenu, zabere rychleji - takhle to fakt nefunguje.

Já jsem účinky začala pozorovat po zhruba dvou týdnech. Nejdřív jsem si všimla zlepšení kvality nehtů. Obvykle se mi nehet zatrhne hned, jakmile se přiblížím k nějakému zipu. Pilník na nehty mám proto stále u sebe.  Po dvou týdnech užívání Coloxia Gold mi došlo, že si nemusím opilovávat nehty – že jsou pevnější a netřepí se. Hurá.

Po dalších pár dnech jsem si všimla, že se mi ráno vstává mnohem lépe z postele. Už žádná rozcvičovací čtvrthodinka. Klidně můžu spát o něco déle, protože vstávám v pohodě.

Taky při sportu jsem si všimla změny – po vyjížďce na kole mne bolí jen svaly, kolena jsou v pohodě. S koleny jsem měla největší problém. Po cyklovyjížďce jsem myslela, že už koleno nenatáhnu – a když jsem ho natáhla, nechtělo se ohnout zpátky. Po třech týdnech užívání kolagenu se cítím mnohem lépe. V kloubech je to opravdu hodně znát – nebolí, a nekřupou tak, jako jsem to měla bez kolagenového pitíčka. Cítím to každý den, že je mi mnohem lépe.

Co se týká pokožky a vlasů, tam je to taky o trochu lepší. Jasně, nevypadám jak po zásahu plastického chirurga – jen mám pocit, že mám pevnější a pružnější kůži na obličeji, a velmi se mi zlepšila celulitida. Vlasy nedokážu úplně dobře posoudit, ale mám pocit, že nejsou tak roztřepené. Vlasy budou asi potřebovat trošku delší kolagenovou kúru.

Kolagen působí dlouhodobě, oproti tomu přípravek Hisbiotix působí takřka okamžitě.

Hisbiotix jsou probiotika v tabletách.

V každé tabletě je 10 miliard živých bakterií. Tyto bakterie obnovují rovnováhu ve střevech, pomáhají při průjmu, ale i při plynatosti, nadýmání, nebo bolestech břicha.

Tato probiotika jsou vhodná i pro osoby s histaminovou intolerancí, a pro lidi s nesnášenlivostí laktózy. Užívat je mohou až děti od 11 let, na to je třeba dát pozor. I u probiotik je třeba dodržovat pravidla, a číst příbalový leták.

Díky probiotikům si můžete ušetřit spoustu problémů při dietních chybách, nebo při změně prostředí – jako třeba dovolená v zahraničí.

Já sama trpím častými bolestmi břicha a střev. Probiotika jsou proto pro mne velmi důležitá. Zbavují mě problémů a bolesti.

Proto jsem si vybrala na vyzkoušení a k recenzi právě probiotika Hisbiotix. Snadno se užívají, stačí jedna tableta denně a jsou cenově dostupné.

První týden jsem užívala probiotika denně, po týdnu už jen tabletku ob den. A tradááá- jsem v pohodě! Žádná bolest břicha, žádné křeče, nadýmání, nebo střevní potíže.  Jsem šťastná, břicho mne nebolí.

Spousta výzkumů dokázala, že zdraví začíná ve střevech. Tam jsou totiž do těla vstřebávány potřebné živiny a látky tělu prospěšné. Co je ale pro mne nejdůležitější – když nebolí břicho, máte hned lepší náladu a chuť se do něčeho pustit.

Nebudu se rozepisovat o složení jednotlivých přípravků. Myslím, že je to zbytečné.  Raději vám sem vložím odkaz na stránku, kde složení najdete, a zároveň si přípravek můžete koupit.

Na Tozax.cz můžete koupit spoustu produktů, které vám usnadní život. Já jsem prozatím vyzkoušela kolagen Coloxio a probiotika Hisbiotix.

Oba produkty mi velmi vyhovují, a budu je užívat i nadále. Protože jsem spokojená, určitě zkusím i další výrobky. Nechci totiž zanedbat problémy, které s rostoucím věkem na sobě pozoruji. Chci se cítit dobře, a tělu je někdy potřeba trošku pomoct.

V poslední době mne zlobí zhoršující se zrak a dalších pár potíží, které má velká většina z nás.

Na stránkách Tozax.cz je fajn, že produkty můžete koupit i ve zvýhodněných baleních.

Pokud bych měla posoudit poměr cena x kvalita – jsem moc spokojená. Cena je přiměřená a doplňky stravy fungují. To je fajn.

Pokud si tedy chcete prohlédnout, nebo koupit produkty, tady jsou slíbené odkazy.

Kolagenový prášek pro pohyb bez bolesti a pro krásu si prohlédnete, nebo koupíte po kliknutí zde: Coloxio Gold

Probiotika pro zdravá střeva si prohlédnete, nebo koupíte po kliknutí zde: Hisbiotix

 

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: Tozax.cz

 

Coloxio Gold a Hisbiotix - doplňky stravy (probiotika a kolagen)

Léto a čas dovolených je pro většinu z nás nejhezčí období roku. Užíváme si odpočinek, sluníčko, koupání. Letošní léto si neskutečně užíváme i proto, že můžeme být venku bez větších omezení. Po dlouhém kovidovém období jsme prostě všichni rádi venku.

Konečně se zase všichni hýbeme – plaveme, jezdíme na kole, na bruslích, koloběžkách, běháme, chodíme na túry po horách. Spousta pohybu. Pohyb nám všem dělá dobře. Moc dobře. Jen tělo se někdy trochu brání. Čím jsem starší, tím se brání víc. Takže někdy po ránu sedím na posteli a přemýšlím, jestli se rozhýbu, nebo se mám svalit zpátky do postele. Pak se dobelhám do koupelny a v zrcadle vidím stárnoucí povadlou pleť a roztřepené vlasy bez lesku. Je mi jasné, že s tím je třeba něco dělat. Proto jsem začala užívat kolagen.

Kolagenů je na trhu velká spousta. Já sama jsem jich už vyzkoušela několik druhů a typů. Některé účinkují, jiné skoro vůbec. Mám ráda nové věci, a ráda je zkouším.

Proto jsem moc ráda vyzkoušela kolagen Coloxio Golg.

Tenhle kolagen je určený všem, kdo mají problémy s pohybovým aparátem.  Ať už jsou problémy způsobeny věkem, nebo sportem, nepříjemné jsou vždycky.

Díky svému složení a přidané kyselině hyaluronové je tenhle kolagen vhodný pro všechny, kdo mají kožní problémy. Nechci být vrásčitá, jako suchá švestka, nechci mít víc vrásek než je nezbytně nutné, proto jsem se rozhodla právě pro Coloxio Gold. Nebudou mne bolet klouby a ještě budu mít hezčí vlasy (a nepolámané nehty)

Kolagen jsem užívala zatím měsíc. Užívání je pohodlné – stačí sáček rozmíchat v tekutině. Někdo si míchá kolagen do vody, já mám raději do džusu. Kolagenové nápoje mají někdy zvláštní chuť, proto volím raději nápoj s příchutí. Osvědčilo se mi vysypat nejdřív kolagen do skleničky a až na něj nalít džus – mnohem lépe se rozmíchá, než při opačném postupu.

Nikdy nečekejte, že kolagen začne působit zázračně hned. Že vypijete skleničku s kolagenem a budete skákat jako kamzík. Tak to nefunguje. Jako každý doplněk stravy – i tento kolagen účinkuje až po nějaké době užívání. Chce to trpělivost. Ale pozor – nepřekračujte dávky – někdo si řekne, když si dám víc kolagenu, zabere rychleji - takhle to fakt nefunguje.

Já jsem účinky začala pozorovat po zhruba dvou týdnech. Nejdřív jsem si všimla zlepšení kvality nehtů. Obvykle se mi nehet zatrhne hned, jakmile se přiblížím k nějakému zipu. Pilník na nehty mám proto stále u sebe.  Po dvou týdnech užívání Coloxia Gold mi došlo, že si nemusím opilovávat nehty – že jsou pevnější a netřepí se. Hurá.

Po dalších pár dnech jsem si všimla, že se mi ráno vstává mnohem lépe z postele. Už žádná rozcvičovací čtvrthodinka. Klidně můžu spát o něco déle, protože vstávám v pohodě.

Taky při sportu jsem si všimla změny – po vyjížďce na kole mne bolí jen svaly, kolena jsou v pohodě. S koleny jsem měla největší problém. Po cyklovyjížďce jsem myslela, že už koleno nenatáhnu – a když jsem ho natáhla, nechtělo se ohnout zpátky. Po třech týdnech užívání kolagenu se cítím mnohem lépe. V kloubech je to opravdu hodně znát – nebolí, a nekřupou tak, jako jsem to měla bez kolagenového pitíčka. Cítím to každý den, že je mi mnohem lépe.

Co se týká pokožky a vlasů, tam je to taky o trochu lepší. Jasně, nevypadám jak po zásahu plastického chirurga – jen mám pocit, že mám pevnější a pružnější kůži na obličeji, a velmi se mi zlepšila celulitida. Vlasy nedokážu úplně dobře posoudit, ale mám pocit, že nejsou tak roztřepené. Vlasy budou asi potřebovat trošku delší kolagenovou kúru.

Kolagen působí dlouhodobě, oproti tomu přípravek Hisbiotix působí takřka okamžitě.

Hisbiotix jsou probiotika v tabletách.

V každé tabletě je 10 miliard živých bakterií. Tyto bakterie obnovují rovnováhu ve střevech, pomáhají při průjmu, ale i při plynatosti, nadýmání, nebo bolestech břicha.

Tato probiotika jsou vhodná i pro osoby s histaminovou intolerancí, a pro lidi s nesnášenlivostí laktózy. Užívat je mohou až děti od 11 let, na to je třeba dát pozor. I u probiotik je třeba dodržovat pravidla, a číst příbalový leták.

Díky probiotikům si můžete ušetřit spoustu problémů při dietních chybách, nebo při změně prostředí – jako třeba dovolená v zahraničí.

Já sama trpím častými bolestmi břicha a střev. Probiotika jsou proto pro mne velmi důležitá. Zbavují mě problémů a bolesti.

Proto jsem si vybrala na vyzkoušení a k recenzi právě probiotika Hisbiotix. Snadno se užívají, stačí jedna tableta denně a jsou cenově dostupné.

První týden jsem užívala probiotika denně, po týdnu už jen tabletku ob den. A tradááá- jsem v pohodě! Žádná bolest břicha, žádné křeče, nadýmání, nebo střevní potíže.  Jsem šťastná, břicho mne nebolí.

Spousta výzkumů dokázala, že zdraví začíná ve střevech. Tam jsou totiž do těla vstřebávány potřebné živiny a látky tělu prospěšné. Co je ale pro mne nejdůležitější – když nebolí břicho, máte hned lepší náladu a chuť se do něčeho pustit.

Nebudu se rozepisovat o složení jednotlivých přípravků. Myslím, že je to zbytečné.  Raději vám sem vložím odkaz na stránku, kde složení najdete, a zároveň si přípravek můžete koupit.

Na Tozax.cz můžete koupit spoustu produktů, které vám usnadní život. Já jsem prozatím vyzkoušela kolagen Coloxio a probiotika Hisbiotix.

Oba produkty mi velmi vyhovují, a budu je užívat i nadále. Protože jsem spokojená, určitě zkusím i další výrobky. Nechci totiž zanedbat problémy, které s rostoucím věkem na sobě pozoruji. Chci se cítit dobře, a tělu je někdy potřeba trošku pomoct.

V poslední době mne zlobí zhoršující se zrak a dalších pár potíží, které má velká většina z nás.

Na stránkách Tozax.cz je fajn, že produkty můžete koupit i ve zvýhodněných baleních.

Pokud bych měla posoudit poměr cena x kvalita – jsem moc spokojená. Cena je přiměřená a doplňky stravy fungují. To je fajn.

Pokud si tedy chcete prohlédnout, nebo koupit produkty, tady jsou slíbené odkazy.

Kolagenový prášek pro pohyb bez bolesti a pro krásu si prohlédnete, nebo koupíte po kliknutí zde: Coloxio Gold

Probiotika pro zdravá střeva si prohlédnete, nebo koupíte po kliknutí zde: Hisbiotix

 

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: Tozax.cz

 


Ortho Collagen Plus

 

V poslední době mne tak trošku začal dohánět věk. Tak nějak hned po ránu jsem cítila, že se mi nevstává z postele úplně dobře, bolí mne svaly a klouby, o kterých jsem dřív ani nevěděla, že je mám. Pleť ztrácí na pružnosti a o kvalitě vlasů se taky moc rozepisovat nebudu. Pokud bych to měla shrnout – prostě nic moc.

Proto jsem si říkala, že je nejvyšší čas začít užívat nějaký přípravek s kolagenem. Ale znáte to – k něčemu se rozhodnete, a pak nákup a užívání pořád odkládáte a odkládáte, dokud nepřijde chvíle, kdy se rozhodněte doopravdy. U mne ty chvíle pevného rozhodnutí byly dvě – první, když jsem šla do schodů do 6 patra, protože nejel výtah, a už ve druhém patře jsem měla pocit, že neohnu koleno. Druhá chvíle byla, když jsem usnula s rukama pod hlavou, a po probuzení mi prostě najednou nešly dát ruce dolů, bolest v ramenou byla taková, že mi vhrkly slzy do očí. Takže jsem si řekla: „Dost! Tohle nemám zapotřebí!“.

Protože jsem potřebovala klouby rozhýbat a odstranit bolest rychle, sáhla jsem po silném kolagenu určeném přímo pro pohybový aparát – Ortho Collagenu Plus od Biomedix.cz.

Co je to vlastně kolagen? Je to nejvíce zastoupená bílkovina v lidském těle. Je to jedna ze základních látek obsažených v kostech, kůži, svalech, šlachách a vazech. Nachází se ale i ve vlasech, v cévách, rohovkách a zubech. Vlivem stárnutí lidské tělo produkuje kolagenu méně a méně, a vlivem ubývání kolagenu dochází ke stárnutí pokožky, která ztratí pružnost, a objevují se vrásky. Ubýváním z kloubů a kostí dochází k bolestivým stavům – jako je artritida a podobně.

Ortho Collagen Plus je doplněk stravy – mořský kolagen, který je navíc obohacený o vitamíny A,C,D, E, o vápník a hořčík. Vitamáíny pomáhají tělu vstřebávat kolagen a zároveň příznivě ovlivňují náš zdravotní stav ( hořčík je např. prima na křeče, nervozitu a podráždění). Působí příznivě nejen na klouby, ale i na nehty, zuby, vlasy, pleť, celulitidu a tak dále..

Ortho Collagen Plus má příjemné citronové aroma. Stačí sáček vsypat do skleničky a zalít vodou, nebo třeba džusem. Zkoušela jsem pít kolagen s džusy, kávou, čajem – nakonec jsem se ale vrátila k pití kolagenu se samotnou vodou. Tak nějak je mi to nejpříjemnější. Pokud vám nebude kolagen moc chutnat – přemožte se. Je to jen pár loků a výsledek je super – ostatně – možná nechutná, ale rozhodně pomáhá.

Ještě jednu malou radu mám – vždycky sypejte kolagen do skleničky a zalijte vodou, jde pak dobře rozmíchat. Pokud sypete prášek do vody, nerozmíchá se tak snadno, mám pak pocit hrudek a to není na pití příjemné. Složení to samozřejmě neovlivní, ale mně ty hrudky vadí.

Dávkování je jednoduché – 1 sáček denně.

První týden pití kolagenu jsem necítila vlastně vůbec žádné účinky. Ale ono je to jako u všeho ostatního. Nemůžeme čekat zázrak na první doušek. Je potřeba přípravek nějakou dobu užívat, aby se jeho účinek mohl ukázat.

Druhý týden jsem si všimla prvních příznaků – ráno jsem neměla najednou problém rozhýbat prsty na rukou (mívala jsem je po ránu celkem ztuhlé), zmizely mi záděry kolem nehtů a přestaly mi praskat koutky u pusy – na to trpím a vůbec to není příjemné.

Třetí týden už jsem začala cítit úlevu i při chůzi. Klouby mne nebolely tak intenzivně, zase jsem začala mít radost z pohybu. Moje vlasy se začaly zase lesknout, a mám pocit pružnější pleti bez „fleků“.  S přibývajícím věkem se mi občas na tvářích nebo těle objevují skvrny pigmentu – i to je po kolagenu lepší. Mám pocit, že i celulitida je lepší – ale to je možná jen pocit.

Po měsíci užívání kolagenu v pohodě chodím po schodech a ramena mne bolí už jen po větší zátěži. Jasně, není to jako ve dvaceti, kdy jsem běhala a necítila vůbec nic. Teď je bolest trochu cítit, ale jen ta běžná a normální, není to ta intenzivní bolest bránící pohybu.

Protože chci, aby účinek kolagenu byl větší a trvalejší, je mi jasné, že bude třeba kolagen užívat ještě minimálně měsíc, nebo dva. Pak už bude stačit taková ta udržovací dávka.

Jsem ráda, že v kolagenovém přípravku ORTHO  Collagen Plus od Biomedix.cz jsou obsaženy i vitamíny a minerály, které lidské tělo potřebuje, a nemusím si tak kupovat další vitamínové přípravky.

Za co jsem moc ráda, je, že se mi zlepšila kvalita vlasů a už mi ani tolik nepadají. Jsou lesklejší, pevnější, a když si dám vlasy do gumičky, tak nejsou hned potrhané.

S Ortho kolagenem jsem moc spokojená. Má jemnou citrónovou vůni, snadno se užívá,ale hlavně –opravdu mi zabral.

Teď trocha informací:

 • Aktivní látky: Kolagen typu I, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín A, Magnesium, Vápník
 • Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
 • Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí!
 • Skladování: Skladujte v suchu a temnu při 10-20°C.
 • Chraňte před slunečním zářením.  
 • Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.
 • Obsah balení: 30 sáčků.

Doporučené denní dávkování:  1× denně 1 sáček rozmíchat ve studeném nápoji vždy před nebo po jídle.
 

Obsah účinné látky v 1 denní dávce:

Mořský kolagen – 4930 mg, Vápník – 896 mg, Kyselina L – askorbová – 80 mg, Hořčík – 56,25 mg, Vitamin A  – 0,12 mg, Vitamin E – 1,8 mg, Vitamin D3 – 5 μg

Pokud vás kolagen zaujal, můžete si o něm přečíst víc, nebo si ho koupit po kliknutí zde: Ortho Collagen Plus.

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: Biomedix.cz

 

A na závěr třešnička na dortu: do 28.2 platí slevový kód: Jana40.

Při zadání slevového kódu získáte slevu 40% na veškeré kolageny Plus (Jahoda, Pomeranč, Ortho)


Beauty Collagen Altevita

 

Musím se pochlubit radostnou událostí, která mne v létě čeká. Bude se mi vdávat dcera. Na svatbu se těšíme, ale je kolem ní spoustu připravování a zařizování. Svatba musí být krásná. Nevěsta musí být samozřejmě okouzlující, a já také budu ráda, když mi to bude slušet.

Proto jsme s dcerou začaly obě užívat pravidelně Beauty Collagen Altevita z eshopu Day-spa-shop.cz – elixír krásy v krabičce.

Dcera chce mít krásné vlasy a nehty, se mnou má kolagen mnohem víc práce. Kromě vlasů a nehtů už bojuji s menší pružností a pevností pokožky a celulitidou. Proto je mi jasné, že kolagen musím užívat pravidelně.

Kolagen je potřeba užívat pravidelně a delší dobu. Samozřejmě nemůžeme čekat zázrak po dvou lžičkách. Účinky se ukazují postupně a pomalu – ale o to jsou pak viditelnější.

Kolagen s dcerou užíváme zhruba jeden měsíc. Tedy jeden a kousek, ale protože dcera měla po dvou týdnech užívání kolagenu  kovid, na týden jsme kolagen vysadily. Přesto ta pauza nevadila, v těle se asi tvořily ty „přínosné věci“ i dál. Prostě se vytvořila nějaká hladina a ta se udržela i při přerušení.

Beauty Collagen Altevita má kromě kolagenu vysoký obsah vlákniny a bílkovin – vaše střeva tedy budou mít po dobu užívání radost – zlepší se vám trávení. U nás efekt lepšího trávení začal už zhruba po týdnu. Hlavně já trpím často bolestmi břicha, a ty se teď velmi zmírnily, a doufám, že efekt bude pokračovat a bolest zmizí.

Kolagen má příchuť kakaa a skořice (skořice zrychluje spalování tuků, a snižuje hladinu cukru v krvi). Kolagen se užívá snadno – 2 čajové lžičky zalijete teplou nebo studenou vodou, nebo mlékem a rozmícháte. Tady opravdu dodržte to, že se kolagen zalije tekutinou – nedělejte to obráceně. Když jsem kolagen nasypala do vody, šel špatně rozmíchat a tvořily se hrudky, co mi pak moc nechutnaly. Já se přiznávám, že pití kolagenu mi moc nechutná. Protože ale vidím, že účinkuje, tak ho jako hrdinka piju dál – stojí to za to.

 Ještě jsem objevila jednu vychytávku – kolagen si přimíchávám do ovesné, jáhlové, nebo rýžové kaše, chutná mi i přimíchaný do pudinku. V kaších a pudinku mi ta zvláštní chuť nevadí, protože ji necítím. Doporučuji – zkuste to.

A teď samotné užívání.

Dcera – asi proto, že je mladší ucítila příznivé účinky kolagenu už asi po 10 dnech. Já až po skoro třech týdnech. Tady se potvrdilo to, že je třeba prostě vytrvat a počkat.

Dcera si pochvaluje kvalitu vlasů, a také to, že se jí přestaly lámat nehty, na svatbě tedy bude mít krásné ruce, a nemusí si nechat dělat gelové nehty.

U mě měl kolagen účinků mnohem víc. Především oceňuji, že se mi přestaly dělat záděry. Záděry nesnáším – vždycky si je utrhnu a pak se mi zanítí a bolí mě celý prst.  Teď už záděry nemám – i kdyby tohle byl jediný příznivý účinek kolagenu – hurá za něj.

Další moje dlouhodobé trápení jsou prasklé koutky. Prostě se ráno probudím, a jde mi špatně otevřít pusa, koutky jsou popraskané a bolavé, pak se špatně jí i mluví (a nepěkně to i vypadá). Tenhle problém mi taky vymizel. Celou dobu, co užívám kolagen, nemám popraskané koutky, ani pusu. Super pocit, to vám řeknu.

Vlasy se mi po měsíci začínají lesknout a doufám, že se přestanou i lámat, a budou pevnější. Na to ale bude třeba delší doba, proto jsem začala s užíváním kolagenu dostatečně dlouho před svatbou.

Pevnost pleti nedokážu posoudit. Mám pocit, že je jemnější a pružnější, nevím ale, jestli to není jen pocit. To se asi pozná taky až po delší době.

Super efekt, který kolagen má je samozřejmě zlepšení pohybu. Kolagen je součástí chrupavek, takže jeho doplnění starším lidem i sportovcům přináší úlevu při pohybu. I když tento kolagen je z kategorie beauty –tedy krásy, samozřejmě ovlivňuje i klouby.

Nechci tvrdit, že skáču jako laňka, ale po ježdění na kole mě kolena bolí mnohem méně, jezdí se mi lépe, vnuka po hřišti honím bez potíží, a na klouzačku ho vysadím mockrát za sebou bez pocitu, že mi prasknou záda.

Prostě a stručně – cítím se lépe a hýbu se lépe.

Pokud máte po zimě pocit, že vaše pokožka, vlasy a nehty potřebují vzpruhu, vyzkoušejte Beauty Collagen Altevita.

Já i dcera jsme moc spokojené. Je to takový elixír mládí v krabičce. 

Všechny ženy se chtějí líbit, tenhle beauty Collagen je k tomu super pomocník.

 Chutná po kakau a skořici a je účinný – určitě ho také vyzkoušejte. Jen počítejte s tím, že je opravdu potřeba užívat ho delší dobu, aby mohl účinkovat tak, jak má.

Pokud si chcete tento kolagen prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Beauty Superfood Collagen Altevita.

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: Day-spa-shop.cz

 


Naturevia – ImunoHelp, Ostropetřec a OptiVizin

 

Jestli mě něco doba kovidová naučila, tak to, že zdraví není samozřejmost, a že pokud chci být zdravá, musím tělu a organismu trochu pomoct. Ideální k tomu, aby naše tělo dobře fungovalo je začít mu dodávat látky a vitamíny, které mu chybí.

Možná si řeknete, že jíte zdravě, máte rádi ovoce a zeleninu a to že stačí. Ale ono to opravdu nestačí. I ve zdravé stravě většinou není kombinace vitamínů a minerálů dostačující, nebo v optimální kombinaci. Pak je třeba tělu trochu pomoct, a ono se nám to vrátí tím, že nám prostě bude fajn.

Protože se blíží doba dovolených, je potřeba trochu naše zdraví vylepšit, abychom si užili krásné a pohodové léto.

Já osobně se ráda uchyluji k doplňkům stravy, které mám vyzkoušené. Pokud neznám samotný doplněk, ale znám společnost, která doplňky vyrábí, ráda zkouším jejich novinky.

Takhle jsem si oblíbila společnost Naturevia.

Protože například jejich MegaBrusinky mne doslova vysvobodily s potíží s močovými cestami, sázím tak říkajíc na jistotu.

U Naturevia prostě vím, že složení jejich produktů je opíráno o nejnovější vědecké poznatky a klinické studie. Produkty mají maximum účinných látek, a jsou kvalitní od počátečních výrobních surovin až po výsledný produkt. Suroviny na doplňky stravy jsou získávány od důvěryhodných dodavatelů – prostě Naturevia si zakládá na kvalitě. Protože tuhle kvalitu mám vyzkoušenou, mám doplňky stravy a vitamíny od této společnosti opravdu moc ráda.

Tentokrát jsem sáhla po třech produktech, které bych vám ráda představila. Jsou to ImunoHelp, Ostropestřec a OptiVizin Blue.

Nevím jak u vás, ale u nás zákon schválnosti s nemocemi zaúřaduje vždycky, když je to nejméně potřeba. Buď nějaká viróza, nebo letní angína – prostě nemoc, která umí dovolenou pěkně zkazit.

Právě proto jsem na vyzkoušení vybrala  Imuno Help. Užívám ho já, a pro jistotu i starší vnuk Vojta. Moc se totiž těší na tábor, tak aby nebyl nemocný.

 Imuno Help Immunity je vlastně šikovně namíchaný poměr vitamínu C, D3 a zinku. Pak jsou přidány rakytník, šípek a acerola, a když jde o imunitu, nesmí chybět ani echinacea. To vše se ve správném poměru smíchá a je z toho přírodní posilovač imunity. Asi to funguje, protože za ten měsíc užívání jsme ani já ani vnuk neměli rýmu, ani jsme nezakašlali – prostě je nám fajn.

Pokud si chcete přípravek prohlédnout, přečíst si jeho složení, nebo si ho rovnou koupit, klikněte zde: Imuno Help Immunity

 

Druhý přípravek, který bych vám chtěla doporučit je Ostropestřec forte. Přípravek je určený k ochraně jater. Obsahuje extrakt ze semen Ostropestřce mariánského s velmi vysokým obsahem silymarinu – patří nejsilnějším na trhu.

Možná si říkáte, proč vám ho doporučuji zrovna v létě. Protože k létu patří i grilování, jíme víc grilovaných dobrot, vypijeme víc alkoholu a koktejlů, na dovolených ochutnáváme exotická jídla a jídla uvařená i v nepříliš dobrých podmínkách jako jsou kotlíky na ohni při stanování – a to všechno je pro játra celkem velká zátěž. Aby játra dobře fungovala, a veškerou zátěž ustála bez potíží, je fajn užívat denně jednu tabletku Ostropestřce. Pomáhá to.

Tenhle přípravek je super i pro lidi, kteří užívají větší množství léků dlouhodobě – játra potřebují trochu ulevit a povzbudit. Určitě to vyzkoušejte.

 • napomáhá zachování správné funkce jater a podporuje detoxikační potenciál jater
 • podporuje regeneraci jaterních buněk a pomáhá je chránit před škodlivým působením volných radikálů(antioxidant)
 • podporuje očistu jater i celého těla
 • podporuje správné trávení
 • pomáhá udržet správnou činnost srdce
 • přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi

Pokud si chcete o tomto přípravku přečíst více, nebo si ho koupit, klikněte zde: Ostropestřec forte.

 

Poslední přípravek, který jsem tentokráte vyzkoušela je OptiVizin Blue.

Tady je asi jasné proč jsem ho zkoušela. Celé dny všichni zíráme do obrazovek televizí, mobilních displejů a monitorů počítačů, namáhavé je ale třeba i řízení auta v noci.

Ať chceme, nebo ne, na zraku se to podepisuje. Když k tomu přidám ještě zrak zhoršující se přibývajícím věkem, je to jasné. Moje oči potřebují podpořit, protože mě večer často bolely, pálily a svědily. Dioptrie v brýlích přibývají, a občas už mě i bolí od očí hlava.

Optivizin Blue  je silná kombinace pro maximální synergický efekt na udržení normálního zraku.

V přípravku je extra dávka přírodních makulárních karotenoidů Luteinu a zeaxantinu, omega-3 nenasycených mastných kyselin, komplexu antioxidantů.

Modré světlo je součást spektra viditelného spektra. Proniká hluboko do oka, kde umí zničit fotoreceptory v sítnici, a tím se vysvětluje zhoršování zraku. Negativní vliv má modré světlo nejen večer, ale i přes den pokud pracujete u obrazovek monitorů, nebo déle sledujete mobilní telefony.

Makulární pigment je umístěn před fotoreceptory jako ochranné „vnitřní sluneční brýle“. Obsah tohoto pigmentu nám ale klesá hlavně s přibývajícím věkem, proto je vhodné ho doplňovat.

Já už jsem měla opravdu velké potíže s očima.  Rozostřené vidění, stále silnější brýle a oči bolavé. A to jsou jen příznaky, o kterých vím. Takové ty vedlejší věci jako modré světlo často vůbec nevnímáme. Musím říct, že za ten měsíc, po který OptiVizin užívám, se cítím lépe. Oči mě večer nesvědí a nebolí, a ustoupily i bolesti hlavy.

Mám i dobrý pocit z toho, že si oči chráním před modrým světlem – protože do počítače koukám opravdu celkem dlouho, a co si budeme povídat – do mobilu taky.

Displeje, monitory a obrazovky televizí se staly běžnou součástí našeho života, oči se s tím rychlým nástupem technologií ale tak rychle skamarádit nedokázaly. Dokonce jsou prodávány i brýle proti účinkům modrého světla – ty ale jen tak nějak brání prostupování světla do oka, nijak oku nepomáhají (a nejsou dioptrické, takže s nimi špatně vidím).

Já jsem tedy zvolila formu ochrany a regenerace oka pomocí OptiVizinu. Ráda bych totiž měla zdravé oči bez bolesti a potíží.

Jak už jsem psala – přípravek užívám asi měsíc, změnu už na sobě cítím v podobě úlevy od svědění a pálení očí. Přípravek budu a chci užívat dlouhodobě – ráda bych se vyhnula zhoršení zraku a přibývání dioptrií v brýlích.

Pokud si chcete přípravek s výživou pro namáhané oči prohlédnout a víc si o něm přečíst, nebo ho koupit, klikněte zde: OptiVizin Blue

 

Pokud potřebujete doplněk stravy, nebo vitamín podporující jiný orgán, určitě si na stránkách Naturevia vyberete. Všechny přípravky jsou krásně srovnané a zařazené do kategorií. Stačí si jen vybrat – kosti, svaly a zuby, kliknete na kategorii a objeví se všechny přípravky dostupné v této kategorii.

Pokud si tedy chcete vybrat pro sebe, nebo chcete darovat zdraví v krabičce někomu, koho máte rádi, klikněte pro celou nabídku přípravků zde: Naturevia.cz


Bio-Kult dárková sada probiotik

 

 

Dnes bych vám moc ráda představila probiotika Bio-Kult.

Kdo mě trochu zná, ví, že mě zdraví v poslední době trochu (dost) zlobilo. Začalo to záněty žlučníku a s tím spojenými bolestmi břicha, dietou a spoustou antibiotik. To sebou neslo samozřejmě i trávicí problémy a s tím spojené i různé gynekologické potíže a záněty močového ústrojí. Nic příjemného.

Antibiotika na mně působila dvojím způsobem. Ten příznivý byl ustoupení zánětu, ten nepříznivý byl úplné poničení střevní mikroflóry. Na záchodě jsem seděla skoro pořád, a bolesti břicha na náladě taky vůbec nepřidají. Proto jsem vyzkoušela probiotika Bio-Kult.

Zvolila jsem sadu v dárkovém balení pro ženy. To je balení probiotik, které kromě toho, že dá do pořádku střeva, pomáhá i s ostatními problémy, co mě trápily. Tedy gynekologickými záněty, močovými cestami a trochu i s nervy pochroumanými neustálými zdravotními potížemi.

Bio-Kult jsem zvolila proto, že už jsem s ním měla dobrou zkušenost v minulosti.

Jsou to probiotika, která jsou unikátní a vědecky vyvinutá.

 Jsou to probiotika více kmenová, vyráběná na nejmodernějších zařízeních garantujících vysokou kvalitu a stabilitu kmenu (zvláště v kyselém prostředí) a množství životaschopných probatických kultur (i na konci dvouleté expirační doby). Prostě moderní probiotika obohacená o další prospěšné látky.

balení Pro ženy je trojice probiotik – MigréaCandéa a Pro-Cyan.

Bio-Kult Candéa je tvořena 7 patentovanými kmeny živých kultur, obsahuje semínka grapefruitu a extrakt česneku.

 Tahle probiotika mi pomohla od gynekologických infekcí. Téměř každá žena se v průběhu života setkala s kvasinkovou, nebo podobnou gynekologickou infekcí a musím říct, že to žádna paráda není. Je to dost nepříjemné. Protože se blíží léto a s ním i koupání v rybnících, přehradách, anebo i moři – tady hrozí riziko infekce po koupání dost často.

Pokud se chystáte někam na dovolenou, určitě začněte už před dovolenou užívat Candéa probiotika – nezaskočí vás ani trávicí problémy, ani gynekologické potíže. Mě tahle probiotika pomáhají. Je to takový holčičí zázrak – zbaví potíží a uleví.

Kombinuji je ještě s Bio- Kultem Pro Cyan – tahle probiotika jsou obohacena o vitamín A a o klikvu –neboli kanadské brusinky.

O účinku brusinek na močové cesty už víme všichni. Je to prima pomocník, který ulevuje. Zánět močových cest je bolestivý a velmi nepříjemný. Trpí na něj dospělí i děti. Tato probiotika jsou vhodná i pro děti starší tří let. Pokud se chystáte na dovolenou, kde se budete hodně koupat vy, i děti, a máte obavy z nemoci močového ústrojí, tak určitě tahle probiotika zkuste. Pomůžou od trávicích potíží i od zánětů močových cest. Je to super kombinace.

Třetí v dárkové krabičce jsou probiotika Bio-Kult Migréa.

Jsou to první probiotika, která jsou cílená i na myšlení, hlavu a nervy.

Před dovolenou jsme unavení, podráždění-zařizování, vyřizování, práce a rodina – to umí pořádně unavit. Já jsem byla už unavená a rozhozená hodně, hlavně jsem trochu ztrácela nervy z toho věčného marodění.

BioKult Migréa je 14 – kmenové probiotikum obohacené o magnézium a vitamín B6.

Tohle probiotikum je opravdu super. Asi nejlepší, co jsem mohla objevit.

Je vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže a je fakticky super.

Je vhodné pro dlouhodobější užívání, a opravdu pomáhá ve vícero oblastech. Prvořadé pro mě bylo srovnat si trávení, vůbec jsem ale nečekala, jak mě to pozvedne i v jiných směrech. Přestala mě pořád bolet hlava. Fakt, nekecám, bolesti hlavy a únava jsou najednou pryč. To je úleva. Pohoda. Jsem klidnější, nejsem tak vystresovaná. Mám pocit, že mi to i lépe myslí. Tedy ne, že by se ze mě díky užívání stal génius, ale už se mi tak často nestává, že bych pro něco šla a během cesty zapomněla, co jsem to vlastně chtěla. Už si nejdu pro pití do kuchyně 10x. Cítím se mnohem lépe. Méně unavená, bez bolestí hlavy a s normálním trávením. Hurá!

Vyzkoušejte Migréu, uvidíte, že budete spokojení jako já. Pokud jedete na dovolenou do zahraničí, nebo třeba i do kempu v Čechách, tak si ušetříte potíže s trávením díky jinému jídlu a vodě, než na jaké jsme zvyklí a ještě se budete cítit odpočinutí a v pohodě. Pokud trpíte na bolesti hlavy, vyčerpání a jste ve stresu, i tady tahle probiotika pomáhají.

Protože jsem se svým balením probatik měla super zkušenost, pořídila jsem jedno dárkové balení i pro maminku. Vždyť co můžete darovat lepšího, než je zdraví.

Já mám už starší maminku. Před nějakým časem se u ní objevila cukrovka, a taky si stěžuje, že už jí to nemyslí, jako dřív. Kdo má cukrovku, ten ví, že léky na cukrovku občas způsobují trávicí potíže. U maminky byly takové, že už se jí ani nechtělo vycházet ven, protože by neustále někde musela hledat záchod, a bylo jí to celkem trapné.

Vybrala jsem pro ni tedy krabičku Bio-Kult Osa střevo-mozek.

Pokud bych zkušenost měla hodně zkrátit a shrnout, napsala bych jen, že mám konečně zase spokojenou maminku. Na záchod chodí zase jako dřív, takže se může vydávat na svoje oblíbené dlouhé procházky. Tady probiotika zafungovala opravdu bezkonkurenčně.

V dárkovém balení jsou probiotika MindMigréa a S.Boulardii.

Nejdřív maminka začala užívat právě S.Boulardii – tahle probiotika jsou obohacena o vitamín D3. Ten je důležitý pro naši imunitu – o tom nás přesvědčila už doba kovidová. Tahle probiotika maminku zbavila trávicích cukrovkových potíží, a celkem značně jí ulevila.

Balení Bio-Kult Migréa jsem popisovala výše – měla jsem s ním dobrou zkušenost já, ještě lepší má maminka.

Opravdu se trochu zklidnila, je veselejší a sama říká, že má pocit, že jí to zase lépe myslí. Soustředí se lépe i na čtení a na svoje milované pletení a paličkování. Dokonce si zase sama vymýšlí nové vzorky. U maminky tahle probiotika mají ještě ten super účinek, že jí ustaly křeče v prstech (to je zázrak hořčíku).

Třetí v balení je Bio-Kult Mind myšlení. Tahle probiotika obsahují extrakt z borůvek a hroznů (v jedné kapsli je ekvivalentem 5,4 g čerstvých borůvek a 51,4 g čerstvých hroznů – asi 10 borůvek a 10 kuliček hroznů). Probiotika Mind jsou hlavně na podporu imunity a kognitivních funkcí. Je fajn při dlouhodobějším užívání probiotik prostřídat právě Migréu a Mind – aby účinek byl dlouhodobý a pořád se obnovoval.

Tahle probiotika Mind a Migréa užíval a užívá i tatínek. Moc si je pochvaluje.

Pokud máte v rodině někoho, kdo často a rád řídí – Mind probiotika jsou pro něj ta pravá. Já bych je doporučila řidičům před cestou autem do zahraničí. Budete se lépe soustředit.

Suma sumárum – probiotika jsou super věc. Pokud jsou probiotika obohacena o další tělu prospěšné látky, dokáží zafungovat jako malý zázrak.

U mě probiotika pomohla po dlouhém marodění hned v několika směrech. Srovnala mi trávení, ulevila od gynekologických potíží, potíží s močovým ústrojím a přestala mě neustále bolet hlava.

Problémy, které mě dlouhodobě trápily, jsou najednou pryč a mě je zase báječně. Až jsem si nadávala, že jsem to měla vyzkoušet už dřív, ušetřila bych si spoustu nepříjemných pocitů. Mamince pak ulevily od trávicích potíží způsobených léky na cukrovku, zbavily ji křečí a pomohly k jasnějšímu myšlení.

Probiotika je fajn užívat dlouhodoběji. Je dobré je občas prostřídat, aby pořád účinkovaly tak, jak mají.

Protože lékaři často upozorňují, že zdraví začíná ve střevech, je prima si střeva udržovat zdravá.

Probiotika Bio-Kult jsou ta pravá pro mne. Doporučuji je užívat pravidelně. Pokud je ale nechcete užívat celoročně, začněte je užívat alespoň před dovolenou. Ušetříte si tím spoustu potíží, a vyhnete se záchodovým zážitkům. Díky probiotikům může být vaše dovolená v klidu a v pohodě.

Bio-Kult probiotika si můžete koupit jednotlivě v balení vámi vybraných probiotik, nebo v cenově výhodnějších dárkových boxech.

Pokud si chcete probiotika prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: dárkové balení Bio-Kult Pro ženy, dárkové balení Bio-Kult Osa střevo -mozek

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment v nabídce probiotik, klikněte zde: Bio-kult.cz


Lipozomální vitamín D a Hair ZOOKI

Léto se blíží ke svému konci, po něm nastoupí podzim. S podzimem mám kromě krásných barev listí spojený i nepříjemný nástup sezónních infekcí. Nemusí to být zrovna kovid. Nepříjemná je i rýma a další respirační nemoci. Stačí, aby kolem mě prošel někdo nemocný v obchodě, nebo nade mnou stál v autobuse a na problém je zaděláno. Co nechytnu sama, to mi spolehlivě domů jako nechtěný „dárek“ donesou vnoučata ze škol a školek. Kdo by ale byl rád nemocný. Já rozhodně ne! Letos jsem připravená.

Začala jsem včas užívat Lipozomální vitamín D3 obohacený o vitamín K2.

Protože tabletek a léků užívám dost, a bolí mě po nich žaludek, volím tuhle fajn formu užívání. Tekutina v malém sáčku, kterou můžu vypít přímo, nebo si ji přidat do vody, jogurtu, nebo třeba smoothie –podle vlastního uvážení a chuti.

Vitamín D je obalen lipozomy – malými bublinkami o nano rozměrech, tvořených fosfolipidy, které se podobají membránám našich buněk. Lipozomy jsou vhodnou formou k tomu, aby jednoduše prostoupily buněčnou stěnou a dodaly vitamín přímo do buněk. Tím se usnadní jeho vstřebávání a zamezí se neefektivnímu vylučování z těla.

Možná to zní složitě, ale pokud bych to měla zjednodušit – tak napíšu jen: Prostě to líp funguje!

Že je vitamín D prospěšný už víme- potřebujeme ho, aby náš imunitní systém fungoval lépe. V lepším stavu pak máme i kosti, zuby a svaly. Vitamín K2, který je přidaný do sáčku, přispívá k normálnímu stavu kostí lepší srážlivosti krve. Podporuje i správnou činnost srdce.

Hlavně pro nás, ženy je dost důležitý – od určitého věku nám hrozí osteoporóza, a to fakt nechceme. Kdo by taky stál o řídnutí kostí a jejich zvýšenou lámavost. Já jsem osteoporózu zažila u sousedovic babičky, kdy jí stačilo špatně došlápnout, nebo se uhodit a kosti jí praskaly jako slámka. Proto si dávám pozor a vitamín D a K2 doplňuji.

 • Lipozomální technologie vitamínu D3
 • Podporuje imunitní systém
 • Podporuje výkonost svalstva
 • Podporuje sílu kostí a zubů
 • Hraje úlohu v dělení buněk
 • S přidaným vitamínem K2 (MK-7)
 • Praktická forma balení - tekutý vitamím v jednoporcovém sáčku

Tahle forma sáčků mi moc vyhovuje. Rychlé, praktické a nezatěžuje mi trávení.

V balení je 14 sáčků. Dávkování je 1 sáček 2x za týden. Balení vám tedy v pohodě vydrží na 2 měsíce.

Pokud si chcete vitamín prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Vitamin D ZOOKI

 

Další super vychytávku z řady lipozomálních přípravků ZOOKI bych vám chtěla představit Hair ZOOKI.

Je to dokonalá péče o vlasy, pleť a nehty. Takový malý elixír krásy v sáčku.

Užívala jsem ho já i dcera.

Jak už jsem se několikrát chlubila, letos o prázdninách se mi vdávala dcera. Obě jsme chtěly, aby nám to slušelo. Dcera aby byla krásná nevěsta, a já, abych prostě vypadala dobře.

Hlavně já jsem užívala Hair ZOOKI opravdu poctivě. Mám hodně jemné vlasy – a tím myslím, že opravdu jemňoučké. Špatně se češou, rády se trhají. A taky mi padají. Věk a další faktory hrají svou roli. Proto jsem zkusila tenhle zázrak v sáčku.

Já jsem si vybrala borůvkový Hair Zooki, dcera malinový.

Protože jsme ale zvědavé, nakonec jsme si je promíchaly, a příchutě střídaly. Je to fajn – doporučuji příchutě střídat, lépe pak cítíte chuť ovoce v příchuti.

I tento Hair přípravek má speciální lipozomální úpravu.

Lipozomy jsou vhodnou formou k tomu, aby jednoduše prostoupily buněčnou stěnou a dodaly vitamíny a kolagen přímo do buněk. Tím se usnadní jeho vstřebávání a zamezí se neefektivnímu vylučování z těla. Obal s lipidy chrání přípravek před žaludečními kyselinami a umožňuje, aby se živiny vstřebávaly efektivněji přímo v buňkách.

Po dvou měsících užívání jsem velmi spokojená – vlasy mám pevnější, a mnohem méně mi vypadávají. Nelámou se a netrhají. Teď by to ještě chtělo, aby mi začaly dorůstat ve vypadaných oblastech, ale i na to snad dojde. Ono je mi jasné, že bude třeba dlouhodobější užívání. Zázrak po jednom sáčku prostě čekat nejde – chce to trpělivost a dlouhodobější užívání.

Zmizely mi záděry kolem nehtů. Nehty se netřepí a neolamují. Pleť je pružnější a jasnější, vypnutější a hladká. Mám z ní velmi příjemný pocit.

Tenhle sáček by měl být užíván 1x denně. Já jsem tedy užívala první měsíc denně, a teď už jen 2x týdně udržuji hladinu.

Velmi mi vyhovuje snadné užívání. Buď přímo ze sáčku, nebo do smoothie, džusů, jogurtů, kaší –každému podle jeho chuti.

Mně osobně nejvíc vyhovuje užívat přípravek přímo ze sáčku. Celkem mi přípravek i chutná, na chuť jsem si zvykla rychle. I když jak říká moje kamarádka – ono ti to nemá chutnat, důležité je, že to opravdu funguje! A funguje. Já i dcera máme fajn pleť a mnohem lepší kvalitu vlasů. Posuďte sami – takhle nám to na svatbě slušelo.

V sáčku je kromě kolagenu u Malinového Hair obsažen i zinek a selen, biotin a vitamín B12, u borůvkového o biotin selen a zinek – tedy prvky, které posilují i imunitu.

Ještě malé doporučení – ke kolagenu bývá doporučováno užívat vitamín C, aby se lépe vstřebával.

Zooki Borůvka:

Hodnota

na 15 ml sáček

 

Zinek

10 mg (*100%)

 

Selen

55 mcg (*100%)

 

Biotin

1000 mcg (*200%)

 

 

 

 

Denní dávka 15ml. | * % Referenční hodnota příjmu

 

 

   

 

   

 

     

 

Zooki Malina:

 

Hodnota

na 15 ml sáček

 

Zinek

10 mg (*100%)

 

Selen

55 mcg (*100%)

 

Biotin

1000 mcg (*200%)

 

Vitamín B12

2,5 mcg (*100%)

 

Denní dávka 15ml. | * % Referenční hodnota příjmu

 

Vitamíny Hair ZOOKI si můžete prohlédnout, nebo koupit po kliknutí zde: Hair ZOOKI borůvka a Hair ZOOKI malina.

Na závěr takové shrnutí:

Po dvou měsících užívání lipozomálního vitamínu D a sáčků pro hezčí vlasy, pleť a nehty Hair ZOOKI jsem velmi spokojená. Cítím se mnohem lépe, příjemně. Mám dobrý pocit, že něco dělám pro své zdraví a prevenci nemocí – vždyť nejlepší investice, kterou v životě děláme je právě do zdraví.

Co mi vyhovuje opravdu hodně, je, snadné a pohodlné užívání tekutiny přímo ze sáčku. Žádné polykání tabletek ani bolavý žaludek. Přípravky mi celkem chutnají, já je užívám samotné. Pokud ale chcete, přidejte si je do jogurtu, nebo smoothie, a vůbec tu chuť neucítíte.

Kdo chce být zdravý, měl by pro to něco udělat. Je nejvyšší čas se připravit na podzimní infekce posílením imunitního systému. A taky nezapomeňte na vlasy, které v zimě v čepicích dostanou zabrat.

Pokud si chcete prohlédnout ještě další přípravky v sáčcích se super účinkem, klikněte zde: Bio_Kult Yourzooki

 


Vincentka na podzim

Podzim se nám ukázal ve své plné kráse – střídá se příjemné podzimní počasí s deštěm a plískanicemi. Teploty jsou ve dne příjemné, v noci a ráno už je ale chladno. A tak čím dál tím častěji kolem sebe slýchám kašlající a smrkající děti i dospělé.

Změny teplot a nástup dětí do školek a škol znamená i vyšší výskyt respiračních onemocnění. Já sama trpím astmatem, takže ani mě tyhle přechody z léta do zimy nedělají úplně dobře. Většinou musím užívat nějaké léky, aby mi bylo lépe.

Co mi tedy hodně pomáhá, a co bych vám chtěla doporučit právě na začínající podzimní virózy, jsou výrobky Vincentka.

Vincentka je léty ověřený a prověřený minerální pramen, který pomáhá hodně při rýmě, chrapotu a kašli. Samozřejmě ale pomáhá nejen při nemocech dýchacích cest, ale má příznivý vliv i na žaludek a střeva, doplní minerály po fyzické zátěži – ať už po sportu, nebo fyzické práci. Pomůže vám, i když to přeženete s alkoholem.

Pokud máte už rýmu, nebo máte pocit ucpaného nosu, doporučuji vám Vincentku ve spreji do nosu.

Vyráběna je ve variantě nosního spreje pro děti a ve variantě pro dospělé. Z vlastní zkušenosti musím říct, že opravdu funguje, a nos krásně uvolní. Vyzkoušela jsem si to sama na sobě. Po použití klasických kapek do nosu při rýmě jsem na ně získala závislost- jakmile jsem si nestříkla kapky do nosu, měla jsem tak oteklou sliznici, že jsem nemohla dýchat. Byla jsem z toho nešťastná a tak jsem na radu lékárnice vyzkoušela Vincentka nosní sprej a během týdne jsem byla bez potíží a bez závislosti. Od té doby si na klasický sprej do nosu dávám velký pozor, Vincentkový ale mám doma stále.

Další super věc, která zabírá hlavně na chrapot, jsou pastilky Vincentka.

Mají příjemnou – lehce slanou chuť, a v puse se rozpustí snadno – jako bonbon. Příchuť mají buď bylinnou, nebo ovocnou, a chutnají příjemně. Obě varianty střídám, vyhovují mi chutí oba druhy. Jakmile mám pocit, že mě škrábe v krku, hned cucám pastilky a je mi fajn.

Pokud už máte kašel, zkuste sirup Vincentka s jitrocelem a mateřídouškou.

Kombinace bylinek a minerální vody je velmi účinná – krásně se mi odkašle a uleví. Sirup má velmi příjemnou – řekla bych medovou – chuť, takže ho budou bez potíží užívat i děti. Vhodný je pro děti od 3 let a dospělé.

A ještě jeden Vincentka produkt bych vám ráda představila. A to je novinka -  minerální voda Vincentka v lehoučkých plechovkách o obsahu 250 ml.

Vincentku jsem si kupovala vždy ve skleněných lahvích. Ty si ale sebou nemůžete vzít třeba na výlet.

Vincentku v plechovkách sebou můžete vzít kamkoliv – minerální voda vincentka je totiž zdrojem přírodních minerálů, je tedy dobrá k doplnění minerálních látek třeba při sportu, nebo na túrách v horách.

V léčebných lázních Luhačovice je Vincentka podávána k pitným a inhalačním kúrám v případě onemocnění dýchacích cest, ale i žaludku a střev. Teď můžete mít sebou takové lázně kdykoliv v tašce, nebo batohu.

Vincentku mám moc ráda. Je to přírodní minerálka s léčivými účinky. Je fajn, když můžeme našemu tělu pomoci ke zdraví přírodními prostředky. Oproti jiným léčivým minerálkám má Vincentka dobrou chuť, takže ji zvládne vypít a užívat každý – i děti.

Kromě pití Vincentku můžete i inhalovat, nebo si dát sirup, pastilky, kapky do nosu, ale i zubní pastu a hydratační krém.

Když byly moje děti jako malé v ozdravovně, protože trpěly na časté respirační nemoci, naučily se tam vyplachovat si nos Vincentkou. Každý den výplach, zvykly si na to a byly dlouho bez potíží. Dnes už si můžete koupit i roztok Vincentky k výplachu nosu, v balení je i plastová konévka na výplach – děti si vyplachovaly nos velkou stříkačkou, tohle je mnohem pohodlnější, a stejně účinné.

Doporučuji Vincentku k vyzkoušení, já jsem s ní velmi spokojená. Vyzkoušela jsem Vincentku na sobě i mé rodině, a vím, že opravdu funguje.

Všechny produkty Vincentka si můžete prohlédnout a koupit po kliknutí zde: Vincentka - eshop

 

Yourzooki z Bio-kult.cz

 

Už dávno jsem zjistila, že nejlepší investice jsou do zdraví. Jak se říká: Zdraví máme prostě jen jedno. A když začne zlobit, jsme z toho nešťastní. Proto je fajn zdraví podporovat pomocí vitamínů, minerálů, probiotik, a různých zdraví prospěšných doplňků.

Můj největší problém, který teď řeším (tedy řešila jsem), je bolest kloubů. Někdy je opravdu velmi intenzivní, a omezuje mě v běžném životě. Když si chci zacvičit, potřebuji být pohyblivá.

Proto jsem začala užívat kolagen.

Na trhu je spousta přípravků, ale ne všechny účinkují, jak mají. Proto jsem hledala takový přípravek, který mi opravdu pomůže. Z recenzí a ocenění top produktů na mě vykoukl Collagen Zooki z eshopu Bio-kult.cz.

Eshop Bio-kult.cz už mám vyzkoušený.

Jejich probiotika jsou prostě super, a užíváme je celá rodina. Vyzkoušela jsem i tekutý lipozomální vitamín D, a moc mi vyhovoval. Proto jsem s radostí vyzkoušela i kolagen Zooki.

Collagen Zooki je z mořského kolagenu, který je bohatým zdrojem kolagenu typu 1, tedy kolagenu, který má v našem těle největší zastoupení.

Zjednodušeně: Mořský kolagen je hydrolyzován na jednotlivé kolagenové peptidy, jejich vstřebávání je pro naše těla jednodušší. Hydrolizovaný mořský kolagen je balen do lipozomů. Na rozdíl od levnějších kolagenů, které obsahují pouze směs pro tvorbu lipozomů tento přípravek obsahuje opravdu kolagen ve formě lipozomů. Mnohem lépe tedy účinkuje.

Přípravek obsahuje pouze 100% přírodní suroviny, získané z udržitelných zdrojů.

Collagen Zooki je bez cukru, bez lepku, mléka,soji a geneticky modifikovaných surovin. Zdrojem jsou plody moře, není tedy vhodný pro vegetariány.

A teď se dostávám k samotným přípravkům, které jsem poctivě téměř tři měsíce zkoušela.

Já jsem si vybrala  Collagen Zooki Berry a Concord Grape –tedy malina a hrozno.

Malina mi chutná víc, ale je fajn si dát třeba dvě příchuti a ty kombinovat, víc mi pak sáčky chutnají. Další příchutě kolagenu na eshopu jsou ještě citron a mango-broskev. Je tedy jen na vás, které ovoce máte raději.

Neskutečně spokojená jsem s formou přípravku v podobě malých sáčků s tekutým přípravkem. Tahle forma tekutého kolagenu je super. Nejen kvůli snadnému použití, ale na rozdíl od tablet po něm nebolí žaludek.

Stačí jeden sáček denně- takže dávka v pohodě.

Kolagenový přípravek Zooki můžete užívat buď rovnou ze sáčku, nebo si ho přidat do smootie, džusu, jogurtu, kaše- prostě podle chuti.

Mně tedy ty sáčky vyhovují nejvíc, tak jak jsou. Vypít a hotovo. Chuť je celkem ucházející, vůbec mi nevadí. Hlavně ta malinová příchuť je super.

Samotný kolagen začal účinkovat po zhruba dvou týdnech pravidelného každodenního užívání.

Začala jsem pozorovat, že se mi netřepí a neolamují nehty a najednou se mi přestaly dělat záděry (já na to v zimě dost trpím). Taky jsem přestala mít rozpraskané rty, a koutky. Kdo stejně jako já trpí na popraskané rty, určitě pochopí, jakou radost mám, že mám najednou rty krásně hladké, a nebolavé.

Po dalším týdnu jsem pozorovala, že mám lesklejší a méně roztřepené vlasy – a taky mi méně padají. Hurá!.

Řekla bych, že mám vypnutější pleť, a méně viditelné vrásky. To ale asi posoudí víc okolí. Každopádně mám pocit pružnější a hladší pokožky. Vidět je to i na dekoltu a hřbetech rukou. Tam je pleť vypnutější viditelně. Už se nemusím bát nosit výstřih. Můj dekolt a kůže krku je hladší a méně vrásčitý.

 Pohybové zlepšení jsem pozorovala zhruba po měsíci. Najednou mi ráno netuhnou klouby na prstech ruky, a nemusím rozhýbávat záda a kolena. Už nesedím na posteli a nerozcvičuji se, ale normálně vstávám. A bez bolesti.

Po asi měsíci a půl mě konečně přestaly při chůzi a sportu bolet kolena, záda a hlavně ramena. Už můžu i cvičit, nemám s tím problém. Jasně, že po cvičení klouby a svaly cítím, ale to je taková ta běžná únava po cvičení.

Celkově bych zhodnotila, že tenhle kolagen mi opravdu zabral. Hodnotím skvěle formu sáčků k přímému užití. Užívala jsem dva měsíce jeden sáček denně, teď už si dávám ob den (někdy i ob dva, když zapomenu), a stačí to na udržení pohodové kondice a pohybu bez větší bolesti.

 • Moderní doplněk pro krásu
 • Podporuje kolagen v kůži
 • Podporuje funkci svalstva
 • Podporuje zdraví a celkovou pohodu
 • Klouby, chrupavky a šlachy
 • Podporuje silné a zdravé kosti
 • Praktická forma balení - tekutý produkt v jednoporcovém sáčku

 

Pokud si chcete kolagen prohlédnout, zjistit víc informací, nebo si ho koupit, klikněte zde: YOUR ZOOKI

 

Druhý přípravek, který jsme doma testovali, je TURMERIC ZOOKI - micelární kurkumin.

Je to opět tekutý přípravek v sáčku, a je vhodný pro všechny sportovce, a pro ty, kteří mají zátěž v práci, bolí je klouby, nebo jim prostě z únavy chybí energie.

Přípravek testoval syn, protože po sportu cítil únavu. Sportuje velmi aktivně, proto potřeboval „životabudič“.

Opět oceňuji snadné užívání. Stačí jeden sáček denně. Fajn je užívat přípravek právě jak jsem zmiňovala po sportu, nebo když se cítíte unavení a vyčerpaní.

 Každý sáček obsahuje 750 mg kurkuminu.

Pokud máte doma sportovce, tak tenhle přípravek je pro něj opravdu super.

Nejen že se budou cítit lépe, ale budou se cítit i víc odpočinutí, a mnohem lépe se budou po práci, nebo cvičení regenerovat.

Přípravek je dobrý nejen pro sportovce, ale pro všechny, kteří mají zvýšenou fyzickou námahu.

Takže pokud máte namáhavou práci, nebo třeba štípete dříví, skládáte uhlí, sekáte trávu a jste unavení – tenhle přípravek je opravdu účinný.

Jasně, nezabere jeden sáček – není to zázrak typu „ vypiju přípravek a skáču jako srnka“. Chce to opět trochu trpělivosti. Synovi se ulevilo po zhruba třech týdnech. Takže doporučuji alespoň tři týdny užívat pravidelněji a pak stačí občas sáček, na udržení se v pohodě.

Po třech týdnech se synovi zlepšilo téměř vše. Nemá ztuhlé klouby, má lepší kondici, vytrvalost, lépe regeneruje, ale nejdůležitější je, že zase cítí dostatek energie na práci i sport. A s tím přichází i pohoda a lepší nálada.

Přípravek je vhodný i pro vegetariány a neobsahuje lepek.

Pokud tedy máte doma sportovce, určitě mu tenhle elixír života v malém sáčku pořiďte. Počítejte ale s tím, že je třeba ho opravdu užívat alespoň měsíc, aby účinek byl takový, jak má být. U syna užívání opravdu začalo být znát až po 3 týdnech.

 • Denní dávka plného spektra kurkuminu
 • Micelární mikroenkapsulace pro vyšší vstřebatelnost
 • Každý sáček obsahuje 750 mg aktivního kurkuminu
 • Skvělá chuť, lze konzumovat přímo ze sáčku
 • Je vhodný zejména po větší fyzické zátěži, např. po cvičení, běhání apod.
 • Praktická forma balení – tekutá v jednoporcovém sáčku

 

Více informací o přípravku najdete po kliknutí zde: TURMERIC ZOOKI – micelární kurkumin

 

A nějaké shrnutí na závěr? Opravdu velká spokojenost. Mám pocit, že tyhle sáčky plné zdraví účinkují nějak lépe, než tablety. Rozhodně oceňuji snadné užívání, i celkem dobrou chuť. Po tabletách mě bolí často žaludek, po přípravku v tekuté formě jsem v pohodě. Oba přípravky opravdu zaúčinkovaly, a pohyb už nás zase baví, protože prostě nebolí. Ono to prostě opravdu účinkuje! Za mě velká spokojenost.

Pokud tedy chcete investovat do zdraví a pohody, vyzkoušejte výrobky ZOOKI – prohlédnout si je všechny můžete po kliknutí zde: YOUR ZOOKI


 

NATUREVIA

Jaro. Konečně začíná jarní období, na které už se koncem zimy těšíme asi úplně všichni. Všechno kolem nás kvete, a zelená se, a konečně i sluníčko se občas ukáže –i když ještě není úplně hřejivé, je velmi příjemné.

Já se na jaro vždycky moc těším. Je to moje nejmilejší období. Jakmile začne vylézat zelená tráva a kvést pampelišky, cítím se velmi příjemně. I když i to „příjemně“ je někdy trošku unavené.

Ne nadarmo se pro tento stav těla a mysli používá termín „Jarní únava“. Zima nás prostě vyčerpá a je fajn na jaře proti únavě zabojovat pomocí vitamínů a doplňků stravy.  Alespoň já to tak mám. Pomůžu tělu „nastartovat se“ po zimě, a užiju si tu krásu kolem sebe mnohem intenzivněji.

Mám moc ráda vitamíny a doplňky stravy NATUREVIA®.

Mám je vyzkoušené – opravdu fungují. Jsou to vitamíny a doplňky stravy s dlouhou tradicí – tedy léty prověřené

Vitamíny Naturevia užívám pravidelně, protože jsem s jejich kvalitou velmi spokojená, užívají je i ostatní členové rodiny. 

Momentálně užíváme tyto přípravky: Naturevia ImunoHelp, Naturevia Koenzym Q10 cardio, Naturevia Omega 3 One-a-Day a novinku Naturevia Omega 3 Smart Kids.

Všechny přípravky jsou fajn, a opravdu fungují.

Syn byl letos v zimě dost často nemocný. V podstatě jsem měla pocit, že jakmile kolem něj prošel někdo s kapesníkem, nebo se ozvalo zakašlání, okamžitě byl nemocný. Mít rýmu, kašel a teploty nebaví nikoho. Obzvláště, když syn má zimu rád a chtěl jezdit na hory. Začal proto užívat přípravek Naturevia ImunoHelp.

Jak je na přípravku napsáno – aktivuje obranný štít organizmu všech úrovní.

Je to skvěle namíchaný koktejl vitamínů C a D3, a rostlinných výtažků, které jsou potřeba k nastartování správné imunity.

Vitamíny podporují imunitu, přirozenou obranyschopnost, zdraví horních cest dýchacích, sníží únavu a chrání buňky.

Naturevia ImunoHelp obsahuje vysokou dávku Vitamínu D a Zinku v dobře vstřebatelné formě. Rakytník, šípek a acerola obsahují vitamín C. Echinacea podporuje imunitu a zdraví dýchacích cest.

A když se to všechno shrne dohromady ve správném poměru a dávce, je z toho doplněk stravy, díky kterému přestanete být neustále nachlazení.

U syna to zafungovalo skvěle. Po celou dobu užívání (cca měsíc a půl) ani jednou nezakašlal, a rýma se mu také vyhýbá. Takže konečně se může věnovat sportu a cítí se fajn.

Přípravek je bez lepku, laktózy, barviv i konzervantů, vhodný i pro vegany –může ho tedy užívat každý.

Stačí jedna kapsle denně.

Přípravek si můžete prohlédnout, nebo koupit po kliknutí zde: NATUREVIA® ImunoHelp

 

Pro manžela jsem vybrala Naturevia Koenzym Q10 Cardio.

Manžel se cítil unavený. Pracuje fyzicky, poměrně těžce, takže doplňky stravy mu pomáhají regeneraci těla a snížení únavy. Protože má vyšší tlak a bere i léky na cholesterol, je fajn mu doplnit Q10.

Koenzym Q10 je sloučenina, kterou naše tělo velmi potřebuje, a vytváří si ji i samo. Po 40 roce života ale produkce koenzymu v těle klesá, a taky léky na cholesterol blokují tvorbu Koenzymu Q10.

Tenhle koenzym je jako živá voda pro srdce, plíce, i játra.

Při užívání se budete cítit mnohem lépe. Já ho velmi doporučuji všem po 40 roce života – tělo už si ho nevyrábí v dostatečném množství, pokud si ho budete doplňovat, budete se cítit mnohem méně unavení.

Přípravek si můžete prohlédnout, nebo koupit po kliknutí zde: NATUREVIA® Koenzym Q10 Cardio

 

Já jsem si pro sebe vybrala přípravek Naturevia Omega 3 One –a – Day.

Tak nějak jsem si po zimě připadala hodně unavená fyzicky, ale i psychicky.

Potřebovala jsem takový malý restart těla i myšlení.

Tenhle přípravek je koncentrovaný výtažek rybího tuku.

Díky tomu, že je v kapsli, a stačí jedna kapsle denně, je to velmi příjemné užívání.

 Rybí tuk je velmi prospěšný pro celé tělo i mozek. Já si pamatuji jeho užívání z dětství. Dostávala jsem ho na lžičce, byla to olejovitá tekutina páchnoucí rybinou. Chtělo se mi brečet vždycky, když mi ho maminka dávala, a zvedal se mi z něj žaludek. Díky praktickému dávkování v kapsli do sebe dostanu všechny zdraví prospěšné látky obsažené v rybím tuku bez potíží. Kapsle se totiž dobře polyká a není vůbec cítit rybina.

Už jedna kapsle denně má skvělý účinek pro zdravé srdce, zrak a mozek. To je přesně to, co potřebuji. Koukám denně do počítače, tak moje oči potřebují trošku povzbudit, o myšlení ani nemluvím. Je fajn, když se přemýšlí lehce.

Pokud si chcete výrobek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: NATUREVIA® Omega3 One –a – Day

 

A protože po zimě bývají unavené, a hlavně často nemocné i děti, vyzkoušela jsem novinku od Naturevia, a tou je přípravek pro děti Naturevia Omega3 Smart Kids.

Vnuk si ze školy často přinese virózu, nebo chřipku.

Tyhle vitamíny jsou pro děti super na užívání – jsou ve formě žvýkacího želé.

 Bonbonek děti rády ochutnají, a ještě jim přinese spoustu super vitamínů a zdraví prospěšných látek obsažených v rybím tuku a  chia semínkách.

Tyhle vitamíny jsou super pro srdce, zrak a mozek dětí. Děti rychle rostou, hodně věcí se učí, je fajn podpořit jejich zdravý vývoj právě Omega3 mastnými kyselinami obsaženými v rybím tuku.

Stačí jedna žvýkací tableta denně (je bez cukru, takže nemusíte mít obavy) pro děti starší 3 let.

Kromě toho, že v želé je skvěle namíchaný poměr vitamínů, které podporují dětskou imunitu, ještě jednou chci zdůraznit formu přípravku. Díky tomu, že vitamíny jsou ve žvýkacím bonbonu, jsou děti z užívání nadšené a těší se na něj. To je hodně důležité, protože tabletky děti moc polykat neumějí a sirup s rybím tukem někdy bývá cítit rybinou.

Pro nás, rodiče je ale hodně důležité hlavně to, že oči a mozek dětí se budou rozvíjet mnohem lépe, děti nebudou unavené, a hlavně – nebudou tak často nemocné – což je ten největší problém pro všechny rodiče.

Pokud si chcete tuto novinku prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: NATUREVIA® Omega3 Smart Kids

 

Musím říct, že u nás doma se všichni se letos díky užívání vitamínů od Naturevia cítíme mnohem lépe. Máme víc energie, a díky tomu že nejsme tak unavení, máme i lepší náladu.

Cítit se v pohodě je fajn, a stačí k tomu tak málo – jedna malá tobolka s vitamíny a potravinovými doplňky stravy.

Samozřejmě, že Naturevia má mnohem víc výrobků a produktů prospěšných našemu zdraví. Stačí si jen vybrat.

Všechny přípravky najdete po kliknutí zde: eshop NATUREVIA®.