Hygiena - holící strojky, epilátory a podobně


 
Epilátor 
Philips Satinelle advanced 
 BRE 610

Je léto. Většina z nás tedy řeší, jak se zbavit nepříjemných chloupků po celém těle. Přece jen nechceme na plážích nebo v sukni vypadat jako opičky.

Většinu z nás holení moc nebaví, ani já nejsem výjimka. Zkoušela jsem depilaci voskem, ale přiznávám, že to asi neumím, chloupky zůstávaly tam, kde být neměly, vosk jsem pak často nemohla smýt a to trhnutí- taky žádná slast. Kdybych se nestyděla, vyla bych bolestí na celé sídliště.

A tak jsem se rozhodla zkusit epilátor.. Přiznávám, že k jeho vyzkoušení mě lákalo to, že se nebudu muset holit – tedy vlastně epilovat tak často.

A tak jsem se rozhodla, že epilátor zároveň pro vás otestuji a podám informace pro ty, které ještě epilátor nemají.

Na testování mám epilátor Philips Satinelle advanced BRE 610.

Epilátor se vám bude líbit už po vyndání z krabičky. Je totiž velmi příjemný do ruky.

Výhodou tohoto epilátoru je jeho poměrně široká hlavice (30mm) a 2 možné rychlosti trhání chloupků.

Jak já jsem zjistila, mě vyhovuje víc ta vyšší, tou nižší jsem pak už jen „dotrhávala“ .

Velmi mi taky vyhovovala nasazovací masážní hlavice. Hlavně před první epilací – dost jsem se bála, že to bude bolet k nevydržení – přece jen trhání je bolestivé, ale ta masážní hlavice mi kůži trochu promasírovala a měla jsem pocit, že je vytrhávání snesitelnější. Nejdřív jsem samozřejmě šla vyzkoušet chlupy na ruce, připadaly mi slabší, a proto jsem si říkala, že to nebude tak šíleně bolet. Ukázalo se , že můj strach byl přehnaný. Znám sice i příjemnější pocity, než je trhání chloupků, ta rychlost je ale tak velká, že to během chvilky vlastně už ani nevnímáte. Jen na oblast bikin jsem si s vytrháváním zatím tedy netroufla.

Velmi příjemné je i podsvícení epilátoru . Vidíte tak i jemné chloupky, kterých si jinak nevšimnete a nemusíte se tedy pak na dané místi vracet. Hlava epilátoru je keramická pro lepší uchopení chloupků – nevyklouznou ani ty jemné. Epilátory Philips jsou vybaveny jedinečným systémem, ve kterém pinzety zvedají a navádějí ležící chloupky k trhacímu ústrojí- epilace probíhá blíž k pokožce a je tím účinnější.

Epilátor jde použít pro mokré nebo suché použití. Mně prozatím vyhovuje víc to suché, ale až se se strojkem víc sžiju, asi bude příjemné provést epilaci rovnou ve sprše. S každou epilací je chloupků trochu méně než poprvé, takže už je epilování příjemnější. Na jedno nabití vydrží strojek fungovat až 40 minut.

Takže já jsem v konečném výsledku velmi spokojená,  nemusím se zabývat epilací tak často jako doposud, strojek Philips Satinelle advanced BRE 610 mi padl do ruky jako ulitý (drží se opravdu skvěle), pop trhání jsem měla kůži červenou jen krátkou chvíli – asi díky poměrně vysoké rychlosti jsem neměla nohy ani ruce podrážděné.

Takže pokud se chcete v sukních a na pláži cítit skvěle a dosud jste s epilátorem váhaly, nebojte se toho vůbec. Je to celkem fajn a máte „oholeno“ na delší dobu. A pokud uvažujete o koupi nového přístroje, já vám doporučuji Philips Satinelle advanced BRE 610 – oproti jiným epilátorům má širší hlavici na trhání, a je opravdu velmi výkonný. 

Pevné uchopení i jemných chloupků


Epilátor Remington  Remington IPL6500

 

Chtěla bych vám představit úžasnou věcičku na odstranění chloupků na těle a tou je Remington IPL 6500.

 

Většina z nás si pod pojmem epilátor představí bolestivé zážitky při trhání chloupků klasickým epilátorem. Tenhle epilátor je ale úplně jiný. Vlastně chloupky nijak nevytrhává, ale působí na jejich kořínky pulzním světlem a zamezuje jejich dalšímu růstu.

To ocení každá z nás, protože holení určitě nepatří k oblíbeným činnostem žádné z nás.

Epilátor Remington IPL 6500 je už zdokonalený přístroj a je jako jeden z mála vhodný i pro používání k zamezení růstu chloupků i na obličeji.

 A pokud by Vám partner chtěl přístroj rozmluvit – nedejte se, je vhodný i pro pány, takže třeba problém s růstem nežádoucích chloupků na zádech bude brzy vyřešen.

Ušetříte čas i peníze za návštěvy kosmetických salonů.

Přístroj využívá unikátní technologie Remington Propulse – je to klinicky ověřený IPL systém, který ničí chloupky u kořínků a přitom vám nedráždí pokožku a zaručuje trvalé výsledky.

Já sama mám kůži velmi citlivou na podráždění a tenhle přístroj mě nedráždí kůži vůbec, naopak odpadly nepříjemné pocity po holení nohou, kdy mě kůže svědila a vysušovala se. Na tvář je samozřejmě jiný nástavec než na nohy. Pulzní okénko je o 50 % větší než dřív.

 

Protože sama neumím odborně přístroj popsat, zveřejním zde přímo specifikaci výrobku (to aby pánové případně věděli, jak přístroj funguje, což nám ženám moc neřekne, nás zajímají spíš výsledky)

 

Vlastnosti:
* žárovka Infinity
* BEZPEČNÝ: Klinicky testovaný, schválený FDA, doporučovaný dermatology
* EFEKTIVNÍ: Technologie ProPulse™ 
* POUŽITÍ: Tělo / obličej (ženy), vhodné pro: muže i ženy
* trvalé výsledky, o 50% větší okénko (nástavec na tělo): 3cm2 (intervaly mezi záblesky 3 vteřiny)
* nástavec na obličej: 2cm2 (intervaly mezi záblesky 4 vteřiny)
* nastavení 5-ti úrovní energie
* integrovaný senzor kůže, „Multi Flash“ / „Single Flash“ mód
* Univerzální napětí

Zdokonalená technologie PROPULSE™
Pokročilá technologie PROPULSE™ pracuje na principu ohřívání vlasového folikulu, zaměřuje světelnou energii v kořenové části a zastavuje cyklus růstu. Světelná energie je absorbována a potlačuje růst omráčením folikulu.

O 50% větší pulzní okénko***
O 50% větší pulzní okénko*** s ochranným UV filtrem: chrání pokožku, lehce se aplikuje na požadované oblasti. Vychutnejte si krásně hladkou pokožku v okamžiku.

 

Takže pokud se chcete zbavit nekonečného protivného holení, pořiďte si Remington IPL6500 , nebudete litovat- já jsem spokojena. Přístroj se mnou testovaly a testují i moje 3 dcery, máme do zatím zhruba měsíc a jsme spokojené.

Takže až budete dámy přemýšlet, o jaký dárek si napsat Ježíškovi, neváhejte, buďme krásné , když to jde příjemně bez zbytečné bolesti a podráždění kůže.

Pokud chcete vidět, jak epilátor funguje, zde je videorecenze k epilátoru Remington IPL 6500www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=SFxhrD0fhkA    (zdroj www.youtube.com)

Ještě že tu s námi je
IPL technoligie
Chloupků zcela mě zbaví
Je to přístroj pro mě pravý
Už když jsem byla maličká
Byla jsem zarostlá jak opička
S žiletkou se stále mořím
Kůže po holení hoří
Epilátor zkusila jsem
Škubla jsem a vykřikla jsem
To trhání vážně bolí
Jak kdyby mi dal po nohách holí
O vosku ani nemluvím
Asi to s ním neumím
Když pásek rychle odstraním
Bolestí skoro nevidím
A i když bolest pomine
Pár chloupků vždycky zůstane
Ráda bych srsti zbavila se
Nechvi být jak Yetti s vlasem
S IPL vše půjde skvěle
Budu krásná pro přítele
Chloupky mi růst přestanou 
A já budu přešťastnou


Actimaris – malý zázrak do lékárničky.

Na produkty Actimaris jsem narazila víceméně náhodou. Na internetu na mě problikla reklama na  Actimaris. A protože jsem holka zvědavá, začala jsem se o tyto výrobky zajímat víc a navštívila jsem stránku www.actimaris.cz. A od toho byl už jen malý krůček k tomu, abych od zvědavosti  přešla k činu a výrobky otestovala. Testovala jsem Actimaris Sensitiv – roztok na výplach a hojení ran a Actimaris gel na hojení.

Actimaris funguje na principu aktivního kyslíku a mořské vody. Desinfikuje rány a urychluje hojení.

A protože jsme velká rodina – mám 4 děti, tak u nás nikdy není nouze o různá poranění, odřeniny, opary, akné a afty. Já trávím spoustu času v kuchyni, takže se často lehce popálím o troubu – i na tyto popáleniny je Actimaris skvělý – chladí a zároveň zabrání, aby se do rány dostala infekce. Moje maminka je krátce po operaci a musím říct, že si Actimaris moc pochvaluje. Po dvou týdnech mazání jizvy Actimaris gelem  je jizva světlejší, nepne, a hlavně nijak nesvědí a nebolí. I lékařka byla spokojena, jak pěkně se rána hojí a gel Actimaris pochválila.

Sensitiv roztokem potíráme v podstatě všechno – drobné odřeniny, které potřebují vyčistit (ani jednou se nám nestalo, aby rána začala hnisat), dcery si potírají akné na rukách a na zádech – jakmile se objeví „pupínek“ potřou ho Sensitive roztokem a tím vlastně desinfikují, na to nanesou trochu gelu a už po zhruba 10 dnech je pupínek téměř neznatelný.

Actimaris má opravdu širokou škálu použití i pro nás ženy – používá se na rychlé a šetrné hojení Mastitidy, herpetické genitální infekce, rány po gynekologických operacích a může se používat i v těhotenství a u dětí – neobsahuje totiž žádné nebezpečné nebo dráždivé přísady.

A pokud děti trpí na afty – Actimaris Sensitiv roztok na výplach a hojení je skvělý na desinfekci v ústech a urychlení hojení aftů (i opatů) a co je důležité – neštípe, takže jeho používání se obejde bez dětských slziček a strachu.

Jsem s produkty Actimaris opravdu velmi spokojená a našly si u mě v lékárničce svoje stálé místo. Jsem jimi opravdu nadšená, takže kudy chodím, tudy ho doporučuji. A kamarádky i rodinní příslušníci, kteří vyzkoušeli produkty Actimaris si je pochvalují. Nesetkala jsem se zatím s tím, že by někdo byl nespokojený. Je to výrobek, který rozhodně stojí za to vyzkoušet. Pokud se chcete dozvědět o výrobcích více, klikněte zde: www.actimaris.cz

Actimaris gel + Sensitiv

zdroj obrázku:https://www.actimaris.cz/


Kartáč BaByliss pro snadné žehlení vlasů

 

Jako malá jsem chtěla mít vlasy jako víla Amálka..nebo alespoň maková panenka, když nejsem blondýna.  Jenže když jsem se podívala do zrcadla, vypadala jsem spíš tak trochu jako skřítek Racochejl. Mám vlasy jemné, takže lehce zplihnou. Ale když zaprší, začnou někdy zvláštně chundelatět, takže někdy vypadám jako pudlík po koupeli. A tak s vlasy tak trochu bojuji. Používám fény, kulmy, difuzéry na bohatost vlasů, a žehličky na vlasy. A taky spoustu kosmetických přípravků – na speciální šampony, kondicionéry na objem, a přípravky na ochranu vlasů při žehlení. Přesto se mi ani po poměrně dlouhé době na žehličku na vlasy nezvykla. Proto jsem měla velkou radost, když jsem dostala možnost otestovat termo kartáč BaByliss HSB100E.

Je to kartáč vyrovnávací, který ocení hlavně majitelky přirozeně zvlněných vlasů. Místo žehličky použijí termokartáč. Kartáč má obdélníkový tvar, je vhodný pro všechny typy vlasů díky speciálnímu keramickému povrchu.

Vyrovnávací termo kartáč má na ploše 60 cm2 rozmístěno 126 speciálních vyhřívacích štětin. Má i funkci ionizační, takže je vhodné i na zkrepovatělé vlasy. Teplota hřebenu lze nastavit podle typu vlasů – regulovat ji lze na LED display - 180 °C, 190 °C nebo 200 °C. Podle zvolené teploty se vám na rukojeti kartáče rozbliká kontrolka žlutá, oranžová nebo červená. Nedoporučuji vám zkoušet teplotu rukou, já jsem to udělala a fakt to docela pálí. 

Protože jsem žena, mám občas tendenci nečíst návody, a zkoušet rovnou jak spotřebič funguje. U kartáče žádný zdlouhavý návod není, takže jsem ho v pohodě zvládla i já. Používání je snadné, jen je lépe dbát doporučení a před prvním použitím zvolit nejnižší stupeň teploty a tak zjistit, jak vlasy budou reagovat, a která teplota je pro vás dostačující. Také je v návodu upozornění, že někdy se z vlasů trošku kouří – není třeba se ale obávat, protože některé bezoplachové kondicionéry, mastnota, nebo laky na vlasy zůstávají v malém množství na vlasu i po umytí, při žehlení se tedy lehce opalují. Ale kdo používal někdy žehličku na vlasy, nebo kulmu, už to zná. Já jsem se naučila používat speciální sprej , který na vlasy před žehlením nastříkám, a vlas je lépe chráněn.

A tak místo zdlouhavého žehlení (kdy se mi občas povede vlasy skřípnout a moc hezky to nevypadá) stačí si vlasy jen hezky pročesávat. A věřte, opravdu to funguje. Byla jsem zvědavá, tak trochu i skeptická – jak může bez žehlících ploch, které se zmáčknou, kartáč fungovat? No, je vidět, že když se chytré hlavy do něčeho pustí, dokáží vymyslet chytrého a účinného pomocníka na zkrášlení. A nejen na žehlení – po použití kartáče jsou vlasy i lesklejší a příjemnější na dotyk. Tenhle kartáč se firmě BaByliss opravdu moc povedl. Pokud si vlasy žehlíte, určitě tenhle kartáč vyzkoušejte. Doporučuji ho všem. 

Kartáč si můžete vyzkoušet na „vlastní kůži“ v HAIR STUDIU 5th AVENUE na Praze 1, provozované ambasadorskou značky BaByliss, paní Dagmar Míznerovou. Stačí si zavolat a profesionální kadeřníci Vám představí vyrovnávací termo kartáč hned na místě a popř. vykouzlí perfektní účes.
Lze zakoupit na mall.cz nebo alza.cz, popř. můžete vybrat z prodejů zde: Kartáč BaByliss prodejci

Vyrovnávací kartáč BaByliss HSB100E je v prodeji za doporučenou cenu je 1490Kč.

video ukázku,l jak používat kartáč BaByliss najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=_t_-gwv5khM&feature=youtu.be

Bild 1 _0236


Vysoušeč vlasů Retro

Vysoušeč vlasů REMINGTON D4110OB

 

Vysoušeč vlasů, nebo jak mu lidově všichni říkáme - fén, se stal dnes už nepostradatelným pomocníkem každé ženy. Ať se jedná o samotné vysoušení vlasů nebo tvorbu účesů, vysoušeč je dnes už nutností. Neumím si představit, že bych neměla možnost si po umytí vlasy vysušit nebo si třeba pomocí kulatého kartáče vytvořit na vlasech vlny. Jak musely být šťastné ženy, když byl vysoušeč vynalezen. Ty první vysoušeče jsme občas vídali ve filmech pro pamětníky nebo ve starých amerických filmech z 50. let – určitě si vzpomínáte na staré černobílé filmy, kde v kadeřnictví ženám vysoušeli vlasy velikým (a určitě i těžkým) fénem.

 Jako malá holka jsem dostala pod stromeček malý fén pro panenky – vypadal přesně jako ve filmech, růžovo-bílý, z plastu, na tužkovou baterii, takže vrčel a já si celá šťastná hrála na kadeřnici. A teď jsem přesně takový fén dostala možnost pro vás otestovat. Když jsem ho poprvé uviděla, skoro jsem radostí poskočila a rázem jsem zase měla radost jako ta malá holka, která česala panenky. Vysoušeč vlasů Remington Bombshell Blue  je v dárkovém balení v praktickém retro kufříku. Na rozdíl od starých vysoušečů je ale lehoučký a mnohem výkonnější.

Hlavní vlastnosti:

-  Výkonný 2 000W vysoušeč vlasů

-  Keramická mřížka pro rovnoměrné rozložení teploty a rychlý styling

 - 3 teploty/2 rychlosti

 - Studená vlna na zafixování účesu

 - Koncentrátor

 - Difuzér

  -Retro kufřík

 -Odnímatelné boční mřížky pro jednoduché čistění

 -Očko na zavěšení

  -1.8m kabel

Tenhle vysoušeč je krásný a výkonný, má 3 teploty a 2 rychlosti, navíc po vytvoření lze účes zafixovat studeným vzduchem.

Protože tahle recenze je psaná podle mých subjektivních pocitů, mohu vám popsat, jak si testování užívám.

Vysoušeč vlasů mi padl nejen do oka díky své barvě (je vyráběn buď ve světle modré, nebo v růžové barvě), ale i do ruky. Přestože mám ruku poměrně malou, fén se mi drží dobře, ovládání je snadné, je lehoučký (to mne až překvapilo), má ohromný výkon – na nejvyšší stupeň jsem synovy krátké vlasy vysušila opravdu okamžitě. Pomocí usměrňovače vzduchu (koncentrátoru) se s fénem dobře tvaruje účes přes kulatý kartáč. Součástí balení je i difuzér, já jsem s ním ale nikdy moc zacházet neuměla, nemám příliš hustou hřívu, takže po jeho použití jsem si připadala jako Racochejl. Kdo s ním ale umí, určitě bude spokojený (já zůstanu věrná foukání přes kartáč). Dcera, která má husté dlouhé vlasy dokázala během chvíle pomocí difuzéru vykouzlit účes s krásně zvednutými vlasy od hlavy, takže to jde a funguje, jen já s difuzérem nejsem kamarád.. Zkrátka a dobře v tomhle vysoušeči jsem našla přesně to, co od vysoušeče očekávám a ještě se mi opravdu moc líbí. Jako dárek pro maminky a babičky je přímo ideální, ale samozřejmě je vhodný pro všechny, kteří mají rádi retro. Já jsem tak trochu milovník retra, takže tenhle modrý zázrak v mé koupelně bude mít čestné místo. Doplňuji, že tento produkt značky Remington mi byl věnován společností Spectrum Brands na vyzkoušení.

 

Pokud si chcete vysoušeč vlasů koupit, klikněte zde: Vysoušeč vlasů Bombshell Blue Retro