Hygiena - holící strojky, epilátory a podobně


 
Epilátor 
Philips Satinelle advanced 
 BRE 610

Je léto. Většina z nás tedy řeší, jak se zbavit nepříjemných chloupků po celém těle. Přece jen nechceme na plážích nebo v sukni vypadat jako opičky.

Většinu z nás holení moc nebaví, ani já nejsem výjimka. Zkoušela jsem depilaci voskem, ale přiznávám, že to asi neumím, chloupky zůstávaly tam, kde být neměly, vosk jsem pak často nemohla smýt a to trhnutí- taky žádná slast. Kdybych se nestyděla, vyla bych bolestí na celé sídliště.

A tak jsem se rozhodla zkusit epilátor.. Přiznávám, že k jeho vyzkoušení mě lákalo to, že se nebudu muset holit – tedy vlastně epilovat tak často.

A tak jsem se rozhodla, že epilátor zároveň pro vás otestuji a podám informace pro ty, které ještě epilátor nemají.

Na testování mám epilátor Philips Satinelle advanced BRE 610.

Epilátor se vám bude líbit už po vyndání z krabičky. Je totiž velmi příjemný do ruky.

Výhodou tohoto epilátoru je jeho poměrně široká hlavice (30mm) a 2 možné rychlosti trhání chloupků.

Jak já jsem zjistila, mě vyhovuje víc ta vyšší, tou nižší jsem pak už jen „dotrhávala“ .

Velmi mi taky vyhovovala nasazovací masážní hlavice. Hlavně před první epilací – dost jsem se bála, že to bude bolet k nevydržení – přece jen trhání je bolestivé, ale ta masážní hlavice mi kůži trochu promasírovala a měla jsem pocit, že je vytrhávání snesitelnější. Nejdřív jsem samozřejmě šla vyzkoušet chlupy na ruce, připadaly mi slabší, a proto jsem si říkala, že to nebude tak šíleně bolet. Ukázalo se , že můj strach byl přehnaný. Znám sice i příjemnější pocity, než je trhání chloupků, ta rychlost je ale tak velká, že to během chvilky vlastně už ani nevnímáte. Jen na oblast bikin jsem si s vytrháváním zatím tedy netroufla.

Velmi příjemné je i podsvícení epilátoru . Vidíte tak i jemné chloupky, kterých si jinak nevšimnete a nemusíte se tedy pak na dané místi vracet. Hlava epilátoru je keramická pro lepší uchopení chloupků – nevyklouznou ani ty jemné. Epilátory Philips jsou vybaveny jedinečným systémem, ve kterém pinzety zvedají a navádějí ležící chloupky k trhacímu ústrojí- epilace probíhá blíž k pokožce a je tím účinnější.

Epilátor jde použít pro mokré nebo suché použití. Mně prozatím vyhovuje víc to suché, ale až se se strojkem víc sžiju, asi bude příjemné provést epilaci rovnou ve sprše. S každou epilací je chloupků trochu méně než poprvé, takže už je epilování příjemnější. Na jedno nabití vydrží strojek fungovat až 40 minut.

Takže já jsem v konečném výsledku velmi spokojená,  nemusím se zabývat epilací tak často jako doposud, strojek Philips Satinelle advanced BRE 610 mi padl do ruky jako ulitý (drží se opravdu skvěle), pop trhání jsem měla kůži červenou jen krátkou chvíli – asi díky poměrně vysoké rychlosti jsem neměla nohy ani ruce podrážděné.

Takže pokud se chcete v sukních a na pláži cítit skvěle a dosud jste s epilátorem váhaly, nebojte se toho vůbec. Je to celkem fajn a máte „oholeno“ na delší dobu. A pokud uvažujete o koupi nového přístroje, já vám doporučuji Philips Satinelle advanced BRE 610 – oproti jiným epilátorům má širší hlavici na trhání, a je opravdu velmi výkonný. 

Pevné uchopení i jemných chloupků


Epilátor Remington  Remington IPL6500

 

Chtěla bych vám představit úžasnou věcičku na odstranění chloupků na těle a tou je Remington IPL 6500.

 

Většina z nás si pod pojmem epilátor představí bolestivé zážitky při trhání chloupků klasickým epilátorem. Tenhle epilátor je ale úplně jiný. Vlastně chloupky nijak nevytrhává, ale působí na jejich kořínky pulzním světlem a zamezuje jejich dalšímu růstu.

To ocení každá z nás, protože holení určitě nepatří k oblíbeným činnostem žádné z nás.

Epilátor Remington IPL 6500 je už zdokonalený přístroj a je jako jeden z mála vhodný i pro používání k zamezení růstu chloupků i na obličeji.

 A pokud by Vám partner chtěl přístroj rozmluvit – nedejte se, je vhodný i pro pány, takže třeba problém s růstem nežádoucích chloupků na zádech bude brzy vyřešen.

Ušetříte čas i peníze za návštěvy kosmetických salonů.

Přístroj využívá unikátní technologie Remington Propulse – je to klinicky ověřený IPL systém, který ničí chloupky u kořínků a přitom vám nedráždí pokožku a zaručuje trvalé výsledky.

Já sama mám kůži velmi citlivou na podráždění a tenhle přístroj mě nedráždí kůži vůbec, naopak odpadly nepříjemné pocity po holení nohou, kdy mě kůže svědila a vysušovala se. Na tvář je samozřejmě jiný nástavec než na nohy. Pulzní okénko je o 50 % větší než dřív.

 

Protože sama neumím odborně přístroj popsat, zveřejním zde přímo specifikaci výrobku (to aby pánové případně věděli, jak přístroj funguje, což nám ženám moc neřekne, nás zajímají spíš výsledky)

 

Vlastnosti:
* žárovka Infinity
* BEZPEČNÝ: Klinicky testovaný, schválený FDA, doporučovaný dermatology
* EFEKTIVNÍ: Technologie ProPulse™ 
* POUŽITÍ: Tělo / obličej (ženy), vhodné pro: muže i ženy
* trvalé výsledky, o 50% větší okénko (nástavec na tělo): 3cm2 (intervaly mezi záblesky 3 vteřiny)
* nástavec na obličej: 2cm2 (intervaly mezi záblesky 4 vteřiny)
* nastavení 5-ti úrovní energie
* integrovaný senzor kůže, „Multi Flash“ / „Single Flash“ mód
* Univerzální napětí

Zdokonalená technologie PROPULSE™
Pokročilá technologie PROPULSE™ pracuje na principu ohřívání vlasového folikulu, zaměřuje světelnou energii v kořenové části a zastavuje cyklus růstu. Světelná energie je absorbována a potlačuje růst omráčením folikulu.

O 50% větší pulzní okénko***
O 50% větší pulzní okénko*** s ochranným UV filtrem: chrání pokožku, lehce se aplikuje na požadované oblasti. Vychutnejte si krásně hladkou pokožku v okamžiku.

 

Takže pokud se chcete zbavit nekonečného protivného holení, pořiďte si Remington IPL6500 , nebudete litovat- já jsem spokojena. Přístroj se mnou testovaly a testují i moje 3 dcery, máme do zatím zhruba měsíc a jsme spokojené.

Takže až budete dámy přemýšlet, o jaký dárek si napsat Ježíškovi, neváhejte, buďme krásné , když to jde příjemně bez zbytečné bolesti a podráždění kůže.

Pokud chcete vidět, jak epilátor funguje, zde je videorecenze k epilátoru Remington IPL 6500www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=SFxhrD0fhkA    (zdroj www.youtube.com)

Ještě že tu s námi je
IPL technoligie
Chloupků zcela mě zbaví
Je to přístroj pro mě pravý
Už když jsem byla maličká
Byla jsem zarostlá jak opička
S žiletkou se stále mořím
Kůže po holení hoří
Epilátor zkusila jsem
Škubla jsem a vykřikla jsem
To trhání vážně bolí
Jak kdyby mi dal po nohách holí
O vosku ani nemluvím
Asi to s ním neumím
Když pásek rychle odstraním
Bolestí skoro nevidím
A i když bolest pomine
Pár chloupků vždycky zůstane
Ráda bych srsti zbavila se
Nechvi být jak Yetti s vlasem
S IPL vše půjde skvěle
Budu krásná pro přítele
Chloupky mi růst přestanou 
A já budu přešťastnou


Actimaris – malý zázrak do lékárničky.

Na produkty Actimaris jsem narazila víceméně náhodou. Na internetu na mě problikla reklama na  Actimaris. A protože jsem holka zvědavá, začala jsem se o tyto výrobky zajímat víc a navštívila jsem stránku www.actimaris.cz. A od toho byl už jen malý krůček k tomu, abych od zvědavosti  přešla k činu a výrobky otestovala. Testovala jsem Actimaris Sensitiv – roztok na výplach a hojení ran a Actimaris gel na hojení.

Actimaris funguje na principu aktivního kyslíku a mořské vody. Desinfikuje rány a urychluje hojení.

A protože jsme velká rodina – mám 4 děti, tak u nás nikdy není nouze o různá poranění, odřeniny, opary, akné a afty. Já trávím spoustu času v kuchyni, takže se často lehce popálím o troubu – i na tyto popáleniny je Actimaris skvělý – chladí a zároveň zabrání, aby se do rány dostala infekce. Moje maminka je krátce po operaci a musím říct, že si Actimaris moc pochvaluje. Po dvou týdnech mazání jizvy Actimaris gelem  je jizva světlejší, nepne, a hlavně nijak nesvědí a nebolí. I lékařka byla spokojena, jak pěkně se rána hojí a gel Actimaris pochválila.

Sensitiv roztokem potíráme v podstatě všechno – drobné odřeniny, které potřebují vyčistit (ani jednou se nám nestalo, aby rána začala hnisat), dcery si potírají akné na rukách a na zádech – jakmile se objeví „pupínek“ potřou ho Sensitive roztokem a tím vlastně desinfikují, na to nanesou trochu gelu a už po zhruba 10 dnech je pupínek téměř neznatelný.

Actimaris má opravdu širokou škálu použití i pro nás ženy – používá se na rychlé a šetrné hojení Mastitidy, herpetické genitální infekce, rány po gynekologických operacích a může se používat i v těhotenství a u dětí – neobsahuje totiž žádné nebezpečné nebo dráždivé přísady.

A pokud děti trpí na afty – Actimaris Sensitiv roztok na výplach a hojení je skvělý na desinfekci v ústech a urychlení hojení aftů (i opatů) a co je důležité – neštípe, takže jeho používání se obejde bez dětských slziček a strachu.

Jsem s produkty Actimaris opravdu velmi spokojená a našly si u mě v lékárničce svoje stálé místo. Jsem jimi opravdu nadšená, takže kudy chodím, tudy ho doporučuji. A kamarádky i rodinní příslušníci, kteří vyzkoušeli produkty Actimaris si je pochvalují. Nesetkala jsem se zatím s tím, že by někdo byl nespokojený. Je to výrobek, který rozhodně stojí za to vyzkoušet. Pokud se chcete dozvědět o výrobcích více, klikněte zde: www.actimaris.cz

Actimaris gel + Sensitiv

zdroj obrázku:https://www.actimaris.cz/


Kartáč BaByliss pro snadné žehlení vlasů

 

Jako malá jsem chtěla mít vlasy jako víla Amálka..nebo alespoň maková panenka, když nejsem blondýna.  Jenže když jsem se podívala do zrcadla, vypadala jsem spíš tak trochu jako skřítek Racochejl. Mám vlasy jemné, takže lehce zplihnou. Ale když zaprší, začnou někdy zvláštně chundelatět, takže někdy vypadám jako pudlík po koupeli. A tak s vlasy tak trochu bojuji. Používám fény, kulmy, difuzéry na bohatost vlasů, a žehličky na vlasy. A taky spoustu kosmetických přípravků – na speciální šampony, kondicionéry na objem, a přípravky na ochranu vlasů při žehlení. Přesto se mi ani po poměrně dlouhé době na žehličku na vlasy nezvykla. Proto jsem měla velkou radost, když jsem dostala možnost otestovat termo kartáč BaByliss HSB100E.

Je to kartáč vyrovnávací, který ocení hlavně majitelky přirozeně zvlněných vlasů. Místo žehličky použijí termokartáč. Kartáč má obdélníkový tvar, je vhodný pro všechny typy vlasů díky speciálnímu keramickému povrchu.

Vyrovnávací termo kartáč má na ploše 60 cm2 rozmístěno 126 speciálních vyhřívacích štětin. Má i funkci ionizační, takže je vhodné i na zkrepovatělé vlasy. Teplota hřebenu lze nastavit podle typu vlasů – regulovat ji lze na LED display - 180 °C, 190 °C nebo 200 °C. Podle zvolené teploty se vám na rukojeti kartáče rozbliká kontrolka žlutá, oranžová nebo červená. Nedoporučuji vám zkoušet teplotu rukou, já jsem to udělala a fakt to docela pálí. 

Protože jsem žena, mám občas tendenci nečíst návody, a zkoušet rovnou jak spotřebič funguje. U kartáče žádný zdlouhavý návod není, takže jsem ho v pohodě zvládla i já. Používání je snadné, jen je lépe dbát doporučení a před prvním použitím zvolit nejnižší stupeň teploty a tak zjistit, jak vlasy budou reagovat, a která teplota je pro vás dostačující. Také je v návodu upozornění, že někdy se z vlasů trošku kouří – není třeba se ale obávat, protože některé bezoplachové kondicionéry, mastnota, nebo laky na vlasy zůstávají v malém množství na vlasu i po umytí, při žehlení se tedy lehce opalují. Ale kdo používal někdy žehličku na vlasy, nebo kulmu, už to zná. Já jsem se naučila používat speciální sprej , který na vlasy před žehlením nastříkám, a vlas je lépe chráněn.

A tak místo zdlouhavého žehlení (kdy se mi občas povede vlasy skřípnout a moc hezky to nevypadá) stačí si vlasy jen hezky pročesávat. A věřte, opravdu to funguje. Byla jsem zvědavá, tak trochu i skeptická – jak může bez žehlících ploch, které se zmáčknou, kartáč fungovat? No, je vidět, že když se chytré hlavy do něčeho pustí, dokáží vymyslet chytrého a účinného pomocníka na zkrášlení. A nejen na žehlení – po použití kartáče jsou vlasy i lesklejší a příjemnější na dotyk. Tenhle kartáč se firmě BaByliss opravdu moc povedl. Pokud si vlasy žehlíte, určitě tenhle kartáč vyzkoušejte. Doporučuji ho všem. 

Kartáč si můžete vyzkoušet na „vlastní kůži“ v HAIR STUDIU 5th AVENUE na Praze 1, provozované ambasadorskou značky BaByliss, paní Dagmar Míznerovou. Stačí si zavolat a profesionální kadeřníci Vám představí vyrovnávací termo kartáč hned na místě a popř. vykouzlí perfektní účes.
Lze zakoupit na mall.cz nebo alza.cz, popř. můžete vybrat z prodejů zde: Kartáč BaByliss prodejci

Vyrovnávací kartáč BaByliss HSB100E je v prodeji za doporučenou cenu je 1490Kč.

video ukázku,l jak používat kartáč BaByliss najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=_t_-gwv5khM&feature=youtu.be

Bild 1 _0236


Vysoušeč vlasů Retro

Vysoušeč vlasů REMINGTON D4110OB

 

Vysoušeč vlasů, nebo jak mu lidově všichni říkáme - fén, se stal dnes už nepostradatelným pomocníkem každé ženy. Ať se jedná o samotné vysoušení vlasů nebo tvorbu účesů, vysoušeč je dnes už nutností. Neumím si představit, že bych neměla možnost si po umytí vlasy vysušit nebo si třeba pomocí kulatého kartáče vytvořit na vlasech vlny. Jak musely být šťastné ženy, když byl vysoušeč vynalezen. Ty první vysoušeče jsme občas vídali ve filmech pro pamětníky nebo ve starých amerických filmech z 50. let – určitě si vzpomínáte na staré černobílé filmy, kde v kadeřnictví ženám vysoušeli vlasy velikým (a určitě i těžkým) fénem.

 Jako malá holka jsem dostala pod stromeček malý fén pro panenky – vypadal přesně jako ve filmech, růžovo-bílý, z plastu, na tužkovou baterii, takže vrčel a já si celá šťastná hrála na kadeřnici. A teď jsem přesně takový fén dostala možnost pro vás otestovat. Když jsem ho poprvé uviděla, skoro jsem radostí poskočila a rázem jsem zase měla radost jako ta malá holka, která česala panenky. Vysoušeč vlasů Remington Bombshell Blue  je v dárkovém balení v praktickém retro kufříku. Na rozdíl od starých vysoušečů je ale lehoučký a mnohem výkonnější.

Hlavní vlastnosti:

-  Výkonný 2 000W vysoušeč vlasů

-  Keramická mřížka pro rovnoměrné rozložení teploty a rychlý styling

 - 3 teploty/2 rychlosti

 - Studená vlna na zafixování účesu

 - Koncentrátor

 - Difuzér

  -Retro kufřík

 -Odnímatelné boční mřížky pro jednoduché čistění

 -Očko na zavěšení

  -1.8m kabel

Tenhle vysoušeč je krásný a výkonný, má 3 teploty a 2 rychlosti, navíc po vytvoření lze účes zafixovat studeným vzduchem.

Protože tahle recenze je psaná podle mých subjektivních pocitů, mohu vám popsat, jak si testování užívám.

Vysoušeč vlasů mi padl nejen do oka díky své barvě (je vyráběn buď ve světle modré, nebo v růžové barvě), ale i do ruky. Přestože mám ruku poměrně malou, fén se mi drží dobře, ovládání je snadné, je lehoučký (to mne až překvapilo), má ohromný výkon – na nejvyšší stupeň jsem synovy krátké vlasy vysušila opravdu okamžitě. Pomocí usměrňovače vzduchu (koncentrátoru) se s fénem dobře tvaruje účes přes kulatý kartáč. Součástí balení je i difuzér, já jsem s ním ale nikdy moc zacházet neuměla, nemám příliš hustou hřívu, takže po jeho použití jsem si připadala jako Racochejl. Kdo s ním ale umí, určitě bude spokojený (já zůstanu věrná foukání přes kartáč). Dcera, která má husté dlouhé vlasy dokázala během chvíle pomocí difuzéru vykouzlit účes s krásně zvednutými vlasy od hlavy, takže to jde a funguje, jen já s difuzérem nejsem kamarád.. Zkrátka a dobře v tomhle vysoušeči jsem našla přesně to, co od vysoušeče očekávám a ještě se mi opravdu moc líbí. Jako dárek pro maminky a babičky je přímo ideální, ale samozřejmě je vhodný pro všechny, kteří mají rádi retro. Já jsem tak trochu milovník retra, takže tenhle modrý zázrak v mé koupelně bude mít čestné místo. Doplňuji, že tento produkt značky Remington mi byl věnován společností Spectrum Brands na vyzkoušení.

 

Pokud si chcete vysoušeč vlasů koupit, klikněte zde: Vysoušeč vlasů Bombshell Blue Retro


Kosmetické zrcátko

Zrcátko - jedna z velmi důležitých věcí, které každá žena používá. Pokud se chceme líbit – a to chceme určitě všechny, je kvalitní zrcátko velkým pomocníkem.

A protože od doby, kdy jsem začala nosit brýle, jsem líčení a kosmetické úpravy v koupelně u zrcadla nad umyvadlem vzdala, protože jsem na sebe prostě dobře neviděla, hledala jsem zrcátko, které mi bude vyhovovat.

Vyzkoušela jsem několik typů zrcátek, některá klasická, některá zvětšovací, u většiny jsem ale měla pocit, že na sebe prostě dobře nevidím, nebo že zvětší obličej tak, že kvalitní nalíčení nebylo možné. A pak jsem objevila na stránkách bezdoteku.cz krásné zrcátko s LED diodami.

A konečně jsem spokojená.

Zrcátko má po stranách 16 LED diod, které jemně obličej nasvítí, ale díky svému měkkému bílému světlu nezkreslí barvu make-upu ani stínů. Díky LED diodám se lze líčit, i když je v místnosti šero.

Zrcátko je z lehkého plastu odolného proti poškrábání, ideální velikost 16,5 x 26x 21,5 cm je vhodná i na noční stolek, napájení LED světýlek je na 4 tužkové baterie (AA), samozřejmě lze LED světla zhasnout a používat zrcátko neosvětlené. No a například při vytrhávání obočí určitě oceníte malé kulaté zvětšovací zrcátko se dvěma přísavkami, které si lehce přiložíte na větší zrcátko a vidíte i to, co jinak bylo obtížné.

Tuhle vychytávku ocení hlavně ženy, co nosí brýle. Tedy samozřejmě nejen ty, ale ono upravit si dobře obočí s brýlemi na očích prostě nejde, a když je sundáte, nevidíte nic. Pokud malé přídavné zrcátko nepotřebujete, lehce ho sejmete.

Jsem ráda, že výrobci kosmetických pomůcek začali myslet i na to, že ne každá z nás má ideální podmínky k líčení v koupelně a vyrobili zrcátko, které lze použít kdekoliv – tedy v kterékoliv místnosti. Velikost je velmi příjemná, LED diody po stranách osvítí tvář tak, že krásně vidíte, kde je třeba make – up poopravit, i při v´tvorbě účesů je zrcátko skvělým pomocníkem.

Takže ženy, konečně můžeme být krásné a mít přitom komfort na líčení a úpravu.

Pokud si chcete zrcátko koupit, klikněte zde: kosmetické zrcátko s LED diodami

Celý sortiment eshopu si prohlédnete po kliknutí zde: Bezdoteku.cz


Manikúra v pouzdře s obrázkem gejši

Každá žena má ráda upravené nehty. A není pro nás nepříjemnější pocit, než mít ulomený, nebo odlomený nehet. Pak okamžitě saháme po záchraně – manikúře. A když nejsme zrovna doma, hodí se nám manikúra do kabelky. Mně se třeba velmi často stává, že při zapínání zipu zachytím nehtem o zubatou část zipu a mám otřepaný nehet – a pak s ním zachytávám o oblečení. V tu chvíli bych dala za pilník na nehty cokoliv. Nebo když se náhodou zatrhne kůžička kolem nehtu, je to velmi nepříjemné, i tady je manikúra v tu chvíli nezbytná.

Já vám chci představit manikúru v pouzdře z eshopu Stoklasa.cz. Je lehká, malá, krásná a velmi praktická. Manikúra je z umělé kůže s potiskem gejši, ve tvaru pouzdra, které má kvalitní kovový rám. Rám se otevře jedním stisknutím páčky a zavře zaklapnutím.

Eko kůže se vyrábí ze syntetických materiálů. Tvoří ji 2 vrstvy - bavlněný úplet a polyuretan. Jedná se o levnější alternativu přírodní kůže, která se jí svými vlastnostmi v mnoha ohledech vyrovná.

Výhody Eko kůže: prodyšnost, pevnost, snadná údržba, neomezená škála barev. Při ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem.

 

Manikúra obsahuje: nehtové nůžky, pilník, pinzetu, nástroje na zatlačení nehtové kůžičky a 2 kusy nehtových kleští – upravíte tedy snadno jakýkoliv problém s nehty.

  • Šířka: 7 cm
  • Délka: 12 cm
  • Tloušťka: 2 cm

Díky své velikosti se vejde do každé kabelky a nezabere téměř žádné místo. Je tak lehoučká, že ji v kabelce vůbec neucítíte – to je pro mne důležité, protože nemám ráda, když mám těžkou kabelku.

Takže pokud zrovna nejste doma – ať už jste v práci, nebo na nákupech a náhodou si zlomíte nehet, už to nebude problém. Manikúra  pouzdře s obrázkem Gejši zachrání váš dobrý pocit z pěkně upravených rukou.

Každá žena má ráda upravené nehty. A není pro nás nepříjemnější pocit, než mít ulomený, nebo odlomený nehet. Pak okamžitě saháme po záchraně – manikúře. A když nejsme zrovna doma, hodí se nám manikúra do kabelky. Mně se třeba velmi často stává, že při zapínání zipu zachytím nehtem o zubatou část zipu a mám otřepaný nehet – a pak s ním zachytávám o oblečení. V tu chvíli bych dala za pilník na nehty cokoliv. Nebo když se náhodou zatrhne kůžička kolem nehtu, je to velmi nepříjemné, i tady je manikúra v tu chvíli nezbytná.

Já vám chci představit manikúru z eshopu Stoklasa.cz. Je lehká, malá, krásná a velmi praktická. Manikúra je z umělé kůže s potiskem gejši, ve tvaru pouzdra, které má kvalitní kovový rám. Rám se otevře jedním stisknutím páčky a zavře zaklapnutím.

Eko kůže se vyrábí ze syntetických materiálů. Tvoří ji 2 vrstvy - bavlněný úplet a polyuretan. Jedná se o levnější alternativu přírodní kůže, která se jí svými vlastnostmi v mnoha ohledech vyrovná.

Výhody Eko kůže: prodyšnost, pevnost, snadná údržba, neomezená škála barev. Při ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem.

 

Manikúra obsahuje: nehtové nůžky, pilník, pinzetu, nástroje na zatlačení nehtové kůžičky a 2 kusy nehtových kleští – upravíte tedy snadno jakýkoliv problém s nehty.

  • Šířka: 7 cm
  • Délka: 12 cm
  • Tloušťka: 2 cm

 

Díky své velikosti se vejde do každé kabelky a nezabere téměř žádné místo. Je tak lehoučká, že ji v kabelce vůbec neucítíte – to je pro mne důležité, protože nemám ráda, když mám těžkou kabelku.

Takže pokud zrovna nejste doma – ať už jste v práci, nebo na nákupech a náhodou si zlomíte nehet, už to nebude problém. Manikúra s obrázkem Gejši zachrání váš dobrý pocit z pěkně upravených rukou.

Manikúru s obrázkem gejši koupíte po kliknutí zde: Manikúra v pouzdře gejša

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: eshop Stoklasa.cz


Žehlička na vlasy Bellissima Imetec

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Ne vždy ale vypadají tak, jak bychom si představovaly, a proto jim ke kráse musíme pomáhat. Já mám vlasy hodně jemné, a ve vlhku mají trochu sklon ke krepatění.  Musím je tedy upravovat prakticky neustále. Právě proto, že jsou jemné, a lámavé, musím volit způsob, jakým je upravovat. Fénování přes kartáč je hodně vysušuje, a ani pokožce hlavy moc dobře nedělá, natáčky jsem nikdy moc používat neuměla a jsou mi i nepříjemné. Takže volím žehličku na vlasy.

Naposledy jsem si vybrala žehličku na vlasy Bellissima Imetec 11420 a tu jsem pro vás i otestovala. Žehličku jsem si vybrala mezi nejlépe hodnocenými žehličkami na stránkách, které pomáhají, když nakupuji a nechci zdlouhavě hledat specifikace jednotlivých produktů, o které mám momentálně zájem – na stránkách  www.arecenze.cz  .

Žehlička Bellissima Imetec 11420 mne zaujala na první pohled svým tvarem – je totiž oblá, a proto vím, že s ní mohu vlasy nejen žehlit, ale i pohodlně vlasy natáčet do loken. Další věc, která mne upoutala je, že žehlící destičky obsahují texturu Color Shine, která oživuje barvu vlasů, zvýrazní ji a dodá vlasům lesk. Na to jsem byla obzvláště zvědavá, protože častým žehlením jsou vlasy většinou unavené, bez lesku a matné. Po žehlení žehličkou Imetec 11420 vlasy vypadají opravdu velmi hezky, jsou jasné, jemně se lesknou, a tak účes působí celkově lépe, než při žehlení obyčejnou žehličkou.

Destičky žehlící plochy jsou lehce zaoblené, tím pádem vůbec netrhají vlasy – to je pro mne dost důležité, protože zacuchané a potrhané vlasy bych opravdu nechtěla. Díky ovládacím tlačítkům, která jsou umístěné na boku, si bezděky nepřepínám při žehlení teplotu. Teplota žehlení lze nastavit manuálně – rozmezí 150 – 230 stupňů, nastavení vidím na digitálním displeji.

Vlastní žehlení a natáčení vlasů už je pak hračka – žehlička je lehoučká, takže mne nebolí ruka ani při delším používání, přívodní kabel je otočný, takže se mi hned nezamotává šňůra, žehlička se nahřívá opravdu rychle, takže ani ranní shon a spěch mi nebrání upravit si účes – nemusím na nahřátí dlouho čekat.

S žehličkou Bellissima Imetec 11420 jsem velmi spokojená. Nejen, že si s ní hezky upravím účes, a cítím se tak mnohem lépe, ale zároveň při žehlením oživí barvu vlasů a dodá jim lesk. A to je něco, co jsem u žehliček, které jsem používala dříve, neznala. Jsem s touhle žehličkou naprosto spokojená.

Pokud si chcete prohlédnout i  jiné typy žehliček na vlasy, vsaďte na jistotu a vybírejte z prověřených na www.arecenze.cz  


Sonický zubní kartáček Philips.

Se zubním kartáčkem má zkušenost každý z nás. Nejčastěji s tím manuálním, ale stále více lidí používá kartáček elektrický. Já jsem také používala elektrický zubní kartáček, ale ať jsem se snažila sebevíc, měla jsem pocit, že nemám zuby vyčištěné tak, jak bych si představovala nejen já, ale i moje zubní hygienistka.

Proto byl pro mne jasnou volbou kartáček lepší, kvalitnější - Philips Sonicare ProtectiveClean 5100.

 

Kartáček je vybaven mnoha moderními funkcemi, ale hlavně mnohem lépe čistí zuby, dásně i mezizubní prostory.

Byla jsem opravdu zvědavá, jestli je rozdíl mezi obyčejným a sonickým kartáčkem tak velký. A jedním slovem vám hned odpovím: ANO!. Kartáček čistí s vysokofrekvenční vibrací až 31 000 stěrů za minutu (takovou rychlost manuálním ani obyčejným elektrickým kartáčkem nedosáhnu), napění pastu a vhání ji mezi zuby – takže nashledanou mezizubní kazy. Trochu jsem se obávala té rychlosti – když jsem si zkusmo kartáček pustila  poprvé v ruce, byla jsem tou rychlostí velmi překvapena, takový výkon jsem nečekala,ale štětinky kartáčku jsou tak měkké, že mi to v puse na zubech vůbec nevadilo.

Kartáček má tři režimy čištění – základní režim Clean (ten používám nejčastěji), režim White – pro bělení a odstraňování skvrn, a režim Gum Care – ten je o minutu delší, a přidá po dvou minutách jemnější pohyb kartáčku pro příjemnou masáž dásní. Doporučuji vyzkoušet i režim tři – je velmi příjemný a dásním prospívá.

Kartáček je dodán se dvěma vyměnitelnými nástavci, které jdou velmi snadno vyměnit, může tedy používat kartáček ještě jiný člen rodiny. Tělo kartáčku je štíhlé, krásně padne do ruky.

Velmi příjemná je funkce časovače – nemusím přemýšlet, jak dlouho si zuby čistím, kartáček hlídá čas místo mne. Prima funkce je i to, že kartáček upozorňuje sám na to, když při čištění zubů na zuby nebo dásně příliš tlačíte. Docela mne překvapilo, kolikrát na mne v začátku kartáček „zabručel“, že tlačím moc – zbytečně jsem si tedy zuby ničila přílišným tlakem.

No, a když je hlavice moc opotřebovaná, kartáček upozorní , že je čas na výměnu.

Už po týdnu čištění mám pocit, že mám zuby o něco bělejší, hlavně ale cítím rozdíl, když si po zubech přejedu jazykem. Je to opravdu znát. A díky dlouhé výdrži baterie (asi 2 týdny) není třeba kartáček mít často v nabíječce – ta doba výdrže je opravdu skvělá-na služební cestu, nebo na dovolenou, nemusím nabíječku vůbec vozit. Uložím si kartáček do praktického, pevného pouzdra z umělé hmoty a můžu cestovat.

Kartáček čistí jemně a přitom důkladně. Díky jemným štětinkám se nemusím bát ani  poškrábání korunky, nebo zubní výplně (plomby). Kartáček je doporučován i pro lidi nosící rovnátka, to já jsem vyzkoušet nemohla. Ostatní funkce jsem ale vyzkoušela k naprosté spokojenosti. K obyčejnému elektrickému zubnímu kartáčku bych se už vracet  nechtěla. Na ten příjemně svěží pocit v puse se totiž zvyká rychle. A nejen , že mám pocit bělejších zubů bez plaku,ale i dásně nekrvácí ani trošku, masáž jim prospívá.

A protože jsem na dnešní den měla naplánovanou návštěvu zubaře na preventivní prohlídku, čekala jsem, jestli si všimne nějaké změny. A všiml. Jakmile jsem otevřela pusu, a on vytáhl zrcátko a prohlédl zuby, byla jsem pochválena. Už se tedy těším k zubní hygienistce, která mi sonický kartáček už delší dobu doporučovala. A já teď celkem lituji, že jsem ji neposlechla už mnohem dříve. Tahle investice do zdraví se vážně vyplatí – získala jsem kvalitní kartáček, který za mne myslí hned v několika směrech – podle nastaveného režimu hlídá dobu čištění zubů, zuby zbaví zubního plaku, a namasíruje mi jemně i dásně, upozorní mne, když na zuby při čištění příliš tlačím, upozorní mne na nutnost výměny čistící hlavice kartáčku. Odměnou je mi navíc ještě zářivý a krásně bílý úsměv a svěží dech. A úsměv je to nejhezčí, co svému okolí můžu dát.