Hygiena 


 
Epilátor 
Philips Satinelle advanced 
 BRE 610

Je léto. Většina z nás tedy řeší, jak se zbavit nepříjemných chloupků po celém těle. Přece jen nechceme na plážích nebo v sukni vypadat jako opičky.

Většinu z nás holení moc nebaví, ani já nejsem výjimka. Zkoušela jsem depilaci voskem, ale přiznávám, že to asi neumím, chloupky zůstávaly tam, kde být neměly, vosk jsem pak často nemohla smýt a to trhnutí- taky žádná slast. Kdybych se nestyděla, vyla bych bolestí na celé sídliště.

A tak jsem se rozhodla zkusit epilátor.. Přiznávám, že k jeho vyzkoušení mě lákalo to, že se nebudu muset holit – tedy vlastně epilovat tak často.

A tak jsem se rozhodla, že epilátor zároveň pro vás otestuji a podám informace pro ty, které ještě epilátor nemají.

Na testování mám epilátor Philips Satinelle advanced BRE 610.

Epilátor se vám bude líbit už po vyndání z krabičky. Je totiž velmi příjemný do ruky.

Výhodou tohoto epilátoru je jeho poměrně široká hlavice (30mm) a 2 možné rychlosti trhání chloupků.

Jak já jsem zjistila, mě vyhovuje víc ta vyšší, tou nižší jsem pak už jen „dotrhávala“ .

Velmi mi taky vyhovovala nasazovací masážní hlavice. Hlavně před první epilací – dost jsem se bála, že to bude bolet k nevydržení – přece jen trhání je bolestivé, ale ta masážní hlavice mi kůži trochu promasírovala a měla jsem pocit, že je vytrhávání snesitelnější. Nejdřív jsem samozřejmě šla vyzkoušet chlupy na ruce, připadaly mi slabší, a proto jsem si říkala, že to nebude tak šíleně bolet. Ukázalo se , že můj strach byl přehnaný. Znám sice i příjemnější pocity, než je trhání chloupků, ta rychlost je ale tak velká, že to během chvilky vlastně už ani nevnímáte. Jen na oblast bikin jsem si s vytrháváním zatím tedy netroufla.

Velmi příjemné je i podsvícení epilátoru . Vidíte tak i jemné chloupky, kterých si jinak nevšimnete a nemusíte se tedy pak na dané místi vracet. Hlava epilátoru je keramická pro lepší uchopení chloupků – nevyklouznou ani ty jemné. Epilátory Philips jsou vybaveny jedinečným systémem, ve kterém pinzety zvedají a navádějí ležící chloupky k trhacímu ústrojí- epilace probíhá blíž k pokožce a je tím účinnější.

Epilátor jde použít pro mokré nebo suché použití. Mně prozatím vyhovuje víc to suché, ale až se se strojkem víc sžiju, asi bude příjemné provést epilaci rovnou ve sprše. S každou epilací je chloupků trochu méně než poprvé, takže už je epilování příjemnější. Na jedno nabití vydrží strojek fungovat až 40 minut.

Takže já jsem v konečném výsledku velmi spokojená,  nemusím se zabývat epilací tak často jako doposud, strojek Philips Satinelle advanced BRE 610 mi padl do ruky jako ulitý (drží se opravdu skvěle), pop trhání jsem měla kůži červenou jen krátkou chvíli – asi díky poměrně vysoké rychlosti jsem neměla nohy ani ruce podrážděné.

Takže pokud se chcete v sukních a na pláži cítit skvěle a dosud jste s epilátorem váhaly, nebojte se toho vůbec. Je to celkem fajn a máte „oholeno“ na delší dobu. A pokud uvažujete o koupi nového přístroje, já vám doporučuji Philips Satinelle advanced BRE 610 – oproti jiným epilátorům má širší hlavici na trhání, a je opravdu velmi výkonný. 

Pevné uchopení i jemných chloupků


Epilátor Remington  Remington IPL6500

 

Chtěla bych vám představit úžasnou věcičku na odstranění chloupků na těle a tou je Remington IPL 6500.

 

Většina z nás si pod pojmem epilátor představí bolestivé zážitky při trhání chloupků klasickým epilátorem. Tenhle epilátor je ale úplně jiný. Vlastně chloupky nijak nevytrhává, ale působí na jejich kořínky pulzním světlem a zamezuje jejich dalšímu růstu.

To ocení každá z nás, protože holení určitě nepatří k oblíbeným činnostem žádné z nás.

Epilátor Remington IPL 6500 je už zdokonalený přístroj a je jako jeden z mála vhodný i pro používání k zamezení růstu chloupků i na obličeji.

 A pokud by Vám partner chtěl přístroj rozmluvit – nedejte se, je vhodný i pro pány, takže třeba problém s růstem nežádoucích chloupků na zádech bude brzy vyřešen.

Ušetříte čas i peníze za návštěvy kosmetických salonů.

Přístroj využívá unikátní technologie Remington Propulse – je to klinicky ověřený IPL systém, který ničí chloupky u kořínků a přitom vám nedráždí pokožku a zaručuje trvalé výsledky.

Já sama mám kůži velmi citlivou na podráždění a tenhle přístroj mě nedráždí kůži vůbec, naopak odpadly nepříjemné pocity po holení nohou, kdy mě kůže svědila a vysušovala se. Na tvář je samozřejmě jiný nástavec než na nohy. Pulzní okénko je o 50 % větší než dřív.

 

Protože sama neumím odborně přístroj popsat, zveřejním zde přímo specifikaci výrobku (to aby pánové případně věděli, jak přístroj funguje, což nám ženám moc neřekne, nás zajímají spíš výsledky)

 

Vlastnosti:
* žárovka Infinity
* BEZPEČNÝ: Klinicky testovaný, schválený FDA, doporučovaný dermatology
* EFEKTIVNÍ: Technologie ProPulse™ 
* POUŽITÍ: Tělo / obličej (ženy), vhodné pro: muže i ženy
* trvalé výsledky, o 50% větší okénko (nástavec na tělo): 3cm2 (intervaly mezi záblesky 3 vteřiny)
* nástavec na obličej: 2cm2 (intervaly mezi záblesky 4 vteřiny)
* nastavení 5-ti úrovní energie
* integrovaný senzor kůže, „Multi Flash“ / „Single Flash“ mód
* Univerzální napětí

Zdokonalená technologie PROPULSE™
Pokročilá technologie PROPULSE™ pracuje na principu ohřívání vlasového folikulu, zaměřuje světelnou energii v kořenové části a zastavuje cyklus růstu. Světelná energie je absorbována a potlačuje růst omráčením folikulu.

O 50% větší pulzní okénko***
O 50% větší pulzní okénko*** s ochranným UV filtrem: chrání pokožku, lehce se aplikuje na požadované oblasti. Vychutnejte si krásně hladkou pokožku v okamžiku.

 

Takže pokud se chcete zbavit nekonečného protivného holení, pořiďte si Remington IPL6500 , nebudete litovat- já jsem spokojena. Přístroj se mnou testovaly a testují i moje 3 dcery, máme do zatím zhruba měsíc a jsme spokojené.

Takže až budete dámy přemýšlet, o jaký dárek si napsat Ježíškovi, neváhejte, buďme krásné , když to jde příjemně bez zbytečné bolesti a podráždění kůže.

Pokud chcete vidět, jak epilátor funguje, zde je videorecenze k epilátoru Remington IPL 6500www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=SFxhrD0fhkA    (zdroj www.youtube.com)

Ještě že tu s námi je
IPL technoligie
Chloupků zcela mě zbaví
Je to přístroj pro mě pravý
Už když jsem byla maličká
Byla jsem zarostlá jak opička
S žiletkou se stále mořím
Kůže po holení hoří
Epilátor zkusila jsem
Škubla jsem a vykřikla jsem
To trhání vážně bolí
Jak kdyby mi dal po nohách holí
O vosku ani nemluvím
Asi to s ním neumím
Když pásek rychle odstraním
Bolestí skoro nevidím
A i když bolest pomine
Pár chloupků vždycky zůstane
Ráda bych srsti zbavila se
Nechvi být jak Yetti s vlasem
S IPL vše půjde skvěle
Budu krásná pro přítele
Chloupky mi růst přestanou 
A já budu přešťastnou


Actimaris – malý zázrak do lékárničky.

Na produkty Actimaris jsem narazila víceméně náhodou. Na internetu na mě problikla reklama na  Actimaris. A protože jsem holka zvědavá, začala jsem se o tyto výrobky zajímat víc a navštívila jsem stránku www.actimaris.cz. A od toho byl už jen malý krůček k tomu, abych od zvědavosti  přešla k činu a výrobky otestovala. Testovala jsem Actimaris Sensitiv – roztok na výplach a hojení ran a Actimaris gel na hojení.

Actimaris funguje na principu aktivního kyslíku a mořské vody. Desinfikuje rány a urychluje hojení.

A protože jsme velká rodina – mám 4 děti, tak u nás nikdy není nouze o různá poranění, odřeniny, opary, akné a afty. Já trávím spoustu času v kuchyni, takže se často lehce popálím o troubu – i na tyto popáleniny je Actimaris skvělý – chladí a zároveň zabrání, aby se do rány dostala infekce. Moje maminka je krátce po operaci a musím říct, že si Actimaris moc pochvaluje. Po dvou týdnech mazání jizvy Actimaris gelem  je jizva světlejší, nepne, a hlavně nijak nesvědí a nebolí. I lékařka byla spokojena, jak pěkně se rána hojí a gel Actimaris pochválila.

Sensitiv roztokem potíráme v podstatě všechno – drobné odřeniny, které potřebují vyčistit (ani jednou se nám nestalo, aby rána začala hnisat), dcery si potírají akné na rukách a na zádech – jakmile se objeví „pupínek“ potřou ho Sensitive roztokem a tím vlastně desinfikují, na to nanesou trochu gelu a už po zhruba 10 dnech je pupínek téměř neznatelný.

Actimaris má opravdu širokou škálu použití i pro nás ženy – používá se na rychlé a šetrné hojení Mastitidy, herpetické genitální infekce, rány po gynekologických operacích a může se používat i v těhotenství a u dětí – neobsahuje totiž žádné nebezpečné nebo dráždivé přísady.

A pokud děti trpí na afty – Actimaris Sensitiv roztok na výplach a hojení je skvělý na desinfekci v ústech a urychlení hojení aftů (i opatů) a co je důležité – neštípe, takže jeho používání se obejde bez dětských slziček a strachu.

Jsem s produkty Actimaris opravdu velmi spokojená a našly si u mě v lékárničce svoje stálé místo. Jsem jimi opravdu nadšená, takže kudy chodím, tudy ho doporučuji. A kamarádky i rodinní příslušníci, kteří vyzkoušeli produkty Actimaris si je pochvalují. Nesetkala jsem se zatím s tím, že by někdo byl nespokojený. Je to výrobek, který rozhodně stojí za to vyzkoušet. Pokud se chcete dozvědět o výrobcích více, klikněte zde: www.actimaris.cz

Actimaris gel + Sensitiv

zdroj obrázku:https://www.actimaris.cz/


Kartáč BaByliss pro snadné žehlení vlasů

 

Jako malá jsem chtěla mít vlasy jako víla Amálka..nebo alespoň maková panenka, když nejsem blondýna.  Jenže když jsem se podívala do zrcadla, vypadala jsem spíš tak trochu jako skřítek Racochejl. Mám vlasy jemné, takže lehce zplihnou. Ale když zaprší, začnou někdy zvláštně chundelatět, takže někdy vypadám jako pudlík po koupeli. A tak s vlasy tak trochu bojuji. Používám fény, kulmy, difuzéry na bohatost vlasů, a žehličky na vlasy. A taky spoustu kosmetických přípravků – na speciální šampony, kondicionéry na objem, a přípravky na ochranu vlasů při žehlení. Přesto se mi ani po poměrně dlouhé době na žehličku na vlasy nezvykla. Proto jsem měla velkou radost, když jsem dostala možnost otestovat termo kartáč BaByliss HSB100E.

Je to kartáč vyrovnávací, který ocení hlavně majitelky přirozeně zvlněných vlasů. Místo žehličky použijí termokartáč. Kartáč má obdélníkový tvar, je vhodný pro všechny typy vlasů díky speciálnímu keramickému povrchu.

Vyrovnávací termo kartáč má na ploše 60 cm2 rozmístěno 126 speciálních vyhřívacích štětin. Má i funkci ionizační, takže je vhodné i na zkrepovatělé vlasy. Teplota hřebenu lze nastavit podle typu vlasů – regulovat ji lze na LED display - 180 °C, 190 °C nebo 200 °C. Podle zvolené teploty se vám na rukojeti kartáče rozbliká kontrolka žlutá, oranžová nebo červená. Nedoporučuji vám zkoušet teplotu rukou, já jsem to udělala a fakt to docela pálí. 

Protože jsem žena, mám občas tendenci nečíst návody, a zkoušet rovnou jak spotřebič funguje. U kartáče žádný zdlouhavý návod není, takže jsem ho v pohodě zvládla i já. Používání je snadné, jen je lépe dbát doporučení a před prvním použitím zvolit nejnižší stupeň teploty a tak zjistit, jak vlasy budou reagovat, a která teplota je pro vás dostačující. Také je v návodu upozornění, že někdy se z vlasů trošku kouří – není třeba se ale obávat, protože některé bezoplachové kondicionéry, mastnota, nebo laky na vlasy zůstávají v malém množství na vlasu i po umytí, při žehlení se tedy lehce opalují. Ale kdo používal někdy žehličku na vlasy, nebo kulmu, už to zná. Já jsem se naučila používat speciální sprej , který na vlasy před žehlením nastříkám, a vlas je lépe chráněn.

A tak místo zdlouhavého žehlení (kdy se mi občas povede vlasy skřípnout a moc hezky to nevypadá) stačí si vlasy jen hezky pročesávat. A věřte, opravdu to funguje. Byla jsem zvědavá, tak trochu i skeptická – jak může bez žehlících ploch, které se zmáčknou, kartáč fungovat? No, je vidět, že když se chytré hlavy do něčeho pustí, dokáží vymyslet chytrého a účinného pomocníka na zkrášlení. A nejen na žehlení – po použití kartáče jsou vlasy i lesklejší a příjemnější na dotyk. Tenhle kartáč se firmě BaByliss opravdu moc povedl. Pokud si vlasy žehlíte, určitě tenhle kartáč vyzkoušejte. Doporučuji ho všem. 

Kartáč si můžete vyzkoušet na „vlastní kůži“ v HAIR STUDIU 5th AVENUE na Praze 1, provozované ambasadorskou značky BaByliss, paní Dagmar Míznerovou. Stačí si zavolat a profesionální kadeřníci Vám představí vyrovnávací termo kartáč hned na místě a popř. vykouzlí perfektní účes.
Lze zakoupit na mall.cz nebo alza.cz, popř. můžete vybrat z prodejů zde: Kartáč BaByliss prodejci

Vyrovnávací kartáč BaByliss HSB100E je v prodeji za doporučenou cenu je 1490Kč.

video ukázku,l jak používat kartáč BaByliss najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=_t_-gwv5khM&feature=youtu.be

Bild 1 _0236


Vysoušeč vlasů Retro

Vysoušeč vlasů REMINGTON D4110OB

 

Vysoušeč vlasů, nebo jak mu lidově všichni říkáme - fén, se stal dnes už nepostradatelným pomocníkem každé ženy. Ať se jedná o samotné vysoušení vlasů nebo tvorbu účesů, vysoušeč je dnes už nutností. Neumím si představit, že bych neměla možnost si po umytí vlasy vysušit nebo si třeba pomocí kulatého kartáče vytvořit na vlasech vlny. Jak musely být šťastné ženy, když byl vysoušeč vynalezen. Ty první vysoušeče jsme občas vídali ve filmech pro pamětníky nebo ve starých amerických filmech z 50. let – určitě si vzpomínáte na staré černobílé filmy, kde v kadeřnictví ženám vysoušeli vlasy velikým (a určitě i těžkým) fénem.

 Jako malá holka jsem dostala pod stromeček malý fén pro panenky – vypadal přesně jako ve filmech, růžovo-bílý, z plastu, na tužkovou baterii, takže vrčel a já si celá šťastná hrála na kadeřnici. A teď jsem přesně takový fén dostala možnost pro vás otestovat. Když jsem ho poprvé uviděla, skoro jsem radostí poskočila a rázem jsem zase měla radost jako ta malá holka, která česala panenky. Vysoušeč vlasů Remington Bombshell Blue  je v dárkovém balení v praktickém retro kufříku. Na rozdíl od starých vysoušečů je ale lehoučký a mnohem výkonnější.

Hlavní vlastnosti:

-  Výkonný 2 000W vysoušeč vlasů

-  Keramická mřížka pro rovnoměrné rozložení teploty a rychlý styling

 - 3 teploty/2 rychlosti

 - Studená vlna na zafixování účesu

 - Koncentrátor

 - Difuzér

  -Retro kufřík

 -Odnímatelné boční mřížky pro jednoduché čistění

 -Očko na zavěšení

  -1.8m kabel

Tenhle vysoušeč je krásný a výkonný, má 3 teploty a 2 rychlosti, navíc po vytvoření lze účes zafixovat studeným vzduchem.

Protože tahle recenze je psaná podle mých subjektivních pocitů, mohu vám popsat, jak si testování užívám.

Vysoušeč vlasů mi padl nejen do oka díky své barvě (je vyráběn buď ve světle modré, nebo v růžové barvě), ale i do ruky. Přestože mám ruku poměrně malou, fén se mi drží dobře, ovládání je snadné, je lehoučký (to mne až překvapilo), má ohromný výkon – na nejvyšší stupeň jsem synovy krátké vlasy vysušila opravdu okamžitě. Pomocí usměrňovače vzduchu (koncentrátoru) se s fénem dobře tvaruje účes přes kulatý kartáč. Součástí balení je i difuzér, já jsem s ním ale nikdy moc zacházet neuměla, nemám příliš hustou hřívu, takže po jeho použití jsem si připadala jako Racochejl. Kdo s ním ale umí, určitě bude spokojený (já zůstanu věrná foukání přes kartáč). Dcera, která má husté dlouhé vlasy dokázala během chvíle pomocí difuzéru vykouzlit účes s krásně zvednutými vlasy od hlavy, takže to jde a funguje, jen já s difuzérem nejsem kamarád.. Zkrátka a dobře v tomhle vysoušeči jsem našla přesně to, co od vysoušeče očekávám a ještě se mi opravdu moc líbí. Jako dárek pro maminky a babičky je přímo ideální, ale samozřejmě je vhodný pro všechny, kteří mají rádi retro. Já jsem tak trochu milovník retra, takže tenhle modrý zázrak v mé koupelně bude mít čestné místo. Doplňuji, že tento produkt značky Remington mi byl věnován společností Spectrum Brands na vyzkoušení.

 

Pokud si chcete vysoušeč vlasů koupit, klikněte zde: Vysoušeč vlasů Bombshell Blue Retro


Kosmetické zrcátko

Zrcátko - jedna z velmi důležitých věcí, které každá žena používá. Pokud se chceme líbit – a to chceme určitě všechny, je kvalitní zrcátko velkým pomocníkem.

A protože od doby, kdy jsem začala nosit brýle, jsem líčení a kosmetické úpravy v koupelně u zrcadla nad umyvadlem vzdala, protože jsem na sebe prostě dobře neviděla, hledala jsem zrcátko, které mi bude vyhovovat.

Vyzkoušela jsem několik typů zrcátek, některá klasická, některá zvětšovací, u většiny jsem ale měla pocit, že na sebe prostě dobře nevidím, nebo že zvětší obličej tak, že kvalitní nalíčení nebylo možné. A pak jsem objevila na stránkách bezdoteku.cz krásné zrcátko s LED diodami.

A konečně jsem spokojená.

Zrcátko má po stranách 16 LED diod, které jemně obličej nasvítí, ale díky svému měkkému bílému světlu nezkreslí barvu make-upu ani stínů. Díky LED diodám se lze líčit, i když je v místnosti šero.

Zrcátko je z lehkého plastu odolného proti poškrábání, ideální velikost 16,5 x 26x 21,5 cm je vhodná i na noční stolek, napájení LED světýlek je na 4 tužkové baterie (AA), samozřejmě lze LED světla zhasnout a používat zrcátko neosvětlené. No a například při vytrhávání obočí určitě oceníte malé kulaté zvětšovací zrcátko se dvěma přísavkami, které si lehce přiložíte na větší zrcátko a vidíte i to, co jinak bylo obtížné.

Tuhle vychytávku ocení hlavně ženy, co nosí brýle. Tedy samozřejmě nejen ty, ale ono upravit si dobře obočí s brýlemi na očích prostě nejde, a když je sundáte, nevidíte nic. Pokud malé přídavné zrcátko nepotřebujete, lehce ho sejmete.

Jsem ráda, že výrobci kosmetických pomůcek začali myslet i na to, že ne každá z nás má ideální podmínky k líčení v koupelně a vyrobili zrcátko, které lze použít kdekoliv – tedy v kterékoliv místnosti. Velikost je velmi příjemná, LED diody po stranách osvítí tvář tak, že krásně vidíte, kde je třeba make – up poopravit, i při v´tvorbě účesů je zrcátko skvělým pomocníkem.

Takže ženy, konečně můžeme být krásné a mít přitom komfort na líčení a úpravu.

Pokud si chcete zrcátko koupit, klikněte zde: kosmetické zrcátko s LED diodami

Celý sortiment eshopu si prohlédnete po kliknutí zde: Bezdoteku.cz


Manikúra v pouzdře s obrázkem gejši

Každá žena má ráda upravené nehty. A není pro nás nepříjemnější pocit, než mít ulomený, nebo odlomený nehet. Pak okamžitě saháme po záchraně – manikúře. A když nejsme zrovna doma, hodí se nám manikúra do kabelky. Mně se třeba velmi často stává, že při zapínání zipu zachytím nehtem o zubatou část zipu a mám otřepaný nehet – a pak s ním zachytávám o oblečení. V tu chvíli bych dala za pilník na nehty cokoliv. Nebo když se náhodou zatrhne kůžička kolem nehtu, je to velmi nepříjemné, i tady je manikúra v tu chvíli nezbytná.

Já vám chci představit manikúru v pouzdře z eshopu Stoklasa.cz. Je lehká, malá, krásná a velmi praktická. Manikúra je z umělé kůže s potiskem gejši, ve tvaru pouzdra, které má kvalitní kovový rám. Rám se otevře jedním stisknutím páčky a zavře zaklapnutím.

Eko kůže se vyrábí ze syntetických materiálů. Tvoří ji 2 vrstvy - bavlněný úplet a polyuretan. Jedná se o levnější alternativu přírodní kůže, která se jí svými vlastnostmi v mnoha ohledech vyrovná.

Výhody Eko kůže: prodyšnost, pevnost, snadná údržba, neomezená škála barev. Při ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem.

 

Manikúra obsahuje: nehtové nůžky, pilník, pinzetu, nástroje na zatlačení nehtové kůžičky a 2 kusy nehtových kleští – upravíte tedy snadno jakýkoliv problém s nehty.

 • Šířka: 7 cm
 • Délka: 12 cm
 • Tloušťka: 2 cm

Díky své velikosti se vejde do každé kabelky a nezabere téměř žádné místo. Je tak lehoučká, že ji v kabelce vůbec neucítíte – to je pro mne důležité, protože nemám ráda, když mám těžkou kabelku.

Takže pokud zrovna nejste doma – ať už jste v práci, nebo na nákupech a náhodou si zlomíte nehet, už to nebude problém. Manikúra  pouzdře s obrázkem Gejši zachrání váš dobrý pocit z pěkně upravených rukou.

Každá žena má ráda upravené nehty. A není pro nás nepříjemnější pocit, než mít ulomený, nebo odlomený nehet. Pak okamžitě saháme po záchraně – manikúře. A když nejsme zrovna doma, hodí se nám manikúra do kabelky. Mně se třeba velmi často stává, že při zapínání zipu zachytím nehtem o zubatou část zipu a mám otřepaný nehet – a pak s ním zachytávám o oblečení. V tu chvíli bych dala za pilník na nehty cokoliv. Nebo když se náhodou zatrhne kůžička kolem nehtu, je to velmi nepříjemné, i tady je manikúra v tu chvíli nezbytná.

Já vám chci představit manikúru z eshopu Stoklasa.cz. Je lehká, malá, krásná a velmi praktická. Manikúra je z umělé kůže s potiskem gejši, ve tvaru pouzdra, které má kvalitní kovový rám. Rám se otevře jedním stisknutím páčky a zavře zaklapnutím.

Eko kůže se vyrábí ze syntetických materiálů. Tvoří ji 2 vrstvy - bavlněný úplet a polyuretan. Jedná se o levnější alternativu přírodní kůže, která se jí svými vlastnostmi v mnoha ohledech vyrovná.

Výhody Eko kůže: prodyšnost, pevnost, snadná údržba, neomezená škála barev. Při ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem.

 

Manikúra obsahuje: nehtové nůžky, pilník, pinzetu, nástroje na zatlačení nehtové kůžičky a 2 kusy nehtových kleští – upravíte tedy snadno jakýkoliv problém s nehty.

 • Šířka: 7 cm
 • Délka: 12 cm
 • Tloušťka: 2 cm

 

Díky své velikosti se vejde do každé kabelky a nezabere téměř žádné místo. Je tak lehoučká, že ji v kabelce vůbec neucítíte – to je pro mne důležité, protože nemám ráda, když mám těžkou kabelku.

Takže pokud zrovna nejste doma – ať už jste v práci, nebo na nákupech a náhodou si zlomíte nehet, už to nebude problém. Manikúra s obrázkem Gejši zachrání váš dobrý pocit z pěkně upravených rukou.

Manikúru s obrázkem gejši koupíte po kliknutí zde: Manikúra v pouzdře gejša

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: eshop Stoklasa.cz


Žehlička na vlasy Bellissima Imetec

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Ne vždy ale vypadají tak, jak bychom si představovaly, a proto jim ke kráse musíme pomáhat. Já mám vlasy hodně jemné, a ve vlhku mají trochu sklon ke krepatění.  Musím je tedy upravovat prakticky neustále. Právě proto, že jsou jemné, a lámavé, musím volit způsob, jakým je upravovat. Fénování přes kartáč je hodně vysušuje, a ani pokožce hlavy moc dobře nedělá, natáčky jsem nikdy moc používat neuměla a jsou mi i nepříjemné. Takže volím žehličku na vlasy.

Naposledy jsem si vybrala žehličku na vlasy Bellissima Imetec 11420 a tu jsem pro vás i otestovala. Žehličku jsem si vybrala mezi nejlépe hodnocenými žehličkami na stránkách, které pomáhají, když nakupuji a nechci zdlouhavě hledat specifikace jednotlivých produktů, o které mám momentálně zájem – na stránkách  www.arecenze.cz  .

Žehlička Bellissima Imetec 11420 mne zaujala na první pohled svým tvarem – je totiž oblá, a proto vím, že s ní mohu vlasy nejen žehlit, ale i pohodlně vlasy natáčet do loken. Další věc, která mne upoutala je, že žehlící destičky obsahují texturu Color Shine, která oživuje barvu vlasů, zvýrazní ji a dodá vlasům lesk. Na to jsem byla obzvláště zvědavá, protože častým žehlením jsou vlasy většinou unavené, bez lesku a matné. Po žehlení žehličkou Imetec 11420 vlasy vypadají opravdu velmi hezky, jsou jasné, jemně se lesknou, a tak účes působí celkově lépe, než při žehlení obyčejnou žehličkou.

Destičky žehlící plochy jsou lehce zaoblené, tím pádem vůbec netrhají vlasy – to je pro mne dost důležité, protože zacuchané a potrhané vlasy bych opravdu nechtěla. Díky ovládacím tlačítkům, která jsou umístěné na boku, si bezděky nepřepínám při žehlení teplotu. Teplota žehlení lze nastavit manuálně – rozmezí 150 – 230 stupňů, nastavení vidím na digitálním displeji.

Vlastní žehlení a natáčení vlasů už je pak hračka – žehlička je lehoučká, takže mne nebolí ruka ani při delším používání, přívodní kabel je otočný, takže se mi hned nezamotává šňůra, žehlička se nahřívá opravdu rychle, takže ani ranní shon a spěch mi nebrání upravit si účes – nemusím na nahřátí dlouho čekat.

S žehličkou Bellissima Imetec 11420 jsem velmi spokojená. Nejen, že si s ní hezky upravím účes, a cítím se tak mnohem lépe, ale zároveň při žehlením oživí barvu vlasů a dodá jim lesk. A to je něco, co jsem u žehliček, které jsem používala dříve, neznala. Jsem s touhle žehličkou naprosto spokojená.

Pokud si chcete prohlédnout i  jiné typy žehliček na vlasy, vsaďte na jistotu a vybírejte z prověřených na www.arecenze.cz  


Sonický zubní kartáček Philips.

Se zubním kartáčkem má zkušenost každý z nás. Nejčastěji s tím manuálním, ale stále více lidí používá kartáček elektrický. Já jsem také používala elektrický zubní kartáček, ale ať jsem se snažila sebevíc, měla jsem pocit, že nemám zuby vyčištěné tak, jak bych si představovala nejen já, ale i moje zubní hygienistka.

Proto byl pro mne jasnou volbou kartáček lepší, kvalitnější - Philips Sonicare ProtectiveClean 5100.

 

Kartáček je vybaven mnoha moderními funkcemi, ale hlavně mnohem lépe čistí zuby, dásně i mezizubní prostory.

Byla jsem opravdu zvědavá, jestli je rozdíl mezi obyčejným a sonickým kartáčkem tak velký. A jedním slovem vám hned odpovím: ANO!. Kartáček čistí s vysokofrekvenční vibrací až 31 000 stěrů za minutu (takovou rychlost manuálním ani obyčejným elektrickým kartáčkem nedosáhnu), napění pastu a vhání ji mezi zuby – takže nashledanou mezizubní kazy. Trochu jsem se obávala té rychlosti – když jsem si zkusmo kartáček pustila  poprvé v ruce, byla jsem tou rychlostí velmi překvapena, takový výkon jsem nečekala,ale štětinky kartáčku jsou tak měkké, že mi to v puse na zubech vůbec nevadilo.

Kartáček má tři režimy čištění – základní režim Clean (ten používám nejčastěji), režim White – pro bělení a odstraňování skvrn, a režim Gum Care – ten je o minutu delší, a přidá po dvou minutách jemnější pohyb kartáčku pro příjemnou masáž dásní. Doporučuji vyzkoušet i režim tři – je velmi příjemný a dásním prospívá.

Kartáček je dodán se dvěma vyměnitelnými nástavci, které jdou velmi snadno vyměnit, může tedy používat kartáček ještě jiný člen rodiny. Tělo kartáčku je štíhlé, krásně padne do ruky.

Velmi příjemná je funkce časovače – nemusím přemýšlet, jak dlouho si zuby čistím, kartáček hlídá čas místo mne. Prima funkce je i to, že kartáček upozorňuje sám na to, když při čištění zubů na zuby nebo dásně příliš tlačíte. Docela mne překvapilo, kolikrát na mne v začátku kartáček „zabručel“, že tlačím moc – zbytečně jsem si tedy zuby ničila přílišným tlakem.

No, a když je hlavice moc opotřebovaná, kartáček upozorní , že je čas na výměnu.

Už po týdnu čištění mám pocit, že mám zuby o něco bělejší, hlavně ale cítím rozdíl, když si po zubech přejedu jazykem. Je to opravdu znát. A díky dlouhé výdrži baterie (asi 2 týdny) není třeba kartáček mít často v nabíječce – ta doba výdrže je opravdu skvělá-na služební cestu, nebo na dovolenou, nemusím nabíječku vůbec vozit. Uložím si kartáček do praktického, pevného pouzdra z umělé hmoty a můžu cestovat.

Kartáček čistí jemně a přitom důkladně. Díky jemným štětinkám se nemusím bát ani  poškrábání korunky, nebo zubní výplně (plomby). Kartáček je doporučován i pro lidi nosící rovnátka, to já jsem vyzkoušet nemohla. Ostatní funkce jsem ale vyzkoušela k naprosté spokojenosti. K obyčejnému elektrickému zubnímu kartáčku bych se už vracet  nechtěla. Na ten příjemně svěží pocit v puse se totiž zvyká rychle. A nejen , že mám pocit bělejších zubů bez plaku,ale i dásně nekrvácí ani trošku, masáž jim prospívá.

A protože jsem na dnešní den měla naplánovanou návštěvu zubaře na preventivní prohlídku, čekala jsem, jestli si všimne nějaké změny. A všiml. Jakmile jsem otevřela pusu, a on vytáhl zrcátko a prohlédl zuby, byla jsem pochválena. Už se tedy těším k zubní hygienistce, která mi sonický kartáček už delší dobu doporučovala. A já teď celkem lituji, že jsem ji neposlechla už mnohem dříve. Tahle investice do zdraví se vážně vyplatí – získala jsem kvalitní kartáček, který za mne myslí hned v několika směrech – podle nastaveného režimu hlídá dobu čištění zubů, zuby zbaví zubního plaku, a namasíruje mi jemně i dásně, upozorní mne, když na zuby při čištění příliš tlačím, upozorní mne na nutnost výměny čistící hlavice kartáčku. Odměnou je mi navíc ještě zářivý a krásně bílý úsměv a svěží dech. A úsměv je to nejhezčí, co svému okolí můžu dát.


Kapesní holicí strojek ve tvaru rtěnky

Všechny určitě známe problém s chloupky na tváři a obličeji. Občas se objeví tam, kde je mít nechceme, a pak se je snažíme odstranit co nejrychleji a co nejméně bolestivě. A čím jsme starší, tím chloupků přibývá – a u zrcadla s pinzetou musíme trávit čím dál tím víc času. A protože trhání pinzetou bolí, a taky protože nosím brýle, je pro mne někdy problém vidět a odstranit všechny chloupky, které odstraněny mají být.

Proto jsem s radostí testovala kapesní holicí strojek ve tvaru rtěnky z eshopu naau.cz. Malý pomocník do kabelky, kterým odstraníte chloupky všude, kde je třeba – na tváři, na bradě, pod nosem, kolem uší, nebo třeba i na ruce.

Strojek funguje na jednu tužkovou baterii. Baterie není součástí balení, ale tužkové baterie máme doma určitě všichni vždy po ruce.

Čištění probíhá snadno pomocí malého štětečku. Ten je už v balení připraven k použití.

Strojek je velký cca 11 cm – vejde se tedy do kabelky nebo do kapsy, a dobře se drží. Na strojku je malá dioda, kterou si posvítíte na holené místo – žádný chloupek už neunikne. Použití je snadné a nebolestivé. Já jsem po holení měla chvilku červenou tvář, protože mám hodně citlivou pokožku, ale zčervenání rychle zmizelo. Ale musím říct, že i po trhání pinzetou mám místa po vytržení červená. Píšu to jen proto, abyste se nelekli.

Se strojkem jsem spokojená. Odstraní i takové ty jemné chloupky na tváři – obličej je pak krásně hladký.

Já jsem tmavší typ, mám tmavě hnědé vlasy, proto i chloupky na tváři mám tmavé a jsou vidět, takže jejich odstranění musím věnovat pozornost. Obzvláště pod nosem – nechci mít knírek větší, a viditelnější než můj muž. Takže stačí průběžně sem tam strojkem přejet nad rty, a je po problému. Prostě chloupkům vůbec nedovolím ukázat se. Fajn je, že k tomu nepotřebuji brýle – jako u trhání pinzetou. Je to rychlé a bezbolestné.

Holicí strojek nosím v kabelce – to kdybych náhodou odhalila chloupkový problém.

 

Pokud se chcete podívat na video, jak strojek pracuje, klikněte zde: videoukázka holicího strojku ve tvaru rtěnky

 

Pokud si chcete strojek koupit, klikněte zde: kapesní holicí strojek ve tvaru rtěnky

 

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: eshop naau.cz

 


Mini galvanická žehlička s ionizérem - bílá

Mini galvanická žehlička je takový malý pomocník pro ženu, která má problém s pletí na obličeji a nemá čas chodit do kosmetického salonu na pravidelné čištění. Tedy vlastně pro každou ženu, protože každá z nás nějakou tu malou nedokonalost a problémek na pleti nacházíme. Pokud na začátek hodně zjednoduším- princip téhle mini galvanické žehličky z eshopu naau.cz: je to přístroj pro domácí použití, žehlička s ionizérem pracuje na principu galvanického proudu, a pomáhá při problémech s pletí.Čistí pleť do hloubky (pryč s černými tečkami a pupínky), a dokáže i trochu vyhladit vrásky a jizvičky po akné na obličeji, zlepšuje elasticitu kůže v podbradku a dekoltu

Princip funkce žehličky si vymýšlet nebudu, tady použiji popis od výrobce, abyste vědeli, na jakém principu opravdu funguje.

Žehlička jemnými impulsy masíruje pleť a tím stimuluje metabolismus buněk pokožky. Vaši pleť čistí do hloubky, uvolňuje zanesené póry, zpevňuje pleť, redukuje vrásky a pigmentové skvrny.

Jemné vibrace produkované slabým mikroelektrickým proudem udržují pleť svěží, hladkou a jemnou.

Doporučujeme galvanickou žehličku s ionizérem jako ideální řešení pro domácí ošetření pleti.
 

Provozní režimy galvanické žehličky:

 1.  Režim "+" uvolňuje pozitivní ionty
  Při vysílání pozitivních iontů dochází k vytvoření lokálního elektrického pole mezi povrchem pokožky a koriem. Pozitivní ionty způsobují průnik přes vrstvy pokožky a vstup do koria. Pokud tedy před použitím pozitivních iontů natřeme pleť ošetřujícím krémem, tyto pozitivní ionty zavedou složky krému k buňkám ve spodních vrstvách pokožky. Buňky poté plně absorbují výživné složky. Jde tedy o vysoce efektivní péči o pleť.

   
 2. Režim "-" uvolňuje negativní ionty
  Při vysílání negativních iontů dochází k vytvoření lokálního elektrického pole mezi povrchem pokožky a koriem (škárou - prokrvená a inervovaná vazivová vrstva kůže pod pokožkou). Protože nečistoty v pokožce jsou kladně nabity a povrch pokožky je díky galvanické žehličce nabit záporně, nečistoty jsou z pokožky vytahovány na povrch (protikladné náboje se přitahují). Tím tedy dochází k vyčištění spodních vrstev pokožky.
 3.  
 4. Doporučení
 • na celý obličej používejte žehličku 5-10 minut - delší použití se nedoporučuje
 • vhodné baterie: CR-2032 (jedna baterie je součástí balení)
 • než-li kontaktujete servis: Pokud Vám reaguje žehlička pouze na 1 stupeň a svítí pouze jedna barva LED diody, zaměňte polaritu baterie

A jaké má galvanická žehlička pozitivní účinky?

 • zpevňuje kontury obličeje
 • hloubkově čistí pokožku a zprůchodňuje póry
 • aktivuje štěpení buněk a lymfatický systém
 • zmírní kruhy a váčky pod očima
 • zmenší otoky obličeje
 • sjednotí odstín pleti
 • redukuje vrásky a hluboké rýhy na obličeji

Pro koho je galvanická žehlička vhodná?

Vhodná je pro ženy i muže, zejména pro všechny, kteří se chtějí zbavit nehezkých vrásek na obličeji i krku a chtějí se během pár kúr zeštíhlit a omladit.

Hodí se zejména 
pro osoby trpící na akné, nebo mají jizvičky po akné, žehlička zredukuje i kruhy pod očima a zbaví pleť různých barevných nerovností.

Použít ji mohou osoby starší, ale i velmi mladé a to na jakýkoliv typ pleti, dokonce i osoby trpící lupénkou či různými ekzémy. Toužíte se zbavit celulitidy? Galvanická žehlička také 
napomáhá lepšímu odbourávání tuků a redukuje celulitidu na celém těle.

Pro koho galvanická žehlička vhodná není?

 • pro těhotné ženy
 • pro osoby trpící epilepsií
 • pro osoby s kardiostimulátorem
 • pro osoby s poraněnou pokožkou

 

A co žehlička umí?

 •  
 • zpevní mimické svaly, svaly krku a dekoltu
 • zpevní oblast podbradku
 • pomáhá eliminovat celulitidu
 • stimuluje růst vlasů a posiluje vlasové kořínky
 • pomáhá rychle hojit akné, pupínky a drobné jizvičky

 

Mini galvanickou žehličku s ionizérem z eshopu naau.cz jsem používala a testovala zhruba tři týdny a se mnou ji zkoušela i dcera.

Po třech týdnech používání mám lepší a hladší pleť. Zmenšily se mi otoky – „pytle“ pod očima, také barva obličeje je lepší – tedy abych se vyjádřila přesněji: S přibývajícím věkem se místy na obličeji objevují skvrnky nejednotné barvy pleti – tmavší místa. Tyto „flíčky“ jsou nyní světlejší, a barva pleti je tak jednotnější. Mám pocit, že i na podbradku mám kůži pevnější. Ale to po třech týdnech nelze ještě úplně posoudit, možná je to jen subjektivní pocit. Ale i ten stojí za to – pokud se cítíte byť třeba jen subjektivně lépe, bude i vaše nálada mnohem lepší.

Dcera zkoušela mini galvanickou žehličku s ionizátorem také – má jiné problémy. Jako teenager řeší  pupínky, a ucpané póry, kterým se běžně říká černé tečky. A sem tam i nějakou jizvičku po akné. I ona má pleť lepší, pupínky se jí nedělají tak často, a póry se neucpávají tolik – hlavně na bradě a kolem nosu je to lepší.

Mini galvanická žehlička s ionizérem je velmi snadná na použití, funguje jen na jednu malou baterii. Netrávíte s ní moc času – stačí 5 až 10 minut denně, déle by se používat neměla. Takže klidně když se díváte na televizi, můžete si přitom přejíždět po obličeji. Nečekejte ale zázrak – je to opravdu přístroj na zlepšení kvality pleti, nikoliv na její zázračné uzdravení. 

Přístroj skvěle funguje jako domácí kosmetický pomocník pro ženy každého věku, které mají problematickou pleť, nebo chtějí zastavit a zlepšit příznaky stárnutí pleti. 

Při pravidelném dlouhodobějším používání bude vaše pleť čistší, hezčí a pružnější. Budete se cítit mnohem lépe a odrazí se to tak na vašem celkovém vzhledu. Alespoň já to tak mám – když se cítím příjemně, tak se víc usmívám a pozitivně mne vnímá i mé okolí. I tohle dokáže malinký pomocník – mini galvanická žehlička s ionizérem

Pokud si chcete žehličku prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Mini galvanická žehlička s ionizérem

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu Naau, klikněte zde: naau.cz

 


Kapesní zastřihovač obočí pro ženy ve tvaru rtěnky

Vždycky když si myslím, že v péči o obličej a tělo už mne nemůže nic překvapit, objeví se něco, co mi tuto myšlenku vyvrátí. Naposledy to byl kapesní zastřihovač obočí ve tvaru rtěnky z eshopu naau.cz.

Žádná z nás nechce vypadat jako Marfuša – obočí si nezvýrazňujeme, naopak, snažíme se ho vytrhat do tvaru, který nám vyhovuje. Už dávno není v módě si celé obočí oholit, a pak dokreslit tužkou. Přiznávám, že se mi nelíbí ani obočí vytetované – je podle mne příliš výrazné a mohutné.

Já sama jsem typ, který má obočí tmavé a dost husté, dorůstá mi hodně. Proto musím často vzít pinzetu a jít ho upravit. Že to není nic příjemného, víme všechny – nastává chvíle bolestivého škubání, slzení a kýchání. Tedy alespoň mne  tato procedura vždycky zničí tak, že vypadám jako oteklé, usmrkané strašidlo..  A od chvíle, kdy potřebuji na čtení a na blízko brýle mám ještě jeden problém – bez brýlí na trhání nevidím, a s brýlemi mi zase nejde obočí pinzetou upravovat.  Chodit na kosmetické ošetření pokaždé, když potřebuji obočí upravit, se mi nechce, a vyjde to i celkem draze.

Proto jsem ráda, že jsem objevila kapesní zastřihovač obočí ve tvaru rtěnky z eshopu naau.cz. Funguje na klasickou tužkovou baterii, a jeho použití je opravdu snadné. Prostě zapnete a upravujete. Super je i led osvětlení na přístroji – světýlko přímo osvětlí obočí a je lépe vidět nežádoucí chloupky. Přístroj je vhodný pro všechny typy pleti, a lze jej používat denně, pokud potřebujete. Z mých zkušeností to ale třeba není, v pohodě si obočí upravím jednou za týden a jsem spokojená. A pokud se někde objeví nežádoucí jeden chloupek – přejedu přístrojkem, nebo vytrhnu neposlušný porost pinzetou. Když mám vytrhnout jen jeden, je to v pohodě.

Funguje na malou mikrotužkovou baterii, na očištění stačí kartáček, nebo sundat hlavičku a opláchnout.

Tenhle přístroj na úpravu obočí není třeba dlouze popisovat ani hodnotit. Je to o zkušenosti a pocitu každé z nás – buď vyhovuje, nebo ne. Je třeba si to zkusit. Já osobně jsem spokojená. Na úpravu obočí nepotřebuji brýle, zvládnu to v pohodě sama. A nemusím chodit ke kosmetičce. Konečně si budu připadat upravenější – a ze zrcadla už na mne nebude koukat Marfuška s mohutným obočím..

Pokud si chcete přístroj prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Kapesní zastřihovač obočí pro ženy ve tvaru rtěnky

 

Pokud si chcete prohlédnout videoukázku z používání přístroje, klikněte zde: video Kapesní zastřihovač obočí pro ženy ve tvaru rtěnky

 

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu Naau.cz, klikněte zde: www.naau.cz


Bezbolestný holící strojek s technologií Sensa-Light

 

Recenze na bezbolestný holící strojek s technologií Sensa- Light z eshopu www.naau.cz.

Tenhle malý pomocník do kapsy se hodí hlavně teď – v létě.

V létě nosíme víc šaty a sukně, chodíme na plovárny a proto na holení dbáme s větší pečlivostí, než v zimě ( pod kalhotami se delší chloupek přeci jen lépe schová).

 Nevím jak vy, ale já od doby, co nosím brýle, mám trochu problém s holením. Do sprchy v brýlích chodit nejde, a bez brýlí zase snadno nějaký chloupek přehlédne. Proto jsem byla zvědavá, jak si s těmito problémovými chloupky poradí bezbolestný holící strojek, s pro mne doposud naprosto neznámou technologií Sensa-Light. Pokud alespoň trochu zamezí podráždění pokožky po holení, bude to super.

Co o strojku říká výrobce? „Nejpokročilejší depilace není ani břitva, ani laser - mikrotechnologie odstraňuje chloupky bezbolestně - snižuje nárazy nebo popálení a zanechá jen hedvábně hladkou pokožku.“ – Na to jsem zvědavá, nové technologie jsou posunem vpřed, takže snad nám ženám usnadní život i tato technologie, a holení už pro nás nebude utrpení.

Když jsem strojek rozbalila, byla jsem trošku na rozpacích – je tak malý.. Myslím tedy holící planžeta je malá. Jsem zvědavá, jak si poradí s chloupky na těle. ( po vyzkoušení musím říct, že na to jak je planžeta malá, je super a oholí co je třeba, a a samotná velikost strojku je prima, protože se vejde do kabelky a nezabere téměř žádné místo.)

Po rozbalení je třeba strojek pořádně nabít, aby fungoval tak, jak má. Nabíjí se snadno – přes USB. Já ho nabíjím přes USB v počítači (lze třeba i v autě), kdo nemá možnost USB nabíjení, může si pořídit adaptér – ten není součástí balení.

Když jsem viděla typ planžety, měla jsem trochu obavy. Žádná žiletka, žádný břit - opravdu může planžeta holit? Byla jsem zpočátku nedůvěřivá. Přišlo překvapení – opravdu to funguje, a hlavně necítila jsem vůbec žádný tlak, ani žádné nepříjemné pocity jsem neměla. 

Planžeta je pružná- tedy na pružině, vibruje, jen když se s ní dotýkáte kůže. Jakmile jsem povolila, přestal strojek pracovat, po znovu přiložení ke kůži se opět zapnul Tento systém je fajn na šetření baterie - strojek vydrží déle v provozu.

K holicímu strojku jsou dva nástavce – jeden holící nástavec na holení hrubších chlupů, nebo na větší plochy holení, ten druhý je spíš na takové to doholení. Hlavně ten holící s těmi zoubky vezme opravdu všechno . chtěla jsem oholit synovi nohu, abych vám to ukázala a nebylo mi to dovoleno ( nemá smysl pro humor a oholený pruh na noze fakt nechce) – ale u mne na ruce jsem zkusila a jde to – jen to není možné vyfotit, protože světlé chlupy se ztrácí na mém nekvalitním foťáku. Jsem ale velmi mile překvapena tím, že strojek opravdu dobře holí.

Přiznávám, že s jejich výměnou jsem měla v začátku trochu potíže. Měla jsem obavy, aby nástavce nepraskly, protože je třeba na ně trochu při výměně zatlačit. Doufám, že se trošku „ochodí“ a jejich výměna půjde snáz – to byla asi jediná drobnost, která mne potrápila - doma se ale smáli, že to není strojkem, ale nešikovnými prsty. Jinak jak praví klasik: „jen samé klady a pozitiva“ .

Tenhle strojek je fajn i na doholení neposlušných chloupků na obličeji, na zakončovací úpravy po stříhání vlasů, pro muže na dokončení holení-třeba úpravu kotlet, a dalších míst.

Strojek je malý, plochý – dobře sedí v ruce, a vejde se snadno do kabelky (nezabere příliš místa). Díky dobíjení přes USB není třeba myslet na koupi baterek, stačí dobít a pracuje skvěle.

Pokud se planžeta nedotýká kůže po dobu 6 sekund, strojek se sám vypne. Zapne se zase po přiložení ke kůži. Že je strojek připravený k použití, poznáte podle zeleně svítící diody.

S bezbolestným holícím strojkem Sensa – Light už vás žádné nežádoucí chloupky nepřekvapí. Já jsem teď mnohem spokojenější – pokud si všimnu nějakého zapomenutého, špatně oholeného místa, nebo neposlušného chloupku, mám strojek stále po ruce. Není potřeba žádný gel, ani vosk, jen jemné oholení planžetou. Jsem ráda, že jsem tenhle strojek vyzkoušela.

Pokud si chcete strojek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: bezbolestný holicí strojek s technologií Sensa- Light

Pokud si chcete prohlédnout videoukázku, klikněte zde: video bezbolestný holicí strojek s technologií Sensa- Light

 

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu Naau.cz, klikněte zde: naau.cz


Hrající dětský nočník s poklopem

Dneska bych vám chtěla doporučit prima hrající dětský nočník z eshopu zaparkorun.cz.

Obecně učení dětí na nočník je někdy problém. Já sama mám čtyři děti, a každé se učilo na nočník úplně jinak. Někdo by tam klidně seděl půl dne, jiného jsem nemohla udržet ani chvilku, další řval, jakmile se nočník jen objevil v jeho zorném poli. Mnohem lépe se děti učí na nočník v létě, kdy mohou běhat bez pleny, a jakmile se jim chce na záchod, bez složitého rozbalování a svlékání si mohou hned sednout. Teď se blíží doba, kdy se začne na nočník učit nejmladší vnouček, proto chci být připravená.

Pro děti je důležité to, jak nočník vypadá. Musí se jim alespoň trochu líbit, aby si na něj chtěly sednout. Velmi důležitá je i stabilita nočníku. Zažila jsem i nočník, na kterém děti musely doslova držet balanc – to bývalo hlavně u některých starých nočníků.

Hrající nočník s poklopem mne zaujal na první pohled. Je bílý, plastový, vypadá jako křesílko, a na opěradle má potisk roztomilých soviček. Nočník je stabilní (nekymácí se), plast je dostatečně pevný, takže se nohy neohýbají ani „nerozjíždí“ když si na ně dítě sedne. Opěrátko je přiměřeně vysoké, a slouží jako opora dětem, co nesedí ještě úplně jistě. Kvalitně zpracovaný plast bez otřepků, všechny části jsou zaoblené.

U malých dětí, které si teprve zvykají na to, že si na nočník mají sednout, lze v začátku používat jako takové sedátko.

Později, kdy už se děti učí vykonávat do nočníku potřebu, prostě zvedneme poklop, a děti se posadí. Poklop je fajn, když se mrňous zvedne, nočník se přiklopí, a než ho dojdeme vynést, není z něj cítit zápach.

Fajn je i opěrka zad. Je oblá, a dostatečně pevná, takže se děti mohou bezpečně opřít – to je fajn hlavně u dětí, které už umí sedět, ale úplně jisté sezení to ještě není.

Co se ale dětem nejvíc líbí, je melodie, která se rozezní po správném použití nočníku. Pro děti odměna za šikovnost, pro nás signál, že už v nočníku něco je. Odpadá tak kontrolování a nadzvedávání dítěte, abychom viděli dno nočníku. Melodie je příjemná, není příliš hlasitá – takže třeba ráno ji uslyšíme dobře, ale nebude rušit a budit ostatní děti.

Vnitřní plastová část jde velmi lehce vyndat a vymýt.

Nočník tak splňuje veškeré hygienické náležitosti. S vyndávací vnitřní částí se snadno manipuluje, a na údržbu je pohodlnější, než velký nočník – vymyjete vnitřní část, a nemusíte celý velký nočník strkat do umyvadla.

Pokud tedy máte malé děti, které se učí chodit na nočník, nebo už na nočník umí chodit, a chcete, aby pro ně bylo chození na záchod příjemné, určitě zkuste hrající nočník z eshopu zaparkorun.cz.

Děti mají radost, když jim nočník zahraje – je to pro ně odměna. My, dospělí hned víme, že dítě sedělo na nočníku. Vnitřní vyjímatelná část nočníku je snadno vyjmutelná, a dobře se myje. Nočník lze poklopem (malým „prkénkem“) zavřít.

Tenhle nočník se mi moc líbí, a věřím, že vnouček si na něj bude sedat rád, a učení bude rychlejší a snazší. Zatím jsme zkoušeli s vnučkou kamarádky, a jakmile zjistila, že jí nočník hraje, nejradši by na něj chodila pořád..

Pro děti, které ještě neumí chodit na záchod, a potřebují nočník, je tenhle nočník moc fajn.

Rozměry d x v x š: 38 x 23 x 25 cm.

Pokud si chcete nočník prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Hrající nočník

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: Zaparkorun.cz

 


Silikonový kartáč na mytí zad

 

Je léto a s ním přišlo i vedro. Do sprchy chodíme několikrát denně, abychom ze sebe spláchli pot. I po návštěvě přírodních koupališť a venkovních bazénů musíme do sprchy.  Hlavně chlorovaná venkovní koupaliště a bazény mi trochu dělají problém s vysušováním pleti. Proto ve sprše používám různé hydratační sprchové šampony, nebo sprchové oleje. Takže je mi pak fajn. Tedy až na záda. Ta mne svědí, i když vylezu z koupele, protože na záda si prostě nedosáhnu, takže ošetřující sprchový šampon na záda nedostanu..

Proto jsem s radostí vyzkoušela silikonový kartáč na mytí zad z eshopu Zaparkorun.cz. Silikon je oproti gumě příjemný materiálem. Mám ho ráda i proto, že je zdravotně nezávadný. Silikon nezůstává mokrý (guma ano), proto se na něm tolik nedrží bakterie a plísně. Je i šetrný k životnímu prostředí, to je pro mne také důležitý faktor při výběru zboží, které si pořizuji.

Nevím, jak vy, ale záda mne svědí hodně často. Mám hodně ráda, když mne někdo na zádech škrabe – já si tam prostě nedosáhnu, a ten pocit jemného škrabání je fajn. Teď si kdykoliv mohu záda „podrbat“ i mimo sprchu.

Kartáč (já mu říkám spíš pás)  můžete totiž klidně použít mimo sprchu, třeba s masážním krémem. I když ve sprše s vodou je mi masáž zad mnohem příjemnější. Dám si na pás trochu sprchového šamponu a … to je paráda. Konečně mám krásně čistá i záda, je konec svědění, a asi díky mírné masáži mi ze zad zmizely i jemné pupínky, které v šatech nevypadaly moc přitažlivě.

Pás je dlouhý 75 cm, široký 9 cm.

Na každém konci pásu je praktický úchyt s vyznačením prstů – pás se dobře drží.

Každá strana silikonového pásu má jiný povrch. Na jedné straně jsou masážní hrbolky, na druhé straně jsou jemňoučké bodlinky. Tedy bodlinky jen názvem – nebodají, ale hladí, masírují, odstraňují odumřelou pokožku.

Já sama mám tu bodlinkovou stranu mnohem raději. Krásně a jemně mi umyje záda a je to opravdu velmi příjemné – vůbec jsem to nečekala.

Když jsem poprvé v eshopu Zaparkorun.cz kartáč viděla, zaujalo mne to, že si konečně zvládnu sama důkladně umýt záda.

Masážní hrbolky jsem viděla jako super na promasírování pokožky. Ta bodlinková strana mi připadala moc drsná – měla jsem představu umělohmotného kartáče, co mi bude drásat záda. Jaké bylo moje překvapení, když se mi do bodlinek zabořila ruka, a jak jsou jemné, jako by mne hladily. Prostě jsem moc spokojená.

 • čistí a zjemňuje pokožku
 • vyrobený z materiálu, který je zdravotně nezávadný a šetrný k životnímu prostředí
 • silikon nezůstává vlhký, což výrazně snižuje riziko tvorby bakterií
 • čistí, masíruje a odstraňuje odumřelou pokožku
 • odolný vůči vysokým teplotám
 • rukojeti na obou stranách kartáče

Silikonový kartáč na mytí zad můžete koupit momentálně v barvách růžové, modré a zelené.

Pokud si chcete tenhle šikovný silikonový pás prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Silikonový kartáč na mytí zad.

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: Zaparkorun.cz


Stolní zrcátko s LED diodami

Zrcátko - jedna z velmi důležitých věcí, které každá žena používá. Pokud se chceme líbit – a to chceme všechny, je kvalitní zrcátko velkým pomocníkem.

Protože od doby, kdy jsem začala nosit brýle, jsem líčení a kosmetické úpravy v koupelně u zrcadla nad umyvadlem vzdala, protože jsem na sebe prostě dobře neviděla, hledala jsem zrcátko, které mi bude vyhovovat, a budu ho moct použít kdekoliv mimo koupelnu..

Vyzkoušela jsem několik typů zrcátek. Některá klasická, některá zvětšovací, u většiny jsem ale měla pocit, že na sebe prostě dobře nevidím, nebo že zvětší obličej tak, že kvalitní nalíčení nebylo možné. A pak jsem objevila na stránkách  Zaparkorun.cz LED dotykové zrcadlo InnovaGoods.

Hurá, konečně na sebe dobře vidím.

Jsem s tímto LED zrcátkem velmi spokojená.

Zrcátko má po stranách 16 LED diod, které jemně obličej nasvítí, díky svému měkkému bílému světlu nezkreslí barvu make-upu ani stínů.

 Díky LED diodám se lze líčit, i když je v místnosti šero.

Zrcátko je z lehkého plastu odolného proti poškrábání, ideální velikost 16,5 x 26x 21,5 cm je vhodná i na noční stolek

Napájení LED světýlek je na 4 tužkové baterie (AA), samozřejmě lze LED světla zhasnout a používat zrcátko neosvětlené.

Na rozsvícení a zhasnutí slouží vypínač na zadní straně zrcátka.

Tuhle vychytávku s osvícením LED diodami ocení hlavně ženy, co nosí brýle. Tedy samozřejmě nejen ty, ale ono upravit si dobře obočí s brýlemi na očích prostě nejde, a když je sundáte, nevidíte nic. Protože osvícení zrcátka více zvýrazní to, co vidíte, takže i pro nás obrýlené je snažší se nalíčit.

Jsem ráda, že výrobci kosmetických pomůcek začali myslet i na to, že ne každá z nás má ideální podmínky k líčení v koupelně a vyrobili zrcátko, které lze použít kdekoliv – tedy v kterékoliv místnosti.

Velikost zrcátka je velmi příjemná – je dost malé na přenášení a přitom dost velké na to, abychom v něm viděly celou tvář bez problému.

Zrcátko lze naklonit do několika poloh.¨

 LED diody po stranách osvítí tvář tak, že krásně vidíte, kde je třeba make – up poopravit, i při tvorbě účesů je zrcátko skvělým pomocníkem.

Takže ženy, konečně můžeme být krásné a mít přitom komfort na líčení a úpravu.

Stačí k tomu prima zrcadlo osvícené LED diodami z eshopu Zaparkorun.cz

Pokud si chcete zrcátko koupit, klikněte zde: Stolní LED dotykové zrcadlo InnovaGoods

 

Celý sortiment eshopu si prohlédnete po kliknutí zde:  Zaparkorun.cz


Minerální pilník na chodidla

 

Dnes bych vám ráda představila prima vychytávku pro domácí péči o nohy, a tou je minerální pilník na chodidla.

Já moc ráda nosím pantofle, a ještě raději chodím bosá. To sebou ale nese nutnost zvýšené péče o kůži na chodidlech. V létě na to ještě celkem myslíme, protože kůže je dost vidět, v zimě v ponožkách je to už horší.  Když se péče o paty a nohy zanedbá, celkem rychle se to ukáže. Když na péči o paty zapomenete, začne kůže praskat, a to pak nejen ošklivě vypadá, ale hlavně to dost bolí.

Ne vždycky ale máte čas a možnost vyrazit někam na pedikúru. Pak je prima mít doma pomocníka – pilník na chodidla.

Já jsem si vybrala minerální pilník na suché a popraskané paty z eshopu Onlinemedical.cz

Jak samotný název napovídá, pilník je minerální. Je to skleněný pilník s brusnou plochou z křemene pro každodenní péči o nohy.

Křemičitá brusná plocha má skvělý účinek na suchá a popraskaná chodidla a paty. Pomáhá i proti otlakům a kuřím okům.

Minerální křemík má protizánětlivý účinek, zmírňuje svědění a zlepšuje hydrataci pokožky.

Pilník má super tvar, díky kterému se dobře drží v ruce při používání – nemusíte se u obrušování nohou tak kroutit.

Pilník můžete používat na suchou i vlhkou pokožku.

Mě se osvědčilo nechat si nohy namočené 15 – 20 minut v koupelové soli, aby kůže změkla, pak nohy osušit a použít pilník. Měkká vláčná kůže se v případě, že máte opravdu paty popraskané, lépe obrousí. Někdo ale upřednostňuje suchou pedikúru, i tady pilník dobře působí a obrušuje.

Po použití pilník opláchnete horkou vodou a necháte oschnout – to je vše.

Pokud byste měli pocit, že vás kůže při použití bolí, samozřejmě přestaňte brousit, a namažte místo krémem.

Pokud budete pilník správně a pravidelně používat, odumřelá kůže se z nohou začne odlupovat a odstraňovat, a budete mít zase krásné paty. Jen na to nespěchejte, opravdu to není nikdy najednou a napoprvé. Pokud jste péči zanedbali, chce to být trpělivý, a pěkně po částech si paty obrušovat a dávat do pořádku.

Pokud chodíte na pedikúru, pilníkem si prodloužíte dobu mezi jednotlivými ošetřeními pat.

Po broušení doporučuji paty namazat ošetřujícím krémem. Je spousta krémů určená přímo na péči o namáhanou pokožku chodidel.

Minerální pilník je doporučován i pro péči o diabetickou nohu.

Pokud tedy máte, jako já, problém s drsnou a popraskanou pokožkou na patách a chodidlech, určitě vyzkoušejte minerální pilník.

Pilník není drahý – vydrží vám opravdu dlouho, a na běžnou péči o nohy je opravdu dobrý a účinný.

Aby se vám lépe nakupovalo, mám pro vás slevu 10% na celý sortiment v eshopu Onlinemedical.cz. Stačí zadat kód JANA10

 

Pokud si chcete pilník prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Minerální pilník na chodidla

 

Celý sortiment eshopu najdete po kliknutí zde: eshop Onlinemedical.cz

 

Tlakoměr Veroval Compact  Hartmann

Pokud se vy sami, nebo někdo ve vašem okolí léčí s vysokým krevním tlakem, určitě mi dáte za pravdu, že je lépe si občas tlak měřit preventivně i doma.

Vysoký krevní tlak je totiž onemocnění, o kterém často ani nevíme.

Tak jako já. Vždycky jsem měla krevní tlak nízký, a tak jsem ho nijak neřešila.  A najednou jsem se necítila úplně v pohodě – občas mi bušilo srdce, bolela mě hlava, a celkově jsem se cítila unavená. Všichni mi říkali, že to je s blížící se menopauzou. Říkali: „To je v pohodě – tak to prostě ženy mívají.“. Chyba lávky – nebyla to menopauza, ale ozval se vysoký tlak a arytmie.

Co to vlastně vysoký krevní tlak je. 

Krevní tlak vyšší, než 130/85 mmHg se považuje za srdečně cévní riziko.

Znamená to, že na vaše tepny působí přílišný tlak, takže se postupně ničí a poškozují, a díky tomu pak vznikají různé zdravotní problémy. Pokud se krevní tlak neléčí, zvyšuje se riziko infarktu myokardu, poškození ledvin, srdeční komory a oční sítnice.

Samozřejmě málokdo z nás má hodnoty tlaku optimální. Proto není třeba propadat panice, když máme krevní tlak jiný, než je optimálních 130/85 mmHg. Obecně se totiž s věkem krevní tlak zvyšuje.

Pokud se ale necítíte dobře, nebo už máte od lékaře vysoký krevní tlak potvrzený, je fajn si domů pořídit tlakoměr. Pokud ne, a hodnoty, které si doma naměříte, budou trvale vysoké, je třeba se obrátit na lékaře, který vám nastaví léčbu.

Pokud si měříte tlak, je fajn si pořídit kvalitní tlakoměr. Protože pokud budete příliš šetřit, a koupíte si tlakoměr někde na tržnici, budou hodnoty měření velmi nepřesné – a tedy k ničemu. Na špatné měření v tomto případě můžete doplatit zdravím (někdy i životem).

Já jsem si tlakoměr vybírala podle recenzí, a našla jsem na eshopu Onlinemedical.cz tlakoměr, který je za rozumnou cenu, a jeho měření jsou přesná.

Je to tlakoměr Veroval Compact Hartmann. Je opravdu dobrý, Hartmann tlakoměry používají často i lékaři v ordinacích – můžete se tedy spolehnout na to, že hodnoty tlaku jsou správné.

Veroval Compact Hartmann je plně automatický pažní cenově dostupný tlakoměr, který umí rozpoznat i srdeční arytmie, a uloží měření až pro dva uživatele.

Co jsou srdeční arytmie? Srdeční arytmie mohou být neškodné, ale mohou být příčinou různých onemocnění, mohou tedy vést i k srdečnímu selhání, cévní mozkové příhodě, nebo srdeční zástavě.

V některých případech se arytmie projevuje jako záchvaty bušení srdce – obvykle mají začátek a ukončení.

Jsou provázeny pocitem tísně, kratšího dechu, slabosti, někdy i omdlením. Já vždycky říkám, když se mě někdo zeptá, že mám pocit, jako když se vyděsím, rozbuší se mi srdce, a dostanu strach. Ono to zvýšení srdeční akce opravdu připomíná stavy, když se něčeho bojíte. A právě toto bušení srdce –tepání – umí tlakoměr změřit a výsledky zaznamenávat.

Důležité je i správné měření tlaku.

Aby hodnoty byly přesné, je dobře dodržovat určitá pravidla – protože když se jednou budete měřit v klidu na židli, podruhé když jste po nějaké fyzické aktivitě, a potřetí třeba když se rozzlobíte –budou měření pokaždé jiná, a nebudou objektivní.

Při správném měření bychom měli:

 • Před samotným měřením byste měli být chvíli v klidu a odpočívat
 • Alespoň půl hodiny před měřením nepít alkohol a nekouřit
 • Sedět, záda opřená, paže podepřená obě nohy na zemi
 • Měřit bez mluvení
 • Měřit tlak na stejné paži
 • Manžetu tlakoměru mít na holé kůži kousek nad loktem
 • Měřit tlak dvakrát za sebou
 • Pokud si tlak měříte pravidelně, stačí 1 až 2 krát týdně
 • Tlak si zapisovat (tlakoměr umí zaznamenat až 100 měření pro dvě osoby)
 • Neděsit se změn tlaku – krevní tlak kolísá, takže každé měření může být jiné, lékař si ho vyhodnotí
 • Nikdy neměnit užívání léků bez konzultace s lékařem

To je vše. Pokud budete tato pravidla dodržovat, budou vaše měření přesná a pomohou léčbě vašeho onemocnění.

Při vyhodnocování měření u tlakoměru Veroval pomáhá barevný indikátor na levé straně přístroje. Zobrazuje jednotlivé zóny naměřeného tlaku (například nebezpečnou hypertenzi I. II. A III. Stupně). Umí detekovat i srdeční arytmii podle naměření hodnot srdečního tepu.

Možná si říkáte, jestli měření tlaku není zbytečné. Věřte mi, že není.

Vysoký krevní tlak je civilizační choroba, která nás ohrožuje na životech. Velmi často bývá dlouho bez příznaků, často ani nevíme, že tímto onemocněním trpíme. Nemá totiž často příznaky, a projeví se, až když je to už průšvih.

Možná i proto se vysokému krevnímu tlaku říká tichý zabiják – dokáže totiž spustit spoustu onemocnění, mezi které patří cukrovka, infarkt, mrtvice a další. Neléčený vysoký krevní tlak často končí infarktem a úmrtím. A to asi nikdo z nás nechce.

Ještě jednou bych ráda doporučila, abyste na přístroji na měření tlaku zbytečně nešetřili. Jen kvalitní přístroj kvalitně měří.

Tlakoměr funguje na 4 tužkové baterie- jsou součástí balení a vydrží asi 1000 měření. Manžeta je univerzální – velikost 22 – 42 cm.

Po měření můžete uložit tlakoměr do sáčku, který je součástí balení.

Při vyhodnocování měření u tlakoměru Veroval pomáhá barevný indikátor na levé straně přístroje. Zobrazuje jednotlivé zóny naměřeného tlaku (například nebezpečnou hypertenzi I. II. A III. Stupně).

 

Já si pořizuji zdravotnické potřeby a pomůcky na eshopu Onlinemedical.cz.

Mám ho totiž vyzkoušený, takže mám naprostou jistotu, že na tomto eshopu kupuji přístroje a prostředky, které jsou ověřené a splňují všechny nutné certifikace.

Je to velmi důležité – při nákupu zdravotnických přípravků a prostředků je kvalita nutná. Nekvalitní zboží znamená vždycky průšvih, a přeci jen – zdraví máme všichni jen jedno.

Pokud tedy máte vy, nebo někdo ve vašem okolí vysoký krevní tlak – vsaďte při měření na kvalitu – pořiďte si tlakoměr, který opravdu měří dobře.

Na přesnost měření tlakoměru Veroval® COMPACT se můžete spolehnout, což potvrdila i Evropská společnost pro hypertenzi, když udělila tomuto tlakoměru pečeť kvality, stejně jako Německá společnost pro hypertenzi. 

Já jsem vsadila na  Veroval, a jsem s ním maximálně spokojená.

Protože tenhle tlakoměr umí ukládat do paměti výsledky měření dvou osob, můžeme ho doma používat já i manžel. Po změření se výsledky samy uloží, a my tak máme oba přehled, jaké jsou hodnoty našeho krevního tlaku a tepu.  

Je fajn tlakoměr darovat i jako dárek.

Nejlepší investice, které se vám, a vašim blízkým vrátí, jsou totiž právě ty do zdraví.

Tlakoměry Veroval® dodává na trh značka HARTMANN, na jejíž zdravotní pomůcky se již přes 200 let spoléhají lidé ve více než 100 zemích světa.

Značka Hartmann svým tlakoměrům věří, a proto na tlakoměr Veroval® COMPACT dává nadstandardní 3letou záruku.

Pokud si chcete tlakoměr prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Tlakoměr Veroval Compact Hartmann.

Aby se vám lépe nakupovalo, mám pro vás slevu 10% na celý sortiment v eshopu Onlinemedical.cz. Stačí zadat kód JANA10

Celý sortiment eshopu najdete zde: Onlinemedical.cz.