Testování a recenze hodinky a šperky


Andělský řetízek

 

Když jsem před léty objevila stránku elepele.cz, vůbec jsem netušila, jak často se na ni budu vracet.

Vlastně sem chodím nakukovat hodně často – někdy jen tak, abych se „pokochala“, jindy když chci koupit někomu nějaký dárek.  Mám tuhle stránku moc ráda. Všechny šperky jsou originální, jemné a krásné.

Náš český trh je plný šperků. Všechny jsou si ale dost podobné, chybí jim často šmrnc a kouzlo (a pokud jim nechybí, jsou tak drahé, že se na ně podíváte, povzdechnete si a zase stránku zavřete). Najít šperk, který je hezký, originální a není předražený, je někdy celkem obtížné. Na elepele.cz ale ne, tam vyrábějí šperky právě takové, jaké se mi líbí a za cenu, kterou si může dovolit každý.

Pro mne každý šperk musí mít kouzlo, aby se mi líbil. Taková ta duše šperku, která přináší radost mě, i obdarovanému. Právě takové šperky a výrobky nacházím na stránkách elepele.cz. Každý šperk má v sobě jemné a něžné kouzlo, které potěší. Všechny šperky jsou navrhované originálně, každý detail je promyšlený a vyjadřuje krásno. Jakoby jim šperkař vdechl kousek sebe a kousek lásky, se kterou ho vyráběl. Tak vznikají nádherné náramky, náhrdelníky, prstýnky, nebo třeba i hodinky a peněženky.

Někdy je pro mne trochu obtížné mezi tolika krásnými šperky vybrat ten pravý. Pak mám otevřeno několik výrobků a často se mezi nimi rozhoduji dlouho. Někdy ale stačí otevřít stránky eshopu a vykoukne na mne šperk, o kterém okamžitě vím, že to je přesně to, co hledám. Jakoby šperk čekal, až si sednu k počítači a vyberu si právě jeho. Takový pocit jsem měla okamžitě z andělského řetízku. Taková láska na první pohled.

Andělský řetízek je vyrobený ze stříbra a je doplněný o krystaly Swarovski.  Je jemný, něžný, krásný a dokonale navržený. Je droboučký, ale na krku nepřehlédnutelný. Já jsem si vybrala pozlacenou variantu, v nabídce si můžete vybrat z variant dvou – silver a gold. Nějak mne oslovil víc ten zlatý.

Tenhle náhrdelník nosím moc ráda. Řetízek i přívěšek jsou jemňoučké a krásné, a na krku vypadají nádherně.

Věříte na sílu andělů? Ať už ano, nebo ne, tenhle řetízek můžete nosit i jako talisman. Na ochranu před vším špatným. Každý z nás trochu ochrany potřebuje, a mít svého strážného anděla u sebe na krku je prostě někdy fajn. A pokud na anděly nevěříte, bude vám to prostě jen opravdu slušet. Já tak trochu na anděly věřím – ne že bych za každou povedenou věcí viděla anděla, to asi ne, ale věřím, že nad námi drží ochrannou ruku. Takové to „co kdyby“ ve mně je, a proto talismany mám ráda. Talismany mají takovou moc, a takové kouzlo, jaké jim sami vdechneme. Když je darujeme s láskou a vírou, že chrání, jakoby tu schopnost od nás získaly.

Protože se mi andílek moc líbí, pořídím tenhle krásný náhrdelník i pro dcery – vyberu jim ale asi silver variantu – mají raději stříbrné šperky.

Další z fajn benefitů nákupu na stránkách elepele.cz totiž je, že krásné šperky si tady může koupit každý. Tedy myslím tím, že si je může každý dovolit. Přestože všechny šperky jsou originální, autorské, jsou cenově dostupné pro každého.

Pokud tedy hledáte nějaký šperk pro sebe, pro radost, jako dárek pro někoho blízkého – nebo třeba tip na dárek na den sv. Valentýna, zkuste si vybrat z nabídky šperků elepele.cz. Já jsem si vybrala krásný andělský náhrdelník, a jsem z něj okouzlená.

 

Pokud chcete někomu darovat andělské štěstí s náhrdelníkem, klikněte zde: andělský řetízek

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: elepele.cz

 


Šperky Ele Pele

Šperky – žádná žena jich nemá nikdy dost. Šperky milujeme, rády se zdobíme – ať už pro vlastní radost, nebo pro potěchu oka okolí. Šperkem můžete vyjádřit svojí osobnost, aniž byste cokoliv řekli. Šperky mluví vždycky samy za sebe. A strašně moc nám všem sluší.

Já jsem také typická žena, zdobím se moc ráda. Hlavně náramky jsou moje vášeň. Dají se kombinovat, nebo nosit samostatně, je jich spousta typů, druhů, barev. A tak často brouzdám po internetu a kochám se. A když narazím na stránku, kde najdu originální, neokoukané a krásné šperky, málokdy odolám a nějaký si pořídím.

A tak jsem při hledání krásna narazila i na stránku Ele Pele. Zakladatelkou úspěšné značky je paní Jana Machačná, designérka, která navrhuje a prodává nádherné (nejen) minerální šperky, šperky vkusné, moderní a cenově dostupné.

Jak už jsem zmínila -  miluji náramky. Všechny. Minerální, nebo kovové – prostě všechny. Na recenzi mám proto pro vás dva nádherné náramky Ele Pele. Chtěla bych říct, že jsem je vybrala hned na první dobrou, ale není to tak. Opět jsem se dostala do stavu „ježíši tenhle musím mít“ a „tenhle je ještě hezčí než ten první“.  A tak jsem se nemohla rozhodnout, v podstatě jsem výběr zúžila na asi dvacet náramků, nakonec jsem si nechala poradit s výběrem, a vybrala jeden z minerálů,a jeden kovový.

Mám moc ráda modrou barvu ve všech odstínech, v mé skříni je většina oblečení do modra, proto i náramek, který mám je modrý Bella V.

Je vyroben z Lapisu Lazuli a Hematitu, korálek je Swarovski komponent v růžovém zlatě. Barvy se báječně doplňují. Minerální korálky nejsou jen obyčejné korálky. Každému minerálu jsou připisovány různé ezoterické a léčivé vlastnosti. Kromě toho, že jsou krásné, ovlivňují i různé aspekty našeho života.

Lapis Lazuli je ceněn jako kámen přátelství, moudrosti, lásky a duchovní pohody. Prý dokáže i potlačit migrénové bolesti hlavy, snižuje horečku, posiluje imunitu a má ještě spoustu dalších blahodárných vlastností.

Hematit je ochranný kámen, uvádí do rovnováhy tělo, mysl a ducha. 

No uznejte, že je to skvělé. Kromě toho, že budeme krásné, nám bude díky minerálům skvěle na těle i na duši. Náramek je zabalený v krásné krabičce.

Pokud si chcete krásně modrý náramek koupit, klikněte zde: minerální náramek Bella V.

 

Druhý náramek je řetízkový Gold Stripe

Je z bižuterního kovu zlaté barvy, zdobený je destičkou s drobnými kamínky, řetízky jsou ukončeny zirkony. Velmi mne potěšil i stahovací kroužek, kterým si nastavíte velikost podle vlastní potřeby, odpadá složité nasazování a zapínání náramku na karabinku – prostě snadno jednou rukou navléknete, utáhnete a je hotovo. 

Je to opravdu super- velmi snadné nasazení a velikost je tím pádem UNI, může ho mít každá z nás. Tenhle řetízkový náramek bude super doplňkem na běžné nošení, ale také krásný na jakékoliv divadelní představení, ples, nebo do společnosti. Bude vypadat stejně krásně k letním šatům, stejně tak i k šatům společenským. Bezvadně vynikne i ke společenským černým kalhotám a bílé halence – vyzkoušela jsem na vánočním večírku a všimli si okamžitě všichni. Náramek umí celý outfit báječně pozvednout. Je designově velmi povedený, jemný a vkusný.

Pokud si chcete koupit řetízkový náramek, klikněte zde: náramek Gold Stripe

 

Ještě váháte? Neváhejte. Náramky jsou opravdu nádherné, určitě udělají spoustu radosti. Já jsem z nich nadšená.

Pokud nechcete kupovat jako dárek, nebo pro radost náramky, určitě si vyberete z ostatních výrobků v sortimentu Ele Pele. A všechno zboží je jedinečné a krásné, vkusné a povedené – prostě má šmrnc. Vyberete ze zboží pro dámy, pány i děti. Třeba hodinky – na ty se rozhodně podívejte, stojí to za podívání. Jsou nádherné, a já doufám, že si ježíšek přečetl, že se mi moc líbí.

Celý sortiment si prohlédnete po kliknutí zde: www.elepele.cz

 

A když vám bude někdo říkat, že šperků a doplňků máte už dost, nevěřte mu. Šperků nemají ženy nikdy dost, a čokoládu sníte, květiny zvadnou, šperky Vám ale zůstanou. A pokud jsou to šperky s láskou kupované, nebo darované, mají hodnotu největší


Set náramků z růženínu

Do eshopů, které mne zaujmou, se ráda vracím. Nejinak je tomu i tentokrát. Eshop Ele Pele mám prostě ráda. Nakoupím tu kvalitní a krásné zboží, které je originální a jedinečné, a příjemná je i komunikace, když potřebuji poradit. A tak jsem si tentokrát vybrala k recenzi nádhernou sadu náramků z minerálů.

Set náramků se jmenuje Chloe a je tvořen dvěma úžasnými náramky v růženínu (8 mm), křišťálu (8 mm) a hematitu ( 4mm). Na obou náramcích je komponent Swarovski – na jednom náramku je křížek, na druhém je srdíčko. Délka náramků je 17,5 cm a jsou na gumičce. To je velmi praktické, protože já náramky se zapínáním občas ztrácím, nebo mi v danou chvíli nejdou zapnout-hlavně tehdy, když spěchám. Velikost náramků si můžete samozřejmě koupit i jinou, jen je třeba uvést požadovanou velikost do poznámky v objednávce. Oba náramky se báječně doplňují.

Náramky z polodrahokamů nás nejen zdobí. Polodrahokamům jsou často připisovány i léčebné a magické vlastnosti.

Růženín – má pozitivní účinek při léčení chorob ledvin, srdce, jater, plic. Je symbolem lásky, krásy, trpělivosti a životní energie. Růženín je univerzální kámen, odbourává strach, zlost, nelibost a pocit viny. A kromě Toho je i krásný – růžový.

Křišťál – je považován za nejúčinnější léčivý krystal, který velmi silně zesiluje energii, a pomáhá nám najít harmonii – povzbuzuje psychiku, samostatnost a sebezdokonalení. Je to polodrahokam považovaný za magický a ochraňující.

Hematit – o tomhle polodrahokamu se říká, že vytahuje nemoc z těla. Byl proto často používaný jako kámen k uzdravování. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s nezdravými návyky (jako kouření a přejídání se a podobně).

I kdyby u každého polodrahokamu byla jen jedna z těchto věcí pravdivá, bylo by to fajn – tak proč to nevyzkoušet. Obzvláště, když je ta magická moc zakletá do tak něžné krásy, jako jsou náramky z polodrahokamů.

A tak se dámy zdobme, ať nám to sluší. Už jen pocit, že máme na ruce náramky, které se krásně doplňují, a které se nám opravdu líbí, nám dodává pocit lepšího sebevědomí, a dobré nálady.

Set koupíte po kliknutí zde: set náramků Chloe

 

 

Všechny šperky na Ele Pele jsou vyráběny s láskou, a je to na nich vidět. Jsou vkusné, elegantní a krásné. A hodí se pro každou ženu bez rozdílu věku. Vybereme si prostě každá.

A pokud si chcete vyrobit nějaký krásný šperk sama, a nevíte jak do toho, zkuste si zajít na některý z workshopů, které Ele Pele pořádají. Naučíte se, jak si vyrobit šperk podle vlastních představ, nebo si můžete koupit autorský šperk od paní Jany Machačné, která pro nás Ele Pele nádheru vytváří.

Všechny potřebné informace o workshopech, i celý sortiment eshopu s krásou si můžete prohlédnout po kliknutí zde: www.elepele.cz


Monsterance - originální šperky z drátků

Znáte ten pocit, kdy objevíte v obchodě, nebo na internetu šperk, do kterého se zamilujete na první pohled? Já obvykle nejsem příliš rozhodná, všechno si spíše dlouze prohlížím, rozmýšlím se a vracím se k vyhlídnutému zboží – pokud okouzlení trvá, pak si věc teprve pořídím. Tentokrát jsem ale neváhala ani chvilku. Tedy váhala, ale jen mezi výběrem varianty a typu šperku. O tom, že tuhle věcičku moc chci, jsem byla přesvědčená hned.

Šperk, o kterém mluvím, je malý andělíček. Je to šperk z drátků a polodrahokamu a stránky,kde tyhle kouzelné šperky prodávají, jsou www.monsterance.com

Jsem moc ráda, že mi paní Monsterance poskytla jednoho anděla ze své tvorby k recenzi. Kdo je paní Monsterance? Je to žena, šperkařka, malířka se super nápady na originální šperky. Každý šperk je originál, každý jí projde rukama, do každého vdechne část sebe samé. Její šperky mají duši, jsou originální a jedinečné, její prsty dokáží s drátky kouzlit a čarovat a vytvořit z nich originální a nápadité věci. Já jsem například na její stránky zavítala poprvé, když jsem si vyhlídla šperk pro milovníky fantasy – šperk z drátků s dračím okem, který určitě ocení můj syn, zapálený do fantasy, pro svou partnerku.

Andílek, kterého vám dnes představím je z drátků – vyráběný tradiční slovanskou technikou drátování. V tělíčku má vsazený korálek z polodrahokamu. Já mám obecně ráda modrou barvu, vybrala jsem si tedy modrý tyrkenit. O tyrkenitu se říká, že nosí štěstí a úspěch, je to kámen ochranný – chrání před kritikou, navozuje vnitřní klid, mírní paniku a nejistotu a spoustu dalších vlastností je mu po staletí přisuzováno. No a anděl je pro nás pro všechny symbol ochrany. Někdo v anděly věří, někdo ne – to je věc názoru každého z nás. Většina z nás pociťuje pocit něhy a štěstí, když se na andílky z jakéhokoliv materiálu dívá. A kdo nevěří, tomu se prostě třeba jen líbí. A tihle z drátků jsou jemní, krásní a vypadají (nejen) na svetru báječně.

Pokud nejste milovníci andělů, určitě si vyberete z nabídky šperků náhrdelník, nebo brož, nebo nějaký šperk, který si necháte na přání vyrobit. Domluvit se můžete s paní Monsterance přes email, nebo na facebooku. Každá žena si zaslouží mít originální šperk, jaký se jí líbí. Šperk, který bude nosit ráda a bude na něj pyšná. A takové jsou šperky Monsterance. Jedinečné, něžné, originální.

Pokud jste zvědaví – navštivte internetové stránky www.monsterance.com ,

Nebo facebookovou stránku – po kliknutí zde: facebook Monsterance

 

Spoustu krásných šperků si můžete prohlédnout i na instagramu – klikněte zde: instagram Monsterance 

 


Dřevěné, ručně vyráběné hodinky

Dlouho jsem přemýšlela, čím tenhle článek začít, abych vystihla, jak jsem z výrobku, který tentokrát recenzuji, nadšená. O jaký výrobek se jedná? O krásné, ručně vyrobené dřevěné hodinky od výrobce robswood.cz.

Začalo to tím, že jsem poměrně zoufale hledala dárek k narozeninám pro tatínka.Mám ráda dárky originální, nejlépe ručně vyráběné,a přiznávám, že mi tentokrát chyběl úplně nápad.A tak jsem brouzdala po internetu, zadávala do google tipy na dárky a nemohla jsem nic najít.A pak úplnou náhodou, při hledání dárků ze dřeva ( miluji jak dřevo voní,a jak vypadá) jsem narazila na dřevěné hodinky robswood.cz.  Zaujaly mne na první pohled. Jsou úžasné a krásné. Nakonec to dopadlo tak, že tatínkovi jsem vybrala jiný dárek a hodinky pořídila sobě – dámské. Neodolala jsem. Mám hodinky moc ráda, nejen jako ukazatel času, ale i jako módní doplněk. Nikdy jsem si úplně nezvykla sledovat čas na mobilu, takže hodinky nosím často a ráda. A tyhle jsou – prostě krásné. Zaujalo mne i to, že jsou vyráběny ručně. Zatímco většina výrobců dřevěných hodinek vyrábí hodinky pomocí CNC frézy, na robswood.cz koupíte hodinky ručně vyráběné. Každý kus je originál, každé hodinky projdou rukama výrobce. A u každých hodinek si můžete sami ovlivnit, jak budou vypadat – jsou to hodinky podle vašeho návrhu.

Na každých hodinkách je znát láska k přírodě a dřevu. Jak o sobě říká sám výrobce: Jsem rád, že jsem se právě přes dřevo soustružení ocitl ve světě dřevěných hodinek, jejichž výroba mě extrémně baví. Pří výrobě svých hodinek se řídím latinským příslovím: Adverso flumine.. Nebo-li "proti proudu", což vyjadřuje moji snahu se odlišit ve světě dřevěných hodinek, nejen velmi ojedinělou ruční výrobou, ale i vzhledem svých hodinek.

Na robswood.cz si můžete vybrat hodinky ze dřeva švestkového, z ořešáku černého, dubu letního, dubu zimního, z třešně ptačí, meruňky obecné, trnovníku akátu, nebo z vzácných dřev jako eben africký, palisandr indický, Ipe, a Purpleheart.

Každé dřevo má jinou barvu, jinou kresbu dřeva a jiné vlastnosti. O jednotlivých typech dřeva si můžete přečíst na stránkách v sekci Dřevo.

Já jsem si vybrala hodinky z ořešáku černého, a k nim nádherné modré ručičky ( modrou miluji a mám tedy radost, že nebyl problém mít ručičky v mé oblíbené barvě). Chtěla jsem jen klasické číslice na ciferníku a chtěla jsem, aby nebyly příliš vidět,aby vynikla hlavně kresba dřeva.  Řemínek jsem chtěla kožený, protože mám ráda jen lehký a jemný řemínek. Je možno si ale zvolit k hodinkám i řemínek dřevěný, což hlavně u pánských hodinek vypadá báječně.

Moc se mi líbí, že při výběru hodinek na robswood.cz si můžete sami vybrat jejich vzhled, vzhled ciferníku, i řemínku. Vlastně celkem nic není problém. Protože hodinky jsou ručně vyráběné, můžete si s panem Berčákem, který hodinky tvoří, dohodnout finální podobu vámi vybraných hodinek (například gravírování a vzhled ciferníku).  Na výběr jsou hodinky pánské , dámské a sériové. Pokud chcete hodinky dát jako dárek,a nejste si úplně jistí vkusem obdarovávaného, můžete mu koupit dárkový certifikát .

Pokud si hodinky necháváte tvořit podle sebe, počítejte s trochu delší dobou dodání – je totiž potřeba u hodinek zkontrolovat, jestli strojek v hodinkách funguje tak jak má, aby hodinky šly přesně – což je u hodinek dost podstatné.

Hodinky vám přijdou domů krásně zabalené, v krabičce je přibalený i vosk pro povrchovou úpravu hodinek (aby vám dřevo nepraskalo a zachovalo si vlastnosti, které má mít), a karta originality – Vaše hodinky mají tedy „svůj rodokmen“, své pořadové číslo výroby.

Hodinky, které mi přišly domů, jsou nádherné. Ve skutečnosti vypadají ještě lépe než na fotkách. Opět se mi potvrdilo, že pořekadlo o zlatých českých ručičkách funguje. Hodinky jsou precizně vyrobeny, je to ruční výroba, každý kus, který si koupíte je originál – díky ruční výrobě jsou každé hodinky o trochu jiné. Jsem moc ráda, že zrovna tyhle dřevěné hodinky mám. Všude, kam přijdu, si jich každý všimne.A co je hlavní- moc se mi líbí. Je to skvělý tip na dárek, nebo pro radost pro všechny milovníky hodinek.

Pokud si chcete prohlédnout stránky robswood.cz, klikněte zde: dřevěné hodinky Robswood.cz


Ocelové šperky z eshopu polodrahokam.cz

eshopu polodrahokam.cz jsem vám už dříve v recenzi psala. Mám tenhle eshop moc ráda, protože kromě hotových výrobků za rozumné ceny si zde můžu nakoupit i různé komponenty a vyrobit si šperk sama. Najdu tady i inspiraci a návod, jak si šperk vyrobit – takže i úplný začátečník může vyrobit jako dárek šperk podle vlastní představy,a co si budeme povídat – tyhle s láskou a od srdce vyráběné šperky jsou pro obdarovávaného super dárek. Náramky, náhrdelníky, náušnice – krása, která nás ženy zdobí, a kterou máme rády. 

Já ale moc zručná na výrobu nejsem, ani inspiraci moc nemám, proto si raději kupuji šperky hotové.

A protože se vánoce blíží rychleji, než bych chtěla, začínám se už poohlížet po tipech na vánoční dárky. Nemám totiž ráda předvánoční stres, a dárky kupuji ráda s předstihem, abych se vyhnula chaosu v obchodech a nervům s nedoručenými zásilkami.

Letos jsou hodně v módě ocelové šperky. Jsou hezké, kvalitní, hodně vydrží a na chirurgickou ocel nemívají lidé alergii, jako na některé jiné kovy. Proto je chirurgická ocel vhodná prakticky pro každého.

Takže jsem se dala do vybírání dárků, a vybrala jsem pro všechny – pro ženskou i mužskou část rodiny. I muži se totiž rádi zdobí.

Pro manžela jsem vybrala ocelový pánský náramek  Rondelle 4 mm.

Náramek je tvořen malými černými a stříbrnými kuličkami, je elegantní, a slušivý. Není příliš výrazný, a přitom upoutá pozornost. Jeho šířka je 4 mm, hmotnost 13 g, dlouhý je 20 cm, má karabinkové zapínání. Náramek je z chirurgické oceli, na kůži je tedy velmi dobře snášen, a jen tak ho nepřetrhnete. Náramek je vhodný na každodenní nošení, do práce stejně jako na koncert ne bo jiné aktivity.

Pokud si chcete náramek prohlédnout, klikněte zde: náramek Rondelle pánský

 

Pro syna jsem vybrala náramek výraznější, náramek s královským vzorem Gunmetal 6mm.

Náramek je z chirurgické oceli, má černou barvu, zapínání na karabinku. Délka je 23 cm, šířka 6 mm, hmotnost 30 g.

Náramek je výrazný,je mohutnější, a dostatečně silný, takže se rozhodně nepřetrhne. Syn rád chodí na rockové koncerty, a tenhle náramek bude super doplněk pro každého rockera, nebo motorkáře, na sport  – prostě pro každého muže, který má rád výraznější náramky.

Pokud si chcete náramek prohlédnout, klikněte zde: náramek Gunmetal pánský

 

Pro maminku jsem vybrala ocelový náramek Infinity ve zlaté barvě.

Z tohoto náramku bude mít určitě radost každá maminka, babička, přítelkyně- každá žena. Je jemný, úzký zlatý pásek je zdobený symbolem nekonečna. Náramek je velmi univerzální, může být nošen k letním šatům, stejně jako do práce, nebo do divadla. Je vhodný pro každou příležitost.

Náramek má délku 18 mm, váha pouhých 6,5 g, šířka 3 mm pásek, 11 mm znak nekonečna.

Opět díky chirurgické oceli je velmi dobře snášen na kůži.

Pokud si chcete náramek projlédnout, klikněte zde: Ocelový náramek Infinity

 

A jako poslední dárek jsem vybrala sadu ocelových náhrdelníků pro páry – včelky.

Tyhle párové náhrdelníky jsou nádherné. Včelky jsou vyrobeny jen jemné a vkusné, jsou droboučké, na hlavičce je vsazen drobný kámen bílé barvy (kameny se mohou u výrobků mírně lišit, protože jsou přírodní). Včely jsou symbolem loajality, pracovitosti a sounáležitosti.

Pánský náhrdelník je v černé barvě, dámský má barvu růžového zlata. Délka náhrdelníku je 46 cm, měla by tedy stačit pro každého.

Zapínání je karabinkové, šířka 1,5 mm, váží 8 g.

Pokud tedy chcete mít s partnerem stejný náhrdelník v provedení pro páry, udělejte si radost tímhle povedeným párovým šperkem. Vždycky když se pak na ten svůj podíváte, budete vědět, že někde k němu je ten druhý, který ho doplňuje – šperk vašeho partnera. Mně se myšlenka párových šperků moc líbí. Nemám ale moc ráda rozpůlená srdce- i když srdce je symbolem lásky, mě se líbí vcelku- a motiv včelky mne zaujal – je krásný. Každý šperk je jedinečný a můžete ho nosit i samostatně. Pokud tedy chcete udělat radost nějakému páru, nebo darovat sobě a osobě, kterou máte ráda párový šperk- kupte si tenhle ocelový se včelkami. Je moc hezký, a přitom se hned tak neroztrhne. A opět je díky chirurgické oceli vhodný pro většinu lidí.

Pokud si chcete sadu náhrdelníků prohlédnout, klikněte zde:náhrdelník pro páry včeličky

 

Na eshopu polodrahokam.cz jsem strávila nákupem velmi příjemné chvíle. Šperky, které tu prodávají, jsou moc hezké a nejsou stejné jako na ostatních eshopech, a to mne na nich baví.  Líbí se mi, že si mohu vybrat šperky z různých materiálů. Vybere si každý – milovník stříbra, polodrahokamů, perel i chirurgické oceli. A pokud se vám žádný šperk nelíbí – nakoupíte si komponenty a vytvoříte si prostě svůj vlastní, jedinečný šperk. A k jeho výrobě si třeba můžete zapálit svíčku ve svícnu z himálajské soli, aby atmosféra byla příjemnější.

Pokud tedy už jako já uvažujete o tom, co letos koupit jako dárek na vánoce, zkuste vybírat na eshopu polodrahokam.cz . Výběr je velký


Autorské šperky Bluebury

Šperky. Když vyslovíte tohle slovo před kteroukoliv ženou, tak se pousměje ,a už v duchu vidí,jaký krásný šperk by momentálně chtěla, nebo potřebovala. Šperků nemáme nikdy dost, je to pro nás vždycky skvělý dárek. Už pravěké ženy se rády zdobily,a vyráběly si šperky z různých materiálů, nebo jim je vyráběli pramuži jako projev náklonnosti a citu – a tahle touha po zdobení se, nám ženám zůstala doposud. Šperky nutně nemusí znamenat jen spousty zlata, stříbra a drahého kamení, mohou být i z jiných materiálů.

Já mám moc ráda autorské šperky – tedy šperky vyráběné šperkařem, nebo nadšencem pro zdobení se. Tyhle šperky bývají originální, krásné a máte jistotu, že nikdy nebudou stejné, každý váš šperk projde rukama umělce a je originálem. Já jsem objevila úžasné autorské šperky na stránkách bluebury.cz a spolu s nimi i na facebookových stránkách k této stránce vytvořených. 

Stránky najdete zde: facebook Bluebury

 

Autorem šperků a té něžné krásy je pan Jirka Buriánek. Pan Buriánek má rád hudbu a umění. Značka Bluebury je složeninou jeho oblíbeného bluegrass a přezdívky Bury. Šperky vyrábí od roku 2016, kdy si udělal kurz výroby cínovaných šperků. Každý jeho šperk je originál, každý tvoří doma v pokoji několik hodin, dokud není výsledek podle jeho představ. A vznikají tam šperky opravdu jedinečné, krásné,jemné a něžné. Šperky jsou doplňovány i kameny z polodrahokamů – proto máte – li nějaký svůj oblíbený, myslím, že by nebyl problém se s panem Buriánkem domluvit, a objednat si „šperk na míru“. Pan Buriánek pracuje v grafickém studiu, a jeho výtvarné nadání je znát na každém ze šperků. Šperky Bluebury jsou prostě nádherné. Bylo pro mne opravdu těžké si v té záplavě krásy vybrat jeden šperk.

Nakonec ve mně zvítězila celoživotní láska k českým granátům, které miluji, a vždycky se mi líbily. Vypadají nádherně, jsou tmavě rudé, na slunci mění krásně lesk a barvu, a jsou pro mne až trochu tajemné a magické. Granáty ve šperku jsou doplněny jasně světle zelenými olivíny, které pan Buriánek vlastnoručně nasbíral a opracoval. Tmavě rudý granát a olivín spolu krásně ladí v jemné spirále, položené na postříbřeném lůžku. Vše je zakončeno křišťálově průzračnou pryskyřicí. Šperk je velký v průměru 30 mm, nádherně vypadá na jemném stříbrném řetízku. Uložený je v dárkové krabičce s logem Bluebury (ta je ke šperku zdarma). Jako tip na dárek je tenhle šperk vážně nádherný.

Oblíbeným dárkem je i přívěšek s písmenem na přání – je možno zvolit si konkrétní písmenko a barevné provedení, písmenko je zalito křišťálovou pryskyřicí, a uloženo na postříbřeném lůžku.

Ke šperkům si lze objednat i náušnice, můžete mít tedy sadu.

Pokud vás šperky zaujaly, a rádi byste si vytvořili svůj vlastní, originální cínovaný šperk, není to problém. Pan Buriánek pořádá v Ateliéru ŠUM ( Školička u sv. Michala) kurzy cínování – kurzy zvládnou už děti od 14 let, seznámíte se s materiálem, vyberete si typ šperku – s návrhem vám lektor pomůže, pokud si nejste jistí, a na konci kurzu odejdete s vlastním šperkem – prstýnkem, přívěškem, broží – záleží jen na vás.  I samotný kurz cínování může být super dárkem pro někoho z vašich blízkých. 

Více o kurzu cínování se dozvíte po kliknutí zde: kurzy cínování

 

Všechny šperky z dílničky pana Buriánka jsou jemné, něžné a originální.  Nad tou krásou se až tají dech. A pokud uvažujete o šperku jako o dárku, tak si určitě vyberete pro každou ženu – ať je to mladá dívka, maminka, babička, nebo kolegyně – tyhle šperky se líbí prostě všem. A jsou za velmi přijatelné ceny. Já jsem ze svého šperku moc nadšená. Přívěšek z českých granátů a olivínů se stal jedním z mých oblíbených. Už mám vyhlídnuté další, jako dárky pro maminku a dcery, ale obávám se, že až přijdou, skončí v mé šperkovnici. Jsou tak krásné, že se mi s nimi bude těžko loučit.

Pokud si chcete prohlédnout galerii šperků a získat o nich více informací, určitě se podívejte na webové stránky pana Buriánka – stránky najdete po kliknutí zde: bluebury.cz

Spoustu dalších nápadů a šperků najdete i na facebooku Bluebury po kliknutí zde: facebook Bluebury

 

A tady vám na ukázku představím pár dalších nádherných šperků Bluebury. Stačí si jen vybrat a objednat.


Stříbrný náhrdelník ElePele

Ráda vybírám svým blízkým osobní dárky. A proto když se blíží vánoce, často přemýšlím, jak udělat dárkem co největší radost. Každý dárek by měl být osobní a měl by dělat radost. Někdy je trochu těžké vybrat takový dárek. Mám čtyři dospělé dcery a každá je úplně jiná. Každá má jiný vkus, jiné záliby, jinou povahu, takže se při vybírání dárků někdy pořádně zapotím. Jedno mají ale společné – jako každá žena i ony milují šperky. Když si tedy nejsem jistá, jaký dárek vybrat, koupím šperk. Ani to ale není vždycky snadné. Tak nějak mám občas pocit, že ve všech eshopech jsou šperky dost podobné. A pokud chci, aby dárek – šperk - byl osobní, chci, aby také byl originální. Proto se ráda vracím na stránky elepele.cz. Tady si vyberu vždycky. Každý šperk by měl tak trochu vyjadřovat osobnost každé ženy, měl by ji zdobit a krášlit. Každý šperk by měl být něčím originální a mluvit sám za sebe. A takové šperky na stránkách ElePele.cz jsou.

Kdo je Ele Pele? Zakladatelkou značky je paní Jana Machačná, designérka z Jablonce nad Nisou – kraje, kde šperkařství má dlouholetou tradici. Autorskou tvorbou náramků z minerálních kamenů a spoustou dalších šperků paní Machačná, a nyní už i celý tým jejích báječných a kreativních spolupracovnic, obohacují české šperkařství o úžasné šperky. Zároveň pořádají i workshopy, kde se můžete naučit vyrobit si vlastní šperk, nebo si koupit autorský ElePele. Já nejsem zručná, i když bych ráda, proto šperky netvořím, ale kupuji.

Tentokrát jsem pro dcery vybrala nádherný stříbrný náhrdelník Silver Tree

Šperk mne oslovil a okouzlil na první pohled. Strom je symbol života a rodiny. Náhrdelník je stříbrný ( AG 925/1000 – rhodiované stříbro) – to mají moje dcery rády. Je zdobený jemnými zirkony v modré, černé, růžové a zelené barvě. Zdobení barevnými zirkony je okouzlující, jemné, originální a vkusné – celý šperk krásně oživí. V kombinaci s jemným stříbrným řetízkem vypadá ve skutečnosti ještě lépe, než na obrázku.

Pokud tedy chcete pro své blízké koupit šperk s duší, šperk, který je jedinečný a originální, vsaďte na autorskou tvorbu ElePele. Šperk je dárek, který udělá radost vždycky každé ženě. Zdobíme a líbíme se rády. Proto žádná žena nemá nikdy šperků dost. Žádná z nás ale nemá moc ráda, když má šperk stejný jako jiná žena v našem okolí. Chceme být krásné a přitom originální, chceme mít šperk, který vyjadřuje naši osobnost a podtrhuje naši krásu, a přitom není obyčejný a konfekční. Šperky ElePele jsou opravdu jedinečné, jsou tvořené českými ženami pro české ženy (ale už i muže a děti). Každý šperk je navržený a vyrobený s rozvahou, a láskou ke šperkařství, jsou elegantní, jedinečné a mají „šmrnc“. Za velmi přijatelnou cenu zde nakoupíte šperky pro každého člena rodiny podle jeho vkusu a osobnosti. Nevěříte? Pak se podívejte na úžasný výběr na stránkách eshopu Elepele a uvidíte, že mi dáte zapravdu. Já jsem na stránkách Elepele častým hostem – ať už se jen „kochám“ rozrůstajícím se sortimentem originálních výrobků (náramků, řetízků, ale už i hodinek, kabelek, peněženek a dalších), nebo kupuji dárek pro své blízké. Většinou to skončí tak, že kromě dárku vyberu šperk i pro sebe, pro svou radost. Většinou tam vždycky najdu nějaký kousek, který mi okamžitě padne do oka, a tak dlouho se k němu vracím, až si ho pořídím. Jestli jsem ve vás vzbudila zvědavost, a chcete si šperky ElePele prohlédnout, jsem moc ráda. Říká se, že dobré zboží se chválí samo, ale když ho pochválí i někdo jiný, je to mnohem lepší. A já chválím, chválím a chválím.

Pokud si i vy chcete pořídit autorský šperk Elepele, nebo si jen prohlédnout sortiment, klikněte zde: eshop Elepele

Pokud Vás jako mne okouzlil nádherný náhrdelník, najdete ho po kliknutí zde: Náhrdelník Silver Tree 


Fitness náramky Carneo

Moderní technologie čím dál víc ovlivňují a usnadňují náš život.  Využíváme a používáme spoustu aplikací, které nám každý den dělají snažší. Je tolik úkolů a povinností, co musíme splnit, že je občas příjemné, nechat nějaký přístroj tak trochu myslet za sebe.

A protože se blíží vánoce, a s ním i tak trochu přejídání se a mlsání cukroví, měli bychom začít myslet i na sportování, a na to, že kila nabraná o vánočních svátcích je pak nutné zase dát dolů. Já to mám úplně stejně jako většina ostatních mužů i žen - málokdy odolám babiččinu cukroví – je tak lahodné, že se na jazyku rozplývá. A i když si říkám, že se letos budu ovládat, najednou mám v puse už pátý vanilkový rohlíček. A o bramborovém salátu, svíčkové nebo svatoštěpánské husičce ani nemluvím. Takže už předem vím, že se pak budu muset začít více hýbat.

A aby bylo moje úsilí efektivnější, rozhodla jsem se začít nosit Fit náramek. Má v sobě tolik užitečných informací a aplikací, že je sportování a cvičení hned snažší. Vyzkoušela jsem a otestovala tři Fit náramky od společnosti Carneo – Carneo Coolfit+ MultisportCarneo Slimfit+ a Carneo Gear Woman+.

Značka Carneo vznikla v roce 2009 a od doby svého vzniku si získala mezi zákazníky velkou oblibu. Její výrobky jsou spolehlivé, kvalitní, technologie v Carneo produktech jsou stále inovovány a vyvíjeny tak, aby byly vždycky moderní a inovativní. Vybrala jsem si Carneo fit náramky, protože recenze na ně  jsou velmi pozitivní, lze u nich tedy očekávat kvalitu.

Nejdřív jsem vyzkoušela Carneo Coolfit + Multisport.

Je to fitness náramek, který umí přímo měřit tep na zápěstí, umí počítat kalorie, měří tempo, monitoruje spánek, a je kompatibilní s Androidem a iOS systémem. Náramek má silikonový řemínek a dostatečně velký černý displej. Sklíčko je chemicky tvrzené – odolné proti poškrábání. To vyzkoušel hned při prvním použití syn – běžel orientační závod a uklouzl po svahu. Náramek vydržel bez škrábnutí (což se o synových rukách a obličeji říct nedalo). Náramek je možno propojit s NFC – je s ním tedy možno provádět bezkontaktní platby. To je prima při nákupu občerstvení – nemusíte už sebou nosit v ledvince nebo batohu peněženku. Náramek velmi dobře měří tepovou aktivitu – to je fajn právě pro ty, kdo chodí rádi běhat – běh je pak rovnoměrnější a tím efektivnější. Kapacita baterie je až 144 hodin – na displeji je ukazatel baterie. To jsem nezkoušela, vždycky raději dobíjíme, už když je kapacita baterie pod 1/3, aby nedošlo k výpadku při sportu. Na náramku je datum a budík, krokoměr, meření tepu, měření spánkové aktivity, vypočítá kalorie, měří krevní tlak a má typometr. Na displeji se zobrazují i upozornění na telefonický hovor a sms. Díky tomu, že displej náramku je úzký, je prima nejen pro trénink běhu, ale vypadá dobře i při běžném nošení. Náramek byl testovaný synem na běh a orientační závody, a spokojenost je velká. Kromě funkcí, které měří tělesné aktivity, syn využívá i budík.

 • Barva:černá
 • Materiál:Kovové tělo + plastový náramek
 • Baterie:90mAh
 • Obrazovka:0,96 "OLED barevný
 • Rozlišení:160x80
 • Výdrž baterie:6 dní
 • Bluetooth:4.0
 • Voděodolnost:IP 68
 • Šířka hodinek:18mm
 • Hmotnost:20g

Náramek si můžete prohlédnout zde: Carneo CoolfiT+ Multisport  

 

Druhým zkoušeným náramkem je Carneo SlimFit+

Tenhle náramek jsem zkoušela já a můj muž. Náramek je ve velmi hezkém stříbrném provedení, má OLED barevný displej, který je možné aktivovat pootočením ruky, nebo jemným poklepáním. Má velmi dlouhou výdrž baterie – výrobce uvádí 5 – 7 dní ( záleží na aktivitě)- já jsem zkoušela bez nabití pět dní, pak už jsem raději dobila,aby mi náramek nepřestal fungovat uprostřed sportování. Ale těch 5 dní vydržel v pohodě. Je odolný podle certifikace IP68 proti prachu a vodě. Vydrží tedy  ztížené podmínky při sportu, i déšť. Voděodolnost jsem, přiznávám, zkoušet moc nechtěla. Měla jsem tak nějak strach strčit náramek do vody. Můj muž ale takové obavy neměl, a se slovy: „Když to inzerují, tak by to měla být pravda“ klidně náramek strčil do vody. A fakt to funguje ( musím přiznat, že se mi docela ulevilo). Náramek umí měřit tepovou frekvenci a tlak, počítá i kalorie, a tahle data se ukazují pak na velmi přehledném grafu, takže kontrola je opravdu prima, velmi užitečná je i funkce měření okysličení krve. Náramek má i aplikaci počasí s možností předpovědi na další den. Menu je v češtině i slovenštině. Před začátkem sportování si prostě jen zvolíte, co budete dělat- jestli běhat, nebo hrát tenis, jezdit na kole ( je v něm 5 přednastavených sportů) – náramek přizpůsobí propočty dané aktivitě,aby měření bylo objektivní. Náramek umí upozornit na hovor nebo sms – je kompatibilní s Androidem a iOS. Náramek je lehoučký – cca 21g, a vypadá jako hodinky, takže ho můžete nosit i během dne na běžné činnosti, nebo do práce a vypadá vždycky dobře. Hodí se pro muže i na menší dámské zápěstí

 • Materiál:Kov + silikonový náramek
 • Baterie:160mAh
 • Obrazovka:1,3” TFT - Temperované sklo
 • Rozlišení:240x240
 • Výdrž baterie:5-7 dní
 • Bluetooth:4.0
 • Voděodolnost:IP 68
 • Šířka hodinek:35mm
 • Tloušťka hodinek:10mm
 • Obvod řemínku:max. 205mm
 • Hmotnost:21g
 • Aplikace:CARNEO FIT

Pokud si chcete náramek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Carneo SlimFit + 

 

A nakonec jsem si nechala třešničku na dortu. Carneo Gear+ Woman – dámský fitness náramek, do kterého jsem se zamilovala na první pohled. 

On totiž kromě toho, co všechno umí i krásně vypadá. Je to fakt holčičí náramek, takže jsem ho zkoušela jenom já, a vzbuzoval obdiv a spoustu otázek všude, kam jsem s ním přišla. Náramek je vyroben, aby se líbil nám, ženám, a zároveň má všechny funkce, které jsou při sportování ( i mimo něj potřeba). Náramek má OLED displej, a je kompatibilní s Android a iOS, umí upozornit na příchozí hovor a sms. Náramek je ze silikonu příjemného na dotek. Výdrž baterie je až 7 dní (opravdu vydrží dlouho, já jsem dobíjela až po 6 dnech). Displej nijak nevyčnívá, takže nepřekáží a nijak nezachytává ani o oblečení, obrazovka je dostatečně velká, a je na ní všechno opravdu dobře vidět. Náramek má standart ochrany IP67 – je prachu odolný a vodě odolný – tady by měl vydržet až 30 minut do 1 metru vody. To jsem nezkoušela, ale s náramkem jsem zmokla, a zvládl to bez potíží. Funkce sport je přednastavená na 9 sportů, náramek je v češtině, slovenštině, angličtině a maďarštině. Náramek má sportovní režim RUN. Kromě sportovních aplikací mají i funkci měření tlaku, tepu, krokoměr, aplikace měření spánku, a pro nás, ženy, i možnost vedení menstruačního kalendáře. Tenhle náramek je vyrobený pro nás, ženy, a kromě praktických a sportovních funkcí nás i zdobí. Vypadá opravdu báječně a splňuje všechny funkce podle potřeby tak, jak má. Vypadá tak trochu jako hodinky, takže tenhle náramek můžete nosit i ve všední den na běžné činnosti. Mně se moc líbí, jsem z něj nadšená, a všude kam přijdu, budí pozornost, a líbí se všem. Je moc fajn, že výrobce myslel nejen na praktičnost, ale i na to, že i při sportování se my ženy chceme cítit hezké.

 • Materiál:Kov + silikónový náramek
 • Baterie:110mAh
 • Obrazovka:čtvercová 1,22 "TFT - Temperované sklo
 • Rozlišení:240x240
 • Výdrž baterie:5-7 dní
 • Voděodolnost:4.0
 • Vodeodolnosť:IP 67
 • Šířka hodinek:41mm
 • Tloušťka hodinek:12mm
 • Obvod řemínku:max. 260mm
 • Hmotnost:26g

Pokud si chcete náramek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Carneo Gear+ Woman

 

Na závěr musím říct, že všechny tři fitness náramky Carneo mne velmi mile překvapily. Každý je něčím trochu jiný a zvláštní, všechny tři ale spojuje jedna věc – kvalita, dlouhá výdrž, hezký design, a funkce, které sportování činí efektivnější. Jsem maximálně spokojená, a doufám, že do budoucna vám ještě nějaké Carneo produkty budu moct představit, vyzkoušet je a trochu vám je přiblížit.

Pokud se chcete seznámit s více produkty od této značky, klikněte zde: oficiální stránky Carneo.cz


Šperky

Každá žena se ráda zdobí. Šperky máme rády a nosíme je jako módní doplňky. To už dělaly naše praprapředchůdkyně – na archeologických nalezištích byly nacházeny různé ozdoby, náramky a „cetky“ na ozdobu. Chceme být krásné a tak se rády ozdobíme, abychom se líbily. Nejsem jiná. Miluji šperky. A nemusí to nutně být drahé kovy, které mne zdobí. Mám moc ráda šperky, které mají duši – šperky autorské.

Takové jsou i šperky ze „Šutrárny u Brigid“. Tenhle obchůdek se šperky z drátků a polodrahokamů jsem na facebooku našla čistě náhodou. Mám tyhle náhody ráda – najednou na vás vyskočí obrázek s něčím zajímavým. Tak jsem obrázek rozklikla a pak už jsem se jen rozplývala nad fotkami vyrobených produktů. A že je z čeho vybírat. Váhala jsem dlouho, jestli si vybrat náhrdelník, nebo náramek. 

Náramky miluji (a už teď je mi jasné, že si u Brigid nějaký koupím), náhrdelníků mám ale málo, a líbí se mi v zimě a na jaře na svetrech. Takže bylo rozhodnuto. Pak už jsem se jen rozmýšlela nad volbou polodrahokamu. Moje oblíbená barva je modrá, proto byl konečnou volbou nádherný sodalitový kamínek. Na tvaru šperku jsme se s paní Brigid dohodly velmi rychle.  V podstatě u ní není nic problém, na všem se domluvíte. Je velmi vstřícná, milá a ochotná. A pak už jsem se jen těšila, jaký šperk mi přijde.

Ještě něco k sodalitu. Už od dávných věků lidé přisuzují polodrahokamům různé vlastnosti. Magické, nebo léčitelské. O sodalitu se říká, že pomáhá léčit stres a nervy, odstraňuje potíže způsobené strachem a napětím, čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, posiluje imunitní systém, snižuje horečku a krevní tlak. Užívá se při meditacích, koncentraci, posiluje sílu ducha, moudrost a léčení. Je přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Mívá modrou, bílou nebo šedou barvu.

Ať už vlastnostem polodrahokamů věříte, nebo ne, jsou nádherné. A do šperků jako stvořené. Polodrahokamové šperky jsou nádherné a zdobí.

Jako můj náhrdelník. Sodalit vložený do drátkovaného závěsu vypadá báječně. Hned jsem si ho zkusila, a mám z něj ohromnou radost.

Pokud máte rádi krásné, originální šperky z polodrahokamů, určitě se podívejte na facebooku na stránku s originálním názvem Šutrárna u Brigid. Určitě si vyberete. Výběr šperků je ohromný, a můžete se s paní Brigid domluvit i na šperku podle vlastní představy. S drátky přímo kouzlí. A protože tyto šperky jsou i cenově dostupné pro každou z nás, můžeme jaro přivítat originálním šperkem, jaký nemá nikdo jiný – každý ze šperků je originál, protože je vyráběn ručně, každý kamínek je trochu jiný. 

Chcete být krásné s novým šperkem? Pak si vybírejte ten svůj – stačí kliknout zde: facebook Šutrárna u Brigid 

 


Hodinky Gino Rossi

Dnes jsou pro každého z nás hodinky samozřejmostí. Není tomu tak ale dlouho. Ještě můj dědeček vyprávěl, že hodinky měli jen ti, kdo měli dost peněz, nebo je dostali jako dar za nějaký záslužný čin. Často se hodinky dědily, byly brané jako cennost a vzácnost.

Věděli jste, že první kapesní hodinky vznikly patrně už kolem roku 1600? Měly vejčitý tvar a jen jednu ručičku.

Čím dál více lidé chtěli přesněji určovat čas, a tak vznikaly stále lepší a lepší hodinky. V roce 1541 v Ženevě zakázal Jan Kalvin v reformě nošení zlatých šperků. Tehdy začali šperkaři vyrábět právě hodinky jako alternativu šperků ( Jednu z prvních zmínek o náramkových hodinkách najdeme v roce 1571, když je jako luxusní dárek královně Alžbětě věnoval vévoda Robert Dudley ) .V 17 století se pak rozšířily kapesní hodinky.

Náramkové hodinky byly známy několik století, přesto je muži považovali stále spíš za ženskou ozdobu, a nosili spíš hodinky kapesní. Hodinové strojky byly ale velmi citlivé a křehké, bylo třeba na ně dávat velký pozor.

Až na přelomu 19. A 20. století při vojenských akcích, kdy vojáci potřebovali obě ruce, začaly být vyráběny i pánské náramkové hodinky.

Dnešní muži nosí hodinky na ruce běžně. Jsou praktické, a zároveň slouží i jako módní doplněk.

Náramkové pánské hodinky jsou velmi praktické, v dnešní době už cenově dostupné, a proto jsou i fajn tip na dárek.

Kvalitní a hezké hodinky ocení určitě každý moderní muž. Ono koukání na mobil kvůli zjištění času je sice možná fajn, ale ne vždy vhodné. Neumím si představit, že v práci na poradě, nebo při jednání na úřadě, nebo v jakékoliv práci by si někdo vytáhl z kapsy mobil a začal zjišťovat, kolik je hodin. Naprosto nevhodné. Zato na náramkové hodinky letmo koukneme a hned víme, kolik je hodin. A v dnešní tak trochu uspěchané době je čas sledovat nejen potřeba, ale i nutnost.

Protože se blíží den otců, mám pro vás tip na dárek pro vaše muže, partnery, pro přítele, tatínka, nebo syna – prostě „chlapský“ dárek. A nejen ke dni otců, ale k narozeninám, vánocům-prostě dárek, kterým uděláte radost.

Já jsem jako dárek vybrala náramkové hodinky italského návrháře - hodinky Gino Rossi z eshopu timelux.cz.

Hodinky jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly potřebám dnešních moderních mužů:

 • mají japonský strojek MIYOTA CITIZEN, takže jsou přesné
 • mají sklíčko z křemene, které se nepoškrábe
 • jsou vodotěsné
 • materiál náramku ocel
 • antialergický IPB povlak se zvýšenou odolností
 • průměr číselníku cca 38 mm
 • šířka náramku 22/20 mm
 • max. vnitřní obvod 20 cm – nastavitelná velikost
 • dárkové balení v krabičce
 • dodání 1 týden

 

Hodinky vypadají už na první pohled velmi luxusně. Značka Gino Rossi je známá výrobou kvalitních, luxusních a přitom cenově dostupných výrobků. Hodinky Gino Rossi nejsou výjimkou – vypadají opravdu skvěle. Dodávány jsou zabaleny v krásné dárkové krabičce.

Hodinky nosil momentálně syn asi 2 týdny, přesto na nich není vůbec žádná známka nošení. Vypadají stále jako nové, jako by je zrovna vybalil. Nejsou na nich viditelné žádné otisky, sklíčko je lesklé, bez jakéhokoliv škrábnutí – a to je syn nijak nešetřil, nosil je nejen do práce, ale i na posezení s přáteli. Jsou pořád nádherné. Hodinky zvládly i několik namočení v dešti – díky vodotěsnosti je stačilo otřít a fungují dál bez potíží. Na potápění ale nejsou, jsou jen na takovou tu běžnou vodotěsnost při dešti, nebo namočení při mytí rukou.

Zapínání je vyrobené prakticky, tak, že si můžete sami nastavit velikost nutnou kolem zápěstí. Zapínání drží dobře. Ani při pohazování rukou se neuvolnilo a hodinky zůstaly tam, kde mají. Toho jsem se trošku bála, protože syn někdy při živějším hovoru „mluví rukama“ – tedy gestikuluje a hází rukou, tak jsem se trochu bála, jestli hodinky nepoletí vzduchem při prvním rozmáchnutí se. Neletěly, drží.

 Hodinky vypadají sice honosně a luxusně, ale nosit je možno k obleku i k neformálnímu oblečení. Jsou tak univerzálně designově povedené, že je můžete nosit kdykoliv a kamkoliv, vždycky vypadají dobře.

Košile s krátkým rukávem a džínové šortky – tedy velmi neformální oblečení s těmito hodinkami rázem vypadalo jako fajn letní outfit moderního muže.

Pokud tedy chcete udělat radost dárkem ke Dni otců, nebo budete kdykoliv hledat tip na dárek pro muže, s hodinkami Gino Rossi nešlápnete vedle. Elegantní a velmi kvalitní hodinky za velmi přijatelnou cenu.

Pokud vás oslovil nápad dát hodinky jako dárek, ale nevyhovuje vám tenhle typ hodinek, který popisuji v recenzi, určitě si na eshopu timelux.cz vyberete jiný typ kvalitních hodinek – elegantní, dřevěné, sportovní – prostě pro každého.

Dodací lhůta na eshopu je cca jeden týden (jsou to ale hodinky, na které se opravdu vyplatí počkat, jak má eshop ve svém znaku), komunikace bezvadná.

No, a protože jsem při hledání těch nejhezčích pánských elegantních hodinek zabrousila i mezi dámské, mám i tam svého favorita na krásné Gino Rossi hodinky. Původně byly přece hodinky jako dámský šperk, a zdobit se je třeba. A Gino Rossi má tak nápadité a krásné tvary, že asi neodolám.

Pokud si chcete prohlédnout sortiment eshopu a vybrat krásné hodinky, klikněte zde: www.timelux.cz


Náhrdelník Titanic - Srdce oceánu

Léto - čas zdobení se.

Na letní módě je krásné to, že můžeme nosit každý den jiné šaty, a k nim jiné módní doplňky, vždycky nám to bude slušet, a vždycky si ostatní všimnou všeho, co máme na sobě. Nic není skryto kabáty a svetry.

Proto si hlavně v létě my, ženy, užíváme vymýšlení nových outfitů, nakupujeme nové šaty a sukně, halenky, tuniky a všechny ty letní módní kousky, co se nám líbí. Aby nám to slušelo ještě víc, doplňujeme oblečení o šperky.

Léto přeje módním doplňkům – hlavně bižuterii. Bižuterie nám krásně doplní oblečení, a přitom nám nezruinuje peněženku. A krásné je na ní i to, že ji můžeme nosit k různým druhům oblečení, na různé příležitosti.

Jako třeba náhrdelník Srdce oceánu (známe z filmu Titanic). Je krásný, jemný, něžný – jako by v něm bylo opravdu zakleto moře. Letos většina z nás bude trávit dovolenou v tuzemsku, proto si můžeme kousek moře připnout na krk alespoň v náhrdelníku.

Náhrdelník Titanic – Srdce oceánu je z nákupní galerie naau.cz.

Velikost 4 x 3,5 cm

Délka řetízku 49,8 cm.

Náhrdelník je moc hezký, vypadá elegantně a přitom i romanticky. Nosit ho můžete k šatům, halenkám i tunikám – vždycky přitáhne pohled a pozornost okolí. Moc hezky vypadá na opálené pokožce – je to nádherný letní šperk.

Náhrdelník Titanic – Srdce oceánu je tvořen přívěškem ve tvaru srdce – velký modrý broušený kámen je ozdoben štrasovými kamínky. Štrasové kamínky tvoří i část řetízku, část se zapínáním je z řetízku hladkého - z bižuterního kovu.

Pokud tedy chcete udělat někomu radost romantickým a krásným náhrdelníkem, nebo chcete udělat radost sami sobě – náhrdelník Srdce oceánu je ten pravý. Je to kousek moře zavřený do šperku ve tvaru srdce. Slušivý náhrdelník pro každou ženu, co se ráda zdobí.

Pokud si chcete náhrdelník prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Náhrdelník Titanic – Srdce oceánu.

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: www.naau.cz


Dámský náramek s umělými perlami - Antonio Miró

 

Mám moc ráda náramky. Léto je ideální období pro nošení náramků. K šatům, sukním, nebo i k džínům a halence – náramek se hodí ke spoustě outfitů. V létě je náramky lépe vidět – neschováváme ruce do rukávů svetrů a bund. Náramky dokáží upoutat pozornost, a když jsou vhodně zvolené, povýší váš letní outfit až k dokonalosti.

U náramků mne baví i to, že nemusí být z drahých kovů, a přesto vypadají dobře. Ve velké oblibě jsou v současnosti bižuterní náramky, které udělají spoustu radosti za cenu, která vaši peněženku nezruinuje. Jsem ráda, že náramky jsou dnes dostupné v tolika variantách – z polodrahokamů (ty jsou asi nejrozšířenější), z korálků, šňůrkové, nebo z chirurgické oceli. Záleží jen na vašem vkusu, jaký náramek si vyberete. Fajn jsou samozřejmě i náramky stříbrné, nebo ze zlata. Na ty je ale třeba dávat pozor. Už se mi stalo, že jsem náramek ztratila a bylo mi to hodně líto. Proto k letním šatům nosím bižuterní náramky – vypadají dobře, a mohu si klidně koupit ke každým šatům jiný náramek, protože jsou cenově dostupné všem.

Objevila jsem prima náramek na eshopu Naau.cz.

Vždycky se mi líbily perly, takže náramek s umělými perlami od Antonia Miró mi padl do oka na první pohled.

Náramek je výrazný – kombinuje bižuterní kov s umělými perlami. Náramek vyrábí španělská značka v čele s Antoniem Miró, jehož kolekce vyvolaly rozruch na přehlídkových molech a staly se vyhledávanými a oblíbenými.

Náramek je vkusný a výrazný, všimnete si ho na první pohled. Zapínání má bezpečné, takže náramek nepadá z ruky, ani se nerozepíná – neztratíte ho.

Náramek působí masivně, nemusíte se ale bát – díky bižuternímu kovu je lehký, ruku vůbec netíží.

Náramek jsem nosila i ve velkých vedrech, ruka se pod ním nepotí, a co je hlavní – kov s potem nereaguje a zůstává stále lesklý a stříbrný (nečerná a netmavne), perly jsou také lesklé. Pokud se vám budou zdát perly matné, stačí je přeleštit hadříkem a zase se krásně lesknou.

Náramek je dostatečně volný, ruku nijak neškrtí a neomezuje.

Díky své univerzálnosti vypadá náramek dobře k rozevlátým letním šatům, i k šatům slavnostnějším. Můžete ho nosit do města i na nějakou zahradní párty, nebo třeba i do divadel hraných v létě venku – příležitostí je v létě mnoho.

 Náramek je dodáván v praktickém sáčku, pokud ho tedy zrovna nemáte na ruce, je v sáčku dobře chráněn proti odření a poškrábání.

Pokud se vám náramek líbí, stejně jako mě, můžete si ho prohlédnout, anebo koupit po kliknutí zde: Dámský náramek s umělými perlami Antonio Miró.

 

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: naau.cz


Náhrdelník Dvojsrdce Swarovski elements

 

Vánoce se blíží čím dál rychleji, a já pomalu začínám hledat tipy na dárky pro dcery. Dcery mám už dospělé, takže je mi jasné, že pokud chci udělat velkou radost, nejlepší bude vybrat šperk. Hezkým šperkem potěšíte každou ženu vždycky – od chvíle, kdy začneme vnímat, jsme všechny moc rády, když nějaká blyštivá radost přistane v naší šperkovnici. Malé holčičky, dospělé ženy, nebo třeba i babičky – všechny jsme ze šperků nadšené.

Já jsem tentokrát sáhla po nádherném českém výrobku – náhrdelníku s dvojsrdcem.

Mám moc ráda české výrobky.  A už hodně dlouho mám ráda českou bižuterii vyráběnou v Jablonci nad Nisou.

Naše česká bižuterie je velmi ceněná i v zahraničí. Je obdivovaná pro originalitu a velmi kvalitní zpracování. Ženy po celém světě si tuto bižuterii oblíbily, a zdobí se jí. Je to totiž nádherná, něžná krása zakletá do šperku, vyráběná ručně, s velkým důrazem na kvalitu. Velmi příznivé jsou i ceny, tyhle šperky si můžeme dovolit všichni – ať už jako skvělý dárek, nebo si je můžeme koupit sami sobě pro radost.

Jsou to šperky z eshopu www.glittersquare.com.

Na tomhle blyštivém eshopu si můžete koupit všechny možné druhy šperků – náramky, prsteny, náhrdelníky, brože, ozdoby na mobil, pilníčky – prostě všechnu tu krásu, která nás ozdobí, a přináší nám radost a třpytivé štěstí.

Velmi oblíbené jsou šperky z chirurgické oceli. Jsou prakticky bezúdržbové a vydrží skoro všechno. Nemusíte si je sundávat ani na koupání, sprchování, nebo při práci. Jsou pořád stejné a pořád krásné.

Pokud si představíte pod pojmem bižuterie nějaký nevzhledný šperk, tak se mýlíte. Jasně, určitě na pouti ve stánku nekoupíte žádný zázračný šperk, pokud ale zvolíte kvalitní eshop, s produkty od výrobce, který si zakládá na kvalitě a ruční práci, pak nebudete zklamaní. Mezi takové kvalitní eshopy, prodávající originální ručně vyráběné a zdobené šperky patří eshop www.glittersquare.cz .

Šperky si můžete prohlédnout i na  instagramu a facebooku.

Instagramový účet naleznete po kliknutí zde: instagram Glittersquare

Facebookovou stránku naleznete po kliknutí zde: facebook Glittersquare 

Já jsem zvolila jako dárek náhrdelník s dvojitým srdcem. Náhrdelník je z chirurgické oceli, je dlouhý 45 cm, a srdce jsou velká 20 x 20 mm.

Jedno ze srdíček je celé kovové, druhé je zdobené krystaly Swarovski. Náhrdelník Je naprosto dokonalý, jemný, krásný – nevím, jaká superlativa bych použila, abych popsala pocit, když jsem poprvé náhrdelník rozbalila a držela v ruce. Líbí se mi tak, že mi docházejí slova.

 Naprosto jsem nepoznala, že šperk je bižuterie. Je k nerozeznání od stříbra (nebo bílého zlata). Je velmi jemný a něžný, krásně zpracovaný i ozdobený. Zabalený přišel v krásné dárkové krabičce, jako dárek je tedy ideální. Pokud se tedy jako já nezamilujete a nenecháte si ho. Dcera dostane dárkem jiný šperk, nebo vyberu podobný, protože tenhle náhrdelník mi prostě padl do oka a moc mi sluší…

Pokud si chcete náhrdelník prohlédnout, klikněte zde: Náhrdelník Dvojsrdce Swarovski elements.

 

 

Pokud nechcete šperk z chirurgické oceli, můžete si vybrat šperk stříbrný. Třeba v poslední době tak oblíbený Strom života (– symbol rodiny).

Celá sekce je na stránkách glittersquare.com věnovaná i šperkům se srdíčky Swarovski. Pokud tedy máte rádi třpytivé, barevné Swarovski přívěšky, náhrdelníky, nebo náušnice, budete velmi potěšeni výběrem.

Protože začíná podzim, a budeme nosit svetry a svetříky na zahřátí, a náhrdelníky a přívěšky nebudou tolik vidět, doporučuji ozdobit si svetr nějakou fajn broží.

Brož najdete po kliknutí zde: brož kytka se Swarovski elements

 

 

Bižuterní šperky se líbí i malým holčičkám, pod stromečkem udělají spoustu radosti, a vaše peněženka tenhle nákup velmi ocení – cena je příznivá. Třeba tenhle jemný a něžný dívčí náhrdelník s myškou.

Náhrdelník si prohlédněte zde: dětský náhrdelník s myškou.

 

Pokud chcete udělat radost partnerovi, kupte mu třeba sponu na kravatu.

 

 

 

Pokud hledáte tip na krásný dárek pro své blízké, kamarády, kolegy, nebo přátele – určitě se podívejte na eshop s kvalitně zpracovanou bižuterií za velmi příznivé ceny. Budete určitě spokojení, a uděláte spoustu radosti. Vánoce se blíží, tak ať jsou ty vaše třpytivé a blyštivé i krásnými bižu šperky.

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: glittersquare.com


Perly

Perly jsou všemi ženami vnímány jako symbolika elegance a krásy. Já jsem si perel poprvé všimla jako malá holka na Makové panence. Už tehdy jsem pochopila, že s perlami je Maková panenka mnohem krásnější, než když je nemá. Perly zdobí, jsou jemné, něžné a přitom elegantní. Od té doby jsem po perlách pokukovala. Chtěla jsem být také elegantní a krásná.

 Jsem moc ráda, že dnes už se kvůli perlám nemusím potápět hluboko do moře, abych své krásné perly měla – můžu si je koupit. Existují různé druhy perel – mořské a sladkovodní, mají různý tvar a zabarvení.. Dnes už se perly pěstují i průmyslově, proto jsou pro nás dostupnější, než v dávných dobách. Je ale třeba dávat pozor, a kupovat perly u prověřených prodejců, abyste si nepořídili jen korálek, ale opravdu perlu, která vás bude zdobit hodně dlouho, a bude se třeba v rodině i dědit z generace na generaci. Já jsem si vybrala u odborníků na perly v eshopu properly.cz

Dlouho jsem si chtěla pořídit perlový náramek. Náramky miluji, a vždycky mi udělají radost. Neměla jsem teď moc dobré období, proto jsem se rozhodla, že je na čase udělat si radost.  

Letošní rok je vůbec celý takový zvláštní, proto si myslím, že radost dárkem z perel by si zasloužila každá žena. Vánoce jsou téměř za dveřmi, proto je fajn udělat radost nadčasovou krásou – perlami.

Na eshop properly.cz jsem původně šla nakupovat jen náramek, nakonec jsem ale vybírala hodně dlouho, protože mne lákaly i náhrdelníky a náušnice (mimochodem, pokud na eshopu properly.cz nakoupíte nad 1000 kč, dostanete jako dárek náušnice zdarma).

Dlouho jsem váhala, jaký typ perel bych si ráda pořídila. Velmi mne lákají tmavé perly. Možná proto, že jsem takové nikdy neměla. Netušila jsem třeba, že existují i perly v růžové a nachové barvě. Takže jsem se proklikávala eshopem, a nadšeně vzdychala nad tou krásou. Mám si vybrat perly barokní, kulaté, oválné, nebo rýžové? Náhrdelník, náramek, nebo náušnice? Láska k náramkům vyhrála.

Nakonec u mne vyhrál náramek Hachi, který mi připadá jemný, a přitom velmi elegantní, a mohu ho nosit na společenské události i k letním šatům. Vypadá krásně, a přitom je velmi univerzální. 

Vybrala jsem si náramek Hachi v bílé barvě (na eshopu mají i variantu v růžové, nachové a paví zelené). 

Náramek je tvořen sladkovodními perlami rýžového tvaru. Perličky jsou velké 7 až 8 mm (nejsou to uměle vyrobené perly, ale perly přírodní, proto se jejich velikost trochu liší). Náramek lze koupit ve 3 délkách 17, 18 a 19 cm. 

Zapínání náramku je nádherně zdobené, krásně drží, takže nemusíte mít obavy, že náramek spadne z ruky – ani když jsem rukou intenzivně pohybovala, se náramek neuvolnil, a i při mé nešikovnosti ho snadno zapnu jednou rukou. 

Od chvíle, co mám náramek doma, se na něj nemohu vynadívat. Tím, že perličky mají rýžový tvar, vypadají opravdu nádherně – jsou trošku  jiné, než ty klasické, kulaté. Radost z nich mám ohromnou.

Pokud si náramek chcete prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: náramek Hachi

 

Péče o perly je jednoduchá – stačí je omýt v mýdlové vodě a pak přeleštit hadříkem. U všech perel platí, že je třeba nevystavovat je možnosti poškrábání – tedy i ve šperkovnici je lépe mít je odděleně od ostatních šperků, abychom si je nepoškodili. Nesvědčí jim sprchové gely a šampony, proto je lépe si perly na sprchování a na spaní sundávat (návod na péči o perly najdete přímo na stránkách eshopu).

Z náramku mám velkou radost, a myslím, že pokud vyberete takový náramek jako dárek, určitě nešlápnete vedle. Pokud nechcete vybírat přímo náramek, vyberu pro vás ještě pár nádherných šperků jako inspiraci na dárek. Jsou to ale jen tipy, a určitě bude nejlépe, když si eshop properly.cz sami prohlédnete a vyberete šperky sami.

Náhrdelník Kaori z barokních perel si prohlédněte po kliknutí zde: náhrdelník Kaori

 

Náhrdelník Lola z keshi perel si prohlédněte po kliknutí zde: náhrdelník Lola

 

 

Náhrdelník dvouřadý Infinity je z téměř kulatých perel v barvě paví zelená a bílá, prohlédnout, nebo koupit si ho můžete po kliknutí zde: náhrdelník Infinity

Náramek Mischa je trojřadý náramek z perel v paví zelené a bílé barvě, prohlédnout, nebo koupit si ho můžete po kliknutí zde: náramek Mischa

Sadu náramku a náhrdelníku Irmeli je mixem perel bílých, růžových a nachových, a prohlédnout, nebo koupit si ho můžete po kliknutí zde: sada náhrdelníku a náramku Irmeli

 

Pokud jste se rozhodli, a darujete perly jako dárek, na eshopu properly.cz si určitě vyberete. Všechny perly jsou tu velmi kvalitní. Jednání ze strany eshopu je skvělé, milé a příjemné, rádi vám vyjdou vstříc.  Na spony u náhrdelníků a náramků je poskytována doživotní záruka. Na stránkách eshopu se dočtete o všem, co o špercích z perel potřebujete vědět. Pak už jen stačí vybrat ten nejkrásnější šperk pro ženu, která je pro vás důležitá.

A aby se vám lépe nakupovalo, mám pro vás exkluzivní slevový kód 20%, který platí až do konce roku 2020. Stačí v objednávce do pole pro slevový kód zadat JANA20


Carneo smart fitness náramky -hodinky

Hitem letošních vánoc budou určitě chytré hodinky. Já sama mám tyhle moderní pomocníky ráda, moc se mi líbí.

V dnešní době už chytré hodinky spojily svou funkci s fitness náramky a umí nejen ukazovat čas, ale i přijímat telefonický hovor a ještě nám dokáží monitorovat tělesné funkce, a pomoci se správnou životosprávou.

Já jsem z těchto moderních technologií v hodinkách tak nadšená, že jsem o nich začala zjišťovat víc informací.

Proto jsem vyzkoušela troje chytré smart hodinky – nebo chcete-li fitness náramky od společnosti Carneo – odborníka na chytré hodinky, fitness náramky, ale i na skvělé kamery do auta, přenosné reproduktory, bezdrátová sluchátka, anebo třeba i smart domácnost.

Překvapil mne ohromný výběr, jaký u Carneo.cz najdete – smart hodinky si můžete vybrat pánské, dámské, ale i dětské. Prostě paráda.

K testování jsem vybrala 3 modely – Carneo Soniq+ WomanCarneo Gear+ Deluxe a Carneo Gear+ Platinum.

Já jsem tak nadšená, že nevím, u kterých hodinek začít dřív. Abych byla objektivní, testovaly se mnou hodinky i dcery. Všechny jsme s nimi spokojené. Každá z nás používala hodinky trochu jinak, každá máme ráda jiný druh sportu a pohybu, a každá jsme si našly ten svůj model. Vlastně i to, že letos je korona a s ní omezená možnost pohybu, je trošku důvodem, proč chytré hodinky nosit. Občas u počítače sedím déle, než obvykle, a hodinky mne upozorní, že už bych se taky měla zvednout a trochu se chvíli hýbat. Zajímavé je i nechat si celý den měřit tlak – třeba pak zjistíte, jak na vás působí káva, nebo přítomnost šéfa na pracovišti, docela jsme se nasmály, když jsme zjistily, jak dceru dokáže „tlakově rozpumpovat“ desetileté dítě.

Perfektní je i funkce upozornění na příchozí hovor – ať už při sportování, nebo při běžném životě, je fajn vědět, že vám někdo volá, a nemuset přitom mít v ruce mobil. Stačí si hodinky spárovat s telefonem pomocí Bluetooth.

 Chytré hodinky jsou prostě pro mne super věc, a jsem s nimi moc spokojená.

A teď už k jednotlivým modelům (nebudu popisovat zbytečně všechny technické funkce, ke každým hodinkám dám odkaz přímo k výrobci, kde jsou veškeré technické specifikace přesně popsány)

Carneo Soniq+ Woman – tenhle smart náramek jsem testovala týden já, a týden nejstarší dcera. Náramek je super, i když z těch tří testovaných modelů není můj favorit, dcera ho vyhodnotila pro ni jako nejlepší. V poměru funkce a cena je tento model moc fajn.

Smart náramek – budu o něm nadále mluvit jako o hodinkách, nějak mi to k náramku lépe pasuje. Tvar ciferníku je obdélníkový, pásek i lůžko ciferníku jsou v růžové barvě. Tyhle hodinky ocení hlavně sportovně založenější dámy. Na sport jsou tyto hodinky opravdu super, a jsou i poměrně dost odolné.  Jsou uzpůsobené tomu, aby vydržely sportovní zátěž, a tak taky skvěle fungují. Pokud chcete hodinky, které vám vydrží, a jsou kromě funkcí i odolné, asi bych volila právě tento model. Sklíčko vydrželo spoustu zátěže bez jediného škrábnutí, a ani pot a déšť nijak neublížily. Dcera na kole s hodinkami zmokla, a díky tomu, že jsou voděodolné, zvládly to hodinky v pohodě. Doba koronová vyžaduje stále si mýt ruce – pokud namočíte při mytí rukou tyto hodinky, bude to v pohodě. Ale pozor – voděodolnost je na běžnou potřebu – tedy déšť a mytí rukou, na žádné potápění stavěné nejsou.

Hodinky skvěle zvládnou připojení hovoru a sms celkem rychle během pár sekund. Výdrž baterie je podle toho jak hodně hodinky využíváte – 5 až 7 dní.

Hodinky mají 5 sportovních režimů – chůze, běh, turistika, cyklistika a basketbal. Hodinky měří tělesné funkce, jako teplota a tlak, režim spánku, a vlastně všechna data tělesné aktivity, spočítá spálené kalorie, a mají spoustu dalších funkcí.

Displej je skvěle čitelný, jeho rozlišení je dostatečné, takže nemusíte nic luštit, všechno je krásně a výrazně vidět.

O všech funkcích se rozepisovat ani nebudu, nejsem úplně technický typ, takže odborné informace o hodinkách zjistíte přímo na stránkách Carneo.cz , jako uživatel jsem ale spokojená, a jako sportovní fitness náramek je tento typ moc fajn.

Pokud si chcete hodinky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Carneo Soniq+ Woman

 

Druhý typ hodinek Carneo Gear+ Platinum se mnou testovala prostřední dcera.

Tenhle fitness náramek (budu o něm opět mluvit jako o hodinkách) má krásné provedení v růžovo zlaté barvě. Vzhledem více připomíná klasické hodinky. Aktivovat ho lze pohybem ruky – to je moc fajn, všechno si přečtete už při jednom pohybu, vlastně jako když se jdete podívat na hodinky.

Umí spárováním s telefonem upozornit na příchozí hovor, sms, nebo zprávu.

Tyhle hodinky mají už 10 sportovních režimů (běh, chůze, vnitřní běh, chůze uvnitř, turistika, eliptický trenažér, cyklistika, stacionární kolo, veslovací trenažér, stepper). Umí měřit tělesné funkce, sleduje spánek, umí měřit kalorie s možností nastavení denního cíle – prostě podpora zdravého životního stylu a sportu. Třeba tlak umí hlídat celý den, i mimo sportovní aktivitu. Měření tlaku a tepu je moc fajn, občas je zajímavé sledovat, jak se během dne váš tlak mění, a podle toho si trochu regulovat denní režim. Hodinky jsou opět vodotěsné (vodotěsnost IP67), pokud s nimi zmoknete, nebo si s nimi umyjete ruce, nic se jim nestane.

Hodinky se příjemně ovládají, displej je krásně čitelný, a tvarem jsou na ruce velmi slušivé.

Výdrž baterie je dost dobrá – tak nějak kolísá mezi 4 – 8 dny. Pokud jsme je používaly hodně, vydržely asi 4,5 dne – ale to byly opravdu téměř neustále v provozu, protože jsme zkoušely, co všechno zvládnou. Při běžném provozu bez velkých zátěží vydržely až 8 dní.

Všechny funkce fungují tak, jak mají, měření je rychlé a překvapilo mne, že i celkem dost přesné – třeba tlak jsme kontrolovaly zvlášť na tlakoměru a hodnoty odpovídaly těm naměřeným hodinkami.

Pokud bych měla uzavřít recenzi těchto hodinek, tak jako slušivé, a přitom velmi výkonné. Hezký vzhled, hodně režimů a funkcí, přesné měření. App je v českém jazyce, a funguje rychle a správně tak, jak má. Se smartphonem se páruje přes Bluetooth, spárování je rychlé – trvá jen pár vteřin.

Tyto hodinky jsou vhodné pro začínající sportovce, i pro ty, co už sportují víc, a mají větší zátěž.  Tam už je pak fajn svoje výkony mít změřené. Tyhle hodinky to skvěle zvládají. Dcera je používá při každodenním cvičení. Nemáme vyzkoušenou posilovnu s posilovacími stroji, protože je momentálně zavřená, ale při domácím cvičení, i s nářadím, které je dostupné doma, jsou hodinky moc fajn. Pokud tedy sportujete, a chcete mít přehled o efektivitě vašeho cvičení a denního režimu, tohle jsou hodinky pro vás.

Pokud si chcete hodinky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Carneo Gear+ Platinum.

 

A poslední hodinky – tedy fitness náramek, který vám představím je Carneo Gear+ Deluxe.

Je to taková pro mne třešnička na dortu. Hodinky, do kterých jsem se zamilovala na první pohled, a u kterých nevím, jak jsem bez nich mohla být. Jsou nádherné už svým provedením – vypadají opravdu luxusně, takže jsou i skvělým módním doplňkem. Vypadají opravdu tak dobře, že nikdo nepozná, že je to fitness náramek, ani když je máte k šatům. Tyhle hodinky vychválím asi nejvíc, protože mi padnou jako ulité vzhledem i funkcemi.

Mají možnost výběru z velkého množství ciferníků, dokonce je u nich i možnost mít ciferník s vlastní fotkou. Menu je nadčasově vytvořeno ve starorůžové barvě – to se návrhářům moc povedlo.

Specialitou hodinek je automatické měření krevního tlaku a okysličení krve, to využívám opravdu hodně.

Samozřejmě i tyto hodinky umí upozornit na příchozí hovor, sms, nebo zprávu.

Na výběr mají 8 druhů sportů – běh, chůze, turistika, eliptický trenažér, cyklistika, plavání, basketbal a jóga. Pro běžného člověka tedy naprosto dostačující. Dokonce mají i funkci vedení menstruačního kalendáře.

Všechny informace, které jsou důležité, se ukáží na displeji, ale i ve smartphonu (Android nebo IOS). S telefonem se spojí pomocí Bluetooth, a spojení probíhá rychle – v řádu vteřin. Je fajn si stáhnout do telefonu aplikaci Carneo Fit zdarma z Google Play. Apka funguje dobře, často se do ní dívám.

Displej hodinek se rozsvítí při běžném pohybu, není třeba je tedy nijak složitě zapínat – prostě se jen podívám na hodinky.

Řemínek je vyřešen skvěle – zapínáním na magnet, takže zapnutí řemínku je otázka vteřiny.

Funkce sledování pohybové aktivity je přesně to, co já potřebuju. Občas se zapomenu u počítače, takže potřebuji upozornit, že už se dlouho nehýbu, a měla bych se trochu protáhnout. Hodně využívám v denním režimu i krokoměr, měření spálených kalorií a tlaku. Tedy věci, které by o sobě měl vědět každý i mimo sportování. Tak nějak mi to pomáhá dodržovat zdravější životní rytmus a režim. I když nesportuji, vím, jestli je moje tělo v pohodě. A pokud sportuji, s těmito hodinkami si hlídám, jestli je cvičení efektivní. A nemusí to být nutně žádný vrcholový sport. Třeba jóga je fajn cvičení i pro starší ženy, a efektivita cvičení je vždycky důležitá.

 

Tyhle hodinky jsou tak fajn tipem na dárek pro ženy, které rády sportují, ale i pro starší ženy, které se prostě chtějí tak nějak udržet v kondici. A pokud k tomu všemu připočtu i to, že tyhle hodinky jsou prostě nádherné i svým vzhledem, jsou prostě pro mne ty dokonalé, a jsem opravdu moc ráda, že je mám.


 

Dámský náramek Cristian Lay

 

Znáte takový ten pocit, kdy procházíte stránky eshopu, hledáte tip na dárek pro někoho blízkého a přitom vám padne do oka něco, co byste moc chtěli pro sebe? Pořád se pak k tomu výrobku vracíte a prohlížíte si ho tak dlouho, až si ho prostě koupíte pro radost. Přesně tohle se mi stalo při procházení stránek eshopu naau.cz.  Miluji náramky, a tak na každé stránce jen tak ze zvědavosti projíždím i náramky „kochám se“.  Tentokrát jsem hned na první pohled mezi náramky padla na bižuterní dámský náramek od Cristiana Laye. Zaujal mne okamžitě, a i když jsem projížděla jiné kategorie produktů – k náramku jsem se vracela, a pořád se mi líbil.

Náramek je jedinečný, krásný, precizně a důkladně zpracovaný, a co je důležité – zaujme na první pohled. To je u šperku celkem důležité – musí se líbit, musí zaujmout. Mne upoutal okamžitě. Na fotce náramek vypadá báječně, když mi ale přišel domů, byla jsem velmi mile překvapena. Je něžný, krásný a je ještě mnohem hezčí než na fotce.

Náramek vyrábí značka Cristian Lay, ta je považována za jednoho z nejlepších výrobců módních šperků, hodinek a psacích prostředků. Jejich šperky už jsou prodávány ve více, než 15 zemích světa, a jsou synonymem kvality a precizního krásného zpracování.

Náramek je svou univerzální délkou vhodný na každé zápěstí, zapínání je pevné – když ho zaklapnete, naprosto nehrozí, že byste náramek ztratily. Drží dobře, i když jsem zkoušela rukou mávat, náramek se neuvolnil.

Náramek je ve stříbrné barvě, šířku má cca 2,5 cm – uprostřed stříbrného pásku jsou vkusvě vloženy štrasové kamínky.

Zkoušela jsem si náramek hned k několika typům outfitů – vypadá skvěle k letním šatům, perfektně bude vypadat i ke společenským šatům na ples (tam je výraznější šperk na ruce moc fajn, mám raději výraznější náramky, než náhrdelníky). Náramek není ale jen jako doplněk ke společenskému oblečení, vypadá moc hezky i k džínům a bílému tričku.

Když se šperk povede, je univerzální – můžete ho nosit kamkoliv, záleží jen na vašem vkusu. Já si rozhodně tenhle náramek užiji.

Škoda, že letos jsou všechny plesy, divadla a společenské akce zrušeny, snad příští rok se s náramkem pochlubím na nějakém plese. Zatím ho budu nosit a chlubit se jím třeba v létě, kdy se nenosí dlouhé rukávy – aby byl náramek hodně vidět.

Pokud si chcete náramek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Dámský náramek Cristian Lay

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: naau.cz

Dámský náramek Cristian Lay

 

Znáte takový ten pocit, kdy procházíte stránky eshopu, hledáte tip na dárek pro někoho blízkého a přitom vám padne do oka něco, co byste moc chtěli pro sebe? Pořád se pak k tomu výrobku vracíte a prohlížíte si ho tak dlouho, až si ho prostě koupíte pro radost. Přesně tohle se mi stalo při procházení stránek eshopu naau.cz.  Miluji náramky, a tak na každé stránce jen tak ze zvědavosti projíždím i náramky „kochám se“.  Tentokrát jsem hned na první pohled mezi náramky padla na bižuterní dámský náramek od Cristiana Laye. Zaujal mne okamžitě, a i když jsem projížděla jiné kategorie produktů – k náramku jsem se vracela, a pořád se mi líbil.

Náramek je jedinečný, krásný, precizně a důkladně zpracovaný, a co je důležité – zaujme na první pohled. To je u šperku celkem důležité – musí se líbit, musí zaujmout. Mne upoutal okamžitě. Na fotce náramek vypadá báječně, když mi ale přišel domů, byla jsem velmi mile překvapena. Je něžný, krásný a je ještě mnohem hezčí než na fotce.

Náramek vyrábí značka Cristian Lay, ta je považována za jednoho z nejlepších výrobců módních šperků, hodinek a psacích prostředků. Jejich šperky už jsou prodávány ve více, než 15 zemích světa, a jsou synonymem kvality a precizního krásného zpracování.

Náramek je svou univerzální délkou vhodný na každé zápěstí, zapínání je pevné – když ho zaklapnete, naprosto nehrozí, že byste náramek ztratily. Drží dobře, i když jsem zkoušela rukou mávat, náramek se neuvolnil.

Náramek je ve stříbrné barvě, šířku má cca 2,5 cm – uprostřed stříbrného pásku jsou vkusvě vloženy štrasové kamínky.

Zkoušela jsem si náramek hned k několika typům outfitů – vypadá skvěle k letním šatům, perfektně bude vypadat i ke společenským šatům na ples (tam je výraznější šperk na ruce moc fajn, mám raději výraznější náramky, než náhrdelníky). Náramek není ale jen jako doplněk ke společenskému oblečení, vypadá moc hezky i k džínům a bílému tričku.

Když se šperk povede, je univerzální – můžete ho nosit kamkoliv, záleží jen na vašem vkusu. Já si rozhodně tenhle náramek užiji.

Škoda, že letos jsou všechny plesy, divadla a společenské akce zrušeny, snad příští rok se s náramkem pochlubím na nějakém plese. Zatím ho budu nosit a chlubit se jím třeba v létě, kdy se nenosí dlouhé rukávy – aby byl náramek hodně vidět.

Pokud si chcete náramek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Dámský náramek Cristian Lay

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: naau.cz

 


Prsten Intuice – Galerie granát

 

S českým granátem jsem se poprvé setkala jako malá holka. Moje stará teta měla krásnou brož posázenou českými granáty, a když na ni zasvítilo slunce, třpytila se brož nádhernými tmavě rudými odlesky. Vypadalo to tak nádherně, že jsem z té brože nemohla spustit oči. Tehdy asi vznikla moje láska k tomuto polodrahokamu. Ta láska a okouzlení mi vydržela až doposud. Český granát je pro mne taková ta srdcovka – láska na celý život. Proto, když objevím nějaký zajímavý šperk s českým granátem, jsem celkem nadšená. A ještě víc nadšená jsem, když se ten šperk po nějakém čase objeví na mé ruce, nebo krku. Prstýnek, náhrdelník, nebo třeba náušnice – vždycky je to prostě nádhera.

Takhle mne okouzlil stříbrný prstýnek s názvem Intuice z Galerie Granát.

Tolik nádherných šperků pro ženy i muže – jeden hezčí než druhý. Vybrat je někdy těžké. Nejdřív jsem okukovala nádherné prsteny s motivem a názvem květin – moc se mi líbil třeba prsten Karafiát, nebo Rododendron. Nějak jsem si je ale neuměla představit na své ruce. Jsou to nádherné kousky, ale já mám poměrně malou ruku, tak jsem vždycky jen blaženě povzdychla, pokochala se tou krásou a prohlížela dál.

 Prsten Intuice mne ale oslovil na první pohled. Pokud se dá u šperků mluvit o lásce na první pohled, tak to platí o mě a o tomhle prstýnku. Okamžitě jsem věděla, že to je přesně to, co mám ráda. Nadčasový čistý vzor – jen kruh, jako symbol věčnosti, ozdobený tmavě rudými blyštivými kamínky. Když jsem trochu přivřela oči a představila si prsten na ruce, jako bych hned viděla tu chvíli, kdy na něj zasvítí slunce a v prstenu jako by ožila tmavě rudá tajemná barva, přesně taková, jaká mne okouzlila jako malou holku na tetině broži. Prsten je dost velký, a přitom působí přirozeně, jemně a krásně. Je dostatečně výrazný, ale přitom nepůsobí nijak „tvrdě“. Prostě krása.

Když jsem si prsten poprvé navlékla na ruku, skoro jsem blaženě zavrněla. Jako by ten prsten byl vyrobený a navržený přímo pro mne. Vklouzl mi na ruku a zdobí. Krásně zdobí.

Říká se, že polodrahokamy mají svou moc – tedy i český granát takovou moc prý má. Je to kámen, který dodává energii. Přináší podle potřeby klid, nebo touhu. Varuje před nebezpečím, povzbuzuje lásku a oddanost. Napravuje citový nesoulad, upevňuje vztahy. Dodává odvahu a naději, sebedůvěru a posiluje v krizích. Symbolizuje oheň, krev a čisté srdce – je považován za kámen lásky a srdce. I kdyby jen jedna z těch věcí fungovala, bylo by to super, že?

Protože se blíží Den svatého Valentýna (a hned brzy po něm MDŽ a Den matek), myslím, že šperk s českým granátem by byl nádherný dárek.  Není vhodnější a lepší šperk, než právě ten s kamenem. Který svou rudou barvou symbolizuje srdce a lásku. Pokud se třeba chystáte požádat svou partnerku o ruku, prsten s granátem je skvělá volba. Věděli jste, že na Dnes svatého Valentýna požádá o ruku svou partnerku kolem 220 000 mužů? To by bylo prstýnků…

My ženy milujeme šperky s příběhem. Potřebujeme mít ke každému šperku nějakou historku, nebo příležitost, ke které jsme šperk dostaly. Pak si to připomínáme po celou dobu vlastnictví šperku vždy, když se na něj podíváme. A s některými šperky, které se dědí z generace na generaci, se spolu se šperkem dědí i příběh.

 Český granát je velmi ceněný a unikátní drahokamínek. Je jedinečný a krásně zabarvený, mezi šperkaři je ceněný. Proto je to takový ten ideální dárek, který se bude v rodině dědit po spoustu generací.

Pokud jsem na vás přenesla alespoň trochu své náklonnosti a lásky k českým granátům, jsem moc ráda. Ten kamínek je prostě nádherný.

Já jsem si vybrala stříbrný prsten Intuice – šperk je pokrytý rhodiem, díky tomu nečerná, a je stále krásně stříbrný. Posázen je dvěma řadami krásných rudých granátů. Jeho vzor je nadčasový a nádherný. Ke šperku dostanete i certifikát pravosti granátů.

Pokud si chcete vybírat šperky s českými granáty, určitě moc doporučuji Galerii Granát. Je to certifikovaný obchod se zárukou kvality. Nabídka a výběr šperků je ohromný- je tu vlastně nejširší výběr šperků v ČR.. Komunikace s obchodem je skvělá – pokud potřebujete s něčím poradit, není to problém.  Za normálního stavu bych vám doporučila návštěvu jejich kamenné prodejny – to je tolik krásy, až oči přecházejí, ale v koronové době nám nezbývá než nakupovat přes internet.  Tady se ale nemusíte bát. Pokud máte nějaké dotazy, rádi vám poradí. A doprava šperku je bleskurychlá, dárek k Valentýnu tedy stíháte.

Pokud si chcete prohlédnout prsten, který jsem si vybrala já, klikněte zde: prsten Intuice.

 

Já jsem si vybrala stříbrný prstýnek, vy si ale můžete vybrat samozřejmě podle svého vkusu šperky stříbrné, nebo třeba zlaté. Záleží jen na vás.

Celou nabídku galerie si prohlédněte zde. Galerie Granát

 

Aby se Vám lépe nakupovalo, mám pro vás unikátní slevový kód na slevu 100 Kč z nákupu. Kód je: RADOST

 

A nezapomeňte, že Láska je jako prsten. Prsten nemá konce!.


Chytré hodinky z eshopu Naau.cz

 

Když jsem poprvé držela v ruce chytré hodinky, byla jsem celkem nadšená.  Jako každý, kdo zažil dobu klasických telefonů, kdy volat jste mohli z domu, nebo z telefonní budky, jsem touto technologií tak trochu fascinovaná.  Už samotný mobilní telefon je super pomocník, hodinky jsou ale v některých směrech mnohem lepší.

Při používání chytrých hodinek máte totiž úplně volné ruce na další činnost, nikde vás neomezují – nemusíte hlídat kapsu, nebo tašku, ve které telefon máte, nemusíte hlídat, abyste někde telefon nezapomněli nebo neodložili (dokonce si můžete nastavit alarm, který vás upozorní, že jste se od svého mobilu vzdálili, a je tedy možnost že jste ho zapomněli, nebo vám ho někdo vzal). Máte telefon  pořád při ruce – tedy vlastně na ruce.

K recenzi mám chytré hodinky SmartWatch z eshopu Naau.cz.

Chytré hodinky jsou super vychytávka. Na rozdíl od chytrých náramků totiž umí nejen hovory a sms přijímat, ale můžete si z nich sms i posílat, a samozřejmě z nich můžete i telefonovat.

Když jsem poprvé viděla, jak někdo mluví do hodinek, přišlo mi to zvláštní – tak trochu jako Agent 007- ale líbilo se mi to. Jak je to praktické jsem ocenila, až když jsem hodinky začala zkoušet. Hodinky můžete používat s klasickým mobilním telefonem (spárovat si je), nebo samostatně – mají svůj slot na sim kartu. Je jen na vás, co preferujete.

Hodinky můžete využít kdykoliv – třeba v autě při řízení, nebo při sportu. Nemusíte tak už řešit, kam dáte mobil, aby vám nepřekážel. Hodinky prostě máte připnuté na ruce – a jen telefonujete.

Překvapilo mne, jak dobrý mají hodinky reproduktor, i sluchátku – myslela jsem, že budu muset do hodinek křičet (nebo alespoň hodně nahlas mluvit), aby mne bylo slyšet. Není to ale třeba – mikrofon reaguje na normální hlasitost. Jen musíte trochu počítat s tím, že mikrofon bere i ruchy kolem – tedy některé. Auta nevadí, ale třeba při větru je to v mikrofonu slyšet – ale to je slyšet i u klasického mobilu.

Baterie je v hodinkách dostatečně silná – vydrží až 4,5 hodiny hovoru, pohotovostní doba je asi 40 hodin. Mluvit 4,5 hodiny jsem opravdu nezkoušela, ale klasický normální hovor byl v pohodě. Někdy si z hodinek pouštím i hudbu. Třeba při sportu – běhání, nebo na in-line bruslích a podobně je to fajn relax. Tam jsem zkoušela poslouchat zhruba hodinu v kuse a baterka to v pohodě zvládá.

V hodinkách je zabudovaný i foťák a remote kamera s dálkovým spouštěním z mobilu (Android). To jsem nezkoušela. Fotit jsem neměla potřebu (na to používám klasický mobil, nebo foťák), ale umím si představit, že se dostanu do situace- třeba nějaká nehoda, nebo zvláštní situace, kdy je fajn daný moment vyfotit. Pak je v hodinkách fotoaparát připraven.

Hodinky mají 3 typy zobrazení obrazovky.

Vše na obrazovce monitoru je krásně vidět, obraz je jasný a výrazný. I sms napíšete v pohodě.

Menu je v češtině.

 

Funkce chytrých hodinek SmartWatch

 • volání - zabudovaný mikrofon a reproduktor
 • SMS - přijímání a odesílání zpráv
 • záznam o přijatých a nepřijatých hovorech, SMS
 • notifikace z veškerých aplikací v telefonu: Facebook, messenger, WhatSap, Twitter, apod.
 • Bluetooth 3.0: pro spárování s mobilním telefonem se systémem Android a iOS
 • slot na micro SIM kartu: samostatný a plnohodnotný chod
 • přehrávání hudby: ovládání hudby v telefonu nebo micro SD (formát mp3 a wav)
 • alarm: ochrana proti ztrátě a krádeži
 • fotoaparát: pro zachycení každého okamžiku
 • remote kamera: dálková spoušť fotoaparátu v mobilním telefonu (pouze Android)
 • ostatní funkce: záznam zvuku, krokoměr, monitor spánku, budík, stopky, minutka, kalendář
 • galerie: zobrazení fotografií/obrázků ve formátu jpeg, png, bmp
 • 3 motivy ciferníku hodin
 • pohotovostní doba: 40 hodin
 • doba hovoru: 4,5 hodin
 • profily pro oznámení: obecný, tichý, schůzka, venku

Parametry chytrých hodinek SmartWatch

 • hmotnost: 52 g
 • délka včetně řemínku: 25 cm
 • úhlopříčka: 5,4 cm
 • rozměry hodinek (bez řemínku ): 4 x 4,8 cm

Obsah balení: hodinky, micro USB kabel

Upozornění

 • iOS - iPhone 4 a vyšší - všechny funkce jako na Androidu kromě SMS a notifikací (důvodem je vysoké zabezpečení iPhonů)
 • Windows Phone - všechny funkce jako na Androidu kromě SMS a notifikací (důvodem je vysoké zabezpečení)

 

Chytré hodinky jsou velmi praktická věc. Už jsem zmínila telefonování v autě – nemusíte přerušit hovor, ani když vystupujete). Mluvíte a máte stále volné ruce.

 

Co ale je skvělé – tyhle hodinky můžete dát na ruku i svým dětem, a nemusíte se bát, že někde venku rozbijí mobil, nebo ho někde ztratí. Hodinky mají děti na ruce, a vy tak máte možnost kdykoliv je zkontrolovat zavoláním – víte tedy, co děti dělají, a kde si hrají, a nemusíte mít o ně strach. A naopak – pokud děti vědí, že se zdrží, mohou vám snadno a rychle zavolat i třeba z fotbalového utkání, nebo z kroužku.

 

Pokud tedy chcete udělat radost sobě, nebo někomu ze svých blízkých, tyhle hodinky jsou prima tip na dárek.

 

Vybírat můžete ze tří barevných variant – černé, stříbrné a měděné.

 

Vzhledem k velmi příznivé pořizovací ceně jsou hodinky dostupné každému.

 

Pokud si chcete hodinky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: chytré hodinky SmartWatch

 

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: Naau.cz


Náhrdelník medailon srdce s křídlem

Šperky – my ženy je milujeme. Zdobíme se jimi rády, protože se chceme se líbit. Touha být krásná a líbit se, nám zůstala od pravěku až do současnosti. A co by bylo ke zkrášlení lepší, než hezký šperk.

 Některé šperky jsou pro nás nejen šperkem, ale i talismanem. To jsou hlavně šperky, které pro nás mají nějakou symboliku – nejčastěji je to motiv anděla, nebo srdce, a také šperky s polodrahokamy, které mají- jak věříme- různé léčivé a magické účinky.

Na eshop andelske-zvonky.cz jsem šla vybírat šperk najisto. Eshop znám už dlouho, už jsem tu několikrát nakupovala, a vždy měl šperk u obdarovaného ohromný úspěch.

Tentokrát jsem hledala dárek pro maminku. V květnu jí bude 75 let, a také bude Den matek. Proto jsem hledala dárek, který bude opravdu od srdce. Dárek, který bude mít nějakou symboliku, vyjádří city, které k mamince mám, a zároveň bude kromě šperku i ochranným talismanem.

 Jako nejvíce ochranný talisman většinou vnímáme anděla. Ať už to jsou sošky, obrázky, nebo právě šperky – doufáme tak trochu, že kromě krásna nám poskytnou i andělskou ochranu.

Jako ochranný symbol  nevnímám jen anděly, ale i srdce. Co víc můžeme někomu darovat, než srdce na dlani. Maminky nám to svoje dávají hned po narození. Někdy je fajn jim právě srdce plné lásky vrátit v podobě šperku, aby věděly, že jsme tu pro ně ve chvíli, kdy už ony potřebují od nás vrátit péči, kterou nám dávaly, když jsme byli malí.

Na eshopu andelske-zvonky.cz jsem nejdřív chtěla mamince koupit šperk s andělem, nakonec jsem ale vybrala šperk, který v sobě spojuje andělskou ochranu s láskou vyjádřenou srdcem.

 Vybrala jsem náhrdelník medailon srdce s křídlem – andělským křídlem.

Je to  šperk ze stříbra ryzosti  925/1000. Stříbro je rhodiované – pro vyšší  lesk, a rhodiování je také jako ochrana proti černání stříbra.

 Andělské křídlo na šperku má stříbrnou barvu, druhá část srdce je odklápěcí. Odklápěcí část je s rosé zlacením, funguje jako medailonek. Je tam po odklopení místo, kam si můžete vlepit malou fotku svého blízkého.

Místo na fotku je sice malé, ale věřím, že každý najde něco, co by mohl mít ve šperku ukryto. Něco, co chce mít jako vzpomínku, nebo připomínku něčeho milého. Já tam zatím nic nevlepuji, to nechám na mamince. Uvažuji, že bych tam nechala třeba vygravírovat iniciály tatínka. Ale jak říkám – tam je lepší nechat vybrat toho, koho obdarováváte. Pokud šperk máte pro sebe, většinou už předem víte, co váš medailonek bude pro vás uchovávat.

Medailonek ve tvaru srdce s andělským křídlem je opravdu krásný, jemný, decentní. Délka řetízku je 44 cm – je tedy tak akorát dlouhý.

Šperk je velmi originální. Pro mne představuje přesně takový typ šperku, který chci darovat někomu pro mne výjimečnému.

Šperky z eshopu andelske-zvonky.cz jsou všechny originální, ručně vyráběné v Německu.

Já mám ve špercích moc ráda i polodrahokamy – i takové šperky si na eshopu můžete vybrat.

Prodávají tu i andělské zvonky (rolničky) – ty jsou doporučovány hlavně těhotným ženám. Rolnička jemně a příjemně cinká, a přenáší uklidňující zvuk miminkům do bříška. 

Oblíbené jsou i šperky se stromem života – ať už v provedení stříbrném, nebo osázený zirkony. Koupíte tady náhrdelníky, náramky, náušnice – a všechny šperky jsou krásné, a vyjadřují symboliku krásna, a hlavně ochrany, nebo talismanu. Právě pro ten různorodý a velký výběr šperků se do eshopu ráda vracím. Vím, že si tu vždycky vyberu, a trefím se do vkusu svého, i toho človíčka, kterému chci dát dárek.

Dnešní doba je těžká. Všichni denně vnímáme nebezpečí, které se k nám přiblížilo v podobě neviditelného, ale o to nebezpečnějšího viru. Proti takovému nebezpečí je fajn se bránit úsměvem, optimismem a taky ochranným andělem, nebo talismanem.

Já jsem vybrala pro maminku spojení ochranného andělského křídla se srdcem – symbolem lásky. Šperk je vyjádřením toho, co cítím. Uvnitř šperku je medailonek pro vložení drobné fotografie. Se šperkem bude maminka nosit na krku i mou lásku.

Pokud si chcete šperk prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Náhrdelník medailonek srdce s křídlem

Pokud si chcete vybrat jiný šperk, prohlédněte si celý sortiment eshopu zde: andelske-zvonky.cz


Anděl Víry Crystal náhrdelník Fabos

 

Dnes bych vám chtěla představit nádherný náhrdelník s přívěškem anděla od společnosti Fabos.

Proč zrovna anděla? Protože se blíží Den Matek (letos 9. Května), tak bych vám ráda dala tip na krásný dárek pro maminky. Maminky jsou pro nás všechny to nejvíc. Takoví naši andělé, co nás odmala chrání a opatrují. Samy si ale taky nějakou ochranu zaslouží, tak alespoň tuhle šperkovou –andělskou -  jim můžeme na oplátku dát.

Andělíček na tomto šperku vyjadřuje víru a naději – naději v lepší dny a větší pohodu. Je v nich začarován kousek lásky a taky poděkování pro toho, komu šperk darujeme. Když darujete anděla, darujete i vyjádření své lásky k obdarovanému. Anděla si ale můžete koupit samozřejmě i pro sebe – pro radost. Radost rozhodně udělá – je nádherný.

Tenhle andílek vznikl podle návrhu šperkařů na severu Čech, v Křišťálovém údolí. Jablonecká firma Fabos má na svých stránkách spoustu nádherných ručně vyráběných šperků. Šperky jsou jemné, a originální.

Protože si ve společnosti Fabos navrhují a vyrábějí šperky sami, koupíte si zde šperky originální, jaké jinde nemají.

Na každém šperku najdete i vyražené logo společnosti – máte jistotu, že se jedná opravdu o originál. V krabičce najdete spolu se šperkem i certifikát pravosti a návod jako o šperk pečovat.

Šperk mamince pro radost jsem vybírala dlouho. Věděla jsem, že chci udělat radost, ale nemohla jsem si v té záplavě krásy vybrat. Líbilo se mi tolik šperků..

 Nejdřív jsem chtěla koupit nádherný opálový modrý náhrdelník. Zaujal mne okamžitě, nemohla jsem z něj spustit oči. Pak mi ale došlo, že modrou barvu miluji spíš já, a ten šperk by byl radostí pro mne. Tak jsem vybírala dál.

Nádherné náušnice, náhrdelníky s kopretinami, spousta typů andělů, šperky se Swarovski krystaly – nevěděla jsem, kam se dřív podívat. Nakonec jsem se rozhodla právě pro anděla – připadal mi pro maminky tak trochu symbolický.

Je mi ale jasné, že tenhle eshop si nechám uložený, protože za skvělé ceny si tu můžu vybrat opravdu originální šperky – pro sebe určitě modrý opál, a pro dcery třeba právě malovanou kopretinu.

Náhrdelník Anděl víry pozlacený je přívěšek o velikosti 3x1 cm, tělo je zlacená mosaz, hlava anděla je tvořena českým krystalem. Přívěšek je na řetízku s povrchovou úpravou zlato – ta dává šperku luxusní vzhled. Šperk v této úpravě je hypoalergenní a nečerná.

Řetízek je 42 cm dlouhý, s prodlužovací částí 7 cm – je tedy vhodný pro každou dámskou šíji, velikost si přizpůsobíte sami.

Pokud tedy chcete udělat radost mamince, dceři, kamarádce, nebo třeba sobě – tenhle náhrdelník udělá spoustu radosti. Je prostě nádherný. Mám z něj ohromnou radost, a už se těším, až ho mamince budu dávat.  Ráda dávám dárky, vždycky mne potěší, když vidím radost obdarovaného. Dělat radost mne baví a těší. Kolik radosti do světa pošlete, tolik se vám jí v dobrém vrátí.

Aby se vám nakupovalo lépe, mám tu pro vás slevu 5% na šperky Fabos. Jen malé upozornění – kód uveďte do poznámky v objednávce – sleva bude zadávána ručně, proto objednávku prosím nepplaťte hned kartou, ale vyčkejte na fakturu s uplatněnou slevou, nebo si šperk se slevou objednejte na dobírku.

Slevový kód na 5% slevu je 210JBM04

 

Pokud si chcete prohlédnout nebo koupit šperk s Andělem, klikněte zde: Náhrdelník anděl Víry Crystal Fabos pozlacený

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: Fabos.cz


Hodinky La Giovanna Eleganza Gold On White

 

Dnes bych vám chtěla představit a tak trochu i doporučit hodinky.

 Hodinky, ze kterých jsem tak nadšená, že přemýšlím, jak začít psát, abych nepřeskakovala slova a nechrlila na vás kupu superlativ. Mám totiž z hodinek takový ten pocit, kdy vás předbíhají myšlenky typu: „na těchto hodinkách je nejlepší styl… ne ne, počkejte, nejlepší je vlastně tvar..ne, počkejte- ještě lepší je tohle a tamhleto…“ a tak bych mohla pokračovat donekonečna.

Hodinky a s nimi eshop Lagiovanna.cz jsem objevila úplnou náhodou.

 La Giovanna je totiž poměrně nová, mladá česká značka (vlastnící svou ochrannou známku). Vzniku značky předcházel záměr zakladatelky značky paní Natálie Kreislové dovážet do republiky již stávající, vyrobené hodinky. Protože neobjevila to, co by si představovala – tedy hodinky, které budou vkusné, elegantní a ženské, a přitom za dostupnou cenu, založila vlastní značku. Jak já jsem ráda, že to udělala. Ty hodinky jsou přesně takové, jaké jsem dlouho hledala.

Většinou internetem brouzdám a hledám tipy na dárky pro své (i vaše) blízké. Tentokrát jsem hledala ale něco pro sebe.  Protože mám moc ráda hodinky, a nikdy jsem se vlastně nenaučila sledovat čas na mobilu a podobných zařízeních, jsou pro mne hodinky skvělý dárek a odměna. Miluji krásné a funkční hodinky, které kromě ukazování času mají u nás žen tak trochu i funkci módního doplňku. Hodinky jsou prostě moje srdcovka.

Moje srdce úplně zaplesalo, když jsem hodinky La Giovanna objevila. Elegantní minimalismus –  to je přesně to, co mám ráda.

Vybírala jsem dlouho, a dlouho zvažovala. Nakonec jsem si vybrala 3 modely, které se mi líbily, a mezi nimi jsem losovala – nedokázala jsem si vybrat, které bych chtěla víc, brala bych je nejradši všechny.

Vyhrál model Eleganza Gold On White.

Když mi hodinky přišly domů, dostala mne do kolen už nádherná krabička, ve které hodinky byly uložené. Upřímně přiznávám, že tak krásnou černozlatou krabičku (navoněnou jemným parfémem čisté vůně), uvnitř s LED osvícením, jsem ještě v ruce nikdy neměla. Už když jsem tu krabičku držela v ruce, měla jsem pocit jedinečnosti a výjimečnosti. Krabička je prostě krásná.

Pořádně se mi srdce rozbušilo až po otevření krabičky. Moje vybrané zlato – bílé krásky uložené na polštářku vypadaly tak úžasně, jak jsem si je představovala. Dokonale.

Otevřete totiž krabičku, a světýlko tak důmyslně osvítí ciferník, že okamžitě máte jistotu, že tahle krása je přesně to, co jste si vybrali, po čem jste toužili, co se vám líbí. Alespoň na mne to tak působí.

Pak jsem si vzala hodinky do ruky, a kochala jimi. Minimalistický styl mám ráda – jen velký bílý ciferník, který se krásně leskne, když hodinkami pootočíte a 3 zlaté ručičky, které svým tikotem a pohybem ukrajují čas.

 V horní části ciferníku umístěný jemný obrázek diamantu, ve spodní části datumovka. Nic víc. Nic, co by nějak rušilo ten jemný styl.

Pouzdro hodinek je ploché – působí jemně, elegantně a žensky.

Minerální sklo a bytelné pouzdro (i pásek) hodinek zaručují odolnost proti poškrábání. To je moc fajn, to mám u hodinek ráda – mohu je nosit kamkoliv, a nemusím hlídat, abych někde nezavadila. Jsou tedy vhodné i na každodenní nošení – já je nosím intenzivně od rána do večera už přes 2 týdny a sklíčko je pořád nádherně lesklé, bez jakéhokoliv škrábanečku.

Prostě - v jednoduchosti je krása. Taková dokonalá, jemná, estetická čistota.

Ciferník je dostatečně velký, abych viděla i bez brýlí na ručičky, a přitom velikostí na ruce neruší. Je velký tak akorát.

U velkých hodinek (tedy ciferníku) je fajn, že mají schopnost opticky zmenšit zápěstí. V kontrastu s velkými hodinkami zápěstí působí jemnější, a ruka drobnější. To máme my, ženy rády.

 Jak už jsem psala na začátku, musím se hodně ovládat, abych na vás nevysypala jen plnou stránku superlativ – nadšení k tomu tak trochu svádí.  Mám z hodinek velkou radost – už po vybalení z krabičky mne okouzlily, při každodenním nošení mne utvrdily v tom, že jsem udělala těmito hodinkami dobře. Skvěle vypadají a jdou přesně. Na ruce jsou i přes svůj minimalistický vzhled nepřehlédnutelné. Myslela jsem si, že ten pocit nadšení mne po čase přejde, ale ne. Mám ho pořád, kdykoliv otevřu krabičku a navléknu hodinky na ruku.

Chválí mi je každý, kdo je vidí (a já se dmu pýchou).

Klidně bych si troufla hodinky a pocit z nich vyjádřit jedním slovem – hodinky bych popsala, jako jedno velké Áááááách!

Hodinky se hodí ke každé příležitosti – do práce, i na slavnostní chvilky. Nosím je ke každému typu oblečení – vypadají skvěle k džínům, i k letním, nebo společenským šatům. Tyhle hodinky dokážou pozvednout vzhled každého outfitu, a kromě funkce měření času, se stávají i nádherným módním doplňkem.

Z hodinek mám ohromnou radost, a budu moc ráda, pokud v budoucnu bude moje zápěstí zdobit i model s černým ciferníkem. Tenhle styl mi opravdu moc vyhovuje, a asi u něj na dlouho ráda zůstanu. Tak trochu doufám, že časem se povede vymyslet a vyrobit i model hodinek La Giovanna v mojí milované modré barvě –pak bude mé štěstí dokonalé.

 

Tentokrát mám pocit, že jsem si nenašla já značku, ale že si značka La Giovanna našla mne. Úplnou náhodou na mne vykoukla na internetu a sedla mi tak, jak se málokdy povede.

Pokud si chcete o značce přečíst víc, klikněte zde: příběh značky La Giovanna

 

Pokud si chcete prohlédnout, nebo koupit stejné hodinky, jako mám já, klikněte zde: hodinky Eleganza Gold On White

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: eshop La Giovanna.cz


Stříbrný náramek nekonečno jantar – žluté zlacení

 

 

Jako většina žen miluji šperky. Archeologové už u žen z pravěku objevili primitivní šperky. Už tenkrát se ženy chtěly líbit a zdobily se. My to dnes máme o něco snažší.  Když se chceme líbit, šperk si vybereme v obchodě, nebo na internetu. Nemusíme si ho už vyrábět.

Moc ráda bych vám představila šperky z eshopu klenotyamber.cz, kde šperky vyrábějí zkušení zlatníci. Všechny šperky tu mají nápad a jsou originální. Vybírat si můžete z opravdu velké nabídky.

Původně jsem si myslela, že vám šperk, který mám z Klenotů Amber představím, jako tip na vánoční dárek. Rozmyslela jsem si to a ukážu Vám ho už teď. Dělá mi totiž takovou radost, že se o ni s Vámi musím podělit.

Vybrala jsem si nádherný stříbrný náramek nekonečno zdobený pravým baltským jantarem, se žlutým zlacením.

Venku je podzim, a to znamená spoustu krásy plné podzimních barev – nádherně zbarvené listí, a příroda vypadá tajemně a ospale. Na podzim na nás ale také často padají deprese. Pak je fajn udělat si nějakou radost. Třeba právě šperkem, jako já. Náramek byl pro mne první volbou. Mám náramky moc ráda. Krásně zdobí, a dají se nosit ke všem typům oblečení v létě stejně jako v zimě.

Náramek s jantarem jsem si vybrala úmyslně. Mám jantary moc ráda. Je to takový tajuplně vypadající kámen. Vypadá, jako by do něj někdo zaklel energii ohně. Proto se mi možná tak líbí. Ta energie z náramku přechází i do mne. Není to jen ozdoba, je to zároveň tak trochu ochranný talisman.

Jantar ve světě polodrahokamů má svoje místo mezi takzvaně léčivými kameny. Jantaru je spousta druhů. Já mám nejraději koňakový a medový. Jantaru se také říká „zlato z moře“. Jantary jsou staré mezi 360 000 a 1 milionem let. Lepkavá pryskyřice z borovic postupně zkameněla do nádherných polodrahokamů, jak je známe dnes. Jantar je silný uzdravující kámen. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním, zvyšuje důvěru. Je považován za talisman krásy, ochrany a obnovy. Má magické a léčebné vlastnosti. Tlumí bolest, potlačuje negativní energii, zahání smutek.

Klenoty Amber jsou na nádherné a pravé jantary zaměřeny – ostatně – Amber znamená jantar a jantar znamená slunce.

Kromě svých „magických vlastností“ je jantar i krásný. Mně se moc líbí, proto jsem si náramek s jantarem vybrala.

 

Materiál: pozlacené stříbro (AG 925), kombinace s pravým baltským jantarem.

Váha: 2,7 gramy.
Délka: max. 20 cm. (délku si můžete volit sami)

 

Nechtěla jsem se jen ozdobit, chtěla jsem tak trochu i talisman. Pro štěstí a pohodu.

V eshopu Klenoty Amber si vyberete mezi jantarovými šperky určitě ten svůj ochranný.

Já mám náramek, a moc se mi líbí ještě stříbrný náhrdelník ve tvaru větvičky zdobený jantarem. Vybírat si můžete mezi jantarovými náušnicemi, přívěsky, náhrdelníky, náramky – podle toho, jaký má kdo vkus.

 

Každý z jantarových šperků udělá radost, a každý se pro vás stane tím vaším ochranným talismanem.

Můžete si ho koupit pro radost a pro štěstí, nebo můžete štěstí zakleté do šperku darovat jako dárek.

Šperk mi přišel zabalený v krásné dárkové krabičce, a je usazený v krabičce vystlané dřevitou slámou a ozdobené bílou růží. Je velmi milé rozbalit balíček, a vidět, že ten, kdo vám ho posílá, vám chce udělat radost už při rozbalování. Na mne to velmi zapůsobilo.

Pokud si chcete náramek prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Stříbrný náramek nekonečno jantar – žluté zlacení

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment Klenot Amber, klikněte zde: Klenoty Amber


Dámské chytré hodinky Carneo

Chytré hodinky a fitness náramky se stávají nedílnou součástí našich životů. Kdyby mi někdo ještě před několika lety řekl, že budu chodit s hodinkami, kterými mohu přijímat telefonát a sledovat svoje životní funkce, asi bych mu řekla, že se zbláznil. Vůbec bych si to neuměla představit. O to víc si tuhle technickou vymoženost užívám. Všichni se snažíme žít zdravěji, a k tomu tyhle hodinky dost pomáhají.

S chytrými hodinkami a fitness náramky je (nejen) cvičení prostě efektivnější a tím i snazší. Já si to tedy ohromně užívám. Chytré hodinky se staly nedílnou součástí mého života. Jsou hezké, praktické a mají super vychytávky. Tyhle hodinky mne baví.

Protože budou vánoce, a všichni si tak nějak sdělujeme přání na dárky pod stromeček (někdo řeší nákupy až po vánocích, protože mívá pod stromečkem obálku), chtěla bych vám některé chytré hodinky představit.

Já jsem si oblíbila značku Carneo. Značku mám ráda, protože jde s vývojem pořád dopředu. Neprodávají pořád ty stejné modely, ale stále hodinky inovují a zdokonalují – funkcemi i designem.

 Hodinky Carneo jsou uživatelsky velmi příjemné. Já nejsem úplně technický typ, a užívání moderních technologií mi někdy dělá trochu problém. Proto jsem ráda, že Carneo hodinky mají opravdu velmi snadné ovládání. Všechno tu je logické a praktické. Prostě a jednoduše řečeno – ovládat tyhle hodinky zvládne každý. Aplikace je v češtině.

Abych hodinky otestovala pořádně, poprosila jsem o pomoc se zkoušením i moje dvě dcery. Každá jsme jiná, každá používáme hodinky jiným způsobem a k jiným účelům a sportům. Konečný výsledek je, že jsme spokojené všechny. Každá užíváme jiné aplikace, každá ale u Carneo hodinek nacházíme přesně to, co potřebujeme. To se mi na Carneo moc líbí – i pro tak rozdílné ženy jsou hodinky vyhovující. Promyšlené do posledního detailu.

Ráda bych vám představila troje hodinky: Carneo Gear + 2nd GenCarneo Prime slim gold a novinku LuXii Active gold.

Carneo Gear + 2nd Gen v elegantním stříbrném provedení s bílým páskem si vybrala k vyzkoušení nejmladší dcera.

Kromě sportu hodinky využívá i v práci, takže chtěla méně nápadný a přitom elegantní vzhled. Stříbrné hodinky mají jemný a elegantní vzhled. Stříbrný ciferník a bílý řemínek.

Hned po vybalení jsem si všimla nabíječky – mají super nabíječku – jen na ni hodinky položíte a hotovo. Je kulatá, dost velká na to, aby se na ni člověk i v rychlosti rychle trefil. Nabíječka je magnetická, takže ji jen cvaknem vedle počítače a nabíjení může začít. Hodinky drží, nespadnou – všechno jde pěkně rychle.

Jednoduchý IPS displej je připravený k použití – prakticky reaguje hned, funguje i po pootočení rukou. Nemusíte nic složitě zapínat. Hodinky měří spoustu věcí – od srdečního tepu až po kvalitu spánku. Baterie vydrží 5- 7 dní.

Nám tedy vydržela těch 5, protože hodinky byly používány celkem intenzivně. Při menším využití tedy určitě věřím, že těch 7 dní zvládnou.

Hodinky pomocí Bluetooth jsou kompatibilní se systémy Android a IOS. Hodinky upozorní i na příchozí hovor a nebo SMS.

Hodinky mají 7 sportovních režimů, které přehledně zobrazí všechny potřebné údaje. Sportování se tak stane mnohem efektivnější. Sportujeme s využitím toho, co využito má být – správně dýcháme, a lépe si rozvrhneme síly, víme, kolik jsme spálili kalorií, a spousta dalších fajn funkcí.

Dokonce i stres umí hodinky změřit. Dělali jsme si z dcery legraci, že se jí v práci rozskočí ciferník, ale kupodivu jsme zjistili, že stresující jsou často úplně jiné situace, než ty pracovní. I to je fajn si uvědomit.

Funkce hodinek si nebudu nijak vymýšlet, napíšu vám je podle manuálu výrobce, abyste měli přesnou představu o tom, co hodinky umí.

Při uživatelském hodnocení obstály hodinky velmi dobře. Jsou hezké, a funkční. Není třeba je nijak složitě zapínat – reagují na pohyb, takže je to jako u klasických hodinek – jen zvednete ruku, jako když se chcete podívat, kolik je hodin.

 • Dokáží přesně sledovat vaše pohybové aktivity, počítá spálené kalorie, počet ujetých kroků a mnoho dalších parametrů.
 • Jejich specialitou je pak již zmíněné automatické měření tepu srdce.
 • Možnost výběru ze 7 sportů (běh, chůze, kolo, basketbal, fotbal, badminton, švihadlo).
 • Disponují menstruačním kalendářem.
 • Měření krevního tlaku a okysličení krve.
 • Automatické měření stresu během celého dne.
 • Funkce Body battery představující stav energie Vašeho těla během celého dne.
 • Funkce kardio index Vás informuje o aktuálním stavu, zdražuje Vašeho srdce.
 • Vaše BMI máte vždy k náhledu v aplikaci, což vás může neustále motivovat k dalším a dalším aktivitám.
 • Denní, týdenní, měsíční a roční statistiky všech naměřených hodnot s anonymním porovnáním ze všemi uživateli ve Vašem věku a pohlaví, pro ještě větší motivaci být nejlepší.
 • Funkce přátelé na společné sportování, porovnávání, podporu a motivaci.
 • Sledují i spánek a přinášejí zajímavou funkcionalitu v podobě identifikace volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil do kapsy, abyste věděli, kdo vám volá.
 • Všechny důležité informace se zobrazují na IPS displeji, ale i Ve Vašem smartphonu (hodinky jsou kompatibilní se systémy Android a iOS).
 • Displej je barevný a skvěle čitelný a zároveň zapuštěný do hodinek, takže nikde nepříjemně nevyčnívá.
 • Displej se rozsvítí jednoduchým otočením zápěstí, číst čas nebo přistupovat k hlavním informacím je tak možné nejpřirozenějším způsobem, stejně jako při pohledu na klasické hodinky.
 • Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě, splňují tak přísnou certifikaci IP67.
 • S Vaším smartphonem se spárují přes úsporné Bluetooth.

 

Při uživatelském hodnocení obstály hodinky velmi dobře. Jsou hezké, a funkční. Není třeba je nijak složitě zapínat – reagují na pohyb, takže je to jako u klasických hodinek – jen zvednete ruku, jako když se chcete podívat, kolik je hodin.¨¨

Pokud si chcete hodinky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Carneo Gear + 2nd Gen

 

Další testované hodinky jsou Carneo Prime slim gold.

 

Jsou to nejtenčí manažerské dámské hodinky na trhu. A jsou opravdu vymazlené. Nejen že krásně vypadají, ale jsou i odolné. Testovala je dcera, která je používá při sportu a při práci, a občas se hodinek zmocnil její roční syn, takže prošly i zkouškou odolnosti. Testem odolnosti prošly na výbornou – zvládly pády, i polití čajem.

Hodinky jsou designově opravdu moc povedené. Ciferník je ve zlatém provedení, pásek (řemínek) ve světle růžové barvě – velmi příjemný na dotek.

Hodinky měří tep a srdeční činnost během sportu i mimo něj. Je to někdy velmi zajímavé porovnat. Tento údaj je krásně vidět na hlavní obrazovce ciferníku.

Ovládání je jednoduché, ikony jsou srozumitelné. Jazyk je čeština, takže si s hodinkami skvěle poradíte.

Hodinky mají třeba funkci měření stresu a také průvodce dechovým cvičením na snížení stresu – zkoušely jsme doma všechny a fakticky to funguje, ke zklidnění došlo celkem rychle.

Všechny naměřené údaje si můžete ukládat.

Hodinky mají 7 sportovních režimů.

Kompatibilní jsou s IOS a Androidem.

Baterie má slušnou výdrž – 4- 6 dní podle výrobce. Při plném používání jsme je dobíjely už po těch 4 dnech.

Hodinky byly využívány velmi intenzivně, a musím říct, že jsou moc fajn. Dcera si pochvaluje efektivnější cvičení, ale i různé příjemné aplikace z nesportovního života – počasí, hudba, kvalita spánku a spousta dalších aplikací.

 • Dokáží přesně sledovat Vaše pohybové aktivity, počítá spálené kalorie, počet ujetých kroků a mnoho dalších parametrů.
 • Jejich specialitou je pak již zmíněné automatické měření tepu srdce.
 • Upozornění na vysoký tep.
 • Možnost výběru ze 7 sportů (běh, chůze, kolo, basketbal, fotbal, badminton, švihadlo).
 • Disponují menstruačním kalendářem.
 • Automatické měření stresu během celého dne.
 • Průvodce dechovým cvičením na snížení stresu.
 • Součástí hodinek jsou 2 hry.
 • Ovládání hudby + vzdálené ovládání fotoaparátu v telefonu.
 • Měření krevního tlaku a okysličení krve "saturace".
 • Budík - (max. 3).
 • Množství ciferníků + vytvoření vlastního ciferníku.
 • Připomínání dodržování pitného režimu.
 • Kontrola pohybu s upozorněním na nečinnost.
 • Zobrazení aktuálního počasí s předpovědí na 7 dní.
 • Funkce Body battery představující stav energie Vašeho těla během celého dne.
 • Funkce kardio index Vás informuje o aktuálním stavu, kondici Vašeho srdce.
 • Vaše BMI máte vždy k náhledu v aplikaci, což vás může neustále motivovat k dalším a dalším aktivitám.
 • Denní, týdenní, měsíční a roční statistiky všech naměřených hodnot s anonymním porovnáním ze všemi uživateli ve Vašem věku a pohlaví, pro ještě větší motivaci být nejlepší.
 • Funkce přátelé na společné sportování, porovnávání, podporu a motivaci.
 • Sledují i spánek a přinášejí zajímavou funkcionalitu v podobě identifikace volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil do kapsy, abyste věděli, kdo vám volá.
 • Všechny důležité informace se zobrazují na IPS displeji, ale i Ve Vašem smartphonu (hodinky jsou kompatibilní se systémy Android a iOS).
 • Displej je barevný a skvěle čitelný a zároveň zapuštěný do hodinek, takže nikde nepříjemně nevyčnívá.
 • Displej se rozsvítí jednoduchým otočením zápěstí, číst čas nebo přistupovat k hlavním informacím je tak možné nejpřirozenějším způsobem, stejně jako při pohledu na klasické hodinky.
 • Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě, splňují tak přísnou certifikaci IP67.
 • S Vaším smartphonem se spárují přes úsporné Bluetooth.

 

Hodinky vypadají krásně a luxusně. Určitě vás bude – tak jako nás – bavit funkce měnit si ciferníky. Díky tomu máte pokaždé jiné hodinky.  Je to fajn nápad na oživení. Podívat se na displej můžete kdykoliv – stačí pohnout rukou jako u klasických hodinek.

Tyhle hodinky doporučuji všem ženám, které chtějí mít hodinky, které plní i funkci fitness náramku, a přitom vypadají opravdu luxusně, takže si je mohou vzít klidně i k šatům do práce.

Pokud si chcete hodinky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Carneo Prime slim gold

 

Poslední hodinky jsem testovala já. Nechala jsem si je na konec jako takovou třešničku na dortu.

Je to novinka mezi Carneo hodinkami – smart hodinky LuXii Active gold.

Zaujaly mne na první pohled velmi originálním tvarem, vzhledem a ciferníkem. Displej je zapuštěný do hodinek – nikde nevyčnívá a vypadá to opravdu moc dobře.

Mám raději hodinky obdélníkové, proto jsem z těchto od Carneo úplně nadšená. Hodinky jsou ve zlatém provedení, mají růžový pásek příjemný na dotek.

Lze je spárovat s telefonem, kompatibilní jsou s IOS a Androidem. Upozorní na přicházející hovor i na sms zprávu.

Výdrž baterie je 4 – 5 dní. Asi mám štěstí na dobrou baterii, protože jsem si vzpomněla, že bych měla hodinky nabít až po týdnu – ony totiž pořád fungovaly. Měla jsem trochu strach, jak zvládnou sport v mrazivém prosincovém počasí, ale v pohodě.

Vyzkoušela jsem i voděodolnost. Nějak jsem se zapomněla, a to, že mám hodinky na ruce, jsem zjistila, až když jsem vylezla ze sprchy. Fungují! Nic se jim nestalo a stále fungují!

Líbí se mi i funkce porovnávání statistiky sportování s osobami stejného věku a pohlaví – pro mne je to celkem motivace být lepší.

Tyhle hodinky jsou prostě moc hezké a přitom toho tolik umí. Originální tvar a design zaujme všude, kam přijdu. Oproti klasicky kulatým hodinkám je to příjemné zpestření. Tyhle hodinky jsou prostě šikovné a ještě zdobí a sluší.

 • Dokáží přesně sledovat vaše pohybové aktivity, počítá spálené kalorie, počet ujetých kroků a mnoho dalších parametrů.
 • Jejich specialitou je pak již zmíněné automatické měření tepu srdce.
 • Možnost výběru ze 7 sportů (běh, chůze, kolo, basketbal, fotbal, badminton, švihadlo).
 • Disponují menstruačním kalendářem.
 • Automatické měření stresu během celého dne.
 • Ovládání hudby + vzdálené ovládání fotoaparátu v telefonu.
 • Měření krevního tlaku a okysličení krve "saturace".
 • Budík - (max. 3).
 • Množství ciferníků + vytvoření vlastního ciferníku.
 • Připomínání dodržování pitného režimu.
 • Kontrola pohybu s upozorněním na nečinnost.
 • Zobrazení aktuálního počasí s předpovědí na 7 dní.
 • Funkce Body battery představující stav energie Vašeho těla během celého dne.
 • Funkce kardio index Vás informuje o aktuálním stavu, kondici Vašeho srdce.
 • Vaše BMI máte vždy k náhledu v aplikaci, což vás může neustále motivovat k dalším a dalším aktivitám.
 • Denní, týdenní, měsíční a roční statistiky všech naměřených hodnot s anonymním porovnáním se všemi uživateli ve Vašem věku a pohlaví, pro ještě větší motivaci být nejlepší.
 • Funkce přátelé na společné sportování, porovnávání, podporu a motivaci.
 • Sledují i spánek a přinášejí zajímavou funkcionalitu v podobě identifikace volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil do kapsy, abyste věděli, kdo vám volá.
 • Všechny důležité informace se zobrazují na IPS displeji, ale i Ve Vašem smartphonu (hodinky jsou kompatibilní se systémy Android a iOS).
 • Displej je barevný a skvěle čitelný a zároveň zapuštěný do hodinek, takže nikde nepříjemně nevyčnívá.
 • Displej se rozsvítí jednoduchým otočením zápěstí, číst čas nebo přistupovat k hlavním informacím je tak možné nejpřirozenějším způsobem, stejně jako při pohledu na klasické hodinky.
 • Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě, splňují tak přísnou certifikaci IP67.
 • S Vaším smartphonem se spárují přes úsporné Bluetooth.

Pokud si chcete hodinky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Carneo smart hodinky LuXii Active gold

 

Carneo hodinky jsou vyvíjeny pro ženy, a nabízejí funkce, které ženám ulehčí a zpříjemní život, a zefektivní cvičení.  

Všechny funkce, které nabízejí, tyto hodinky opravdu splňují. Je moc fajn, když najdete zboží, které opravdu splňuje to, co výrobce nabízí.

Aplikace k Carneo hodinkám je v českém jazyce, a vždycky se poměrně rychle a snadno dostanete tam, kam potřebujete. I technický antitalent, jako jsem já, se s těmito hodinkami naučil rychle pracovat. Ovládání je srozumitelné, přehledně uspořádané.

Hodinky a fitness náramky Carneo už nosím několik let. A budu je nosit i dál. Tyhle hodinky mi jako ženě vyhovují, splňují to, co od nich očekávám, a co je důležité – nejsou předražené. V poměru cena x kvalita je jejich nákup výhodný.

Z hodinek mám opravdu velkou radost. Každá věc, která nám pomůže přiblížit se o něco zdraví, je moc fajn. Tyhle hodinky mne upozornily na spoustu chyb, které jsem dělala třeba při cvičení. Zjistila jsem, že moje cvičení může být efektivnější, a spálím víc kalorií s menší námahou.

Výsledky cvičení si můžu ukládat. Občas s dcerami závodíme, která ujde víc kroků za den, nebo za týden.

Hodinky jsou fajn nejen na sport. Díky spárování s telefonem upozorňují na hovory a sms zprávy. Můžu si zahrát na hodinkách hru, nebo třeba pustit hudbu.

Na chytré hodinky jsem si velmi rychle zvykla, a dnes už si den bez nich neumím představit. A i když zrovna necvičím. Hodinky se mi líbí i jako módní doplněk.

Výběr z tvarů, typů a druhů hodinek a fitness náramků mají na Carneo.cz opravdu hodně. Vybere si určitě každý.

Celý sortiment Carneo si prohlédněte po kliknutí zde: Carneo.cz

 


 

Brože

Tahle recenze vznikla vlastně úplnou náhodou. Na klopě kabátu jsem měla přišitý knoflík tak, že byla z druhé strany hodně vidět nit. Měla jsem dvě možnosti – knoflík odpárat a tím se připravit o možnost zapnutí kabátu ke krku, nebo nit něčím překrýt. Tak mne napadla brož. Já jsem – přiznám se – brože nikdy nenosila. Tak nějak tento druh zdobení šel mimo mne.

Z dětství jsem znala pouze typ „socialistických broží“ – takové spíš nevzhledné odznaky, nebo mohutné brože připnuté hrdě na bujném poprsí starších dam. Takže jsem je vnímala jako něco, co mne nezajímá a nelíbí se mi.

Toto tvrzení teď odvolávám. Propadla jsem kouzlu broží. Ono totiž je hodně důležité, kde a jaké brože si vyberete.

Já jsem objevila eshop Brooz.eu. Myslím, že brože budou teď u nás nejoblíbenějším tématem hovorů. Moc se mi totiž líbí. Ať už překrývají nit na kabátu, nebo zdobí svetr, či šaty.

Momentálně jsem si vybrala brože tři.

Moje srdcovka – Malý princ.

Tuhle postavičku miluju od prvního přečtení knihy v pubertě (a že už je to hodně dlouho). Citát z malého prince jsem měla i na svatebním oznámení, moudra z knihy mne provázejí životem, a uklidňují kdykoliv je třeba.

Brož Malý princ je malinká – asi 30 mm dlouhá a 22 mm široká. Materiál je kov, a zapínání brožový můstek.

Brož nosím na kabátu i na svetru, líbí se mi, mám ji ráda. Uklidňuje mne, a je fakt, že si jí lidé dost všímají.

Zatímco když jsem si vzala nový kabát, nevšiml si nikdo – jakmile jsem si na něj připnula tuhle brož, začalo se ozývat: „Jé, ty máš Malého prince“.“Kde jsi ho vzala?“ „Ten je super, toho chci taky“ a podobně. Kabátu si teda ani tak nikdo nevšiml, ale pozornosti jsem přitáhla dost. A každý, kdo se na mne podívá, a vidí brož, se usměje. A to je asi ten největší bonus.

Brož si můžete prohlédnout, nebo koupit po kliknutí zde: brož Malý princ

 

Druhá brož je také kovová – je to modrá labuť.

To bych ani nebyla já, abych si nevybrala brož v modré barvě. Labuť je symbolem věrnosti – a pro mne je to tak trochu labutí princezna. Je nádherná. Poskládaná z dílků v různých odstínech modré vypadá jako zakletá labutí princezna, vždycky elegantní a krásná.

Je malá – 33 mm na výšku a 35 mm na šířku. Zapínání je na brožový špendlík – snadno ji tedy umístíte na svetr, šaty i na kabát – kamkoliv. Všude vypadá jemně, krásně a zdobně. Tuhle brož nepřehlédnete. Mám z ní velkou radost.

Brož labuť si můžete prohlédnout nebo koupit po kliknutí zde: brož labuť

 

Třetí brož je pěnová – malý pěnový jelínek se zdobením a dvěma střapci. 

Zapínání je na brožový špendlík. Skvěle vypadá hlavně na kabátech a kardiganech. Hlavně kardigany báječně osvěží, a zvýrazní. Tohoto jelínka nepřehlédnete. Přitahuje oči jako magnet.

Nabídku pěnových jelínků a podobných broží najdete zde: pěnové brože

 

Brože si na eshopu Brooz.eu můžete vybrat ve spoustě variant a ve spoustě typů a druhů.

Jedno mají všechny společné – jsou vkusné a originální.

Dokáží pozvednout outfit tak, jak bych bývala vůbec nečekala.

 Mám už vyhlídnuto několik dalších broží – z broží elegantních – určitě budu vybírat mezi modrým motýlem, ptáčkem, vlaštovkou, růžovou květinou, a celkem fajn je i univerzální borůvčí, nebo čtyřlístek pro štěstí. Na tyhle brože je prostě radost se podívat. Už se těším, až mne budou zdobit. Jsem z nich nadšená. Za velmi přijatelnou cenu totiž získám módní doplněk, který mohu nosit na různých kusech oblečení, a vždycky ho tím osvěžím a zvýrazním. Každý outfit se tak stane originálním. Brože může nosit kdokoliv, takže určitě nějakou koupím jako dárek pro dcery, a  taky pro maminku –ať jim to všem sluší.

Pokud si chcete udělat radost, a nějakou brož si vybrat, klikněte zde a prohlédněte si nabídku

Brože eshopu: Brooz.eu


Ele Pele opálový krásný šperk a svíčka s vtipným nápisem.

Zdobíte se rády? Tuhle otázku žádné ženě nemusím dávat. Je zbytečná. Jasně, že se všechny chceme líbit. Já nejsem výjimkou. Líbím se ráda, a šperky k tomu našemu holčičímu zdobení prostě patří. A nemusí to vždycky být šperky drahé. Můžeme být krásné a přitom si nezruinovat peněženku.

Já si chodím dělat radost na stránku ElePele.com. Je to stránka plná radosti a krásy za velmi přijatelné ceny.

Stránku – nebo chcete li – eshop ElePele.com jsem objevila před čtyřmi lety, a za tu dobu už vím, že tady si prostě vyberu originální kvalitu.

Zakladatelkou úspěšné značky je paní Jana Machačná, designérka, která navrhuje a prodává nádherné (nejen) minerální šperky. Šperky vkusné, moderní a cenově dostupné. Do každého šperku vdechne kousek sebe, kousek lásky ke krásnu a pořádný kus třpytivé krásy.

Mám ráda, když jsou šperky originální. Která žena by také chtěla mít šperky stejné jako všechny ostatní. To na stránkách ElePele nacházím. Originalitu. A taky tak trochu splněná přání o kráse a eleganci.

Například já jsem si vždycky přála šperk s opálem.

Opál je totiž odpradávna symbolem něhy, čistoty a důvěrnosti. Už v dávných dobách byl opál spojován s láskou, vášní, touhou a přitom čistotou a něhou. Kromě toho je opál nádherný. Vím, že opálů je spousta druhů, mě se ale moc líbí modré a bílé opály. Proto jsem doslova zajásala, když jsem objevila na stránce ElePele nádherný šperk s bílým opálem.

Je to jemný náhrdelník s přívěskem. Řetízek je z pozlaceného stříbra, a na řetízku je nádherný kulatý přívěšek s centrálním kamenem opálu (syntetického) a okolo je osázen krystalky Swarovski. Nádhera.

Je přesně takový, jaký jsem si představovala – jemný, a přitom dostatečně výrazný. Není velký, aby upoutával příliš pozornosti, ale přitom si ho hned všimnete.

Zlacení je velmi přirozené – jemné, na první pohled nepoznáte, že se nejedná o zlatý řetízek, ale jen pozlacený. 

Vypadá nádherně a může si ho dovolit každá žena. Cena je velmi příznivá.

Šperk vypadá nádherně k šatům, ale i k halence, košili, nebo svetru. Ten tvar a styl je velmi univerzální a slušivý. Nosit ho může klidně mladá slečna i zralá žena – slušet bude každé z nás. Já jsem nadšená, nosím ho moc ráda. A všude, kam přijdu, si ho všichni všimnou a chválí ho. Přiznávám, že mi to dělá dobře, a mám z toho radost.

 Pokud tedy hledáte tip na dárek pro nějakou ženu, tímhle krásným šperkem nešlápnete vedle.

Jestli si chcete šperk prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: náhrdelník Gold Opal

 

Pokud nechcete kupovat šperk, ale hledáte tip na dárek pro ženu, ale i muže, zkuste svíčku s vtipným nápisem.

Já jsem si vybrala svíčku s nápisem Hořím láskou.

Na výběr je ale více vtipných nápisů – například Rozpal mě všude, Rozpal mě tak, jako nikdo, Přivoň si ke mně, Nažhav mě, Taju z tebe, Tvůj oheň na můj knot, nebo Zapal ve mně oheň.

Všechny texty jsou vtipné, a super tip na dárek pro vaši drahou polovičku. Romantické chvíle ve dvou tak budou mnohem příjemnější, protože svíčka nádherně voní vanilkou.

Svíčky jsou v nádherném skleněném pevném svícnu – jsou to tedy svíčky naprosto bezpečné. Na to si dávejte pozor, protože svícen je u svíčky velmi důležitý. U tohoto svícnu se požáru rozhodně bát nemusíte – leda požáru  - nebo žáru vášně.

Svíčka je z kvalitního sojového vosku, který neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Při hoření se tak nemusíte vůbec obávat žádných škodlivých látek.

Svíčka je velká 7,5 x 7 cm a vydrží hořet poměrně dost dlouho. A ta vůně stojí za to. Relax a pohoda s krásnou vůní, to udělá radost každému.

Šperk i svíčka jsou krásně zabalené – připravené k podarování.

Ještě váháte? Máte jinou představu o tom, co byste chtěli darovat? Pak se mrkněte na ostatní šperky, prstýnky, náhrdelníky, nebo náramky, šperky z polodrahokamů, stříbra, ale i z oceli – tolik něžné krásy na jednom místě.

 Já sama mám tři dcery a moc ráda jim dávám osobní dárky. Šperky jsou velmi osobní dárek, a vždycky udělají radost. Každá z dcer má úplně jiný vkus, přesto si na stránce ElePele vždycky vyberu takový šperk, který se bude líbit, a vyjadřuje osobnost i vkus každé z dcer. To je prostě bezva.

Šperky něžné, originální, designově velmi povedené, jedinečné a přitom jich je tolik druhů, že pro každou z dcer najdu takový, který udělá radost. Tentokrát jsem při hledání radosti našla vysněný šperk i pro sebe.

Protože mám moc ráda minerály, a náramky z minerálů, určitě napíšu Ježíškovi na seznam i nějaký ElePele náramek. Jsou totiž krásné, a originální.

Zatímco na jiných eshopech najdete víceméně stejné náramky, které vypadají jako navlečené korálky a jsou jeden jako druhý, ElePele náramky jsou jiné – každý je něčím dozdobený a vyladěný k  dokonalosti. Každý rok si jeden od Ježíška přeju, a ani letos neudělám výjimku.

Pokud i vy si chcete vybrat nějaký krásný a cenově dostupný šperk, stačí si vybrat po kliknutí zde: eshop ElePele

Pokud si chcete koupit nádherně voňavou svíčku s vtipným nápisem, klikněte zde: svíčky Elepele.

 
 


 

Dámské chytré hodinky Carneo 

 

Uplynul rok, blíží se vánoce a s nimi dárečky. Já pravidelně dávám k vánocům sobě i dcerám chytré hodinky Carneo.

Vím, že je to dárek, který ocení, a který jim (i mě) udělá vždycky radost.

Chytré hodinky jsou prima, zvykla jsem si na ně tak, že už je z ruky nesundávám. Leda, když si chci vzít jiný model.  Carneo hodinky jsou totiž designově opravdu moc krásné, takže kromě všech těch super funkcí, které mají, jsou i báječným módním doplňkem.

Hodinky vybírám podle vzhledu a funkcí, které mají. Kvalitní jsou všechny, takže většinou nakonec rozhodne vzhled hodinek.

Každá máme trochu jiný vkus, a každá oceníme jiné funkce. Dcera, která nosí hodinky i do práce, potřebuje, aby měla sklíčko hodně odolné proti poškrábání, druhá dcera má ráda hodinky, kde si může měnit design displeje, a jsou vhodné pro aktivní život s malým dítětem. Já mám nejraději hodinky na sport, a zároveň chci, aby mi hodinky hlídaly zdraví.

Pro tuhle recenzi jsem tedy vybrala tři typy hodinek – jeden pro mě a dva pro dcery. Nebudu vám vypisovat úplně přesně všechno, co hodinky umí, protože toho umí opravdu hodně, a všechny informace najdete na stránkách Carneo.cz

 Ještě malé upozornění – všechny hodinky jsem fotila ve chvíli, kdy jsme je začaly nastavovat a používat, proto jsou na fotkách ještě bez hodnot kroků, a podobně. Přeci jen je to každého věc, jaké má tělesné funkce, a tak jsme po nastavení už hodnoty nefotily.

Začnu hodinkami, které jsem vybrala pro sebe, a to jsou Carneo Prime GTR Woman – jsou ve stříbrné barvě a vypadají naprosto dokonale.

Mají skvělý, manažerský design za dobrou cenu. Přitom jsou vhodné na nošení do práce, na volný čas, i na sport. Mají všechny funkce, které od hodinek potřebuji.

Protože si hlídám zdraví, tyhle hodinky mi s tím dost pomáhají. Od doby co je mám, nepotřebuji žádné další měřiče tělesných funkcí.

Hodinky měří srdeční tep, okysličení krve, tělesnou teplotu, i stres. Měří kroky, a zároveň s tím i množství spálených kalorií. To je fajn nejen pro efektivnější cvičení a sportování, ale hned vám hodinky napoví, že s vámi není něco v pořádku, a musíte zvolnit, nebo si brát víc vitamínů.

Hodinky mají monitor spánku, ale třeba i předpověď počasí na 7 dní. Upozorní vás na dlouhou nečinnost, ohlídají i pitný režim (to potřebuji, já pít zapomínám).

Velmi oceňuji i funkci Always on – tedy permanentním zobrazením ciferníku. To mám moc ráda – nerada klepu rukou, abych si zobrazila ciferník, chci ho vidět pořád. Navíc hodinky mají opravdu velké množství typů ciferníku na výběr – můžete si je měnit podle nálady a tím mít vlastně pokaždé trochu jiné hodinky.

Hodinky upozorní na příchozí hovor, sms, Facebook, Messenger, Viber, WhatsApp

Hodinky jsou elegantní i sportovní zároveň – přesně, jak to mám ráda. 

Výdrž baterie je až 10 dní - opravdu nabíjím jen 1x za týden i když hodinky plně využívám

Prohlédnout, nebo koupit tyhle hodinky si můžete po kliknutí zde: Carneo Prime GTR Woman

 

Druhé hodinky testovala dcera, která má malého syna, a je tedy pořád v pohybu, a přitom chce vypadat dobře, a mít hodinky vhodné pro každou chvíli.

Přesně takové jsou Carneo Heiloo HR+ Gold

Hodinky jsou velmi elegantní, a přitom mají spoustu užitečných funkcí.

 Pokud máte malé dítě, velmi vám je doporučuji.

Tyhle hodinky mají na dotek velmi příjemný řemínek, takže jsou pohodlné.

 Hodinky mají barevný IPS displej – monitorují vaši denní aktivitu, výšku stresu a lze je spárovat s mobilním telefonem.

Umožňují vám vybavit telefonický hovor, aniž byste museli vytahovat telefon z tašky. Mají totiž zabudovaný mikrofon a reproduktor, a dosah až 10m od telefonu. Pro maminky s malými dětmi je to velmi praktické – kočárek nemusíte vůbec pustit z ruky. Fajn je to i při řízení.

Hodinky samozřejmě mají i multisport sportovní režimy, takže vám změří kroky, srdeční tep, okysličení krve, a mají i unikátní funkci kardio index.

Hodinky mají dlouhou výdrž baterie (5-7 dní), i to se hodí. Tyhle hodinky mají opravdu hodně funkcí, skvěle vypadají a ty hovory do 10 m od telefonu jsou opravdu perfektní věc.

Pokud chcete zjistit, co všechno hodinky umí, nebo si je koupit, klikněte zde: Carneo Heiloo HR+ Gold

 

Poslední hodinky, které vám chci představit, jsou Carneo Adventure HR+ Gold.

Ty si vybrala dcera, protože hodně sportuje, a kromě sportu hodinky potřebuje nosit i v práci, kde mohou přijít k úrazu – hrozí poškrábání sklíčka displeje.

Tyhle hodinky mají extrémně tvrdé sklíčko Gorilla Glass, takže poškrábání u nich nehrozí. Po měsíci nošení za velmi tvrdých podmínek na nic opravdu není ani jediný škrábaneček, obrazovka je stále křišťálově čistá.

Zlato bílé provedení hodinkám moc sluší – dělá je opravdu elegantními. Jsou tak vhodné i k elegantnímu oblečení, stejně jako na volný čas i sport.

 Mají 13 sportovních režimů – multisport.

Monitorují srdce, spánek, měří krevní tlak i tep, krokoměr, funkce energie těla- tyhle hodinky jsou funkcemi přímo nabité.

 Navíc mají extrémně dlouhou výdrž baterie – na jedno nabití mají vydržet až 15 dní –to ale ve chvíli, kdy je intenzivně nevyužíváte. Měřili jsme výdrž baterie, když je dcera z ruky prakticky nesundala a po 8 dnech byly úplně v pohodě. Pak jsme je raději nabili, protože jsme nechtěli riskovat vypnutí. Výdrž je to ale plně dostačující na práci i sport.

I tyhle hodinky mají funkci Aleays on – pro permanentní zobrazení ciferníku.

Jsou vodě a prachu odolné, umí upozornit na příchozí hovor, přehrají hudbu, měří tělesné funkce –tyhle hodinky jsou prostě dokonalé. Kdyby je dcera nechtěla, hned bych je nosila já. Jsou totiž kromě všech funkcí i krásné.

Hodinky a jejich funkce si můžete prohlédnout (a koupit) po kliknutí zde: Carneo Adventure HR+ Gold

 

Co říci na závěr.

Musím říct, že jsem vždycky velmi mile překvapena tím, že Carneo každý rok přijde s nějakou inovací – ať už v designu, nebo ve funkcích dámských chytrých hodinek.

 Všechny hodinky Carneo jsou vzhledově krásné.

 Výrobce myslí na to, aby hodinky byly nejen funkční, a plné chytrých aplikací a vychytávek, ale i na to, že se my, ženy chceme líbit. Všechny Carneo hodinky jsou tak i módním doplňkem. A když si vyměníte občas displej, bude ten doplněk pokaždé trochu jiný, pokaždé jinak krásný.

Nová funkce Always on mi dělá velkou radost. Můžu na hodinky kdykoliv mrknout, aniž bych musela mávat, nebo hýbat předloktím.

Jsem spokojená, moc spokojená.

Hodinky Carneo jsou pokaždé něčím nové, pokaždé o něco lepší – drží krok s dobou a všemi technologickými novinkami a vychytávkami. To je činí perfektními pro každou ženu – sportovkyni, manažerku, mladou maminku, nebo třeba servírku.

V poměru cena x kvalita jsou hodinky Carneo prostě super.

 Jsou to hodinky vymyšlené pro krásu a pohodlí každé ženy. Hodinky, co dělají radost.

Celý sortiment eshopu najdete po kliknutí zde: Carneo .cz

Dámské chytré hodinky Carneo 

 

Uplynul rok, blíží se vánoce a s nimi dárečky. Já pravidelně dávám k vánocům sobě i dcerám chytré hodinky Carneo.

Vím, že je to dárek, který ocení, a který jim (i mě) udělá vždycky radost.

Chytré hodinky jsou prima, zvykla jsem si na ně tak, že už je z ruky nesundávám. Leda, když si chci vzít jiný model.  Carneo hodinky jsou totiž designově opravdu moc krásné, takže kromě všech těch super funkcí, které mají, jsou i báječným módním doplňkem.

Hodinky vybírám podle vzhledu a funkcí, které mají. Kvalitní jsou všechny, takže většinou nakonec rozhodne vzhled hodinek.

Každá máme trochu jiný vkus, a každá oceníme jiné funkce. Dcera, která nosí hodinky i do práce, potřebuje, aby měla sklíčko hodně odolné proti poškrábání, druhá dcera má ráda hodinky, kde si může měnit design displeje, a jsou vhodné pro aktivní život s malým dítětem. Já mám nejraději hodinky na sport, a zároveň chci, aby mi hodinky hlídaly zdraví.

Pro tuhle recenzi jsem tedy vybrala tři typy hodinek – jeden pro mě a dva pro dcery. Nebudu vám vypisovat úplně přesně všechno, co hodinky umí, protože toho umí opravdu hodně, a všechny informace najdete na stránkách Carneo.cz

 Ještě malé upozornění – všechny hodinky jsem fotila ve chvíli, kdy jsme je začaly nastavovat a používat, proto jsou na fotkách ještě bez hodnot kroků, a podobně. Přeci jen je to každého věc, jaké má tělesné funkce, a tak jsme po nastavení už hodnoty nefotily.

Začnu hodinkami, které jsem vybrala pro sebe, a to jsou Carneo Prime GTR Woman – jsou ve stříbrné barvě a vypadají naprosto dokonale.

Mají skvělý, manažerský design za dobrou cenu. Přitom jsou vhodné na nošení do práce, na volný čas, i na sport. Mají všechny funkce, které od hodinek potřebuji.

Protože si hlídám zdraví, tyhle hodinky mi s tím dost pomáhají. Od doby co je mám, nepotřebuji žádné další měřiče tělesných funkcí.

Hodinky měří srdeční tep, okysličení krve, tělesnou teplotu, i stres. Měří kroky, a zároveň s tím i množství spálených kalorií. To je fajn nejen pro efektivnější cvičení a sportování, ale hned vám hodinky napoví, že s vámi není něco v pořádku, a musíte zvolnit, nebo si brát víc vitamínů.

Hodinky mají monitor spánku, ale třeba i předpověď počasí na 7 dní. Upozorní vás na dlouhou nečinnost, ohlídají i pitný režim (to potřebuji, já pít zapomínám).

Velmi oceňuji i funkci Always on – tedy permanentním zobrazením ciferníku. To mám moc ráda – nerada klepu rukou, abych si zobrazila ciferník, chci ho vidět pořád. Navíc hodinky mají opravdu velké množství typů ciferníku na výběr – můžete si je měnit podle nálady a tím mít vlastně pokaždé trochu jiné hodinky.

Hodinky upozorní na příchozí hovor, sms, Facebook, Messenger, Viber, WhatsApp

Hodinky jsou elegantní i sportovní zároveň – přesně, jak to mám ráda. 

Výdrž baterie je až 10 dní - opravdu nabíjím jen 1x za týden i když hodinky plně využívám

Prohlédnout, nebo koupit tyhle hodinky si můžete po kliknutí zde: Carneo Prime GTR Woman

 

Druhé hodinky testovala dcera, která má malého syna, a je tedy pořád v pohybu, a přitom chce vypadat dobře, a mít hodinky vhodné pro každou chvíli.

Přesně takové jsou Carneo Heiloo HR+ Gold

Hodinky jsou velmi elegantní, a přitom mají spoustu užitečných funkcí.

 Pokud máte malé dítě, velmi vám je doporučuji.

Tyhle hodinky mají na dotek velmi příjemný řemínek, takže jsou pohodlné.

 Hodinky mají barevný IPS displej – monitorují vaši denní aktivitu, výšku stresu a lze je spárovat s mobilním telefonem.

Umožňují vám vybavit telefonický hovor, aniž byste museli vytahovat telefon z tašky. Mají totiž zabudovaný mikrofon a reproduktor, a dosah až 10m od telefonu. Pro maminky s malými dětmi je to velmi praktické – kočárek nemusíte vůbec pustit z ruky. Fajn je to i při řízení.

Hodinky samozřejmě mají i multisport sportovní režimy, takže vám změří kroky, srdeční tep, okysličení krve, a mají i unikátní funkci kardio index.

Hodinky mají dlouhou výdrž baterie (5-7 dní), i to se hodí. Tyhle hodinky mají opravdu hodně funkcí, skvěle vypadají a ty hovory do 10 m od telefonu jsou opravdu perfektní věc.

Pokud chcete zjistit, co všechno hodinky umí, nebo si je koupit, klikněte zde: Carneo Heiloo HR+ Gold

 

Poslední hodinky, které vám chci představit, jsou Carneo Adventure HR+ Gold.

Ty si vybrala dcera, protože hodně sportuje, a kromě sportu hodinky potřebuje nosit i v práci, kde mohou přijít k úrazu – hrozí poškrábání sklíčka displeje.

Tyhle hodinky mají extrémně tvrdé sklíčko Gorilla Glass, takže poškrábání u nich nehrozí. Po měsíci nošení za velmi tvrdých podmínek na nic opravdu není ani jediný škrábaneček, obrazovka je stále křišťálově čistá.

Zlato bílé provedení hodinkám moc sluší – dělá je opravdu elegantními. Jsou tak vhodné i k elegantnímu oblečení, stejně jako na volný čas i sport.

 Mají 13 sportovních režimů – multisport.

Monitorují srdce, spánek, měří krevní tlak i tep, krokoměr, funkce energie těla- tyhle hodinky jsou funkcemi přímo nabité.

 Navíc mají extrémně dlouhou výdrž baterie – na jedno nabití mají vydržet až 15 dní –to ale ve chvíli, kdy je intenzivně nevyužíváte. Měřili jsme výdrž baterie, když je dcera z ruky prakticky nesundala a po 8 dnech byly úplně v pohodě. Pak jsme je raději nabili, protože jsme nechtěli riskovat vypnutí. Výdrž je to ale plně dostačující na práci i sport.

I tyhle hodinky mají funkci Aleays on – pro permanentní zobrazení ciferníku.

Jsou vodě a prachu odolné, umí upozornit na příchozí hovor, přehrají hudbu, měří tělesné funkce –tyhle hodinky jsou prostě dokonalé. Kdyby je dcera nechtěla, hned bych je nosila já. Jsou totiž kromě všech funkcí i krásné.

Hodinky a jejich funkce si můžete prohlédnout (a koupit) po kliknutí zde: Carneo Adventure HR+ Gold

 

Co říci na závěr.

Musím říct, že jsem vždycky velmi mile překvapena tím, že Carneo každý rok přijde s nějakou inovací – ať už v designu, nebo ve funkcích dámských chytrých hodinek.

 Všechny hodinky Carneo jsou vzhledově krásné.

 Výrobce myslí na to, aby hodinky byly nejen funkční, a plné chytrých aplikací a vychytávek, ale i na to, že se my, ženy chceme líbit. Všechny Carneo hodinky jsou tak i módním doplňkem. A když si vyměníte občas displej, bude ten doplněk pokaždé trochu jiný, pokaždé jinak krásný.

Nová funkce Always on mi dělá velkou radost. Můžu na hodinky kdykoliv mrknout, aniž bych musela mávat, nebo hýbat předloktím.

Jsem spokojená, moc spokojená.

Hodinky Carneo jsou pokaždé něčím nové, pokaždé o něco lepší – drží krok s dobou a všemi technologickými novinkami a vychytávkami. To je činí perfektními pro každou ženu – sportovkyni, manažerku, mladou maminku, nebo třeba servírku.

V poměru cena x kvalita jsou hodinky Carneo prostě super.

 Jsou to hodinky vymyšlené pro krásu a pohodlí každé ženy. Hodinky, co dělají radost.

Celý sortiment eshopu najdete po kliknutí zde: Carneo .cz

 


Šperky Ornamenti.

 

Šperky – žádná žena jich nemá nikdy dost. Milujeme šperky – rády se zdobíme a líbíme. Šperkem vyjádříme často i svou osobnost a svůj vkus, aniž bychom mluvily. Šperky totiž mluví samy za sebe. A přitom nám i moc sluší.

I já jsem typická žena, a miluji šperky. Ráda šperky dostávám, a ráda je dávám jako dárek.

Náš, český trh je plný šperků – všechny jsou si ale dost podobné. Často jim chybí nápad, originalita, šmrnc a kouzlo. Pokud tohle všechno mají, jsou zase tak drahé, že si je většina z nás nemůže dovolit, takže si je jen prohlédneme na stránkách eshopů a zlatnictví, a s povzdechem na ně hned zase zapomeneme.

Jak už jsem zmínila, ráda šperky dávám jako dárek. Takový šperk musí mít kouzlo, a vystihovat i povahu a vkus obdarovávaného.

Tentokrát vybírám šperky ke Dni Matek. Pro maminku.

Mám maminku moc ráda, a myslím, že si zaslouží ke Dni Matek krásný dárek, protože pro mě v životě udělala moc. Naučila mě, co mám a nemám dělat, spolu jsme se smály, i plakaly, radovaly se a prožívaly spolu i chvíle, kdy jsme si byly oporou. 

Maminky jsou pro nás v životě důležité, proto je fajn dát jim to občas najevo (často na to totiž zapomínáme, a bereme to, co pro nás maminky dělají jako samozřejmost).

To, že na maminky myslíme, a máme je rádi, můžeme dát najevo třeba nějakým fajn dárkem. Den Matek je k tomu ideální příležitostí. Čokoládu maminka sní, květiny zvadnou, šperk jí ale zůstane napořád.

Protože moje maminka má alergii na některé kovy, hledala jsem šperk, který bude cenově dostupný, krásný, jemný a hlavně antialergenní.

 Pokud si myslíte, že jsem v hledání neuspěla – pletete se. Kdo hledá, najde. A já jsem našla.

Našla jsem skvělý eshop rodinné firmy Ornamenti – eshop plný krásných a kvalitních šperků, které jsou finančně dostupné.

Ze stránek, nebo chcete-li eshopu Ornamenti jsem nadšená.

Tolik krásy a nádhery na jednom místě. V podstatě tu můžu vybírat šperky pro kohokoliv.

Mají tu tolik různých typů a tvarů šperků, že si tu určitě najde každý ten svůj.

Ráda kupuji šperk jako dárek. Mám moc ráda, když šperk odpovídá vkusu obdarovávané osůbky, aby se z něj stal takzvaně „osobní dárek“.

Mám tři dospělé dcery, a proto jsem někdy měla problém vybrat vhodný šperk podle vkusu každé z nich. Na stránce Ornamenti je tak velký výběr, že vyberu na jedné stránce šperky vhodné pro každou z dcer, dokonce i pro maminku – to všechno pěkně pohromadě, a na jednom místě.

Jsem tak nadšená, že nevím, co vám mám pochválit dřív. Je to takový ten styl, jako když chcete někomu rychle sdělit něco skvělého a nevíte co říct jako první, protože vás napadá tolik věcí najednou.

Začnu tedy pěkně popořádku.

Na stránkách Ornamenti najdete spoustu luxusních, zajímavých, neokoukaných a krásných šperků různých druhů, typů i barev. Šperky od předních evropských designérů, které můžete nosit každý den, na jakoukoliv příležitost, ke každému outfitu. No, a protože tyto šperky nejsou drahé, můžete je obměňovat a být tak každý den krásná trochu jinak.

Jak už jsem zmínila, potřebuji pro maminku šperk antialergenní. Maminka má na spoustu kovů alergii.

Co je to alergie na kovy? Spouštěč bývá převážně nikl, chrom, olovo a kobalt. Pak stačí dotek šperku na kůži a dostaví se svědění, nebo vyrážka. Alergii na kovy léčit nelze, lze jen vyměnit šperk za takový, který nezpůsobí alergickou reakci.

Pro alergiky jsou skvělé šperky z chirurgické oceli. Je to speciálně šlechtěná ocel, která se skládá z několika kovových prvků uhlíku. Původně byla používána k výrobě lékařských nástrojů. 

Chirurgická ocel, z níž jsou vyrobeny šperky Ornamenti, má označení 316L a je vhodná i pro citlivou pokožku.

Šperky z chirurgické oceli nemusíte mít jen v její původní stříbrné barvě.

Pokud máte rádi zlaté šperky, v eshopu Ornamenti si můžete vybírat ze šperků, které jsou pozlacené 18karátovým zlatem. Šperky s perlami, zirkony, všechny půvabné a nádherné. Jakoby šperkař vdechl do každého šperku i kousek lásky, se kterou šperk vyráběl, kousek sebe. Každý detail je promyšlený, v každém je zakleté krásno.

Chirurgická ocel je voděodolná, můžete se šperkem i sportovat, sprchovat se – nemusíte je vůbec sundávat. Jsou odolné proti otěru a poškrábání.

Pro maminku ke Dni Matek jsem vybrala jemný a minimalistický šperk – pozlacený náhrdelník Heart rose gold.

Náhrdelník mě upoutal na první pohled. Je jemný, něžný a nádherný. Maminka má růžové zlato ráda. Tenhle náhrdelník může nosit buď samostatně, nebo ho zkombinovat s jiným řetízkem – vždycky bude vypadat dobře.

Pozlacený řetízek s přívěškem srdíčka v růžovém odstínu je vyroben z kvalitní chirurgické oceli. Jemný a decentní, pozlacený 18 karátovým růžovým zlatem.

Přesně takový jsem si představovala. Je elegantní, šarmantní a šik. Přitom moderní. Je jemný, ale všimnete si ho na první pohled. Dokonalý dárek od srdce, který udělá radost. Navíc je (jako všechny šperky Ornamenti) zabalený v krásném dárkovém balení.

Na eshopu jsem si náhrdelník vybrala téměř hned. Moc se mi líbil.

Většinou šperky nakupuji a vybírám tak, že prohlížím kategorie šperků, a ty šperky, které se mi líbí, si otevřu na jiné stránce. Mám tak vybráno několik favoritů, které si pak prohlížím i s nějakým odstupem. Pokud se mi líbí i druhý den, je to šperk, co mi udělá radost. Takhle jsem měla vybráno několik „favoritů“, srdíčkový náhrdelník byl ale vítěz – asi od první chvíle.

Pak vždycky čekám, jak bude šperk vypadat v reálu. Nádhernou dárkovou krabičku jsem tedy otvírala tak trochu se zatajeným dechem plna očekávání.

 Když se krabička otevřela, naplnil mě pocit radosti a štěstí.

To vám je nádhera. Stačí si položit šperk do dlaně, a dýchne na vás něha a láska. Je to jako držet svoje srdce a s láskou ho věnovat a pověsit na krk tomu, koho milujete.

Minimalistický vzhled ze šperku dělá opravdu ojedinělý a kouzelný dárek. V první chvíli mě až napadlo, že si ho nechám – prostě mě okouzlil. Protože ale cena je opravdu taková, že si ji může dovolit každý, vyberu si jiný (se žlutým zlatem), přímo pro mě. A myslím, že tenhle náhrdelník – srdce darované od srdce – dostanou i moje dcery. Je prostě dokonalý.

Délka náhrdelníku: 45 cm

Délka přívěsku: 6 mm

Hmotnost. 1,50 g

Materiál: chirurgická ocel 316L

Povrchová úprava: 18K růžové zlato

Vlastnosti: hypoalergenní, voděodolné, odolné proti poškrábání a otěru

Pokud si chcete náhrdelník prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: pozlacený náhrdelník Heart rose gold.

 

Tak trochu přemýšlím, jak tuhle recenzi shrnout a ukončit, abych nespadla do opakování samých superlativ. Ale ono to jinak asi nejde. Jsem totiž nadšená. Objevila jsem stránku plnou krásy za rozumné peníze.

Pokud chcete udělat radost sobě, nebo někomu blízkému – tady si vybere každý.

 Šperky můžete vybírat pro ženy i muže, pro každou věkovou kategorii. Šperk můžete koupit malé holčičce i dámě ve starším věku. Svoje vysněné šperky si tu najde každá žena.

Moc se mi líbí to, že šperky jsou z antialergenní chirurgické oceli.

Pokud chcete luxusnější kousek – vyberete si šperk pozlacený 18 karátovým zlatem – i ten je cenově dostupný pro každého.

Pokud si nejste jistí výběrem, můžete si koupit dárkový voucher, za který si pak obdarovávaný vybere šperk sám, podle svého vlastního vkusu. I na tohle v Ornamenti myslí.

Eshop Ornamenti je velmi přehledný. Šperky jsou rozděleny do kategorií tak, že si velmi snadno najdete šperk, který vám bude vyhovovat.

Chcete to vyzkoušet? Prohlédněte si celou nabídku eshopu po kliknutí zde: eshop Ornamenti.

 

Aby se vám nakupovalo lépe, mám tu pro vás ještě jednu báječnou slevu na nákup – slevu 25% s kódem svatek25 .

Nakupujte rychle, sleva platí jen do 24. Dubna 2023

 


ElePele náramky Miyuki – Tila, set na gumičce

 

Blíží se svátek Sv. Valentýna.  Svátek, který někteří milují, jiní ho nesnáší a tvrdí, že k nám byl uměle importován.

Já osobně si myslím, že každý svátek, nebo den, kdy je oslavována láska a lidi jsou si blízcí, je skvělý a měl by být oslavován.

Není na světě nic hřejivějšího, silnějšího a krásnějšího, než láska. Je jedno, jestli partnerská, nebo rodičovská.

Vždyť kolik je dnů, kdy jsou na sebe lidi milí a připravují si něžná překvapení?

Takových dnů by mělo být hodně, ale realita často bývá úplně jiná. Běžné starosti v nás často ubíjejí ty hezké pocity.

Hoďme tedy za hlavu předsudky, přestaňme bručet, a dumat, jestli je Valentýn svátek náš, nebo cizí. Prostě slavme svátek lásky. K té správné oslavě patří i malý dárek pro partnera -partnerku.

Stále si lámete hlavu, co svému milému – milé věnovat, aby měli radost? Nemusí to být nic drahého. Nejlepší jsou totiž dárky od srdce, často třeba i vlastnoručně vyrobené.

Jako třeba náramek. Můžete koupit hotový, nebo můžete nějaký s láskou vyrobit. Já jsem člověk nezručný, raději tedy kupuji hotové výrobky. Spousta z vás je ale šikovná a vyrobí si třeba náramek z korálků sama.

Pokud chci opravdu hezký šperk, vracím se moc ráda na stránky plné šperků - ElePele.

Už jsem vám pár recenzí na něžnou krásu z této stránky napsala, takže v recenzích sami vidíte, že jsou to šperky, které jsou zajímavé a originální.

Kdo (nebo co) je ElePele? Zakladatelkou značky je paní Jana Machačná, designérka z Jablonce nad Nisou – kraje, kde šperkařství má dlouholetou tradici.

Autorskou tvorbu paní Jana začala výrobou náramků z minerálních kamenů. Časem se přidala se tvorba spousty dalších nádherných šperků.  Svými šperky paní Jana a její spolupracovnice, obohacují české šperkařství o krásné, nápadité a originální šperky, které si může dovolit koupit každá žena. 

Povedlo se jim vytvořit spoustu krásných nápaditých šperků, a rozbourat nudu a stereotyp ve šperkařství. Jejich šperky jsou velmi zdobné, něžné a přitom i výrazné – prostě třpytivá krása.

Přesně to mám na špercích ElePele ráda. Jsou to šperky, které vybočují z řady. Svou originalitou zaručují, že šperky se mi líbí nejen teď, ale i po letech. Tyhle šperky může nosit mladá slečna i dospělá dáma. Klidně ke sportovnímu outfitu, nebo k šatům do divadla.

Vždycky si připadám, že ElePele náramek, nebo náhrdelník mě dozdobí tak, že je mi krásně. Když si připadáme krásně, začneme se usmívat, jsme sebevědomější, a svět i my jsme krásnější. Tyhle divy šperky Elepele dokážou.

Já jsem si tentokrát vybrala náramky Miyuki.

Jsou jemné, něžné, elegantní, a vhodné na každodenní nošení. Je jedno, jestli náramky budete nosit do práce, doma, nebo třeba do divadla. Vždycky budou vypadat dobře a budou slušet.

Vhodné jsou pro každou věkovou kategorii – od malých slečen po zralé dámy.

Co jsou to korálky Miyuki?

Korálky Miyuki jsou známé svou kvalitou a různými druhy, které nabízejí. Na stránkách ElePele najdete především tyto druhy: Delica, Tila, Half Tila, Quarter Tila a Bugles.

1.Delica: Tyto korálky mají plochý povrch a pravidelný tvar. Jsou velmi oblíbené pro precizní stehy a geometrické vzory.

2.Tila: Trojúhelníkové korálky s dvěma otvory. Tyto korálky umožňují vytváření komplexních vzorů a struktur.

3. Half Tila : Poloviční korálky Tila

4.Quarter Tila: Třetinové korálky Tila

5. Bugles: Dlouhé a válcovité korálky. Jsou skvělé pro lineární vzory.

 

Každý z těchto druhů korálků má své charakteristiky a je vhodný pro různé typy šperků a vzorů.

Na stránkách Ele Pele si můžete tyto korálky (a komponenty k výrobě šperků) nakoupit v různých barevných odstínech podle vlastního vkusu. Vyrobíte si tak originální šperky, které nikdo jiný nemá.

Korálky si můžete prohlédnout a koupit po kliknutí zde: Korálky Miyuki

 

Jak už jsem zmínila, já na tvorbu šperků nemám trpělivost ani zručnost. Proto jsem si vybrala náramek hotový.

Trvalo mi to dlouho. Jako vždycky, když na stránku Elepele zavítám, padne mi do oka hned několik šperků, a pak si velmi obtížně vybírám, který je ten pravý. Brala bych totiž všechny.

Tentokrát vyhrál set Miyuki /Tila – set na gumičce White.

Jsou to dva náramky v sadě. Barva je bílá a stříbrná. Korálky jsou ve tvaru plochých destiček. Na ruce jsou velmi příjemné, a skvěle vypadají.

Hodí se ke všemu. Můžete si je vzít k šatům, ale stejně dobře vypadají k tričku a džínům.

Vybrat je možno variantu silver se stříbrnými komponenty, nebo gold se zlatými.

 Já jsem si vybrala silver – líbí se mi. Je taková něžná, čistá, minimalistická.

Nemusíte se bát, že vám náramek nebude sedět – na výběr je spousta velikostí od 14 cm až do 23 cm. Náramek tak může na zápěstí nosit opravdu každá žena.

Co je u těchto náramků super je, že je můžete mezi sebou kombinovat. Náramky můžete obměňovat, nebo si můžete dokupovat další a nosit jich víc najednou.

Náramky z Miyuki korálků si může dovolit každá žena – jejich cena je velmi přijatelná.

Celkem jsem kouzlu těchto korálkových náramků propadla. Moc se mi líbí. Líbí se mi právě to, jak jsou kombinovatelné a variabilní. Když si s dcerami koupíme různé náramky, můžeme si je pak měnit a doplňovat, podle nálady.

Pokud jste tedy tvořivé, můžete náramky (a náhrdelníky) z Miyuki korálků vyrábět buď pro sebe, nebo klidně i pro partnera a nosit je jako párové.

Pokud nechcete tvořit, náramky si prostě koupíte.

Párové náramky je bezva tip na dárek k Valentýnu. Budete mít originální dárek pro sebe i svého partnera.

Pokud si chcete prohlédnout, nebo koupit stejnou sadu náramků, jako mám já, klikněte zde: Miyuki – Tila, set na gumičce

Celý sortiment eshopu najdete zde: ElePele eshop