Kabelky, tašky, módní doplňky


Belusia – kabelka Nina

 

Kabelka. Když před ženou vyslovíte slovo kabelka, většinou se pousměje, a hned si v duchu představí nějakou pěknou kabelku podle svého vkusu. Kabelky jsou pro nás, ženy tak trochu srdcová záležitost. Jsem moc ráda, že už nežijeme v době, kdy ženy měly jen jednu kabelku. Můžeme si kabelku koupit v jakékoliv barvě, a v jakémkoliv designu. Většina z nás má kabelky minimálně dvě – alespoň černou a bílou, abychom měly možnost kabelky podle typu oblečení obměňovat.

Já mám ráda kabelky elegantní, a sportovně elegantní.

Mám ráda kabelky originální, a takové, které nemá každý. Prostě aby se mi kabelka líbila, a přitom aby se líbila i ostatním. A ač bych neměla, přiznávám, že možná mám tak trochu radost, když moje kabelka vzbudí mírnou závist u ostatních dam. Prostě a jasně – aby byla kabelka jedinečná a zajímavá. Někdy je problém takovou kabelku najít. Na eshopech je kabelek sice nepřeberné množství, ale upřímně – jsou si velmi podobné – jak říkávala moje babička –„Na jedno brdo“. Takové kabelky mne moc neoslovují.

Proto jsem moc ráda, když na internetu objevím kabelky, které jsou něčím jiné, a přitom kvalitní. Měla jsem ohromnou radost, když jsem na podzim objevila stránky Belusia.cz.

Na stránce belusia.cz jsem našla kabelky přesně podle mého vkusu – krásné, kvalitní a originální.

Belusia kabelky jsou dílem páru mladých návrhářů. Každá kabelka je nejen kabelkou, ale tak trochu i malým uměleckým dílem, každá kabelka je originální.

Zatím je na eshopu několik typů kabelek a batohů, na rozšíření kolekce se ale pracuje, a časem na eshop přibudou i peněženky. Jak to vím? Jsem zvědavá a ptám se. A když se mi něco líbí, ptám se o to zvědavěji.

Myslím totiž, že jsem našla velmi zajímavou stránku, na kterou se budu velmi ráda vracet. Stránku se zbožím originálním a krásným. Elegantním, nadčasovým, a z materiálu, který vydrží.

Po delším váhání jsem si vybrala kabelku. Tentokráte jsem si vybrala kabelku Nina.

 Chodila jsem se na stránky nějaký čas dívat, abych si vybrala kabelku, která mne osloví pokaždé, když ji vidím.

Váhala jsem mezi Ninou a Světlanou. Nina nakonec vyhrála. Byla první, která mne upoutala, a vždycky jsem nakonec tak nějak očima zabloudila zpátky k ní. Jak se říká – pokud vás něco okouzlí na první pohled, většinou to pak bývá i konečná volba.

Potřebuji teď trochu větší kabelku, protože sebou nosím spoustu věcí, a také na procházky a výlety s vnoučky.

Co je u této kabelky perfektní - je to kabelka 2 v 1 . Díky chytře umístěným patentům můžete kabelku na bocích sepnout a záskat tak úplně jiný tvar kabelky. Pak zase kdykoliv potřebujete kabelku rovnou -prostě jen rozepnete patenty. je to velmi chytré, a mám tak díky tomu vlastně kabelky 2 za jednu cenu.

Kabelka Nina má na to ideální velikost – 30 x 30 x 12 cm.

Tam se mi vejde všechno, co potřebuji.

Na přední straně má kabelka praktickou kapsu na vše, co potřebujete mít po ruce – mobil, klíče, kapesníček… Kapsa je na patent, který drží dobře, kapsa se neotevírá.

Malá praktická kapsa na zip je i uvnitř kabelky.

Kabelka je šitá z kvalitní kozí kůže, uvnitř je podšita jemným plátnem. Mám ráda vůni nové kůže, takže mi dělá radost kolem kabelky projít. Hezky koženě voní. Možná si říkáte, proč to zmiňuji, ale důvod to má. Mám kůži jako materiál moc ráda, protože je kvalitní a dlouho vydrží (vydrží i lehce nešetrné zacházení, nemusím se bát tašku, nebo kabelku někde položit). Nedávno jsem proto manželovi koupila pánskou koženou tašku, a kůže je bohužel něčím napuštěna a neskutečně smrdí. Tahle moje nová kabelka je voňavá.

Kůže je skvělý trvanlivý materiál – na rozdíl od levnější koženky se po čase nezačne drolit – vydrží hodně dlouho.

Pokud se o kůži dobře staráte, máte kvalitní výrobek – v mém případě kabelku- na spoustu let.

 

Abyste věděli, jak se správně o kůži starat, přečtěte si informace po kliknutí zdesprávná péče o kůži u kabelky a batohů

 

Kabelku lze nosit v ruce, nebo s delším popruhem přes rameno.

Dlouho jsem váhala, jestli si nemám místo kabelky vybrat batoh Sofia, který se mi moc líbí, a měla bych pro vnuky obě ruce volné, ale moje láska ke kabelkám prostě vyhrála.

Kabelka Nina je krásná, a velmi kvalitně zpracovaná. 

Perfektně ušitá, poctivý kvalitní materiál – prostě pro mne radost na druhou.

Občas jsem hrdá, když vidím, co my, Češi dokážeme. Když držím v ruce svou Nina kabelku, napadá mne, že naprosto chápu, proč se říká:“Zlaté české ručičky“. U kabelky Belusia to naprosto platí. Tady jde ruku v ruce skvělý návrh moderní a přitom praktické kabelky s perfektním zpracováním.

Doufám, že návrháři na stránkách Belusia.cz vyrobí ještě spoustu krásných kabelek, batohů a peněženek. Já se na tuhle stránku budu moc ráda vracet.

Pokud si chcete prohlédnout, nebo koupit kabelku, kterou mám já, klikněte zde: kabelka Nina.

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: Belusia.cz

 


Radosti od Hely

Musím se vám pochlubit – mám nádhernou novou kabelku s nákrčníkem.

Vždycky jsem obdivovala ženy, které dokáží vlastnoručně šít kabelky, a různé módní doplňky. Já sama to neumím, nemám na to, abych takové výrobky vymyslela, představivost. O to víc takové výrobky obdivuji.

Když jsem na facebooku objevila stránku Radosti od Hely, doslova jsem se na ní „zasekla“, a dlouho prohlížela fotky a obrázky nádherné rukodělné tvorby paní Hely. Stránka je plná fotografií výrobků šitých paní Helou.

Všechny ty výrobky jsou nádherné, šité s láskou, precizně propracované. Je do nich vdechnutá něžná krása a šarm.

Výrobky jsou nejen krásné, ale i praktické. Protože přeci jen se v životě setkáváme spíš se strojově šitými kabelkami, byla jsem zvědavá, jak kabelka bude vypadat ve skutečnosti. 

Když mi kabelka přišla domů, byla jsem hodně zvědavá. Na to, jak bude vypadat, ale i na to, jak bude zpracovaná. Jsem velmi mile překvapená. Kabelka i nákrčník jsou ještě hezčí, nežna obrázku, a jsou doslova „vymazlené“ do posledního detailu.

Velmi mě nadchnul nápad, mít sladěnou kabelku s nákrčníkem.

Já sama mám nákrčník poprvé – zatím jsem nosila šály, anebo svetry. Jenže ve svetrech s rolákem je mi pak v místnosti vedro, a leckdy mě tlačí kolem krku.

Nákrčník je skvělá věc – je vhodný na každou příležitost – prostě ho pak sundáte z krku a složíte do kapsy, nebo do kabelky.

Nikde netlačí a neškrtí, na krk nefouká, a perfektní je hlavně u kabátů, kde mi na dekolt často bylo zima. A když cpete šálu do kabátu, dělá na dekoltu bouli, nebo mi uzel šály leze až do pusy. Nákrčník je prostě ideální pro všechny, kteří chtějí mít krk v teple i v největší zimě, a nechtějí být omotaní šálou. Nákrčník je podšitý fleecem, je tedy krásně teplý. Obléci jde snadno.

 Nákrčník je i fajn módní doplněk. Pokud ale chcete, klidně ho můžete mít na krku i v místnosti – krásně vás bude zdobit.

Kombinace nákrčníku s kabelkou je prima nápad. Mám kabelku a nákrčních s nádhernou modrozelenou květinou, v kombinaci s černou.

Kabelka je kombinací látky černé a látky se vzorem květiny, na přední straně na zapínání. Vypadá nádherně, vejde se mi do ní všechno, co potřebuji.

Kabelka je precizně zpracovaná. Nikde nenajdete křivý steh – krásná ruční práce.

Baví mě i to, že jsem jediná, kdo takovou kabelku má. Je to originál. I kdyby paní Hela šila kabelky a nákrčníky ze stejné látky, nikdy nebude vzor usazený stejně. Takže co kus – to originál. To máme my, ženy rády – která z nás by chtěla mít módní doplňky stejné jako všechny ostatní ženy, když můžeme mít originální.

Kabelka splňuje všechno, co jsem od ní chtěla.

Chtěla jsem kabelku, která není příliš velká, ale vejde se do ní hodně věcí. To tahle moje kráska splňuje, protože má tvar prodloužené crossbody, takže není ohromná, ale vejde se toho do ní překvapivě hodně.

U paní Hely si můžete nechat ušít výrobky podle vlastních představ. Tolik nádherných věcí – kabelky, batohy a batůžky, nákrčníky, čelenky – nic není problém. A všechno krásné, vkusné a perfektně zpracované.

Naprosto chápu, že stránka se jmenuje Radosti od Hely. Je to velmi výstižný název. Výrobky, které si zde koupíte, jsou opravdu pro radost. Já z nich tedy ohromnou radost mám.

Abyste měli představu o tvorbě paní Hely, tady máte pro ukázku pár fotografií výrobků. Nádhera, že? Vybere si určitě každý.

Já moc doporučuji set kabelky (nebo batohu) s nákrčníkem. To, že mi kabelka ladí s nákrčníkem, poutá pozornost všude, kam přijdu.

Všechny ženy mi krásný setík chválí, všímají si ale i muži (a to už je co říct). Prostě originál, který nemá nikdo jiný, je všude obdivován. Přiznávám, že mi ta chvála dělá radost, mám o to větší radost.

Pokud si budete chtít nějaký výrobek od paní Hely koupit (pomocí messengeru na facebooku, emailem, nebo telefonicky), klikněte zde: Radosti od Hely


Fridolinka kabelky

Blíží se vánoce, a jako všichni, i já řeším dárky. Ráda dávám dárky osobní, o kterých vím, že obdarovanému udělají radost. Někdy je problém takový dárek vymyslet a neopakovat se.

Protože mám tři dcery, je výběr celkem snadný. Mají rády kabelky a módní doplňky. Jenže u kabelek narazíte často na jeden problém – jsou všechny stejné, nebo jsou si alespoň hodně podobné. Jedna jako druhá. Proto moc ráda hledám originalitu. Takovou, jakou mají rukodělné výrobky – tedy i ručně šité kabelky.

U takové kabelky máte vždycky jistotu, že je originál, a máte ji jen vy.

Pokud by šikovné ruce výrobce vyráběly kabelky ze stejného materiálu, stejně bude každá kabelka trochu jiná, a máte tak jistotu, že s tou vaší nebude chodit celé sídliště.

Vybírám kabelky podle vkusu dcer. Takové, aby se k nim hodily.

 Nejmladší dcera má moc ráda kabelky typu crossbody.

 Tedy spíš menší, přes rameno. Takovou, kterou může vzít do města, do práce, stejně jako na koncert, na rande, nebo do kina. Prostě aby to byla univerzální kabelka.

Přesně takové krásné kabelky jsem našla na facebooku na stránce Fridolinka.

Kabelek tam mají spoustu, jedna je hezčí, než druhá. Vybírala jsem dlouho, podle fotek.

Nakonec mi padla do oka kožená kabelka – je sešitá z pruhů metalické barvy eko kůže a vypadá to báječně. Hnědá a zlatá přejdou do takové smetanové barvy. Ta kombinace by mě nenapadla a moc se mi líbí.

Zadní strana kabelky je jednobarevná.

Kabelka je precizně zpracovaná. Nikde nenajdete křivý šev, steh, ani nitku. Opravdu skvělé zpracování. Kabelka je uvnitř podšita látkou šedé barvy.

Uvnitř kabelky je praktická kapsa – třeba na klíče, nebo mobil.

Doplňky jako zip, karabinky a popruh na rameno jsou ve zlaté barvě a skvěle doplňují celou kabelku.

Velikost kabelky je 26 x 20 (od shora dolů je lehce zúžená na 17 cm)

Jsem nadšená, velmi nadšená, a už se těším, až si dcera kabelku u stromečku rozbalí.

Pokud chcete taky takovou krásnou kabelku, vybírat si můžete buď na facebooku, nebo na Fler.cz.

Na facebooku můžete „paní Fridolinku“ kontaktovat přes zprávu – odkaz na stránku je zde: facebook Fridolinka

 

Pokud si chcete vybrat a přímo koupit na Fleru, klikněte zde: Fler shop Fridolinka.

 

Na Fler eshopu najdete kromě kabelek třeba i šperky.

Pro mě jsou ale opravdu top výrobky kabelky.

Jsou nádherné, originální, mají vtip a šmrnc.

Některé jsou elegantní, jiné jsou něžné, další má šarm, jiná je vtipná, nebo pro malé slečny.

Velký výběr kabelek, každý kus je originál. Jedno ale mají všechny tyhle kabelky společné. Jsou šité srdcem a je to na nich vidět. Pokud totiž šijete s láskou, v každém stehu je zašitý kousek autorčiny radosti a lásky k výrobě krásných módních doplňků.

Na závěr vám sem dám pár fotek výrobků od Fridolinky, ať se vám lépe vybírá.