Kabelky, tašky, módní doplňky


Belusia – kabelka Nina

 

Kabelka. Když před ženou vyslovíte slovo kabelka, většinou se pousměje, a hned si v duchu představí nějakou pěknou kabelku podle svého vkusu. Kabelky jsou pro nás, ženy tak trochu srdcová záležitost. Jsem moc ráda, že už nežijeme v době, kdy ženy měly jen jednu kabelku. Můžeme si kabelku koupit v jakékoliv barvě, a v jakémkoliv designu. Většina z nás má kabelky minimálně dvě – alespoň černou a bílou, abychom měly možnost kabelky podle typu oblečení obměňovat.

Já mám ráda kabelky elegantní, a sportovně elegantní.

Mám ráda kabelky originální, a takové, které nemá každý. Prostě aby se mi kabelka líbila, a přitom aby se líbila i ostatním. A ač bych neměla, přiznávám, že možná mám tak trochu radost, když moje kabelka vzbudí mírnou závist u ostatních dam. Prostě a jasně – aby byla kabelka jedinečná a zajímavá. Někdy je problém takovou kabelku najít. Na eshopech je kabelek sice nepřeberné množství, ale upřímně – jsou si velmi podobné – jak říkávala moje babička –„Na jedno brdo“. Takové kabelky mne moc neoslovují.

Proto jsem moc ráda, když na internetu objevím kabelky, které jsou něčím jiné, a přitom kvalitní. Měla jsem ohromnou radost, když jsem na podzim objevila stránky Belusia.cz.

Na stránce belusia.cz jsem našla kabelky přesně podle mého vkusu – krásné, kvalitní a originální.

Belusia kabelky jsou dílem páru mladých návrhářů. Každá kabelka je nejen kabelkou, ale tak trochu i malým uměleckým dílem, každá kabelka je originální.

Zatím je na eshopu několik typů kabelek a batohů, na rozšíření kolekce se ale pracuje, a časem na eshop přibudou i peněženky. Jak to vím? Jsem zvědavá a ptám se. A když se mi něco líbí, ptám se o to zvědavěji.

Myslím totiž, že jsem našla velmi zajímavou stránku, na kterou se budu velmi ráda vracet. Stránku se zbožím originálním a krásným. Elegantním, nadčasovým, a z materiálu, který vydrží.

Po delším váhání jsem si vybrala kabelku. Tentokráte jsem si vybrala kabelku Nina.

 Chodila jsem se na stránky nějaký čas dívat, abych si vybrala kabelku, která mne osloví pokaždé, když ji vidím.

Váhala jsem mezi Ninou a Světlanou. Nina nakonec vyhrála. Byla první, která mne upoutala, a vždycky jsem nakonec tak nějak očima zabloudila zpátky k ní. Jak se říká – pokud vás něco okouzlí na první pohled, většinou to pak bývá i konečná volba.

Potřebuji teď trochu větší kabelku, protože sebou nosím spoustu věcí, a také na procházky a výlety s vnoučky.

Co je u této kabelky perfektní - je to kabelka 2 v 1 . Díky chytře umístěným patentům můžete kabelku na bocích sepnout a záskat tak úplně jiný tvar kabelky. Pak zase kdykoliv potřebujete kabelku rovnou -prostě jen rozepnete patenty. je to velmi chytré, a mám tak díky tomu vlastně kabelky 2 za jednu cenu.

Kabelka Nina má na to ideální velikost – 30 x 30 x 12 cm.

Tam se mi vejde všechno, co potřebuji.

Na přední straně má kabelka praktickou kapsu na vše, co potřebujete mít po ruce – mobil, klíče, kapesníček… Kapsa je na patent, který drží dobře, kapsa se neotevírá.

Malá praktická kapsa na zip je i uvnitř kabelky.

Kabelka je šitá z kvalitní kozí kůže, uvnitř je podšita jemným plátnem. Mám ráda vůni nové kůže, takže mi dělá radost kolem kabelky projít. Hezky koženě voní. Možná si říkáte, proč to zmiňuji, ale důvod to má. Mám kůži jako materiál moc ráda, protože je kvalitní a dlouho vydrží (vydrží i lehce nešetrné zacházení, nemusím se bát tašku, nebo kabelku někde položit). Nedávno jsem proto manželovi koupila pánskou koženou tašku, a kůže je bohužel něčím napuštěna a neskutečně smrdí. Tahle moje nová kabelka je voňavá.

Kůže je skvělý trvanlivý materiál – na rozdíl od levnější koženky se po čase nezačne drolit – vydrží hodně dlouho.

Pokud se o kůži dobře staráte, máte kvalitní výrobek – v mém případě kabelku- na spoustu let.

 

Abyste věděli, jak se správně o kůži starat, přečtěte si informace po kliknutí zdesprávná péče o kůži u kabelky a batohů

 

Kabelku lze nosit v ruce, nebo s delším popruhem přes rameno.

Dlouho jsem váhala, jestli si nemám místo kabelky vybrat batoh Sofia, který se mi moc líbí, a měla bych pro vnuky obě ruce volné, ale moje láska ke kabelkám prostě vyhrála.

Kabelka Nina je krásná, a velmi kvalitně zpracovaná. 

Perfektně ušitá, poctivý kvalitní materiál – prostě pro mne radost na druhou.

Občas jsem hrdá, když vidím, co my, Češi dokážeme. Když držím v ruce svou Nina kabelku, napadá mne, že naprosto chápu, proč se říká:“Zlaté české ručičky“. U kabelky Belusia to naprosto platí. Tady jde ruku v ruce skvělý návrh moderní a přitom praktické kabelky s perfektním zpracováním.

Doufám, že návrháři na stránkách Belusia.cz vyrobí ještě spoustu krásných kabelek, batohů a peněženek. Já se na tuhle stránku budu moc ráda vracet.

Pokud si chcete prohlédnout, nebo koupit kabelku, kterou mám já, klikněte zde: kabelka Nina.

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: Belusia.cz

 


Radosti od Hely

Musím se vám pochlubit – mám nádhernou novou kabelku s nákrčníkem.

Vždycky jsem obdivovala ženy, které dokáží vlastnoručně šít kabelky, a různé módní doplňky. Já sama to neumím, nemám na to, abych takové výrobky vymyslela, představivost. O to víc takové výrobky obdivuji.

Když jsem na facebooku objevila stránku Radosti od Hely, doslova jsem se na ní „zasekla“, a dlouho prohlížela fotky a obrázky nádherné rukodělné tvorby paní Hely. Stránka je plná fotografií výrobků šitých paní Helou.

Všechny ty výrobky jsou nádherné, šité s láskou, precizně propracované. Je do nich vdechnutá něžná krása a šarm.

Výrobky jsou nejen krásné, ale i praktické. Protože přeci jen se v životě setkáváme spíš se strojově šitými kabelkami, byla jsem zvědavá, jak kabelka bude vypadat ve skutečnosti. 

Když mi kabelka přišla domů, byla jsem hodně zvědavá. Na to, jak bude vypadat, ale i na to, jak bude zpracovaná. Jsem velmi mile překvapená. Kabelka i nákrčník jsou ještě hezčí, nežna obrázku, a jsou doslova „vymazlené“ do posledního detailu.

Velmi mě nadchnul nápad, mít sladěnou kabelku s nákrčníkem.

Já sama mám nákrčník poprvé – zatím jsem nosila šály, anebo svetry. Jenže ve svetrech s rolákem je mi pak v místnosti vedro, a leckdy mě tlačí kolem krku.

Nákrčník je skvělá věc – je vhodný na každou příležitost – prostě ho pak sundáte z krku a složíte do kapsy, nebo do kabelky.

Nikde netlačí a neškrtí, na krk nefouká, a perfektní je hlavně u kabátů, kde mi na dekolt často bylo zima. A když cpete šálu do kabátu, dělá na dekoltu bouli, nebo mi uzel šály leze až do pusy. Nákrčník je prostě ideální pro všechny, kteří chtějí mít krk v teple i v největší zimě, a nechtějí být omotaní šálou. Nákrčník je podšitý fleecem, je tedy krásně teplý. Obléci jde snadno.

 Nákrčník je i fajn módní doplněk. Pokud ale chcete, klidně ho můžete mít na krku i v místnosti – krásně vás bude zdobit.

Kombinace nákrčníku s kabelkou je prima nápad. Mám kabelku a nákrčních s nádhernou modrozelenou květinou, v kombinaci s černou.

Kabelka je kombinací látky černé a látky se vzorem květiny, na přední straně na zapínání. Vypadá nádherně, vejde se mi do ní všechno, co potřebuji.

Kabelka je precizně zpracovaná. Nikde nenajdete křivý steh – krásná ruční práce.

Baví mě i to, že jsem jediná, kdo takovou kabelku má. Je to originál. I kdyby paní Hela šila kabelky a nákrčníky ze stejné látky, nikdy nebude vzor usazený stejně. Takže co kus – to originál. To máme my, ženy rády – která z nás by chtěla mít módní doplňky stejné jako všechny ostatní ženy, když můžeme mít originální.

Kabelka splňuje všechno, co jsem od ní chtěla.

Chtěla jsem kabelku, která není příliš velká, ale vejde se do ní hodně věcí. To tahle moje kráska splňuje, protože má tvar prodloužené crossbody, takže není ohromná, ale vejde se toho do ní překvapivě hodně.

U paní Hely si můžete nechat ušít výrobky podle vlastních představ. Tolik nádherných věcí – kabelky, batohy a batůžky, nákrčníky, čelenky – nic není problém. A všechno krásné, vkusné a perfektně zpracované.

Naprosto chápu, že stránka se jmenuje Radosti od Hely. Je to velmi výstižný název. Výrobky, které si zde koupíte, jsou opravdu pro radost. Já z nich tedy ohromnou radost mám.

Abyste měli představu o tvorbě paní Hely, tady máte pro ukázku pár fotografií výrobků. Nádhera, že? Vybere si určitě každý.

Já moc doporučuji set kabelky (nebo batohu) s nákrčníkem. To, že mi kabelka ladí s nákrčníkem, poutá pozornost všude, kam přijdu.

Všechny ženy mi krásný setík chválí, všímají si ale i muži (a to už je co říct). Prostě originál, který nemá nikdo jiný, je všude obdivován. Přiznávám, že mi ta chvála dělá radost, mám o to větší radost.

Pokud si budete chtít nějaký výrobek od paní Hely koupit (pomocí messengeru na facebooku, emailem, nebo telefonicky), klikněte zde: Radosti od Hely


Fridolinka kabelky

Blíží se vánoce, a jako všichni, i já řeším dárky. Ráda dávám dárky osobní, o kterých vím, že obdarovanému udělají radost. Někdy je problém takový dárek vymyslet a neopakovat se.

Protože mám tři dcery, je výběr celkem snadný. Mají rády kabelky a módní doplňky. Jenže u kabelek narazíte často na jeden problém – jsou všechny stejné, nebo jsou si alespoň hodně podobné. Jedna jako druhá. Proto moc ráda hledám originalitu. Takovou, jakou mají rukodělné výrobky – tedy i ručně šité kabelky.

U takové kabelky máte vždycky jistotu, že je originál, a máte ji jen vy.

Pokud by šikovné ruce výrobce vyráběly kabelky ze stejného materiálu, stejně bude každá kabelka trochu jiná, a máte tak jistotu, že s tou vaší nebude chodit celé sídliště.

Vybírám kabelky podle vkusu dcer. Takové, aby se k nim hodily.

 Nejmladší dcera má moc ráda kabelky typu crossbody.

 Tedy spíš menší, přes rameno. Takovou, kterou může vzít do města, do práce, stejně jako na koncert, na rande, nebo do kina. Prostě aby to byla univerzální kabelka.

Přesně takové krásné kabelky jsem našla na facebooku na stránce Fridolinka.

Kabelek tam mají spoustu, jedna je hezčí, než druhá. Vybírala jsem dlouho, podle fotek.

Nakonec mi padla do oka kožená kabelka – je sešitá z pruhů metalické barvy eko kůže a vypadá to báječně. Hnědá a zlatá přejdou do takové smetanové barvy. Ta kombinace by mě nenapadla a moc se mi líbí.

Zadní strana kabelky je jednobarevná.

Kabelka je precizně zpracovaná. Nikde nenajdete křivý šev, steh, ani nitku. Opravdu skvělé zpracování. Kabelka je uvnitř podšita látkou šedé barvy.

Uvnitř kabelky je praktická kapsa – třeba na klíče, nebo mobil.

Doplňky jako zip, karabinky a popruh na rameno jsou ve zlaté barvě a skvěle doplňují celou kabelku.

Velikost kabelky je 26 x 20 (od shora dolů je lehce zúžená na 17 cm)

Jsem nadšená, velmi nadšená, a už se těším, až si dcera kabelku u stromečku rozbalí.

Pokud chcete taky takovou krásnou kabelku, vybírat si můžete buď na facebooku, nebo na Fler.cz.

Na facebooku můžete „paní Fridolinku“ kontaktovat přes zprávu – odkaz na stránku je zde: facebook Fridolinka

 

Pokud si chcete vybrat a přímo koupit na Fleru, klikněte zde: Fler shop Fridolinka.

 

Na Fler eshopu najdete kromě kabelek třeba i šperky.

Pro mě jsou ale opravdu top výrobky kabelky.

Jsou nádherné, originální, mají vtip a šmrnc.

Některé jsou elegantní, jiné jsou něžné, další má šarm, jiná je vtipná, nebo pro malé slečny.

Velký výběr kabelek, každý kus je originál. Jedno ale mají všechny tyhle kabelky společné. Jsou šité srdcem a je to na nich vidět. Pokud totiž šijete s láskou, v každém stehu je zašitý kousek autorčiny radosti a lásky k výrobě krásných módních doplňků.

Na závěr vám sem dám pár fotek výrobků od Fridolinky, ať se vám lépe vybírá.


Eyerim Adhara Ash sluneční brýle

 

Konečně začalo léto a vyšlo sluníčko. Venku je krásně, takže trávíme mnohem víc času u vody a na procházkách. Taky se blíží dovolená, a tu chceme všichni také prožít v pohodě, na slunci – bez deště. Ke všem těmto aktivitám jsou třeba sluneční brýle. Nikdo nechceme v létě mít zánět spojivek a bolavé oči.

Já jsem se slunečním brýlím dlouho bránila. Když jsem si je nasadila na oči, tak se mi trochu točila hlava a připadala jsem si nejistě. Moc se mi ale líbily jako módní doplněk, hlavně jsem ale poslední dva roky měla ze sluníčka zánět spojivek, a věřte, že to nic příjemného není! Tak jsem pátrala a zjistila jsem, že problém mám, pokud si koupím brýle někde na tržnici. V kvalitních brýlích jsem úplně v pohodě.

Pořídila jsem si kvalitní sluneční brýle na eshopu Eyerim.cz. A jsem úplně nadšená. Žádné točení hlavy, žádný pocit nejistoty. Hurá. Už nebudu mžourat na slunci a tím si tvořit zbytečné vrásky. Sbohem záněte spojivek! Moje oči budou chráněné před sluncem a UV zářením.

Na Eyerim mají velký výběr brýlí dioptrických i slunečních.

Výhodou tohoto eshopu je, že mají opravdu veliké množství brýlí s různými brýlovými obrubami za přijatelné ceny. Díky vynechání zprostředkovatele mohou brýle poskytovat levněji, než na jiných eshopech. Všechny brýle jsou moderní a kvalitní. Technologie použitá v čočkách pohlcuje 100% škodlivého UV záření.

Něco na tom určitě bude, protože od doby, co nosím sluneční brýle, mám oči odpočinutější, a večer mě nebolí.

Samotný nákup mě bavil. Výběr je opravdu ohromný.

Stačí si vybrat, jestli chcete brýle dámské, pánské, nebo dětské.

Pak už jen vybíráte z typů brýlových obrub, které se vám líbí. A samozřejmě i podle zabarvení slunečních brýlí – někdo má rád tmavé, někdo modré, jiný žluté – vybere si každý.

Teď byste mi možná řekli, že když si kupujete brýle, chcete si je i vyzkoušet. Nebojte se, mám to tak taky. Chci vidět, jak v brýlích vypadám. I na to v Eyerim mysleli.

Mají tu super aplikaci. Prostě vezmete telefon, dáte si ho s vybraným modelem před obličej a ukáže se vám, jak budete v brýlích vypadat. Díky tomu jsem vyzkoušela tolik brýlí, kolik jsem v životě na očích neměla. Pěkně v klidu, doma – žádný spěch. Kdybych měla takhle zkoušet brýle v obchodě, asi bych prodavačky pěkně otrávila.

S touhle aplikací jsem strávila hodně času. Opravdu mě bavila. Díky ní jsem zjistila, že si mohu dovolit i takové typy obrouček, které bych předtím vyřadila.

Taky jsem zjistila, které mi nesluší. Vždycky se mi moc líbily obruby ve stylu 60. A 70.tých let – takové ty kočičí. Nevypadala jsem v nich ale vůbec dobře. Díky aplikaci jsem si je mohla prohlédnout a zjistit, že mi nesluší. Byla jsem prostě jak malá holka, která objevila něco, co jí baví. Přiznám, že jsem zkusila asi 40 (nebo víc?) brýlí – slunečních i dioptrických. Jestli můžu poradit, opravdu si to na stránkách vyhledejte, a vyzkoušejte – je to suuper služba.

Nakonec jsem měla v užším výběru troje brýle. Vyhrály ale jedny, které mi padly do oka na první pohled. Ono to tak většinou bývá. Když vám něco padne do oka na první pohled, bývá to většinou ta nejlepší volba.

Myslela jsem si, že bych v nich nevypadala dobře, protože mám celkem drobný obličej. Kupodivu mi ale sedly. A cítím se v nich skvěle. Jsou to brýle Eyerim Adhara Ash

Eyerim Adhara Ash jsou brýle z nejnovější Eyerim kolekce. Vypadají skvěle. Mají černo – šedou obrubu (mají je i ve variantě s hnědou barvou), takže nosit je můžu k jakémukoliv oblečení. Hodí se ke všemu.

Vhodné jsou pro oválné, srdcové a kulaté tváře.

Materiál použitý na výrobu je ručně zpracovaný acetát nejvyšší kvality. V porovnání s plastem je acetát lehčí a flexibilnější, má delší životnost a je 100% hypoalergenní. Technologie použitá v čočkách pohlcuje 100% škodlivých UV paprsků – takže v pohodě je můžete nosit u moře, na horách – prostě kdekoliv, i tam, kde je slunce opravdu ostré. Oči budou v bezpečí.

Brýle Adhara Ash jsou velmi slušivé. Dcera si je vyzkoušela a už je má taky, a moc si je pochvaluje.

Pokud si chcete tyto brýle prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Eyerim Adhara Ash

Pokud bych měla nějak shrnout recenzi několika slovy, napsala bych asi, že Eyerim brýle – to je skvělá kvalita za dobrou cenu.

Ono ale shrnutí pár slovy nestačí. Jsem totiž nadšená, protože mohu v klidu nakupovat brýle doma, a vím, že mi budou sedět. Díky aplikaci a chytrému telefonu se vidíte v brýlích jako byste koukali do  zrcadla. Můžu si tedy zkoušet, rozmýšlet, vybírat jak dlouho chci. To se mi prostě moc líbí. Protože do budoucna budu potřebovat i brýle dioptrické, jsem ráda, že si mohu vybrat a vyzkoušet i tento typ brýlí – obrouček a brýlových obrub je na Eyerim opravdu hodně, a pro každého. Opravdu tenhle eshop doporučuji, služby a výběr je tu prostě na jedničku s hvězdičkou!

Pokud si tedy chcete sami vybrat a vyzkoušet brýle dioptrické, nebo sluneční – celý sortiment eshopu najdete zde: Eyerim.cz

A na závěr třešnička na dortu – pokud chcete nakupovat, mám pro vás slevu 15% na jakékoliv brýle Eyerim – stačí zadat kód JANA15

 


Studentský batoh OXY Zero Geometric

 

Nastává doba nakupování školních tašek a batohů.

Vždycky, když s vnukem vybírám školní batoh, tak trochu mi bleskne hlavou vzpomínka na moje školní tašky. První byla červená, kožená, která se mi vůbec nelíbila. Jiná ale pro prvňáky nebyla, takže ji nosili skoro všichni, proto mi tolik nevadilo, že je nehezká. Druhou jsem dostala ve 4 třídě. Byla hnědá a na přezkách měla medvídka.  Co vám budu povídat, nadšení moc nebylo. Na druhém stupni byly tehdy moderní tašky přes jedno rameno – taky jsem jednu dostala, a vydržela mi přes druhý stupeň i celou střední. Ta už vypadala lépe,ale když vezmu zdravotní hledisko nošení takové tašky –vůbec se nedivím, že mám křivá záda.

Když jsem nakupovala školní tašky a batohy mým dětem, výběr už byl lepší, ale spíš designově, než z hlediska zdravotního. Tašky to prostě byly celkem hezké (kvalita téměř žádná), ale záda dětem celkem ničily.

Proto jsem opravdu moc ráda, že vnukovi můžu vybírat z batohů, které jsou hezké a hlavně – neničí dětem záda a držení těla.

Mám ráda českou značku Oxybag, která vyrábí batohy a školní tašky už od roku 2012.

Během let v Oxybag vyladili batohy k dokonalosti. Všechny jejich batohy jsou ergonomické, certifikované a plné praktických vychytávek. Vyrábí kvalitní aktovky pro prvňáčky, školáky na prvním i druhém stupni i středoškoláky. Všechny výrobky jsou tak uzpůsobeny velikosti dítěte i jeho potřebám.

U kvalitního batohu je třeba, aby měl zpevněná záda a ramenní popruhy polstrované. Tak je zajištěno, že se dětem nezařezávají popruhy do ramene, a nebolí je z nošení batohů a tašek záda.

Školní batoh má totiž veliký vliv na správný vývoj dětské páteře.

Příliš velký, nebo nekvalitní batoh může mít vliv na asymetrický vývoj páteře.

Páteř může být jednostranně přetěžována, to způsobuje bolesti (a deformace) zad a bolesti hlavy, ale i omezení pohybu díky svalové nerovnováze.

Je tedy celkem důležité, abychom kupovali aktovku nebo batoh odpovídající velikosti a věku dítěte. Jiný batoh je vhodný pro prvňáka, jiný pro čtvrťáka, nebo středoškoláka.

 U Oxybag jsem si jistá, že každý batoh je kvalitní a splňuje všechny potřebné aspekty pro správné držení těla, a nezpůsobuje dětem bolesti zad.

Certifikáty splňují opravdu všechny batohy.

Mohu tedy s klidem nechat vnuka, aby si vybral batoh, který se mu líbí. Vím, že bude zdravotně v pohodě.

Vnuka mám 13 letého. Začíná se u něj projevovat puberta, takže už začíná řešit, co si vezme na sebe, a jaké módní doplňky zvolí.

Školní batoh děti v tomto věku vnímají také jako módní doplněk. Design je pro ně důležitý. Zatímco my, dospělí volíme praktičnost, pro děti je důležitý vzhled.

Proto jsem nechala vnuka, aby si zvolil batoh podle vlastního vkusu a uvážení.

Protože v Oxybag mají výběr opravdu velký, byl výběr celkem obtížný.

Vybírali jsme ze studentských batohů. Designů a vzorů se nám líbilo asi 8 – ty postoupily do užšího výběru. Pak jsme vybírali ten, který se líbí nejvíc, a je zároveň i praktický.

Nakonec si vnuk vybral batoh, který mu padl do oka jako první. Ono se darmo neříká, že když vás něco zaujme na první pohled, bývá to většinou ta správná volba.

Vítězným batohem pro tento školní rok se tak stal Studentský batoh OXY Zero Geometric.

Na obrázku vypadá báječně, když jsem ho ale držela v ruce, líbil se mi ještě víc.

První, co mě napadlo a překvapilo, je velmi nízká hmotnost. Batoh váží jen 750 g. Pokud to srovnám se svou školní taškou, kterou jsem měla v první třídě kdysi, tak tenhle batoh je mnohem, opravdu mnohem lehčí. I přes svou velmi nízkou hmotnost přitom má nosnost 8 kg! V pohodě tedy zvládne notebook, učebnice, sešity, svačinu i pití.

Batoh má mnoho kapes (to je fajn, protože je tím mnohem přehlednější). Jedna skrytá kapsa je na zádech, a vejde se do ní 15 palcový notebook. Kapsy udělaly vnukovi asi největší radost. Hlavně malá na boku na klíče, lítačku na autobus a kartu do jídelny – to jsou věci, co ve velkých kapsách snadno zapadnou, a teď jen sáhne a má je v ruce.

Záda jsou samozřejmě polstrovaná, takže batoh na ně vůbec netlačí, a příjemně se nosí. Hrudní a ramenní popruhy jsou nastavitelné – upravit si je může každý podle sebe.

Rozměry batohu jsou 48 x 26 x 20 cm

 Objem je 22 litrů

Nosnost 8 kg

Hmotnost 750 g

Batoh je skvělý pro staršího školáka, studenta, na volnočasové aktivity i do práce.

Kromě učiva je díky vzhledu a praktickému tvaru s kapsami batoh vhodný i na volnočasové aktivity. Třeba na jízdu na kole, koloběžce, nebo skateboardu. Dobře totiž drží díky popruhům na zádech. Taky skvěle drží tvar, takže nikde nepřekáží – nerozjede se do strany, ani nevisí pod zadek, takže opravdu nebrání pohybu.

Díky kapsám mohou v batohu děti mít kromě oblečení na sport, kromě svačiny a pití třeba i přenosný reproduktor. Ze školního batohu je tak rázem batoh volnočasový.

Z batohu jsem nadšená já i vnuk. Je krásný. Barevně je sladěný do černé a šedé barvy a potisk je vkusný a přitom velmi originální. Je to moderní batoh, který se líbí.

Spokojení s výběrem školního batohu jsme doma všichni.

Vnuk je nadšený, že dostal designový batoh, a já jsem nadšená z jeho praktičnosti, a hlavně z toho, že batoh je kvalitní, a „nerozsype“ se pod váhou učení. Už se nám v minulosti stalo, že po měsíci nošení učebnic povolily u batohu švy a rohy, anebo se zničil zip. Tohle u Oxy Bag batohu nezhrozí. Švy jsou pevné, zesílené, zipy kvalitní a dobře se rozepínají.

Díky poctivému a kvalitnímu zpracování batoh vydrží i nešetrné puberťákovo zacházení. A co je hlavní – vnukova záda budou zdravá a nebudou bolet. Co si budeme povídat, na zádech děti někdy v batozích do školy nosí opravdu hodně učení a pomůcek, takže váha, kterou děti na zádech mají je velká.

Díky polstrovaným zádům batoh netlačí do zad, a polstrované, vypodložené ramenní popruhy brání zařezávání se do ramen dětí i při velké váze učiva. Když si vzpomenu, jak mě jako dítě od aktovky bolela záda, docela dnešním dětem to polstrování na zádech a ramenou závidím. Je to velmi pohodlné. Zkusila jsem si dát na záda plný batoh knížek a kromě váhy batohu, kterou jsem samozřejmě vnímala, mě nikde nic netlačilo. Někdy je fajn si zkusit „na vlastní kůži“, co mají děti na zádech, a hned nám dojde, jak je důležité dát jim do školy batoh, který je pro ně vyrobený a pohodlný.

Pokud si tenhle krásný, a kvalitní batoh chcete prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Studentský batoh OXY Zero Geometric

Celý sortiment eshopu s kvalitními českými aktovkami a batohy pro všechny věkové kategorie si můžete prohlédnout zde:  Oxybag.cz

Na závěr třešnička na dortu v podobě slevového kódu 10% na celý nákup na OXYBAG. Stačí zadat kód JANA10