Testování rozvoz květin a další služby


Recenze na fotoknihu Saal.Digital.cz

Chtěla bych se vám pochlubit krásnou fotoknihou. Fotoknihu jsem vytvořila na stránkách www.saal-digital.cz.
Je to moje první fotokniha, kterou jsem vytvořila sama, tak jsem na ni patřičně hrdá.Nejdřív jsem z toho měla strach- nejsem vůbec technický tip, takže jsem se bála, jestli pochopím vkládání fotek. Stáhla jsem si program na stránkách Saal Digital CZ – nainstaloval se sám jediným klinutím, takže i pro laika jako jsem já velmi snadno. Chvilku jsem si program prohlížela, abych pochopila, jak s ním pracovat, ale jde to opravdu jednoduše. V podstatě si zvolíte, jaký typ výrobku budete chtít – jestli fotoknihu, fotoobraz nebo jiné produkty a začnete pracovat. Zvolila jsem si fotoknihu a pak už mi program sám nabízel, co si chci vybrat. Vybrala jsem si 48 stránkovou knihu v pevných deskách s lesklými fotkami. Můžete si sami vybrat, jaké rozvržení fotek na stránkách chcete, jestli chcete fotky lesklé, nebo matné, můžete si na stránku vložit popisek. Prostě si víceméně s vkládáním už jen hrajete. Přímo na stránce si můžete fotku i otočit nebo oříznout. Samozřejmě lze si v průběhu tvoření knihu uložit a pokračovat ve chvíli, kdy máte čas. Když jste si jistí, že kniha je hotová, program ještě zkontroluje, jestli někde nemáte fotku jinak, než by měla být (což já jako laik jsem velmi ocenila)ú a uložíte. Pak už jen dáte nahrát fotky – za pár minut je hotovo, a fotokniha jde do tisku. Potvrzení o odeslání knihy mi přišlo emailem, včetně odkazu na fotoknihu, který můžete sdílet mezi své přátele, nebo se na fotky podívat, než kniha přijde domů. Informace o odeslání přijde emailem, takže jste stále informováni o stavu objednávky. Fotoknihu mám během pár dní v ruce, je velmi hezká, vypadá líp, než jsem čekala – fotky jsou krásně lesklé, ostré, vnitřní strany jsou na pevném papíru, který se neničí prohlížením, nijak se neohýbá- takže fotokniha se nebude ničit prohlížením. Kvalita fotoknihy – obálky i stránek je velmi vysoká. Fotoknihu od @Saal.Digital.cz mohu jen doporučit. Je profesionálně zpracovaná
 

 


 

Rozvoz květin Florea.cz

 

Florea.cz

Protože se blíží Valentýn, přemýšlela jsem, jakou inspiraci bych vám na svých stránkách nabídla na Valentýnský dárek.  A pak jsem na internetu našla úžasnou službu - doručování květin. Na Valentýna je květina nejhezčí dárek pro každou ženu. Květinou přece vyjádříme city i beze slov.

Samozřejmě, že poslat květinu lze kdykoliv – pro radost, k narozeninám, k svátku, výročí, nebo prostě z lásky.

Já jsem pro Vás tuhle službu vyzkoušela na stránkách www.florea.cz.

A jsem nadšená. Zatímco v běžném květinářství jste limitováni výběrem květin z momentální nabídky, často stojíte frontu a čekáte na navázání květů do kytice, tohle na stránkách Florea nepoznáte. V klidu si doma vyberete květinu, jakou chcete- v nabídce je jich opravdu velké množství, nebo si necháte uvázat takovou květinu, jakou chcete.

Pokud si nejste čímkoliv jisti, použijte na stránkách Florea chat nebo zavolejte na telefonní číslo 723 35 00 00 (od 8hodin do 22hodin). Vyzkoušela jsem okénko chatu a velmi příjemná paní mi odpověděla prakticky okamžitě. Postup objednávky není vůbec složitý, na stránkách je přímo návod, jak při nákupu postupovat.

Společně jsme vybrali květinu- mě velmi zaujaly květiny v krabičce – jsou nádherně uvázané a nemusíte shánět vázu, krabička Vám ji nahradí. Ke květině můžete nechat napsat jakýkoliv vzkaz nebo vyznání. Květiny jsem objednávala ve středu večer a nebyl žádný problém nechat je doručit hned následující den. Domluvila jsem tedy doručení na čtvrtek. Květiny jsem nechala doručit do malého městečka na Vysočině – a ani to nebyl vůbec žádný problém. Po objednání služby doručení květin Vám přijde potvrzovací sms, další sms dostanete s upřesněním času doručení a kontaktu na kurýra, který květiny bude doručovat. Pokud v danou dobu nebudete na adrese doma, kurýr vám květiny doručí kamkoliv, stačí se jen domluvit.

Doručení proběhlo v naprostém pořádku v přesně určeném čase, kurýr (velmi milý) květiny předal.

Takže ve shrnutí – doručování květin na stránkách Florea.cz je opravdu na velmi profesionální úrovni, ochotně vám poradí a pomůžou s čímkoliv- v podstatě nic není problém, výběr květin na stránkách je opravdu úžasný- vybere si každý – klasické řezané květiny, nebo novinku, kterou jsem zvolila já-květiny v krabičce, ke kterým dostanete i roztok na zalévání, aby vám květiny co nejdéle v krabičce vydržely ( pokud se o květinách v krabičce chcete dozvědět více, stačí kliknout zde: květiny v krabičce ). Pokud chcete překvapit svého partnera, partnerku, nebo třeba maminku, mohu vám doručování květin na www.florea.cz opravdu jen doporučit, já sama už nebudu kupovat květiny v klasickém květinářství, vyberu si kytici v klidu doma, z velmi dobré nabídky květin a nechám si je doručit. Platební metody můžete zvolit, jaké vám vyhovují – pokud chcete platit převodem na účet, berte do úvahy, že je třeba objednat s předstihem, květiny budou doručovány až po připsání platby-takže je lépe zvolit platbu kartou, kde je platba připsána hned.

Pokud tedy chcete na Valentýna, narozeniny nebo nějaké jiné výročí, či oslavu darovat květiny, zvolte službu doručování květin na Florea.cz. Já jsem ji vyzkoušela a jsem velmi spokojená.

Kytice mix 002 (výprodej z focení)


Boxio.cz skvělý tip na dárek

Moc ráda dávám dárky. A moc ráda vymýšlím pro své blízké dárky osobní, podle toho, co mají rádi. Dárky netradiční a neotřelé. Jen je to nějak čím dál tím těžší. Třeba tatínek pořád říká, že nic nepotřebuje, a dávat mu každý rok bačkory a dívat se jak hraje překvapeného, to opravdu nechci.

A pak jsem objevila www.boxio.cz.

Je to firma s předplatným dárkových balíčků. Můžete si objednat překvapení pro sebe, nebo své blízké na dobu, kterou si sami zvolíte. Pokud chcete, můžete si vybrat balíčky na dobu tří, šesti, nebo dvanácti měsíců. Po tu dobu budete dostávat balíček s překvapením. Vyberete si podle typu zásilky, jestli chcete překvapení s vínem, vínem exklusive, nebo pivem. Ani vy nebudete vědět, jaké překvapení vám v balíčku přijde.

Pokud si zvolíte víno, můžete si vybrat, jestli v balíčku chcete jednu, dvě, nebo tři lahve – podle množství lahví a doby zasílání se odvíjí i cena balíčků s překvapením.

Pokud jste pivaři, i tady si můžete vybrat množství lahví v balíčku a dobu zasílání.

A pokud byste měli obavy, že dostanete zboží, které můžete koupit v každém supermarketu, budete jistě mile překvapeni tím, že v balíčku najdete vždy zboží, které není v běžné prodejní síti k dostání. Firma Boxio totiž spolupracuje s malými českými rodinnými firmami, nebo podniky, o kterých jste možná ani neslyšeli. Zboží, které dostanete, je tedy velmi exkluzivní. Spolu s produkty vám v každém balíčku přijde i jakýsi krátký „životopis“, ve kterém se seznámíte s výrobkem i firmou, od které vám daný dárek přišel, a nějaká zajímavost o firmě nebo produktu.

Už jste zvědaví? Já jsem také byla. A tak jsem službu vyzkoušela. A jsem nadšená. Krásně zabalený balíček přišel hned na začátku měsíce. A tak pokud někomu dáte dárek „předplatné“ Boxio balíčků, nebo uděláte radost každý měsíc sobě, věřte, že budete překvapení a spokojení. A můžete se těšit na další měsíc a další překvapení. Dárek Boxio balíčků je originální, kvalitní, dostanete super exkluzivní zboží a ještě si u rozbalování užijete napětí, překvapení i pocit radosti. A o to nám přece u dárků jde v první řadě. Takže pokud jako já dáváte dárky s nápadem, podívejte se na Boxio.cz.