Testování služby (rozvoz květin a další služby)


Recenze na fotoknihu Saal.Digital.cz

Chtěla bych se vám pochlubit krásnou fotoknihou. Fotoknihu jsem vytvořila na stránkách www.saal-digital.cz.
Je to moje první fotokniha, kterou jsem vytvořila sama, tak jsem na ni patřičně hrdá.Nejdřív jsem z toho měla strach- nejsem vůbec technický tip, takže jsem se bála, jestli pochopím vkládání fotek. Stáhla jsem si program na stránkách Saal Digital CZ – nainstaloval se sám jediným klinutím, takže i pro laika jako jsem já velmi snadno. Chvilku jsem si program prohlížela, abych pochopila, jak s ním pracovat, ale jde to opravdu jednoduše. V podstatě si zvolíte, jaký typ výrobku budete chtít – jestli fotoknihu, fotoobraz nebo jiné produkty a začnete pracovat. Zvolila jsem si fotoknihu a pak už mi program sám nabízel, co si chci vybrat. Vybrala jsem si 48 stránkovou knihu v pevných deskách s lesklými fotkami. Můžete si sami vybrat, jaké rozvržení fotek na stránkách chcete, jestli chcete fotky lesklé, nebo matné, můžete si na stránku vložit popisek. Prostě si víceméně s vkládáním už jen hrajete. Přímo na stránce si můžete fotku i otočit nebo oříznout. Samozřejmě lze si v průběhu tvoření knihu uložit a pokračovat ve chvíli, kdy máte čas. Když jste si jistí, že kniha je hotová, program ještě zkontroluje, jestli někde nemáte fotku jinak, než by měla být (což já jako laik jsem velmi ocenila)ú a uložíte. Pak už jen dáte nahrát fotky – za pár minut je hotovo, a fotokniha jde do tisku. Potvrzení o odeslání knihy mi přišlo emailem, včetně odkazu na fotoknihu, který můžete sdílet mezi své přátele, nebo se na fotky podívat, než kniha přijde domů. Informace o odeslání přijde emailem, takže jste stále informováni o stavu objednávky. Fotoknihu mám během pár dní v ruce, je velmi hezká, vypadá líp, než jsem čekala – fotky jsou krásně lesklé, ostré, vnitřní strany jsou na pevném papíru, který se neničí prohlížením, nijak se neohýbá- takže fotokniha se nebude ničit prohlížením. Kvalita fotoknihy – obálky i stránek je velmi vysoká. Fotoknihu od @Saal.Digital.cz mohu jen doporučit. Je profesionálně zpracovaná
 

 


 

Rozvoz květin Florea.cz

 

Florea.cz

Protože se blíží Valentýn, přemýšlela jsem, jakou inspiraci bych vám na svých stránkách nabídla na Valentýnský dárek.  A pak jsem na internetu našla úžasnou službu - doručování květin. Na Valentýna je květina nejhezčí dárek pro každou ženu. Květinou přece vyjádříme city i beze slov.

Samozřejmě, že poslat květinu lze kdykoliv – pro radost, k narozeninám, k svátku, výročí, nebo prostě z lásky.

Já jsem pro Vás tuhle službu vyzkoušela na stránkách www.florea.cz.

A jsem nadšená. Zatímco v běžném květinářství jste limitováni výběrem květin z momentální nabídky, často stojíte frontu a čekáte na navázání květů do kytice, tohle na stránkách Florea nepoznáte. V klidu si doma vyberete květinu, jakou chcete- v nabídce je jich opravdu velké množství, nebo si necháte uvázat takovou květinu, jakou chcete.

Pokud si nejste čímkoliv jisti, použijte na stránkách Florea chat nebo zavolejte na telefonní číslo 723 35 00 00 (od 8hodin do 22hodin). Vyzkoušela jsem okénko chatu a velmi příjemná paní mi odpověděla prakticky okamžitě. Postup objednávky není vůbec složitý, na stránkách je přímo návod, jak při nákupu postupovat.

Společně jsme vybrali květinu- mě velmi zaujaly květiny v krabičce – jsou nádherně uvázané a nemusíte shánět vázu, krabička Vám ji nahradí. Ke květině můžete nechat napsat jakýkoliv vzkaz nebo vyznání. Květiny jsem objednávala ve středu večer a nebyl žádný problém nechat je doručit hned následující den. Domluvila jsem tedy doručení na čtvrtek. Květiny jsem nechala doručit do malého městečka na Vysočině – a ani to nebyl vůbec žádný problém. Po objednání služby doručení květin Vám přijde potvrzovací sms, další sms dostanete s upřesněním času doručení a kontaktu na kurýra, který květiny bude doručovat. Pokud v danou dobu nebudete na adrese doma, kurýr vám květiny doručí kamkoliv, stačí se jen domluvit.

Doručení proběhlo v naprostém pořádku v přesně určeném čase, kurýr (velmi milý) květiny předal.

Takže ve shrnutí – doručování květin na stránkách Florea.cz je opravdu na velmi profesionální úrovni, ochotně vám poradí a pomůžou s čímkoliv- v podstatě nic není problém, výběr květin na stránkách je opravdu úžasný- vybere si každý – klasické řezané květiny, nebo novinku, kterou jsem zvolila já-květiny v krabičce, ke kterým dostanete i roztok na zalévání, aby vám květiny co nejdéle v krabičce vydržely ( pokud se o květinách v krabičce chcete dozvědět více, stačí kliknout zde: květiny v krabičce ). Pokud chcete překvapit svého partnera, partnerku, nebo třeba maminku, mohu vám doručování květin na www.florea.cz opravdu jen doporučit, já sama už nebudu kupovat květiny v klasickém květinářství, vyberu si kytici v klidu doma, z velmi dobré nabídky květin a nechám si je doručit. Platební metody můžete zvolit, jaké vám vyhovují – pokud chcete platit převodem na účet, berte do úvahy, že je třeba objednat s předstihem, květiny budou doručovány až po připsání platby-takže je lépe zvolit platbu kartou, kde je platba připsána hned.

Pokud tedy chcete na Valentýna, narozeniny nebo nějaké jiné výročí, či oslavu darovat květiny, zvolte službu doručování květin na Florea.cz. Já jsem ji vyzkoušela a jsem velmi spokojená.

Kytice mix 002 (výprodej z focení)


Boxio.cz skvělý tip na dárek

Moc ráda dávám dárky. A moc ráda vymýšlím pro své blízké dárky osobní, podle toho, co mají rádi. Dárky netradiční a neotřelé. Jen je to nějak čím dál tím těžší. Třeba tatínek pořád říká, že nic nepotřebuje, a dávat mu každý rok bačkory a dívat se jak hraje překvapeného, to opravdu nechci.

A pak jsem objevila www.boxio.cz.

Je to firma s předplatným dárkových balíčků. Můžete si objednat překvapení pro sebe, nebo své blízké na dobu, kterou si sami zvolíte. Pokud chcete, můžete si vybrat balíčky na dobu tří, šesti, nebo dvanácti měsíců. Po tu dobu budete dostávat balíček s překvapením. Vyberete si podle typu zásilky, jestli chcete překvapení s vínem, vínem exklusive, nebo pivem. Ani vy nebudete vědět, jaké překvapení vám v balíčku přijde.

Pokud si zvolíte víno, můžete si vybrat, jestli v balíčku chcete jednu, dvě, nebo tři lahve – podle množství lahví a doby zasílání se odvíjí i cena balíčků s překvapením.

Pokud jste pivaři, i tady si můžete vybrat množství lahví v balíčku a dobu zasílání.

A pokud byste měli obavy, že dostanete zboží, které můžete koupit v každém supermarketu, budete jistě mile překvapeni tím, že v balíčku najdete vždy zboží, které není v běžné prodejní síti k dostání. Firma Boxio totiž spolupracuje s malými českými rodinnými firmami, nebo podniky, o kterých jste možná ani neslyšeli. Zboží, které dostanete, je tedy velmi exkluzivní. Spolu s produkty vám v každém balíčku přijde i jakýsi krátký „životopis“, ve kterém se seznámíte s výrobkem i firmou, od které vám daný dárek přišel, a nějaká zajímavost o firmě nebo produktu.

Už jste zvědaví? Já jsem také byla. A tak jsem službu vyzkoušela. A jsem nadšená. Krásně zabalený balíček přišel hned na začátku měsíce. A tak pokud někomu dáte dárek „předplatné“ Boxio balíčků, nebo uděláte radost každý měsíc sobě, věřte, že budete překvapení a spokojení. A můžete se těšit na další měsíc a další překvapení. Dárek Boxio balíčků je originální, kvalitní, dostanete super exkluzivní zboží a ještě si u rozbalování užijete napětí, překvapení i pocit radosti. A o to nám přece u dárků jde v první řadě. Takže pokud jako já dáváte dárky s nápadem, podívejte se na Boxio.cz.


Internetový vyhledávač Favi.cz

Dnes bych vám chtěla představit internetový vyhledávač nábytku a bytových dekorací Favi.cz.

Poprvé jsem si Favi.cz  všimla v reklamě v televizi – taková ta reklama, kde usměvavá paní sděluje, že na Favi.cz mají nábytek – HODNĚ nábytku. Mě se ta reklama líbí. Je jednoduchá, vtipná, nevtíravá a přitom zaujme. Mám ráda nevtíravé a chytré reklamy, co na mne neútočí a nenutí mi jeden výrobek jako nejlepší na světě. Proto jsem byla zvědavá, kolik že nábytku na Favi mají. A tak jsem nelenila, zapnula počítač a ..první co mě napadlo: Nekecali, mají  tam fakt hodně nábytku.

Nejdřív jsem si myslela, že Favi.cz je obchod s nábytkem. Ale není to tak – je to internetový vyhledávač nábytku a bytových dekorací, sdružují více než 500 ověřených eshopů a obchodů s nábytkem a dekoracemi. Sami tedy nic neprodávají, jen pomůžou s vyhledáváním.

Vyhledávání je velmi snadné a přehledné. Vybírat můžete z několika kategorií – nábytek, dekorace, textil, rekonstrukce, svítidla a slevy. Nábytek si můžete vybírat i podle umístění – kategorie obývák, koupelna, kuchyně, ložnice, předsíň, pracovna a zahrada.

Vše je pěkně přehledně zpracované do kategorií.  Řazení pro snadný výběr je taky promyšlené do detailu – chcete vybírat podle ceny? Není to problém – vyberete si levnější nebo dražší…Nebo vybíráte podle materiálu? I tahle možnost výběru tady je. A dál podle barvy, potahu, dekoru, stylu – prostě na co si vzpomenete, tu najdete. Vyhledávání se tak stává opravdu jednoduché. Bez složitostí si vyberete, co potřebujete. A nejen nábytek, ale i bytové doplňky a dekorace.  Já jsem například v dekoracích našla spoustu věcí, o kterých jsem ani nevěděla, že je vlastně nutně potřebuji, a taky spoustu tipů na dárky.

A protože pro vás všechno ráda zkouším, vyzkoušela jsem i objednat zboží.

Přece jen Favi.cz je hlavně internetový vyhledávač nábytku, vybrala jsem tedy nábytek -  lakovanou ratanovou stoličku. Ratan jako přírodní materiál mám moc ráda, a místa na sezení u nás nikdy není dost, hlavně když se sejde celá rodina, o místo k sezení je trochu boj.

Vybrala jsem si tedy zboží, jaké jsem chtěla, pak stačilo kliknutí a Favi.cz mne přesměrovalo na stránku, kde stoličku prodávají. Tam jsem nakoupila, a pak už jen čekala na zboží. Obchod proběhl k mé velké spokojenosti - vše v pohodě, žádný stres,příjemné vybírání i nákup. Se stoličkou jsem moc spokojená a moc se mi líbí.

Je fajn, že všechny eshopy, ze kterých zboží Favi.cz vyhledává a nabízí, jsou ověřené. Nemusíte se tedy bát nakupovat – vše, co si vyberete, vám zaručeně přijde v pořádku.

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, stačí napsat email, nebo zavolat na infolinku, ochotně vám poradí se vším, co potřebujete.

Vyhledávač nábytku Favi.cz vám usnadní nákup nábytku i dekorací v každém směru. Už nemusím složitě vyhledávat, kde mají typ nábytku, který zrovna sháním – stačí si prostě vybrat typ, vzor a druh a na vyhledávači si z obrázků vyberu ten, který potřebuji za výhodnou cenu.

A protože jsem zjistila, že ta úžasná ratanová stolička, kterou jsem si na favi.cz je nejen krásná, ale i praktická a kromě funkce sezení je bezva i jako podnožka, nebo jako odkládací (a dekorační) stolek. A na stolku by se rozhodně vyjímala krásná vázička – a kde jinde ji najít než na Favi, že? Rozhodně tenhle super vyhledávač vyzkoušejte.

Zlákal vás internetový vyhledávač Favi.cz k nákupu? Stačí kliknout zde a můžete vybírat: Favi.cz


cashback portál Tipli.cz

 

Blíží se vánoce a s nimi čas nakupování. Snažíme se pro své milované vymyslet ten nejlepší dárek pro radost, a občas pak po vánocích s hrůzou sledujeme, kolik peněz jsme utratili.

Ale jde to i jinak.  Můžeme nakoupit dárky a za nákup dostat zaplaceno.. Pro ty, kteří tenhle bezva způsob nakupování neznají – je to v podstatě provize za nákup v obchodě – nakoupíte jak jste zvyklí, jen vám obchod za nákup zaplatí předem dané procento z nákupu jako provizi..

A takovou skvělou službu vám nabídne Tipli.cz. Tipli.cz je cashback portál – většina obchodů a obchodníků je ochotna zaplatit za přivedení zákazníků. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. Cashback jednoduše znamená, že jste odměněni za vaše nákupy na Tipli.cz.

V nabídce Tipli.cz je více než 450 obchodů a denně přibývají další. Chcete-li nakoupit, stačí na stránce Tipli vyhledat váš oblíbený obchod a prokliknout do obchodu pomocí oranžového tlačítka. Další postup je zcela stejný jako při běžném nákupu - vyberte a objednáte si zboží.

Pokud svůj oblíbený obchod na Tipli.cz nenajdete, stačí Tipli.cz kontaktovat,a oni se pokusí s obchodem navázat spolupráci.

Obchody jsou velmi přehledně uspořádány do kategorií, takže snadno najdete ten svůj, ve kterém chcete nakupovat, nebo si vyberete z nabídky – u každého obchodu je napsané procento, které vám bude z celkové částky nákupu vráceno na váš účet.

Kategorie obchodů: Móda, dovolená, Elektro a PC, domácnost a zahrada, jídlo, krása a zdraví, služby, hobby a zábava, maminky a děti, zahraniční a ostatní.

Pro mne je tenhle způsob nakupování novinkou, a protože jsem zvědavá, vyzkoušela jsem ho pro vás.

Zaregistrovala jsem se na stránkách Tipli.cz – nemusíte se bát žádných složitých registrací – stačí jméno a příjmení, email a číslo účtu, na který budete chtít posílat zpět své peníze získané cashbackem.

Registrace je snadná, v momentě jsem mohla začít vybírat z nabídky obchodů.

Vybrala jsem si obchod www.novakabelka.cz – kabelek a podobných módních doplňků nemá žádná žena nikdy dost, ani já nejsem výjimkou. Na první pohled mne zaujala krásná kožená peněženka Nero. Je tak akorát do ruky - šířka 14,5 cm výška 8,5 cm. Barva je černá. Přihrádka na mince je na praktický kovový uzávěr (– já nemám ráda na peněžence zipy, protože se často porouchají nebo si o ně zatrhnu nehet). Přihrádka na bankovky je dostatečně velká. Většina z nás je zvyklá nosit v peněžence kreditní karty – do peněženky Nero se vejde 9 kreditních nebo věrnostních karet.

Peněženka je velmi kvalitně zpracovaná, je tak akorát do ruky – černá lesklá kůže velmi dobře vypadá. Původně jsem plánovala peněženku darovat mamince jako dárek, ale je tak krásná, že si ji nechám. A protože peněženka by měla vždycky barevně ladit s kabelkou, ráda se do obchodu novakabelka.cz vrátím, a vyberu si ještě nějakou pěknou kabelku. S nakupováním v obchodě jsem byla velmi spokojená – zboží je zde přehledně uspořádáno a eshop vám zboží velmi rychle doručí. Já jsem si objednala odpoledne, a druhý den jsem měla peněženku doma ( tam už pak záleží na rychlosti dopravce, eshop ale objednávku vyřídil opravdu bleskurychle).

Pokud chcete koupit peněženku Nero, klikněte zde: kožená černá peněženka Nero 

Celý sortiment eshopu si prohlédnete zde: www.novakabelka.cz

Peněženku mám tedy doma, a teď jsem byla zvědavá, jak bude probíhat odměna na Tipli.cz.

Podle pravidel Tipli.cz jsou odměny připsány po potvrzení obchodu eshopem. (Vše se dočtete v sekci často kladené otázky – je to tam popsáno opravdu srozumitelně.) Mě byla odměna potvrzena rychle a připsána hned druhý den. Opravdu mne překvapilo, jak je to vlastně jednoduché. Navíc vám díky Tipli.cz neuteče už žádná sleva – emailem jste upozorňováni na nejlepší akce a slevy v obchodech. Pokud nemáte rádi tyto informační emaily, můžete si je samozřejmě vypnout, já si ale teď před vánoci ráda nechám slevové nabídky zasílat.

Měla jsem trochu obavy, že se mi nebude chtít hledat každý obchod v nabídce, když budu chtít něco nakupovat- i tady ale Tipli.cz mysleli na všechno – velmi jednoduše jsem si nastavila do prohlížeče chrome doplněk, který mne upozorní, že obchod, ve kterém chci nakupovat je v nabídce tipli.cz, stačí kliknout na oranžové okénko v upozornění a tipli vás přesměruje do daného eshopu, kde nakupujete, jak jste zvyklí. Jen s tím rozdílem, že za tenhle nákup dostanete odměnu. A protože na vánoce nakupujeme všichni víc, než obvykle, určitě vás překvapí, kolik peněz se vám za váš nákup vrátí zpátky. Já jsem zatím velmi spokojená. A protože jsem hodně zvědavá, ještě se k nakupování s cashbackem na tipli.cz za nějaký čas vrátím, a sdělím vám zkušenosti po delším používání, až si tenhle způsob nakupování více „osahám“. Takže neváhejte – za vyzkoušení to rozhodně stojí, a proč si nechat utíkat mezi prsty peníze, za které si můžete koupit třeba novou kabelku – vždyť nakupováním si na Tipli.cz vlastně šetříte.

Jak cashback portál Tipli.cz funguje, a zaregistrovat se můžete zde. www.tipli.cz

zde si prohlédněte krátké video, jak Tipli.cz funguje: video ukázka Tipli.cz