Testování kosmetika


 

Kosmetika priody - testování PRIODY - Kolagenové sérum s HA a extraktem z Gotu Kola (30ml) a PRIODY - Regenerační noční krém s čistým hlemýždím extraktem (50ml)

 

Vyzkoušela jsem dva produkty  z kosmetické řady Priody. Jedná se jmenovitě o Collagen + HA sérum s HA extraktem z Gotu Kola  a Regeneration Night Cream.

S přibývajícím věkem se mění i má pleť. Tam , kde dřív byly vidět maximálně vrásky od smíchu se nyní objevují vrásky trvalejšího charakteru, pleť má nejednotný odstín, je dehydrovaná a stává se čím dákl víc citlivější. Ráda proto používám kvalitní kosmetiku, která nedráždí pokožku a hydratuje.

Kolagenové sérum se velmi dobře nanáší, a dobře se i do pleti vstřebává. Stačí nanést pár kapiček na obličej a krk. Už po pár dnech používání mám pocit jemnější pleti, ztrácí se nejednotná barevnost pleti a hlavně je pleť hydratovaná. Pocit z pleti je velmi příjemný, zmizelo pnutí (tím, že pleť není tak vysušená je stále jemná a působí pružnějším dojmem). Používání Kolagenového séra je mi velmi příjemné. I na krku vypadá pokožka po používání séra lépe

Noční Priody Regenerační krém se velmi dobře roztírá, není parfémovaný,  což je příjemné, dobře se i vstřebává. Stačí ho nanášet poměrně malé množství. Ráno po probuzení je pocit z pleti velmi příjemný, pokožka je krásně hydratovaná, jemná, není podrážděná- u mne tento regenerační krém přinesl i zklidnění pokožky, mám pokožku se sklonem k velkému vysušování, občas se lehce olupuje a popraská, tyhle pocity a problémy po používání regeneračního krému v kombinaci s HA sérem zmizely, pleť mám bez prasklinek, bez olupování, je pružnější a mizí pigmentové skvrnky, které se jmi občas objevovaly. Mám pocit, že i počínající vrásky jsou méně vidět – tím, že je pleť hydratovanější a pružnější jsou vrásky méně výrazné.

Oba dva Priody výrobky se velmi snadno používají, na použití je třeba celkem malé množství, takže vydrží poměrně dlouho, dobře se vstřebávají, nejsou parfémované, což je příjemné, protože nemám ráda výrazně parfémované krémy. Celkový dojem z obou přípravků je velmi pozitivní, moje pleť je hydratovanější, vypnutější, jsem velmi spokojená, je to zatím asi nejlepší přípravek na mou citlivou pleť jaký jsem používala, rozhodně budu tutu řadu používat i nadále, je kvalitní a ráda si za ni připlatím. Můj dojem je výborný, oba výrobky mi velmi vyhovují a mohu je jen doporučit

PRIODY | Kolagenové sérum s kyselinou hyaluronovou a výtažkem z Gotu Kola

PRIODY | Regenerační noční krém s čistým hlemýždím extraktem


Pleťová maska RIXOR 24 Gold Nano Crystal Facial Mask

Pod tímhle dlouhým názvem se skrývá korejská pleťová maska s částečkami zlata a je to opravdu takový zlatý poklad pro vaši pleť. Já jsem byla hodně zvědavá, jak tahle zázračná maska funguje, obecně k novým věcem přistupuji opatrně a lehce nedůvěřivě. Mám citlivou pleť, takže nemůžu používat všechny přípravky bez podráždění.  A protože mám jako většina z nás ráda relax a hlavně trochu bojuji s hydratací pleti a rozšířenými póry, tenhle zázrak v kosmetice jsem se rozhodla vyzkoušet. A udělala jsem dobře. Maska je snadná na použití, přikládá se na 30 minut, takže jsem si zapálila svíčku, pustila si relaxační hudbu, aplikovala jsem si masku a užívala jsem si odpočinek. Čekala jsem , jestli mě maska nezačne svědit, nebo lehce pálit ,ale přestože v návodu je upozornění, že může lehce štípat, já jsem tenhle problém neměla. Musíte si při aplikaci dávat velký pozor, aby maska nepřišla do kontaktu s očima, jiné omezení při aplikaci není. A po 30 minutách masku sundáte, neomýváte, jen zbytky lehce vmasírujete do tváře. Takže žádný problém se sundáváním masky, žádné odmývání a podobné věci. Maska se plně vstřebá. A musím uznat, že jsem měla velmi příjemné pocity. Kůže na obličeji mě přestala pnout, , je jemná a vláčná, prostě je mi fajn.

Při aplikaci masky je třeba dbát některých doporučení:

1/ masku použijte hned po otevření obalu. Pokud necháte otevřený obal a masku nepoužijete,tak vyschne a nepůjde použít

2/ maska je jednorázová, používá se 20-30 minut, déle není třeba ji na obličeji mít,, nenechává se tedy na obličeji déle a nikdy ne třeba přes noc.

3/ samozřejmě pokud vám bude použití masky nepříjemné, bude vás štípat, pálit, nebo se objeví vyrážka nebo otok, masku neprodleně z obličeje sundejte – nejsme všichni stejní,a kdo má citlivější pleť, nemusí samozřejmě snášet některé složky masky

4/ neaplikujte si masku těsně po opalování

5/ pokud máte nějaké problémy s pokožkou jako hluboké akné, maska není pro vás doporučována

6/ pokud máte v obličeji nějaké poranění, masku na tyto místa neaplikujte

7/ vyvarujte se kontaktu masky s očima – v opačném případě ihned opatrně ale důkladně vypláchněte oči vodou

8/ maska je jednorázová, nepoužívejte ji opakovaně

Doba trvanlivosti masky je 24 měsíců od data výroby vyznačeného na obale

Složky pleťové masky RIXOR 24K Gold Nano Crystal Facial Mask jsou přírodní.
Složení: Voda, Chitosan, Glycerin, Arbutin, výtažek z Chondrus Crispus (mořská řasa puchratka kadeřavá), Ascorbic Acid, Tocopherol, Zlato, TocopherylAcetate, CeratoniaSiliquaGum, Quaternium-15(Dowicil200), kyselina hyaluronová, LavandulaAngustifolia(Lavender) Oil

A to je vše, co je třeba o pleťové masce vědět. Teď už je jen na vás užít si skvělou relaxaci a pocit z příjemné pleti na obličeji. Tahle maska je takový malý zázrak , který vaši pleť hydratuje, zjemní a budete se cítit jako princezna .

Masku na testování pro Vás mi laskavě poslali z ELLEMARE COSMETICS a já jim tímto děkuji.

 

facebooková stránka klikněte zde:  ELLEMARE COSMETICS


 

Růžová kosmetika - krása jako pro princezny

Miluji růže. Nejen pro jejich krásu, ale i pro jejich vůni. Už jako malá jsem vůni růží měla moc ráda- babička měla velikou růžovou zahradu, v ní pěstovala spoustu odrůd růží, byly krásné. A s večerem i nádherně voněly. Voněla každá trochu jinak, a byla to vůně velmi příjemná a opojná. Pamatuji se, že vždycky večer po práci si babička s dědou chodili sednout na lavičku do růžové zahrady. Jen tak seděli, někdy si povídali, někdy jen mlčeli, dívali se na růže a užívali si, jak hezky voní. Tehdy jsem nechápala, jak můžou vydržet jen tak sedět a dívat se – dnes už to vím, a dala bych nevím co za to, moci si někdy s nimi sednout na lavičku a užívat si tu krásu.

Myslím ale, že od té doby mám moc ráda vůni růží – kdykoliv ji ucítím, jako by mě pohladila babička.

Proto jsem s velkou radostí pro vás testovala růžovou kosmetiku od firmy Ellemare.

Dala jsem si záležet. Mám poměrně citlivou pleť, takže jsem používala kosmetiku pravidelně, abych poznala, jestli na ni nebudu reagovat citlivě. A jsem moc ráda, že mě krémy nijak nedráždí, jsou mi velmi příjemné, pleť mám jemnou a – jak jinak-krásně voňavou po růžích.

Nejvíc jsem si oblíbila masážní houbičku s mýdlem.

Nádherně voní a jako skvělý bonus má anti celulite účinek. Takže sbohem celulitido – já už jsem svůj výrobek na boj s tebou objevila a jen tak se ho nevzdám. Houbička spojená s mýdlem je skvělý výrobek – máte ji hned po ruce a nemusíte nikde složitě hledat gel nebo krém a houbičku – je to vyřešeno pěkně dohromady.

Pleťový krém AntiAge s obsahem Q10 – je bez parabenů, velmi příjemná jemná růžová vůně, snadno se roztírá, rychle se vsákne, nenechává po sobě na pleti mastný film, pleť je po něm vypnutější – takže jsem spokojena, splnil opravdu to, co nabízí.

Denní a noční krém – oba jsou bez parabebenů, jemná růžová vůně je velmi příjemná. Oba krémy mohu doporučit, nedráždí pleť, pleť je po nich hydratovanější, nepne, naopak je jemnější a vláčnější, lehce se roztírá i vstřebává.

Další z vyzkoušených produktů je Anti Age Serum with Argilerine B-Effecct – sérum opět neobsahuje žádné parabeny, obsahuje bulharskou růžovou vodu (takže opět ta úžasná jemná růžová vůně), vhodný i pro citlivou pokožku, nedráždí. Pleť je po něm příjemně vypnutá.

A posledním výrobkem je Softening Lip Balsam (s UV filtrem) Argan & Rose -  jemně vonící velmi příjemný balzám na rty, se kterým vaše rty nebudou nikdy popraskané.

Doufám, že jsem Vás nalákala k použití růžové kosmetiky a budete s ní spokojeni stejně jako já.

Já jsem se do té jemné růžové vůně přímo zamilovala – pleť mám krásně jemnou, celulitidě díky masážní houbičce budu moct zamávat a nebudu si v plavkách připadat hloupě, no a můj úsměv bude zářivější, protože nebudu mít rozpraskané rty. A k tomu všemu bonus jemné růžové vůně. Nemusíte se opravdu bát žádné ostré vůně- je to jako když projdete kolem růže a ucítíte její jemnou vůni. Díky krásnému balení a jemné růžové vůni je tato kosmetika vhodná i jako dobrý a kvalitní dárek, se kterým budete mít určitě úspěch.

Pokud chcete více informací o dalších výrobcích, podívejte se na stránky Ellemare. Stačí kliknout zde: Ellemare kosmetika