Testování kosmetika


 

Kosmetika priody - testování PRIODY - Kolagenové sérum s HA a extraktem z Gotu Kola (30ml) a PRIODY - Regenerační noční krém s čistým hlemýždím extraktem (50ml)

 

Vyzkoušela jsem dva produkty  z kosmetické řady Priody. Jedná se jmenovitě o Collagen + HA sérum s HA extraktem z Gotu Kola  a Regeneration Night Cream.

S přibývajícím věkem se mění i má pleť. Tam , kde dřív byly vidět maximálně vrásky od smíchu se nyní objevují vrásky trvalejšího charakteru, pleť má nejednotný odstín, je dehydrovaná a stává se čím dákl víc citlivější. Ráda proto používám kvalitní kosmetiku, která nedráždí pokožku a hydratuje.

Kolagenové sérum se velmi dobře nanáší, a dobře se i do pleti vstřebává. Stačí nanést pár kapiček na obličej a krk. Už po pár dnech používání mám pocit jemnější pleti, ztrácí se nejednotná barevnost pleti a hlavně je pleť hydratovaná. Pocit z pleti je velmi příjemný, zmizelo pnutí (tím, že pleť není tak vysušená je stále jemná a působí pružnějším dojmem). Používání Kolagenového séra je mi velmi příjemné. I na krku vypadá pokožka po používání séra lépe

Noční Priody Regenerační krém se velmi dobře roztírá, není parfémovaný,  což je příjemné, dobře se i vstřebává. Stačí ho nanášet poměrně malé množství. Ráno po probuzení je pocit z pleti velmi příjemný, pokožka je krásně hydratovaná, jemná, není podrážděná- u mne tento regenerační krém přinesl i zklidnění pokožky, mám pokožku se sklonem k velkému vysušování, občas se lehce olupuje a popraská, tyhle pocity a problémy po používání regeneračního krému v kombinaci s HA sérem zmizely, pleť mám bez prasklinek, bez olupování, je pružnější a mizí pigmentové skvrnky, které se jmi občas objevovaly. Mám pocit, že i počínající vrásky jsou méně vidět – tím, že je pleť hydratovanější a pružnější jsou vrásky méně výrazné.

Oba dva Priody výrobky se velmi snadno používají, na použití je třeba celkem malé množství, takže vydrží poměrně dlouho, dobře se vstřebávají, nejsou parfémované, což je příjemné, protože nemám ráda výrazně parfémované krémy. Celkový dojem z obou přípravků je velmi pozitivní, moje pleť je hydratovanější, vypnutější, jsem velmi spokojená, je to zatím asi nejlepší přípravek na mou citlivou pleť jaký jsem používala, rozhodně budu tutu řadu používat i nadále, je kvalitní a ráda si za ni připlatím. Můj dojem je výborný, oba výrobky mi velmi vyhovují a mohu je jen doporučit

PRIODY | Kolagenové sérum s kyselinou hyaluronovou a výtažkem z Gotu Kola

PRIODY | Regenerační noční krém s čistým hlemýždím extraktem


Pleťová maska RIXOR 24 Gold Nano Crystal Facial Mask

Pod tímhle dlouhým názvem se skrývá korejská pleťová maska s částečkami zlata a je to opravdu takový zlatý poklad pro vaši pleť. Já jsem byla hodně zvědavá, jak tahle zázračná maska funguje, obecně k novým věcem přistupuji opatrně a lehce nedůvěřivě. Mám citlivou pleť, takže nemůžu používat všechny přípravky bez podráždění.  A protože mám jako většina z nás ráda relax a hlavně trochu bojuji s hydratací pleti a rozšířenými póry, tenhle zázrak v kosmetice jsem se rozhodla vyzkoušet. A udělala jsem dobře. Maska je snadná na použití, přikládá se na 30 minut, takže jsem si zapálila svíčku, pustila si relaxační hudbu, aplikovala jsem si masku a užívala jsem si odpočinek. Čekala jsem , jestli mě maska nezačne svědit, nebo lehce pálit ,ale přestože v návodu je upozornění, že může lehce štípat, já jsem tenhle problém neměla. Musíte si při aplikaci dávat velký pozor, aby maska nepřišla do kontaktu s očima, jiné omezení při aplikaci není. A po 30 minutách masku sundáte, neomýváte, jen zbytky lehce vmasírujete do tváře. Takže žádný problém se sundáváním masky, žádné odmývání a podobné věci. Maska se plně vstřebá. A musím uznat, že jsem měla velmi příjemné pocity. Kůže na obličeji mě přestala pnout, , je jemná a vláčná, prostě je mi fajn.

Při aplikaci masky je třeba dbát některých doporučení:

1/ masku použijte hned po otevření obalu. Pokud necháte otevřený obal a masku nepoužijete,tak vyschne a nepůjde použít

2/ maska je jednorázová, používá se 20-30 minut, déle není třeba ji na obličeji mít,, nenechává se tedy na obličeji déle a nikdy ne třeba přes noc.

3/ samozřejmě pokud vám bude použití masky nepříjemné, bude vás štípat, pálit, nebo se objeví vyrážka nebo otok, masku neprodleně z obličeje sundejte – nejsme všichni stejní,a kdo má citlivější pleť, nemusí samozřejmě snášet některé složky masky

4/ neaplikujte si masku těsně po opalování

5/ pokud máte nějaké problémy s pokožkou jako hluboké akné, maska není pro vás doporučována

6/ pokud máte v obličeji nějaké poranění, masku na tyto místa neaplikujte

7/ vyvarujte se kontaktu masky s očima – v opačném případě ihned opatrně ale důkladně vypláchněte oči vodou

8/ maska je jednorázová, nepoužívejte ji opakovaně

Doba trvanlivosti masky je 24 měsíců od data výroby vyznačeného na obale

Složky pleťové masky RIXOR 24K Gold Nano Crystal Facial Mask jsou přírodní.
Složení: Voda, Chitosan, Glycerin, Arbutin, výtažek z Chondrus Crispus (mořská řasa puchratka kadeřavá), Ascorbic Acid, Tocopherol, Zlato, TocopherylAcetate, CeratoniaSiliquaGum, Quaternium-15(Dowicil200), kyselina hyaluronová, LavandulaAngustifolia(Lavender) Oil

A to je vše, co je třeba o pleťové masce vědět. Teď už je jen na vás užít si skvělou relaxaci a pocit z příjemné pleti na obličeji. Tahle maska je takový malý zázrak , který vaši pleť hydratuje, zjemní a budete se cítit jako princezna .

Masku na testování pro Vás mi laskavě poslali z ELLEMARE COSMETICS a já jim tímto děkuji.

 

facebooková stránka klikněte zde:  ELLEMARE COSMETICS


 

Růžová kosmetika - krása jako pro princezny

Miluji růže. Nejen pro jejich krásu, ale i pro jejich vůni. Už jako malá jsem vůni růží měla moc ráda- babička měla velikou růžovou zahradu, v ní pěstovala spoustu odrůd růží, byly krásné. A s večerem i nádherně voněly. Voněla každá trochu jinak, a byla to vůně velmi příjemná a opojná. Pamatuji se, že vždycky večer po práci si babička s dědou chodili sednout na lavičku do růžové zahrady. Jen tak seděli, někdy si povídali, někdy jen mlčeli, dívali se na růže a užívali si, jak hezky voní. Tehdy jsem nechápala, jak můžou vydržet jen tak sedět a dívat se – dnes už to vím, a dala bych nevím co za to, moci si někdy s nimi sednout na lavičku a užívat si tu krásu.

Myslím ale, že od té doby mám moc ráda vůni růží – kdykoliv ji ucítím, jako by mě pohladila babička.

Proto jsem s velkou radostí pro vás testovala růžovou kosmetiku od firmy Ellemare.

Dala jsem si záležet. Mám poměrně citlivou pleť, takže jsem používala kosmetiku pravidelně, abych poznala, jestli na ni nebudu reagovat citlivě. A jsem moc ráda, že mě krémy nijak nedráždí, jsou mi velmi příjemné, pleť mám jemnou a – jak jinak-krásně voňavou po růžích.

Nejvíc jsem si oblíbila masážní houbičku s mýdlem.

Nádherně voní a jako skvělý bonus má anti celulite účinek. Takže sbohem celulitido – já už jsem svůj výrobek na boj s tebou objevila a jen tak se ho nevzdám. Houbička spojená s mýdlem je skvělý výrobek – máte ji hned po ruce a nemusíte nikde složitě hledat gel nebo krém a houbičku – je to vyřešeno pěkně dohromady.

Pleťový krém AntiAge s obsahem Q10 – je bez parabenů, velmi příjemná jemná růžová vůně, snadno se roztírá, rychle se vsákne, nenechává po sobě na pleti mastný film, pleť je po něm vypnutější – takže jsem spokojena, splnil opravdu to, co nabízí.

Denní a noční krém – oba jsou bez parabebenů, jemná růžová vůně je velmi příjemná. Oba krémy mohu doporučit, nedráždí pleť, pleť je po nich hydratovanější, nepne, naopak je jemnější a vláčnější, lehce se roztírá i vstřebává.

Další z vyzkoušených produktů je Anti Age Serum with Argilerine B-Effecct – sérum opět neobsahuje žádné parabeny, obsahuje bulharskou růžovou vodu (takže opět ta úžasná jemná růžová vůně), vhodný i pro citlivou pokožku, nedráždí. Pleť je po něm příjemně vypnutá.

A posledním výrobkem je Softening Lip Balsam (s UV filtrem) Argan & Rose -  jemně vonící velmi příjemný balzám na rty, se kterým vaše rty nebudou nikdy popraskané.

Doufám, že jsem Vás nalákala k použití růžové kosmetiky a budete s ní spokojeni stejně jako já.

Já jsem se do té jemné růžové vůně přímo zamilovala – pleť mám krásně jemnou, celulitidě díky masážní houbičce budu moct zamávat a nebudu si v plavkách připadat hloupě, no a můj úsměv bude zářivější, protože nebudu mít rozpraskané rty. A k tomu všemu bonus jemné růžové vůně. Nemusíte se opravdu bát žádné ostré vůně- je to jako když projdete kolem růže a ucítíte její jemnou vůni. Díky krásnému balení a jemné růžové vůni je tato kosmetika vhodná i jako dobrý a kvalitní dárek, se kterým budete mít určitě úspěch.

Pokud chcete více informací o dalších výrobcích, podívejte se na stránky Ellemare. Stačí kliknout zde: Ellemare kosmetika


Vlasová kosmetika Revalid

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Aby vlasy byly krásné, potřebují ale i kvalitní péči. Když jsem byla hodně mladá, nějak jsem si to neuvědomovala. Vlasy jsem si umyla prvním šamponem, který jsem měla po ruce, a bylo hotovo. V té době jsem měla krásné, pevné vlasy dlouhé až do pasu.

Pak jsem ale měla děti, a každé těhotenství a porod i kojení se na kvalitě vlasů podepsaly, spousta mi jich i vypadala. V té době mi začalo docházet, že mít krásné vlasy není až tak samozřejmé. No a s přibývajícím věkem přišla nemoc, a vlivem léků a asi i hormonálních změn mi spousta vlasů vypadala. Změnila se i jejich kvalita a vlasy mám teď celkem slabé, a jemné. Začala jsem si považovat každého vlasu a snažím se o ně dobře pečovat. Přesto jsem měla pocit, že vlasy mám nejen jemné, ale i bez lesku a objemu, o padání ani nemluvím. Co vám budu vyprávět – vyzkoušela jsem spoustu šamponů, kondicionérů, a masek, přesto – výsledek nic moc, jen jsem začala mít ještě citlivou pokožku hlavy. Začala jsem být celkem zoufalá – plešatí přece chlapi, my ženy máme mít krásný účs co nám sluší. Myslím ale, že jsem našla řešení. Vyzkoušela jsem vlasovou kosmetiku Revalid –konkrétně řadu pro suché a oslabené vlasy s pšeničnými klíčky, a jsem maximálně spokojená.

Znáte ten pocit, kdy se vám chce radostně poskakovat s pocitem, že chcete sdělit co nejvíc předností najednou? Jako je prostě skvělý a krásně voní, ne počkej-ještě lepší je, že vlasy jsou po něm krásně lesklé, ne ještě lepší je, že mě vůbec nesvědí hlava …a tak bych mohla dobu pokračovat. Jsem prostě maximálně spokojená, takže vám o téhle řadě něco napíšu, ať máte taky pocit krásných, pevných, lesklých (atakdále) vlasů.

Nejdřív bych vám ráda představila značku Revalid. Tady si nic vymýšlet nebudu, a s dovolením vyjdu z informací ze stránek www.revalid.cz

 -Revalid® byl vyvinut ve Švýcarsku. Specializuje se na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů. Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy. Věříme v komplexní péči, kdy jsou vlasy vyživovány od kořínků po konečky. Víme, že existuje jasné propojení mezi stavem vašich vlasů a vaším sebevědomím. Proto neustále pracujeme na vývoji nových přípravků, které řeší problémy s vlasy od základu, navracejí jim jejich přirozenou krásu a vám sebevědomí.

…“cílem je vyvíjet efektivní, vysoce kvalitní produkty s ověřenou účinností, to vše na základě hlubokých odborných zkušeností v oblasti vlasové péče a boje proti vypadávání vlasů. Chceme být oporou pro lidi trpící nejrůznějšími problémy s vlasy.

Jsme přesvědčení, že krásné vlasy jsou především zdravé vlasy, a chápeme, jak výrazný pozitivní efekt na sebevědomí zdravé vlasy mají. Revalid® chce ukázat, že osobní péče a péče o vlasy pomohou, aby vnitřní krása zazářila i zvenčí.“ Revalid® byl vyvinut ve Švýcarsku v roce 1992 s cílem zajišťovat komplexní péči o vlasy s důrazem na boj s vypadáváním vlasů, výzkum, výroba i vývoj probíhají ve Švýcarsku. ( více o značce najdete na www.revalid.cz)

 

A teď k samotným produktům, které jsem vyzkoušela.

Revalid proteinový posilující šqampon. Voní velmi příjemně, jemnou nevtíravou vůní. Na umytí vlasů ho není potřeba moc, takže balení vydrží poměrně dlouhou dobu. Šampon obsahuje extrakt z pšeničných klíčků, panthenol (vitamín B5), alantoin. Šampon je bez parabenů a silikonů, je tedy vhodný na každodenní mytí vlasů. Jak už jsem zmínila, mám velmi citlivou pokožku hlavy, většina šamponů mi pokožku podráždí, takže krátce po použití se začnu drbat a drbat a drbat… S Revalid proteinovým posilujícím šamponem tenhle problém vůbec nemám. Vlasy se mi zdají po zhruba měsíci používáníí pevnější a lesklejší, účes působí bohatším dojmem, co je ale hlavní – mám dojem, že mi přestaly tolik padat vlasy, a tam, kde byly vypadané, že lehce začínají dorůstat. I kdyby jen tohle byl jediný pozitivní účinek, byla bych šťastná jako blecha. Pocit, že mi mnohem méně padají vlasy jsem začala mít po zhruba 2 týdnech mytí vlasů tímhle šamponem, po měsíci už ze hřebenu vytahuji jen pár vlasů )zatímco dřív pomalu po hrstech).

Dalším vyzkoušeným produktem je vlasový kondicionér z téže řady – Revalid proteinový revitalizující kondicionér.

Kondicionér je opět bez parabenů, takže nezatíží vlasy. Na použití ho stačí malé množství, balení tedy vydrží poměrně dlouho (záleží na délce vlasů), jemně a příjemně voní. Po použití vlasy jdou krásně lehce rozčesat, i tím tedy zamezíte vytrhávání vlasů hřebenem, vlasy nejsou tolik roztřepené, jsou krásně hladké a lehké.

Posledním vyzkoušeným produktem je vlasová maska Revalid repair mask. Maska je určena k intenzivní obnovující péči se speciálním složením. Obsahuje výživné látky jako panthenol, alantoin, pšeničný a ovesný extrakt. Maska posiluje poškozené vlasy, snižuje riziko lámání vlasů, vlasy jsou po ní krásně hebké a jemné na dotek. Maska voní jemnou, nevtíravou a příjemnou vůní, a co je opět pro mne důležité – nedráždí pokožku hlavy. Při pravidelném používání snižuje třepení konečků vlasů a krepatění. Doporučuji všem, kdo si vlasy fénují a nebo žehlí – vysušené vlasy po téhle masce jsou mnohem hezčí i příjemnější na dotek, ta výživa jim moc prospívá.

 

Na závěr bych chtěla říct, že jsem moc ráda, že jsem značku Revalid objevila.  Nevím, který z přípravků zabral víc, protože používám všechny tři přípravky pravidelně, jisté je, že se cítím mnohem lépe. Nesvědí mne pokožka hlavy,ani se mi nedělají lupy, vlasy mám krásně lesklé, a nejsou roztřepané, a hlavně- přestávají mi padat, a z toho jsem opravdu nadšená. Mít krásné vlasy a účes, to chceme všechny. Občas je ale potřeba tomu trochu pomoci. Já jsem moc ráda, že jsem objevila vlasovou kosmetiku, která mým vlasům prospívá, a všimla jsem si toho nejen já, ale i můj muž (a to už je co říct). Cítím se prostě mnohem lépe a proto pokud máte problémy s vypadáváním vlasů, nebo jejich lámáním a třepením, nebo máte prostě jen po létě vlasy poničené sluníčkem a koupáním – zkuste vlasovou kosmetiku Revalid, mě opravdu pomohla.

Více o vlasové kosmetice Revalid a produktech, které vyrábí, si přečtete zde: www.revalid.cz

Pokud si chcete koupit posilující šampon, klikněte zde: Revalid revitalizující proteinový šampon

Pokud si chcete koupit kondicionér, klikněte zde: Revalid revitalizující proteinový kondicionér

Pokud si chcete koupit vlasovou masku, klikněte zde: Revalid repair mask

 


Vůně z eshopu www.swee.cz

Vůně nás provázejí celým životem. Od prvního nadechnutí kolem sebe cítíme spoustu vůní. Některé jsou příjemné, jiné méně a některým se radši vyhýbáme. Já bych se dnes ráda věnovala těm příjemným.

 Protože jsem zažila dobu, kdy jedinou vůní, která se dala koupit, byly Živé květy – tedy lahvička s parfémem, ve kterém byl stonek květiny z umělé hmoty zalitý parfémem ostré květinové vůně jako konvalinky, růže a fialky (fialky jediné se daly tak trochu použít) – jsem ráda, že dnes je parfémů a toaletních vod na trhu dostatek. Už tedy nemusíme používat parfém, jehož jediná kapka s trochou nadsázky dokázala vypálit díru do asfaltu. Když někde prošla žena navoněná Živými květy, poznali jste to ještě po hodně dlouhé době. Od té doby nesnáším silné vůně a převoněné lidi.

Co ale mám ráda, jsou jemné vůně, které mohu měnit podle nálady. Jiný parfém používám v létě, jiný v zimě, a jiný když mám radost, jiný když jsem smutná, jiný na ples a jiný do práce – vůně je dnes už  opravdu možné si vybírat, jak chceme, a většina žen má doma víc, než jednu lahvičku s parfémem.

Pokud namítnete, že mít doma víc parfémů a toaletních vod, je celkem nákladné, hned vám odpovím, že to tak nemusí být.

Vyzkoušela jsem totiž parfémy Yodeyma z eshopu swee.cz. K dispozici jsem měla 3 testery,a 3 vzorky vůní Yodeyma Paris. A tak jsem chodila, týden jsem očichávala papírky, zápěstí, abych vám mohla tyhle vůně doporučit.

Dcerám se nejvíc líbila Yodeyma Paris Celebrity Woman –je to vůně inspirovaná oblíbenou Lancome La Vie est Belle. Je to vůně sladká, ovocně květinová.

Okouzlí vás esencí černého rybízu a sladké hrušky díky čemu je YODEYMA Celebrity Woman tak výjimečnou. Základem celé vonné kompozice je vzácný kosatec, jímž dále prostupují tóny jasmínu a květů pomerančovníku. Základ vůně je tvořen z jedinečných tonka fazolí, pralinek, exotického pačuli a vše podtrhne tón vanilky.

Pro mne je tahle vůně sladká až příliš, mé dcery ji ale používají moc rády, a moc se jim líbí.

Vůni si prohlédněte po kliknutí zde: Yodeyma Paris Celebrity Woman

 

Další vůně je Yodema Paris Iris – tahle vůně je vhodná pro všechny ženy, které mají rády orientální, dřevité vůně. Je to výrazná květinová vůně – voní hlavně jasmínem.

Okouzlí vás třemi vonnými složkami, jejichž kombinace dodává vůni jedinečný nádech. Úvodním tónem YODEYMA Iris je opravdu výrazný jasmín, který se snoubí s hřejivým kašmírovým dřevem. V základu vůně se ukrývá výjimečná vůně ambry, díky které  nezůstanete bez povšimnutí.

Vůni si prohlédněte po kliknutí zde: Yodeyma Paris Iris

 

Mě se nejvíc líbil vzorek Yodeyma paris Joy – je to jemná, květinová vůně, inspirovaná parfémem Gucci Bloom. Tahle vůně mi sedla nejvíc, tu jsem si užívala nejvíc. Je vhodná pro každou příležitost, je to taková letní, květinová vůně.

Vůni si prohlédněte zde: Yodeyma Parys Joy (Yode)

 

Pro pány mají na stránkách swee.cz také parfémy, které jim dodají na mužnosti.

Yodeyma Paris Power –je to vůně inspirovaná parfémem Paco Rabanne – One  Milion – je to vůně velmi výrazná, dřevitá a kořeněná

Luxusní, ohnivá a vášnivá vůně a tajná zbraň všech mužů, kteří chtějí vsadit vše na jednu kartu. Hlavní doménou je pulzující kůže, které podlehnou všechny ženy. Chtějte tuto smyslnou vůní a dopřejte si být zahalen do všech jiskřivých tónů, který vám tento parfém nabízí.

Vůni si prohlédněte zde: Yodeyma Paris Power

 

Yodeyma Paris Complicidad – vůně inspirovaná Paco Rabanne Pure XS

Kořeněná vůně pro sebevědomého muže. Tahle pánská vůně mi seděla nejvíc, a i manžel a syn po vyzkoušení volí jako nejlepší tuhle vůni.

Smyslná vůně pro muže, kteří vědí co chtějí. Slouží jako afrodiziakum pro ženy a to je ten hlavní aspekt tohoto parfému. Navazuje na předešlou vůni, ovšem má v sobě více tónů, na které velmi dobře reagují ženy. Jedná se o pryskyřici a myrhu, které se používají již od starověku. Za touto vůní stojí zkušené znalkyně parfémů a taktéž mužů.

Vůni si prohlédněte zde: Yodeyma Paris Complicidad

 

A poslední vůně Yodeyma Paris WOW Scent – vůně inspirovaná Emporio Armani Stronger with you – vůně orientální, aromatická. Tahle pro mne byla až příliš silná, vůní hezky,ale nesmí se to s ní přehánět.

Elegantní, moderní a zároveň originální vůně pro muže. Lehce kořeněná díky směsi kardamonu, růžového pepře a máty. Tato kombinace vystihuje název díky, které je vůně charakteristická a to přesně: ,,silný díky tobě". 

vůni si prohlédněte po kliknutí zde: Yodeyma Paris Wow Scent

 
 

Na eshopu swee.cz se přesvědčíte, že mít doma víc parfémů a toaletních vod není žádný problém. Pozor, nekupujete si kopii světoznámého parfému,ale vůni tímto parfémem inspirovanou, nevoní tedy úplně stejně. Voní ale příjemně,a vybere si každý. Vonět můžete celý den, vůně můžete střídat podle nálady, nebo ročního období – na eshopu swee.cz nakoupíte vůně za velmi příznivé ceny. Stačí si jen vybrat. Tak ať je náš svět krásnější a voňavější.

 

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: www.swee.cz