Připomeňme si léto s designovými lahvemi SodaStream z kolekce Květiny v zimě

29.10.2019 13:02

Nedávno jsem v článku zmiňovala novinku v sortimentu lahví k výrobníku perlivé vody SodaStream - volnočasové lahve (článek najdete po kliknutí zde: nové volnočasové lahve SodaStream).

Dnes bych vám chtěla představit lahve z kolekce Květiny v zimě

SodaStream mám moc ráda - mám fajn pocit, že nezatěžuji zbytečně planetu PET lahvemi. O ušetřeném času při nákupu perlivé vody, a o tahání těžkých balíků s vodou ani nemluvím. Příjemná je i finanční úspora – jeden litr perlivé vody ze SodaStreamu mne vyjde jen asi na 2,75 Kč. Bombičku si dnes mohu vyměnit už na spoustě míst – takže s tím problém také není. Pokud si nejste jistí, jestli u vás máte místo na výměnu bombičky, stačí se podívat na stránky sodastream.cz, kde najdete místa vyjmenovaná, ale ve většině supermarketů vám je vymění u kasy nebo na infostánku.

Při použití výrobníku perlivé vody SodaStream je fajn mít doma více lahví. Aby každý člen rodiny měl tu svou, a mohl si sám určit, jak hodně perlivou chce vodu mít,a také aby ji bylo možno mít v lednici vychlazenou, nebo nosit s sebou třeba do práce, nebo do školy, na sport – prostě všude tam, kde chcete dodržovat pitný režim.

Za zmínku stojí  sada dvou lahví Fuse Květiny v zimě.

Lahve mají velmi pěkné provedení, zdobené jsou krásnými květy, takže budete mít při každém napití léto v ruce. Já jsem si pro sebe nechala vlčí máky – mám pro ně slabost a moc se mi líbí, takže mám radost pokaždé, když se na lahev podívám. Lahve jsou vhodné pro neperlivou i perlivou vodu. Lahev je z tlaku odolného plastu, bez BPA a jiných škodlivých látek. Víčko je pevné, dobře těsní, nemusíte se bát, že obsah lahve vyteče. Máte rádi v perlivé vodě kousky ovoce pro osvěžení? Hrdlo lahve je dostatečně široké, můžete si tedy do něj vložit ovoce podle chuti. Lahev umývejte v ruce, voda na mytí by neměla překročit 50 stupňů, není tedy vhodná do myček nádobí.

Lahve typu Fuse můžete použít s modely výrobníků perlivé vody SodaStream: Source,Play,Spirit,Power.

Pokud si chcete ještě trošku připomenout léto, a mít doma jarníkvětiny i v zimě, kupte si krásně povedené lahve Fuse z kolekce Květiny v zimě. Jsou praktické, a už jen pohled na ně potěší.

Pokud si chcete lahve prohlédnout, klikněte zde: sada lahví Fuse Květiny v zimě 

Celý sortiment SodaStream – výrobníky perlivé vody i lahve si prohlédněte zde: sodastream.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: