Velký horoskop na únor pro všechna znamení zvěrokruhu

02.02.2020 11:21

BERAN

 

Zejména v první polovině měsíce byste se měli držet zpátky. Budete mít špatný odhad a navzdory bohatým představám se většina z nich ukáže býti iluzemi. Lépe bude, pokud se budete soustředit spíše na kulturní a umělecké zážitky. To platí i pro druhou půlku února. Ovšem zde již nehrozí iluze a zklamání. Naopak na vaše sny se můžete klidně spolehnout a pokusit se je promyslet tak, abyste je mohli v dalším období realizovat.

Láska

Klíčovým faktorem vztahů je pravdivá komunikace. Pokud k sobě nebudete upřímní, zasejete semínko pochybností o tom, zda to má vůbec cenu. Je velmi důležité, abyste dokázali naslouchat problémům partnera. Nemělo by zůstat jenom u mluvení, zkuste mu opravdu pomoct! Právě vědomí toho, že si jste vzájemnou oporou, může lásku výrazně prohloubit!

Práce

V práci by bylo lepší, kdybyste se nepouštěli do ničeho zásadního. Pokud můžete, tak si během prvních čtrnácti dní vyberte dovolenou. Během spolupráce s kolegy se řiďte příslovím „důvěřujte, ale prověřujte“. Ostatně ani vy nebudete ve svých pracovních výkonech zrovna úspěšní. Pomůže vám poctivý přístup a plnění všech povinností.

Zdraví

Vyhýbejte se prochladnutí, které by se mohlo nepříjemně zakousnout do vašich kostí a kloubů. Dbejte na dostatečný příjem vápníku. Pokud trpíte ekzémem, tak podpořte játra, která s podobnými problémy přímo souvisí!

 

BÝK

Toužíte po vnitřní harmonii a pohodě. Jenže si uvědomte, že nežijete v pohádce, ale na Zemi. Býk je pragmatické znamení, tak se toho držte. Špatně můžete snášet jakékoliv změny. Zejména pokud budou narušovat to, co je již celé roky zavedené. Dejte si pozor na spory s autoritami, které se do vás budou rády „navážet“. Na druhou stranu byste se mohli zamyslet nad tím, zda vám přílišná rigidita není životní brzdou.

Láska

Toužíte po objetí, ale partner vám ho nemusí vždycky poskytnout. Zkuste se mu svěřit s vašimi pocity a uvidíte, že se vše zlepší. V prvních dvou únorových dekádách partnera neomezujte, protože byste se mohli dostat do konfliktu. Více volnosti pomůže i vám. Můžete si utřídit myšlenky okořeněné bohatou fantazií, které se vám budou honit hlavou.

Práce

Po většinu měsíce byste neměli přistupovat na jakékoliv zásadní změny v zaměstnání. „Zakopaný pes“ je totiž v tom, že můžete mít špatný odhad v dopadech jakékoliv změny. Ovšem pokud vydržíte do posledních únorových dní, tak se situace změní a vy můžete intuitivně vycítit tu správnou dobu. V únoru si kontrolujte výdaje víc, než jindy.

Zdraví

Navzdory zimnímu období byste neměli zahálet. Lidské tělo potřebuje pohyb a naše mysl nějaké to cvičení také ocení. Navíc tím podpoříte prevenci krevního oběhu a tvorby křečových žil zejména. Žilní systém podpoří příjem rutinu, který najdete například v pohankových vločkách. 

BLÍŽENCI

Již první únorové dny pocítíte, že váš obvykle brilantní intelekt není ve své kůži. Nejinak tomu bude i v případě rétorických schopností. Přesto se ještě během dvou prvních únorových dekád můžete spolehnout na sílu a kouzlo osobnosti, které bude působit zejména na ženy. Snažte se toho využít, protože závěrem února se zvýší riziko zklamání a špatného odhadu řešení situací. Také si dávejte pozor na tzv. „růžové brýle“.

Láska

Říká se, že láska kvete v každém věku a tím pádem v každém časovém období. Ovšem vy budete po většinu února očekávat od vztahu něco nového a originálního. Pokud se budete nudit, nebude vám činit problém poohlédnout se jinde. Proč ne, ale vyvarujte se nevěry. Vše by mělo zůstat na přátelské úrovni. Koncem února nelžete, partner by to mohl odhalit.

Práce

Přestože budete toužit po inovativních pracovních postupech, tak většina vašich nápadů shoří na jejich nepraktičnosti a nadmíře fantazie. Neuškodilo by vám, kdybyste se víc soustředili na každodenní povinnosti a vizionářství odložili na později. Tento postoj určitě ocení nejenom kolegové, ale hlavně váš šéf!

Zdraví

Na zdravotní úrovni se můžou projevovat spíše nejasné problémy. Většina z nich bude souviset s vaší psychikou a přístupem k životu. Samozřejmě to neznamená, že jste hypochondři a neměli byste problémy podcenit. Přesto právě mentální sféra může vaše zdraví hodně ovlivnit.

RAK

Únorové dny jsou pro citlivé Raky jako dělané. Navíc s ubíhajícím kalendářem bude šance na vnitřní pohodu narůstat! Přesto jsou zde určité úrovně, kde vše půjde lépe. Jedním takovým místem je vaše vnitřní rozpoložení a emocionálně laděné vztahy s přáteli a rodinou. Ovšem i tak si musíte dát pozor na to, abyste nadmíru plánů nevnucovali druhým lidem. Hůře také budete snášet prudké jednání a tvrdost směrem k vaší osobě.

Láska

Prožívání citů ze strany partnera může být poněkud rozporuplné. Nejprve chápavost a hlazení na jedné straně, ale pak postupně přijde změna na silnou potřebu nezávislosti a neomezování. S partnerovými kroky se budete muset vyrovnat. Každý má „své dny“ a také problémy. To musíte pochopit. Snažte se spolu strávit hodně volného času. Divadlo, kino a výstavy váš vztah utuží.

Práce

Vyvarujte se utrácení a planých slibů. Kolegové na vás spoléhají a pokud něco nesplníte, získáte mínusové body. V práci byste mohli překvapit návrhem, že by měl váš kolektiv přispět na dobročinné účely. Pokud chcete, aby se nápad chytil, vydržte s ním do druhé půlky měsíce. Stejnou radou se řiďte při důležitých rozhodnutích.

Zdraví

Vyslyšte volání vašeho nitra a zaměřte se na odpočinek a relaxaci. Nechte se hýčkat masážemi a koupelemi. Při komplexní péči nezapomínejte ani na vaši duši a mysl. Meditace, jóga a tai-chi vám v tomto směru pomůžou. 

LEV

V první části měsíce si dejte pozor na ego. Připravte se na zkoušky, které prověří, zda patříte mezi naduté nebo naopak velkorysé lvy. V druhé púlce února si dejte pozor na faleš a neupřímnost. A to nejenom vlastní! Obezřetnost by vám neměla chybět ani ve styku s druhými lidmi. Naštěstí platí, že lež má krátké nohy. V těchto dnech se vám vyplatí spíše odpočívat, než honit kariéru a snažit se o prchavé společenské uznání.

Láska

Naučte se vážit toho, co máte. Nevymýšlejte si nereálné představy o tom, že jiný partner by byl zajímavější a lepší. Pokud vám něco ve vztahu nevyhovuje, zkuste se primárně zaměřit na vlastní chyby. O všem ostatním si můžete s partnerem v klidu promluvit. Konverzace by měla být věcná a bez výčitek.

Práce

Snažte se plnohodnotně dodržovat pracovní režim. Možná si myslíte, že máte na víc. Jenže nejprve to musíte dokázat! Neměli byste se nechat otrávit a hlavně si dejte pozor na lenošení. Pokuste se spoléhat hlavně sami na sebe, ale pokud budete muset s někým spolupracovat, buďte upřímní a čestní. Jakékoliv „fígle“ se vám vymstí.

Zdraví

Soustřeďte se na pravidelný pitný režim, který je klíčem k dobré funkci celého močového systému. Právě těmto částem těla, jakož i pohlavním orgánům, nebude svědčit prochladnutí. Záněty by na sebe nenechaly dlouho čekat 

PANNA

Připravte se na složité období, ve kterém budete mít pocit, že vám skoro nikdo nerozumí. Ovšem nejste najednou v jiném vesmíru, jak by vás mohlo napadnout. Zkuste se zamyslet nad vlastním přístupem k lidem a životu vůbec. Je velmi pravděpodobné, že objevíte chyby, které problémy způsobují. Pokud na nich zapracujete, překonáte tento nečas se ctí. Obecně platí, že byste se měli držet zpátky a závažné kroky dělejte jindy.

Láska

Zkuste překvapit partnera zajímavým zážitkem. Projevy toho, že vám na něm záleží, vám budu přičteny k dobru. Překvapení byste neměli překombinovat, držte si prvního nápadu. Intuice obvykle nezklame. Celkově se pro měsíc únor držte doporučení, že společné plánování budoucnosti není vhodným tématem. To neznamená, že spolu nebudete. Jen si prostě užívejte přítomnosti.

Práce

Bez práce nejsou koláče. Na to byste měli myslet v okamžiku, když se v práci nebudete cítit dobře. Pokud to půjde, zkuste si vzít pár dnů dovolené a odpočiňte si. Nejproblematičtější je první dekáda, takže dny volna směrujte právě sem. Neutrácejte za zbytečnosti, ale drobnou radost si určitě udělejte. Pozor na podvody!

Zdraví

Hlavním a nejdůležitějším tématem je oblast střevního traktu. Z toho vyplývá, že byste se měli stravovat spíše dietněji. Zařaďte do potravy hodně vlákniny. Zelenina by měla být na denním pořádku. Střeva také ocení dostatek tekutin. 

VÁHY

První únorové dny se vám můžou trochu zapalovat lýtka. Dejte si proto pozor, abyste se nedostali do problémů kvůli nevěře. Všechny důležité věci byste měli stihnout nejpozději během druhé dekády, protože po zbytek měsíce budete mít špatný odhad a snadno naletíte různým podvodníkům. Zamyslete se nad žebříčkem hodnot, který uznáváte. Dost možná objevíte něco, co by stálo za změnu. Čím dříve to uděláte, tím lépe!

Láska

O nevěře již byla řeč. Proto v případě „nouze“ radši svádějte vašeho partnera. Oživení vztahu ostatně ocení každý. Pokud plánujete společné aktivity, měly by být něčím zajímavé a hlavně nové. Rutina bude vztah ubíjet! Závěrem měsíce buďte pozorní, abyste neodkývali něco, co vás bude později mrzet. Partner by vám totiž mohl něco „nakukat“.

Práce

Snažte se nereagovat na přípomínky nadřízených pod tlakem. Lepší bude, pokud vše necháte uzrát a promyslíte to. Naučte se dotahovat pracovní úkoly do úplného konce. Vyvarujte se soukromému brouzdání na internetu, které by se mohlo koncem měsíce provalit. Nepříjemné sankce by vás rozhodně neminuli!

Zdraví

Hned od počátku měsíce soustřeďte prevenci na známou a nepříjemnou plíseň Candidu. Kvalitní strava, absence sladkostí a bílé mouky tomu pomůže. Dobře vám udělá pravidelné pití prvotřídního zeleného čaje. Vyzkoušejte pravou japonskou Senchu! 

ŠTÍR

Začněte pracovat na koncepčnosti a hlavně stabilitě vašeho života. Jen tak se vyhnete výkyvům, které pro vás měsíc únor přichystal. Nelpěte na svých názorech za každou cenu a naslouchejte názorům druhých lidí. Neznamená to, že musíte svůj pohled na svět celý změnit, někdy ho stačí pouze poopravit. Pokud chcete „vychytat“ pozitivní přízeň hvězd, vyčkejte na poslední dekádu. Právě ta vám nabídne svou podporu.

Láska

Lásku je možné prožívat v každém věku a vy si budete muset dát pozor na to, aby nerozkvetla jinde, než by měla. Jinými slovy, nenechte se nitrem natlačit do pocitu, že ve vztahu potřebujete změnu pro změnu samotnou. To bude platit celé první dvě dekády. Naopak koncem měsíce se může souznění s partnerem projevit příjemně a citlivě.

Práce

Uvědomte si, že konflikty nic nevyřeší. Přestože nebudete s nadřízeným se vším souhlasit, snažte se o konstruktivní přístup. Slovo výpověď by pro vás mělo být tabu! Naštěstí míra nepochopení může klesnout v poslední dekádě na minimum. Právě tehdy dokážete lépe proniknout do všech souvislostí a záměrů většiny soupeřů na pracovišti.

Zdraví

Přistupujte k životu pozitivně a díky tomu se vyhnete vnitřnímu přetlaku, který jinak ohrožuje cévní systém a hodnotu krevního tlaku. Prospěje vám pravidelné cvičení jógy. Pokud zapomenete na význam slova věrnost, dejte si pozor na sexuální infekce. 

STŘELEC

Ještě štěstí, že dokážete brát život s nadhledem. Jinak byste těžce snášeli, že se vám nedaří vše realizovat tak, jak byste si přáli. Praktická stránka života totiž pokulhává za nápady, sny a ideály. Největší riziko iluzí hrozí v období kolem 9. a pak 25. února. Zejména tehdy si dejte pozor na to, abyste někomu nenaletěli nebo se nepustili do vysněného projektu, který je ovšem pouhou iluzí hodně vzdálenou od skutečnosti.

Láska

Snažte se držet při zemi a nenechte si své srdce zahltit sny o tom, že máte na víc. Právě vaše pocity ve vztahové oblasti by se daly nejlépe popsat starým známým příslovím, že vás „pálí dobré bydlo“. Jenže po prozření byste mohli zjistit, že jste se spletli. Také byste od partnera, v případě rozchodu, již nemuseli dostat druhou šanci!

Práce

V únoru práci moc nedáte. Mnohem větším magnetem pro vás bude různá zábava a akce s přáteli. Samozřejmě, proč byste se nemohli trošku pobavit?! Bohužel, pokud těmto svodům podlehnete, tak to znamená, že jste špatně odhadli vaši pracovní situaci. Mohlo by se stát, že kvůli vaší nespolehlivosti přijdete o prémie nebo dokonce o místo.

Zdraví

Vyvarujte se dlouhému pobytu na studeném vzduchu. Vaše plíce potřebují rozumné klima a tím česká zima rozhodně není. Snažte se pít teplé nápoje, protože nastuzení průdušek by mohlo nastat i z chladných tekutin! 

KOZOROH

Globální pohled na situaci na obloze ukazuje, že Kozorohům bude v únoru přáno. Hlavně citová složka vaši osobnosti bude dostávat impulsy, které můžete zužitkovat v bohatých vnitřních prožitcích. Záleží jen na vás, zda je budete sdílet s někým dalším. Jediné, co by vám mohlo únorovou pohodu zkomplikovat, je přílišná horlivost. S tímo omezením ale můžete snadno zatočit. Stačí se spolehnout na vnitřního rádce a neukvapovat se.

Láska

Vyhněte se 10. a 11. únoru a máte vyhráno. Právě v těchto dvou dnech byste neměli partnerovi příliš „šlapat na krk“. Dopřejte si vzájemného odpočinku jeden od druhého a zbytek února již bude ve standardním a často dokonce v nadstandardním duchu. Nekažte si společný čas povinnostmi a domácími prácemi.

Práce

V zaměstnání vám může trochu chybět obvyklá vytrvalost. Ale to není vůbec na škodu. Vaše síly totiž budete soustředit na obroušení ostrých hran spolupráce s kolegy. Prokážete zájem o jejich problémy. Dalším plusovým bodem bude váš lidštější přístup nejen k nim, ale i práci samotné. Pochopíte, že pohoda celého kolektivu je důležitá.

Zdraví

Na první pohled se může zdát, že vás nic netrápí. Ale občas vás může pobolívat hlava. Zkuste si zajít na čerstvý vzduch a procvičte si krční páteř. Také se snažte nepřetěžovat oči, které ocení každou minutu bez televize nebo počítače. 

 

VODNÁŘ

První dekáda měsíce bude solidní. Můžete mít dobrou náladu a užívat si dobrého rozpoložení a vědomí toho, že svoboda ducha je to nejdůležitější, co máte. Přesto se čas od času nevyhnete problémům, které vám připraví tajní nepřátelé. Pomůže, pokud si uvědomíte, že tou největší komplikací jsou strachy a obavy ve vlastním nitru! V druhé dekádě si dejte pozor na dobrý odhad, který vám bude pomalu ubývat. Konec února bude klidnější, ale ani zde neztrácejte pozornost!

Láska

První únorové dny budou pro milostné záležitosti jako stvořené. Nejen v posteli rádi vyzkoušíte vše nové. Nebudete se bát partnerovi sdělit vaše erotické touhy a sny. Druhá fáze měsíce může vztah trochu zabrzdit. Nepokoušejte se vytahovat staré křivdy a žárlivé výčitky! Konec února bude přát spíše romantice, ale nezapomínejte také na praktickou součást partnerského soužití!

Práce

Váš pozitivní vstup do nového kalendářního období bude tak překvapivý, že vaši oponenti nestihnou reagovat. Práce vám bude koníčkem a zábavou! Snažte se tento trend udržet i v druhé dekádě. Právě ta prověří, zda máte trpělivost a cílevědomý přístup! Když toto vše zvládnete, tak si můžete vychutnat klidnější závěr února, kde byste se měli věnovat spíše rutinním činnostem.

Zdraví

Dobře se oblékejte, jinak vám na studeném zimním vzduchu začne tuhnout krev a nemoc na sebe nenechá dlouho čekat. Vyplatit by se vám mohlo pravidelné otužování a samozřejmě každodenní cvičení. 

RYBY

Celý měsíc únor je pro znamení Ryb velmi dobrým obdobím. Můžete se věnovat tomu, co vás baví a těší. Budete mít pochopení pro problémy druhých lidí, dokážete jim projevit soucit a často i podat pomocnou ruku. Díky dobrému naladění zvládnete jak rodinný život, tak zábavu a práci. Trošku slabším místem je praktická stránka vašich aktivit. Na to byste se měli zaměřit. Na všech úrovních se vyvarujte přehánění.

Láska

Projevům lásky uvolníte hráze a partner si to bude užívat plnými doušky. Navzdory zimnímu období budete preferovat společné zážitky při různých aktivitách. Zapomeňte na obvyklé domácí povinnosti a užívejte si krásných chvil za přítomnosti vašeho milého. Na úklid a podobné činnosti budete mít dost času někdy jindy. Zkuste se společně zabývat keramikou nebo malováním.

Práce

Přestože budete do práce implementovat hodně nápadů a kreativity, na její hmatatelné výsledky si budete muset počkat. To by vás nemělo otrávit. Naopak. Každé zaseté semínko chvíli roste. Vedle zaměstnání byste si měli vzít i dovolenou. Vyváženost se vám vyplatí, protože po návratu budete plni nadšení do dalšího rozvoje firmy.

Zdraví

Jediným nebezpečím, které na vás číhá, je v oblasti plic. Podporujte imunitní systém, aby to případné záněty této části těla neměly jednoduché. Klasickým životabudičem obranného mechanismu lidského organismu je například Echinacea. 

zdroj https://jana-v-pohode.cms.webnode.cz/

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: