V punčocháčích Winter Pantyhose vám nebude zima ani ve velkém mrazu

05.12.2017 15:39

Zima už se ukazuje v plné síle, ráno hodně mrzne a pomalu se těšíme na sníh a hlavně na vánoce. Zima ale není jen o radovánkách, my, ženy, často řešíme, co si do mrazivého dne obléknout, abychom dobře vypadaly a přitom nezmrzly jen vyjdeme z domu.

A protože ráda nosím sukně a šaty i v zimě, řešila jsem, jaké punčocháče si v zimě obléknout. Přece jen silonky jsou fajn, ale než bych kamkoliv došla, měla bych omrzlé nohy. Proto jsem většinou v zimě chodila v kalhotech. Už ale nemusím. Bellinda  myslí i na to, jak zahřát naše nohy v mrazech, a uvedla na trh novinku Bellinda Winter Pantyhose 100 DEN. Jsou to dámské punčocháče extra hřejivé.

Punčocháče jsou neprůhledné, velmi příjemné na dotyk. Už když jsem je poprvé vzala do ruky, začala jsem se těšit, až si je obléknu.

A mé očekávání se potvrdilo – punčocháče jsou prostě bezva. Materiál je jemný, takže je na těle velmi příjemný a přitom opravdu hodně hřejivý. Takže pokud jako já nosíte v zimě rády sukně, nebo prostě jen potřebujete občas v sukni jít na nějakou akci, tyhle punčocháče si určitě pořiďte.

Koupit je můžete ve velikostech S (38-40), M ( 40-44) a L (44-48) v černé barvě. Punčocháče se dobře oblékají, jdou snadno navléknout, nikde netlačí, ani se nestáčejí ( jsou dobře šité, takže ani v sedu nikde netlačí, netáhnou, nezařezávají se,ani nesjíždí), dobře se udržují – po vyprání se na nich nenadělaly žmolky, takže vypadají dobře i po několika vypráních. Kolena se mi nevytáhla ani při dlouhém sezení.

Takže pokud chcete vypadat elegantně, a přitom mít i v mrazech nohy krásně v teple, kupte si zimní extra hřejivé punčocháče Bellinda Pantyhose Winter. 

obrázek zdroj https://www.bellinda.cz/katalog/produkt/winter-pantyhose-100-den

Punčocháče můžete koupit po kliknutí zde: Bellinda extra hřejivé Winter Pantyhose punčocháče

2213_wohlich_warm_black
 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: