V kožených rukavicích vás zima nezaskočí

19.10.2017 15:01

 

S podzimními plískanicemi si začneme všichni uvědomovat, že nejen nohy je potřeba mít v teple. Důležité je mít v teple i ruce. Hlavně rána začínají být velmi chladná. A vézt kočárek, nést kabelku nebo tašku, nebo vést dítě do školky znamená mít prokřehlé prsty. A přitom obrana je tak snadná. Koupit si kvalitní rukavice.

Já mám ráda rukavice prstové – jsou praktičtější, a lépe se mi uchopují a drží předměty. A protože se mi nelíbí u pletených rukavic, že se na nich v poměrně krátké době dělají žmolky a rychle zvlhnou, pořizuji si rukavice kožené.

Kožené prstové rukavice jsem pro vás i otestovala. Jsou z eshopu Stoklasa.cz.

Dámské kožené rukavice jsou zdobené třemi knoflíčky a jemným prošitím. Na první dotyk jsou velmi příjemné, měkké a jemné. Uvnitř jsou rukavice zatepleny jemným kožíškem.  Při nasazení rukavic  máte příjemný pocit – nikde netlačí, neomezují v pohybu prstů, jsou krásně teplé, a oproti vlněným máte jistotu, že vám hned nepromoknou. Drží lépe a déle teplo.

Kožené rukavice jsou i velmi hezkým a elegantním doplňkem.

Rukavice můžete koupit na www.stoklasa.cz ve dvou velikostech – M a L (velikostní tabulku s mírami najdete u rukavic)

V poslední době jsem v televizi několikrát viděla vtipnou reklamu na recenze zboží – klady a zápory. Tak jsem přemýšlela, jak vtipně bych popsala nějaký zápor rukavic. Budu si ale vtip muset nechat k nějakému jinému zboží, protože jsem zápor nenašla žádný. Rukavice jsou velmi příjemné, krásně bezchybně zpracované, teplé a elegantní – tedy přesně takové, jaké je chceme mít. Moje ruce tedy budou celou zimu v teple.

Kožené rukavice jsou i skvělým tipem na dárek pro ženy.

kožené rukavice koupíte po kliknutí zde: Dámské kožené rukavice s knoflíky

jiné typy kožených rukavic koupíte zde : Kožené rukavice

ostatní sortiment Stoklasa koupíte po kliknutí zde: www.stoklasa.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: