Týdenní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu od 1. do 7. dubna 2024

31.03.2024 11:26

Beran (21.3. – 20.4.)

Pokud plánujete na Apríla nějaké hloupé žertíky, raději to udělejte ráno, dokud Mars nenabere retrográdní směr, protože jinak vás neminou konflikty. Pokud jste ve fázi dlouhodobé nespokojenosti, čekejte moment sebeuvědomění, který výrazně ovlivní vaši budoucnost. I když to dost možná nebude to, po čem byste toužili, nakonec zjistíte, že se věci dějí pro vaše dobro

Býk (21.4. – 21.5.)

 

Pokud cítíte, že se blíží ve vašem životě nějaká nepříjemnost, funguje vaše intuice správně. Zaskočit vás mohou zejména pracovní záležitosti, které budou spojeny s vaším výdělkem. Pomoc vám v tomto případě mohou nabídnout Ryby. Máte-li někoho v tomto znamení ve svém okolí, popovídejte si. Dotyčný nebude tušit, že vám tímto rozhovorem pomůže. Strachovat se nemusíte, nepříjemnosti nebudou fatální, ale pomohou vám uvědomit si vaše priority.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

 

Vládcem vašeho znamení je planeta Merkur, která vám v tomto týdnu trochu naruší vaše plány. Ať se budete snažit sebevíc, budete mít pocit, že vám lidé zkrátka nebudou rozumět. Nebudou nakloněni vašim návrhům a budou je dokonce až bojkotovat. To vás bude mrzet zejména u vašich blízkých. Obrňte se trpělivostí a soustřeďte se na to, co můžete udělat sami, bez interakce s ostatními. Pokud jsou vaše záměry správné, nakonec se vám je podaří realizovat a prosadit.

Rak (22.6. – 22.7.)

 

Čeká vás úspěšný týden. Zatímco mnoho lidí kolem vás je frustrovaných a topí se na lžičce vody, uprostřed nich jste vy, kterým se daří a přes drobné problémy v komunikaci se zvládáte bravurně přenést. Dokonce vám bude jedno, jestli se trochu ztrapníte. Takové situace dokážete zlehčit a udělat si tak trochu legraci sami ze sebe. Je to ten nejlepší způsob, jak přežít tyto energeticky náročnější dny.

Lev (23.7. – 22.8.)

 

Jste příliš zaneprázdnění sami sebou, než abyste věnovali pozornost retrográdnímu Merkuru. V tomto týdnu zažijete jeden z těch vzácných momentů, kdy si budete jistí tím, co musíte udělat, i když vlastně nebudete vědět proč. Intuice v tomto směru pojede na plné obrátky a vy ji poslechněte. Možná se rozhodnete změnit práci, oslovit někoho, kdo se vám líbí, přestavět byt, koupit si letenku a na pár dní zmizet. Neposlouchejte nikoho, kdo by chtěl vaše záměry pokazit. Důvěřujte svým pocitům a přesvědčením.

Panna (23.8. – 22.9.)

 

Ve vašem znamení se právě nachází Černá Luna (Lilith), která z vás udělá postrach všech, kdo s vámi nebudou souhlasit. Vztek a hněv s vámi bude cloumat při každé příležitosti. Pokud je to možné, buďte raději o samotě. Zhluboka se nadechněte a napočítejte do deseti, než na cokoli zareagujete. Stává se, že určité vztahy končí a je to přirozené, ale pokud k tomu dojde, mělo by to být vaší volbou, ne nahodilým důsledkem špatné komunikace. Mohli byste litovat.

Váhy (23.9. – 23.10.)

 

Tento týden je náročný, protože po něčem velice toužíte, a stále nejste schopni toho dosáhnout. Připadáte si jako Sisyfos, který valil do kopce balvan, jež se mu těsně před vrcholem vysmeknul a on musel začít znovu. Jste frustrovaní, až to bolí. Je třeba pochopit, že některé věci nám zkrátka nejsou souzeny nebo k nám přijdou ve správný čas. Ten váš zřejmě ještě nenastal. Je tu ale naděje! Dejte si čas a zaměřte svou pozornost jinam.

Štír (24.10. – 22.11.)

 

Interakce s ostatními lidmi vám bude připadat tak trochu jako střet s mimozemskou entitou. Jste příliš podezřívaví, což ale není nutné. Ne každý to s vámi myslí špatně a snaží se vás urazit nebo podvést. Dávejte si pozor na to, abyste lidi ve svém okolí zbytečně nezranili. To vám jde ostatně velice snadno. Stačí jediná, dobře cílená věta a problém je na světě. Pokud to půjde hodně odpočívejte, ideálně formou fyzických aktivit.  

Střelec (23.11. – 21.12.)

 

Střelci se neradi nudí, tedy i vy máte sklon vyvolávat chaos, když uvíznete v situaci, která vám připadá příliš stagnující. Naneštěstí si nemůžete užívat luxusu malé neškodné rošťárny, když zbytek zvěrokruhu aktivně pobíhá v komunikační tísni. Vaše vtípky budou vnímány spíše jako urážky. Nesnažte se být vtipní za každou cenu, mohlo by to špatně dopadnout. Nikdo jiný v tuto chvíli nefunguje ve správném rozpoložení, aby s vámi mohl být kompatibilní.

Kozoroh (22.12. - 20.1.) 

 

Ve vašem znamení se nyní nachází přívětivá Luna, která vám dodává dobrou náladu a víru ve vše dobré. Dramata a výstřednosti v chování se vás na rozdíl od ostatních nyní netýkají. Využijte svojí energie pro pracovní projekty, ale věnujte se i sami sobě. Vaším tématem je teď hledání činnosti, která by vás těšila a zároveň dávala smysl. Vzpomeňte si, co vás kdysi bavilo, co jste měli rádi. Hru na klavír, háčkování, nebo snad plavání? Vrhněte se do toho, je pravý čas.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

 

Ve vašem znamení se nyní nachází planeta Pluto, která je spojována s manipulací a mocí. Dostane do popředí temné stránky vaší povahy, zejména netrpělivost a nedostatečnou empatii vůči svým blízkým. Zkuste se více než kdy jindy zajímat o ty, které máte rádi a nesledujte jen vlastní zájmy jakkoli jsou pro vás důležité. V pracovní rovině vás mohou potkat zajímavé nabídky, ale dobře zvažte, zda jsou pro vás perspektivní z dlouhodobého hlediska.

Ryby (21.2. – 20.3.)

 

Tento týden si ve velké míře uvědomíte touhu po něčem, co může ovlivnit vaši budoucnost. Nemusí jít o nic fatálního. I malý krůček v životě může mít vliv na to, kterým směrem se později vydáte. Tento týden pro vás bude celkem poklidný a prožijete ho s klidem v duši. Pokud jste v minulých dnech udělali nějaké rozhodnutí, už nad ním nepřemýšlejte a nechte věci, ať se dějí. Zkuste se trochu uzemnit dobrým jídlem, schůzkami s přáteli a třeba i sledováním seriálů, které vás baví. Užívejte život.

zdroj:Týdenní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu od 1. do 7. dubna 2024: Rakům nebude vadit, že se ztrapní, Vodnáře ovládne netrpělivost | SvětŽeny.cz (svetzeny.cz)

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: