Týdenní horoskop pro každé znamení od 25. - 31. března 2024

24.03.2024 10:55

Beran (21.března – 19. dubna)

Víc než kdy jindy zatoužíte po změnách, které budete chtít ideálně hned, což souvisí s vaší netrpělivou povahou. Než uděláte tlustou čáru a šmahem se zbavíte něčeho, co už vás nezajímá, přemýšlejte. Ne všechno je totiž potřeba měnit, pokud to funguje. Projevujte v této souvislosti více respektu ke starším lidem a jejich zkušenostem, jež vám mohou předat.

Býk (20. dubna – 20. května)

 

Tento týden nabídne díky velikonočním svátkům více volna, což ovšem neznamená, že můžete všechny pracovní úkoly hodit za hlavu. Mohlo by se vám to brzy vymstít. Úplněk se sice postará o to, že budete toužit po rovnováze mezi pracovním a osobním životem, ale pozor, ať nepřeváží ta druhá oblast. Víkend slibuje setkání, které pro vás bude tak trochu překvapením.

Blíženci (21. května – 20. června)

 

Láká vás poznávat všechno nové a budete se tetelit radostí, když se vám něco začne dařit. Jenže by to nemuselo být napořád. Dávejte si pozor zejména na činnosti, ve kterých byste mohli lehce udělat chybu. Napjaté postavení Jupitera totiž varuje před přeceněním sil. Velikonoční svátky proběhnou celkem standardně, dočkáte se pravděpodobně toho, že strávíte neplánovaně příjemné chvíle s někým, kdo by vás mohl v budoucnu obohatit a ukázat vám nové obzory. 

Rak (21. června – 22. července)

 

Tyto dny jsou vhodné k zásadním změnám. Pomalu dozrál čas, abyste se posunuli v životě dál. Zapracovat byste měli na své fyzičce a kondici, je nejvyšší čas věnovat se fyzickým aktivitám pravidelně. Nejde jen o kila navíc, spíše byste měli pečovat o své fyzické zdraví. Prospěje vám zejména svižnější chůze nebo plavání. Toto období bude vhodné také k setkávání s přáteli, k uvolnění, relaxaci a uměleckým činnostem. 

Lev (23. července - 22. srpna)

 

Teplé jarní dny, které nás čekají o Velikonocích vás budou přímo vybízet k činnostem mimo domov. Ideální je, pokud máte zahradu, ale bohatě si vystačíte i s výletem do přírody či prvním letošním grilováním se sousedy. Je zde také dobrá konstelace k prosazení vašich zájmů, zejména v pracovní rovině. Ukažte svým nadřízeným, že s vámi mohou počítat i v náročnějších úkolech. Zhostíte se jich úspěšně. 

Panna (23. srpna – 22. září)

Snažte se o pozitivní přístup, buďte přívětiví a nenechte se jen tak vytočit. Už vůbec se nenechte přemoci stresem, ke kterému zdatně přispěje váš nadřízený. Dovolte si trochu se odpoutat od svých myšlenek, které vás do určité míry svazují a dávají vám úzké hranice. Nalaďte se na svou mysl a intuici. Velikonoční svátky si užijete se vším všudy, jako vždy budete mít nachystánu koledu a nazdobený byt, což rodina ocení. 

Váhy (23. září – 22. října)

Právě pro vás bude začátek tohoto týdne poměrně náročný, protože úplněk se odehrává právě ve vašem znamení. Neberte si osobně řeči druhých a nenechte se zlomit starými křivdami. Zkuste se řídit heslem "jedním uchem tam, druhým uchem ven". Pokud tohle zvládnete, můžete se těšit na celkem pohodový týden, který si užijete v blízkosti své rodiny. Nepodceňujte péči o zdraví, zaměřte se zejména na trávicí trakt. 

Štír (23. října – 21. listopadu)

Zkuste si v těchto týdnech uspořádat myšlenky a plány do budoucna. Máte totiž tendenci vracet se s kapkou nostalgie do minulosti. Buďte optimisty a přijměte fakt, že vás čeká spousta pozitivních věcí, stačí si to jen dovolit. V práci nebuďte neskromní a požádejte o zvýšení platu, pokud jste přesvědčeni o tom, že si to zasloužíte. Ve finanční oblasti by se vám ostatně mělo tento týden dařit.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Budete lehce pochybovat sami o sobě, což vzhledem k vaší optimistické povaze nebývá tak časté. Úplněk na začátku týdne vás ale přiměje bilancovat a vidět i věci, které se vám z vašeho pohledu nepovedly. Vhodné bude si v klidu sednout, naladit se na sebe a uvědomit si i své přednosti, kterých není málo. Vděčnost vám projeví mladší členové rodiny, kteří si dobře uvědomují, co pro ně děláte. 

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Vynikající čas, na který jste čekali. Nalaďte se přátelsky a zažeňte pesimismus a nasaďte úsměv, i když se vám třeba ani nechce. S takovou totiž získáte, co chcete, mnohem snáze. Pokud se vyhnete riskování, mát šanci prožít jeden z nejšťastnějších týdnů tohoto roku. Zkuste si dát menší detox, který prospěje celkově vašemu zdraví. O Velikonocích se nepřejídejte. 

Vodnář (20. ledna - 18. února)

 

Budete pochybovat sami o sobě i o druhých. Snažte se pevně držet svých zásad, protože hrozí, že disciplína, kterou jste si nastolili, by se vám mohla vymknout z rukou. Nesmíte se nechat strhnout starými zvyky, které jste už jednou porazili. Neztrácejte naději, protože ne všechno, co vypadá na první pohled beznadějně, skutečně špatně dopadne. Víkend bude klidný a nabídne možnost věnovat se činnostem, které vám dodávají energii a radost.   

Ryby (19. února - 20. března)

 

Veškeré krize jsou zažehnány a všechno se bude odvíjet v duchu zklidnění napětí a dořešení starých záležitostí. Dbejte na péči o své tělo, pravidelně relaxujte a snažte se věnovat i fyzickým aktivitám. Je načase začít kontinuálně pečovat o své zdraví. Vhodné je také objednat se na preventivní prohlídku, pokud jste už dlouho nikde nebyli.

zdroj:Týdenní horoskop od 25. - 31. března: Raky čekají zásadní změny, Váhy rozesmutní staré křivdy | SvětŽeny.cz (svetzeny.cz)

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: