Týdenní horoskop od 29. ledna do 4. února 2024

28.01.2024 10:36

Beran

V těchto dnech jsou na vzestupu respirační onemocnění,před kterými se snažte chránit. Zůstat doma v posteli by se vám teď vůbec nehodilo. Dopřávejte si pořádné porce potravin, které obsahují hodně vitamínu C a D. Víkend proběhne ve znamení návštěv, možná i nečekaných, tak se připravte. Ukliďte byt a kupte nějaké pohoštění, ať vás nic nezaskočí.

Býk

V tom věčném shonu, který kolem vás v posledních týdnech panuje, jste si ani nevšimli, že ty nejhorší úkoly spojené se začátkem roku jsou za vámi. Věci si pomalu sedají a vy si konečně můžete dovolit ubrat nohu z plynu a vydechnout. Zasloužíte si to. Je čas na relax a odpočinek. Ve vašem životě se již brzy objeví někdo velmi důležitý, mějte oči otevřené.

Blíženci

Konečně se vám začíná trochu dařit, tak se chyťte příležitosti a dodělejte resty z minulého týdne. Nebojte se ale říci si o pomoc někomu, kdo má vaši důvěru. Díky planetě Venuši v trigonu s Marsem zažijete romantiku a vzrušení v milostném životě. Ty tam budou neshody, najednou půjde všechno hladce. Dost možná se dočkáte i večeře při svíčkách. 

Rak

Planety brzy prověří vaši psychickou odolnost. Možná se totiž dostanete do složité životní situace, která sice nebude nijak tragická, ale přesto bude vyžadovat pevné nervy. Buďte připraveni. Zůstaňte za všech okolností v klidu a neukvapujte se v rozhodnutích. Pokuste se nahlédnout na daný problém s odstupem a hlavně se spoléhejte jen na sebe.

Lev

Chcete být na několika místech najednou, ale zapomínáte, že den má jenom 24 hodin. Pozor na stres, ve kterém je vám na jednu stranu vlastně trochu dobře, ale čeho je moc, toho je příliš. Navíc byste mohli v tom shonu zapomenout, co je ve vašem životě skutečně důležité. Ve vašem okolí je někdo, kdo čeká, že se mu konečně ozvete.  

Panna

 

Tento týden není nakloněný přátelským vztahům ani společenským akcím. Takže pokud nemáte lístek na ples, raději zůstaňte v klidu a pohodě doma. Přečtěte si knížku, pusťte si nový film, a hlavně si užívejte přítomnost těch, které máte rádi. I tak budete v tomto týdnu řešit nejrůznější úkoly, tak šetřete energii.

Váhy

Hvězdy vám teď přejí spíše krásu a lásku než velkou dřinu. Důležité úkoly vás čekají později, teď sbírejte síly a spřádejte plány o tom, co by kdyby.. Věnujte také pozornost péči o svůj zevnějšek. K návštěvě kadeřníka nebo kosmetického salonu bude vhodný čtvrtek nebo pátek. Budete se cítit obdivováni a milováni, tak si to užívejte plnými doušky.

Štír

 

Momentálně se cítíte tak trochu bezradně a nechce se vám do žádných důležitých rozhodnutí a řešení velkých problémů. Pokud už budete konfrontováni s nepříjemnou situací, vsaďte spíše na diplomatickou cestu než emocionální výstupy. Pozor si dejte na závěr týdne, kdy vás mohou zaskočit menší zdravotní problémy.

Střelec

 

Láska a porozumění vám otevírají dokořán svou náruč. Milujte a tvořte. Vaše kreativita ve spojení s pozitivní náladou může přinést nečekané výsledky. Ledacos můžete udělat také pro zlepšení své finanční situace. Právě teď je Jupiter nakloněn výhodným investicím, ale i nákupům věcí, které budete moci pořídit výhodně. Mějte oči otevřené.  

Kozoroh

Naslouchejte své intuici a snažte se držet svých plánů a cílů, i když se objeví komplikace. I když půjdete chvíli „proti proudu“, nakonec situaci ustojíte a vaše snaha přinese zasloužené ovoce. Nebudete na nic sami, což je velká výhra, podrží vás rodina nebo přátelé. Víkend bude přát fyzickým aktivitám, i kdyby mělo jít jen o procházku venku.

Vodnář

Kdo chce víc, nemá nic. Držte se tohoto rčení a uděláte dobře. V těchto dnech se nepouštějte do žádných jednání ohledně financí a už vůbec si nepůjčujte peníze. Zůstaňte trochu nohama na zemi, v realitě. Nyní to pro vás, vzhledem k postavení Slunce ve vašem znamení, nebude úplně jednoduché, ale je důležité domýšlet důsledky vašeho jednání.

Ryby

 

Rychlost a houževnatost, s jakou nyní plníte povinnosti, je obdivuhodná. Máte skvělou příležitost dokázat v práci, že jste připraveni přijmout náročnější úkoly. Vaši píli ocení i rodina, ale pozor, nedělejte všechno za ostatní a také trochu odpočívejte. Energii načerpáte v klidu, třeba na gauči u televize. Dovolte si někdy prostě nedělat nic. 

zdroj: Týdenní horoskop od 29. ledna do 4. února 2024: Štíři budou bezradní, Vodnáři by měli být opatrní na peníze | SvětŽeny.cz (svetzeny.cz)

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: