trošku se zpožděním Horoskop na 25. 12. 2017 - 31. 12. 2017

26.12.2017 21:28

Beran (21. 3.–20. 4.)

Poslední týden tohoto roku bude pro vás víceméně pohodový. Bude ve vás ještě doznívat harmonie vánočních svátků a zároveň se budete těšit na Silvestra. Čeká vás i bilancování a plánování. No a v neděli to pořádně roztočíte při bujarých oslavách!           

Býk (21. 4.–21. 5.)

Nebude to nejlehčí týden, co si budeme povídat. Planety vám zajišťují téměř  každý den domácí napětí a kromě toho začnete bilancovat své úspěchy a neúspěchy v tomto roce. Pokud se nad to dokážete povznést, nic nebrání tomu, abyste si Silvestra užili!     

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Pokud se budete snažit vyjít s ostatními i ve chvílích, kdy myslíte, že to nejde, můžete prožít velmi příjemný týden. Čeká vás hodnocení letošního roku, plánování toho příštího i setkání s přáteli. A samozřejmě v neděli příjemná silvestrovská oslava!   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Jste teď miláčky planet, a to se projeví i v posledním letošním týdnu. Budete rozdávat optimismus a energii. Čeká vás i spousta plánování a snahy dosáhnout úspěchu. Strávíte také hodně krásných chvil s vašimi nejbližšími. A těšte se na Silvestra!   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Můžete se v tomto týdnu cítit trochu unavení. Nemůžete se divit, Vánoce kladou nároky na psychické i fyzické síly. Odpočívejte a věnujte se svým koníčkům. Stýkejte se s dobrými přáteli. Do nového roku vstoupíte radostně, s optimistickým očekáváním!   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Čeká vás poměrně klidný týden. Potrápit vás mohou trochu napjaté vztahy ve vaší rodině. Určité jednání vašich blízkých vás totiž dost zlobí. Starosti vám mohou dělat i finance. Už v lednu to bude lepší, takže nový rok vítejte s radostí a optimismem!         

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Pro zrozence vašeho znamení bude tento týden naprosto pohodový. Vychutnáte si společnost vašich blízkých a užijete si s nimi spoustu dobré zábavy. Budete také hodně plánovat a těšit se na nadcházející rok. V tomto duchu rovněž oslavíte Silvestra.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Energie, elán a temperament. To je to, co vám v tomto týdnu planety dopřejí mírou více než vrchovatou. Snažte se využít je ke svému rozvoji, k posunu v kariéře a pomoci vašim blízkým. A nezapomeňte v neděli na oslavu. Končí starý rok a začne nový!   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Bude se vám dařit a užijete si spoustu příjemných chvil v rodinném kruhu a s přáteli. Pokud nemáte dovolenou a půjdete do práce, očekávejte i tam posun vytouženým směrem.  Jste teď zkrátka miláčky hvězd. A letošní oslava Silvestra se vám povede!   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pohoda domova, klid v rodině, skvělé výhledy v práci. To je to, co vám přinese tento týden. A také se budete těšit finanční prosperitě. Ocitáte se nyní na výsluní, tak si své šance nepokazte neuváženým jednáním. Na Silvestra si užijete prima zábavu!   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Budete se snažit dohnat ke konci roku vše, co byste rádi dokončili a nevyhnete se soukromému bilancování. Letos budete nejspíš spokojeni. V tomto týdnu strávíte hodně času se svými blízkými. Do nového roku vstoupíte vesele a zároveň plní předsevzetí.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V tomto týdnu se připravte na hodně přemýšlení, spoustu energie, odvahy k velkým úkolům i snahy o vyřešení řady dlouhodobých problémů. A také zvážíte nové plány. Rodina v těchto dnech bude hrát jednu z hlavních rolí. A to i při vstupu do nového roku. 

 

 

zdroj:https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-25-12-2017-31-12-2017-36510.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: