Testování sady silikonových víček na nádobí z eshopu naau.cz

24.02.2020 13:48

Dnes bych vám chtěla představit super vychytávku – silikonová víčka na nádobí.

U někoho pračky „žerou“ ponožky, u nás pro změnu někdo asi „žere“ víčka od misek a dóz na ukládání potravin. Vždycky mám v kuchyni několik misek bez víček ( nikdo je samozřejmě neviděl a nikdy ani neměl v ruce), nebo pro změnu víček bez misek. Použití je pak celkem o ničem. Víčka jsou na vyhození a do misek můžu dávat jen věci, které neosychají a nepotřebují víčko. A těch je opravdu málo.

Vyzkoušela jsem tedy sadu silikonových víček z eshopu naau.cz, a jsem velmi spokojená. Už nemusím složitě hledat víčka, a mohu zase používat misky a dózy, které by jinak byly k nepoužití.

V sadě je 6 silikonových víček. Víčka mají různé velikosti – jsou o průměru 7 cm, 10 cm, 12 cm, 15 cm, 17 cm a 20 cm. Jsou krásně skladné, nevyžadují téměř žádný prostor.

Víčka jsou z potravinářského silikonu, použít je lze do lednice, mrazáku i do mikrovlnné trouby. Víčka jsou pružná a přizpůsobují se miskám. Jdou krásně natáhnout, nebo se naopak přizpůsobí i menšímu průměru misky. Použít je lze na cokoliv – i na mističky, hrnečky, odměrky – na vše, co je třeba. Na hrnečky je používám hlavně do mikrovlnné trouby – když chci něco přihřát, nebo třeba rozpustit máslo.

Při použití v mikrovlnné troubě je fajn, že nic z ohřívaného obsahu nevyprskne z hrnečku nebo misky ven. Víčko krásně udrží obsah uvnitř – na rozdíl od poklopu. Odpadá tím nepříjemné čištění mikrovlnky – tohle umí třeba máslo, krásně se rozprskne všude po troubě - to už se s víčkem nestane.

Víčko poslouží, i pokud chceme cokoliv zmrazit. Víčka mohou být použita i v mrazáku, pokud vám tedy zbude například omáčka, stačí přetáhnout víčko přes misku nebo dózu a vložit do mrazničky.

Skladování v lednici vám popisovat asi nemusím. Je to prostě fajn. Už žádné okoralé a oschlé pomazánky, koláče a jiná jídla – opět stačí jen víčkem přetáhnout okraj misky a je hotovo.

Po použití stačí víčka jednoduše opláchnout vodou.

Víčka velmi dobře těsní, takže potraviny pod nimi zůstávají krásně čerstvé. Po použití je jednoduše sejmete z misky – chytnete za úchytku a víčko je dole.

Pokud tedy jako já bojujete se ztrácením víček, určitě vyzkoušejte tuhle praktickou sadu silikonových víček z eshopu naau.cz. Já jsem nadmíru spokojená, a můžu používat i ty misky, které mají víčka poztrácená.

Pokud si chcete víčka koupit, klikněte zde: sada silikonových víček.

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: naau.cz

 

Videoukázku z použití víček si prohlédněte zde: video sada silikonových víček

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: