Testování mini galvanické žehličky z ionizérem eshopu naau.cz

27.01.2020 13:28

Mini galvanická žehlička s ionizérem - bílá

Mini galvanická žehlička je takový malý pomocník pro ženu, která má problém s pletí na obličeji a nemá čas chodit do kosmetického salonu na pravidelné čištění. Tedy vlastně pro každou ženu, protože každá z nás nějakou tu malou nedokonalost a problémek na pleti nacházíme. Pokud na začátek hodně zjednoduším- princip téhle mini galvanické žehličky z eshopu naau.cz: je to přístroj pro domácí použití, žehlička s ionizérem pracuje na principu galvanického proudu, a pomáhá při problémech s pletí.Čistí pleť do hloubky (pryč s černými tečkami a pupínky), a dokáže i trochu vyhladit vrásky a jizvičky po akné na obličeji, zlepšuje elasticitu kůže v podbradku a dekoltu

Princip funkce žehličky si vymýšlet nebudu, tady použiji popis od výrobce, abyste vědeli, na jakém principu opravdu funguje.

Žehlička jemnými impulsy masíruje pleť a tím stimuluje metabolismus buněk pokožky. Vaši pleť čistí do hloubky, uvolňuje zanesené póry, zpevňuje pleť, redukuje vrásky a pigmentové skvrny.

Jemné vibrace produkované slabým mikroelektrickým proudem udržují pleť svěží, hladkou a jemnou.

Doporučujeme galvanickou žehličku s ionizérem jako ideální řešení pro domácí ošetření pleti.
 

Provozní režimy galvanické žehličky:

 1.  Režim "+" uvolňuje pozitivní ionty
  Při vysílání pozitivních iontů dochází k vytvoření lokálního elektrického pole mezi povrchem pokožky a koriem. Pozitivní ionty způsobují průnik přes vrstvy pokožky a vstup do koria. Pokud tedy před použitím pozitivních iontů natřeme pleť ošetřujícím krémem, tyto pozitivní ionty zavedou složky krému k buňkám ve spodních vrstvách pokožky. Buňky poté plně absorbují výživné složky. Jde tedy o vysoce efektivní péči o pleť.

   
 2. Režim "-" uvolňuje negativní ionty
  Při vysílání negativních iontů dochází k vytvoření lokálního elektrického pole mezi povrchem pokožky a koriem (škárou - prokrvená a inervovaná vazivová vrstva kůže pod pokožkou). Protože nečistoty v pokožce jsou kladně nabity a povrch pokožky je díky galvanické žehličce nabit záporně, nečistoty jsou z pokožky vytahovány na povrch (protikladné náboje se přitahují). Tím tedy dochází k vyčištění spodních vrstev pokožky.
 
            Doporučení:
 
 • na celý obličej používejte žehličku 5-10 minut - delší použití se nedoporučuje
 • vhodné baterie: CR-2032 (jedna baterie je součástí balení)
 • než-li kontaktujete servis: Pokud Vám reaguje žehlička pouze na 1 stupeň a svítí pouze jedna barva LED diody, zaměňte polaritu baterie

A jaké má galvanická žehlička pozitivní účinky?

 • zpevňuje kontury obličeje
 • hloubkově čistí pokožku a zprůchodňuje póry
 • aktivuje štěpení buněk a lymfatický systém
 • zmírní kruhy a váčky pod očima
 • zmenší otoky obličeje
 • sjednotí odstín pleti
 • redukuje vrásky a hluboké rýhy na obličeji

Pro koho je galvanická žehlička vhodná?

Vhodná je pro ženy i muže, zejména pro všechny, kteří se chtějí zbavit nehezkých vrásek na obličeji i krku a chtějí se během pár kúr zeštíhlit a omladit.

Hodí se zejména 
pro osoby trpící na akné, nebo mají jizvičky po akné, žehlička zredukuje i kruhy pod očima a zbaví pleť různých barevných nerovností.

Použít ji mohou osoby starší, ale i velmi mladé a to na jakýkoliv typ pleti, dokonce i osoby trpící lupénkou či různými ekzémy. Toužíte se zbavit celulitidy? Galvanická žehlička také 
napomáhá lepšímu odbourávání tuků a redukuje celulitidu na celém těle.

Pro koho galvanická žehlička vhodná není?

 • pro těhotné ženy
 • pro osoby trpící epilepsií
 • pro osoby s kardiostimulátorem
 • pro osoby s poraněnou pokožkou

 

A co žehlička umí?

 •  
 • zpevní mimické svaly, svaly krku a dekoltu
 • zpevní oblast podbradku
 • pomáhá eliminovat celulitidu
 • stimuluje růst vlasů a posiluje vlasové kořínky
 • pomáhá rychle hojit akné, pupínky a drobné jizvičky

 

Mini galvanickou žehličku s ionizérem z eshopu naau.cz jsem používala a testovala zhruba tři týdny a se mnou ji zkoušela i dcera.

Po třech týdnech používání mám lepší a hladší pleť. Zmenšily se mi otoky – „pytle“ pod očima, také barva obličeje je lepší – tedy abych se vyjádřila přesněji: S přibývajícím věkem se místy na obličeji objevují skvrnky nejednotné barvy pleti – tmavší místa. Tyto „flíčky“ jsou nyní světlejší, a barva pleti je tak jednotnější. Mám pocit, že i na podbradku mám kůži pevnější. Ale to po třech týdnech nelze ještě úplně posoudit, možná je to jen subjektivní pocit. Ale i ten stojí za to – pokud se cítíte byť třeba jen subjektivně lépe, bude i vaše nálada mnohem lepší.

Dcera zkoušela mini galvanickou žehličku s ionizátorem také – má jiné problémy. Jako teenager řeší  pupínky, a ucpané póry, kterým se běžně říká černé tečky. A sem tam i nějakou jizvičku po akné. I ona má pleť lepší, pupínky se jí nedělají tak často, a póry se neucpávají tolik – hlavně na bradě a kolem nosu je to lepší.

Mini galvanická žehlička s ionizérem je velmi snadná na použití, funguje jen na jednu malou baterii. Netrávíte s ní moc času – stačí 5 až 10 minut denně, déle by se používat neměla. Takže klidně když se díváte na televizi, můžete si přitom přejíždět po obličeji. Nečekejte ale zázrak – je to opravdu přístroj na zlepšení kvality pleti, nikoliv na její zázračné uzdravení. 

Přístroj skvěle funguje jako domácí kosmetický pomocník pro ženy každého věku, které mají problematickou pleť, nebo chtějí zastavit a zlepšit příznaky stárnutí pleti. 

Při pravidelném dlouhodobějším používání bude vaše pleť čistší, hezčí a pružnější. Budete se cítit mnohem lépe a odrazí se to tak na vašem celkovém vzhledu. Alespoň já to tak mám – když se cítím příjemně, tak se víc usmívám a pozitivně mne vnímá i mé okolí. I tohle dokáže malinký pomocník – mini galvanická žehlička s ionizérem

Pokud si chcete žehličku prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Mini galvanická žehlička s ionizérem

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu Naau, klikněte zde: naau.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: