Testování kapesního zastřihovače obočí pro ženy ve tvaru rtěnky z eshopu Naau.cz

12.03.2020 13:31

Vždycky když si myslím, že v péči o obličej a tělo už mne nemůže nic překvapit, objeví se něco, co mi tuto myšlenku vyvrátí. Naposledy to byl kapesní zastřihovač obočí ve tvaru rtěnky z eshopu naau.cz.

Žádná z nás nechce vypadat jako Marfuša – obočí si nezvýrazňujeme, naopak, snažíme se ho vytrhat do tvaru, který nám vyhovuje. Už dávno není v módě si celé obočí oholit, a pak dokreslit tužkou. Přiznávám, že se mi nelíbí ani obočí vytetované – je podle mne příliš výrazné a mohutné.

Já sama jsem typ, který má obočí tmavé a dost husté, dorůstá mi hodně. Proto musím často vzít pinzetu a jít ho upravit. Že to není nic příjemného, víme všechny – nastává chvíle bolestivého škubání, slzení a kýchání. Tedy alespoň mne  tato procedura vždycky zničí tak, že vypadám jako oteklé, usmrkané strašidlo..  A od chvíle, kdy potřebuji na čtení a na blízko brýle mám ještě jeden problém – bez brýlí na trhání nevidím, a s brýlemi mi zase nejde obočí pinzetou upravovat.  Chodit na kosmetické ošetření pokaždé, když potřebuji obočí upravit, se mi nechce, a vyjde to i celkem draze.

Proto jsem ráda, že jsem objevila kapesní zastřihovač obočí ve tvaru rtěnky z eshopu naau.cz. Funguje na klasickou tužkovou baterii, a jeho použití je opravdu snadné. Prostě zapnete a upravujete. Super je i led osvětlení na přístroji – světýlko přímo osvětlí obočí a je lépe vidět nežádoucí chloupky. Přístroj je vhodný pro všechny typy pleti, a lze jej používat denně, pokud potřebujete. Z mých zkušeností to ale třeba není, v pohodě si obočí upravím jednou za týden a jsem spokojená. A pokud se někde objeví nežádoucí jeden chloupek – přejedu přístrojkem, nebo vytrhnu neposlušný porost pinzetou. Když mám vytrhnout jen jeden, je to v pohodě.

Funguje na malou mikrotužkovou baterii, na očištění stačí kartáček, nebo sundat hlavičku a opláchnout.

Tenhle přístroj na úpravu obočí není třeba dlouze popisovat ani hodnotit. Je to o zkušenosti a pocitu každé z nás – buď vyhovuje, nebo ne. Je třeba si to zkusit. Já osobně jsem spokojená. Na úpravu obočí nepotřebuji brýle, zvládnu to v pohodě sama. A nemusím chodit ke kosmetičce. Konečně si budu připadat upravenější – a ze zrcadla už na mne nebude koukat Marfuška s mohutným obočím..

Pokud si chcete přístroj prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Kapesní zastřihovač obočí pro ženy ve tvaru rtěnky

 

Pokud si chcete prohlédnout videoukázku z používání přístroje, klikněte zde: video Kapesní zastřihovač obočí pro ženy ve tvaru rtěnky

 

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu Naau.cz, klikněte zde: www.naau.cz

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: