Testování kapesního holicího strojku ve tvaru rtěnky z eshopu Naau.cz

17.01.2020 12:59

Kapesní holicí strojek ve tvaru rtěnky

Všechny určitě známe problém s chloupky na tváři a obličeji. Občas se objeví tam, kde je mít nechceme, a pak se je snažíme odstranit co nejrychleji a co nejméně bolestivě. A čím jsme starší, tím chloupků přibývá – a u zrcadla s pinzetou musíme trávit čím dál tím víc času. A protože trhání pinzetou bolí, a taky protože nosím brýle, je pro mne někdy problém vidět a odstranit všechny chloupky, které odstraněny mají být.

Proto jsem s radostí testovala kapesní holicí strojek ve tvaru rtěnkyeshopu naau.cz. Malý pomocník do kabelky, kterým odstraníte chloupky všude, kde je třeba – na tváři, na bradě, pod nosem, kolem uší, nebo třeba i na ruce.

Strojek funguje na jednu tužkovou baterii. Baterie není součástí balení, ale tužkové baterie máme doma určitě všichni vždy po ruce.

Čištění probíhá snadno pomocí malého štětečku. Ten je už v balení připraven k použití.

Strojek je velký cca 11 cm – vejde se tedy do kabelky nebo do kapsy, a dobře se drží. Na strojku je malá dioda, kterou si posvítíte na holené místo – žádný chloupek už neunikne. Použití je snadné a nebolestivé. Já jsem po holení měla chvilku červenou tvář, protože mám hodně citlivou pokožku, ale zčervenání rychle zmizelo. Ale musím říct, že i po trhání pinzetou mám místa po vytržení červená. Píšu to jen proto, abyste se nelekli.

Se strojkem jsem spokojená. Odstraní i takové ty jemné chloupky na tváři – obličej je pak krásně hladký.

Já jsem tmavší typ, mám tmavě hnědé vlasy, proto i chloupky na tváři mám tmavé a jsou vidět, takže jejich odstranění musím věnovat pozornost. Obzvláště pod nosem – nechci mít knírek větší, a viditelnější než můj muž. Takže stačí průběžně sem tam strojkem přejet nad rty, a je po problému. Prostě chloupkům vůbec nedovolím ukázat se. Fajn je, že k tomu nepotřebuji brýle – jako u trhání pinzetou. Je to rychlé a bezbolestné.

Holicí strojek nosím v kabelce – to kdybych náhodou odhalila chloupkový problém.

 

Pokud se chcete podívat na video, jak strojek pracuje, klikněte zde: videoukázka holicího strojku ve tvaru rtěnky

 

Pokud si chcete strojek koupit, klikněte zde: kapesní holicí strojek ve tvaru rtěnky

 

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: eshop naau.cz

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: