Štrasová bižuterie - krásná ozdoba i skvělý dárek k blížícímu se MDŽ

19.02.2018 13:34

Dnes bych vám chtěla doporučit jednu úžasnou soupravu jablonecké bižuterie, kterou si můžete koupit na eshopu Stoklasa.cz.

Jablonecká bižuterie je proslulá svými krásnými šperky nejen v Čechách, ale i ve světě. Vyrábí bižuterii skleněnou, štrasovou, kovovou a s komponenty Swarovski.

Obzvláště štrasová bižuterie je velmi oblíbená jako doplněk pro nevěsty na svatby, ale i jako krásná ozdoba ke společenským šatům při slavnostních událostech, na plesech, maturitních večírcích, nebo třeba návštěvě divadla.

Šperky z jablonecké bižuterie jsou oblíbené pro svou zdobnost, eleganci a krásné zpracování.

Taková je i štrasová souprava s perlami z jablonecké bižuterie. Souprava je prodávána jako svatební, ale využití je samozřejmě mnohem širší a můžeme ji nosit na každou událost.

Souprava je tvořena náhrdelníkem a náušnicemi. Náhrdelník je tvořen  droboučkými vybroušenými skleněnými korálky, usazenými v kovovém lůžku. Na jednořadém štrasu jsou ozdobné lístečky s malou perličkou uprostřed. Střed náhrdelníku je široký 1,8 cm a dlouhý 9,8 cm, celý náhrdelník je dlouhý 42 cm. Zapínání náhrdelníku je na karabinku a prodlužovací řetízek.

Náušnice jsou drobné perličky (puzetového typu), zapínání je motýlek s kovovou zarážkou proti vypadnutí.

Souprava je prodávána v dárkové krabičce.

Pokud tedy hledáte vhodný doplněk na slavnostní událost, nebo chcete koupit elegantní dárek, s jabloneckou bižuterií neuděláte chybu. Souprava štrasové bižuterie s perličkami je tak krásná, až se tají dech. Při každém pohybu se ve štrasových korálcích odráží světlo, takže náhrdelník krásně jiskří. Souprava je jemná a elegantní, vypadá tak půvabně, jako by byla právě vyloupnuta z Popelčina kouzelného oříšku. A protože každá z nás chce vypadat na svatbě, plese nebo společenské události tak trochu jako princezna, je právě štrasový šperk tou správnou volbou. Není třeba utrácet spoustu peněz za drahé šperky. Vždyť právě šperky z jablonecké bižuterie k nám jezdí nakupovat a obdivovat i cizinci. Buďme tedy hrdí na šikovné ruce výrobců jablonecké bižuterie. Vždyť právě s jejich výrobky se můžeme cítit jako princezny z pohádky.

Pokud si chcete soupravu koupit, klikněte zde: Svatební štrasová souprava s perlami .

Pokud si chcete prohlédnou celý sortiment eshopu Stoklasa, klikněte zde: eshop Stoklasa.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: