Šperky s duší - chrání, zdobí, sluší

12.02.2018 17:05

Jsem žena, a jako každá žena miluji šperky. A jak všechny víme, šperků není nikdy dost.

Každý šperk, který nosíme, má svůj příběh, váže se k němu určitá vzpomínka- na událost, kdy jsme šperk dostaly, na osobu, která nám šperk darovala, nebo třeba na příležitost, ke které jsme si ho koupily samy. Takové šperky pak pro nás mají nevyčíslitelnou hodnotu.

Mezi šperky, které všem dělají radost, patří i šperky z eshopu www.andelske-zvonky.cz .

Vyberete si zde spoustu krásných zdobných přívěsků, náramků, náhrdelníků a andělských zvonků.

Andělské zvonky, to jsou rolničky v precizně zpracovaných, a krásně navržených přívěscích. Existují ve třech velikostech a lze do nich vkládat rolničky různých barev, kterými si přivoláte strážného anděla. Dají se otevřít, a rolničky lze měnit. Principem je tzv. „bola“ – metoda starých mexických indiánek – šperk uklidňoval miminko, které indiánky očekávaly. Rolničky mne velmi upoutaly, a myslím, že v budoucnu o nich ještě nějaký článek napíši, protože mám dospělé dcery, a tenhle ochranný šperk jim v těhotenství ráda pořídím.

Já jsem pro vás tentokrát k recenzi vybrala šperk jiný, a to zlacený náhrdelník srdce s křídlem.

Šperk spojuje symbolicky dvě nejdůležitější věci na světě, a to jsou láska a bezpečí. Mám andělskou symboliku ráda. Každý z nás svým způsobem věří na strážné anděly, i ti, kdo tvrdí, že jsou nevěřící, se určitě občas přistihnou při tom, že v kritických situacích doufají v nadpřirozenou pomoc, ve svého strážného anděla. Já sama jsem se nějakou dobu potýkala s vážnou nemocí, a přiznávám, že ač jsem se považovala za nevěřící, v tu dobu by mi každá nadpřirozená pomoc přišla vhod a tak trochu jsem v ni doufala. Takže vím, že šperk, který je darovaný z lásky a má ochrannou moc je šperk, který udělá každé ženě radost.

Já jsem zvolila náhrdelník zlacený  ( prodáván je i ve variantě stříbro a růžové zlato)– jedná se tedy o rhodiované stříbro se žlutým zlacením. Přívěsek je z jedné poloviny srdce, z druhé andělské křídlo zdobené třemi drobnými zirkony. Délka řetízku jeu je 40 - 44 mm, velikost přívěsku 11 mm. Ke šperku dostanete certifikát pravosti a záruku na dva roky.

Přívěsek na náhrdelníku je jemný, něžný, vypadá opravdu moc hezky.

 

Mám ráda šperky, které mají duši. Tenhle náhrdelník se mi moc líbí. A upřímně – kdo z nás občas nepotřebuje ochrannou andělskou ruku? Já tedy rozhodně ano, takže tenhle náhrdelník budu nosit moc ráda nejen proto, že se mi moc líbí, ale i pro jeho možnou ochrannou moc.

Pokud si chcete koupit náhrdelník srdce s křídlem, klikněte zde: Zlacený náhrdelník srdce s křídlem 

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment, klikněte zde: eshop Andělské zvonky

 
 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: