Šperky pro radost i krásu koupíte na Krystys.cz

04.11.2017 11:53

Podzim není jen doba plískanic, je to i doba, kdy chodíme víc do divadel a na koncerty. A taky začíná plesová sezóna. A to je doba, kdy se my ženy zdobíme o něco víc, než obvykle. Chceme, aby nám to na plese, v divadle nebo koncertě slušelo – výjimečná příležitost si přece žádá i výjimečné ozdoby.

A tak nakupujeme šperky. Já bych vám teď chtěla doporučit obchod, kde nakoupíte úžasné doplňky pro každou příležitost za velmi příznivé ceny. Je to eshop internetového klenotnictví Krystys.cz.

Vyberete si zde prsteny, náramky, náušnice, náhrdelníky, nebo soupravy šperků.

Já jsem si vybrala náušnice Swarovski Elements Celine – náušnice jsou zlaceny 18K růžovým zlatem, a  uprostřed mají Swarovski kámen ve tvaru perly. Náušnice jsou velmi jemné, něžné, tak nějak si představuji, kdyby si nějaká princezna měla vybrat na ples jemné náušnice, vybrala by si právě tyhle růžovým zlatem zlacené. Hodí se pro každou ženu,jsou velmi příjemné na nošení, a hlavně na uchu vypadají vážně báječně. Jsou nenápadné a přitom dostatečně výrazné, hodí se i k slavnostním účesům – prostě náušnice, co opravdu zdobí. K náušnicím dostanete i certifikát pravosti.

K náušnicím se skvěle hodí náhrdelník Swarovski Elements Fanni – jemný náhrdelník, kde řetízek je zlacený 18 K zlatem, s ozdobou z malých bílých kamínků a zakončený perlou Swarovski. Přívěsek je lehoučký, jemný, má velmi nápaditý přívěsek, takže ve výstřihu plesových šatů nebo večerní róby v divadle bude vypadat velmi půvabně. Je to přesně typ šperku, který dokáže pozvednout celý outfit k dokonalosti, je něžný, jemný a přitom si ho všimnete na první pohled. Náhrdelník má certifikát pravosti.

Šperky na eshopu www.krystys.cz jsou velmi hezké, nápadité a kvalitní. Každý si vybere podle svého vkusu –výběr je velký. Ke každému šperku dostanete i dárkovou krabičku (takže už samotné rozbalování je velmi příjemné) a certifikát pravosti.

Pokud se tedy připravujete na plesovou sezónu, do divadla, nebo chcete udělat radost pod vánočním stromečkem ( nebo k nějaké jiné události), vyberte si šperk na eshopu Krystys.cz, určitě budete spokojeni. 

Já už se těším na další recenzování, protože jak řekla Kate Reardon:„Mojí nejoblíbenější věcí v mém šatníků jsou mé šperky.”

náušnice koupíte po kliknutí zde: Náušnice Celine 

náhrdelník koupíte po kliknutí zde: náhrdelník Fanni

celý sortiment si prohlédněte zde: Krystys.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: