Šperky, které hladí po duši - to je Eppi.cz

15.08.2016 18:15

Vždycky jsem jako každá žena měla slabost pro hezké šperky. Nikdy jsem si je ale nekupovala, spíš jsem je dostávala.

A protože leckdy se sázelo spíš na překvapení , než na moje sny a přání, šperk často skončil uložen ve šperkovnice.

Tedy ne, že bych jich dostávala tolik, ale často šperk odpovídal spíš vkusu toho, kdo mi jej daroval, než mému. Sice platí přísloví : „Darovanému koni na zuby nekoukej“ , u šperků je to ale trochu jinak.

Ke šperkům má každá žena vztah srdeční. Musí se líbit, musí padnout a slušet a musí něco vyjadřovat.

Samozřejmě jsme ovlivněny i tím, kdo nám šperk daroval.

A protože jsem už velká holka, rozhodla jsem se, že si konečně koupím šperk o jaké jsem vždycky snila. Tedy já si ho vyberu, přítel mi ho koupí až bude nějaká příležitost (doufám že bude brzy než třeba za rok …). A protože jsem vždycky snila o šperku s červeným kamenem, je tu jasná volnba- český granát, nebo rubín.

Hledala jsem a našla- rubínový prstýnek, čarokrásný, a přesně takový, jaký jsem vždycky chtěla.

Volba klenotnictví byla u mě předem jasná.

Já si svůj šperk vyberu na www.eppi.cz. S tímhle Ezopem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Každý šperk má u nich svůj certifikát z výroby a doživotní záruku. Samozřejmostí u Eppi je úprava šperku, pokud něco nesedí tak, jak má. I s velikostí Vám moc rádi a ochotně pomohou – mají skvěle vypracované velikostní tabulky, a pokud si ani tak nejste jistá, pomůžou i emailem.

Nakonec vám šperk zabalí do krásné krabičky, převáží mašlí, přidají ručně tištěnou obálku s certifikátem a šperk putuje k Vám.

Já jsem si Eppi našla původně na facebooku, kde mě moc zaujaly perlové šperky, které prezentovali, i šperky s polodrahokamy – medový jantar a modrý opál jsou prostě úchvatné.

Já jsem ale zamilovaná do rubínu. Prozradím Vám tedy svou volbu- vybrala jsem si prstýnek se srdíčkovým rubínem. Tak snad si na něj včas ušetřím, nebo ho dostanu dárkem.

A vám můžu jen poradit – podívejte se na www.eppi.cz a vyberte si šperk ať už pro sebe, nebo jako dárek pro někoho z rodiny. Tady si vybere určitě každý. Já jsem ráda, že jsem našla esop – klenotnictví, kde jim stále záleží na zákazníkovi a vždycky se maximálně snaží vám vyjít vstříc. A tak by to mělo být.

A pokud chcete už dopředu myslet třeba na vánoce, tak honem, právě totiž mají i slevy...

Srdíčkový rubín v stříbrnem prstenu Bailey

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: