S oboustranným deštníkem si užijete krásy podzimu v suchu

02.11.2017 12:52

Podzim. Letos na nás babí léto nějak zapomnělo, a podzim nám místo krásných prosluněných barevných stromů, místo procházek ve spadaném listí, sbírání kaštanů a šípků na čaj ukazuje spíš svou druhou tvář. Tu plnou mlhavých rán, sychravého počasí a deště. T tak chtíc nechtíc musíme přemýšlet, jak se před deštěm chránit. A tak nakupujeme holínky a gumové boty, ale hlavně deštníky.

A deštník bych vám i já chtěla představit. Je to deštník, který na trhu chyběl a určitě se stane hitem letošního podzimu – deštník oboustranný.

Možná si řeknete, k čemu je to dobré, mít oboustranný deštník - není to kvůli tomu, abyste měli dvě různé barvy deštníku (i když to dobře vypadá), ale je to skvělá ochrana při odkládání mokrého deštníku. Každý z nás určitě zná situaci, kdy s mokrým deštníkem přijdete třeba k autu a najednou řešíte, kam deštník položit, abychom si nezamáčeli sedačky. Pokud mokrý deštník položíte na zem, nalepí se na něj nečistoty z koberečku. A to je právě ta skvělá vychytávka oboustranného deštníku – mokrou stranu prostě zavřete, a položíte na sedačku auta suchou stranou. A deštník si usušíte, až když dojdete domů.

Vnější strana holového deštníku je elegantní černá, hodí se tedy každému. Vnitřní část deštníku je barevná a je jen na vás, jaký design a barvu si zvolíte. Na eshopu fesnakocka.cz si vyberete z několika designů vnitřní látky deštníku, krásné jsou všechny.

Deštník má také unikátní rukojeť, takže už vám nepřekáží, můžete si ho „navléknout“ na ruku a ruce vám zůstanou volné.

Potah deštníku je vyroben z kvalitního nepromokavého nylonu. Pro vyšší odolnost proti větru má i zesílenou konstrukci drátů s flexibilními pruty, takže vám vítr deštník tak snadno neotočí. Dráty se mi zdají dostatečně silné, takže myslím, že spíš než otočení deštníku ve větru se vzneseme jako Mary Poppins.

Na eshop fesnakocka.cz se vracím moc ráda. Mají tu výběr hezkého a kvalitního zboží, takže každá z nás se může stát „fešnou kočkou“, ráda se vracím ale i kvůli osobnímu, milému a vstřícnému jednání majitele eshopu. Takže máte-li ke zboží nebo dodání nějaký dotaz, v krátké době vám přijde velmi vstřícná odpověď. A určitě mi potvrdíte, že do eshopu, kde si vás jako zákazníka váží, se rádi vracíte.

Takže pokud se chcete vyhnout podzimním plískanicím s elegancí a bez zmáchaného auta (nebo jiných odkladových ploch, kde je třeba odložit mokrý deštník), určitě si pořiďte hit letošního podzimu – oboustranný deštník. A pokud si lámete hlavu s tím, jaký koupit dárek na vánoce, tenhle deštník je jedním z dobrých tipů na praktický a přitom velmi hezký dárek.

Takže buďme fešné kočky s prima oboustranným deštníkem.

zdroj obrázku fesnakocka.cz

 

deštník si můžete koupit po kliknutí zde: oboustranný deštník

celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: www.fesnakocka.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: