Recenze na Posilovací stroj Revoflex Xtreme z eshopu Zaparkorun.cz.

03.02.2022 14:34

 

Také patříte k těm, co si dali jako novoroční předsevzetí začít pravidelně cvičit, a ono počáteční odhodlání pomalu ale jistě mizí?

Já si cvičení předsevzetím slibuji už několik let. Myslím to pravidelné cvičení.

 Elán mám hlavně v lednu, v únoru už se začínám vymlouvat, v březnu už si zacvičím jen občas, když si na to vzpomenu. Ono mne totiž takové to cvičení – jak se dřív říkalo – prostných cviků – moc nebaví. Radši cvičím na nářadí, nebo s nářadím. Posilovna je ale daleko, a tak nějak jsem si tam nepřipadala dobře vedle těch svalnatých borců, co zvládnou každý stroj. Já byla hotová a vyřízená po cvičení na prvním stroji, koukali na mne jako na blázna, že už končím.

Na drahé domácí posilovací stroje nejsou finance, a ani místo.

Pokud bydlíte v paneláku, pás na běhání a chození se nikam nevejde a z rotopedu se časem stane věšák na odložené oblečení.

Letos jsem ale na cvičení vyzrála. Mám super věc, která se vejde všude, a procvičím s ní spoustu svalů. O tom jsem se přesvědčila po prvním cvičení. Pustila jsem se do něj s vervou, abych vyzkoušela, co všechno s touhle cvičící vychytávkou zvládnu. Druhý den mne bolely i ty svaly, o kterých jsem ani netušila, že je mám. Opravdu to funguje.

Posilovací stroj Revoflex Xtreme mám z eshopu Zaparkorun.cz.

Nezabere skoro žádné místo. Je to totiž jen plastová nášlapná podložka, a u ní jsou 2 gumy s držadly. Vše po cvičení složíte do látkové tašky (je součástí balení) a uložíte. Vejde se všude.

Na rukojetích – držadlech - jsou po stranách taková kolečka, která umožňují i posilování na zemi. Otáčí se, takže můžete posilovat i břišní a zádové svaly.

Příručka se cviky je součástí balení.

Pokud máte raději názornou ukázku, video ze cvičení najdete po kliknutí zde: video jak použít Revoflex Xtreme.

 

Jsem z téhle cvičební pomůcky celkem nadšená. Ještě tedy neumím všechny cviky úplně správně, chvilku mi bude trvat, než se naučím přístroj využít správně a efektivně. Jedno je mi ale jasné. Tohle cvičení mne baví. Procvičím všechny svaly celkem jednoduše. Mám ráda chytrá řešení, a to tenhle cvičící kamarád je. Chytře procvičíte celé tělo – pomocí gum, a plně funkčních koleček na rukojetích. Získáte náhradu za posilovací stroje.

Jasně, pokud chce být někdo kulturista, nebo ve formě, asi posilovnu potřebuje. Na běžné domácí kondiční cvičení, a vytvarování těla je ale Revoflex Xtreme plně dostačující.

Hlavní znaky posilovacího stroje Revoflex Xtreme

  • snadné použití
  • kompletní posílení svalstva
  • snadno sbalíte do úložného sáčku (součástí balení)
  • určeno pro muže i ženy
  • materiál: plast a guma

Rozměry stroje Revoflex Xtreme

  • délka nášlapné desky: 41 cm
  • délka rukojeti: 13 cm
  • rozměry sáčku: 34 x 50 cm

Balení obsahuje

  • přístroj Revoflex Xtreme
  • příručku s cviky

Pokud si chcete přístroj prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Posilovací stroj Revoflex Xtreme

 

Celý sortiment eshopu si můžete prohlédnout po kliknutí zde: Zaparkorun.cz

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: