Recenze na plastickou čistící hmotu SuperClean z eshopu Zaparkorun.cz

11.08.2021 15:43

 

 

Počítače tvoří čím dál větší část našeho života. Vše je řízeno počítači, na počítačích pracujeme, nebo se u nich bavíme. Já trávím u počítače spoustu hodin.

Snažím se mít svoje pracovní místo tak uzpůsobené, aby se mi dobře pracovalo i odpočívalo. Pohodlí a přitom efektivita pracovního místa je důležitá. Tak si pořizujeme super židle, na kterých nebolí záda, kvalitní monitory i pracovní desky, bezdrátové myši i klávesnice – pracovní prostor je pak opravdu příjemný.

V době koronavirové nákazy a uzávěry mnozí z nás začali pracovat z domova. Takže sedíme u počítačů, pracujeme, a pijeme při práci v pohodě kávu. Po chvíli si zajdeme pro sušenku ke kávě, nebo bagetu ke svačině- a přece nebudeme vstávat od počítače, když práce je tolik. Často jíme přímo nad klávesnicí. Alespoň já to tak dělám. A ruku na srdce – každý z nás určitě alespoň jednou u počítače jedl.

V tom je ale zakopaný pes – drobečky. I když nám připadá, že nedrobíme, opak je pravdou. Minulý měsíc se mi stalo, že jsem omylem zavadila o klávesnici, a šup – byla ze stolu dole. Nerozbila se, to se mi celkem ulevilo. Humor mne přešel, když jsem viděla, co se z ní vysypalo. To bylo drobečků, až jsem se zastyděla. Pak mi došlo, že vlastně i když u klávesnice trávím tolik času, prakticky se vůbec nevěnuji její údržbě – maximálně když uklízím, tak po ní přejedu čistícím ubrouskem.

Proto jsem si objednala z eshopu Zaparkorun.cz plastickou čistící hmotu SuperClean.

Hmota nejen že čistí, ale je i antibakteriální. To je fajn, protože na klávesnici saháme neustále, a tím na ni přenášíme všechny bakterie, které máme na ruce. Po vyčištění prostoru mezi klávesami tak budu mít opravdu kvalitně vyčištěnou celou klávesnici.

Postup je jednoduchý – prostě vyndáte hmotu ze sáčku a přimáčknete mezi klávesy. Na hmotu se nalepí všechny nečistoty i z těch míst, kam se jinak vůbec nedostaneme. Paráda.

Čistící hmota není primárně určena jen na čištění klávesnic, má mnohoúčelové použití, a je jen na vás, jaký prostor chcete čistit.

Osvědčila se třeba na synův holicí strojek – nalepí na sebe i ty drobounké vousy co ucpávají planžetu. Pak jen opláchnete a můžete znova použít.

Tím jsem si odpověděla i na otázku opakovaného použití.

Ano, hmotu lze používat opakovaně.

Že už není hmota k použití vhodná, poznáte, když přestane lepit, nebo je už ošklivá. Já ji mám zatím v pohodě, přestože ji používám často. Naposledy na dálková ovládání (taky takové prima semeniště bacilů, které máme v ruce pořád). Vyčistíte i klávesy tlačítkových mobilů – je prostě jen na vás, kde potřebujete čistit nepřístupné prostory.

Sáček na hmotu je uzavíratelný.

A na závěr shrnutí:

Hmota čistí dobře, jsem s ní moc spokojená. Je levná, takže je opravdu za pár korun, jak slibuje název eshopu. Jediný problém jsem měla, když jsem si na hmotu poprvé sáhla –takové to fůůůj, sliz.  Ten pocit trval ale jen chvilku. Protože děti všechny tyhle slizovité potvůrky a věci milují, zadejte jim za úkol vyčistit klávesnici a ovladače. Zaručuji vám, že tohle bude první domácí práce, do které se děti pohrnou s nadšením a ještě se budou přetahovat, kdo bude čistit první.

Pokud si chcete hmotu prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: plastická čistící hmota SuperClean

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: Zaparkorun.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: