Recenze na pánské a dámské ponožky z eshopu naau.cz.

06.01.2021 13:45

 

Ponožky z eshopu naau.cz

Ponožky. Věc tak běžná, že o nich často ani nepřemýšlíme, prostě si je oblékneme a jdeme.  Nosíme je ale každý den, právě proto je fajn mít ponožky kvalitní.

Já sama jsem zažila dobu, kdy ponožky byly šité dost divně, v horní části měly gumičky, které rády praskaly, a pak ponožka sjela z nohy, nebo gumičky chyběly úplně (pak sjely v botě dolů a hrnuly se a tlačily), a také velmi často nepříjemně tlačily – to jste pak měli gumičky obtisknuté na noze ještě dlouho po sundání.

Proto si v současné době ponožky vybírám pečlivě.  Nevhodně zvolená ponožka totiž dokáže pěkně potrápit. Nejen že díky shrnuté ponožce můžete mít pořádný otlak, nebo puchýř, ale také díky nevhodnému materiálu vám mohou nožky po vyzutí z bot nepříjemně zapáchat. Zout se pak u někoho na návštěvě je velmi nepříjemné. Zrovna nedávno jsem se dívala na svůj oblíbený film Forrest Gump, a tam Forrestovi poručík Dan klade jako jednu z nejzákladnějších pouček na srdce, že voják musí mít především nohy v pořádku, a převlékat si ponožky. Já k tomu dodávám, že nejen voják. Mít nohy v pořádku je důležité pro každého z nás. Ani nákup tak obyčejné věci jako ponožek, tak není dobré podceňovat.

Byla jsem moc ráda, když jsem pod stromečkem našla ponožky, které jsou hezké a kvalitní. Vůbec mi nevadil dárek „měkouš“. Proto vám tyto ponožky ráda představím.

Ponožky mám v pánské variantě s pivem ( já mám pro syna variantu zkrácenou), a pro sebe dámské ponožky se psími tlapkami.

Ponožky mám z eshopu naau.cz.

Začnu s představením dámských ponožek. Ty totiž nosím sama, osobně, mohu je tedy popsat lépe.

Ponožky s potiskem tlapek.

 Ponožky mne zaujaly na první pohmat materiálem. Je velmi příjemný. Natáhnout tuhle ponožku na nohu je moc fajn pocit. Jsou to ponožky měkké, příjemné, nejsou úplně slabé, takže mi v nich není zima. Materiál je 80% bavlna, 15% polyamid a 5% elastan.

Materiál je, jak už jsem psala velmi příjemný, ponožky se dobře oblékají, a elastanu je v nich tak akorát – nepovolují a nevytahují se ani při delším nošení, na noze skvěle drží. Po vyprání se ponožky nesrazily. To je pro mne také velmi důležité, protože se mi v minulosti často stávalo, že ponožky byly sice hezké, ale po vyprání o velikost menší.

Tyhle dámské ponožky mají skvělý vzorek psích tlapek. Vzorek je jemný, vypadá moc dobře – líbí se mi opravdu moc.

 Pata a špička jsou šedivé barvy, stejně jako tlapky, a jinak je ponožka bílá. Na obrázku to možná vypadá, že je pata a špička zesílená, ale není to tak, materiál je stejný na celé ponožce.

Tlapky jsou pouze potisk, není to protiskluzová úprava. Ponožky jsou na nošení velmi příjemné, v botě se neshrnují, krásně překryjí i kotník – v zimních botách si tak kotníky neodřete, ponožka je krásně chrání.

S ponožkami jsem tak spokojená, že už je doma mám i v jiných variantách.

Materiál je kvalitní, nemusíte se tedy obávat, že je po pár dnech nošení zničíte. Tyhle ponožky krásně drží. A vzorek je tak hezký a originální, že si ho každý všimne a všem se moc líbí.

Pokud si chcete ponožky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: dámské ponožky kotníkové – šedé tlapky

 

Pokud se vám ponožky líbí, můžete si je koupit i v unisex variantě vhodné i pro muže po kliknutí zde: kotníkové ponožky černé tlapky

Pro pány jsou fajn ponožky s motivem piva. Je to fajn (a vtipný) dárek pro každého pivaře.

Já jsem před vánoci koupila ponožky v kotníkové zkrácené variantě, v současné době mají na eshopu naau.cz ponožky v klasické verzi. Vzor je ale pořád stejně hezký. Materiál je bavlna, polyamid a elastan.

Tmavě šedá barva vypadá na noze moc hezky.

Nohy se v ponožkách nepotí, takže ani po celodenním nošení po vyzutí nebyl cítit zápach (hurá), vzor je vtipný, ale přitom vkusný.

Po vyprání se ponožky nesrazily.

Tyhle ponožky udělají radost každému milovníkovi piva.

Pokud si chcete ponožky prohlédnout, klikněte zde: ponožky s motivem piva.

 

Celou nabídku pánských ponožek si můžete prohlédnout po kliknutí zde: pánské ponožky

 

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: eshop naau.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: