Recenze na Autolékárničku z eshopu Onlinemedical.cz. Nezapomínejte si hlídat expiraci autolékárničky!

14.11.2023 13:04

 

 

Dnes bych vám ráda představila autolékárničkueshopu Onlinemedical.cz se zárukou 5 let.

Naše auto muselo na technickou kontrolu, takže jsme ho dávali do pořádku, a přitom jsem si všimla, že naše autolékárnička už má propadlou dobu expirace. Trvanlivost většinou hlídáme u potravin a léků, nenapadne nás ale zkontrolovat i lékárničku v autě. Pokud bychom museli ošetřit nějaké zranění, je třeba mít k tomu zdravotně nezávadný, kvalitní materiál.

U autolékárničky často zapomínáme kontrolovat, jestli je v pořádku a není starší, než 52 měsíců. Máme ji totiž uloženou na místech jako přihrádka v palubní desce, ve dveřích auta, někdo v kufru. Přitom při policejní kontrole je autolékárnička často kontrolována, takže je lepší občas ji prohlédnout. Mimochodem, věděli jste, že za prošlou autolékárničku můžete dostat pokutu až 2000 Kč?

Jasně, v ideálním světě ji nepoužijeme – a to je super. V tom horším případě ale bude přeci jen někdy potřeba.

Když se podívám na provoz na silnicích, a na zprávy v televizi, je mi jasné, že možnost autonehody se někdy může týkat každého z nás. Proto je potřeba vybrat takovou autolékárnu, aby v ní bylo vše, co je potřeba.

Doporučuji vybírat lékárničku u ověřených prodejců, aby její výbava byla opravdu kvalitní. U nehody pak budeme mít obvaz, nebo další potřeby takové, které opravdu umožní ošetření. Tady se nevyplácí příliš šetřit. U autolékárniček je navíc jejich obsah předepsaný, takže musí splňovat náležitosti předepsané vyhláškou 206/2018 sb.

Já jsem si vybrala kvalitní autolékárničku za rozumnou cenu na eshopu Onlinemedical.cz.

Lékárnička je ve tvaru malého polštářku na zip – dobře se tedy vejde třeba do přihrádky ve dveřích u auta.

Jsem ráda, že na přední straně autolékárničky jsou vytištěna telefonní čísla na policii, záchranku i hasiče. Někdy se prostě stane, že v šoku a panice při nehodě najednou nevíme, kam vlastně zavolat. Jediný pohled na lékárničku nám paměť osvěží.

Tato lékárnička obsahuje základní čerstvé potřeby, které jsou předepsány v povinné výbavě pro lékárničky do auta. Je v ní ale dost místa na doplnění dalších věcí.

Já třeba do autolékárničky doplňuji ještě roušky, více náplastí, přidám i obinadlo a dezinfekci. To ale asi každý doplní podle svých zkušeností a představ. Já jsem raději připravená na všechny možné situace. Radši abych měla něco navíc, než aby mi něco chybělo.

Pokud tedy budete kupovat do auta novou lékárničku, vždycky si zkontrolujte, jaký obsah v lékárničce najdete, a hlavně: kupujte u ověřených prodejců, abyste měli v lékárničce opravdu čerstvý zdravotnický materiál. Aby se vám nestalo, že vám obvaz při obvazování praskne a podobně.

Složení této autolékárničky

  • Izotermická folie min.200 x 140 cm – 1 ks
  • Náplast hladká 2,5 cm x 5 m – 1 ks
  • Nůžky se sklonem antikorozní 15 cm – 1 ks
  • Obinadlo škrtící pryžové 60 x 1250 mm – 1 ks
  • Obvaz hotový s 1 polštářkem šíře 8 cm – 3 ks
  • Obvaz hotový s 2 polštářky šíře 8 cm – 3 ks
  • Rukavice pryžové (latexové) v obalu – 1 pár

 

Pokud si chcete prohlédnout lékárničku, jakou jsem vybrala já, klikněte zde: autolékárna velikost I, polštářek červený  206/2018 sb.

Aby se vám lépe nakupovalo, mám pro vás slevu 10% na celý sortiment v eshopu Onlinemedical.cz. Stačí zadat kód JANA10

Celý sortiment eshopu najdete po kliknutí zde: Onlinemedical.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: