Proti únavě a na zlepšení paměti a soustředění skvělé Gotukola kapsle

08.06.2017 14:58

Letos si počasí s námi zahrává – chvíli horko, chvíli zima, z těch změn počasí jsme já i spousta lidí kolem mne začali pociťovat únavu. A nikdo nechce být přes den unavený, takže jsem začala pátrat, čím bych podpořila organismus, aby rychleji načerpal energii.

A objevila jsem Gotukolu (neboli Pupečník) – tahle bylinka byla trochu zapomenutá. A je to velká škoda. Gotu kola je tradiční bylinkou himálajských jogínů, ti ji užívají před svými meditacemi, pomáhá jim totiž propojit pravou a levou hemisféru mozku a navodit stav harmonie.

Gotukola ovlivňuje spoustu faktorů zdraví:

·        podle indické ajurvédy pupečník posiluje nervy, zlepšuje paměť a odstraňuje úzkost

·        Zlepšuje fyzickou odolnost a vitalitu.

·        Pomáhá vyrovnávat psychiku a snižovat stres.

·        Působí protizánětlivě.

·        Pomáhá při revmatismu i astmatu.

·        Zmírňuje průběh diabetu 2.typu.

·        Snižuje usazování cholesterolu v cévách a rovněž zlepšuje prokrvení mozku.

·        Příznivě ovlivňuje také zrak.

 

Posílení paměti a odstranění únavy je přesně to, co jsem hledala.

Gotukola kapsle ve skvělé kvalitě jsem koupila na stránce Zdraví ze Srí Lanky

Gotukola kapsle jsou vyráběny na principu Ajurvédy – to je stará věda, která učí cestu k velkému zdraví a dlouholetému plnohodnotnému životu. Jejím principem je to, že prevence je lepší než léčba.

Nemocem, anebo stavům únavy je lépe předcházet.

Kapsle se užívají 2 denně po jídle, takže balení 60 kapslí mi vydrželo na měsíc. Už po dvou týdnech jsem se začala cítit lépe, po měsíci je mi už fajn, únava zmizela a mám pocit, že se lépe soustředím.

Na stránkách Zdraví ze Srí Lanky najdete srozumitelné vysvětlení, co je Ajurvéda a produkty, které vám prospějí při podpoře zdraví. Věřím, že každý si najde svůj produkt, který mu bude vyhovovat. U mne vyhrály kapsle Gotukola, které určitě koupím i rodičům, kteří už se s přibývajícím věkem začínají cítit unaveně, a paměť už je taky začíná zlobit. Občas prostě vitamíny nestačí a je třeba organismus trochu podpořit. Na stránce Zdraví ze Srí lanky stačí vybrat, jaké potíže potřebujete řešit a vyhledávač vám doporučí kapsle nebo čaje, které vaše obtíže zmírní. Koupit si zde můžete i čaje, zubní pasty nebo ajurvédské oleje. Pokud tedy chcete udělat něco pro své zdraví, určitě si stránku Zdraví ze Srí Lanky prohlédněte.

Kapsle Gotukola koupíte po kliknutí zde: Gotukola kapsle

obrázek zdroj: https://www.zdravizesrilanky.cz/AJURVEDSKE-KAPSLE/142-Gotukola-ve-form%C4%9B-60-kapsl%C3%AD-Gotu-Kola

Gotukola - ve formě 60 kapslí (Gotu Kola)

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: