Pro radost i pro krásu jsou šperky z eshopu polodrahokam.cz

09.07.2018 13:55

Léto je doba zdobení.  A my ženy se zdobíme moc rády. V létě k šatům a halenkám můžeme vzít jakýkoliv šperk a ukázat jak nám to sluší. Když nejsou šperky schované pod kabátem, láká nás to víc se zdobit a líbit. Já jsem pro vás našla eshop www.polodrahokam.cz, kde nakoupíte spoustu kvalitních a krásných šperků za velmi přijatelné ceny.

Vybrala jsem a vyzkoušela pro vás některé z nich.

Moc ráda jsem si zde vybrala šperky z perel. Perly jsou nadčasový šperk, který bez nadsázky sluší každé ženě. Ať je mladá, nebo starší, perly sluší opravdu vždy. A jsou velmi variabilní – můžete je nosit k letnímu outfitu, stejně jako do divadla ke společenským šatům. A protože dnes už umíme vyrábět sladkovodní perly řízeně – do perlorodek jsou vkládány cizorodé předměty jako zrnka písku, a perlorodka začne tvořit perlu – může si kvalitní sladkovodní perly koupit opravdu každá žena.

Souprava náhrdelník a náušnice bílé říční perly 8 – 9 mm.

Souprava je tvořena náhrdelníkem pravých říčních perel a náušnicemi.

Náhrdelník je z perel o rozměru 8 – 9 mm, perly jsou navlečeny na nitce, mezi každou perlou je ozdoba z bižuterního kovu, zapínání na karabinku.. Náhrdelník je dlouhý 46 cm. Zabarvení náhrdelníku se může trošku lišit od perel na obrázku, protože se jedná o přírodní perly a ty mají pokaždé trochu jiné zabarvení, máte tedy vždy náhrdelník originál.

Náušnice jsou krásně jemné, jako pro princeznu, dlouhé jsou asi 3,5 cm a zapínání je na afroháček.

Pokud si chcete soupravu koupit, klikněte zde: Souprava náhrdelník a náušnice z bílých říčních perel

 

Krásným doplňkem k perlové soupravě náhrdelníku a náušnic jsou náramek z perel a prsten s perlami.

Náramek je z drobných říčních perel, o průměru 6- 7 cm, obvod je 17 cm. Náramek má velmi neobvyklé krásné zapínání – zapínání je tvořeno ozdobnou sponou 1,2 cm velkou, zapínání je zasouvací. Spona náramek oživí a upoutá pozornost na první pohled. Náramek je jednoduchý, a přitom velmi elegantní a jemný. Je vhodný na běžné každodenní nošení i na slavnostnější příležitosti. Upoutá pozornost opravdu takřka všude. Kdekoliv jsem měla náramek na ruce, byl obdivovaný.

Pokud si chcete koupit náramek, klikněte zde: Náramek z bílých říčních perel

 

Prsten s bílými říčními perlami ve tvaru květu je třešničkou na dortu mezi šperky s perlami, které jsem vyzkoušela.

Prstýnek je tvořen 19 drobnými bílými říčními perlami osázenými do tvaru květu. Průměr prstenu je cca 15 mm, a hodí se na každou společenskou událost, nebo k letnímu outfitu. Je natolik výrazný, že na ruce jiný šperk už není třeba, prsten přitáhne pozornost a vaše ruka je krásná.

Pokud si chcete koupit prsten, klikněte zde: Prsten s bílými říčními prlami ve tvaru květu

Ke každému z perlových šperků můžete mít i certifikát o pravosti perel.

O říční perly je třeba se trochu starat a dodržovat některá pravidla, aby vám perly vydržely stále krásné.

  • Přírodní perly je lépe nevystavovat chemickým vlivům – parfém, nebo lak na vlasy si tedy nanášejte vždy před tím, než si vezmete perly. Kosmetika může perly trochu poškodit nebo je zmatnit.
  • Nenoste perly, když spíte – jsou totiž náchylné na poškrábání. Proto je lépe je neukládat ani s ostatními šperky, je lépe je uchovávat samostatně, nebo alespoň v sáčku, který zamezí poškrábání
  • Příliš horké klima, kdy se hodně potíte, nebo např. fénování perlám také příliš neprospívá.
  • Nenoste perly do sprchy – mýdlo nebo pěna do koupele je mohou připravit o lesk

 

Nemáte moc rády perly, nebo chcete i jiný typ šperků? Na eshopu polodrahokam.cz si vyberete z opravdu velké nabídky šperků. Já vám představím ještě nádhernou sadu náramku a náušnic z tyrkenitu, krásné měděné náušnice a drátovaný prsten s tygřím okem.

Souprava náramek a náušnice z tyrkenitu:

- je tvořena krásnými tyrkenitovými kuličkami navlečenými na gumičce ( je tedy elastický a nemá žádné zapínání), náramek je dlouhý 18 cm, ozdobou na náramku je nádherná tyrkenitová ozdoba s bižuterním kovem. Náušnice jsou tvořeny drobnými tyrkenitovými kuličkami, dlouhé jsou cca 3 cm a zapínání je na afroháček. Tyrkenit je nádherný polodrahokam, který dozdobí každý letní outfit, moc krásně vypadá a má i velmi pozitivní účinky - tyrkenit uklidňuje mysl, zmírňuje deprese a odstraňuje nespavost. Potlačuje srdeční obtíže, nadměrné pocení, křeče a bolesti, poruchy rovnováhy a řeči.

Pokud si chcete soupravu koupit, klikněte zde: náramek a náušnice z tyrkenitu

 

Kruhové měďěné náušnice z vás udělají princeznu – jsou velmi zajímavě zpracované z mědi a skla. Průměr náušnic je 4 cm, a jsou tvořeny měděným kruhem s drobnými červenými korálky. Na měděné části náušnic je vytepávaný vzor, díky kterému náušnice jsou originální, zajímavé a krásné. Náušnice jsou lehoučké – váží jen asi 4 g. Budou tedy ke každým letním šatům originálním doplňkem.

Pokud si chcete koupit měděné náušnice, klikněte zde: Kruhově měděné náušnice

Posledním šperkem, který jsem vyzkoušela je drátovaný prsten s tygřím okem.

Tenhle prstýnek jsem objednala ze zvědavosti – nikdy jsem drátovaný prsten neměla a chtěla jsem si ho vyzkoušet. Počáteční obavy, že mě bude tlačit mezi prsty, se nepotvrdily. Drátek je velmi jemný, měkký a ohebný. Průměr prstenu je cca 2,5 cm ,obvod 6 cm, drátek si lehce přizpůsobíte na prstě. Ozdobou prstýnku je velmi zajímavý korálek tygřího oka. Minerál tygří oko je právem řazený mezi drahokamy. Má nádhernou kresbu, vždycky je jiný a originálního zabarvení. Tygří oko je polodrahokam z Afriky. Tygří oko je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman, který chrání před všemi formami nebezpečí. Přitahuje peníze a bohatství, dodává sílu. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese.

Prstýnek s tygřím okem jsem si oblíbila. Vypadá velmi zajímavě. Také drátovaný design prstýnku se mi moc líbí, přizpůsobí se lehce prstu a je velmi neotřelý a zajímavý. Myslím, že to není poslední drátovaný prstýnek v mé šperkovnici.

Pokud si chcete koupit drátovaný prsten, klikněte zde: Drátovaný prsten s tygřím okem

Na závěr musím shrnout tohle otestování eshopu i šperků. Eshop www.polodrahokam.cz je plný krásných šperků, které zaujmou každou ženu. Výběr je opravdu veliký, vybere si každý. Dodání bylo rychlé a komunikace s eshopem byla bez potíží - jsou zde velmi vstřícní. Šperky jsou moc hezké, kvalitně provedené – nenašla jsem žádný problém. Takže pokud si chcete udělat radost a nakoupit si šperky pro každou příležitost za velmi příjemné ceny, určitě se podívejte v eshopu polodrahokam.cz. Já se sem budu moc ráda vracet a ráda vám představím v budoucnu i další šperky. Buďme krásné a ozdobené – vždyť líbit se chce každá z nás.

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: www.polodrahokam.cz

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: