Povlečení z krepu, ve kterém se zdají jenom příjemné sny

10.07.2017 12:52

Znáte ten pocit, když po těžkém a únavném dnu přijdete večer do ložnice, a lehnete si do krásného voňavého povlečení? Jako by z vás spadla celá tíha dne. Já tenhle pocit přímo miluji. O to víc si s radostí vybírám i vzory povlečení, protože i pohled na krásně ustlanou postel, připravenou na lehnutí a odpočinek, je velmi důležitý.

A nejen pohled. Velmi důležitá je i kvalita povlečení. A já jsem našla obchod, kde vyrábějí krásné a kvalitní – a co je bezva- české povlečení.

Povlečení zde koupíte ve spoustě vzorů a typů. Bavlněné, mikrovláknové, saténové, flanelové nebo krepové. Já mám nejraději krepové. Vždycky dobře vypadá, je mi příjemné na dotek a co je teď v létě pro mne důležité – nežehlí se.

A tak jsem šla vybírat. Když jsem poprvé otevřela nabídku krepového povlečení, chtělo se mi až povzdychnout- ááách. Mají totiž opravdu velký výběr krásných vzorů a barev. Některé je jako pro princezny, jiné se hodí na chalupu, a další zase do společné ložnice. Já jsem si vybrala nádherné povlečení v modré barvě – strašně mě lákalo růžové s kytičkami, takové to holčičí, jemné, něžné,ale přítel by asi trochu vrčel. Takže vyhrála modrá barva a vzor patchwork.

A hned když mi povlečení přišlo domů, byla jsem velmi spokojená. Povlečení je pěkné, krásně barevně sladěné – odpovídá vzoru na obrázku. Na omak je krep pěkný, pevný, takže se hned „nerozsype“ – prostě kvalita na první sáhnutí. Po vyprání se povlečení nestáčí, švy pěkně drží tak jak mají, barva nepouští, povlečení je krásně stálobarevné. Je krásně vzdušné, jak to mám u krepových povlečení ráda. Koupit lze v různých velikostech – od klasické 140/200 cm, přes 200/ 200cm, 200/220 cm nebo 240/200cm a 240/220cm. A co je úžasné – pokud chcete mít v ložnici povlečení pěkně sladěné i s dětskou postýlkou, můžete si koupit povlečení v dětském rozměru 90/ 130 cm. Povlečení na polštář je 70/90 cm, přikoupit lze i polštářky  50/70 cm. Je úžasné kupovat povlečené v Eshopu, kde žádný rozměr není problém – jaký potřebujete, takový si můžete koupit. Povlečení se zapíná na zip (a to mám moc ráda, protože knoflíčky často odpadávají. Měla jsem strach, jestli se látka nebude do zipu zavírat, ale mé obavy byly naprosto zbytečné – povlečení je ušito opravdu velmi kvalitně, zip nikde nedrhne, a látka se do něj nedostane.

Je velmi příjemné, koupit si věc, která je kvalitní a v Čechách vyrobená. To mám ráda. A tohle povlečení kvalitní je, a je i na pohled opravdu krásné.  Takže já už se těším, až přijde večer, já vejdu do ložnice a uvidím na posteli povlečení s krásným vzorem přesně podle mých představ, a až si lehnu bude mi velmi příjemně. A takový odpočinek je potřeba. Takže já vám za sebe tohle povlečení velmi doporučuji. Pokud jako já máte rádi kvalitní zboží v Čechách vyrobené, určitě si na stránkách Ložní obchod.cz vyberete. A já už se moc těším na ty krásně modré patchworkové sny, které se mi určitě budou v tomhle povlečení zdát.

A ještě malý dovětek...Už se Vám stalo, aby na Vás zazvonila sousedka a zeptala se, kde jste koupila tak pěkné povlečení? mě se to stalo poprvé, když jsem vyprala povlečení patchwork..Ráda jsem sousedce dala informaci,prostože to povlečení je fakt hezké a já jsem moc ráda, že se nelíbí jen mě,ale i sousedce..

adresa eshopu je : www.lozniobchod.cz

povlečení patchwork koupíte po kliknutí zde: povlečení winter patchwork krepové

protože bych asi nedokázala vyfotit povlečení tak profesionálně, jako fotograf z eshopu, vkládám vám foto z www.lozniobchod.cz 

Krepové povlečení WINTER PATCHWORK modrý

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: