Porazte bolest kloubů silou přírodního přípravku. Jeho účinkem budete velmi mile překvapeni, tak jako já.

31.10.2019 12:25

Flexofytol

S klouby a pohybovým aparátem mám už delší dobu potíže. Jako mladá jsem ani netušila, že nějaké klouby mám, teď ráno vstávám celá polámaná a rozhýbat se mi trvá hodně dlouho. Dala jsem tedy na rady známých a užívám různé kloubní přípravky – tedy přípravky pro lepší funkci kloubů a pohybového aparátu. A celkem to funguje.

A tak jsem doporučila užívat přípravek na lepší činnost kloubů i mamince, která revmatoidní artritidou trpí už hodně dlouho. Po dlouhém hledání jsme se rozhodly pro přípravek Flexofytol. ( Musím přiznat, že tak trochu jsem byla na vážkách, jestli ho nemám zkoušet já, protože mne popis přípravku velmi zaujal ale protože jsem teď užívala jiné přípravky, nebyla by tahle recenze objektivní. )

Maminka už je v seniorském věku, je jí už přes 70 let a má dlouhodobě problémy s pohybovým aparátem. Vlastně ty problémy měla už jako mladá, a tak nějak se jí táhnou celým životem, ale dřív se neléčily příčiny, ale až následky, takže dostávala jen léky na bolest a tím to bylo odbyté. A tak si na to zvykla, že bolest „vypínala“ pilulkou, že ji ani nenapadlo zkusit zmírnit příčinu bolesti. Trvale má potíže s klouby, na obou kolenou už má kloubní náhradu, kyčle ji stále bolí, nejhorší je ale bolest zad – tady má také po operaci. Artrózy v kloubech se ale nezbavila a s přibývajícím věkem jsou potíže čím dál tím horší.

Protože léků už má opravdu dost, zvolily jsme Flexofytol na přírodní bázi.

Nejdříve vám napíšu něco o Flexofytolu samotném. Tady si nebudu nic vymýšlet a zkopíruji vám informaci ze stránky Flexofytolu – pokud si chcete vše nastudovat sami, klikněte zde: stránka Flexofytol.cz

Specialisté z laboratoří belgické farmaceutické společnost Tilman® s více než 60letou zkušeností v oblasti vývoje přírodních řešení na podporu zdraví vyvinuli ve spolupráci s univerzitním výzkumným centrem unikátní proces zpracování kurkumy.

Takto zpracovaná kurkuma ve své bio-optimalizované podobě, dosahuje až 2700krát větší vstřebatelnosti než přírodní prášek kurkumy. To znamená, že jej tělo dokáže mnohem lépe vstřebat a následně vstřebanou kurkumu i maximálně využít. Flexofytol® obsahuje bio-optimalizovaný extrakt kurkumy standardizovaný na 42mg kurkuminu. Pokud je bylinný extrakt standardizovaný, máte jistotu, že v každé tabletě nebo kapsli je stejné množství aktivní látky. To je zárukou kvality a očekávaného přínosu výrobku.

Kurkuma se používá v čínské i indické kuchyni a ajurvédské nauce o životě a dlouhověkosti již celá staletí. Sušený a mletý kořen kurkumy je koření s mnoha zajímavými vlastnostmi. To je taky důvod pro více než 5600 publikovaných farmakologických studií na její účinky, včetně účinků na funkci kloubů.

Na naši pohyblivost má vliv konkrétně kurkumin, tedy aktivní látka obsažená v kurkumě. Kurkumin je silný přírodní antioxidant. Ovlivňuje pohyblivost kloubů a opotřebení kloubních chrupavek.

Chcete-li maximálně využít vlastností kurkumy, nestačí jen přidávat toto vynikající koření do jídla. Kurkumin se velmi obtížně vstřebává a nedostává se do systémového krevního oběhu. Proto byste museli kurkumu konzumovat každý den v ohromném množství. A to je důvod, proč zvolit Flexofytol®. Doplněk stravy Flexofytol® je určen pro všechny, kteří mají zájem získat efektivní formou látky obsažené v kurkumě a umožnit jejich přirozené působení v organismu.

1 tobolka = 1,9 kg kurkumy

Maminka kromě artrózy trpí i cukrovkou a hypertenzí, a má ještě pár diagnostikovaných onemocnění souvisejících s věkem. Proto jsme byly rády, že Flexofytol je na přírodní bázi a nebude do sebe cpát další chemii. Trošku jsem se bála, jestli jí přípravek „sedne“, anebo jestli na něj nebude reagovat alergicky, nebo průjmem, proto jsme se před užíváním radši poradily s praktickým lékařem – to byste měli udělat radši také, pokud užíváte léky na nějaké nemoci, které by se mohly s Flexofytolem ovlivnit.. Ale úplně v pohodě – maminka přípravek moc dobře snáší. Dokonce se jí zlepšily bolesti žaludku, které někdy měla po užití prášků – tedy spíš pocit těžkosti než bolest, ale úleva přišla.

První měsíc se Flexofytol užívá 2 tablety ráno, a 2 večer, později už stačí udržovací dávka 2 ráno. Doporučené je užívat ho alespoň 3 měsíce.

První měsíc užívání nebyl moc velký rozdíl. Hybnost kloubů byla zhruba stejná, zlepšení přišlo pouze u kloubů na rukou – po zhruba 2 týdnech užívání se zlepšila hybnost prstů a lepší byla ranní ztuhlost kloubů na rukách. Zlepšil se právě pocit v žaludku po užívání léků – tady asi vliv kurkumy zapůsobil pozitivně tam, kde jsme to vůbec nečekaly.

Druhý měsíc užívání se zlepšila už hybnost i na nohou, a pohyb je méně bolestivý v kyčlích i kolenou. Nohy bolí méně, zlepšení si všimla i rehabilitační sestra na cvičení, kam maminka dochází – menší bolestivost, a zlepšení i při rotaci kloubů při cvičení. Nohy se lépe rozcvičují a cviky jsou prováděny lehčeji a do lepších poloh než před léčbou. Ustoupila i bolest v loktech, kterou občas maminka měla díky chození s berlemi – to byla spíše námahová bolest, ale i ta je mnohem menší a snesitelnější.

Třetí měsíc užívání se zlepšila už i bolest zad. To nadšení, a štěstí maminky je viditelné na první pohled.  Bolest zad se snížila tak, že se maminka pohybuje mnohem lépe, a podpůrné hole si bere jen, když jde na delší cestu. Při běžném pohybu je nepotřebuje. Pochválena je i na rehabilitaci. Cvičení jí jde mnohem méně. Také si najednou bere mnohem méně léků na bolest. Má i lepší náladu, je pozitivnější. Pochvaluje si snížení bolesti při pohybu v kloubech i v zádech.

O vlivu kurkumy a kurkuminu jsem neměla před vyzkoušení Flexofytolu ani nejmenší tušení. O to víc jsem velmi mile překvapená jeho účinkem. Jsem moc ráda, že jsem našla pro maminku přípravek na přírodní bázi, který jí opravdu velmi ulevil. Je moc příjemné vidět ji, jak má zase mnohem větší radost ze života, ochotně a ráda chodí na dlouhé procházky, bere mnohem méně léků na bolest a na tváři nevidíte bolest, ale úsměv.

Pokud tedy máte vy sami, nebo někdo z vašich blízkých problém s revmatoidní artritidou, bolestí kloubů nebo zad, zkuste Flexofytol. My jsme ho doma zkoušeli po dobu 3 měsíců a jsme moc spokojeni – opravdu je potřeba užívat alespoň po dobu 3 měsíců, účinek se začal projevovat ve větší míře až ve druhém měsíci užívání přípravku. Nečekejte tedy, že po týdnu budete bez potíží. Flexofytol je doplněk stravy, nikoliv lék, tudíž „nevypne“ bolest po spolknutí jedné tablety. Úleva od bolesti a při pohybu je po 3 měsících velká, účinek je znatelný a viditelný. Budeme ještě podávat Flexofytol mamince v udržovací dávce, aby se problémy nevrátily zpátky – o to totiž nikdo z nás nestojí. Investice do zdraví je ta nejlepší, jakou můžeme udělat. A já jsem moc ráda, když vidím maminku spokojenou a veselou.

Pokud chcete o Flexofytolu další informace, nebo ho chcete objednat, klikněte zde: www.flexofytol.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: