Pokud hledáte tip na dárek pro ženu, darujte jí perly - nadčasově elegantní a krásné.

15.11.2020 20:23

 

 

 

Perly jsou všemi ženami vnímány jako symbolika elegance a krásy. Já jsem si perel poprvé všimla jako malá holka na Makové panence. Už tehdy jsem pochopila, že s perlami je Maková panenka mnohem krásnější, než když je nemá. Perly zdobí, jsou jemné, něžné a přitom elegantní. Od té doby jsem po perlách pokukovala. Chtěla jsem být také elegantní a krásná.

 Jsem moc ráda, že dnes už se kvůli perlám nemusím potápět hluboko do moře, abych své krásné perly měla – můžu si je koupit. Existují různé druhy perel – mořské a sladkovodní, mají různý tvar a zabarvení.. Dnes už se perly pěstují i průmyslově, proto jsou pro nás dostupnější, než v dávných dobách. Je ale třeba dávat pozor, a kupovat perly u prověřených prodejců, abyste si nepořídili jen korálek, ale opravdu perlu, která vás bude zdobit hodně dlouho, a bude se třeba v rodině i dědit z generace na generaci. Já jsem si vybrala u odborníků na perly v eshopu properly.cz

Dlouho jsem si chtěla pořídit perlový náramek. Náramky miluji, a vždycky mi udělají radost. Neměla jsem teď moc dobré období, proto jsem se rozhodla, že je na čase udělat si radost.  

Letošní rok je vůbec celý takový zvláštní, proto si myslím, že radost dárkem z perel by si zasloužila každá žena. Vánoce jsou téměř za dveřmi, proto je fajn udělat radost nadčasovou krásou – perlami.

Na eshop properly.cz jsem původně šla nakupovat jen náramek, nakonec jsem ale vybírala hodně dlouho, protože mne lákaly i náhrdelníky a náušnice (mimochodem, pokud na eshopu properly.cz nakoupíte nad 1000 kč, dostanete jako dárek náušnice zdarma).

Dlouho jsem váhala, jaký typ perel bych si ráda pořídila. Velmi mne lákají tmavé perly. Možná proto, že jsem takové nikdy neměla. Netušila jsem třeba, že existují i perly v růžové a nachové barvě. Takže jsem se proklikávala eshopem, a nadšeně vzdychala nad tou krásou. Mám si vybrat perly barokní, kulaté, oválné, nebo rýžové? Náhrdelník, náramek, nebo náušnice? Láska k náramkům vyhrála.

Nakonec u mne vyhrál náramek Hachi, který mi připadá jemný, a přitom velmi elegantní, a mohu ho nosit na společenské události i k letním šatům. Vypadá krásně, a přitom je velmi univerzální. 

Vybrala jsem si náramek Hachi v bílé barvě (na eshopu mají i variantu v růžové, nachové a paví zelené). 

Náramek je tvořen sladkovodními perlami rýžového tvaru. Perličky jsou velké 7 až 8 mm (nejsou to uměle vyrobené perly, ale perly přírodní, proto se jejich velikost trochu liší). Náramek lze koupit ve 3 délkách 17, 18 a 19 cm. 

Zapínání náramku je nádherně zdobené, krásně drží, takže nemusíte mít obavy, že náramek spadne z ruky – ani když jsem rukou intenzivně pohybovala, se náramek neuvolnil, a i při mé nešikovnosti ho snadno zapnu jednou rukou. 

Od chvíle, co mám náramek doma, se na něj nemohu vynadívat. Tím, že perličky mají rýžový tvar, vypadají opravdu nádherně – jsou trošku  jiné, než ty klasické, kulaté. Radost z nich mám ohromnou.

Pokud si náramek chcete prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: náramek Hachi

 

Péče o perly je jednoduchá – stačí je omýt v mýdlové vodě a pak přeleštit hadříkem. U všech perel platí, že je třeba nevystavovat je možnosti poškrábání – tedy i ve šperkovnici je lépe mít je odděleně od ostatních šperků, abychom si je nepoškodili. Nesvědčí jim sprchové gely a šampony, proto je lépe si perly na sprchování a na spaní sundávat (návod na péči o perly najdete přímo na stránkách eshopu).

Z náramku mám velkou radost, a myslím, že pokud vyberete takový náramek jako dárek, určitě nešlápnete vedle. Pokud nechcete vybírat přímo náramek, vyberu pro vás ještě pár nádherných šperků jako inspiraci na dárek. Jsou to ale jen tipy, a určitě bude nejlépe, když si eshop properly.cz sami prohlédnete a vyberete šperky sami.

Náhrdelník Kaori z barokních perel si prohlédněte po kliknutí zde: náhrdelník Kaori

 

Náhrdelník Lola z keshi perel si prohlédněte po kliknutí zde: náhrdelník Lola

 

 

Náhrdelník dvouřadý Infinity je z téměř kulatých perel v barvě paví zelená a bílá, prohlédnout, nebo koupit si ho můžete po kliknutí zde: náhrdelník Infinity

Náramek Mischa je trojřadý náramek z perel v paví zelené a bílé barvě, prohlédnout, nebo koupit si ho můžete po kliknutí zde: náramek Mischa

Sadu náramku a náhrdelníku Irmeli je mixem perel bílých, růžových a nachových, a prohlédnout, nebo koupit si ho můžete po kliknutí zde: sada náhrdelníku a náramku Irmeli

 

Pokud jste se rozhodli, a darujete perly jako dárek, na eshopu properly.cz si určitě vyberete. Všechny perly jsou tu velmi kvalitní. Jednání ze strany eshopu je skvělé, milé a příjemné, rádi vám vyjdou vstříc.  Na spony u náhrdelníků a náramků je poskytována doživotní záruka. Na stránkách eshopu se dočtete o všem, co o špercích z perel potřebujete vědět. Pak už jen stačí vybrat ten nejkrásnější šperk pro ženu, která je pro vás důležitá.

A aby se vám lépe nakupovalo, mám pro vás exkluzivní slevový kód 20%, který platí až do konce roku 2020. Stačí v objednávce do pole pro slevový kód zadat JANA20

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: