Nevíte, čím udělat radost svým milým ženám k MDŽ ? Několik tipů na dárky najdete zde v článku.

26.02.2018 09:50

Blíží se Mezinárodní den žen a s ním příležitost udělat svým milým ženám doma radost drobným dárkem.

Pro ty, kdo ohrnou nos a budou říkat, že MDŽ je komunistický svátek, a proto ho neslaví, bych chtěla připomenout, že MDŽ je svátek mnohem starší, než socialismus a komunismus u nás.

Mezinárodní den žen historicky sahá do roku 1907, kdy padl první návrh, aby se ženy v tento den vždy sešly a požadovaly volební právo. Boj za ženská práva pokračoval pak v Americe a dalších zemích, u nás byla velkou zastánkyní paní Masaryková. Od roku 1975 je MDŽ oficiálně uznám radou OSN jako Mezinárodní den žen uznávaný spoustou vlád.

Takže doufám, že všichni bručouni přestanou bručet a potěší své maminky, ženy, přítelkyně,sestry- prostě všechny ženy, na kterých jim záleží, drobným dárkem.

A pokud nevíte, jaký dárek vybrat, určitě si vyberete na eshopu albi.cz.

Já jsem tady pro vás vybrala a vyzkoušela několik tipů na dárky, které ženám udělají radost vždycky:

Designová manikúra s modrými travinami:

Každá žena má ráda upravené ruce a nehty. A není nic nepříjemnějšího, než zlomený nebo odlomený nehet. Tady je manikúra vždycky potřeba. Manikúra od Albi.cz je ve velmi hezkém pouzdru, zapínání je na patent a pouzdro je malé, takže se pohodlně vejde do každé kabelky, nebo do zásuvky pracovního stolu. V pouzdru s manikúrou najdete malé nůžky, pilník, dvoje štípačky na nehty, pinzetu a tyčinku na zatlačení nehtové kůžičky. Tahle manikúra je velmi praktická, moc hezky vypadá, je lehoučká, pouzdro je malé – je to tedy přesně takový dárek, který my, ženy, oceníme, a máme z něj radost. Je praktický a krásný.

Dalším tipem na dárek je svíčka.

Krásně voňavá velká svíčka Heart & Home. Heart Home je nová, prémiová značka luxusních svíček.

Já jsem vybrala nádherně vonící svíčku Vřelost domova. Mísí se v ní vůně višní, jablek a koření. Je to velmi příjemná vůně, při které se cítíte uvolněně a dobře se při ní relaxuje. Po zapálení se krásně rozvoní a voní hezky dlouho. Já jsem ji zatím celou nevypálila, měla jsem ji zapálenou asi hodinu a mám provoněný krásně celý byt. Svíčka je dodávána ve skleněném obalu, vosk ve svíčce je vyráběn ze sojových bobů, knot je z Německa. Většina z nás má relax spojený i se svitem svíček a příjemnou vůní. To vše splňuje tahle luxusní velká svíčka ve skle, svíčka Vřelost domova od firmy Heart &Home. A pokud vám nevyhovuje vůně ovoce a koření, určitě si vyberete jinou vůni – ke koupi na eshopu Albi je mnoho variant- vůní.

 

A nejlepší tip na konec.

Dárek, který rozzáří oči každé ženě od 3 do 100 let- to je roztomilý medvídek Me To You.

Tenhle roztomilý plyšáček s modrým čumáčkem učaroval spoustě žen na celém světě. Je vyroben z jemného šedivého plyše nenáročného na údržbu. Medvídek je vysoký asi 14 cm, je posazen v krabičce s nápisem v anglickém jazyce, vybrat si můžete z několika druhů, já jsem zvolila tématicky medvídka s růží. S tímhle medvídkem uděláte radost mamince, babičce nebo malé sestře – všechny nad roztomilým medvídkem jihneme – patří prostě do kategorie hebkeplysovepomazleni.

 Pokud tedy chcete udělat radost svým milým ženám  - ať už k MDŽ, nebo k jinému významnému dni – narozeniny, svátek a podobně, určitě si vyberete na eshopu albi.cz.

Pokud chcete koupit manikúru, klikněte zde: Designová manikúra s modrými travinami

Pokud chcete koupit vonnou svíčku, klikněte zde: luxusní svíčka ve skle Vřelost domova

Pokud chcete koupit medvídka Me To You, klikněte zde: medvídek Me To You růže

Celý sortiment eshopu Albi si můžete prohlédnout po kliknutí zde: eshop Albi

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: