Náhrdelník medailon srdce s křídlem - krásný dárek, který potěší každou ženu. Tip na dárek pro maminky (nejen ke Dni matek).

10.03.2021 15:09

 

Šperky – my ženy je milujeme. Zdobíme se jimi rády, protože se chceme se líbit. Touha být krásná a líbit se, nám zůstala od pravěku až do současnosti. A co by bylo ke zkrášlení lepší, než hezký šperk.

 Některé šperky jsou pro nás nejen šperkem, ale i talismanem. To jsou hlavně šperky, které pro nás mají nějakou symboliku – nejčastěji je to motiv anděla, nebo srdce, a také šperky s polodrahokamy, které mají- jak věříme- různé léčivé a magické účinky.

Na eshop andelske-zvonky.cz jsem šla vybírat šperk najisto. Eshop znám už dlouho, už jsem tu několikrát nakupovala, a vždy měl šperk u obdarovaného ohromný úspěch.

Tentokrát jsem hledala dárek pro maminku. V květnu jí bude 75 let, a také bude Den matek. Proto jsem hledala dárek, který bude opravdu od srdce. Dárek, který bude mít nějakou symboliku, vyjádří city, které k mamince mám, a zároveň bude kromě šperku i ochranným talismanem.

 Jako nejvíce ochranný talisman většinou vnímáme anděla. Ať už to jsou sošky, obrázky, nebo právě šperky – doufáme tak trochu, že kromě krásna nám poskytnou i andělskou ochranu.

Jako ochranný symbol  nevnímám jen anděly, ale i srdce. Co víc můžeme někomu darovat, než srdce na dlani. Maminky nám to svoje dávají hned po narození. Někdy je fajn jim právě srdce plné lásky vrátit v podobě šperku, aby věděly, že jsme tu pro ně ve chvíli, kdy už ony potřebují od nás vrátit péči, kterou nám dávaly, když jsme byli malí.

Na eshopu andelske-zvonky.cz jsem nejdřív chtěla mamince koupit šperk s andělem, nakonec jsem ale vybrala šperk, který v sobě spojuje andělskou ochranu s láskou vyjádřenou srdcem.

 Vybrala jsem náhrdelník medailon srdce s křídlem – andělským křídlem.

Je to  šperk ze stříbra ryzosti  925/1000. Stříbro je rhodiované – pro vyšší  lesk, a rhodiování je také jako ochrana proti černání stříbra.

 Andělské křídlo na šperku má stříbrnou barvu, druhá část srdce je odklápěcí. Odklápěcí část je s rosé zlacením, funguje jako medailonek. Je tam po odklopení místo, kam si můžete vlepit malou fotku svého blízkého.

Místo na fotku je sice malé, ale věřím, že každý najde něco, co by mohl mít ve šperku ukryto. Něco, co chce mít jako vzpomínku, nebo připomínku něčeho milého. Já tam zatím nic nevlepuji, to nechám na mamince. Uvažuji, že bych tam nechala třeba vygravírovat iniciály tatínka. Ale jak říkám – tam je lepší nechat vybrat toho, koho obdarováváte. Pokud šperk máte pro sebe, většinou už předem víte, co váš medailonek bude pro vás uchovávat.

Medailonek ve tvaru srdce s andělským křídlem je opravdu krásný, jemný, decentní. Délka řetízku je 44 cm – je tedy tak akorát dlouhý.

Šperk je velmi originální. Pro mne představuje přesně takový typ šperku, který chci darovat někomu pro mne výjimečnému.

Šperky z eshopu andelske-zvonky.cz jsou všechny originální, ručně vyráběné v Německu.

Já mám ve špercích moc ráda i polodrahokamy – i takové šperky si na eshopu můžete vybrat.

Prodávají tu i andělské zvonky (rolničky) – ty jsou doporučovány hlavně těhotným ženám. Rolnička jemně a příjemně cinká, a přenáší uklidňující zvuk miminkům do bříška. 

Oblíbené jsou i šperky se stromem života – ať už v provedení stříbrném, nebo osázený zirkony. Koupíte tady náhrdelníky, náramky, náušnice – a všechny šperky jsou krásné, a vyjadřují symboliku krásna, a hlavně ochrany, nebo talismanu. Právě pro ten různorodý a velký výběr šperků se do eshopu ráda vracím. Vím, že si tu vždycky vyberu, a trefím se do vkusu svého, i toho človíčka, kterému chci dát dárek.

Dnešní doba je těžká. Všichni denně vnímáme nebezpečí, které se k nám přiblížilo v podobě neviditelného, ale o to nebezpečnějšího viru. Proti takovému nebezpečí je fajn se bránit úsměvem, optimismem a taky ochranným andělem, nebo talismanem.

Já jsem vybrala pro maminku spojení ochranného andělského křídla se srdcem – symbolem lásky. Šperk je vyjádřením toho, co cítím. Uvnitř šperku je medailonek pro vložení drobné fotografie. Se šperkem bude maminka nosit na krku i mou lásku.

Pokud si chcete šperk prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Náhrdelník medailonek srdce s křídlem

Pokud si chcete vybrat jiný šperk, prohlédněte si celý sortiment eshopu zde: andelske-zvonky.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: