Menopauza nemusí být vůbec nepříjemná. Zkuste GS Merilin Harmony a buďte vitální a krásná.

29.04.2019 14:11

Menopauza. Přirozený proces, kdy v ženském těle dochází k úbytku hormonů estrogenu a progesteronu, k útlumu funkce vaječníků, mizení menstruace. U někoho začíná menopauza už po 40. roce života, u někoho až kolem 50. let, jisté je, že potká každou ženu. Příroda to zařídila tak, aby postupně stárnoucí se tělo se přizpůsobovalo jiným funkcím a potřebám. Reprodukční schopnost už není třeba, proto ji tělo přirozeně utlumuje. 

Jak už jsem řekla, jedná se o proces přirozený, neznamená to ale, že je to proces pro nás ženy příjemný.

 Většina žen si stěžuje na velké výkyvy a změny nálad, snížení chuti na sex, bušení srdce, návaly horka, noční pocení a podobné potíže. Všechny tyto stavy nás dost obtěžují a omezují. Necítíme se pak v pohodě a většinou to pocítí i naše okolí. Řešení těchto potíží je možné několika způsoby. Gynekolog nám většinou nabídne hormonální řešení. To ale není vhodné pro každou ženu, a taky většina z nás už do sebe nechce dostávat chemii v jakékoliv podobě. A tak si většinou vzpomeneme na řešení našich babiček. Také trpěly stejnými obtížemi a problémy, jak to tedy řešily? Bylinkami. Léty prověřenými prostředky přímo z přírody. Jenže kdo dnes má čas chodit na bylinky. A upřímně si přiznejme – málokdo se dnes v bylinkách vyzná. Poznáme jen ty nejzákladnější, o jejich účincích máme znalosti jen opravdu základní. A i kdybychom bylinky znaly, ve městech i okolí jsou bylinky znečištěné. A tak je fajn, že si nehormonální přírodní produkty na zmírnění potíží v klimakteriu, koupit – bez zdlouhavého sbírání, sušení a studování dávkování. Já jsem vyzkoušela produkt GS Merilin Harmony.

 Zaujal mne nápis na krabičce – Krásná, zdravá, vitální – no, přesně tak bych se zase chtěla cítit. Žádné návaly, bušení srdce, pocení, změny nálad ( dřív jsem taky brečela u filmů,ale vždycky jsem v legraci říkala, že brečím, jen když umře Babička,a když zastřelí Vinetoua. Dnes abych měla u televize odsávačku na slzy. Brečím úplně u všeho).

GS Merilin Harmony je doplněk stravy, s obsahem extraktů z ploštičníku a třezalky, a také je přidaný vápník a vitamín D. A co je super, nepřibírá se po něm na váze.

Ploštičník hroznatý –  Při zpracování se využívá hlavně kořen, který obsahuje vysoký podíl glykosidů a terpenů, ty jsou svými účinky podobné hormonu estrogenu, jehož produkce se v období menopauzy značně snižuje. Je tak velmi prospěšný pro zmírnění gynekologických obtíží.

Třezalka tečkovaná – hodně využívaná bylinka v lidovém léčitelství. Její účinek na lidský organismus je velmi silný, a to zejména v psychické oblasti. Navozuje pocit celkové harmonie a uklidnění. V období přechodu tak potlačuje změny nálady, deprese, úzkosti a nespavost.

Vápník a vitamín D3 – jsou potřeba pro zpevnění kostí, které jsou v období přechodu hodně oslabeny. Vápník kosti posiluje a brání osteoporóze (řídnutí kostí), vitamín D3 pomůže jeho rychlejšímu a efektivnějšímu vstřebání, říká se mu taky sluneční vitamín  

GS Merilin Harmony je v balení 60 + 30 tablet (měsíc užívání je tedy zdarma.). Stačí užívat 1 tabletu denně, balení tedy vydrží na čtvrt roku.

První 2 – 3 týdny užívání jsem necítila příliš velké změny. Nástup účinků je pozvolný. Došlo  pouze k velmi mírnému zmírnění obtíží.

 Lepší účinek se začal projevovat už po prvním měsíci. Ustoupilo noční pocení, a zmírnily se návaly i bušení srdce.

 V dalších 2 týdnech se velmi výrazně zmírnilo střídání nálad, přestala jsem být plačtivá, a k velké manželově radosti se mi velmi zlepšila chuť na sex. Náš milostný život se vrátil do normálu.

Ve třetím měsíci užívání přípravku Merilin Harmony se cítím normálně, příjemně, příznaky menopauzy téměř vymizely. Pokud se objeví, tak pouze v mírných obtížích a poměrně rychle vymizí. Jsem ráda, že jsem přípravek vyzkoušela, a v jeho užívání budu pokračovat.

Je mi jasné, že každá z nás je jiná, a každé z nás vyhovuje jiný přípravek. Některá žena užívá hormonální přípravky, jiná raději sáhne po přírodních. Já jsem ráda, že jsem zkusila GS Merilin Harmony. Cítím se mnohem lépe, a jsem ráda, že díky obsahu vápníku a vitamínu D, i strašák osteoporózy je zase o něco menší. Za sebe mohu přípravek s čistým svědomím doporučit. Po třech měsících užívání se cítím zase úplně bez příznaků menopauzy – v pohodě, a to vše bez užívání hormonů.

Pokud si chcete přípravek koupit, klikněte zde: GS Merilin Harmony

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: