Malá cestovní peněženka z hovězí kůže - prima tip na dárek ke Dni otců.

28.05.2020 13:20

Protože se blíží Den otců, začala jsem přemýšlet, čím bych udělala radost manželovi a tatínkovi. My ženy si svoje MDŽ a Den matek užíváme, tak proč neudělat radost i pánům.

Mám ráda dárky originální, od srdce, aby obdarovaný viděl, že jsem o dárku přemýšlela a vybírala tak, aby měl opravdu radost. Jenže někdy je to dost těžké. A pak přijde náhoda, která vás cvrnkne do nosu jako Popelčiny oříšky. To se stalo mně. Při brouzdání internetem jsem narazila na prima stránku, která je plná krásných výrobků z kůže pro pány – pouzdra, obaly na zápisníky, peněženky různých tvarů a typů a potřeby pro dýmkaře.

Pro kůži má většina mužů slabost. Je krásná, a dlouho vydrží. Moje slabost jsou zase výrobky handmade – ručně vyráběné.  Obzvláště ty české, které vyrobí zlaté české ručičky.

Tak jako výrobky z kůže, které vyrábí pan Ďurina. Jsou praktické a přitom skvěle vypadají. Každý z výrobků je ručně šitý, vyrobený z velmi kvalitní kůže.

Každý kus je tedy originál.

Vybrala jsem jako dárek malou cestovní peněženku. A věřte, že s ní dělám radost i sobě – konečně totiž nebudu před praním muset ze všech kapes lovit drobné.

Nejdříve jsem nechala peněženku otestovat manželem a synem, abych věděla, jestli jim bude vyhovovat, a jestli se jim bude líbit. Týden ji nosil manžel, a pak syn – ten už mi ji nevrátil - je naprosto spokojený.

Peněženka není velká – má cca 10 x 7 cm. V pohodě se do ní ale vejde, kromě mincí, složená bankovka, nebo do zadní přihrádky platební karta (která je tím chráněna před poškozením, které jí hrozí při nošení v kapse). Zapínání je na patent.

Velikost peněženky je fajn na takové to letní vyběhnutí ven, nebo třeba – jak říkají chlapi – Na jedno. Nevytahuje kapsy, a vejde se v pohodě i do kraťasů. To je u nás obzvláště ceněno, protože klasická peněženka, ve které jsou většinou i doklady a spousta dalších věcí, stahuje kraťasy dolů a vytahuje kapsy - pokud z těch kapes rovnou nevypadne. Malá peněženka vklouzne v pohodě do každé kapsy, i do těch méně hlubokých.

Odpadá tak při placení šátrání v kapse a lovení drobných, mezi klíči a ostatními poklady, co muži nutně nosí v kapsách (u nás to bývá i nůž, šroubky a spousta dalších nezbytností).

Taky při sportu je peněženka fajn – stačí v pohodě na drobné na občerstvení, je lehoučká, všude se vejde a peníze necinkají v kapse a nevypadávají z ní.

Na léto je taková malá peněženka hotový poklad.

A protože je peněženka kvalitně ručně šitá a má i velmi zajímavý a netypický vzor, vzbuzuje všude zvědavost a obdiv. Můžete se tedy spolehnout, podle reakcí ostatních mužů, že i ten vás bude spokojený a bude se mu líbit.

Každý výrobek je ručně vyrobený, ručně šitý – každý kus je originál.

S malou peněženkou uděláte na Den otců velkou radost.

Pokud máte o peněženku, nebo o jiné kožené výrobky zájem, klikněte zde: www.mrdleather.cz

 

Určitě si vyberete z nabídky pouzder, peněženek, obalů na zápisníky nebo potřeb pro dýmkaře.

Pokud si chcete prohlédnout výrobky na instagramu, klikněte zde: mr.d_leather

 

Upřednostňujete rovnou i komunikaci přes Messenger? Pak se určitě podívejte na facebookové stránky výrobce po kliknutí zde: facebook MrDpipes

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: