Ložní souprava, ve které se vyspíte vždycky do růžova

16.04.2018 13:01

Dnes bych vám chtěla představit set celoroční přikrývky s polštářem Lindart TOP EURO z eshopu zdravaloznice.cz.

V posteli trávíme zhruba třetinu svého života. Proto je důležité, aby se nám nejen líbila, ale hlavně abychom měli kvalitní lůžkoviny. A polštář i peřinu je třeba občas obměnit. Když si dáme ruku na srdce, uvědomíme si, že povlečení měníme často, lůžkovina jako polštář a peřinu ne. A to je špatně.

Polštář bychom měli měnit každé dva roky, peřinu po zhruba třech až čtyřech letech. A to i v případě, že je alespoň dvakrát do roka vypereme. Pokud peřiny a polštář neměníme, koledujeme si o průšvih v podobě alergií, astmatu, ekzémů nebo třeba i akné. Postel je totiž plná bakterií, které jsou z biologického odpadu z potu, vlasů, a odumřelých kožních buněk. Proto bychom měli povlečení převlékat podle studií vědců jedenkrát týdně a polštáře i peřinu prát, a občas vyměnit, i když se nám zdá ještě dobrá.

Celoroční přikrývka a polštář Lindart TOP EURO jsou lehké a velmi příjemné. Ve spojení s tvarovaným vláknem every fibre HCS v náplni nabízejí tyto ložní výrobky výborné užitné vlastnosti typické pro kvalitní ložní výbavu, včetně vysokého hygienického standardu. Ložní souprava je alergicky neutrální.

Polštář má snímatelný prací povlak (praní na 60 stupňů), ložní pokrývka je rovněž s možností praní na 60 stupňů. V běžné pračce je doporučováno prát přikrývky velikosti 135 x 200 cm, větší je možno prát v pračkách s velkým obsahem, nebo zanést do čistírny. Ložní souprava Lindart TOP EURO se vyrábí z lehké a pevné tkaniny ze směsi polyesteru a bavlny (50% bavlny/50% polyester) se zvýšenou odolností proti opotřebení

Pokud tedy chcete spát v příjemném prostředí ložnice na  kvalitním polštáři ( 70 x 90 cm), který poskytuje dobrou oporu hlavy a přikrýt se kvalitní peřinou ( 135 x 200 cm), zvolte celoroční soupravu Lindart TOP EURO z eshopu zdravaloznice.cz. Na soupravu je v eshopu momentálně 20 % sleva, tak neváhejte.

Ložní celoroční soupravu koupíte po kliknutí zde: Lindart TOP EURO ložní souprava .

Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: zdravaloznice.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: