Je vám zima na nožky? Zkuste z bambusu ponožky..

14.01.2019 13:31

Ponožky. Nosí je každý z nás – muži, ženy i děti. Já už jsem za svůj život vyzkoušela spoustu druhů ponožek, a vím, že kvalitní ponožka je věc, do které se prostě vyplatí investovat. Nohy máme totiž jen jedny, a špatná ponožka dokáže pořádně potrápit. Pamatuji se jako malá holka na ponožky, které prostě nedržely na noze ať jste dělali, co jste dělali... Hlavně teplé, vlněné, co nám maminka dávala ven do sněhulí, byly věčně shrnuté dolů a pěkně tlačily. V paměti mi utkvěly i ponožky, které měly gumičky tak pevné, že po sundání ještě dlouho byly otlačené na noze. No, a když se nekvalitní ponožka shrne, jsou z toho nepříjemné otlaky a puchýře, a o ty nikdo z nás nestojí. Pak jsem zažila éru ponožek z vietnamských tržnic. Po revoluci se jich objevila spousta, a byly plné obrázků, pestré, veselé, na pohled moc hezké, tak jiné, než ty, co se tu prodávaly dřív - jen prostě vůbec nic nevydržely. Obrázky na nich vyšité přešly uvnitř ponožky do uzlíků, které děti tlačily, a všechny bez rozdílu velmi brzo zřídly a zbyla z nich síťka, anebo rovnou díra. Nebylo to botami – díry se dělaly na ponožkách ve všech botách. To, že ponožky byly levné, k žádné úspoře nevedlo, protože jich bylo potřeba neustále spoustu dokupovat. Další nepříjemnou vlastností těchto ponožek bylo, že když jste se zuli, věděl o tom ve vašem okolí každý. Nohy se v nich potily a nevábně páchly. Tehdy jsem pochopila, že ponožky musí být kvalitní, aby neničily nohy a cítili jsme se v nich pohodlně a dobře.

V oblibě mám ponožky bambusové – tedy myslím z bambusového vlákna. Jsou krásně měkoučké, hebké, jemné a na noze příjemné. Dobře drží tvar, a nejsou hned děravé. Další ze super vlastností je, že jsou antibakteriální – nohy se v nich nepotí a nepáchnou. V zimě ponožky příjemně hřejí, v létě ani nevíte, že je na noze máte.

Je fajn, že bambusové ponožky jsou vyráběny ve spoustě vzorů a barev – jsou veselé, a nejsou vůbec nudné. Nosí je rádi dospělí, i děti. Ani já nejsem výjimkou. Bambusové ponožky se moc dobře nakupují na eshopu www.bambusacky.cz. Můžete si tu vybrat ponožky a podkolenky, jaké vám vyhovují – klasické, nebo sportovní kotníkové, pánské, dámské - jaké chcete. Vybere si určitě každý. Alespoň já si vyberu vždycky – podle nálady a potřeby.

Pro recenzi jsem vyzkoušela dámské ponožky se vzorem sněhových vloček a pánské ponožky se sněhulákem – tak nějak mi k zimní náladě připadají úžasně tématické, a dobře vypadají. Ponožky pro dospělé přeci nemusí být nudné, jednobarevné a usedlé.

Ponožky jsem poctivě nosila celý týden, a ani po týdenním nošení a každodenním praní se nijak nezměnily – stále pevně drží na noze, gumičky se nevytahují, barva zůstává stále stejná, neudělaly se na nich žádné dírky. Pata i špička je u dámských i pánských ponožek zesílená – nikde netlačí a neudělala se na nich díra, ani nevypadal materiál. Ponožky mají i po několika vypráních stále stejný tvar. Nohy se v nich nepotí (a tím pádem se nemusíte bát nikde zout, ponožky nepáchnou). Syn ponožky nosil i do práce – vyzkoušel v nich 12 hodinovou směnu – a nohy měl úplně v pohodě, ponožky  držely, jak mají, nohy se v nich nepotily. Samozřejmě každému vyhovuje jiný materiál, my jsme z bambusu celkem nadšení.

Pokud chcete koupit dámské ponožky, klikněte zde: ponožky sněhová vločka 

Pokud chcete koupit pánské ponožky,klikněte zde: ponožky s motivem sněhuláků

Pokud tedy chcete dopřát svým nohám pohodlí, kupte si bambusové ponožky. V zimě krásně hřejí a materiál je jemný- na nohách velmi příjemný. Ponožky se neshrnují- na noze dobře drží (není tedy třeba se obávat nepříjemného pocitu ze shrnutých ponožek, otlaků ani puchýřů). Ponožky na eshopu bambusacky.cz jsou veselé, barevné, ve spoustě vzorů. A pokud chcete darovat hezké ponožky jako dárek, prodávají tu i dárkové sady bambusových ponožek. Jsem moc ráda, že jsem konečně objevila ponožky, které mi vyhovují – jsou příjemné na noze a nejsou jen na jedno použití.

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: www.bambusacky.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: