Horoskop pro každé znamení na 6. týden roku 2023 od 6.2. do 12.2.2023

05.02.2023 11:16

Beran

Je mnoho věcí, které vás mrzí, máte důvod smutnit nebo nadávat. Přesto dáte přednost aktivnímu řešení. Jdete dál, akčně zorganizujete nejen sebe. Některé vazby se posílí, někdo z kruhu přátel vymizí. Užívejte si všechna nová setkání.

 

Býk

Vnímáte všechna svá omezení. Přestože jsou nepříjemná, vaše práce vás baví a naplňuje. Dovedete si najít radosti ve všedních okamžicích. Dopřejte si více spánku. Ať jste silní, až narazíte na snahu někam vás vmanipulovat. Svůj postoj nemusíte obhajovat.

 

Blíženci

Množství informací, které vás zaplaví, zvládnete protřídit v krátkém čase. Vyhodnotíte je po svém. Pobaví vás překvapené okolí. V polovině týdne čekejte menší komplikaci. Budete ji muset řešit a budete na to sami.

 

Rak

Práce máte nad hlavu, ale ani volné chvíle nevěnujete sobě. Pomoci se dostane všem, kdo si řeknou. Pochvalu snad nečekáte, bylo by to zbytečné. Čekat ale můžete událost, která vás potěší. Budoucnost dostane růžový nádech.

 

Lev

Arogance neprospívá vám ani lidem kolem. Zklidněte, jen tak můžete vidět, že se všechno daří. Projekty potřebují svůj čas, vy potřebujete prostor pro sebe. Nakonec se vám podaří svůj program poskládat tak, že budou všichni spokojení.

 

Panna

Noříte se do všech naplánovaných úkolů a unikáte před něčím, co nechcete vidět. Možná jste něco přehnali ve vztahu, vzniklo nedorozumění. Nejlepší řešení je otevřená komunikace. Atmosféra se pročistí a vy získáte prostor pro kreativní aktivity.

 

Váhy

Už dávno si uvědomujete, že situaci neřídíte vy. Necháváte se vést lidmi i situacemi, emotivní spontaneitou. Cítili jste se v tom dobře, ale teď je čas postupovat plánovitě. Protože některé věci už nelze odkládat. Věnujte se rodině.

 

Štír

Pracovitostí a rychlou změnou taktiky získáte výhody, o kterých jste ani neuvažovali. Někdo nad vámi drží ochrannou ruku. Přináší to sice omezení, ale podpora je teď pro vás důležitá. Máte možnost prezentovat své dovednosti. Nasaďte pozitivní tvář.

 

Střelec

Úspěch v komunikaci a užitečné kontakty se zaslouží o dobrou náladu. Nárokovat si pochvalu je ovšem předčasné. Máte před sebou menší cesty a jednání. Do konce týdne nepočítejte, že si vydechnete. Víkend strávíte v kruhu rodiny.

 

Kozoroh

Máte své tempo a kouzlíte nemožné. Osobním šarmem něco získáte. Ale ne všechno půjde hladce. V cestě stojí někdo, kdo vás brzdí. Nemá smysl jakkoli dokazovat svoji sílu. Držte se svých cílů. Intuice a nové informace vás posunou správným směrem.

 

Vodnář

Rozhodné kroky vám sluší. Docení je ti, co vás mají v hledáčku. Podaří se vám prosadit část svých plánů. To je úspěch. Pozor na postoje v rodině. Tam můžete vyvolat mrzutost. Zvolte citlivý přístup. Souhlasné přitakání vám zajistí klid.

 

Ryby

Tichá práce vám umožní nechat se unášet a rozvíjet plány. Nechce se vám vyhledávat společnost, odmítnete akci, která vás mohla nabít energií. Cokoli uděláte, vždy vám to přinese výhody. Pojmenovávejte své cíle, přiblížíte si je.

 

zdroj:Horoskop pro každé znamení na 6. týden roku 2023 - iDNES.cz

 
 
 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: