Horoskop pro každé znamení na 48. týden roku 2022 na týden od 28.11 do 4.12.2022

27.11.2022 10:40

Beran

I když bude závěr týdne dost neklidný, stihnete si udělat jasno zvláště ve vztazích. Někdo vás vtipně převeze. Prvky agresivity se objeví v komunikaci. Víkend zafunguje jako dobíječka baterek a opravdu si ho užijete.

 

Býk

Kopec práce před vámi, a žádné ocenění vás na konci nečeká. Protrénujete nejen vlastní trpělivost, trochu poupravíte svůj žebříček hodnot. Přátelské rady ani setkání fungovat nebudou. O to více zvládnete rozhodnout sami.

 

Blíženci

Pohybujete se velmi akčně a to, že chvílemi lítají jiskry, vás rozhodně nezaskočí. Partnerské výměny názorů budete brát jako nutnost k vyjasnění pozic. Těch vašich. Neřešitelné pracovní záležitosti prostě neřešte. Napětí povolí.

 

Rak

Hlídejte si zdraví. Máte totiž sklon stále něco řešit, pomáhat, zbavit se starostí bezodkladně. Pracovně budete vše zvládat bez potíží. Ve vztazích narazíte na názorové překážky. Nehledejte kompromis, myslete si, co chcete

 

Lev

Všechno je jinak, než jste čekali. Kde měla být radost, tam jsou dohady. Investice jsou poněkud nejasné a vnější domluvy ztratily důvěryhodnost. Pevný bod nacházíte v partnerovi. A vaše názorová základna se tříbí jako studánka.

 

Panna

Pracovně máte vše nastavené tak, že zvládnete bez potíží zakomponovat i nečekané změny. Doma bude slučování mnohem náročnější. Dohadování s partnerem a pocit, že snad mluvíte každý o něčem jiném, vás unaví. Hledejte zdroj energie.

 

Váhy

Dokonalost neexistuje a vy to víte. K sobě jste celkem benevolentní, ale máte očekávání od druhých. Věřte, že nikoho nebaví vám stále něco vysvětlovat nebo se omlouvat. Věnujte se teď výhradně tomu, co vás baví.

 

Štír

Finance řešíte na více frontách. Přes váš dokonale pragmatický přístup, není lehké najít správnou cestu. Potřeby dětí a změny na partnerově straně vám práci rozhodně neulehčují. Vytyčíte si několik pevných bodů, a to vás udrží v harmonii

 

Střelec

Máte naloženo, ale rozhodně nepodléháte naříkání. Hrdě budete nacházet inovativní řešení obvyklých problémů. Sklidíte kritiku. Ovšem sami v sobě si upevníte hierarchii hodnot, pro které pracujete. Partner vás nemusí pochopit.

 

Kozoroh

Povinnosti, které jste si sami aktivně naložili, vám nedovolují moc si vyskakovat. Jiní by padli, vy zvládáte. Ovšem komunikace s vámi není úplně příjemná. Víkend vám umožní načerpat energii, pak zase naskočíte na rozjetý vlak.

 

Vodnář

I když se někde velmi daří, sype se na vás hromada drobných problémů, které je potřeba hned řešit. Nemáte čas nadechnout se a užít si toho, co jde samo. Zabrat vám dají finance. Naopak, informace i komunikace obecně pojedou skvěle.

 

Ryby

Děláte opakovaně velký krok dopředu a zdá se, že máte jasno. Jenže vždy vás něco zastaví a znovu musíte hledat rytmus, který vám dovolí realizovat vše, co jste si vysnili. Tedy opět čekejte nějaké otočky. Víkend přinese uvolnění.

 

zdroj Horoskop pro každé znamení na 48. týden roku 2022 - iDNES.cz

 
 
 
 
 
 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: