Horoskop pro každé znamení na 48. týden roku 2021 od 29.11. do 5.12.2021

28.11.2021 11:45

Beran

Nezaskočí vás nic z toho, co vám nečekaně vejde do cesty. Budete konstruktivní a ze situace vytěžíte také něco pro sebe. Okolí vám bude hodně radit. Je potřeba nestavět se automaticky proti, přestože odpovědnost je na vás.

 

Býk

Očekávání druhých vás hodně tíží. Učíte se dělat věci, které chcete, a ne ty, které byste měla dělat. Tyto dny budou skutečně testovací. Nic nelámejte přes koleno. Někde ustoupíte, někde ne. Důležité je vyrovnat se s tím, pro co se rozhodnete.

 

Blíženci

Práce vám dá zabrat. Spousta úkolů, málo pomocníků, místy přílišný idealismus. Je stále co řešit. Přesto se postupně přesune veškerá pozornost na vztahy. Osobní i pracovní. A bude potřeba promyslet si, co a jak komu řeknete.

 

Rak

Z nabídky aktivit si vyberete tu pracnější, budete dokazovat sami sobě, jak jste dobří. Trochu posílíte sebevědomí, nejspíš i ego. Dohadování na domácí půdě vás rozhodně nenaplní spokojeností. Přestaňte si hrát na vítěze a poražené.

 

Lev

Energie vám rozhodně nechybí. Sílu vám ubírá jen pocit, že se nedaří vše tak, jak si představujete. Zádrhely v komunikaci a povinnosti doma jsou nekonečné. Uvolněte se a zbavte se potřeby mít všechno dokonalé.

 

Panna

Radostné a zátěžové situace se budou střídat, jako by je někdo přesně plánoval. Přitom vás čeká nejedno překvapení. Když si zachováte nadhled a víru, že všechno zvládnete, může být tento týden velmi úspěšný.

 

Váhy

Jestliže máte v srdci pocit štěstí, nesnažte se analyzovat, co vám chybí. Rozum vygeneruje velmi rychle seznam, který zničí vaši pohodu. Dopřejte si přátelská setkání, pohybové aktivity i partnerská sbližování bez omezení.

 

Štír

Zbrklá reakce vám trochu zkomplikuje život. Budete uhlazovat vztah a trhliny v režimu domácnosti. V práci naopak předvedete dobrý výkon, i když bez pochvaly či ocenění. Ocenit se musíte sami. To zvládnete hravě.

 

Střelec

Stále něco plánujete, vymýšlíte, co a jak lépe udělat. Dozrál čas rozpohybovat sebe i okolí. Rozhodnete se pro realizaci něčeho nereálného. Pokusíte se změřit si tak vlastní schopnosti. Není jisté, jak to dopadne, ale zklamaná určitě nebudete.

 

Kozoroh

Náročná práce spolu s velkým očekáváním se podepíše na vaší rozmrzelé náladě. Budete řešit situace, které jsou mimo plán. Rychlou reakcí něco zachráníte. V osobní rovině budete trénovat důvěru a trpělivost. Dopřejte si více spánku.

 

Vodnář

Spousta práce, mnoho zajímavých nápadů a inspirativních hovorů vás zaměstnají natolik, že přehlédnete něco důležité. Na jedné straně budete sklízet úspěch a jinde musíte hasit požár, který jste zavinila nepozorností. Ale zvládnete to.

 

Ryby

Nerealizovatelné sny se najednou přiblížily realitě. Nic neodkládejte, nehledejte další překážky. Prostě si dopřejte všechno, co se nabízí. Odstartujete malou osobní transformaci, otevřete si cestu, kterou jste dlouho hledala.

 

zdroj Horoskop pro každé znamení na 48. týden roku 2021 - iDNES.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: