Horoskop pro každé znamení na 42. týden roku 2021 od 18.10. do 24.12.2021

17.10.2021 10:22

Beran

Týden začne poněkud divoce, vydáte energie za dva, a stále je to málo. Úspěšně prosadíte některý ze svých radikálních názorů. Zamotáte hlavu partnerovi, ale v mnoha věcech si budete dávat za pravdu. Navážete slibná spojení.

Býk

Pracovní úspěch jen navyšuje vaši vytíženost. Je potřeba si hlídat kondici. Každý den si dopřejte regenerační chvilky. Narážíte na postoje, kde cítíte zásadní nesouhlas. Je těžké být nad věcí, nenuťte se. Ale zůstaňte k sobě upřímná.

Blíženci

Radosti a starosti se kříží rychle a nečekaně. Chvíli máte pocit, že jste dítětem štěstěny a vzápětí vytáčíte přítele a potřebujete pomoc. Ve své tvárnosti jste ovšem odolná a poradíte si i v situaci, kterou by jiní nezvládli.

Rak

Za svoji práci sklízíte potlesk i oblibu, sama ale stále hledáte chyby. Zapomeňte na nespokojenost se sebou. Jste dokonalá taková, jaká jste. Užijete si společnost někoho, kdo vám velmi rozumí. Dejte prostor dobrým pocitům

Lev

Plánované pracovní přesuny se vám nelíbí, ale budete je muset zkousnout. Nebo si sepište všechny výhody, není jich málo. Menší novinu zaznamenáte i ve vztahu. Nelekejte se. Sečteno, podtrženo, jde o pěkný týden.

Panna

Zvládáte všechny běžné i nečekané situace, ale vyčerpávají vás některé starosti. Je potřeba přehodnotit tok financí, musíte vytvořit novou strategii. Ujasnit si cíle. S partnerem nebude snadná domluva. Naštěstí žádné rozhodnutí nespěchá.

Váhy

Děti vám přináší velkou radost. V rámci rodiny ovšem leží spousta úkolů, které vám lehkou hlavu nedělají. Hlavní slovo bude vaše. Podpora ze strany partnera se vám bude zdát nedostatečná. Pomůže vám váš dar diplomacie.

Štír

Nervozita, napětí, ale i lehké šimrání tušené radosti vás uvádí do absolutního stresu. Máte ukázat své schopnosti. Okruh těch, kteří vás hodnotí, vám připadá nezměrný. Ale není. Posuňte si vlastní laťku o pár stupínků dolů. Jste šikovná.

Střelec

Přes všechno, co právě řešíte, si zachováte přívětivý přístup k okolí. Peníze a dlouhodobé plány vás zaměstnávají více, než jste čekala. Podpora ze strany známých a inspirace přátel vám hodně pomůže. Doma si zachovejte vstřícnost.

Kozoroh

Vlastní realizace nebo prezentace přináší zátěž. Naštěstí to dobré převažuje. Užijete si radost ze splněných plánů. Příslib pěkných dnů budou tu a tam rušit objevující se potíže, ale není nic, co byste nezvládla. Vnímejte jen sílu přítomnosti.

Vodnář

Užíváte si radosti i úspěch, ale podprahově vnímáte, že nelze ustrnout. V duchu se snažíte objevit příští konflikty, vymyslet netušená vylepšení. Vypnout se vám podaří jen na chvíli. Děti vás ovšem dlouho odpočívat nenechají.

Ryby

Plány, se kterými jste počítala, nevychází. Ale rýsuje se něco zajímavé, lákavé. Hodně se vše týká financí. Dostanete zprávy a zahájíte něco nové. Na domácí půdě se podaří něco dotáhnout. Budete ale vnímat jen to, co ještě schází.

 

zdroj: Horoskop pro každé znamení na 42. týden roku 2021 - iDNES.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: