Horoskop pro každé znamení na 37. týden roku 2022 od 12.9 do 18.9.2022

11.09.2022 10:26

Beran

Rozhodnutí dát své postoje silně najevo bylo sice správné, ale teď sklízíte, co jste zaseli. Na jedné straně posílíte vědomí vlastní důležitosti, na straně druhé se připravíte o některé obdivovatele. V rámci práce možná i o přítele.

 

Býk

Zmatenost a nepochopení bude v těchto dnech častý pocit. Nesnažte se přijít tomu na kloub. Je to pomíjející stav, nějakou chvíli vydržíte. Finance jsou dobré, práce vás naplňuje uspokojením. Na pracovních vztazích musíte zapracovat.

 

Blíženci

Na pocit, že máte pěkně seskládané myšlenky a plány, jste čekali dlouho. A teď ho začínáte vnímat. Podpory od přátel se nedočkáte. V osobním vztahu také jde vše jinak, než jste si představovali, ale poradíte si rychle a bez újmy.

 

Rak

Hodně věcí si uděláte podle svého, ale v něčem zásadním budete muset své plány obětovat. Pomůžete a povzbudíte potřebného člověka. Přátelé vám pomůžou prohlédnout, změníte úhel pohledu. Začnete odstraňovat své staré zvyky.

 

Lev

Pracovní aktivity pro vás nabývají širší smysl. Tvůrčí přístup se otiskuje do vás, posouváte své názory tak, jak byste dříve odmítali. Některé z vašich požadavků se ukáží jako nerealizovatelné. Bez potíží je hned nahradíte novými.

 

Panna

S partnerem se budete přetahovat o to, kdo řekne poslední slovo. Jeden z vás má hlavu v oblacích. Čeká vás rušný týden. Je potřeba přestavět své každodenní rituály, vybudovat si nový systém. Máte se zbavovat starých věcí i nefunkčních návyků.

 

Váhy

Šťastné dny pokračují. Jen vy je můžete vnímat poněkud zkresleně. Spousta věcí bude fungovat setrvačností, jiné díky chytrému rozdělení kompetencí. Ve vztahu můžete vnímat smutek. Nebraňte se mu, je to nejkratší cesta k jeho odstranění.

 

Štír

Co se tvářilo jednoduše, najednou dostává různé varianty a vy budete muset přemýšlet a jednat velmi hbitě. Povinnosti k rodině vás trochu zdrží, ale rozdělíte si je. Společenské události a přátelská setkání proběhnou nad vaše očekávání.

 

Střelec

Napětí ve vztahu nemusí být zrovna konstruktivní. Pokud si ale zachováte nadhled, podaří se vám z něj vytěžit hodně pozitivních změn. Můžete cestovat, bavit se s přáteli. Nevysvětlitelnou únavu řešte hned odpočinkem.

 

Kozoroh

Napětí předchozích dnů se pomalu rozpustí. Dopřejete si drobné radosti. Vyřešíte záležitosti, které jste odkládali. A narazíte na nejasnosti, kterými se bude vaše mysl zabývat déle, než je vám příjemné. Smiřte se, že nemusíte všechno chápat.

 

Vodnář

V mysli generujete plány sahající do daleké budoucnosti. Změna je váš přítel. Mnozí se jí chtějí vyhnout, vy ji vyhlížíte. Čekají vás úspěšná řešení větších záležitostí a drobné neshody ve vztazích. Informace si prověřujte.

 

Ryby

Pozornost věnovaná domácnosti přinese radost i různé stavy nespokojenosti. Bude těžké hledat společnou domluvu s partnerem, zdá se, že rozhodování je na vás. Dejte si do pořádku finance, ať vám zbytečně neunikají.

 

zdroj: Horoskop pro každé znamení na 37. týden roku 2022 - iDNES.cz

 
 
 
 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: