Horoskop pro každé znamení na 36. týden roku 2022 od 5.9 do 11.9.2022

04.09.2022 12:21

Beran

Všechno, co v partnerském vztahu nabobtnalo, nyní graduje. Zdá se, že najdete společnou nejen řeč, ale i chuť něco podniknout. Uspořádáte si myšlenky i v rámci pracovních aktivit. Stále si podržíte iluzivní cíle.

 

Býk

Záseky v toku financí postupně řešíte, měníte přístup k práci, zvyšujete nasazení. Ideální představy zábavy a koníčků také dostávají nové rozměry. Pracovně se vám bude dařit, jen se zdá, že na sebe kladete přehnaně velké nároky.

 

Blíženci

S každým se rychle domluvíte, rádi si popovídáte. Ovšem velmi často vás něco vyvede z míry a vaše reakce bude třaskavá. Tíha toku financí a změny, kterými už nějakou dobu procházíte, z vás tvarují nového člověka.

 

Rak

Sny se vám s partnerem pěkně rozvíjí. Ale konkrétní domluva vám vycházet nebude. Krátká cesta a drobné vyřizování si vyžádají čas i energii. Povedou k celkem zásadnímu rozhodnutí, něco změníte. Doma také nastolíte pořádek.

 

Lev

I když tvrdíte, že finance vůbec neřešíte, je to v těchto dnech opět vaše velké téma. Rozčleňujete zdroje mezi děti a vlastní projekty. Pocit, že máte málo, je hodně subjektivní. Změny, které prosazuje partner, se vám nezamlouvají. V práci se blýsknete.

 

Panna

Nabrali jste sílu i dobrý směr a postupujete nesmlouvavě vpřed. Vztahy svým postojem trochu komplikujete. Máte možnost naučit se odhadovat očekávání druhých. Možná vás trápí finance, ale velké starosti si dělat nemusíte.

 

Váhy

Velmi nekompromisním až panovačným postojem se výrazně posunete vpřed. Manipulativní tahy naštěstí nikdo nepřehlédne. Podaří se vám vše, co si zamanete a ve finále získáte ještě nečekaný bonus. Nemáte na co, tak si nestěžujte.

 

Štír

Pracujete téměř ve všech oblastech na autopilota. Nebojíte se, že něco vynecháte, spíše jste ve střehu, co nové vám vstoupí do cesty. Nelekejte se. I když jsou na programů různé tajné promluvy a partnerská překvapení. Vesměs příznivé

 

Střelec

Komunikace s partnerem je složitá. Pokud ale potlačíte osobní zájmy, domluvíte se na všem hravě. Nečekané pracovní úkoly vám umožní předvést svou šikovnost. Počítejte ovšem s tím, že každý vyřešený problém vám ukáže další dva skryté.

 

Kozoroh

I když se snažíte vše si uhlídat, bylo jasné, že někdy to padne. Jednotlivé části vašeho projektu se začnou chovat neplánovaně. Nezbude, než se přizpůsobit a řešit věci operativně. I když improvizaci nemusíte, ukáže se, že jste mistři.

 

Vodnář

Pod povrchem vnímáte emoce všeho druhu, rozhodně se nedají přehlédnout. Jsou něco jako velký otazník v hlavě. A vnější svět je také hodně barevný. Překážky, které je nutno hned řešit. Radosti malé i větší. Dobrá komunikace.

 

Ryby

Nově navázané kontakty si chcete užívat, současně ale vnímáte, že vás omezují. Učíte se hospodařit s časem, věnovat se výhradně aktivitám, na kterých vám záleží. Investiční otázky budou oříškem. Nepřemýšlejte tolik a nehledejte dokonalost.

 

zdroj:Horoskop pro každé znamení na 36. týden roku 2022 - iDNES.cz

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: