Horoskop pro každé znamení na 27. týden roku 2022 od 4.7 do 10.7.2022

03.07.2022 10:04

Beran

Domácí atmosféra není úplně růžová, přestože se snažíte ji vylepšit. Jste plni energie a můžete mít sklon druhé tlačit do svých představ. Některé dlouhodobé změny budou přínosem, některé vám totálně naruší pohodu. Pozor na emotivní reakce.

 

Býk

Jízda jak na housenkové dráze trvá. Chvíli se tetelíte nadšením, chvíli supíte vztekem. Nečekaný zvrat vás sice zaskočí, ale konečně se chytnete něčeho pevného. Užijete si práci včetně řešení problémů naplno. A necháte se unášet novým nápadem.

 

Blíženci

Kolem dětí hromada starostí. Budete ale hrdí, jak pěkně je vedete. Upravíte si režim všedních dnů, zařadíte něco nové a také něco méně příjemné. Vytíženost vám vadit rozhodně nebude. Spokojenost s partnerem pěkně dobarví dny.

 

Rak

Před vámi je práce s rodinou a kolem bydlení. Něco vylepšíte, někde vás zaskočí kvalita. Uvědomíte si důležitost spolupráce členů rodiny. Kolem dětí bude teď trochu povyku. Energie všeho druhu, aktivity, domluvy, vymýšlení.

 

Lev

Čeká vás více zásadních rozhovorů. Bude náročné vyjednávat tak, abyste byli spokojení a současně si nedělali nepřátele. Něco ovšem dopadne skvěle a jeden důvod pro pochvalu vám stačí. Povinnosti kolem rodiny si vyžádají hodně energie.

 

Panna

Dny nebudou o moc jiné než ty předchozí. Naložili jste si dost úkolů. Práce vám dá zabrat, ale pokud se věnujete tvorbě, čekejte rozlet. Doma prodiskutujete, jak nejlépe ukočírovat finance. Část pozornosti si vyžádají přátelé.

 

Váhy

Na začátku je neochota něčemu se přizpůsobovat, ale vývoj pak půjde přesně tam, kde byste to sami chtěli. Střídání nálad i názorů vás obklopí ze všech stran. Posílíte sebevědomí a také uděláte něco velké pro rodinu. Komunikace bude zásadní.

 

Štír

Pracovitost a touha vše dostat tam, kam jste si to naplánovali, vás přemůže. Potřebujete nemyslet, zůstat stranou, nezodpovídat. Naordinujete si izolaci a vydržíte to do první třaskavé zprávy. Pak znovu začnete všechny organizovat.

 

Střelec

Ve svých snahách jste úpornější, přesvědčování druhých povýšíte o další stupeň. Partnerská shoda ovšem neznamená, že souhlasí celá rodina. Budete muset někde ustoupit, něco obětovat, než dosáhnete své. Vychutnejte si svůj cíl.

 

Kozoroh

Berete události pevně do svých rukou. Kladený odpor vyřešíte tím, že překážku obejdete. Uvědomíte si, že je potřeba zapomenout na všechna očekávání. Platí jen to, co se vám povede v daném okamžiku. Překvapení od přátel bude velmi milé

 

Vodnář

Dostanete se do víru názorů, ale odolně si zůstanete myslet své. Dávno rozhozené kotvy vám pomůžou v některých aktivitách. Ve všech oblastech se vám něco děje, můžete se cítit jako na divadle. Střídání scén a ne všechno postřehnete správně.

 

Ryby

Hodně úkolů vás přiměje zvýšit výkon. Ovšem vynaložené úsilí nepřinese odpovídající výsledky. Budete střídat činnosti i způsoby komunikace. Čeká vás potřeba improvizace a přizpůsobování. Poradíte si, ale můžete se cítit zmateně.

 

zdroj: Horoskop pro každé znamení na 27. týden roku 2022 - iDNES.cz

 
 
 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: