Horoskop pro každé znamení na 23. týden roku 2022 od 6.6 do 12.6.2022

05.06.2022 10:35

Beran

Utřídíte si denní rozvrh a bude přínosné, když přidáte aktivitu zlepšující kondici. Zapomeňte na pocit, že se díky práci pohybujete dostatečně. Budete řešit názorové rozdíly a uděláte mnoho, abyste dosáhli shodu. Novinky vás potěší.

 

Býk

Získáte navrch díky postojům, na kterých jste tvrdohlavě trvali. Není ale potřeba se vytahovat. Máte týden plný nápadů, pokuste se je hned realizovat. Co nestihnete, bude zapomenuto. Užijete si finance, potěší vás dar nebo pozornost.

 

Blíženci

Společnost mnoha lidí, nové kontakty a pocit, že se nedá stihnout všechno, co byste rádi. Nejspíš se to projeví zvýšenou náladovostí. Objeví se také velký důvod k radosti. Vyplatí se soustředit na to, co vám vychází. Sdílejte novinky s blízkými

 

Rak

Mnoho lidí připraví mnoho plánů a vy se budete muset rozhodnout, do čeho půjdete, kde se objevíte a co si necháte ujít. Přátelé vás překvapí, potěší i zaskočí současně. Pracovní úkoly neodkládejte, budou extrémně narůstat.

 

Lev

 
Finanční přesuny jsou důvodem k radosti. Nedostatek vám opravdu nehrozí. Pracovní nasazení přinese své ovoce. Nevyřešíte úplně všechno, co máte naloženo, ale výrazně se posunete. Hodně zvládnete promyšlenou komunikací. Nespěchejte.

 

Panna

Partnerská disharmonie končí. Dostanete se blíže k realizaci svých plánů. Můžete řešit investice a získat dojem, že se vám nedostávají zdroje. Jiskřivé chvíle si vychutnáte při zájmové a tvůrčí aktivitě. Nechejte se strhnout hrou.

 

Váhy

V partnerských vztazích máte mírně rozhoupanou hladinu. Některé snahy nebo představy vám nevychází. Emotivní reakce ovšem nebudou přínosem, držte se raději trochu zpátky. Soustřeďte se na oblasti, které vás vždy těší

Zdroj: https://www.idnes.cz/jenprozeny/horoskopy/horoskop-hvezdy-znameni-zverokruh-zodiak-23-tyden.A220527_154507_jpz-horoskopy_taj/7

Štír

Všechny promyšlené kroky přináší očekávané ovoce. Jste překvapivě otevřenější diskuzi, tušíte možné benefity. Vstřícná komunikace vám je v nečekané míře přinese. Partner bude poněkud zranitelný, věnujte mu více pozornosti.

 

Střelec

Děti zůstávají neukázněné, ale ostatní oblasti se vrací do klidnějšího modu. Doma se zasníte o světě, který byste rádi navštívili. V práci rychle odklepnete vše potřebné a partnera chytře přimějete souhlasit s vašimi návrhy. Zbývá prožít si spokojenost.

 

Kozoroh

Uděláte další velká rozhodnutí. Je vám jasné, že se nemůžete zalíbit všem. Snažte se být rychlí. Využijete svou dovednost dobrého vůdce. Okolí bude spokojeno a vy vytěžíte maximum. Jen doma se vám nepovede prosadit vůbec nic.

 

Vodnář

Spojilo se více událostí a dochází vám, proč věci kolem vás fungují tak, jak to vnímáte. Vědomý náhled vám ukazuje, že máte kolem sebe několik skvělých lidí. Pěkné okamžiky vás čekají doma a také v rámci volnočasových aktivit.

 

Ryby

Najdete výhody v tom, co vás až doteď svazovalo. Podaří se vám najít výhodná spojení, uvědomit si své silné stránky. Podporu rodiny budete vnímat jako souhlas s vašimi rozhodnutími. Finance neřešte, nejsou teď důležité.

 

zdroj Horoskop pro každé znamení na 23. týden roku 2022 - iDNES.cz

 
 
 
 
 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: