Horoskop pro každé znamení na 21. týden roku 2022 od 23.5 do 29.5.2022

22.05.2022 10:05

Beran

 

Dny jsou daleko otevřenější než ty uplynulé. Sklidíte úspěch na více frontách současně. Čeká vás prezentace a nespočet setkání, výměny často překvapivých informací. Zpracovávat je budete později. Teď je dobré sbírat kontakty.

 

Býk

Přemýšlení i radost trvá. Chvílemi jako byste váhali, jestli neopomíjíte něco důležité. Dobrá finanční situace vám umožňuje pořídit si to, co skutečně potřebujete. Jestli ve vztahu něco řešíte, pak je to zádrhel pouze komunikační.

 

Blíženci

Zajímavá pozvánka vás dovede do společnosti nových lidí. Inspirující myšlenky a náhledy vás dlouhodobě ovlivní. Užijete si přítomnost přátel a výměny názorů. Pro sebe otevřete dveře, o kterých jste neměli tušení.

 

Rak

Co bylo naznačeno, to se teď začíná plně měnit ve skutečnost. Mnohé pracovní situace si vychutnáte, ale přijdou i takové, které byste si klidně nechali ujít. Pozor na přehánění. Ani dobrý úmysl nemusí vést k očekávané odměně.

 

Lev

Konkrétní požadavky ze strany partnera vás zatíží. Nemáte chuť připravit se o pocit svobodného rozhodování a můžete reagovat podrážděně. Jestli ovšem situaci zvládnete, odměna se dostaví okamžitě. Podpoří vás vlivní lidé.

 

Panna

Pracovní pozice se změnit nemusí, přesto se můžete cítit v těchto dnech lépe. Nezaleknete se potřeby prezentovat svou práci, zdařile si obhájíte své postoje. Zaskočit vás může ženská energie v okolí. Pocit, že vámi někdo manipuluje.

 

Váhy

I když jsou témata, která jsou v partnerství málo průchodná, najdete dost prostoru radostně si užít společné aktivity. Snadnost komunikace vás překvapí a rozhodnete se vyzkoušet štěstí i jinde. Podaří se vám domluvit i nemožné.

 

Štír

Připravte se na směsici prožitků. Některý ve vás může vyvolat pocit zázraku. Nesmíte se leknout a popírat, co cítíte. Užijte si úspěch i otevřený obdiv blízké osoby. Tíží vás moc práce, ale zvládnete všechno v termínu.

 

Střelec

Trefit se přesně do vysněných přání nejde. Vaše estetická a společenská očekávání nejsou malá. Proto bude lepší nestavět si pevné mantinely. Užijte si svobodu a volnost, dopřejte totéž svým milým. Radost je potřeba sdílet.

 

Kozoroh

Jestli máte podnikatelský záměr, připravte se na zvýšené náklady. Každá zábava něco stojí. V rámci domova se bude odehrávat několik úprav nebo přesunů. Časově náročné úkoly zvládnete s přehledem. Posílíte si sebevědomí i kondici.

 

Vodnář

Nasazení tempa trvá, opět budete zvládat několik úkolů současně. Nevyhnete se vlastnímu kritickému hodnocení. Ve finančních otázkách všechno vychází skvěle, na domácí půdě také. Jestli začínáte něco nové, máte naději na úspěch.

 

Ryby

Dozrává čas dát všemu ucelený rámec. Máte velkého podporovatele. A potenciál posílit víru v sebe. Využijte vše, co se vám nabízí. Nečekaně získáte to, po čem jste toužili. A uvědomíte si, že vám vstupuje harmonie do všech oblastí.

 

zdroj: Horoskop pro každé znamení na 21. týden roku 2022 - iDNES.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: