Horoskop pro každé znamení na 21. týden roku 2021 od 24.5 do 30.5.2021

23.05.2021 09:39

Beran

Změna se objeví nečekaně, zpřehází vám plány, ale bude mít i pozitivní stránky. Nachystáte si novou strategii a změníte hierarchii vnímání hodnot. Nedělejte rychlé závěry, hranice toho, co skutečně chcete, budete ještě posouvat.

 

Býk

Oblast vztahů rozhýbe nejen vás. Zapojíte celé své okolí, zúčastníte se aktivit, se kterými jste vůbec nepočítala. Prohloubíte své postoje, zesílí ve vás emoce kladné i záporné. Klidně jim dejte průchod. Ve finále vás čeká radostná zpráva.

 

Blíženci

Sama jste si před sebe naskládala mnoho úkolů a teď řešíte, jak z toho ven. Některé šikovně delegujete dál, ale stále na vás zůstává dost. Proměny přijdou i ve vztahu. Jako by se otvíraly nové dveře v mnoha životních oblastech najednou.

 

Rak

Aktivní přístup vám vydrží. Uvědomíte si potřebu zabývat se více sebou, svým tělem a nastolíte změny v denním režimu. Zvládnete hodně práce a vyšetříte dostatek času pro aktivity s partnerem. Zažijete velmi podnětný týden.

 

Lev

Domácí povinnosti už nejde odkládat, tak je prostě uděláte. Uděláte kus užitečné práce doma, zdokonalíte své okolí. Pokud se pustíte do tvorby, bude vás to bavit a vydrží vám na dlouho. Objeví se příznivá změna v práci.

 

Panna

Nastolené tempo unavuje okolí, ale vy se držíte. Úspěch vám přinese důsledná korespondence. Rodině vytvoříte harmonogram, pozměníte pravidla. Ne všichni hned pochopí, že to myslíte dobře. Pro některé cíle bude nutno bojovat.

 

Váhy

Pracovní atmosféra je stále lepší, vyhlídky na pozitivní změny dostávají pevné obrysy. Podniknete několik menších výprav, které přinesou ovoce. Těžší témata budete řešit doma. Naštěstí se všichni zúčastnění zachovají rozumně.

 

Štír

Razantním krokem zahájíte cestu za svým dávnějším cílem. Řešit budete hospodaření s časem, nastavení financí a rozdělení péče o rodinu. S partnerem se snažíte dělit, ale oba jste unavení. Odpočinete si při plánování dovolené.

 

Střelec

Je čas prezentovat v plné šíři své představy. Jste připravena oponovat, zdůvodňovat, nezaskočí vás nesouhlas. Sice bude potřeba původní záměr upravit, ale prosadíte si většinu. Spokojeně se pustíte do práce. Dopřejete si velkou radost.

 

Kozoroh

Otvírá se před vámi nová situace. Chvíli budete přemýšlet, jestli je to dobré, nebo ne. Dopřejete si čas jen pro sebe. Vytrhnou vás pracovní potíže, které se musí řešit hned. Něco významné získáte, s něčím se rozloučíte.

 

Vodnář

Pracovně nabitý týden vám nedovolí odpočívat. I když řešíte dlouhodobé složitější záležitosti, operativa bude vaše plány průběžně měnit. Může se objevit nový projekt, nabídka. Závazek budete zvažovat a hodnotit. Pocítíte podporu přátel.

 

Ryby

Pracovní náplň je jiná, nová a vám se líbí každý další krok. Zachovejte si důslednost, stavět vzdušné zámky radost nepřináší. Ukončíte nějakou spolupráci. Můžete navázat kontakt, jehož trvání bude pevné a dlouhodobé. Získáte inspiraci.

 

zdroj: Horoskop pro každé znamení na 21. týden roku 2021 - iDNES.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: