Horoskop pro každé znamení na 2. týden roku od 10.1 do 16.1.2022

09.01.2022 10:28

Beran

Některé věci jsou pro vás podivné a nečitelné. Snažíte se jimi nezabývat. Řešíte hodnoty a změny vlastní hierarchie. Je potřeba něco z kdysi důležitých věcí vyřadit a nebude to lehké. Profesně se naskytne příležitost.

 

Býk

Před vámi je spousta věcí k řešení. Není čas je dělit na příjemné a komplikované, pustíte se do všeho bez dlouhého přemýšlení. Nezastaví vás ani nepříjemná překážka, ani nečekaná kritika. Máte kolem sebe někoho, kdo je vám velkou oporou.

 

Blíženci

Cíle si vytyčujete opatrně. Chvíli budete zvažovat, co si můžete dovolit a co už ne. Rozhodnutí přijde samo. Podaří se vám nečekaně něco získat, na druhé straně tam, kde jste měla všechno promyšlené, nevyjde nic. Bude nutné věnovat se vztahům.

 

Rak

Máte představu, co všechno chcete stihnout, ovšem postup si nenaplánujete. Chvíli můžete jednat poněkud zmateně. Některá očekávání se rozplynou, jiná se naplní a potěší vás. Rekapitulovat budete velmi kriticky. Buďte k sobě vlídnější.

 

Lev

Změny u vás souvisí s pracovní činností, a i když se tváří jako novinka, pro vás překvapením nejsou. Zaskočit vás může postoj partnera. Zatíží vás výčtem všeho, co mu bude vadit. Snažte se zachovat klid a ujistěte okolí, že není, čeho se bát.

 

Panna

Jste připravení udělat spoustu práce, ale jaksi jste nepočítali s překážkami. Domácí rytmus se poněkud naruší. Denní aktivity se vám nepodaří naplánovat tak, abyste udržela obvyklý rytmus. Radost vám mohou přinést děti a tvorba.

 

Váhy

Radosti a starosti se natolik promíchaly, že nestíháte vnímat převahu toho dobrého. Vyřešíte problém, kterému se delší dobu vyhýbáte. Pochopíte jednání, kterému jste nerozuměla a napíšete důležité psaní. Dětem dopřejte volnost.

 

Štír

Komunikace a logistika všech povinností na úrovni rodiny vám s partnerem půjdou skvěle. Ovšem samotné domácí práce vám dají zabrat, může vás dusit pocit zodpovědnosti a nedokončenosti. Připravte se na finanční výdaje.

 

Střelec

Posilováním kondice upevníte i sebevědomí. Ovšem nesmíte stále hledat důvody, proč něco nejde. Novinky v práci budou narážet na komunikační bariéry. Aktivní snaha postarat se o člena rodiny nebude vůbec doceněná.

 

Kozoroh

Nápor energie povede k rozšíření aktivit. Přidáte si něco nové, zdokonalíte to, co vypadalo dokonalé už teď. Finanční otázky vás mohou trochu potrápit. S partnerem proberete pěkné plány do dalších dnů. Věnujte pozornost kondici.

 

Vodnář

Potřeba řešit nepředvídatelnou situaci ovlivní plány na celý týden. Pěkně se postaráte o rodinu, zvládnete vyřídit všechny úřední záležitosti. Nejasnosti v oblasti financí vás poněkud přibrzdí. Pozor na sklon k přehnané zodpovědnosti.

 

Ryby

Pomalu objevujete radostný přístup, zjišťujete, co všechno ze svých snů si můžete dovolit realizovat. Důležité je nezůstat uzamčení v tom snění. Příležitosti kolem vás třpytivě problikávají, nebojte se jim otevřít. V komunikaci buďte důslední.

 

zdroj: Horoskop pro každé znamení na 2. týden roku 2022 - iDNES.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: